New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Az ex asszony
TémanyitásAz ex asszony
Az ex asszony EmptySzomb. Jún. 15 2024, 11:16
Karaktered Neve
Szabad

Play by
Egyeztessünk
Születési hely
New York
Kor
27-29 év
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Döntsd el
Csoport
Döntsd el
Történetünk

Nagyon régi barátokként kezdtük el az éveinket. Nagyjából 10-12 éves kis taknyosok voltunk, mikor összebarátkoztunk. Kitartottunk sokáig egymás mellett. Gyerekként jókat szórakoztunk együtt. Néha volt, hogy arról regéltünk, miként fogunk zombikat ölni. Tudod, az van, hogy nem kellett volna elolvasnod nekem azt a könyvet, akkor lehet nem kattanok akkoriban ennyire rájuk. Nyugi, azóta leszoktam róluk. Csak példaként hozom fel. De remélem tudod, hogy... imádlak. Imádtalak. Úgy ahogy vagy. Tehát sose változz meg. Mert az a személy, már nem is te lennél...ám ez a barátság vége szakadt, hiszen szerelmet vallottam feléd. Az irányodban. Már nem tudtam magam visszafogni. Így is régóta hordoztam magammal ezt a titkot. Szerelmes voltam beléd miután elmúltam 19 éves... Sokan téves feltételezéseket vontak le rólunk ezekben az években; igazság szerint azonban az elmúlt években, mintha tényleg közel kerültünk volna egymáshoz. Egy kicsit.
De aztán összejött, megtörtént.  
Öt évvel ezelőtt jöttünk össze, ám a mi történetünk nem tartott túl hosszú ideig. Négy csodálatos évig voltunk együtt, el is jegyeztelek. Úgy volt, hogy jövő évben lesz a házasságunk, már mindent leakartál szervezni. Azonban mindez csúfos véget ért. Én bevonultam, nem akartam még gyermeket, nem úgy, mint ahogy te. Áhítoztál a nagy családra, legalább egy vagy két gyereket szerettél volna mindenképpen. Nagyon szerettük egymást. Én melózni akartam, hogy eltudjalak tartani, ne ma szüleim pénzeljenek... azt akartam, hogy menő lehessek a szemedben. Én is szeretem a gyerekeket, ám korainak éreztem sajátot. Visszaadtad a gyűrűt, majd mindenki ment a maga útján tovább. Egy kicsivel több, mint egy éve, hogy nem láttalak már... de nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rád. És veled mi a helyzet? Gondoltál rám az eddigiek után? Vártál rám? Vagy új életet kezdtél valaki más ölelésében?



// Lehetsz már az oldalon játékos karakter, ha belefér a plot az életedbe, de hozhatod új regisztrációként is.
Azt szeretném leszögezni, hogy ezt a közös plotot hosszabb távúnak tervezem, nem szeretném, ha két reag után lefeküdnének egymással. Hogy ezek ketten még mindig szeretik egymást? Újra összejönnének? Nem biztos az, inkább amolyan démoklész kardjaként gondolok rá, ami minduntalan ott lebeg a fejük felett! Mindent meg lehet vitatni egyébként velem, a play by cserélhető, nagyon várlak! //


livin' in new york

Shelley Lane ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Duncan Weaver
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Az ex asszony Fa1eb317ae723ea8b338f40d455659b2a5ed62a8
Az ex asszony Tumblr_plei9h8x7z1ro8niuo3_540
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Stand up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Az ex asszony Tumblr_pl30utQz2s1ro8niuo6_r1_540
★ play by ★ :
Max Thieriot
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Az ex asszony Tumblr_pkw3z41X6Q1ro8niuo5_540
 
Az ex asszony
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az asszony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: