New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 18:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 17:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 16:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 16:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 16:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 16:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

poppin', poppin' balloons with guns
Témanyitáspoppin', poppin' balloons with guns
poppin', poppin' balloons with guns EmptySzer. 13 Márc. - 23:03


A legújabb ügyem egy cirkuszi bohóc porondmester, és már akkor tudtam, hogy valami nagy volumenű és grandiózus halált szánok neki, amikor még csak nem is ismertem. Első hallomásra nyilvánvalóan felfoghatatlan, érthetetlen, mitöbb! DEGRADÁLÓ volt, hogy Mikhail elvállalta ezt a melót, ugyanis... gondoljuk át logikusan, és teljesen emberien, abszolút előítéletektől nem mentesen, képzeljünk el egy porondmestert. Gyerünk! Mi az eredmény? Egy kisebb-nagyobb darab-, nem is csak tömzsi-, vagy pufókás, hanem egyenesen kövér, harcsa-, Zappa-, handlebar-, vagy kibaszott Mario bajusszal, borrózsás arcocskával, mint amilyenek az angyalok a reneszánsz festményeken.
Aztán végül rákerestem a híres-nevezetes porondmesterre, Cale Braxtonra, mert mindent tudni akarok róla, hogy hol lakik, hova jár szórakozni, hogyan, kivel, melyik napokon, mit csinál a szabadidejében, de még azt is, hogy mikor szarik. Nos, maradjunk annyiban, hogy a kutatás és annak az eredménye meglepő fordulatot hozott magával, mégpedig azt, hogy ez a fickó minden, csak nem egy tévéképernyőről kilépett és életre kelt Super Mario, vagy az a másik balfasz, de nem ám.
Ez egy veszélyes rohadék és egy-kettőre megértettem, hogy miért akarja valaki annyira halottnak látni, hogy nem rest érte milliókat fizetni. Sőt, gyanítom, hogy nem a megbízó az egyetlen, aki így viseltetik a férfi iránt. De ki vagyok én, hogy ítélkezzek, nem igaz? Valószínűleg az én fejemen is hasonlóan busás vérdíj fityeg és villódzik neonfényben, haha.
Csak és kizárólag azt tudtam, hogy hova akarom majd kiteríteni (a cirkuszba), de abban már kevésbé voltam biztos, hogy ott is akarok végezni vele. De, egy ponton túl, már nem volt visszaút, mert olyan messzire követtem őt, mint Alice, amikor átesett Tükör országba. Az agyam tekervényei között járnak a fogaskerekek, hogy mit fogok tenni akkor, ha megjelenik egy idomár, egy artista, egy (v)erőember, vagy tudja a nem létező tököm, miféle szerzetek kószálnak még ott ilyen késői órában. Nem lennék elragadtatva, jobb is, ha ennyiben maradunk, de őszintén? Arra alapozok, hogy Braxton is van annyira narcisztikus, mint én, hogy úgysem hagyná, hogy más közbeavatkozzon és segítsen neki.
Az éj leplének jótékony takarásában, kellő távolságból követem – akár motoron, akár gyalog -, és messzebb is parkolok le tőle. Khaki bomber dzsekim rejtekében pihen két pisztoly, és elrejtettem itt-ott, erre-arra késeket, csak a biztonság kedvéért (nem csak azért), de, amikor megérkezek a cirkusz elé, még csak egy ártatlanul kíváncsiskodó fruska álarcát veszem fel, úgy lépek be a sátorba, végig, a padsorok között, egészen a porondig.
Félhomály ereszkedik a térre, ahol a férfi, mint saját birodalmának koronázatlan királya pózol, talán szónokol is, tiszta célpont, le is lőhetném, mint egy vadállatot, de nem teszem, mert... abban nekem mi volna a móka, az élvezet? Nem. E helyett megköszörülöm a torkomat, és megszólítom:
- Mr. Braxton, jó estét! Végre találkozhatunk személyesen is – mintha csak rajongójaként autogramért érkeztem volna, és közben úgy nézelődök, mint, aki a csodájára jár a hely atmoszférájának. Valójában nem érzek semmit sem, de tökéletesen tudom tettetni az ilyen és ehhez rettentően hasonló érzéseket, és az igazat megvallva keresgélek: egy késdobáló kereket, biztos van az is, de, ha nincs, majd kreatív leszek. – Nagy rajongója vagyok – teszem hozzá, és egy másik életben, ahol nem kellene végeznem vele, minden bizonnyal a cirkuszon kívüli munkássága is magával ragadna, de jelenleg ő nem több, vagy kevesebb számomra, mint egy ügy. Egy munka, amivel végezni kell, ha úgy tetszik. – Gondolom, tucatnyian, százak jönnek ide műsoron kívül is, hogy láthassák önt életnagyságban – a hízelgés mindig is jól ment, mert megtanultam, hogy az emberek szeretik, ha simogatják az egójukat, és ez sok másról elterelheti a figyelmet, vagy kiolthatja a gyanakvás szikráját. – Nem bánná, ha maradnék egy kicsit? Tudom, hogy elfoglalt, ezért nem kérném, hogy vezessen körbe – az már ugye a pofátlanság netovábbja lenne -, de meghallgathatom itt? – bökök fejemmel a lelátó felé. – Nincsenek barátaim, nem mondom el senkinek, hogy itt jártam, vagy azt, hogy mire készül a következő előadásra, cserkész becsszó.




the question isn't who is going to let me;
it's who is going to stop me.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Yelena Volkova
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
poppin', poppin' balloons with guns A2c07ff1ebfa39f4378b1c2df21cc224f22452d6
★ kor ★ :
31
★ családi állapot ★ :
SVR RF is not my sugar daddy
★ lakhely ★ :
psychopath is better than no path
★ :
i don't need your roses, i like men on their knees, praying up to their god, seein' visions of me

poppin', poppin' balloons with guns ZYdDR7g

as long as we don't die, this is gonna be one hell of a story.
★ idézet ★ :
just so you know, i’m kind of a big deal in this industry.
★ foglalkozás ★ :
she's an assassin
★ play by ★ :
jodie comer
★ hozzászólások száma ★ :
14
TémanyitásRe: poppin', poppin' balloons with guns
poppin', poppin' balloons with guns EmptyHétf. 18 Márc. - 19:05
Late night show
Yelena & Cale
Magányos tevékenységnek szántam a munka utáni gyakorlást, előadásokra való felkészülést, mégis egy harminc körüli nő társasága jelent meg a sátorban. Még életemben nem láttam az arcát, a hangja sem volt ismerős és bár nem tűnt ellenségesek, vagy veszedelmesnek, a csalhatatlan megérzéseim óvatosságra intettek. Volt valami benne, ami nyugtalanítottak. Halott arca volt. Érzelemmentes, pedig olyan dolgokról beszélt, amik alapvető emberi érzéseket kellene, hogy ébresszenek az emberekben. Se mosoly, se öröm, se izgatottság, semmi. A testbeszéde a szavai ellen szóltak. Tehát, vagy pszichopata, vagy alextímíás. Nekem gyanús volt, hogy pszichopatával van dolgom. Talán azért, mert én magam is az voltam és emiatt képes voltam felismerni a saját fajtámat.
Behízelgő volt, ám ezzel nálam nem ment sokra. Természetesen szerettem, ha simogatták az egómat, de alapvetően nem volt rá szükségem, főleg nem a váratlan vendégektől, akik nyilván nem azért jöttek, mert nem volt pénzük jegyre. Azért egy filléres cirkuszi belépőre mindenkinek telik.
- Előadás után sokan szoktak odajönni hozzám, de ők nem ilyen későn, amikor a kóbor macska sem szokott már sétálni a környéken. És mutatnak alapvető emberi érzéseket. Mosolyognak, vigyorognak, láthatóan izgatottak. Bár nem vagyok képes megélni minden érzelmet, de felismerem őket az embereken. Te pedig olyan sivár érzelmi világgal rendelkezel, mint azok a hullák, akiket magam mögött szoktam hagyni - kuncogtam. - Mondd csak, ki küldött? - kérdeztem és a kártyáimat kezdtem szemlélni. - Bérgyilkos vagy, vagy csak egy egyszerű kém, akit kíváncsiskodni küldtek a nyakamra? Bár nem számít, mert így is-úgy is ellenség vagy a szememben. Vagy tán el kéne hinnem, hogy érzelemmentes rajongó vagy? Mégis honnan tudnál róla, hogy itt vagyok? - nevettem. - Gondolom már figyelsz egy ideje. Tudod ismerem a fajtád, mert én is hasonló embertípus vagyok. Most mondjam azt, hogy cikinek érzem, hogy azt hiszik egy alig harmincas kis szőke fruska megölhet engem? Hát ennyire jól hozom a humoristát, hogy ennyire viccnek gondolnak? Ez megalázó! - morogtam sértődötten és csuktam össze a legyezőbe nyitott kártyákat zárt pakli formába, majd ujjaim közé fogtam a csomagot és a lapokat Yelena felé fordítottam, majd elkezdtem egyenként kilőni egymás után a lapokat, csakhogy a kártyák szélei, sarkai olyan élesek voltak, mint a borotvapengék, a lapok pedig kemények, így ha nem volt elég elővigyázatos, a lapok alaposan összevagdalták. Igyekeztem a fejére célozni.
És volt még pár trükk a tarsolyomban - veszélyesebbnél veszélyesebbek.
Ez megalázó! Többre van szükség ellenem, mint egy ilyen kis libára!
   

Yelena Volkova imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
poppin', poppin' balloons with guns 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
poppin', poppin' balloons with guns 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
poppin', poppin' balloons with guns Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

poppin', poppin' balloons with guns Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
poppin', poppin' balloons with guns F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
poppin', poppin' balloons with guns 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
 
poppin', poppin' balloons with guns
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kisses & Guns
» what's poppin' ⟲ Shin & Hanjae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: