New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 9:01 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 8:11 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Apa csak egy van
TémanyitásApa csak egy van
Apa csak egy van EmptySzomb. Ápr. 13, 2019 9:57 pm
Valamilyen Sartre


Play by:
Ralph Fiennes (vagy bárki)
Születési hely:
akármi
Kor:
45-47
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
nem kötöm meg, lehet hetero/bi/pán, azonban tíz éve
Családi állapot:
...házas (ez egyébként lehet akár nyitott házasság is, amiről Elouan tudhat vagy nem tudhat, rád bízom
Csoport:
művész/média
Történetünk:

Alaptételnek minősül minden valamirevaló művészember életrajzában a hányattatott gyermekkor, valamint diszfunkcionális szülői kapcsolatok. Csodabogár vagyok, sőt, a családi portrét be lehet illeszteni a lexikon erre vonatkozó definíciójához illusztrálás céljából. Végtelenül szeretjük egymást, nálunk normálisabb, kapcsolati dinamikánkat tekintve egészségesebb családról még sosem hallottam.
Ugyan véletlenül csúsztam be, nem számítottál rám, és nem voltál felkészülve rám, állításod szerint életed legnagyobb és legkiszámíthatatlanabb kalandja vette kezdetét a pozitív terhességi teszt megpillantása óta. Befejezted az egyetemet, így lett belőled okleveles kritikus - ahogyan vacsoraasztalok mellett nevetve célzol hivatalosan nem létező, ám annál jobban fizető szakmádra -, aztán otthon maradtál velem, ameddig édesanyám is tanulmányai végére ért. Minden tekintetben harmonikusnak nevezném a gyerekkoromat, félig nyitott könyvek, szétgórt vázlatok, gépelt felkérések és többszörösen javított írásos ítéletek forgatagában nőttem fel, hozzánk valaki mindig éppen jött, vagy mindig éppen elment - időnként pont ti.
Sikeredet a kemény munkának köszönheted, bejártad velünk Európát, mentünk, amerre a felkérések vittek, tíz évesen már komolykodó arccal, csokornyakkendőben és nevetségesen bájos, kisfiúkra szabott öltönyben néztem végig három órás színi előadásokat, sokszor éjjel egykor az anyám vagy a te karodon bóbiskolva jártunk körbe egy frissen nyílt kiállítást. Galériákban tanultam meg fogócskázni, avatópartikon szívtam magamba az illemet és etikettet.
Szerencsétlenségemre te azt tanultad meg, egy adott alkotást miként kell bírálni, folyton hiányosságok és tévedések után kutatsz, ezért a munkáimat enyhe gyomorgörccsel, mégis lázas izgalommal mutatom meg neked. Mindig te vagy az első, és bár nem igazodom az ízlésedhez, számomra igenis meghatározó a véleményed.
Tehetségként kezeltek bárhová is mentem, huszonnégy évesen Oslo és Los Angeles között ingáztam, hol itt, hol ott mutatták be a legújabb festményeimet vagy fény installációimat. Te mindig a földön tartasz, nem engeded, hogy elszálljak, hogy többnek lássam magam, mint ami vagyok. Mégis... felmerül bennem... vajon büszke vagy-e rám egyáltalán.
Közel másfél éve költöztetek New Yorkba, nemrégiben követtelek benneteket, bár ragaszkodtam a külön lakáshoz. Hetente többször találkozunk, igazán tartalmas apa-fia viszonyt ápolunk.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Apa csak egy van
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abby és Karin - "Csak barátkozik"
» Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
» Kettős ügynök, csak kicsit másképp
» A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el.
» Csak egy laza csajos nap, mert ilyen is kell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: