New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 17:24-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

- Leika -
Témanyitás- Leika -
- Leika -  EmptySzer. 9 Jan. - 20:17
Leika ...


Play by:
Elizabeth Olsen (?)
Születési hely:
Amit gondolsz
Kor:
25-35 között
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Számomra ismeretlen
Csoport:
Egészségügy
Történetünk:

Ápolónőként dolgozol abban az intézményben (Manhattan Psychiatric Center), melynek én vagyok az igazgatóhelyettese. Szorgalmas, céltudatos, a betegekhez végletekig türelmes nőként ismertelek meg, aki hajlandó akár órákat is eltölteni egy-egy pácienssel. Természetesen fontos a központ számára a biztonság, így egyik munkatársunk sem tölthet egyedül hasznos órákat a betegekkel. Viszont neked valahogy mindig sikerül kikerülni a biztonságiakat, áthágni a kőbe vésett szabályokat.
Nem emlékszem pontos, mikor történt. Nem tudom felidézni a napot, de még az órát sem, amikor Mr Martens – aki egyébként egy borzasztóan csendes és barátságos páciens – az életedre tört. Megpróbált megölni, úgy érezte, te vagy a légy a levesében, az apró porszem a frissen mázolt falon. Te, aki mindig ott voltál mellette, aki ha tehette, az esti műszak letelte előtt benéztél hozzá jó éjszakát kívánni. Minden egy csapásra megváltozott, már ré nem olyan barátságos a hangulat az intézmény falai között, mint az incidens előtt.
Te sem vagy a régi. Megviseltek a történtek, talán több időt is töltöttünk együtt, mint kellett volna, mert vezetőként nem tudtam elszámolni a lelkiismeretemmel. Hónapokkal később jöttél vissza dolgozni, látszólag minden a legnagyobb rendben, igaz a mosolyodban már nincs annyi ragyogás.
Orvosként próbállak elemezni, de rendre beletörik a bicskám, mert nem igazán hagyod, hogy diagnosztizáljalak. Sejtéseim vannak, de inkább nem szólok és tudomást sem veszek róla.
Kedvellek, ez tény. Csak azt nem tudom eldönteni, a lelkiismeretem miatt vagy egyszerűen azért, amilyen vagy.

Remélem érthető, hogy a hölgy valamilyen pszichiátriai (mentális) betegséggel küzd, aminek kiváltó oka a Mr Martens okozta trauma. Azt már rád bízom, hogy mit találsz ki.
Ms Olsen-t írtam pb-nek, de rugalmas vagyok e téren.
Szeretném, ha közösen ötletelnénk, bármit szívesen meghallgatok, ami eszedbe jut.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
- Leika -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leika Welhaven
» - leika & miles -

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: