New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Rakoncátlan, szeleburdi húgocskám
TémanyitásRakoncátlan, szeleburdi húgocskám
Rakoncátlan, szeleburdi húgocskám EmptySzomb. Márc. 17 2018, 12:16

Dana McCoy


Teljes név: Dana McCoy (keresztnév változtatható)
Play by: Zoey Deutch (örülnék, ha ő lenne, de megbeszéljük Wink )
Születési hely:New York
Kor: 23-26
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: nem tudom nyomon követni
Csoport: megbeszéljük Wink

Te vagy az én drága, cserfes, nagyszájú, idegesítő kishúgom. Mindig megkevered magad körül az állóvizet, mindig gondoskodsz róla, hogy a szüleink vérnyomása ne legyen túl alacsony és valahogy mindig te vagy a figyelem középpontjában. A kamaszkori lázadásod leginkább ellenem irányult. Míg én a tanulásra figyeltem és jól teljesítettem, addig te vad bulikon vettél részt, volt, hogy majdnem megbuktál és előfordult, hogy majdnem ki is csaptak vagy épp a szüleinknek kellett menni érted a fogdára. Idővel rájöttem, hogy mindez azért van, mert én voltam mindig a jó példa előtte. A pedáns jó nővér, akire mindig büszkék a szülei és ahelyett, hogy megpróbáltál volna lépést tartani velem, úgy döntöttél nem feccölöd ebbe az energiád.
Ennek ellenére szerintem jó testvérek vagyunk. Manapság is sűrűn beszélünk, mindig elmeséled az előző esti buli eseményeit vagy épp, hogy milyen új munkahelyet találtál, de én élvezem ezeket hallgatni. Folyton pörögsz, az életed izgalmas, falod a pasikat és soha nem unatkozol. A te életed az én kisimult sinus görbéhez hasonlító életstílusomhoz képest olyan, akár egy film. Általában te szoktál elrángatni bulizni, ami szinte mindig úgy végződik, hogy kiütöd magad én pedig haza viszlek. Ezért vannak a nagy tesók nem? A lökött tini álarc mögött viszont ott a tanácstalan fiatal nő, aki nem tudja mihez akar kezdeni és csak sodródik az árral, de ezt az arcodat, csak én ismerem. Próbállak támogatni, terelgetni kisebb nagyobb sikerrel, mert bármilyen lüke is vagy, az én húgom vagy és szeretlek! Rakoncátlan, szeleburdi húgocskám 4146035580

/Minden egyéb kérdésedre szívesen válaszolok, ha beregizel és megdobsz egy üzenettel!  Rakoncátlan, szeleburdi húgocskám 1404455205  Rakoncátlan, szeleburdi húgocskám 2451935670 Annyi kikötésem, hogy legyél aktív, mert számítok rád! Smile


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Rakoncátlan, szeleburdi húgocskám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Húgocskám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: