New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:05-kor
Lumienne J. Earshaw
tollából
Ma 09:44-kor
Leigh Blackwood
tollából
Ma 09:24-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:06-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:04-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 08:08-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
31
Egészségügy
26
15
Hivatal
7
11
Média
44
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
213
200

I need a new toy.
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyVas. Jún. 30 2024, 10:08

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
Soha senki véleményre nem adtam az életem során. Talán ha erre került volna sor, akkor már nem is lennék itt. Főleg nem abban a pozícióban, amiben vagyok. De attól függetlenül mindig mindenkit mosolyogva meghallgatok és ha akarom felfogom amit mondanak, ha nem akarom akkor pedig nem. Örök taktika az életem, állandó játszadozások. Ez az, ami nem hagy nyugodni egy pillanatra sem.
Ahogy figyelem a mimikáját miközben beszél nem tudom eldönteni, hogy miért is mondja, majd mikor a végére ér csak megemelt szemöldökkel kérdezek vissza.
- Nem zárkózom el a tartós dolgoktól, de míg nem érzem azt, hogy valaki megéri azt, hogy együtt küzdjünk meg a nehézségekkel, addig nem fogom felesleges stressznek kitenni magam. Csak élvezem azt, amit az élet elém rak – megvonom a vállam. Nekem sem életcélom örökre így élni. Mert néha, de tényleg csak néha megkörnyékez egy érzés, hogy „mi lenne ha..” de nem. Sosem hagyom, hogy ez az elmém mélyébe férkőzzön, mert akkor sajnos nem lennék kiegyensúlyozott. Ami mindennek a rovására menni. Főleg az életemére.
- Mindenkinek vannak sötét gondolatai, amik nem hagyják nyugodni. Lehet az az élet egy apró mozzanata, egy emlék. Vagy az örök kérdés, „mi lenne ha..”. Ezek a legveszélyesebbek. Ha nem vigyázol bekebeleznek – megvonom a vállam. Nem fogok kiselőadást tartani neki, jelenleg nem azért vagyunk itt, hogy a másik lelkét boncolgassuk. Na, nem mintha a fő célom az lenne, hogy teljes mértékbe rá másszak. De nem tűnik úgy, hogy ellene lenne a dolgoknak. Ahogy a körmeim a bőrén siklanak a mosolya elárulja, hogy tetszik neki. Semmi jelét nem adja annak, hogy most távol kéne tartani magam tőle. Még ha a szavaiban van egy fajta sötét utalás arra, hogy nem kellene tovább feszíteni a húrt. Főleg, ahogy megzökkenve az ülésbe állunk meg az autóba és a sóhaj, ami felszakad belőle többet elárul, mint szeretné.
Ahogy kicsatolva az övet kerülöm meg a járművet és most már a kormány mögött igazítom meg az ülést, kevésbé vagyok magas, a százötven centimmel, mintha a csomagtartóba ücsörögve próbálnám elérni a pedálokat.
Mikor mindennel végeztem felé fordulok.
- Nem akartalak zavarba hozni. Vagyis, de. De nem jelenti azt, hogy nem szólhatsz. Kellemetlen számodra válthatunk üzlet módba – köszörülöm meg a torkom, mert nehéz lesz átbillenni, de nem lehetetlen és úgy érzem, hogy jobb tisztázni a dolgokat, mint sem azt hiszi, hogy üldözni fogom végig. Így inkább csak elindítom a motort, az arcomra azonnal mosoly kerekedik, ahogy sebességbe téve indulok meg most már az én kezem alatt a gyönyörűség. Ahogy feljebb és feljebb kapcsolva, bár nem olyan merészen még az elején. Le húzva az ablakot engedem, hogy a szél szanaszét borzolja a hajam és a rádiót is bekapcsolva váltok vissza, hogy a motor kellő energiát gyűjtsön magába, míg a gáz pedál a lábam alatt egyre mélyebbre süllyed. Nevetve kapcsolok most már lenyugtatva a motort és direkt nem pillantva az órára, hajtom ki a szuszt is a kocsiból. Szinte elfeledkezve arról, hogy ül mellettem valaki. Egyszerűen jó érzés, ahogy az autó új illata, a motor dübörgése és ahogy a hajammal játszadozó menetszéllel szelem a köröket.
- Imádom, kell nekem – pillantok lopva a mellettem lévő, ahogy lejjebb véve a sebességet. Lassítom a légzésemet, ami fel sem tűnt, hogy a szívverésemmel a levegő vételem is szaporább lett.
-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be
mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyPént. Jún. 28 2024, 14:39
Rafaela &Landon
Nem okoskodni akarok neki, de van egy véleményem arról, akik csak a fantáziának élnek és nem akarják vagy nem tudják megragadni azt amit kapnak. Nem tudom ő melyik csoportba tartozik, szerintem ő képes lenne rá, de nem akarja, mert ez így sokkal kényelmesebb. Semmi komolyabb, hosszabb kontaktus senkivel, egyenlő szabad élet, ami nyilván kellemes de közben nekem annyira hiányosnak hat, bár nem tudnám megmondani, hogy miért.
- Elnyomni semmiképpen nem kell, inkább megtartani és nem hagyni elillanni, mint valami gyorsan jött álmot. Inkább olyanná kell formálni, ami maradandó, legalábbis az én nézőpontom szerint. Rájöttem, már az elején, hogy mi egyáltalán nem hasonlítunk, talán nem igaz rád, amit most mondtam, de mindenképpen megfontolandó. - meresztem megint rá a szemeimet, nem tanácsért jött ide, és nem kötelessége semmit sem befogadni amit mondok, de nem fogom magamban tartani, mert azt akarom, hogy az üzlet működjön. Ilyen téren túl őszinte vagyok és sokáig azért is hittem, hogy nekem ez az egész zátonyra fog futni, de láss csodát minden éremnek két oldala van.
- Veszélyes vagy hasznos, attól függ mennyire mélyed bele az ember a magányos pillanatokba. - jegyzem meg röviden, mert az ha nem az újdonságok felé hajazunk nem mindig rossz, én néha megállok és pont a szerint veszélyes pillanatokat becsülöm meg egy kicsit jobban, mert tudom, hogy lehetnek hasznosak is.
Az eddig komoly témát a közeledése bontja meg, ami már szinte szemetszúróan izgalmas, és nem is próbáltam eltakarni azt amire annyira kíváncsi az elmém, nem óvatlanul pillantok végig rajta, amikor elém hajol, hanem sokkal pofátlanabbul, de a mosolya és a tettei nem arról árulkodnak, hogy ezt sajnáná.
Nem mondom, hogy nem érzem jól magam egyre jobban ahogy az autó gyorsul, élvezem, hogy a sebességgel a gondjaim is elillanak, még ha csak addig is ameddig a gépezet mozog alattam. Érzem a tekintetét rajtam, de nem foglalkozok vele különösebben, a gázpedál az ami igazán életre kel a lábam alatt és olyan sebességbe hurcolja a kocsit, amibe még eddig talán soha senki nem tette vele.
Nem akarok megállni, érzem, hogy ő sem fog akarni, de milyen férfi lennék ha nem kérdeznék rá, hogy nem fél e, de persze hogy nem, sokkal inkább vágyik arra, hogy én érezzem magam egyre jobban felfokozva valamitől, ami még ismeretlen számomra vele kapcsolatban. A keze az enyémen köröz, de nem nézek oda, csak egy apró mosoly ül ki az arcomra.
- Még ki sem próbáltad és máris az ára érdekel, nem mondom meg egészen addig amíg bele nem ülsz és nem mutatod meg mit tudsz vele. Tudom, hogy elnyerte a tetszésed, és bár az üzlet az üzlet, előtte ki kell használni mindent, hogy biztosan tudjuk, hogy jó üzletet kötünk nem? - nézek rá, de nem kellene, a mozdulat az arcán, a pimasz ki arckifejezés mellé, lejjebb nyomja a lábamat a gázon, majd mire megint előre nézek kénytelen leszek egy kicsit nagyobbat fékezni, de nem olyan nagyot, hogy nagyon előre essünk a gravitációtól.
- Most én jövök. - állok félre ismét, de mielőtt bármit mondhatna állítom le a kocsit, felé fordulok, veszek egy mélyebb levegőt, mint kellene és inkább fejemet csóválva szállok ki a kocsiból, szinte forró a levegő már odabent és nehezen tudom magam tartani, hát kénytelen vagyok egy pillantra hagyni, hogy a dominanciája utat törjön közöttünk.

Rafaela Garza imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 8950979

I need a new toy. 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I need a new toy. 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need a new toy. Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I need a new toy. F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
85
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptySzer. Jún. 26 2024, 12:06

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
Még szerencse, hogy tisztában vagyunk a szavak játékával és egyikünk sem veszi véresen komolyan azt, ami elhangzik. Viszont a következő mondata megakaszt egy pillanatra. Mert hirtelen nem tudom eldönteni, hogy ez nekem szólt, vagy saját magának. Mindketten elértünk oda, ahol a valóság fájdalmasan karcolja a pillanatot. Ez elől pedig eddig ügyesen elmanővereztem, de ő mindig visszatér. Ezzel is mintha egy fajta féket akarna rám akasztani. Ezért sem tudom, hogy hirtelen mit is kéne válaszolni. Pedig eddig ilyen problémám nem volt. Csípőből mindenre rá tudtam vágni valamit, ami oda illet. Még gondolkoznom sem kellett rajta.
- Akkor meséld el  a valóságot, hogy mit nem enged az agyam feldolgozni. Miért is kellene elnyomnom azt, ami bennem tombol? - döntöm oldalra a fejem. Mert most már kíváncsi vagyok, hogy mennyire másképp látja a világot és mennyire fogja tudni felnyitni a szemeimet. Elterelni a gondolataimat pedig már így is ügyesen megtette. Szinte fel sem tűnt, hogy mennyire ugrálunk a témák között. Akár csak ez az autó, ahogy kikerüli azokat, akiket feltartják abban, hogy szabadon induljon meg a szabadsága felé. Most, hogy már nem porosodik a szalonban.
- Ezzel nincs is gond, mindenkinek vannak üres pillanatai, órái. De akkor veszélyes az elme az emberre nézve. Mert akkor olyan gondolatok törnek fel, amiket szeretnél elfeledni, vagy elnyomni – megvonom a vállaimat, hiszen akkor engem is hamar utolér a kétségbeesés, hogy nem vagyok elég jó. Hogy valamit elrontok az életemben. Ez pedig cudar világot is ránthat magával. Talán ezért is távolodom el az elköteleződéstől. Mert nem tervezem, hogy mindent feladok egy ócska érzelemért, ami annyi embert döntött romba. Túl sok mindent áldoztam fel, hogy ez mind köddé váljon és megbolonduljak.
Persze azért megragadok néhány pillanatot, hogy tényleg le ellenőrizzem, hogy nem csak a fejemben létezik az a bizonyos szikra, amit néha könnyű, néha nehezebb észrevenni. De most csak egy pillantás is elég volt, ahogy a szemei lejjebb kúsztak az arcomon csak mosolyogva indítom el az autót, ezzel is megszakítva a pillanatot. Van, ami többet ér egy lopott pillantásnál. Még ha maga a játék is elég üdítővé kezd válni. Főleg, ahogy reagál. Minden rezzenését figyelve vetem a hátam az ajtónak és úgy figyelem.
- Elég talpra esettnek tűnsz, hogy megold a saját élvezeted így is – nevetek fel, ahogy érzem a motorba lévő energia töltését és az autó szinte meglódul alattunk. Minden másképp alakul, mint gondoltam. Hiszen egy egyszerű autóvásárlásra adtam a fejem. Nem pedig szinte már gátlástalanul flörtölni a tulajjal, míg szinte kihajtja a szuszt is a kocsiból. Persze mindig akadnak mellékes meglepetések. Ez pedig kellemesen cirógatja a fekete lelkemet. Szinte le se veszem a tekintetemet. Csak figyelem, ahogy látszik mennyire tetszik neki a sebesség fokozódása, ahogy izmai megrezzenek minden váltásnál, ahogy az autó szinte könyörög, hogy kapcsoljon feljebb és elérje azt a nyugalmat, amire annyira vágyakozik.
- Ha meg akarnék állni, akkor azt nem félelemből kérném – nevetek fel, ahogy nem tudom vissza fogni továbbra is magam. Lassan simítom meg a kézfejét, ami kettőnk között pihen a válton és körmömmel rajzolom a madarat újra és újra körbe a bőrén.
- Szóval, beszéljünk mennyi lesz a kocsi? Mindenképp a vöröslő belsővel vagyok letenni a pénzt érte. Ha már ennyire imádja a sebességet – engedem el a kezét végül, hogy ne érezze nem az üzlet miatt vagyok jelen, de ajkaim persze kiszáradnak így muszáj megnedvesítenem alsó felét szinte láthatatlanul beharapva. Ő akarta a valóságot, akkor legyünk a valóságban.
-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be
mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptySzer. Jún. 26 2024, 09:25
Rafaela &Landon
Nem hiszem, hogy olyan férfi lennék, aki azonnal ráveti magát az adott lányra, sosem voltam ilyen. Lehet, hogy ő azt keresi, aki arra az adott pillanatra ráveti magát, de ha bennem is ezt vélte felfedezni, akkor lehet valamit félre komunikáltam.
- Szerencsére már jól ismerem a hormonjaimat. - mondom neki nevetve, bár most kivételesen nem félreérthető módon. - Pedig aztán igazán lehetne egyszer, hogy nem a fantáziádnak élsz, hanem mondjuk a valóságnak, ami akár lehet jobb is, mint ami mozgatja a bizonyos agyad. Na meg, ha hamar elillan a varázs, akkor érdemes lenne megkérdezned magadtól, hogy az valóban varázslatos volt e. - nézek rá biztatóan, bár nem kioktatni akarom a szavaimmal, hanem csak egyszerűen a fejemben megjelenő gondolatokat fejtem ki a korábbi szavaira reagálva. Sosem voltam az a személy, aki annak él, amit az akkori pillanat ad, megéltem minden pillanatot, de nem szerettem ha elillannak. Valamiért szeretem ha ami jó az sokáig tart és nem kell mindig azt figyelni, vajon mikor jön egy olyan perc, amiért érdemes élni, mert órákat, és napokat akarok ilyet.
Mások vagyunk, ez nyilvánvaló, és ezzel nincs is semmi baj, ha ugyanolyanok lennénk, nem lenne meg ez az kis macska egér játék a beszélgetésünkben, ami megadja ennek az egésznek a löketet.
- Én mindig keresem az újdonságokat, nem mindig jön szembe és nem minden értelemben, de az újdonságok néha jók. - merengek el de csak egy pillanatra, amikor a barátságra gondolok, ami egész életemet végigkísérte. Nehéz erre gondolni és nem is akarok most nem, eleget szenvedtem miatta, hogy most megérdemeljek egy kis nyugit előle. Bár tudom, hogy ezzel nem fog eltűnni és megoldódni semmi, csak egy pillanatra.
Félreállok, hogy ha akar, akkor ő is kipróbálhassa a kocsit, nincs kétségem affelől, hogy nem most ül hasonló kocsiban, de azért vezetni a majdnem saját darabot már eléggé más érzés. De a szavaival megint üti az én elképzeléseimet, persze nem mondom neki, hogy hasonló céllal akartam, hogy elfoglalja a helyem, nem titkolom már az elejétől kezdve, hogy szimpatikus és nem mellesleg nagyon jó látvány. Megmosolygom a szavait és csak bólintok levakarhatatlanul mosolyogva, hogy akkor legyen, benne vagyok a játékban, nem szoktam úgysem kihasználni, amit a seggem alatt lévő kocsik tudnak, épp itt az ideje.
- Szóval nem is a kocsi az érdekes, sokkal inkább aki vezeti, és mi lesz az én élvezetemmel? - az az igazság, hogy jól érzem magam vele, magam sem tudom mit mozgat meg bennem a folytonos dominancia vágya, hogy mindig mondjon valamit, amivel eléri, hogy azt érezzem felettem áll, ami meglepő módon egy kicsit sem zavar, bár lenne egy két szavam, amivel könnyedén visszaszólhatnék, nem teszem. Nem az üzlet sikeressége miatt, mert azt hiszem ha nem is veszi meg, még fogunk találkozni, ha máshogy nem hát kénytelen leszek elhívni valahova.
Ahogy közelebb hajol, amint felé vagyok fordulva érzem, hogy megint rossz fele kalandozik a szemem, de nem is érdekel annyira. Meghallom a motor hangját és amint elhúzódik, hogy a helyére üljön fordulok nagy nehezen én is vissza.
Össze kell szednem magam, mert hazudnék ha azt mondanám nem mozgatja nekem is eléggé ez a lány a fantáziám, nem kicsit és ezzel ő nagyon is tisztában van.
Átkapcsolom a manuális váltós üzemmódba a kocsit, nem kell, hogy maga tegye meg a megfelelő lépéseket a gyorsulás felé, van tapasztalatom a versenypályán, nem profi szinten, de azért volt pár látogatásom már itt is és más helyeken is megfordultam. Ismerem az íveket és ha ki akarja hajtani a kocsit, hát legyen.
Ahogy ráfordulok a megfelelő ívre tekerem fel a gázpedállal a fordulatszámot amennyire csak tudom, mielőtt megnyugtatom a motort és váltok egyet. Egyre jobban és jobban megy fel a mutató, és amikor már a 160 km/h állásnál morog még kellemesen a motor nézek rá először de csak lopva.
- Ha félsz megállhatunk. - nem mintha várnám, hogy rávágja, hogy stop, nem olyan fából faragták.

Rafaela Garza imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 8950979

I need a new toy. 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I need a new toy. 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need a new toy. Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I need a new toy. F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
85
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyHétf. Jún. 24 2024, 12:43

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
Igazából nem szoktam a Feminizmusról papolni, de ha már rá kérdezett, akkor miért is fognám vissza magam. Igen, elég sokat kellett güriznem, hogy oda kerüljek ahol vagyok. Ha nincsenek támogatói szüleid, akkor minden fel kell áldoznod. Nem panaszkodom, mert majdnem minden egyes pillanatát élveztem. Főleg mikor férfiak törékeny egója került padlóra, mert egy apró nőszemély képes volt lehagyni őket. Ez pedig mindig megadta a kellő önbizalmas, amivel a helyemre kerültem.
Az autó vásárlás pedig olyan kikapcsolódás, amit örömmel teszek, ha már szabadnapot adtam magamnak. Bár kellemessé vált, mikor szinte a sötét herceg állt meg előttem, hogy megkapjam, amire vágyom. Mondjuk most nem tudom eldönteni, hogy mi okozna nagyobb örömöt, hogy álmaim autóját mutatta be, vagy, hogy pont ő tette ezt kellemesebbé. Meg kell hagyni, hogy örömmel használja adottságait, hogy egy üzlet pontosan végbe menjen. Látszik minden mozzanatán, hogy első az üzlet, de az is közre játszik, hogy a szimpátia a másik felé kölcsönös. Még is van valami, ami visszatartja. Egy gát. Amit ránézésre nem tudom, hogy mi lenne. Gyűrű nincs. Igaz, a férfiak kevésbé használják, hogy kimutassák van már választott hölgy az életükbe. Kisebb elkalandozás után persze hamar a kocsiba pattanunk és elindulunk. Igaz kicsit nagyobb forgalomra számítottam, hogy előveszem a telefont, de csalódottan ejtem a le a telefont és fordítom a figyelmem most már rá.
- Igen, egy ijedt kisfiúnak hatsz, aki most ismerkedik a hormonjaival – nevetek fel, ahogy megingatom a fejem. - Vannak ilyenek, néha elég egy pillantás, egy gondolat. Ilyenkor nem igen kell sokat habozni, mert elillan a varázsa. Mindig úgy éltem, hogy ami már megmozgatta a fantáziámat, akkor azt illik is kipróbálni – vonom meg a vállam, ahogy végig pillantok rajta ismételten. Van valami erőssége, ahogy ebben a kocsiba ül. Ami persze azonnal megindítja a fejem és ez talán nem épp a legjobb ötlet a helyzetet felmérve. Még ha csak egy villanás is volt.
- Ne mond, hogy kedvet kaptál valami újhoz – nevetek fel, ahogy kérdése újra és újra ismétlődik a fejemben, ahogy végre elérünk a célállomásunkra. Majd, ahogy az autó rezgése megszűnik és a dorombolása is elnémul. Persze mindenki azt lát ebbe a beszélgetésbe, amit csak akar. Hiszen lehet, hogy ő másra gondolt, és valószínű, hogy én is így tettem. Nagyon különbözünk egymástól.
- Figyelmemet már túlságosan is megkapta és élvezi minden egyes pillanatát. Kellemes látvány, ahogy ott ülsz és erőteljes kisugárzással pillantasz minden felé – nevetek fel, ahogy lábaimat keresztbe fonva jelzem, hogy eszemben sincs átülni a vezető ülésbe. - Eddig te legeltetted a szemed rajtam, most rajtam a sor. Bár én nem csak lopva pillantok végig a tetszetős dolgokon – vigyorodom el, ahogy megérintem a műszerfalat és áthajolva a kormány felett vizslatom végig az ikonokat, majd felé fordulva indítom el a motort.
- Mutasd meg, hogy mit hozol ki egy ilyen kocsiból – suttogva nézem a szemét, majd akaratlanul is ajkaira vetülnek sötétjeim. Végül vissza helyezkedem a helyemre. Megemelkedett pulzussal és szapora légvételekkel, amiket csillapítani vágyom.  
-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be
mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptySzomb. Jún. 22 2024, 10:56
Rafaela &Landon
Teljesen egyetértek abban, hogy a férfiak leuralnak nagyon sok minden ebben a világban, de csak bólogatok egyetértésem okán. Nem fogom neki bizonygatni, hogy a szerény véleményem is ugyanaz, mint az öv, én nagyra tartom a nőket, hiszem, hogy több van bennük, mint egy két férfiban, és ha igazán odateszik magukat, akkor nemhogy átvehetik a mai férfi szerepét, hanem sokkal jobbak lehetnek benne. De az elnyomás, ha még nem is olyan nagyon feltűnően, de azért jelen van napjainkban is, nem harcolok ellene, de ha egy nő alatt kellene dolgoznom is ugyanúgy odatenném magam, mintha egy férfi lenne az. Anyámból kiindulva, aki ugyan nem dolgozik, de mégis sokkal nehezebb munkát végez és végzett otthon, mint amit apám valaha elbírna, pedig egy egész céget irányít ő is.
Tetszik a burkolt megjegyzés, amire visszavágok és megintcsak kapok egyet, de csak felkacagok halkan, nem akarok én egész végig a szavakkal játszani, ha megmutathatom mit rejt az üzlet igazán. Aminek a látványától egy magafajta lány azonnal lázba ön, bár tudom nem mutatja majd ki.
A kocsihoz érve nem ér meglepetésként, talán csak egy kicsit a reakciója, szóval nagyjából telitalálat, de nyilván hiányzik valami.
Ennek a gépnek van egyfajta kisugárzása, akárcsak a lánynak, passzolnak, de nem akarom rábeszélni, nem szokásom, de látom rajta, hogy végig mérem újra és újra, hogy ott van az a szikra, ami kell, még akkor is ha egy kicsit más volt az elvárás, de minden orvosolható és az ő kérésére igen könnyen véghezvihető lesz.
Ahogy kiszáll hétrébb lépek, hogy teret adjak neki, hiába olyan a lány, amilyen van benne valami ami a nagy magabiztossága ellenére sebezhetővé teszi. Olyan magabiztosnak mutatja magát, de a szavai és hozzáállása könnyedén változik, ami nem igazolja vissza, hogy ő is elhiszi magáról amit kimutat. Vagy csak egyszerűen ő maga sem tudja, mik a tervei, nem az életben, sokkal inkább az adott szituációval, a pár másodperce pimaszul vizslató szemek, elkomorulnak egy pillanatra és tárgyiasan folytatjuk a bezsélgetést. Nekem is megy az ugrálás, de most kifejezetten nincs ínyemre, de beülök az ülésre, mert a társasága még ettől függetlenül is üdítő. Nem akarok én semmibe belemenni, ez csak üzlet azaz úgy kell simulni a vevőhöz, ahogy ő hozzánk, mindegy kiről van itt szó.
Amint kihajtok kérdezek rá hogy mennyire menjek, de a szavai megint mintha bennem akanának kétséget kelteni, pedig nem tudnak. Ismerem már a maga fajta lányokat, sajnos vagy nem sajnos sok nővel volt dolgom, és talán fele annyira pimaszak és makacsak voltak, mint ez a lány lehet, nagyjából már ki tudom szűrni milyen, amikor valaki közeledni akar és milyen amikor valaki csak unalomból játszik.
Kérdésemre felel, de nem igazán erre értettem, persze nem pontosítottam, így csak felnevetek, miközben taposom a gázt, már amennyire a forgalom engedi. Kikerülöm a zavaró tényezőket az úton, és határozottan haladok a pálya felé.
- Ezek szerinte egy ijedt kisfiúnak tűnik, de egész egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy másnak is vannak e olyan gondolatai, amiben azonnal akar valamit, valami újat, ami megmozgatja őt. Persze a kocsivásárlás is jó dolog és legalább már tudod, hol találod a legjobb darabokat a városban. - nézek rá de csak egy pillanatra, mert az utat figyelem, miközben szeljük az utat. Nem tudom mennyire fogja meg a kocsi, a telefon nyomkodással sok mindent elárult, talán a pillanatnyi fellángolás az amire szüksége van, mert a munka lehet a mindene, vagy sok a barátja, ez nem az én tisztem megkérdezni, de egy ilyen gépbe ülni először nem éppen megszokott, még nekem sem, pedig tele a garázs hasonló darabokkal és az üzlet is.
Félreállok a kocsival, amint a pálya bejáratához érünk, nem tudom mik a tervei, én nagyon szívesen átadom neki a kormányt ha azt szeretné, de meg is hajthatjuk a kocsit általam ha inkább a passenger princess szerepet vállalná be először.
- Mivel ez a te figyelemfelkeltésedre van, kíváncsian figyelem mit szeretnél látni belőle. Menjünk pár kört, vagy inkább átülsz és magad tapasztalod meg milyen a kocsi? - fordulok felé kíváncsi tekintettel.


Rafaela Garza imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 8950979

I need a new toy. 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I need a new toy. 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need a new toy. Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I need a new toy. F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
85
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyPént. Jún. 21 2024, 20:28

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
- Mai világban szinte mindenhol férfiak vannak az élen. A nőkben még hosszú évek után is csak azt látják amivel lehet szórakozni. Vagy esetleg a családanyát. Nem hisznek abban, hogy egy nő is tud ugyan úgy vezetni egy céget, mint egy férfi – vonom meg a vállam. Igen, szeretem kihangsúlyozni azt, amit a jó isten megadott. De attól még nem biztos, hogy nem is válogatom meg, hogy kinek is adok magamból többet. Szeretek játszani, szeretek vadászni. De ha sokáig vagy a szakmába ez a bőröddé válik és nem tudod levedleni. Megszokod, hogy flörttel jutsz előrébb, azzal hívod fel a figyelmet magadra. Viszont ebbe bele lehet unni. Van, mikor vágysz arra, hogy most te legyél a vad. Hogy a figyelmedért küzdjenek. Az erős nők átka, nem akarnak velük tervezni.
- Türelem nem nagy erényem. Mutass valamit, ami épp annyira tart izgalomba, hogy megérje a várakozás – ráncolom meg az orrom, ahogy végig pillantok újra rajta. Mintha valamit keresnék, valamit, ami visszalök a valóságban. Most nekem kell valami, amit ő adhat. Megint. De ne terelődjünk el a témától, csak is az autóra gondolok. Vissza kell vennem, hogy érezze most ő van a gyeplő oldalán. Mert érzem a vibrálást, nem hazudok.
Viszont inkább a vassal kellene jobban foglalkoznom, ma nem volt programon kikezdeni senkivel. Sőt. Kissé túl hajtottam a hétvégét és nem érzem teljesnek magam. Amihez nem tudok oda figyelni, nem is kezdek bele. A kocsi magában gyönyörű. Olyan, mint amit láttam az egyik képen, amitől megindult a vezérhangya a fejemben és kötöttem ki itt.
Szavaira csak bólintok, tudom mit ért rajta. Ha van egy munkád, amit szeretsz, akkor szinte hobbi módon űzöl. Én sem szoktam észre venni ha szalad az idő. Nehéz társas kapcsolatokat kialakítani, ha jó magad vagy az, aki nem foglalkozik mással. Ezért sem szoktam hosszú távban gondolkozni.
Így inkább elhelyezkedve a kocsiban kell mindent megérintenem. Még nyugalmi állapotban is meg van az a rezgése, amit kerestem. Ami kisugározza azt, hogy minden meg van benne, amit keresni vágyom. Ha más nem is tud ledominálni, majd ez a kocsi fog.
Nem mondom, hogy nem érzem a tekintetét, ami rajtam pihen, de úgy vagyok vele, hogy megszoktam. Mindenki arra kíváncsi ki vagyok, mivel foglalkozom és persze, hogy honnan van ekkora erőm ahhoz, hogy felülkerekedjek mindenen és mindenkin. Egyszerű. A saját örömömet hajszolom. Megküzdöttem már mindenért, hogy elfáradjak és most már magammal is törődjek. Az emberek elfelejtik, hogy csak akkor lehetsz igazán boldog vagy nyugodt, ha meg van mindened és olyat csinálsz, ami örömöt okoz. Nem pedig a malomkereket hajtani.
- Néha kell a háború, hogy utána eljöjjön a béke.. - válaszolok mintha csak úgy kicsúszott volna a számon, minden gondolkodás nélkül. Igen, nem mindig játszadozom a szavakkal. Vagy már fel sem tűnik? Franc se tudja.
Ahogy kiszállok hátrálására csak elmosolyodom. Mindig csak a szájuk jár, bár tényleg nincs most humorom kikezdeni senkivel. Attól még jó érzés a játszadozás. Amíg erre vevőnek tűnt, ezzel a mozdulattal hamar elvesztette az érdeklődésemet.
- Hagyjuk a játékot. Ha úgy dorombol, ahogy kinéz akkor mindenképp megejtjük az üzletet. Ha nem tetszik, akkor pedig hamar vissza érünk – bólintok lassan, majd csak megkerülve a kocsit, már ülök is be, hogy bekötve magam vegyem elő a telefont és válaszolgassak azokra az üzenetekre, amikre nem sikerült, mert a dugó épp feloldódott. Ahogy a motor felbőg, a testemen végig szaladó libabőr azonnal jelzi, hogy tetszik. Így ha csak egy pillanatra is de elszakadok a telefonkijelzőjétől, majd vissza. Nem is figyelve merre tartunk.
- Nem az én kocsim. Még – válaszolok miközben ujjaim hevesen járnak a kijelzőn és fel sem pillantok, se szerződést nem írtunk alá, sem pedig a pénz mozgatás sem történt meg. Még az Ő tulajdona.
- Milyet? Gyakran veszek autót? Az utolsót két éve vettem – válaszolok, mikor az ölembe ejtem a telefont, hogy ne érezze ignorálom. A forgalom ritkult, ami jó hír, hamar haza érek legalább.
- Ha valamit szeretnél tudni, kérdezz rá. Szeretem az egyenes embereket, és még senkit nem ettem meg azért, mert kíváncsi volt..
-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be

Landon Hawk ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyPént. Jún. 21 2024, 19:10
Rafaela &Landon
Ahogy az lenni szokás, már messziről láttam rajta, hogy hasonló munkakörben mozog vagy legalábbis pozícióban mint én, amint megszólalt tudtam, hogy emberekkel is foglalkozhat, olyan könnyedén akart engem leuralni, mintha nem azért lenne itt, hogy kapjon valamit, ami nekem érdekem eladni és enki érdeke megvenni. Most nem egy játékban vagyunk, mégis könnyed játékba kezdünk azonnal, amint elindul a beszélgetés.
- Szóval a külsődnek az a célja, hogy tekintélyt parancsoljon és ezt a kocsiban is ki akarod fejezni? Nem rossz, értem a tematikát. - bólintok hümmögve, mert persze pontosan tudom milyen fajta elképzelése van, a Mustang talán erősnek hat, de ki vagyok én, hogy a vevő szava ellen menjek. Ha ezt szeretné tudok neki mutatni olyat, amitől megindul a szívverése jobban, és talán egyszer eláll a lélegzete, még ha nem is most, hogy ne mutassa ki kemény önmaga kislányos énje, hogy mennyire tetszeni fog neki amit lát, ha ez tényleg így lesz.
- Most igen, de ha adsz egy kis időt, megmutatom mit tudok, amire már nem lesz panaszod. - vágok vissza teljesen komoly arccal, nem mintha ki akarnék kezdeni vele, de azt hiszem az agyam egy pontjának pont erre van szüksége és ő pont olyan lány, aki nem fog megsértődni egy ilyen mondaton, hiszen ő kezdte, azaz az engedélyt ilyenformán ennyire megadta.
Úgy veszem észre rajta, hogy a választásom elnyerte a tetszésé, kicsit meglep de talán annyira mégsem, mert ez a lány, egy kicsit sem olyan, mint az átlag, talán illik is hozzá a kocsi, nem éppen az ördögi mivolta miatt, de azt látom, hogy a tekintete pontosan olyanná tudna válni, mint a kocsi profilja, kicsit titokzatos, dögös és egészen különleges.
- Nem is kínoz a munka, van ennél rosszabb is amit tehet velem, és az, hogy rabul ejt. Persze ez a jobbik eset, de néha ez is tud idegesítő lenni a külvilág számára. - a munkám az életem, szeretem csinálni, de tudom, hogy néha a családom rovására megy, ha nem tudok hazamenni egy fontos vacsorára, vagy nem tudok részt venni egy-egy olyan úton, ahova a szüleim nagyon szeretnék, hogy menjek. Nekik még nehéz felfogni, hogy kirepültem, pedig már hány éve is. Talán sosem akarták, hogy ilyen messze legyek tőlük ilyen sokáig, pedig nem a távolság a gond, hanem inkább az idő.
Végig nézem, ahogy beül a kocsiba, talán a pillantások túlságosan sokat engednek meg maguknak, de kit érdekel, Rafaela forróvérű ez látszik rajta, nem egy pillantáson fog elesni az egész és ami szép a szemnek az meg kell nézni, mindegy ki mit mond. A nyitott ajtónak támaszkodva nézek be és a szavai igazolják, hogy neki való ez a vad szépség, ami már túl régen itt áll kihasználatlanul, de ez a sors és ha őt megnyugtatja a gépezet, akkor ki vagyok én, hogy közéjük álljak.
- Pedig ez fogja csak igazán megháborgatni a lelked. - miközben jobban szemügyre veszi a kocsit és jobban szemügyre veszem őt, pedig nem kellene, mert most nem kellene még csak arra sem gondolnom, hogy bárki még csak kedves legyen számomra, egy pillanatra sem. Most nem vagyok olyan lelki állapotban, és mégis mintha pont egy ilyen pillanat nyugtatná meg a lelkem, pont ahogy mondta.
Ahogy kiszáll hátrálok egyet és csak elmosolyodok, a kérésén, de éppenséggel nincsen jobb dolgom, és nem esik nehezemre egy ilyen kocsit kihúzatni, már nem csak az üzlet kedvéért. Kicsit feltüzel a jelenléte és nem jelentem ki, hogy milyen kellemes ez az egész, mert teljesen más dolgok jutnak most az eszébe, ahogyan játszik a szavakkal, és amennyire pimasz a mosolya.
- Akár kettőre is, van nem messze egy gyakorlópálya, kipróbálhatod ott milyen, nem sokan vannak arra. - felelem, miközben megvárom, hogy az anyóson kössön ki, hogy az indító gombbal indítani tudjam a szépséget. Ahogy felberreg szinte végigfut a hideg a hátamon, ezért nem egy kis kereskedéssel kezdtem, ebben van az igazi érzelem, és az igazi izgalom.
- Megkérdezném, hogy mennyire vigyázzak a kocsidra, de úgy érzem nem csak a kocsira vagy kíváncsi. - kitolatok az üzletből, megvárva, amíg becsukódik az ajtó és elhajtok a cél felé.
- Gyakran csinálsz ilyet? - kifordulok egy forgalmasabbnak hitt útra, de nincsenek sokan, szerencsére ennek a kocsinak nem kellenek hosszú percek, hogy bemelegedjen a motor, hangosan felbőgetem és ameddig az egyenes tart nyomom neki, kíváncsi volt, és még a felé sem látta, mármint az autóból.

Rafaela Garza imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 8950979

I need a new toy. 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I need a new toy. 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need a new toy. Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I need a new toy. F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
85
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyPént. Jún. 21 2024, 12:50

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
Lassan futottam végig a szemem a tulajon. Mintha minden milliméterét magamba akarnám inni. De nem így van. Egyszerűen fiatalnak tűnik, hogy ilyen cégnek legyen a tulajdonosa. Mondjuk ha épp annyira törtető, mint én akkor még reális is a dolog. De nem tudom, hogy mi van mögötte. Bár sosem érdekeltek mások múltjai, és nem most fogom kideríteni. Csak felsóhajtok, ahogy egyszerűen az arcomba mondja a véleményét. Amitől csak egy piszkos mosoly jelenik meg az arcomon.
- Mustang az, ami tükrözi a vadságomat és az akaratomat. Ha villogni akarnék egy Porsche vagy Ferrarit választottam volna. De nem. Nekem az kell, hogy tekintélyt parancsoljak, nem csak a külsőmmel – nevetek fel szabadon. Még senki nem kérdőjelezte meg a mondani valómat. Még is tetszik, hogy nem akar behódolni, hangot ad annak, ami zavarja. Még nem találkoztam ilyennel, aki a semmiből ellen állt volna. Még is most már izgatottan követem, hogy mihez is fog kezdeni ezekkel az információkkal, amiket össze gyűjtött.
- Tehát, részben elégítesz ki – nevetek, ahogy a kezem végig siklik a kocsi motorháztetején. Már maga az első pillantás is szerelem volt, a lámpák úgy villognak a szememben, mintha épp táncra kérne. Majd megállok az ajtó másik felénél, hogy kettőnk között legyen az.
- Viccet félre téve, egy igazi démon, már maga a jelleme is olyan, ami azt kiálltja, hogy kell nekem – bólintok, hogy ügyes választás volt, elengedve, hogy női vevő nem szimpatizál vele. Nem vagyok átlagos, semmilyen téren. Az, hogy most egy olyan darabra vágyom, ami igazán állatias, az legyen az én fejfájásom.
Persze azért el kell terelődnünk, nem csak mindig a munka. Mivel korábbi gondolataimnak hangot kell adnom. Amire egészen készségesen válaszol. Lassan kifújom a levegőt, ahogy végig hallgatom.
- Tehát te is inkább a szerelemből csinálod, mint sem mert muszáj. Ez a legjobb dolog. Bár nem is tűnsz lestrapáltnak, akit a munka megkínoz – mosolyodom el lágyan. Mert tudom, hogy most nem az a lényeg, hogy kikezdjek bárkivel is. Még ha nagyon csábító a pillantása. De elsősorban a kocsi miatt jöttem.
Végszót meghallva inkább kerülöm is meg, hogy beüljek a gépbe, majd körül nézve abban nevetek fel.  
- Vannak olyan pillanatok, mikor rá jössz, hogy kell valami, ami megnyugtatja a háborgó lelked. Néha egy tárgy, néha más. Nálam most ez az autó – végül is ha nem is nyiltan, de kimondom, hogy megfogom venni. Mert épp annyira ördögi, mint én. Pedig még a hangját sem hallottam.
- Már ha a kárpitozást megcsináltatod, olyan vörösre, akár az ajkaim – kacsintás szinte viszonzásra várt és a kormányon futtatom az ujjaimat.
- De előtte – szállok ki belőle, megállva szorosan előtte. - Ki kell próbálnom. Elviszel egy körre? - mosolyodom el végül, ahogy hátrálok egy lépést. Ne érezze a feszültséget. Mert vannak, akik zavarba jönnek a szavak ócska játékától. Én pedig most ténylegesen érezni akartam, hogy mit tud ez az autó. Egy férfi kezében. Utána pedig szeretném én is átvenni az irányítást. Ha már fizetnék érte és fogok is.
-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be

Landon Hawk imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyCsüt. Jún. 20 2024, 18:42
Rafaela &Landon
Nem szokásom manapság a kinti ügyeket intézni, van elég emberem, aki tudja koordinálni a beérkező vevőket, de ez esetben talán kivételt teszek. Jót tesz majd a fejemnek, ha elterelődnek a gondolataim, és amint meglátom, hogy kivel is van dolgom már látom is, hogy tökéletes lesz erre a lány. Nem tudom honnan jött, vagy ki ő, de még sosem láttam, pedig elég sok a törzsvásárlónk és a szavait hallva nem most kezdte a hasonló kocsik vásárlását. Nem lesz könnyű eset, olyan igazán uralkodó típus, bár a fekete özvegy jelző nemigen látszik megjelenni benne, de ne ítélj elsőre. Nem akarom, hogy azt higgye, mindenáron rá akarok tukmálni valamit, ez nem annak a helye, aki idejön, általában kocsival megy el, és nem kell győzködni őt. A cég neve elég sok helyen elterjedt már a világban, van egy két kisebb üzletünk is, de ez az anyavállalat székhelye, ahonnan a csoda kezdődik.
- Miért érzem azt, hogy a Mustang csak egyfajta mutogatás lenne és nem maga a nyers erő, vannak annál azért sokkal pazarabb darabok erre, de nem akarok a vevő szava ellen menni.  - elindulok a hátsó sor felé, ahol a nagyobb darabok állnak, amik ugyan elkelnek egy idő után, de ez igazi izomautó kedvelőknek nem igen kell egy Mustang, a Ferrarihoz képest. Ha a lány azonban arra vágyik, akkor legyen.
- A belső része ugyan csak részben fekete, de a külseje elég vadul villog, ha valaki megjelenik vele. Egészen biztosan tekintélyt parancsoló, bár női vevőm még nem volt aki hasonlót kért, mégis azt látom, hogy talán ez lenne a neked való. A kárpitozást egy héten belül letudjuk, ha nem megfelelő. - nyitom ki neki a Mustang ajtaját, amire annyira vágyott, bár elég nehezen tudom őt elképzelni benne, és talán pont ez az amiért neki ez fog kelleni. Olyan lánynak látszik, akit nem érdekel másik véleménye, aki csak azért él, hogy magát boldoggá tegye és milyen jól teszi. Van egy olyan bizsergése, amilyennek én is akartam tűnni párszor, de a mások szava olykor többet nyomott, mint az enyém.
Mielőtt a lényegre térünk, azért megválaszolom neki a kérdését, amit olyan sokszor feltesznek, de valószínűleg igazán senkit nem érdekel, mégis minden alkalommal válaszolok rá.
- Annak fárasztó, akinek küzdenie kell az sikerért, én elég könnyen szert tettem rá. A szerelem munka olyan, ami nem küzdelem, hanem hobbi. Vannak kihívások, mint most te is, mert általában az emberek úgy jönnek be, hogy tudják mit akarnak, de van egy olyan érzésem veled kapcsolatban, hogy nem a kocsi volt meg, csak egy gondolat, de abból a legjobb építeni. - kacsintok rá és félre is állok, hogy beüljön a kocsiba.
- Két hónapja érkezett az üzletbe, anno nagyon nagy volt rá a kínálat, de ez a vad megjelenése miatt valamiért nem nyerte el senki szívét, mindenki azt mondta rá, hogy olyan, mint egy füstölgő bika, a lámpa színei külön engedélyekhez vannak kötve, minden le van hozzá papírozva, olyan különleges, hogy ilyennel nem találkozol az utcán.  - csupán tízet gyártottak belőle, de megrendelésre csinálnak még, mégis azt érzem, hogy ennek egy olyan tulaj kell, aki nem fél a külvilág zajától, és meglehet nem ez lesz neki a nyerő, mégis egészen jól néznek ki egymás mellett.

Rafaela Garza imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 8950979

I need a new toy. 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I need a new toy. 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need a new toy. Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I need a new toy. F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
85
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyCsüt. Jún. 20 2024, 11:15

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
Azt szeretem az életemben, hogy megharcoltam mindenért, hogy oda kerüljek ahol vagyok. Mi a legnagyobb kincsem? Az anyagi biztonság, ha történne valami, nem kellene aggódjam, hogy nem tudom megfizetni az orvosokat. Vagy, ha úgy ébredek mint ma, hogy valami szépre fáj a fejem. Akkor csak megjelenek a kereskedésben.
Bár konkrét tervem nem volt, hogy milyen legyen, csak azt tudtam, hogy épp annyira vad és merész legyen, mint én. Egy igazi fekete démon.
Persze most is sikerül kifognom egy fiatal ne bánts virágot, aki hirtelen meg sem tud szólalni. Voltam én is ilyen, de rájöttem, hogy ha elég erősen, tekintéllyel állunk ki a másikkal szemben, akkor már a hatalmat megkaparintod. Neki még ezt tanulnia kell.
Így míg elmegy segítségért, én az autók között sétálok, hátha lesz valami, ami azonnal megfog. Bár mindegyik csillog és villog, még sem érzem, hogy ebbe szeretnék beleülni. Épp már néztem volna egy csodás fekete négykerekűt, mikor egy hang szakít félbe a nézegelődésemben. Lassan fordulok a hang felé és nyájas mosolyt varázsolva az arcomra pillantok a kezére mielőtt a sajátomat is moccanásra késztetném.
- Ha lenne lelkem még az sem tükrözné a mondani valómat – pimasz mosollyá alakul az ábrázatom, majd most már a kéz gazdáján futtatom a szemem. - Rafaela Garza, unatkozó fekete özvegy – élcelődöm, ahogy megfogva a kezét fordítok rajta, hogy megpillantsam a tinta teljes alakját, ami a kézfején pompázik. De csak reakció nélkül engedem el a kezét és sétálok a többi kiállított darab felé.
- Nem rossz, meg kell hagyni, de nem érzem, hogy ebben jól érezném magam. Van egy hasonló kialakítású autóm. Az is csak porosodik a garázs mélyén – legyintek unottan, ahogy lépdelek tovább.
Nem feltűnést akarok kivívni, hanem elismerő pillantásokat. Amik elképednek mikor egy nő száll ki a kormány mögül. Megköszörülve a torkom pördülök meg a sarkaimon, hogy megálljunk.
- Vajon rejtőzik itt egy Mustang? Ében fekete kívül, belül pedig tűz vörös – akárcsak egy kislány lelkesedem fel már magától a gondolattól. Hiszen a legjobb autó, ami tükröz engem az nem más, mint egy igazán vadló. Én sem szeretem ha meg akarnak törni, saját magam ura vagyok. Ez alól valószínű, hogy a járművemnek is ezt kellene visszaadni.
Mivel a munkámban én vagyok a domináns, megszoktam, hogy az irányítás az enyém. Nem mondom, hogy néha nem fáradok el és nem adnám át a gyeplőt. Vagy nem lenne mulatságos végig nézni, hogy valaki megpróbálja a lehetetlent és ledominál. Azzal a személlyel még nem sikerült összefutnom.
- Ilyen fiatalon egy ilyen cégnek a tulajának lenni nem megterhelő? A kereskedelemben mindig felül maradni elég fárasztó lehet – csilingelem, miközben a szemeim már messze járnak, továbbra is keresik azt a példányt, amin megadna a szemem. Lehet, hogy túlságosan nagy volt a kapkodás? Esetleg másik helyet is kellett volna nézni, ha itt nincs az igényekhez megfelelőt találnom.

-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be

Landon Hawk imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. EmptyKedd Jún. 18 2024, 18:22
Rafaela &Landon
Nem fér a fejemben most sem, hogy lehetett egy ennyire egyszerű és könnyed kapcsolatot ilyen csúnyán megszakítani. Azt az egyet tudom, hogy az életnek mennie kell tovább, nem állhat meg és a munka remek elterelés a fejemnek, hogy mindenre godojak csak arra nem, hogy valamit ebasztam. Tovább kell lépnem, ő is ezt fogja tenni, ha magamat ostorozom az nem segítség nekem se és neki sem.
A munka mindenre gyógyír csak éppenséggel kicsit többet kellene otthon lennem és nem a kocsik között, mert már szinte azt sem tudom mikor láttam a szüleimet és mikor telefonáltam utoljára a barátaimmal.
Nem minden nap rossz, inkább monoton, ugyanazok a vásárlók, hiszen a k-nálat nem mindenkinek kecsegtető, mivel elég magas árakon dolgozunk a legjobb kategóriákkal és a legmagasabb minőségben. Talán most még jobban rámentem arra, hogy ne találjon senki jobbat nálunk, ha rákeres egy igazán pazar darabra. Ma nem voltam kint az eladó térben, általában előre egyeztetett vevők jönnek, ide nem nagyon esik be senki, mindig tudjuk mit szeretnének és úgy készülünk, de egy esetlen hang töri meg az irodám csendjét.
- Mr. Hawk, jött egy vásárló, egy nő. - kedvesen mosolygok Phoebe-re, aki meg van egy kicsit szeppenve, de nem csodálom, hiszen két hete kezdett és az ilyen szituáció még új neki, bár ami azt illeti nekem is, de felállok elindulok a lány felé.
- Intézem köszönöm, hogy szóltál. - nem szoktam házsártos főnök lenni, a Mr. Hawk megnevezés is elég idegen nekem mindenki Landonnak hív, de azt mondták még ne engedjek az új lánynak, hogy megmaradjon a tekintély. Erre tessék, most inkább tart tőlem, mint tisztel, de lényegtelen is, majd megbarátkozunk egymással egy idő után.
Ahogy kisétáltam a kocsik közé, pát alkalmazott még dolgozott ott, de már majdnem mindenkinek volt valami dolga a vevőkkel, más kocsikkal, így tudtam, hogy vele nekem kell foglalkozni. Legalább eltereli a figyelmem és még elég dekoratív is, de ez tök mellékes, mert nem igazán akarom most ilyen téren az agyamat megdolgoztatni.
- Fekete szerelem, remélem nem a lelkedre utalt. - szólítom meg tisztes távolságra állva meg mögötte és az egyik kezemet felé nyújtom. - Landon Hawk a tulajdonos és azt hallottam, hogy itt van egy nő, aki autót akar venni. - igen nagyjából ennyi infó jutott el hozzám és egy két mondat, amit behallottam a kinti zajból.
Egy fekete Maserati mellett állunk, nemrégiben érkezett, eddig nem kínáltunk ilyet, mert nem volt rá nagy kereslet, de valamiért elkezdték falni őket, nem versenyautó, de tud menni és gyönyör a kialakítása.
- Fekete, dögös és elég meredek, ha valaki nyomja neki, még a tűsarkas vezetést is kiválóan kezeli, mi több remek partner az utakon. - mondom neki egy kicsit azért sejtelmesen a tőlem megszokott üzleti mosollyal az arcomon.

Rafaela Garza imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Landon Hawk
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 8950979

I need a new toy. 49f05c9c3ca1bebe050915c67c63c45075d8fd88
★ elõtörténet ★ :
I need a new toy. 702209b26ec49cca183c952729037f4bab2176b1
when I grow up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I need a new toy. Shawn-mendes-shawnmendes-gif-Favim.com-7677414
★ foglalkozás ★ :
Hawk Machines's owner
★ play by ★ :
shawn mendes
★ szükségem van rád ★ :
best girl in my life - my sunshine
I need a new toy. F8f1f7b9ca1692ddb07afa2ea1ffaa09a465b703
★ hozzászólások száma ★ :
85
TémanyitásI need a new toy.
I need a new toy. EmptyHétf. Jún. 17 2024, 11:33

Landon & Rafi
-I'm like dynamite. -
Reggeli napsütés a pilláimon át ébresztgetett, ahogy a bőrömön játszadozott a meleg szellő, már nem tudtam ellenállni az új nap csábításának. A mogorva hétfők csak azoknak morognak, akik utálják a munkájukat. Én mára szabadnapot adtam saját magamnak. Ugyan is a hétvége hosszú volt és már játszadoztam a gondolattal, hogy talán kellene valami új. Valami izgalmas. Amitől újra úgy érzem, hogy öröm létezni. A reggeli kávé és a telefonom pörgetésébe kezdtem még az ágy markában. Mikor megláttam az új szerelmem. Azt az éjfekete kívül-belül tündöklő négykerekű csodát. A szívem persze már a gondolattól is repeset. Most már csak egy szalon kellene, ahol fizikálisan is megérinthetem, bele ülhetek és kiélvezhetem minden apró rezzenését, ahogy a motor indításával az egész testem beremeg.
Viszont az már fejtörést okoz. Nem szívesen megyek akármilyen helyre. Mivel a marketing a szakterületem, így alaposan átnyálazom, hogy kinek milyen az eladási készsége. Nem sok esetben találkozni olyannal, ami nem csak a lényegre tör. De elfelejtik, hogy ebben a szakmában flörtölni kell, hogy a legjobb vételt kínáljuk és kapjuk. Olyan játék ez, ami kockázattal és még több veszéllyel jár. Az ismeretlennel való társalgás.
Meg is találom a megfelelőt. Immáron gyorsan tudom, hogy miként fogok megjelenni. A hajam kibontva, szögegyenesen rejti el a ruha hát kivágását. Szemeket csak is előre szeretem szegezni, főleg, ha van bennük némi játékosság.
Így az autóba pattanva már szelem is a várost, a forgalom szinte nevetséges, hogy mindenki frusztrált, kapkod, siet. Pedig az óra lassan tizenegyet üt. Most már nincs honnan elkésni. Sok helyen áll, meg se moccan. Nem szoktam ilyeneken fennakadni. Legalább lecsekkolhatom a mail-eket, üzeneteket. Biztos valamelyik barom nem tudott várni és okozott egy csodás balesetet. Manhattan utcái csodálatosan kuszák és nemcsak hétfőn. A nyári meleg berobban és ilyenkor vesztünk a türelmünkből.
Bár lassan mindenre sikerül válaszolnom, ami nagyon fontos volt, így elindulhatott a forgalom is. Csiga lassan haladtunk, de legalább elindult minden, akár egy folyó. Mire megérkeztem a célomhoz. Leparkolva a szalon elé, libegtem is befele a magas sarkúmban. Szinte visszhangzott az egész hely a kopogástól. Így csak egy édes mosolyt villantottam az első emberre, aki velem szembe fordult.
- Szép napot! - köszönök rá, ha már ilyen illedelmesen nem várakoztatnak meg. - Egy fekete szerelmet keresek, olyat, ami tükrözi azt, ami én vagyok – mosolyom szinte le se olvad, ahogy a lány szeme végig szalad rajtam és kissé hebegve kezd bele a mondani valójába. Igyekszem összetenni minden szavát, de nem sikerül. Amire csak fel kell nevessek. Annyira édesek, mikor zavarba jönnek.
- Van itt olyan, aki ebben tud nekem segíteni? - próbálkozom segíteni az édes kislányon, aki csak bólogatva elsiet a falak mögé. Így a kiállított autók közé vetve magam, keresem azt, ami már első pillantásra megragadja a fantáziámat.

-  @Landon Hawk   -





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be

Landon Hawk imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I need a new toy. 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

I need a new toy. Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
I need a new toy. 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
I need a new toy. 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
TémanyitásRe: I need a new toy.
I need a new toy. Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I need a new toy.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: