New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

you are not my father anymore...
Témanyitásyou are not my father anymore...
you are not my father anymore... EmptyPént. Júl. 13 2018, 01:52
Julian Sullivan


Play by:
Matthew Mcconaughey
Születési hely:
New York
Kor:
48
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
hivatal/törvényszegők
Történetünk:

Dear Daddy... Ja, nem?! A mai napig a fejemben visszhangoznak a gondolatok, ahogy kimondtad a szavakat: "Nincs itt keresnivalód, tűnj el a házamból." Egy apa nem mond ilyet a lányának, nemde bár? Még akkor sem, ha éppen lecsúszott kicsit, és igazából nem erre, hanem a segítségedre lenne szüksége. Éppen csak hazajöttem a kórházból a baleset után, amiben meghalt a pasim és az egyik haverja, és te ezzel fogadsz? Szép, mondhatom. Mindegy, eljöttem, és elfogadtam, hogy a szemedben többé nem vagyok a lányod. Anyának egyébként ezt hogy adagoltad be? Érdekelne. Azt tudom, hogy úgy táncol, ahogy te fütyülsz, de azért mégis, valahogy nem tudom elképzelni, hogy elfogadta ezt a döntést egy szó nélkül...
A munkádat tekintve nagyágyú vagy New Yorkban, az egyik legmenőbb ügyvéd vagy, aki kész szétszedni bárkit, ha úgy van. Vág az eszed, mint a borotva, és a furfangosságod sem ismer határokat, talán ezt tőled örökölhettem. Azt is el tudtad sikálni, hogy kiderüljön, a kocsi, amivel balesetet szenvedtünk, a tiéd volt. Rossz fényt vetett volna rád, ha az újságok címlapjain te virítasz meg a drogos lányod, nem? Azt azért ne feledd, hogy ezek után, amit tettél, még az is lehet, hogy köpök. Na nem a szemedbe -bár oda is szívesen-, hanem a rendőrségnek.

Annyit elmondhatok még a kariról, hogy titokban benne van ő is a drogügyletekben, elég nagy fejes, és volt némi köze ahhoz, hogy Wyatt és Taylor megrendezzék a saját halálukat. Vagy talán apa, te voltál a fő rendező?

Nagyon-nagyon várlak! Elég fontos szerepe van az életemben, és baromi izgalmas játékok várnak, kérlek gyere minél hamarabb!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
you are not my father anymore...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» • I don't want to ruin myself anymore •
» Father and son.
» How I Met Your Father
» a piece of my past • father of my son
» my father who raised me alone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: