New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Hey, soul sister
TémanyitásHey, soul sister
Hey, soul sister EmptyKedd 6 Feb. - 9:56



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Ne haragudj, hogy ide kellett jönnöd, csak nem tudtam volna elszabadulni. –legalábbis nem szerettem volna máris eltűnőst játszani. Ugyan a tél itt is nyugalmasabb időszak volt, de mivel a farsangi időszakra való tekintettel itt is szerveztek rendezvényeket, jobbnak láttam az itteni asztali gépen dolgozni, mint az otthoni laptopomon. Így jobban átláthatónak érzem. Plusz szünetnek tökéletes volt a húgommal való találkozás.
A mait nem egy kávézóba, vagy klasszikus értelemben véve étterembe beszéltük meg, és nem is valamelyikünk lakására. Mivel nem várt változás állt be az életemben, így megkértem Emma-t, hogy az Aunt Marie’s irodájába jöjjön. Ha megérkezik, az egyik felszolgáló biztosan útba tudja igazítani majd hozzám, hogy ne kelljen saját magának keresnie a helyiséget. Nagy lány már, nem attól féltem, hogy eltéved pár négyzetméteren, de azért kényelmesebb, mint kóvályogni.
-Az a helyzet, hogy Remington szabadságot vett ki, így most egyedül kell helyt állnom. Nem szeretném zaklatni, ha csak nem muszáj, elvégre pihenni ment, nem azért, hogy nekem vegye fel állandóan a telefont. Azt megbeszéltük, hogy minden este hívom majd, hogy épp mi történt aznap. Reméljük, nem égetem le a helyet… -húztam egy zavart mosolyra a számat, jót szórakozva a saját bizonytalanságomon. Tudom, hogy ennél durvább helyzetekben is helyt álltam már, de nem tehetek róla. Mindig bennem van a félsz, és az, hogy mi történik, ha egy pillanatra nem figyelek oda. Rossz beidegződések.
-Nem gondoltam volna, hogy ennyire hamar találok majd egy olyan állást, amit élvezek, és bedobnak a fogjuk rá, hogy mélyvízbe. Kicsit… aggódom, hogy vajon minden rendben lesz-e, és ha visszajön, meg lesz-e elégedve a munkámmal. –haraptam be az alsó ajkamat némileg bizonytalanul, elgondolkozva, majd ismét Emmalynn-ra emeltem a tekintetemet.
-Na és veled mi újság? Jól halad az ügyed? –és mondd, hogy nem kerültél bajba, nem történt semmi kirívó és hasonlók.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister 52
Hey, soul sister Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptySzer. 7 Feb. - 10:36

Sierra & Emma
“Hey, soul sister”

- Jaj, ne csináld Sierra, ne hülyéskedj, nekem nem gond. Olyan mindegy, hogy hol találkozunk, a lényeg, hogy te ott legyél. Csak furcsáltam, hogy ide hívtál, mivel még legutóbbi tudomásom szerint egy ideig ketten osztoztok az irodán Remingtonnal. - pillantottam rá, majd a kajámra. Egyébként is életmentő ez az éttermes találkozási pont, különben lehet, hogy éhen haltam volna. Itt jöttem rá, hogy ma még semmit sem ettem. Aztán megcsapott az isteni éttermi illat, és végem volt.
- Hogy mi van!? Szabadságot? Mekkora bunkó. - forgattam meg a szemeimet hitetlenül meredve a nővéremre.
- Az a minimum, hogy éjjel-nappal hívogatod. Majd pihenjen akkor, amikor már végleg felmondott. - tűztem fel egy olivát a villámra, amit egész véletlenül Remingtonnak hívtak.
- Minek vesz ki valaki máris szabit, amikor még be sem tanított? Nem erről volt szó. Azt mondta, hogy végig mindenben segít, melletted lesz, nem fog magadra hagyni. - emlékeztettem rá. Értem én, hogy Si lelkes, de... pfff. Mindennek van határa.
- Annak örülök, hogy élvezed és a mélyvíz is magasfokú bizalomra utal. Már ha erről van szó, nem pedig kihasználásról, és csak úgy lepasszolta neked a melót, hogy lógathassa a lábát. - de nem szeretném, ha úgy járna, mint a kedves elődje, és őt is teljesen beszippantaná ez a hely. Legyen ideje magára is, az életére. Khm. Rám!!!
- Kizárt, hogy pont te ne boldogulj és valami kárt csinálj. Remington olyan elégedett lesz, mint még soha életében. Nem ismer téged, ellentétben velem. Ha valamit csinálsz, azt maxon csinálod és nincs előtted akadály. Szerintem ez egy szuper lehetőség, hogy valaki ne lihegjen a nyakadon és megmutathasd, hogy mit tudsz. - de attól még akkor sem kellett volna pofátlanul lelépni és itt hagyni egyedül, had kínlódjon.
- Hát semmi különös. Csak a szokásos. Munka munka hátán. Haladgat a szektás ügy is. Aha. Nincs semmi extra. Mint láthatod, teljesen jól vagyok... - tömtem be egy nagyobb falatot a számba, hogy rágási időt nyerhessek. Még ki kell gondolnom, hogy lehet azt jól tálalni, hogy lehet, hogy veszélyben vagy miattam, de semmi para, ura vagyok a helyzetnek. Vagy nem.

végre Lizzie *_*
Aunt Marie's

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister Ezgif-2-8415a69641
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Hey, soul sister Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Hey, soul sister Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptySzer. 7 Feb. - 13:36



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

Csendben hallgattam Ems megjegyzéseit arra, hogy Remington máris magamra hagyott, pedig nem erről volt szó, hanem arról, hogy mindig mellettem lesz és segít. Persze azt ő is belátta, hogy ez egy remek lehetőség a számomra, hisz nincs valaki állandóan a sarkamban. Én is így álltam hozzá, elvégre szerettem a kihívásokat, jobban is teljesítettem éles, nyomás alatti helyzetekben, ráadásul ez nem a világ vége.
-Szerintem is jó lehetőség, és köszönöm szépen, hogy ennyire hiszel bennem. Jól esik, tényleg! –pillantottam rá egy hálás, széles mosollyal, de aztán csak a fejemet ráztam, némileg szigorúbb tekintetet véve magamra.
-De kérlek, ne vonj le következtetéseket egyetlen információ alapján. Remington nem a lábát lógatni ment, hanem feltöltődni. Túlságosan összejöttek neki a dolgok, ott van a zenekara, itt van az Aunt Marie’s. Mielőtt jöttem volna, akadt olyan jelentkező, aki az utolsó pillanatban passzolta a dolgokat, amikor ő már bizakodott, hogy végre összejöhetnek a dolgai. Ráadásul nemrég ért véget a nem túl régóta tartó, de elég stabilnak hitt kapcsolata is. Elméletileg nem haragban váltak el a lánnyal, de az volt az utolsó löket ahhoz, hogy szabadságot vegyen ki nem csak innen, de az életéből is. Én ezt pontosan tudom, milyen. Nekem sem két napba telt, mire úttá lettem azon a szorongó, kiégett, megrekedt állapotomon, amit a társam halála okozott bennem. Megértem, hogy szüksége volt erre, és nagyon jól tette. Nekem bármikor felveszi a telefont, zaklathatom, amivel csak szeretném, és minden este helyzetjelentést adok neki abból, hogy mik történtek aznap. Szóval nem hagyott magamra, de én nem szeretném feleslegesen zargatni. –fújtam ki a levegőt, hogy vehessek egy újat, mert eléggé belelendültem a magyarázásba.
-Nem szeretném mentegetni, mert nem is kell, de én is ezt tettem volna a helyében. Jól teszi, hogy most végre magával foglalkozik, újraértékeli saját magát, a kapcsolatait, és a jelenlegi élethelyzetét is. Nem tudsz úgy kilábalni a szartengerből, ha akármerre kapálózol és csapkodsz, csak még több szart talál a kezed. –szóval szerintem a lehető legjobb döntést hozta meg ezzel. Nekem is sokkal könnyebb lesz, ha tényleg kipiheni magát, és nem pedig a kiégés jeleit mutató elődöm tanít be maga után. A szavaiból legalábbis úgy vettem ki, hogy eléggé ennek a küszöbén állt. Onnan pedig már csak egy lépés a depresszió, a mindennapi funkcionalitást veszélyeztető szorongás és hasonlók.
Felvont szemöldökkel néztem végig a jelenetet, ahogy lerázott egy „semmi különössel”, aztán inkább gyorsan betömte a saját száját a kajájával.
-Mhm, én pedig a télapó vagyok, csak a szakállamat a másik nadrágomban hagytam. Emmalynn… történt valami? –ilyen átlátszó dolgokkal nem tudsz lerázni.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister 52
Hey, soul sister Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptySzer. 7 Feb. - 16:21

Sierra & Emma
“Hey, soul sister”

A kajámat rágcsálva és nagyokat pislogva, lassított felvételként hallgattam Sierra tudományos kiselőadását Remington kiégéséről és az egész folyamatról, ami ahhoz vezetett, hogy végleg padlóra kerüljön. Jó megfogalmazás volt, hogy az életéből is szabadságot kellett kivennie, nem csak a munkából. Sokakra ráférne.
- Jó... hát ez így érthető. Sajnálom a srácot. Az élet nagy szívás tud lenni. - bólintottam.
- Kivéve, ha csak ez nem egy jól kitalált magyarázat, amit te el is hittél. Egyértelműen kedves, törődő és empatikus nő vagy, ezt a vak is látja. Talán Fellowes is erre alapozott, hogy elhúzhassa a belét, amíg te dolgozol helyette, ő pedig ugyanúgy megkapja érte a fizetését. A pasik is szemetek tudnak lenni, szóval én azért fenntartásokkal kezelném. - vontam meg a vállamat.
- De tegyük fel, hogy ő a rendes kivétel, és tényleg ráfért ez a kikapcsolódás. - mielőtt még boszorkányos ügyességgel kitöri a nyakamat a hitetlenkedésemért cserébe.
- Hálás lehet, hogy jöttél és így most van ideje összeomlani kicsit. Ha nem jelentkeztél volna az állásra és nem lennél ilyen becsületes, csak tovább halmozta volna ezt az egészet és ki tudja, milyen vége lett volna. Nem egészséges elnyomni a sok feszkót, és úgy csinálni, mintha nem kellene róla tudomást sem venni. - a srác tényleg összeteheti a két kezét, hogy itt van neki a nővérem. Aki gondolom nem csak kiváló helyettes, de igazi kis lélekbúvár is. Anyád helyett anyád, ha egy percig nem figyelsz.
- Aha. Fiatalít is. - mármint a szakállnélküliség. Ezt szokták mondani. De valakinek borzasztóan áll a babapopsi arc.
- Tényleg nincs semmi, ami miatt aggódnod kellene, csak... -nem árt óvatosnak lenni?
- Van egy srác, aki úgy tudta, hogy az apja egy állat volt, aki megölte az anyjukat, majd öngyilkos lett. Vagy húsz évig élt ebben a hitben, aztán jöttem én és elmondtam, hogy talán egy szekta felelős ezért. Vagyis... tettem rá utalásokat. Megkért, hogy a testvérét ha lehet, ne keverjem bele, hisz még csak emlékei sem lehetnek róla, amikor ezek a dolgok történtek velük. Hát kiderült, hogy az öccs, akit ennyire meg akar védeni, szintén szektás. És majd adogalhatom be neki. - döntöttem hátra a fejemet a szék támlájára. Jó kis program lesz.
- Aztán... - köszörültem meg a torkomat.
- Hallottál arról a brooklyn-i gyilkosságról, ahol mindenki meghalt, többek közt két rendőr is? Kivéve egy szemtanút? Hát róla kiderült, hogy ő volt a gyilkos. Kettőt találhatsz, ki volt a kirendelt nyomozó... És ne nézz így rám, kivételesen nem én kértem magamat!

...
Aunt Marie's

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister Ezgif-2-8415a69641
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Hey, soul sister Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Hey, soul sister Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptySzer. 7 Feb. - 19:47



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Igen, én is így gondolom. Mármint azt, hogy jó, hogy jöttem és így van ideje önmagával is foglalkozni, nem azt, hogy talán hazudik. Ugyan annyira régóta nem ismerem, hisz nyilván akkor találkoztunk először, amikor interjúztatott, de nem tűnt olyannak, aki kihasználna másokat, átverne és hasonlók. Ha így volna, nem mondta volna, hogy bármikor kereshetem, és nem venné fel a telefont. Örülök, hogy el tudott szabadulni innen. A vendéglátást a zenére szeretné lecserélni, az azért sokkal... szabadabb életforma, nem csoda, ha belefáradt ennyi kötöttségbe, ennyi munkába, ami felhalmozódott számára az elmúlt időszakban. Sajnálom, hogy ez a szakítás kellett hozzá, hogy végül rászánja magát arra, hogy egy kicsit... magával is törődjön, de talán erre mondják, hogy minden rosszban van valami jó. -ha ennyivel hozzájárulhattam ahhoz, hogy Remington egy kicsit kikapcsoljon és ne törődjön, csakis magával, akkor megéri. Ha bizonytalan lennék, Emma-t bármikor felhívhatom, hogy lelket verjen belém. A legfontosabb nekem, és az első számú támaszom is.
-Ugye? -húztam egy hitetlen, pimasz mosolyra a szám, és még a pilláimat is megrebegtettem neki. De aztán ez hamar átváltott egy komoly, mégis érdeklődő pillantásba, ahogy előjött, a "semmi, csak..." kérdésköre.
Elég zűrösnek hangzott ez az egész ügy a sráccal, akinek a szülei belekeveredtek a szektás ügybe, ráadásul a testvére, akit védeni szeretne, szintén ennek a szektának a tagja.
-Sajnálom, hogy neked kell elmondanod neki ezt az egészet. -fújtam ki a levegőt egy együttérző sóhajjal.
-Nem egyszerű, de talán az öccse még menthető ebből az egészből, és kellő mentális segítséggel kimászhat a gödörből, ha mutat rá hajlandóságot. Általánosságban elmondható, hogy a bandába verődés egyik legfőbb oka a hovatartozás iránti vágy... -de ezt neki, a szekták, okkult, elvont dolgok rajongójának igazából nem is kellene magyaráznom.
-Plusz talán értékelni fogja, elvégre... lehet, hogy baja is eshetne valamelyiküknek ezek miatt. De akár... be is vonhatnád egy kicsit. Tudom, hogy civileket nem vonhatunk be, mert veszélyes, de ha azt érzi, ő is aktívan részt vehet az öccse tényleges vagy idézőjeles megmentésében, jobban elfogadja majd ezt az egészet. A rokonok úgy sem tudnak megülni a seggükön, de így talán nem fog önkényesen nyomozni és meghalni. -legalábbis remélem, ahogy azt is, hogy nem Emma-ra lesz dühös ezek miatt. Nem lenne fair, nem ő tehet róla, hogy ahogy egyre mélyebbre ás, ilyenek derülnek ki.
Csak bólintottam, ahogy felhozta azt a gyilkossági ügyet brooklyn-ban, ahol többen meghaltak, és csak egy szemtanú maradt életben. Belekortyoltam a teámba, de majdnem bele is fulladtam, amikor kiderült, hogy ő volt a kirendelt nyomozó, a szemtanú pedig A gyilkos.
-Várj... mi?! Én úgy hallottam, hogy még nincs gyanúsított az ügyben. -de persze az, amit mondanak, sosem egyezik meg teljesen a valósággal.
-És sikerült elkapnod?! Ugye te nem sérültél meg?! Börtönben van?! Vagy megszökött?! -annyi kérdés, és nem tudom, hogy hallani akarom-e a válaszokat.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister 52
Hey, soul sister Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptyCsüt. 8 Feb. - 11:58

Sierra & Emma
“Hey, soul sister”

Arra csak bólintottam, hogy szerinte nem kihasználós, átverős fajta. Végül is Sierra jó emberismerő, szóval ha ő bízik Fellowes-ban, akkor én is. Fenntartásokkal.
- Ha annyira jól mentek volna a dolgok, nem lett volna szakítás a vége. Így még jó, hogy ez szükséges volt ahhoz, hogy tudjon és merjen változtatni. Talán megtalálja a számításait, bejön a zenei karrierje, és nem akarja majd visszakönyörögni magát a helyedre. - ha Sierra tényleg szereti ezt csinálni, nem szeretném, ha bárki is elvenné tőle. Jó lenne, ha megállapodhatna valahol, élvezhetné a munkáját, az életét és végre boldog lenne. Megérdemli, hogy sínre kerüljenek a dolgai. Karrier és magánéleti fronton is.
Ami Darkbloom-ot illeti...
- A srác nem ostoba, érteni fogja a dolgokat, és biztos vagyok benne, hogy együttműködő lesz. Még a gyerekkori naplóit is összeszedte nekem. Emiatt nem aggódok. - Aziel nem volt rossz arc.
- Ha látom hasznát és lesz benne potenciál, bevonom a nyomozásba. De óvatosnak kell lennem, mert nem kockáztathatom meg a lebukásomat senki miatt sem, sajnáljam bármennyire is. El kell jutnom a legvégéig. - bármi áron.
- Inkább csak azért zavar ez a helyzet, mert nekem fontos a testvérem, így túlságosan átérzem. De lehet, hogy ő fel sem veszi, ők nem állnak közel egymáshoz. Ezer éve nem is beszéltek vagy találkoztak. - vontam vállat.
És a brooklyn-i tömegmészárlás...
- A sajtó felé tök más sztori lett leközölve, de még az őrsön is. Szóval az a hivatalos álláspont, hogy nincs gyanúsított. A nyomozás ismeretlen elkövető ellen folyik, és valószínűleg majd le is zárják és mehet a többi döglött akta közé porosodni. Nem is akarok beszélni róla. Ez... bonyolult. - egy részem mérhetetlenül utálja ezt az egészet, egy másik viszont valahol örül neki, hogy így alakult. Valószínűleg a gyógyszer kutatások rovására ment volna, és olyanok veszítették volna el a munkájukat, akik semmiről sem tehetnek.
- Bár egy hajszálon múlt, hogy elkapjam, végül sikerült előlem meglógnia. Rá nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak. - gondolom ennyiből is érti, nagyjából mi történhetett. Valaki mindig nagyképűen besétál és porig rombolja a munkádat azzal, hogy közli, szabadon távozhat. Vicc az egész.
- Megfenyegetett, hogy ha nem segítek neki, megöl mindenkit, aki nekem fontos, és... nekem te vagy a legfontosabb, Sierra. Sőt. Az egyetlen egy fontos személy a világon. - de ezt úgyis tudja.
- Valójában a tárgyát tekintve már a fenyegetés sem aktuális,... - mert így vagy úgy, de megúszta.
- ... de nem szeretném elkövetni azt a hibát, hogy nem veszem komolyan és nem szólok neked róla. Hát ha mégis megint bekattan nála valami. - nem kizárt.
- Tudja a nevemet, onnan már nem nehéz kibogarászni, hogy van egy nővérem, és hogy mennyire jó is a kapcsolatunk. Nem akarom, hogy aggódj, csak... Szeretném, ha még a szokásosnál is óvatosabb lennél. - és a kelleténél eggyel többször néznél a hátad mögé.
- Na de mindegy is! - toltam el a tányért, magamhoz véve a kávémat.
- Hamarosan jön a közös szülinapunk! Megpróbálhatnánk például 15-ére szabaddá tenni magunkat. Hogy ünnepeljünk? - vontam fel a szemöldököm.

...
Aunt Marie's

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister Ezgif-2-8415a69641
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Hey, soul sister Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Hey, soul sister Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptyPént. 9 Feb. - 7:33



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Nem hiszem, hogy ez megtörténne. Elég ambiciózusnak, határozottnak és céltudatosnak tűnt ahhoz, hogy tényleg bejöjjenek a számításai. Plusz nem hiszem, hogy visszakönyörögné magát a helyemre, ennyi tapasztalattal bármikor talál másik, hasonló helyet. -vontam meg a vállamat egy mosollyal. Nem hinném, hogy ez történne, de ha mégis, akkor sem pont az én munkámat akarná vissza magának.
-Ami pedig a kapcsolatot illeti... két nagyon jó embernek is lehet zátonyra futott kapcsolata, ha valami nem stimmel. -de annyira azért nem vagyok a párkapcsolatok szakértője. A hosszú távú dolgok híve vagyok, így ami volt, az sem két napig tartott. Elég sajátos az ízlésem, és nekem kell, hogy minden klappoljon. A kommunikáció mindenek felett áll.
-Lehetséges. Bár nem tudhatjuk, miért nem tartották a kapcsolatot egymással. Viszont az teljesen világos, hogy senki miatt sem veszélyeztetheted az álcádat, amivel kockáztatnád a testi épségedet. Nagyon sajnálom ezt a srácot, és nagyon rendes tőle, hogy ennyire együttműködő, de nekem te vagy a fontos, szóval kérlek, ne csinálj semmi meggondolatlant. -húztam el a szám egy sóhajjal.
Csendben hallgattam azt, hogy a média teljesen mást tud, mint ami igazából történt, aztán azt is hozzátette, hogy egy hajszálon múlt az elkapása, de rá nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak. Ebből már pontosan tudtam, hogy ő is valakinek a valakije, vagy tud valakiről valamit, ami hátrányosan érinthetne olyat, akit nem kellene.
-Idegesítő, amikor mindent megteszel, sikerül is elkapnod az adott illetőt, de közlik, hogy azonnal szabadon kell engedni, elvégre ő csupán egy szemtanú, nem gyanúsított. -senki sem állítja, hogy a rendszer tökéletes, és olykor szemet kell hunyni bizonyos dolgok felett, akár akarjuk, akár nem. És nem a kis halak értelmében, akik segítik a munkánkat.
Csak óriási szemekkel meredtem rá, ahogy elkezdte adagolni a dolgot, miszerint ez az őrült pasi megfenyegette, ha nem segít neki, akkor megöli azokat, akik neki a legfontosabbak. És mivel ez engem takart, így szólt róla, hogy legyek a szokásosnál is még óvatosabb. Nem igazán tudtam, hogy mit kellene erre mondanom, hisz én amiatt jobban aggódtam, hogy mivel tudja a nevét, így bármikor eljuthat hozzá, hogy benne tegyen kárt.
-Ezzel a mondattal egy kicsit elkéstél. -sóhajtottam lemondóan, egy gondterhelt mosollyal. Még, hogy ne aggódjak.
-Óvatos leszek, ezt megígérhetem. Ezek a fenyegetések nem újkeletűek, szóval van benne tapasztalatom, de... te is legyél nagyon óvatos. Komolyan! Ha tudja a nevedet, akkor nem lesz nehéz megtalálnia, főleg, ha olyanok a kapcsolatai. Mi van, ha gondol egyet és az életedre tör?! Te mondtad, hogy őrült és lehet, hogy megint bekattan nála valami. Mi van, ha ő fogja tönkretenni a gondosan felépített álcádat?! -sokkal-sokkal jobban aggódok érte, mint magam miatt. Emma nem ostoba, sőt. De ő sokkal hajlamosabb a hazardírozásra és arra, hogy meggondolatlanul cselekedjen a pillanat hevében.
Hitetlenül a szemeimet forgattam, ahogy elképesztő gyorsasággal témát váltott és szóba hozta a születésnapjainkat.
-Nem tudom, hogy a jelen helyzetben tudok-e szabit kivenni, de... -kezdtem el az alsó ajkamat rágcsálni.
-Igyekszem majd összehozni, hogy igen. És hogy mit csináljunk? Hát ez egy jó kérdés... őszintén, még nem is gondolkoztam rajta. Először túl kell jutnom a sokkon, hogy harmincöt éves leszek. -pislogtam magam elé hatalmasakat, színpadias sóhajjal téve a tenyeremet a homlokomra.
-Van valami, amit szeretnél csinálni? Kimozdulós legyen, vagy inkább otthon ülős, filmnézős, pizzázós, mindent is kibeszélős tesós nap? -ha ez megvan, onnantól jobban tudunk tervezni. Mondjuk azt nem nehéz kitalálni, hogy én melyikre szavaznék...

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister 52
Hey, soul sister Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptyPént. 9 Feb. - 12:05

Sierra & Emma
“Hey, soul sister”

- Tényleg jó fej srác lehet és kedvelheted, ha ennyire véded. - semmit sem próbált meg ráhárítani, sőt. Ami azért jó jel. Nem szeretném, ha olyan állást ajánlottam volna neki, ami nem méltó hozzá és csak lehúzná.
- És egy szóval sem mondtam, hogy ne lennének jó emberek. - csak azt, hogy nem mentek jól a dolgok.
- Ajj, most miért mondod ezt!? Nem szoktam meggondolatlan lenni. - forgattam meg a szemeimet. A feltételezés is sértő. Vannak érdekes, egyéni módszereim, amik egyeseknél kiverik a biztosítékot, és sajnos nem is mindig jönnek be, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudom, mit csinálok vagy hogy felelőtlen döntéseket hoznék. Az impulzivitás ritkán jellemző rám.
- Itt is valami ilyesmi történt. De hát nem tudok vele mit csinálni. Ha a feletteseim azt mondják, hogy fehér, nem magyarázhatom meg, hogy fekete, akkor sem, ha nekem van igazam. - vontam vállat széttárt karokkal.
- De persze ettől még tényleg rohadtul bosszantó, hogy egyesek bármit megúszhatnak, és most nem csak erre az egy konkrét ügyre gondolok. Az egész rendszer undorító és hibás. Vannak nála sokkal kártékonyabb bűnözők, akik vígan-dalolva azt csinálnak, amit csak akarnak, mert úgyis beszambázik az ügyvéd és perkálja az óvadékot. Vagy úgy megszöktetik a börtönből, mintha sosem lett volna bent. Az egyszerű halandót viszont a legapróbb hülyeségért is évekre meghurcolják. Ennyit a nagy igazságról. - húztam el a számat fintorogva.
- Persze, persze. Óvatos vagyok. Senki nem fog tönkretenni semmit! Tökéletesen ura vagyok a helyzetnek. Becsszó. - még ha el is jut hozzám ő vagy más, a dolgok további menetébe nekem is van beleszólásom. Elrendezem, amit kell.
Formalitásból és aggódásból avattam be a dolgok egy részébe, de tovább nem szerettem volna ezt ragozni, semmi értelme. Mindenki vigyázzon magára, és akkor nem lehet nagy baj.

Nagy szemeket meresztgettem rá, amikor rávágta, hogy nem biztos, hogy tud szabadságot kivenni arra a napra, mivel Fellowes ugyebár lelépett a Bahamákra, vagy legalább is melegebb éghajlatra.
- Jó... hát ha nem jön össze, végül is nem halunk bele, ha eltoljuk pár nappal. - mosolyogtam rá megértőn. Lassan csak visszaszivárog a drága ügyvezető úr, és nem használja ki tovább a nővérem jóhiszeműségét.
- Szegény vénség! Tényleg szakállápolót kell vennem neked ajándékba. - csóváltam a fejem ciccegve.
- Kimozdulós csak akkor, ha meg tudunk állapodni valami konkrét programban. Koncert, mozi, kiállítás, valami. És természetesen ezekből is csak olyan, amitől nem fogok színeset ásítani. Ilyesmi szóba jöhet, de bulizni biztosan nem akarok. - úgyhogy a beivós szórakozóhelyek felejtősek.
- Ha nem találunk semmi olyat, ami mindkettőnknek bejön, akkor filmezünk és pizzázunk. - az is a baj, hogy tél van, és ilyenkor a szabadtéri programok is kilőve. Pedig benne lennék valami lasertag csatás tereptúrában. Báááár...
- Mi lenne, ha a filmes-pizzás-beszélgetés lenne a napzárás, és előtte elmennénk egy szabadulószobába? Nosztalgikus sister powa csapatmunka. Majd valami hard core pályát választunk, nehogy túl könnyű dolgunk legyen. Mit szól, Larson ügynök? - vonogattam a szemöldököm.

...
Aunt Marie's

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister Ezgif-2-8415a69641
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Hey, soul sister Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Hey, soul sister Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptyPént. 9 Feb. - 13:56



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Igen, tényleg az. -bólintottam rá erre a megállapítására egy mosoly kíséretében. Nem ismerjük egymást azért annyira, és egyébként csak szakmai környezetben találkoztunk egymással, de nem szolgált rá arra, hogy ne álljak ki mellette. Az pedig, hogy egy szóval sem mondta, hogy ne lennének jó emberek... végül is helytálló volt a részéről, így nem is akartam kommentálni. Egyébként sem a mi dolgunk volt ez az egész.
-Az én szemszögemből meggondolatlant... -tudom, hogy nem impulzív, felelőtlen kislány, de nem tudok nem aggódni érte, és habár ő érti a saját dolgait, a külsősök, akikbe én is beletartoztam, nem feltétlenül. Szóval örülnék neki, ha legalább ebben a tekintetben megpróbálná egy kicsit a helyembe képzelni magát.
-Nem hiszem, hogy igazságszolgáltatás van, hanem inkább csak... törvényhozás és törvény betartatás, vagy végrehajtás. Sok esetben a rendszer eleve korrupt, és sok olyan ember van, akinek régen egy föld alatti cellában kellene ülnie, nem pedig valahol kint, egy hatalmas házban koktél iszogatnia. A rendszer sok szinten vérzik, de akadnak elkötelezettek is ez iránt, akik nem válogatnak az eszközeikben, ha a végrehajtásról van szó. Ezért is lenne például neked tökéletes a CIA. -Emma elég sajátos gondolkodással van megáldva, és míg az FBI néhány esettől eltekintve a játékszabályok szerint cselekszik, a CIA korántsem. És bármennyire is utálom a gondolatát, hogy rengeteg veszélyes helyzetbe és ügybe ártsa bele magát, ott tényleg ki tudna teljesedni.
-Oké, hiszek neked. -néztem rá egy beletörődő mosollyal. Nem kétlem, hogy ne lenne ura a helyzetnek, de rengeteg váratlan dolog történhet, szóval jobb félni, ahogy nyilván ő is emiatt avatott be abba, hogy lehetséges, hogy egy őrült gyilkos az életemre törne.

-Sajnálom! Igyekszem majd azért szabaddá tenni magam, ha már az a kettő között van pont. -a legjobb időpont lenne az ünneplésre, ez tény. Csak nem szeretnék máris "lógni", vagy ilyesmik miatt elhanyagolni a helyet. Meg akarom szolgálni a bizalmat, amit Remington-tól kaptam az által, hogy egyedül hagyott és tartja is magát ahhoz, hogy feleslegesen nem hívogat.
Jót nevettem a szakállápolós dolgon, aztán meg csak heves bólogatásba kezdtem amikor kifejtette, hogy csak akkor legyen kimozdulós programunk, ha olyat találunk, amitől nem akarjuk kidobni a taccsot, amint oda keveredünk.
-Jó!!! -vágtam rá szinte azonnal, hatalmas, csillogó szemekkel figyelve őt.
-Benne vagyok! Imádom a szabadulószobákat, és mindig el akartam menni egy igazán izgalmasba!!! Ez egy nagyon-nagyon klassz ötlet! Legalább együtt mehetünk terepre, Larson nyomozó. -kacsintottam rá egy mosollyal.
-Ajj, most már akkor is szabaddá kell tennem magam, ha összedől a világ és dínók potyognak az égből. Ez túl jól hangzik! -plusz hét közben talán nagyobb eséllyel van szabad kapacitás az ilyen helyeken és nem kellene órákig várni. Gyűlölök várni, az alatt az idő alatt rengeteg mindent megcsinálhattam volna.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister 52
Hey, soul sister Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptyPént. 9 Feb. - 15:00

Sierra & Emma
“Hey, soul sister”

- Oké. Majd megpróbálok jól és felelősségteljesen viselkedni. - és például nem felelsz vagy merszt játszani egy gyilkossal? Megölne, ha tudná...
- Alig várom, hogy elhúzhassak erről a szemétdombról. - ráztam a fejemet.
- Nem arról van szó, szeretem a munkámat, és mindenhol vannak szabályok, ezzel is tisztában vagyok, de itt konkrétan azt érzem, hogy csak dísznek vagyok és semmi hasznom. Ettől megfulladok. Az apróbb ügyeket is meg kell oldania valakinek, egyértelmű, de ami igazán fontos és nagy volumenű lenne, azt a szőnyeg alá kell söpörni. A rendőrségnek kellene rendet tartania, ehelyett mi húzzuk be fülünk, farkunk és asszisztálunk mindenféle bűncselekményhez. Ennek is van egy működőképes része, csak... kiborít. - én is tisztában vagyok vele, hogy egy-egy szervezetet nem éri meg piszkálni, mert ők a kisebbik rossz, akiktől félnek a többiek, és csak így nem uralkodik el az őskáosz. Bandaháborúk, mindenféle minősíthetetlen drog, stb.
- Ráadásul a kollégák zöme igazi tapló. - forgattam a szemeim.
- Szuper. - vigyorogtam elégedetten, amikor beletörődött a dolgokba és elintézte azzal, hogy hisz nekem. Ennek örömére le is húztam a kávémat.

- Ne szabadkozz. Örülök, hogy találtál magadnak munkát, és olyat, amit szívesen csinálsz. Ha neked ez nem nyűg, akkor nekem sem, és ki tudom várni a soromat. - mosolyogtam rá.
- Egyébként sem tartom fontosnak a szülinapokat. Ebben is csak azt szeretem, hogy majdnem egy napra esik mindkettőnké, és ilyenkor együtt lóghatunk kicsit. Minőségi időt!
Felvetettem, hogy elmehetnénk valamelyik szabadulószobás helyre és kiválaszthatnánk a legnehezebbet, nehogy már egyszerű és unalmas legyen.
- Alig várom, hogy az oldalán szolgálhassak! - kacsintottam rá hasonló mosollyal.
- Jaj, úgy örülök, hogy benne vagy. - lelkendeztem még egy sort.
- Milyen témájút szeretnél? Filmes? Sorozatos? Menekülős? Rejtély megoldós? Ijesztő vagy inkább komoly? Vaaagy valami őrült, para, pszicho, horror-krimi-thriller rejtélyt, ami megoldásra vár. - ismer, tudja, én mire szavaznék.
- Na és hogy tetszik eddig az Aunt Marie's? Milyenek a többiek? Átalakítasz valamit, ha megszabadultál Fellowes-tól? - dörzsöltem össze a tenyereimet kíváncsian.

...
Aunt Marie's

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister Ezgif-2-8415a69641
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Hey, soul sister Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Hey, soul sister Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptySzomb. 10 Feb. - 8:22



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Köszönöm. –örülnék, ha legalább néha átváltana „aggódó nővér módba”, amikor valami furcsát készül csinálni, és nem pedig számára logikus, ettől még mindig meggondolatlan dolgokat csinálna. Tudom, hogy nem lehet mindig óvatoskodni, de… nem szeretném, ha baja esne.
-Idióták mindenhol vannak, de tény, hogy talán egy komolyabb szinten kevesebb. Plusz annak, akinek jók a reflexei, gyors az észjárása és a tettek embere, borzasztó, ha valakik nem ilyenek. Ráadásul persze, szabályok mindenhol vannak, csak nem mindegy, hogy mi fölött hunynak szemet a cél érdekében és mi fölött nem. Nem lehet mindig óvatoskodni, ha a helyzet megkívánja a kemény fellépést. –a látszat ellenére én sem voltam soha egy gyenge virágszál, akit elfúj az első szél, viszont van különbség szervezet és szervezet között. Én például sosem tudnék rendes ügynökként dolgozni a CIA berkein belül, a személyiségemmel összeegyeztethetetlen.
Az elégedett vigyorgására csak egy hitetlen verzió kíséretében megforgattam a szemeimet.

-Nekem is ez a kedvenc részem benne. A szülinapok is, mint sok minden, túl van értékelve, de nagyon szeretem, hogy majdnem egy napra esik a kettőnké. Ráadásul imádok ajándékozni, úgyhogy lényegében minden ilyenben ezt szeretem. –én szeretek pepecselni az ajándékokkal, hogy akár kézzel készítsem el őket. Imádom, amikor valaki meglepődik és látni rajta, hogy tényleg örül annak, amit kapott és amit kitaláltam.
Imádtam a szabadulószoba ötletét, azt pedig főleg, hogy egy nehezebb verziót válasszunk magunknak. Szerintem a természetünkből és a szakmámból fakadóan egy könnyebb pályát túl gyorsan lenyomnánk, ami elvenné az egész izgalmát, de úgy, ha a hardcore szintet választjuk, nagyobb az esély, hogy tovább tartson a szórakozás is. Az opciókat hallgatva, ahogy a végére ért, egy pillanatra elgondolkoztam, majd megadó mosollyal tártam szét finoman, apró mozdulattal a karjaimat.
-Legyen ez az utolsó. Ebben benne van minden. Komoly is, de ijesztő is, nyomozós is. Összetett lehet, így nem két perc alatt fogjuk megoldani és ott van benne a horroros para faktor. Maximum majd nálam kell aludnod utána. –pislogtam rá ártatlan mosollyal. Nem vagyok annyira ijedős, és bírom a horrorfilmeket is, de azért csak mértékkel. Egy horror maraton azért nem biztos, hogy nekem való lenne.
-Eddig minden nagyon szuper! Mindenki tudja a dolgát, és egyébként nagyon jófej is. Ez egy összeszokott csapat, ahol tök jó a közösség tagjának lenni. Biztos itt is megvannak a kisebb-nagyobb súrlódások néha, de alapvetően senkivel sincs semmi baj. Már értem, hogy Remington mire mondta, hogy vagy Aunt Marie’s kompatibilis vagy, vagy nem. Azt hiszem, eddig sikerült megugranom ezt a szintet, és nem úgy tűnik, hogy bárkinek is baja lenne velem, vagy azzal, hogy én leszek majd az utód, aki átveszi az ügyvezetői pozíciót. És ezt még… nem tudom. –ráztam meg a fejemet bizonytalanul.
-Elég jól működik minden, és a változtatások is tök jók, amik eddig be lettek hozva, szóval nem tudom még, hogy kellene-e bármin is változtatni, hogy a saját képemre formáljam a dolgokat. Meg ez azért attól is függ, hogy az alkalmazottak mennyire vevők rá. Nem akarok senkire olyasmiket kényszeríteni, amiktől rosszul is lennének, és nem éreznék jól magukat a munkahelyükön. –nem csak a vendégek, vagy én vagyok a fontos, hanem az alkalmazottak is. Sőt. Csak ők igazán. Ha az alkalmazottak nem elégedettek és „csak a baj van velük”, azt a vendég is megérzi, és már nem jön szívesen.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister 52
Hey, soul sister Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Hey, soul sister Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister EmptyVas. 11 Feb. - 9:41

Sierra & Emma
“Hey, soul sister”

- Nahát. Csak nem szintén lázad a rendszer ellen, Larson ügynök? - fürkésztem az arcát összehúzott szemekkel. Örülök, hogy Sierra is hasonlóan látja a dolgokat, de kétlem, hogy ugyanúgy, mint én. Ő valahol igényli a szabályokat, hogy azok szerint játszon, és sosem lépne át egy bizonyos határt. Kétlem, hogy megkínozna másokat néhány infóért. Én ebben magammal kapcsolatban már nem vagyok olyan biztos. Amióta megkaptam azt a thelemikus szektás ügyet, elég sok minden átértékelődött bennem.
- Ajándékozunk is? Jó. - jelent meg egy mosoly az arcomon. Majd kitalálok neki valamit, aminek örülhet és hasznát is veszi, nem csak porosodik majd valamelyik sarokban.
- Aw, tudtam, hogy számíthatok rád! - csillantak fel a szemeim, amikor végül a horror-krimi tematikát választotta.
- Oké, majd őrzöm az álmodat. De nálam is mindig lesz hely a számodra. - és nem csak félelemből, hanem csak úgy is. Nem kell hozzá nyomós indok sem. Nem fogadok vendégeket, így még csak kellemetlen helyzetbe sem hoznánk egymást.
- Ez szuper jól hangzik. Akkor Fellowes jó munkát végzett a hellyel, és nem egy süllyedő hajót örökölsz tőle. Ez jó hír. A változtatások pedig csak megbeszélés kérdése. Kérd ki a véleményüket, akkor is, ha nincs semmi használható a fejükben. Az emberek szeretik a demokrácia látszatát, hogy van beleszólásuk, de mégis akkor érzik jól magukat, ha nem ők hozzák meg a végső döntést, hanem a szájukba rágják a megoldást. - lett volna még bőven lehúzó véleményem az átlag, megvezethető, manipulálható, önálló gondolatokra képtelen, teljes ambíció hiányban szenvedő emberekről, de megcsörrent a telefonom. Sierra ma kivételesen megmenekült ettől.
- Larson.
- Larson, azonnal be kell jönnie! 
- Direkt kimenőt kértem. Mi olyan sürgős? 
- Itt van egy furanevű pasas az őrsön, és magát keresi. Azt mondja, fontos
- Fura nevű? Kicsoda?
- Mi is a neve, fiam? ...
Valami...
Elismételné? Biztos ez az igazi neve? Mint valami sátánista álnév. Maga tudja, pajtás.
....
Aziel. Darkbloom.

- Értem. Az más. Mondja meg neki, hogy még Queens-ben vagyok, de máris indulok. Várjon meg, ha akar. Fél óra. - elvileg.
Miután bontottam a vonalat, a tekintetem a nővéremre siklott.
- Ne haragudj, Sierra, de most rohannom kell. Köszi a vendéglátást meg mindent. A szülinapos programra majd még visszatérünk. Vigyázz magadra! - gyorsan becsomagoltam szalvétába a palacsintát, aminek még neki sem állhattam. Adtam egy gyors, futó ölelést Sierrának.
- Köszi, maradj csak, kitalálok. Majd hívlak! - aztán siettem is ki a kocsihoz. A brooklyn-i őrs innen valóban csak fél óra, ha a forgalom is úgy akarja persze. Talán nem váratom meg nagyon.
Csak emlegetnem kellett.

Köszi a játékot! <3
Aunt Marie's

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Hey, soul sister Ezgif-2-8415a69641
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Hey, soul sister Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Hey, soul sister Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Hey, soul sister Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Hey, soul sister
Hey, soul sister Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hey, soul sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» Can you see my soul?
» Unchain my soul
» when the soul lives the body
» White, like your soul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: