New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Hazel Witton
TémanyitásHazel Witton
Hazel Witton EmptyHétf. 9 Júl. - 23:41

Hazel Witton

Éreznem kell még hogy vár rám,
Egy könnycseppé válik a látvány,
Mikor meglátom az otthonomat,
Tudom, mért vágytam haza.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Hazel Witton
Becenevek: -
Születési hely, idő:Clarksville,1987.02.02.
Kor: 31
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Texas A&M University(2013), általános állatorvos
Ha dolgozik//Munkabeosztás: állatorvos
Ha dolgozik// Munkahely: "White Crossed Animals" Állatkórház
Hobbi: nem sok van, de...úgy három hónapja egy amatőr színi társulatba járok, állítólag van hozzá tehetségem
“Egy lány vagyok csupán a sok közül. Ki vidékről a városba került.Én azt gondoltam itt is maradok, de akkor is vidéki lány vagyok.”

Egy oklahomai kisvárosban, Clarksville-ben születtem,az Ozarki Nemzeti parktól délre. Igazi szerelemgyerek vagyok, bár azt hiszem, hogy ez a tény sokkal inkább szerencsétlenség rám nézve, semmint szerencse.
Mégis, ha a gyerekkoromra tekintek vissza, a Witton Ranch minden mérföldje már belenőtt a lábamba, a csizmámba. Még ha messze is kerülök az otthonomtól szívesen gondolok vissza az itt eltöltött időre.
A nagyszüleimnek köszönhetem, hogy felnőttem, hogy lett belőlem valaki, és ahelyett, hogy bezárult volna mögöttem a gazdaság kapuja, a világ nyílt meg előttem. Az anyám alig volt tizenhat éves, amikor az egyik évzáró banketten teherbe esett a gimi vezérbikájának kikiáltott fickótól, majd úgy döntött - ki tudja milyen megfontolásból-, hogy már csak akkor beszél a terhessége tényéről, amikor nem lehet mit tenni. Gyerek volt még, ahogyan az apám is, aki egy egyszerű vállvonással és egy kevés dollárért cserébe mondott le rólam. Az anyám pedig egy hónappal a szülés után hátrahagyott egy levelet a szüleinek, amelyben arra kéri őket, hogy viseljék gondomat, mert ő képtelen rá. Egy szoba maradt utána, amelyben én is felnőttem, meg a fotókon őrzött emléke. Ha végigmennék az utcán és találkoznék vele, azt hiszem simán elsétálnék mellette, fel sem ismerném.
Kislánynak kifejezetten cserfes voltam, kamasznak nyílt szivű, igazi világmegváltó tervekkel, minden héten másba szerelmes, és hittem abban, hogy valami nemesebbre születtem.Bár imádtam a ranchon élni, imádtam mindent ami ott körülvett, tudtam, hogy nem ott akarom leélni az életemet, és nem a nagyszüleim útját szeretném járni. Mai napig hálás vagyok nekik azért, hogy ebben támogattak.Hálás vagyok azért, hogy mindannak ellenére, hogy a szüleimnek nem kellettem, mindannak ellenére, hogy sosem vetett fel bennünket a pénz, igazán szép és tartalmas gyerekkorom volt. Én még ismerhettem milyen elaludni a csillagsátor alatt, ismerhettem milyen reggelente a kakas kukorékolására ébredni, és milyen finom a tej szinte pillanatokkal azután, hogy a nagyi kihozta az istállóból frissen fejve.Olyan dolgokban lehetett részem, amely úgy érzem meghatározta, hogy később milyen ember lesz belőlem, ahogyan azt is, hogy milyen pályát választok majd magamnak.
A Cornell-re készültem, amelyet az ország egyik legjobb állatorvosi egyetemei között tartanak nyilván. Úgy terveztem, hogy a diploma megszerzése után visszatérek Clarksville-be és átveszem az állatorvosi praxist a kiöregedő Mr Zenton-tól. A Cornell sajnos elérhetetlen álom maradt csupán, de sikeresen megpályáztam egy ösztöndíjat a Texas A&M University-n. 2013-ban szereztem meg a diplomámat, és nem sokkal nyár vége előtt hazaköltöztem a Witton Ranch-re. Jól is jött a segítségem, hiszen a nagyi ekkorra már elég nehezen bírta a munkákat, a nagypapa kénytelen volt segítséget felvenni. Két évig dolgoztam Mr Zenton mellett, a környék farmjain elsősorban a haszonjószágokat láttuk el, és tulajdonképpen nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak volt tekinthető az életem, egészen addig a pillanatig amíg egy semmiből születő nagy szerelem, meg némi kalandvány nem hozott el New York-ba.Azóta mindkettő elmúlt.

“Imádok élni,imádok élni. Imádok önfeledten semmitől se félni.”

Nem hiszem, hogy az a másfél év, amióta itt élek bármiben is megváltoztatott volna. Ugyanaz a lány, mostanra nő maradtam, aki elindult Clarksville-ből. Bár Thomas magával vitte a közös kutyánkat Armstrong-ot, magával vitte az együtt töltött időnek minden szépségét, és nekem nem maradt csak a közösen bérelt garzon Manhattan-ben, tulajdonképpen nem panaszkodom. A nagyvárosnak is megvan a maga szépsége, csak meg kell benne találni a jót. Pozitív gondolkodású ember vagyok, aki szereti a country zenét, a hullócsillagokat, a fehér csokoládét, az átharaphatatlan méretű hamburgert és Brad Pittet. Szeretek kiszabadulni a természetbe, szeretek hazajárni a clarksville-i ranchre. Szeretek felülni  Keselyű-re, a lovamra, akinek még a születését is én vezényeltem le, kerek húsz órán keresztül.
Jelenleg a White Crossed Animals nevű állatkórházban praktizálok Manhattan déli részén. Részt veszek egy terápiás kutya kiképző programban, mert szeretnék egy ilyen kutyát a nagyi mellé. Ő sem fiatalodik már, és az állapota miatt nyugodtabb lennék, ha egy olyan kutya mászkálna mellette, amelyik jelez ha baj van.

“Ringasd el magad. Ha senki nincs ki elringasson, ringasd el magad.”

A magánéletem? Őszintén? Katasztrófa. Sem időm, sem pedig energiám, de még csak kedvem sincs Thomas után ismerkedni.Néha veszem a bátorságot és felregisztrálok valami társkereső oldalra a könnyebbség jegyében, de hamar rájövök, hogy nem nekem való és törlöm magam.Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vágyom egy társra, de egyre többször úgy tűnik, hogy ez egy kutya lesz számomra, nem pedig egy férfi. Vagy ki tudja, mit hoz a jövő?


kik azt hiszik, ha máshová költöznek, boldogabbak lesznek (...) rájönnek, hogy nem így működik. Akárhová mégy, saját magadat is viszed.

Az, hogy az ember honnan jön, hogy hol vannak a gyökerei úgy vélem nagyon sok dolgot meghatároz. A nagymamám példának okáért japán szülők gyermeke, amíg a nagyapám igazi amerikai, oklahomai farmer család szülötte.
Nem sokkal Pearl Harbour után, 1942-ben aláírták a 9066-os elnöki rendeletet melynek értelmében az Amerikában élő japánok nagy részét internáló táborokba zárták. Ez az egész boszorkányüldözéssel felérő meghurcoltatás elsősorban Kaliforniát érintette, ahol a nagymamám és a családja éltek. A deportálás közepette az akkor két esztendős kislány egyedül ácsorgott aprócska bőröndjével a riverside-i állomás peronján. Lila fejkendőben és lika kabátkában, riadt szemekkel nézelődött körbe, nem is tudva, hogy mi történik körülötte.
Mason Witton, aki ezidőtájt éppen egy remek tenyészcsődört szerzett be Riverside városában, és az állomáson éppen a ló elszállításának papírjait intézte, hogy az oklahomai Clarksville-be szállíttassa, meglepődve tolta fel kalapját a feje tetejére, mikor megpillantotta a kislányt.Bár Oklahomát nem érintette a háború ezen őrülete, nagyon is tisztában volt azzal, hogy mi történik az országban.Televíziója ugyan nem volt, és hetente csak egyszer járt be a városi moziba megnézni a nemzeti híradásokat, az újságokból azért igyekezett tájékozódni.A japánokat ért megkülönböztetéssel nagyon nem értett egyet, ahogyan azzal sem tudott volna elszámolni saját lelkiismeretének, ha ott hagyja egyedül a kislányt. Mielőtt a hatóságoknak feltűnt volna az elkóborolt gyerek, Mason pillanatok alatt kézen fogta a kíváncsi tekintetű apróságot, és hazavitte magukhoz, a farmra. Két fiát is elveszítette addigra már: a legidősebb Pearl Harbour után a haditengerészettel Oroszország felé indult, a kisebbik pedig beállt a légierőhöz, amely pilótákat toborozott az angol királyi légierőnek. Egyikükről sem hallott soha többé. A legkisebb Greyson pedig abban az évben kezdte meg az első elemi osztályt.Ő volt az én nagyapám.
A kislány nevéről senki nem tudott semmit, de találtak nála egy könyvet, amelyben javarészt japánul volt minden, kivéve a borítót, ahol latin betűkkel a következő állt: Kohana. Így lett az én későbbi nagymamám Kohana, ami mint később kiderül szabad fordításban virágocskát jelent. Illett is rá, és illik a mai napig is.
Nagyapa és nagymama együtt nőttek fel, habár nem volt egyszerű helyzetük. Kohana nem egyszer csúfolódás és gonosz gyermeki bántalmazás áldozata volt származása miatt, akit a legtöbben úgy emlegettek “a japó”. Ő azonban mosolyogva, alázatosan tűrte ezeket a bántó szavakat, magában arra gondolva, hogy ha egyedül maradt volna, sokkal rosszabb sora lenne. Bánthatják akár sok százan vagy ezren is, neki van egy családja aki szereti és aki mindentől védelmezi. Ezt az életszemléletet örököltem tőle, meg persze azt, hogy minden helyzetben megpróbálom elsősorban a pozitívumokat látni. Hiszen nem számít hol vagyok, vagy éppen mi történik velem, a legfontosabb az, hogy van egy családom akikhez bármikor visszamehetek. Egy otthon, egy farm ami visszavár, bárhol is járjak.
A nagyszüleim együtt nőttek fel, és a gyermekkori szinte testvéri szeretetet a középiskola elején tapogatózó kamasz szerelem, később szenvedélyessé váló lángolás, majd 1970. májusában egy házasság váltott fel. 1971. Karácsonyának előestéjén pedig megszületett a lányuk, a szemük fénye Michelle, az én anyám.
Különös de csak így tudok rá gondolni: Michelle. Sosem éreztem erősebb kötődést hozzá, ellenben sokkal erősebben Kohana, a nagymama iránt, aki gondoskodott rólam, aki felnevelt és aki mai napig odafigyel rám.Michelle vonásain nem volt észrevehető az édesanyjának japán származása, amely azonban rajtam újra visszaköszönt. Éppen úgy, ahogyan a nagyinak, nekem is meg kellett küzdenem az iskolában a kirekesztéssel, vagy azzal, hogy némely, magukat nagyon amerikainak valló, igazi vidéki barmok csak “korcs”-ként emlegettek, vagy “ferdeszemű zabigyerek” névvel illettek. Én azonban felszegett fejjel álltam a sértéseket, mert tudtam, hogy nem nekik akarok megfelelni, nem ők határozzák meg azt ki vagyok, sokkal inkább az,hogy hova tartozom és kik azok akiknek számítok.
Michelle 16 volt, amikor megszült engem, és 17 amikor lelépett otthonról az előző évi teljes bevétellel, és egy bőröndnyi ruhával. Nagyapának abban az évben hitelt kellett felvennie, hogy terményt tudjon vásárolni az állatoknak, és vetőmagot, valamint ki tudja fizetni az idénymunkásait, akik a marha hajtásban részt vettek. Valamint arra, hogy kifizethessék az apámat, valamint annak szüleit, akikre a gyámsági jogok szállhattak volna Michelle lelépése után.
Mindennek ellenére soha egy rossz szóval nem illették tékozló lányukat, ahogyan előttem sem beszéltek róla negatív módon. Én sem így gondoltam rá.Egyszerűen nem gondoltam rá sehogy.
Már egészen korán, hét évesen kivettem a részem a farmon zajló munkákból, szinte előbb tanultam meg pónin lovagolni, semmint járni.Értettem a kukorica szemezéshez, a kerítés javításhoz, a trágyázáshoz, és persze nyaranta az én dolgom volt az istállók rendben tartása. Nem munkának fogtam fel, sokkal inkább valaminek, ami közelebb visz majd a céljaimhoz. Merthogy időközben lettek azok is. A Cornell-re készültem, helyette azonban csupán Texas-ig jutottam, de egyáltalán nem bánom. Rengeteg élményt, boldog egyetemi éveket, barátokat és egy nagy szerelmet köszönhetek ennek az időszaknak. Egy olyan nagy szerelmet, amely nem tudott sokáig a Witton Ranch-en tartani, és amely pontosan tizenhat hónapja, öt napja, húsz órája,tizenkét perce és harminc másodperce ért véget. Abban a másodpercben, amikor belépve a közös lakásunkban ott találtam őt és a “soha-nem-láttam-azelőtt” Lisa-t az ágyunkban.
Egyedül maradtam New York-ban, de nézzük a mérleget: volt egy véget ért hat éves kapcsolatom, Armstrong a közös dalmata távozása az életemből(ez mondjuk mai napig a legnagyobb szívfájdalmam)és a tudat, hogy mostantól nem lesz mellettem senki, aki figyelmeztet arra, hogy vizsgáltassam ki végre az állandó, semmiből érkező ájulásos rosszulléteket. Mindig az orvos a legrosszabb beteg.A mérleg másik oldala: enyém maradt a manhattan-i garzon bérleti joga, az, hogy reggelente addig vagyok a fürdőszobában amíg akarok, és végre nem szól rám senki, ha ezredszer is megnézem a Benjamin Button-t aminek a végét (is) természetesen végigbőgöm, van egy remek munkám Dél-Manhattan-ben egy állatkórházban, és új célom is lett: terápiás kutyák kiképzésében veszek részt. Jobban mondva még csak tanulom a dolgot.Ez azért lett számomra fontos, mert a nagymama egyre gyengébb, egyre kevésbé képes kontrollálni az állapotát, és örülnék neki, ha egy olyan kutya lenne mellette, amely jelez jó előre ha baj van.Ebből a szempontból nekem sem ártana egy remek kis négylábú, de az igazat megvallva még nagyon bennem van Armstrong emléke. Ugyanakkor azt is tudom, hogy nincs ahhoz semmi sem fogható, ha a lábamhoz heveredik egy hűséges jószág, és amikor rám néz ő tényleg csak engem lát, akkor tényleg én vagyok neki a világ közepe akit hazavárt. Az állatoknak még a tekintete is sokkal őszintébb mint az embereknek egyetlen egy szava.
Szóval azt hiszem kellene egy két kutya, egy jobb év mint az előző volt és egy pasas sem ártana az életembe.Ezen kívül azt hiszem megvan mindenem ami a boldogsághoz kell. Szerencsés embernek érzem magam. Átlagosnak de szerencsésnek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hazel Witton
Hazel Witton EmptySzer. 11 Júl. - 1:14
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Hazel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Végre sikerült elkeverednem hozzád és egyben ahhoz, hogy elolvassalak. Egy szépen felépített történetet kaptunk tőled, ami alapján ha fel is merültek kérdések az emberben, biztosra tudta, hogy választ is fog kapni rá. Mindig örülök annak, hogyha a családi háttér is bővebben jelenik meg egy leírás során, így mondanom sem kell mennyire különösen tetszett ez a pontja. Hiszen jó nagy részben a szülők azok, akik megadják a kezdőlökést az életben, még ha a te esetedben sok szempontból nem is így alakult.
Kedvelhető tulajdonságnak tartom benned azt, ahogyan ennyire ragaszkodsz a gyökereidhez és ahhoz az élethez, amely éveken keresztül a mindennapjaiddá vált. Ezek után a szakmabeli választásod olyannak hat, mintha keretet adtál volna ezzel az életednek. Mellesleg, a környéken nem sok állatorvos szaladgál - állat annál inkább Smile - így jó pontként tudható be a választásod. Tényleg csak ismételni tudom magamat, mert valóban érdekes volt olvasni mik voltak azok a dolgok vagy kik voltak azok a személyek, akik hozzájárultak egy-egy döntésedhez. Soha nem lehet tudni melyik része lesz az, ami kiforgatja magából az életedet vagy éppen a helyére billenti azt.
Nem is tartalak fel tovább, ahogyan eddig is tettem! Szaladj, hódítsd meg a játékteret (meg a bátyámat. xd)


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Hazel Witton A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Hazel Witton D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Hazel Witton 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Hazel Witton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hazel Megan Ray
» Hazel Baldwin
» Hazel & Frannie
» Behind Those Hazel Eyes
» Hazel Castro-Lee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: