New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Hank Asher •••
TémanyitásHank Asher •••
Hank Asher ••• EmptyPént. Jan. 26 2018, 23:41

Hank J. Asher

There's bad...


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Henry Joseph Asher
Becenevek: Asher kapitány (!), Hank, Joe (csak apám szólított így), Apu (?)
Születési hely, idő: Chicago, 1966. szeptember 7.
Kor: 51
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: özvegy
Csoport: bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: katonai iskola, rendőrakadémia
Ha dolgozik//Munkabeosztás: rendőr kapitány
Ha dolgozik// Munkahely: Harlem, 25. kerületi rendőrkapitányság
Hobbi: Legfőképpen a munkám, időnként pókerezés, meccsnézés vagy olvasás egy-két pohár whisky és egy jó szivar társaságában.
• Öntörvényű
Vannak Isten törvényei, vannak az ország és az állam törvényei, és vannak az enyémek. Találd ki, melyeket tartom és tartatom be, ha ezek ütköznek!

• Eltökélt
Ha egyszer valamit a fejembe veszek, véghez is viszem. Mint a kutya a csonttal, nem engedek.

• Elkötelezett
Az ország felé, a munkám felé, a társaim és barátaim felé.

• Védelmező
Legfőképpen a lányommal, függetlenül attól, hogy hosszú ideje nem beszéltünk már, de nem ő az egyetlen, akinek az épségéért bármit megtennék.

• Bosszúálló
Nem akarod megtapasztalni.

• Rettenthetetlen
Vagyis próbálok annak tűnni, de elég sok dolog képes engem is megrettenteni.

• Szigorú
Ezt nem kell magyarázni, érted te.

• Önző
A legönzőbb cselekedetemet a lányom ellen követtem el, amikor csak a saját fájdalmamra fókuszálva kizártam őt az életemből.

• Sötétség
Ugyanakkor ez volt az egyetlen módja annak, hogy távol tartsam őt attól a sötétségtől, ami az anyja halálával a lelkembe költözött.

• Fáradt
Néha kegyetlenül, de nem mutatom.

• Magányos
Nem vallanám be, de néha többre vágyom annál, mint hajnaltól késő estig dolgozni, majd hazatérni egy ürességtől kongó házba.

• Ravasz
Próbálj csak meg túljárni az eszemen!


and there's so much worse.

Komoran, céltudatosan rontok be az épületbe, majd öles léptekkel haladok keresztül a folyosón. Odalent balról, a korláton túl tombol a buli, részeg, beszívott alakok gabalyodnak össze, vagy épp emelik a kezüket a magasba a dübörgő zene ütemére mozdulva. Épp csak egy pillantást vetek rájuk lefelé, aztán már el is érem a súlyos faajtót, és dühödten ráütök néhányszor. Ahogy hátra lépek egyet, a bejárat éppen kitárul, és Thierry, a nagydarab, sebhelyes arcú francia lép ki rajta.
- Nincs itt! - löki oda nekem mogorván, meg sem várva, hogy megszólaljak.
- Na, ne mondd! - szólalok meg gúnyosan. - Tudom, hogy itt van. A sarkon áll a kocsija. Ahogy Lopezé is a Los Zetastól, az emberei pedig kint szobroznak az utcán. Megbeszélést tartanak, nem igaz? Szóval állj félre, vagy a fejeddel töröm be az ajtót! - jelentem ki ezúttal hideg tekintettel, tudom, hogy tudja, hogy képes lennék rá. Nem számít, hogy kétszer akkora, mint én, vagy hogy már ötven felett járok, bármikor feltörölném vele a padlót. - És aztán még be is viszlek akadályozásért – teszem hozzá már csak úgy mellékesen, mire Thierry további egy-két másodpercig még töri azt a buta fejét, de végül hagy tovább menni. Ahogy megindulok befelé az irodába, már veszem is elő a fegyverem, és belépve azonnal Snipes fejére célzok vele. A társaság megrezzen egy kicsit, majd mind mozdulatlanná fagynak, ahogy megismernek.
- Mit mondtam neked a 119-es utcáról, és a Saint Mark Iskola környékéről? Azt hogy a kibaszott drogotokat ne ott áruljátok! - emelem fel dühödten a hangom. A fekete pasas higgadtan int az embereinek, hogy menjenek ki, de látom a szemeiben a félelmet. A két testőre szépen kioldalog, nem érdekelnek. Hármasban maradunk vele, meg a mexikóival. Tisztán látható mindkét férfi övében a stukker. Az asztalon egy csomag bontott kokain hever, mellette egy hamutálban szivar füstölög és két pohár whisky. Rá sem hederítek. Továbbra is Snipesra irányul a pisztolyom csöve, a kezem pedig meg sem rezzen. Ez az én körletem. Ez Harlem. A város bűze-mocskának legjava. Egy percig sem ringatom magam olyan ábrándokba, hogy valaha megtisztíthatom a környéket. Arra egy élet sem lenne elég. Hiába a törvények, az igazságszolgáltatás, hiába a rohamosan fejlődő technika, amely a segítségünkre van, ezzel itt nem lehet igazán felvenni a versenyt. Szabályos keretek között biztos nem. De a magam módszereivel kordában tudom tartani. Többé-kevésbé.
- Nem tudom, miről beszél, főnök... – kezd bele a süket dumájába Snipes, de egy intéssel belé foitom a szót. Aztán leengedem ugyan a fegyverem, de feltartom a mutatóujjam.
- Nem fogom elmondani még egyszer. Nem akarok a gyerekek közelében drogot látni. Ha vissza kell jönnöm emiatt, már nem leszek ilyen kedves. Kiloccsantom a hülye fejedet, és eláslak valahol a folyóparton. Világos voltam? - fenyegetőzöm teljesen higgadtan, és egy bólintást kapok feleletként. Tudja, hogy nem viccelek. Hogy képes lennék lyukat ütni a koponyáján, eltüntetni a hulláját, és utána is úgy aludnék, mint a bunda. Az ilyen söpredék eltakarítása egy percig sem okozna álmatlanságot. Tudja ezt a meglehetősen kussban ücsörgő Lopez is. Tudják mind. Gondom volt rá, hogy megtanulják.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hank Asher •••
Hank Asher ••• EmptySzomb. Jan. 27 2018, 14:52

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Hank!

Kezdetben szeretném megjegyezni, hogy mennyire örülök, amiért ez a karakter elkelt, hiszen Meena olyan régóta várt már az apukájára!  Hank Asher ••• 3874598021
Azt kell mondjam fel kell kötnie mindenkinek a gatyáját, aki nem akar az érem másik oldalára kerülni, hogyha rólad van szó. Azok a tulajdonságok, melyeket már a jellemed közben bemutattál nekünk, szépen visszaköszöntek a történetedben is, megadva annak azt a kellő izgalmat, ami biztos vagyok benne, hogy a későbbi játékaidban is ugyanúgy fellelhető lesz majd, és amit már most kijelenthetem, hogy követni fogok.  Embarassed Smile (oké, ez félelmetes volt. xd)
Semmi egyszerűség nincs abban a valóságban, amelyik a te szempontból körvonalazódik ki. Olyan oldalát látod és tapasztalod, amelyet csak azok érthetnek meg igazán, akik veled együtt vannak ebben a harcban, mégis te valahogy annál többet is, hiszen valahol a saját szabályaid szerint végzed a munkádat. A lényeg, hogy akik arra érdemesek, azok megkapják méltó büntetésüket, míg mások, akik megússzák mindezt felfogják, hogy attól a pillanattól kezdve úgy játszanak, ahogyan te irányítod őket. Ezek elvetése viszont nem menti fel őket az alól, hogyha ellened működnek, ne jussanak arra a sorsra, mint akiknek esélyük sem volt. Very Happy Ezeket figyelembe véve nem is meglepő, hogy távolságtartóvá válsz, amikor a lányodról van szó és inkább ellököd magadtól a nagyobb rossz elkerülése érdekében. Én azért a magam módján bizakodó vagyok, hogy az idő múlásával közelebb kerültük majd ismét egymáshoz. Nem is szívesen állnék ennek az útjába, így arra kérlek, hogy foglalózz egyet, aztán irány felforgatni mindenki életét! Jó szórakozást.  Hank Asher ••• 560292900



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Hank Asher •••
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hank Asher
» Meena Elliot Asher
» Hank & Georgia
» Seo Asher
» to meet again. ~ Hank & Meena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: