New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 11:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 10:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 10:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 10:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 10:24-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 10:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 09:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 09:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

when the soul lives the body
Témanyitáswhen the soul lives the body
when the soul lives the body EmptyKedd Jún. 16 2020, 20:36



Cher & Chace
find what you love and let it kill you

Jessica szülinapi partija pont úgy sikerül, ahogy eltervezte. Legalábbis, ahogy elnézem, minden kibaszottul tökéletes. Mint ő.
Ajándékokkal teli asztal, aminek a fele nyilván tök haszontalan, a sebtében felállított bárpult tele jobbnál jobb -szinte csak alkohol tartalmú- italokkal, ami mögött a pultos zsebből osztogat ilyen-olyan tablettákat, amitől csak még jobb lesz a hangulat. Még az óhajtott zenekart is megkapta, a legjobb barátnője valahogy ügyesen lezsírozta neki, hogy eljöjjenek játszani. Fogalmam sincs kik ők, de egész jó zenét toltak, jót tomboltam rájuk.
Az emberek, akikkel jöttem félúton elpárologtak, ötletem sincs, merre lehetnek. A dupla adag por, amit viszont velük szívtam fel az előbb a klotyóban, kezdi megtenni a hatását. A szívem ritmusát a fülemben, még a zenét is túlnyomóan hallom dobolni, ami most sokkal szaporább a normálisnál. A mosolyom a fülemig ér. Tényleg minden olyan kibaszottul tökéletes.

- Hé Cher, nem jössz fel velünk a szobába? Van egy jó cuccunk. – Mike a karom után nyúl, ahogy a lépcsőnél lefelé jövet fordulnék a buli irányába, de Mike erőteljes rántása miatt a lépcső korlátjához vágódom.
Egy jó cucc? Hát persze, miért is ne?
- Nem tudom Mike, egy kicsit... émelygek – nyögöm, majd egy nagy levegőért kapok, mert úgy érzem, mintha a tüdőmön ülne valaki.
- Ez majd tesz ellene.
A testem mintha automatikusan cselekedne, gondolkodni nem igazán vagyok képes, a Mike melletti pasi pedig már kap is fel a vállára, mielőtt még bármit is tudnék válaszolni.
Végül is. Mi baj lehet?
- Tegyél le, mindjárt elhányom magam – ernyednek el az izmaim, ahogy inkább nem is próbálkozom, csakhogy minél hamarabb lekerüljek innét. A szobában végül aztán az ágy szélén találom magam, ahol igyekszem legalább egy stabil pontot kiszemelni magamnak, hátha végre megáll a tér forgása. A velem szemben lévő srác pedig már elő is kapja a pirulát, amiről vélhetőleg az előbb beszéltek, és Mike elveszi tőle, majd a nyelve hegyére helyezi. Pár pillanatig tartja csak ott, aztán máris fölém magasodik és egy csók kíséretében át is adja.

Húsz perc múlva pedig nem hogy jobban, hanem sokkal szarabbul érzem magam. Úgy érzem, kicsúszik alólam az összes tárgy, amibe kapaszkodhatnék, így inkább hátra vetem magam az ágyon. Lassan pislogok a plafonra, érzékelem, hogy az ismeretlen faszi szinte sürgetően gombolja ki rajtam a blúzt. Ellenkeznék, de a karjaim, mintha ólomból lennének. Képtelen vagyok mozdulni.
- Hagyj – morgom az orrom alatt alig hallhatóan, majd inkább becsukom a szemem. Négy kéz matat rajtam, a mellemnél, a csípőmnél. Baszd meg. A végtagjaim teljesen elernyednek, teljesen magatehetetlennek érzem magam. Hisz az is vagyok.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: when the soul lives the body
when the soul lives the body EmptyCsüt. Jún. 25 2020, 20:51
Nyomokban trágár kifejezéseket tartalmaz(hat)!





Cher X Chace
Never too late!

Világéletemben utáltam a házibulikat, ellentétben az ingyen sörrel. Valamit valamiért! Már pedig a folyékony, sziszegős malátáért képes vagyok ekkora áldozatokat meghozni, mert ugyebár az igazi hősök köztünk élnek. Én nem hordok testre simuló latex ruhát ami felnyomja a heréimet a gigámba, nincs semmiféle eszement szuper erőm. Egyszerűen csak a homlokomra van írva, hogy: Ügyeletes fogyatékos, ingyen piáért gerincre vágja a szomszéd kecskéjét is.
Hiába, az alkohol és a könnyű drogok -leginkább fű és kokain-, már-már családi tradícióvá lett az évek alatt. Más pénzt, hírnevet, házat, kocsit kap örökségül, nekem meg nem jutott más, mint alkoholizmus, egyéb káros szenvedélyek és némi aranyér, ami ilyen olyan kenőcsökkel orvosolható, na de mi a helyzet a génekkel? A DNS-edet nem tudod aranyér kenőccsel megváltoztatni, és a múltba se tudsz visszamenni, hogy a szexorgiába torkollott illegális póker partyn C4-es bombát telepíts az anyád méhébe, így csökkentve a nevesincs faterod gólszerzési lehetőségét. Késő bánat. Akárcsak azon keseregni, hogy mégis mi a tökömet csinálok én még mindig itt. A hangszórókból az az idegesítő drogos szar szól, amire szinte előírásszerűen úgy kell ráznod az egész testedet mintha vadul közösülnél a kettő-hússzal. Misty az a típusú lány, aki szívesen mutatkozik az éppen aktuális pasija oldalán, mint fényesre kef...akarom mondani, csiszolt győzedelmi trófea, mégsem veti meg teljes egészében a poligámiát, mint olyat. Persze Russelnek is meg van a magához való vajmi kevés esze, rohadtul tisztában van azzal, hogy Misty óra-bérbe félre kefél. Nemes egyszerűséggel Russel úgy gondolja, mindenki hülye csak ő villamos. Misty szintén zenész. Legyen elég annyi, hogy zsák a foltját, egyikükre sem mondanám, hogy a legélesebb szerszám lenne a fiókban. De mégis mindez kit érdekel, amikor a pajkos kis kanca úgy dörgölőzik hozzám, hogy közel sem foglalkoztatja a tény, mi van, ha Russel rajtakapja.
-Menjünk az emeletre. Szerintem akad még szabad szoba. - Hangja bizsergetően karcolja a fülcimpámat amitől libabőrössé válok, és nagyjából úgy lágyéktájon igen csak kezd szűkössé válni a helyzet.
-Ahogy gondolod. - Önelégülten belemosolygok arcomba omló szőke, szálanként befonott tincseibe melyek valahol a feje tetején vannak egy lófarokba rendezve. Azt azért mégsem mondhattam, hogy itt a sarokban is megdugom, ha az emeleti szobák teltházasak lennének. Nem akarom elrontani ezeket a roppantul romantikus pillanatokat. Ujjai kezembe kulcsolódnak és teljesen felajzva húzni kezd a bárszékről a részeg tömegen keresztül az emelet irányába. Mintha az életem múlna rajta, kapok a sörös üvegem nyaka után. Ne szórakozzunk már! Még félig teli van! A szú rágta falépcső megnyikordul a súlyunk alatt ahogy minden fokkal közelebb kerülünk az emelethez. Jobbomba az üveget szorongatom, pont úgy mintha a Jackpot lenne a kezemben, balommal pedig beférkőzöm az előttem haladó Misty combjai közé. Sikolya huncutságról árulkodik, én pedig képtelen vagyok letörölni pofámról azt az önelégült vigyort ami miatt egyszer valaki még nagyon meg fog verni. Nem vártam semmit ettől az éjszakától. Igazából csak a szokásos forgatókönyvvel indultam el otthonról. Lerészegedés, gyors, egy éjszakás töcskölés valami ismeretlen numerával, majd józanodás az egyik út menti árokban. Ehhez képest egészen kezdem élvezni a kialakult helyzetet és a tény, hogy Russel bármikor rajta kaphat minket, csak még inkább felcsigázza a kedélyeimet. Az emelet szűk folyosóján már én vagyok az aki húzza magával a folyosó végén található utolsó szobáig ahol félhomály van, pia és drog szag. Már megszoktam. Olyan mintha otthon lennék.
-Valaki nagyon begerjedt... - Suttogom karcos, rekedt éllel a fülébe, és az ajtónak döntöm, úgy tapadva rá a szájára, hogy kis híján mind a ketten belefulladunk.
-Russel?!
-Mi? Milyen Russel? Hol? - Kérdezek vissza, jóízűen ízlelgetve hívogató dekoltázsát, és csak akkor kezd leesni a szitu, amikor eltol magától. Kicsit azért pipa vagyok, felhúz, én csőre töltve várom, hogy végre legyen egy kis action, most meg leállít, mert a Dexter laboratóriumában összekotyvasztott party drogtól ide haluzza a pasiját. Tőlem akár Holle anyó is csatlakozhat, ha én nem látom. Abban az esetben van baj, ha megjelenik csipkés kombinében.
-Te megcsalsz engem?! - Misty hangja légi szirénaként hasít bele a szoba amúgy is fagyossá vált levegőjébe. Sóhajtva nézek Russel és a számomra ismeretlen srác felé.
-Te is engem?! Ezzel a senkiházival? - Russel hangja mindennek mondható csak józannak nem, ahogy rámorran Mistyre, aki úgy hagyja el a szobát mintha kilőtték volna.
-Még számolunk! - Russel faltól falig támolyogva siet utána, vagyis igyekszik sietni. Fenyegetését a kialakult helyzetre való tekintettel annyira tudom komolyan venni mintha egy hullámos papagáj mondta volna.
-Héj, haver, lehet hogy neked elbaszták az estédet de attól még az enyém lehetne jó... - Váratlanul érkezik a hang a másik, Russelhez hasonlóan jó képességekkel megáldott úriembertől, és csak ekkor tűnik fel, hogy egy magatehetetlen, félmeztelenre vetkőztetett csaj fekszik alatta, aki gyakorlatilag azt se tudja milyen évet írunk. Segítek, kétezer tizenhét.
-Ketten kellettetek ahhoz, hogy egy bedrogozott csajt lefektess? Ez igen! - Tenyereimet elismerősen egymáshoz csapom, úgy teszek mintha a dicséretem valóban komoly lenne.
-Ember, te mekkora fasz vagy! - Köpi idegesen. A nyála az egész szobát beteríti. Valami zacskót még begyűr farmerja zsebébe, és emelt fővel távozik a szobából, mintha a Big Brotherbe lenne. Én meg csak állok -minden értelemben-, a csukott ajtónak dőlve, jobb ötlet híján lehúzom a maradék sörömet. Megtehetném. Megtehetném, hogy odamegyek és befejezem amit ezek ketten elkezdtek, a csaj valószínűleg holnapra úgyse fog emlékezni az egészre, de ekkora állat még én sem vagyok, pedig illettek már egy, s más cifra jelzővel. Egyszerű lenne, ha kifordulnék az ajtón, mint aki soha nem volt itt, nem is tud róla, hogy mi történt ebben a szobában. Valami mégis itt tart. Legszívesebben szilánkjaira törném a fejemen az üveget.
-Jól hazavágtad magad. Tudod, hogy mit adtak be? - A sör és a fű valahogy mindig túlzottan érzelgőssé tesz, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az a mozdulat amivel közelebb lépek az ágyhoz és annak a végéből odahajítok egy kockás plédet az ismeretlennek.
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
when the soul lives the body Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
when the soul lives the body Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
when the soul lives the body 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
when the soul lives the body BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
when the soul lives the body RadI7tr
 
when the soul lives the body
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Our lives are crazy | Ella & Liza
» your body; on my mind - Fabiola & Marcello
» Can you see my soul?
» let your body talk to me - Fabiola & Marcello
» Past lives | Wyatt & Anthony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: