New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jaidee Amarin
tollából
Ma 13:46-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Lost little hooligan || Jayda & Killian
TémanyitásLost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyHétf. 18 Dec. - 12:32
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝


Valamikor a halálos fenyegetés és a felmondás előtt...
Már hetek teltek el, és azóta is mindketten szabadságon vagyunk Horatioval, de még mindig nem sikerült kihevernem az esetett, hogy majdnem elvesztettem. Csodálom, hogy ő nem roppant össze teljesen, noha úgy tűnt egy-két dolgot kivéve, egészen jól viselte az ilyen megrázkódtatásokat. Velem ellentétbe. Sokat gondolkodtam azóta. Túl sok ez így, túl stresszes és lelkileg megterhelő. Tudom jól, hogy a veszélyektől akkor sem tudnám megóvni, ha távolabb tartanám magam ezektől az ügyektől, de egyszerűen képtelennek érzem, hogy még egyszer ilyen nagyon belemélyedjek valamibe, amihez jobbára semmi közünk, aztán a végén azon kapom magunkat, hogy megfogunk halni. Még csak fejben ugyan, de felvetettem az ötletet, hogy talán... bekéne fejeznem. Kár, hogy erről senkivel sem tudnék igazán beszélni. Horatio és a diákjaim minden bizonnyal megpróbálnának lebeszélni róla, Lizzie viszont egyetértene, s én is inkább efelé hajlok. Ráadásul itt nem csak erről van szó. Én nem az a fajta ember vagyok, aki a munkájának szeretne élni. Hiányzik Laylana, noha már a befogadása előtt is pontosan tudtam, hogy nem fog örökké velem lakni, és azt is, hogy elég hamar a szívembe fogom zárni. Örülök, hogy végül sikerült megtalálnia a helyét és szépen el is boldogul már egyedül az életben, de attól még nagy űrt hagyott maga után. Hiába a sok lelkes kis bundás és a hízelgő dorombolás, azért őt még sem tudják pótolni. Sok minden megfordul a fejemben, miközben leparkolok a bevásárló központ előtt, nem egyéb célból, mint, hogy vásároljak ezt azt odahazára.
Útfélen a több emeletes épület felé elő is kotrom a telefonom, hogy lecsekkoljam a bevásárló listát, mert nem csak élelmiszerre lesz szükség, viszont itt legalább mindent egy helyen megkapok. De ahogy nyitnám meg a jegyzetet, szemet szúr egy áruház előtt ácsorgó, láthatóan teljesen összezavarodott kislány, aki már csak azért is tekeri körbe sokadjára a fejét - feltételezem én -, hogy észre vegye végre valaki, hogy eltévedt. Ami szinte biztos, hogy szülei nem csak a közelben sincsenek, de minden bizonnyal nem is tudják, hogy elkóborolt. Korán van még, főleg a kisebbeknek, hogy suli nap erre felé kódorogjanak, ráadásul az iskola táska általában olyankor már egy kocsi hátsó ülésén pihen, vagy anyuci, apuci kezében, hogy legalább ennyiben megkönnyítsék a gyerkőc életét. Megértem, mégha a szekrénybe is van a legtöbb holmijuk, egy pár kilós gyerek, még is hogy cipeljen el hosszútávon ekkora mamlasz hátizsákot a hátán. Arról nem is beszélve, hogyha véget ér a suli, a kicsiket iskola busz viszi haza. Talán azért sem mer odamenni senkihez, mert tudja, hogy akkor bizony kellemetlen helyzetbe kerül. Percekig morfondírozok és állok egy helyben a parkoló végében, figyelve őt, noha tudom, hogy segíteni fogok, csak éppen leragadtam annál a pontnál, hogy vajon melyik suliból lóghatott el és ha nincs elérhetőség, hogy fogok tudni segíteni?
Sűrű pislogások és nem kis zavartságot okozva ébreszt fel a gondolat menetből, ahogy jó pár méterről, ha nem is kiabálva, de jól hallhatóan, és nem kevésbé idegesen rám förmed.
- Na most akkor ide jössz segíteni, vagy nem??? - tárta szét karjait méltatlankodva, míg én megrökönyödve, még kissé zavartan körbe is pillantok, hátha valaki másnak szólt. Majd kérdőn magamra mutatok, noha értelemszerűn nem is jár arra éppen senki más. Egy színpadias szemforgatás rá a válasz, én még is odamegyek.
- Lógunk a suliból? - szöknek magasba szemöldökeim kérdőn, de, hogy ne érezze feszélyezve magát, mintha kihallgatáson volna - bár gyanítom fogalma sincs róla milyen is az - elmosolyodom. Nem nagy ügy. Úgy értem persze szomorú, hogy ilyen fiatalon elszökik a suliból, de gyerekkoromban én is követtem el hibákat, amikből végül tanultam is.
- Talán rendőr vagy? - vonta össze szemöldökeit gyanakvóan, édesen pöszén, ugyanis hiányzott az felső két, első foga.
- Még mit nem! - csóválom meg fejem a felvetésre némi sértettséget színlelve, mert hát nincs azzal semmi baj, ha valaki annak megy.
- Akkor meg...? - biztosra veszem, hogy hangsúlyából némi flegmaságot is kiéreztem. Ennyit az aranyos, ártatlan kislány kisugárzásból. Ma már szerintem harmadjára alázott le, röpke 2 perc alatt. Talpraesett. Biztos vagyok benne, hogy más esetben, más helyen jobban is megállná a helyét. Nem nehéz rájönni, hogy...
- Nem ide valósi vagy, igaz? - kérdem immáron némi együttérzéssel, hiszen ki nem volna ideges egy halom idegen között. Sóhajt egyet, és hangsúlyából már is kiérzem a reakciómtól kapcsolódást kereső jelzést. Vállat rántva bólint.
- Nem rég költöztünk ide. - felelte őszintén bevallva, és a szomorú reakcióit tekintve úgy gondolom nem az ő nagy örömére. Nem nagyon lehetnek barátai, sőt, ha odáig fajult a helyzet, hogy ellógott a suliból, minden bizonnyal nincs is neki. Átérzem. Nehéz egy teljesen új világban egyedül bármiféle kapcsolatot kialakítani, miközben még alkalmazkodni sem sikerült teljesen. Én is így éreztem, mikor az egyetem mellett beálltam profilozónak, és a diákok hallgatóságát felváltották a véres terep szemlék, tele lelkes eszmecserélő felnőttel. Más volt, és bár izgalmas, azért ijesztő is, és nem csak a gyilkosságok miatt. Aztán még mindezek tetejében belépett az életembe Dr. Sinclair, akivel nem kis súrlódásaink voltak, noha azt gondolom mára már egészen jól összekovácsolódtunk. Nos... legalább is ahhoz képest.
- Megértelek, nehéz, ha az embert kirángatják egy olyan helyről, ahol már jól boldogult. És kicsit sem igazságos, hogy neked nem volt beleszólásod. - bólogatok aprón, egyetértve vele (is), hiszen a gyereknek tán még nagyobb trauma is egy költözés, lévén, hogy fele annyi tapasztalattal sem rendelkezik, a világról való felfogásáról nem is beszélve. Kissé elszontyolodva bólogat is rá, s még ha első körben panasz formájában is, de legalább megnyílik, annyira, hogy később kiépíthessük a bizalmat, ahhoz, hogy legalább arra rávehessem, hogy odabent, felhívjuk a szüleit és értesítsük őket.
- Közöltem, hogy én nem akarok, de anya addigra már eldöntötte! - biggyesztettem le ajkait a felidézett pillanatokra, ahogy utolsó mentvárként még elrejtette a holmijait, hátha maradásra bírja őt. Leguggoltam hozzá, leginkább, hogy ne neki fájduljon meg a nyaka, és mert, ezen kissé hangos érzelmeit kifejtve, lehet mások félreértik, ahogy egy idegen férfi diskurál a kislánnyal, aztán nézhetek szembe a "Hagyja már békén, maga pedofil!" és a felém repülő, súlyos gyümölcs kenyérrel, amivel szerinte amúgy ölni lehetne. Megfogom két pici vállát és a szemeibe nézek, amik épp csak nem teltek meg könnyel.
- De anyunak sem lehetett könnyebb. Biztos ő is szomorú volt. - feleltem, a magam módján előkaparva, azon módszereket, amiket rögtönözve, még gyerekeken is használhatunk. A szem felnyitása nem csak a felnőtteken alkalmazható, mert, ha lemegyünk a gyerekek szintjére, ugyanígy megérthető velük is mi miért történik, s ha megértik, onnantól kevésbé szoronganak majd tőle. Arról nem is beszélve, hogy a mondandójából azt vettem ki, hogy apu már nincs velük valamilyen okból kifolyólag. Ez egy teljesen más jellegű, de egy újabb mély sebet okozó probléma. A könnyek nem sokasodnak, látom, hogy a bánat fölé kerekedik egy enyhe zavartság, és egy kis töprengés, hogy ebben bizony lehet valami.
- Hát ő sem örült. - értett egyet, amit egy hangos szipogás követett.
- Ugye? - bólintok nagyokat, némileg elismerősen felismerésére. Így már nem is anyu a bűnbak, noha attól még fájhat, de ezen is tudunk segíteni. - Mikor én kisfiú voltam, mi is elköltöztünk egyszer. Én sem örültem neki, mert abban a házban nagyobb szobám volt és nem messze tőlünk volt egy farm is tele mindenféle állattal. Ráadásul a barátaim is ott maradtak. Viszont az új házhoz tartozott egy kert, egy nagy kert, és bár farmunk nem lett, kaptam egy kutyust, Boo-t. Egy nap rájöttem, hogy ez nem rossz dolog, bár egyikünk sem akarta volna. De az addigi barátaimmal ugyanúgy tudtam levelezni, és ráadásul újak is lettek. Boo-t sosem kaptam volna meg, ha nincs kertünk, ráadásul, bár farm nem volt a közelben, egy nagyon szuper játszótér volt a házunk előtt. Ha egy ajtó be is csukódik, csak is rajtad áll - böktem itt finoman a mellkasára - hogy észreveszed-e az újonnan nyílót. - meséltem el mosolyogva életem egy nagyon apró kis részletét. Igaz, erre sem teljesen magamtól jöttem rá, a nagymamám volt mindig ennyire pozitív gondolkodású, és azt gondolom nem volt dolog, amibe nem látott volna valami jót. Én pedig igyekszem ezekben a gondolatokban őrizné emlékét, és amíg csak lehet tovább adni azt. Bár még mindig csillogtak szemei, nem peregtek könnyei, és noha érezhetően meg volt még kissé hatódva, mosolygott. Ezen a ponton pedig el is értük, hogy szerte szálljon a köztünk lévő idegen érzés, az elutasítás és feszélyezett érzés. Kézfogás helyett, hálás öleléssel karolta át nyakam, majd bemutatkozott.
- Lara vagyok. - mosolyogta, nem kis megkönnyebbüléssel arcán, hogy végre van valaki, aki megérti a gondjait. Mégha az egy felnőtt is.
- Nagyon örvendek, Lara. - nyújtom kezem és kézen fogva nyújtott kis pracliját mosolyogva kezet rázok vele. - Killian vagyok. - engedem el kezét és még mindig előtte guggolva felajánlom tényleges segítségem és társaságom is, míg biztonságban nem tudjuk őt. - Mit szólnál hozzá, Lara, ha most bemennénk a boltba ebből a hideg időből, és felhívnánk anyukád, hogy ne aggódjon érted, és tudja, hogy hol vagy, ha jönne érted? - nyilván az utóbbi ötlet már kevésbé tetszett neki, ez pedig jól látható volt ajkainak apró megrándulása, de nekem azt is szem előtt kell tartanom, hogy jelenleg nincs abban a helyzetben, hogy békésen eltársalogjunk, míg lehet a suli pánikolva keresi a szüleit, hogy eltűnt a kislány. Viszont Lara aggályait is megértem, hogy mit fog szólni az anyukája, ha ezt megtudja. Ki se kell mondania, látom, hogy aggódik miatta, de én biztosíthatom róla, hogyha elfajulnának a dolgok, én akkor is ott leszek. Bár kétlem, hogyha egy anya ennyire sok minden beáldoz a gyermekéért, és hallhatóan mennyire szereti, nem fogja bántani.
- És, amíg várunk rá, benézhetünk az Ugri parkba. - mosolygom, mert hát ki ne akarna oda menni, még felnőttként is. Ő bezzeg egyből felhúzza felső ajkait s ráncolja orrát, mint, akit taszítana a gondolat.
- De az dedósoknak van! - jegyezte meg felháborodva, amire tudtam, csak is félreértés lehet.
- Ohóóó, akkor te még nem voltál az itteniben. - vigyorodtam el sejtelmesen.

Egy szó, mint száz, bementünk a hidegből és bár úgy érzem a mai programom ugrott, nem estem kétségbe, mert sosem az utolsó napokra hagyom a bevásárlást. Majd megcsinálom később. Hogy legyen, ami lelkesítse rá, hogy minél előbb letudjuk a dolgok nehezebbik részét, először elvittem az Ugrik park emeleti bejáratához, ahonnan amúgy is jobban rá lehetett látni. Mondanom sem kell, a hatalmas létesítmény és a benne rejlő megannyi játék lehetőség végett már most alig lehetett visszatartani. Annyira nem, hogy előbb jegyet kellet váltanunk, és mikor leültem egy ülésre, hogy letudjam a beszélgetést az anyjával, kértem, hogy adja oda a táskáját, hogy hátha van benne valami elérhetőség, ő meg szinte hozzám vágta azt, aztán már rohant is a csúzdák felé. Nem kutakodtam feleslegesen a táskájában, bár gőzöm sem volt róla, merre keressek és pontosan mit is. Ellenőrző? Vagy lehet van egy kis cetlit valamelyik kis zsebben, amire minden fontos infó rajta van? Akárhogy is, előbb utóbb rá bukkantam, és már tárcsáztam is a remélhetőleg még mit sem sejtő anyukát, hogy előbb megnyugtassam, majd közöljem vele, merre is leli a kis ördögfajzatot. A beszélgetést követően pedig - ami lehetett, hosszabb és rövidebb is anyutól függően -, főleg, hogy ne veszítsem szem elől a kis kópét, és mégse egyedül kelljen játszania, beszálltam én is. Nem mondom, hogy öltönyben ez olyan kényelmes volt, de mit nekem egy kis kalandpark, amikor kutyák tömkelegével játszom odahaza. Mindeközben senkiben fel sem merült, hogy közünk sincs egymáshoz, s mivel, hogy láthatóan nem, hogy zavarta volna, de még olykor ő maga is ugrott a nyakamba, egy idő után már úgy játszottunk a labdák tengerében vagy a trambulinoknál, mint apa és lánya. Azt hiszem szép lassan elfogja engedni a zárt ajtó kilincsét, és elkezd érdeklődni majd az új ajtó mögötti világ iránt.

öltözetthx.helyszínzene

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyHétf. 18 Dec. - 17:40

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Kicsivel több mint egy hete költöztünk New York-ba. Ugyan számomra nem idegen a város, hiszen én itt nőttem fel, de mégis nehezemre esik hozzászokni. New York hatalmas, zajos, nyüzsgős, piszkos és egyben nagyon veszélyes is, ami valószínűleg sokkal több munkát jelent a jövőre nézve. Gyerekként imádtam itt, imádtam minden részét a városnak, imádtam, hogy itt az élet gyors és hangos és bárhová néztél embereket láttál. Mára már a csendet igényelem, felnőttem és talán idős is lettem. Na nem öreg, csak idős. Lara a kisvárosi élethez van szokva, számára itt minden idegen, szerintem még életében nem látott annyi embert korábban, mint itt egy nap alatt csak az iskolába tartó úton lát. Érzem és egyben látom rajta a szorongást, talán még félelmet is és a szomorúságot. Látom rajta, hogy egyáltalán nem tetszik neki itt, utál mindent. Nem talál barátokat, sőt még ki is közösítették mert a gyerekek kis szörnyetegek akik azt hiszik azzal lesznek menőbbek ha másokat bánthatnak. És persze ki más lenne tökéletesebb célpont, mint az új lány, aki ráadásul még pimasz is és nem hagy semmit annyiban. Na nem mintha hagynia kellene neki, hogy a többiek piszkálják, de ez csak további okot szolgál nekik. Sajnálom őt és a szívem szakad meg érte mikor a sírás határán, vagy éppen sírva jön ki minden egyes nap az iskolából és én nem tudok semmit tenni, azon kívül, hogy magamhoz ölelem. A tanév közepén vagyunk, már annak is örülhettem, hogy itt elfogadták az iskolában... Talán magániskolába tudnám beadni, ami ugyebár nem ingyen van. Jelenleg pedig örülök már annak is, hogy fedél van a fejünk fölött, nem hogy még magániskolákon járjon az agyam.
Egyre idegesebben kezdek el dobolni a már szétesőfélben lévő autó kormányán és egyre rosszabb megérzések kezdenek el a hatalmukba keríteni. Lassan másodpercenként tekintek a műszerfalon lévő órára, majd türelmetlenül nézek körbe, hátha csak nem láttam manót és valamiért ő sem látott engem. Az elmúlt napok során, mindig ő volt az első aki elhagyta az iskola kapuját, alig várta, hogy mehessen haza, de most már mindenki más elhagyta az épületet és a lányom még mindig sehol.
Feladom a várakozást, kiszállok az autóból és fürge léptekkel közelítem meg a tanárnőt aki az ajtóban állva felügyelte a gyerekeket, megbizonyosodva arról, hogy mind egészségesen hagyja el az iskola területét. Kivéve egyet. Miss Jones tekintete összeszűkül és értetlenül figyeli közeledtem, ami valljuk be, nem túl jó jel.
- Lara ma korábban elment, azt mondta a nagyanyja jön... - A nő elharapja a mondat végét, gondolom a haragos arckifejezésem elég sokat elárul neki abból amit gondolok. Hogyan lehetséges az, hogy egy állami intézményben a tanárok csak úgy mondvacsinált okokkal elengedik a tíz éves gyermeket, anélkül, hogy a szülőket értesítenék. Arról nem is beszélve, hogy Lara nagyanyja már régóta nincs is velünk. Ezzel az erővel bárki bejöhetne az iskolába is, kiadhatná magát egy rokonnak és elvihetné bármelyik csemetét. Egyáltalán jött valaki érte? Manó nem is ismer itt senkit...
- Az meg sem fordult a fejében, hogy esetleg erről értesítsen engem mielőtt kiengedik őt? Kivel ment el? Hogy nézett ki az illető? Merre? - Hatalmas önkontrollba kerül az nekem, hogy ne tépjem le a nő fejét. Mikor Miss Jones csak a vállát rángatja és nagy valószínűséggel halvány lila gőze sincs arról, hogy merre mehetett a lányom, egyre nagyobb pánik uralkodik el rajtam. - Ezt nem fogom annyiban hagyni! - Mondom egyre idegesebben és egyben vészjóslón, miközben megfordulok és ott hagyom a nőt, elvégre nem úgy tűnik mintha bármit is tudna vagy bármiben is segíteni tudna.
Az autó ülésére visszahuppanva, teljesen bepánikolva meredek előre, ki a semmibe. Fogalmam sincs, hogy hol keressem a lányt. Ő még semmit és senkit nem ismer itt. Hová mehetett? Kétségbeesetten próbálok egy kislány fejével gondolkozni és rájönni, hogy én mit csinálnék, vagy éppen mit csináltam mikor én lettem elrángatva az otthonomból és barátok nélkül kellett mindent újrakezdenem, valamint utáltam mindent ami körülöttem volt. Az egyetlen dolog ami eszembe jut, egy édességbolt lenne. Elvégre mi mással is próbálhatná magát egy aprócska lány felvidítani, mint egy csoki, vagy fagyi... vagy igazából bármi ami cukrot tartalmaz.
Már éppen indulnék is, hogy a legközelebbi édességbolthoz menjek, mikor a telefonom rezgésére leszek figyelmes. Mikor meglátom az ismeretlen számot a kijelzőn, egy pillanat erejéig elgondolkozom, hogy erre most tényleg nincs időm, de aztán mégis a zöld jelre pöttyentek. A lehető legjobb döntés volt ez, hiszen mint kiderült, valaki már rá is bukkant az én kis ördögfajzatomra. Nem húzom túl sokáig a beszélgetést, csak a fontos információkat várom meg.
- Mindjárt ott leszek. - Mondom még mindig teljesen kétségbeesetten, ugyanakkor a megnyugvás lassan kezd letelepedni rám. A férfi, aki valószínűleg egy szent, hamar rájöhetett, hogy már kerestem a lányt és egy idegösszeroppanás szélén álltam épp. - És köszönöm. - Teszem még hozzá hálásan, mielőtt leteszem a telefont és a bevásárlóközpontok felé veszem az irányt olyan sebességgel amivel jól tudom, nem kellene.
Mikor megérkezem a helyszínre, szinte gondolkozás nélkül rohanok be, hogy aztán elcsodálkozva fizessem ki a felnőtt jegy árát, amit természetesen egy totális lehúzásnak gondolok, elvégre kétlem, hogy a szülők fognak a labdák között ugrándozni. Nos... ezt a gondolatomat igencsak hamar meghazudtolja a látvány ami fogad. Kissé értetlenül, ugyanakkor egy halvány mosollyal az arcomon sétálok közelebb a lányomhoz, aki egy - számomra - idegen férfi nyakában játszik a több ezernyi labdák tömkelege kellős közepében. Igyekszem legyűrni magamban az érzést, hogy azonnal magamhoz öleljem Larát és inkább csak hagyom őket egy kicsit kibontakozni. Manó mosolya és nevetése mindent megér számomra, így aztán nem esik nehezemre csak kellős távolságból figyelni őket néhány perc erejéig. Jómagam mosolya is egyre szélesebbre húzódik, egészen addig, ameddig nem látom a tíz éves kis manómat leesni a férfi nyakából. - Lara? - Reflexszerűen szólok oda neki, még ha tudom is, hogy nem lesz semmi baja, hiszen csak a labdák közé esik, az aggódó anya mégis előbújik belőlem. - Minden rendben? - Kérdezem aggódva, magam sem tudom, hogy a lányomtól, vagy inkább az ismeretlen férfitől, akire most átcsúszik a tekintetem.
- Anya! - Manó szemében is aggodalom csillan fel, amit pedig jól tudom miért. Azt hiszi mérges leszek rá amiért hazudott és ellógott. Valószínűleg minden épeszű szülő morcos lenne, de én egyszerűen nem tudok haragudni, hiszen jól tudom, hogy min megy át és nekem eszem ágába sem jutna még az én haragomat is ráereszteni. Főleg úgy, hogy ő teljesen egyedül van. Ki más állna mellette, ha nem az anyja? Az biztos, hogy szükség lesz egy beszélgetésre mikor két szem között leszünk, de ennyi. - Nézd, találtam egy barátot! Játszhatunk még, ugye? - A tekintetem érdeklővé válik, magam sem tudom, hogy mit kellene mondanom. Barát? Mégis mit művelt ez az ember a lányommal, hogy máris barátként tekint rá?
- Kedveli önt... Hogy csinálta? - Nézek immáron az úr szemébe. Lara nagyon szerethető, de ugyanakkor nagyon pimasz is tud lenni. - Mit szólnál hozzá, ha előbb egy kicsit megismerhetném az új barátodat? - Legalább a nevét tudni szeretném az embernek, aki a nap megmentője lett.
- Egy percet kaptok... Ötvenkilenc... Ötvennyolc... - Szemforgatva rázom meg a fejem miközben Lara számolva veti magát bele a labdák közepébe, így néhány másodpercnyi időt hagyva nekünk.
- Jayda. - Nyújtom oda a kezem. - Remélem nem siet sehová, van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egyszerű elmenekülnie. De ha mégsem érne rá, talán kitalálhatok valamit... - Adom meg neki a zöld kiutat ha esetleg nem állna szándékában a lánnyal foglalkozni, elvégre ez nem az ő felelőssége és már azért is hálás vagyok, hogy vigyázott rá amíg én nem voltam itt. - Nagyon köszönöm, hogy nem hagyta magára, fogalmam sincs mit tettem volna ha valami baja esik. - Lehetségesen egy börtöncellában ülnék miután kinyírtam a tanárnőt, bár ezt inkább nem teszem hozzá. - Mivel tartozom? - Teszem még fel a kérdést, elvégre gondolom nem ingyen csempészte be ide Larát és ki tudja még milyen édességeket könyörgött nála ki a lány, így aztán nem szeretnék hálátlan lenni.


BEE

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyHétf. 18 Dec. - 20:38
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝

Bár a kalandpark megkérte az árát, mindig akadt néhány tehetős szülő és jó pár szintén iskolából lógók idősebb gyerek, akik itt mulatták az idejük, így fel sem tűnt a nagy játék közben, hogy van egy, aki nem a labdák közt tervez megfürdőzni, hanem a leányzóra vár. Amúgy sem szívesen hagytam figyelmen kívül, tekintve, hogy egy kis szökevény, bár nem hittem volna, hogy innen észrevétlen ki tudna menni. Már én magam sem tudom, mit is játszottunk pontosan, hogy mögém kerülve a nyakamba ugrott, de minden bizonnyal én voltam a legyőzni kívánt szörny, szóval úgy is tettem. A labdák ugyan nehezítették a mozgást, de azért mindig tudtuk forogni, haladni, egy ideig még tartottam is, hogy le ne essen, de végül önszántából adta meg magát és merült el a labdák közé. Már fordultam meg, hogy kikapjam onnan, mikor egy ismeretlen, még is ismerős hang a nevén szólította, így egyből felhagytam a játékkal, és odakaptam fejem kíváncsian. A szőkés, első ránézésre egyébként egyáltalán nem szigorúnak tűnő hölgyről pedig a kislányra téved tekintetem, ahogy vissza reagált. Nem mintha kételkedtem volna, hogy ne ő volna az aggódó anyuka, csak nem volt időm még felkészülni arra mi lesz, ha a dolgok még is elfajulnának. De nem fajultak. A mászókákon lévő akrobatikázó gyerekek szülei hangosabban üvöltöztek velük, ki ne törjék a nyakukat, mint, hogy Lara anyukája magára vonta a figyelmünk. Arcán sem láttam annak jelét, hogy akár a hátam mögött is, de tervezné elfenekelni a kislányt. Talán egy picit zavarban is voltam, amiért szemtanúja lehetett, ahogy önfeledt játszottunk, noha tudom, nincs ebben semmi rossz. Na meg látna, mikor otthon a kutyákkal játszom, uhh. Segítek Larának kimászni a labdák közül, és jó magam is kilépek onnan, miközben közelebb megyek mosolyogva. Attól azért féltem kicsit, hogy a megmentő hős mellett, azért csúnyábbakat is elképzel majd rólam. Pedig Isten lássa lelkem, sosem ártanék embernek, nem, hogy egy gyereknek. Sőt állatnak sem.
Elmosolyodom kérdésén, majd összevont szemöldökkel kérdőn pillogok rá.
- Ugyan. Lara nagyon okos kislány. - somolygom, és a nevén szólítottra is rápillantok ez alatt, hogy lássa, nem állt szándékomban egy percig sem visszaélni bizalmával. Alkut kötöttünk és mindketten tartottunk a szavunk. Én nem érzem akkora dicsőségnek, és bár nem kételkedem abban, hogy jó anya, azt gondolom, azzal, hogy figyeltem rá és beszélgettem vele, eltudtam érni a célom, hogy megnyíljon. Igaz, ehhez nem csak érzék, de diploma is kellett. Bár az is közre játszott, hogy meglepően nyitott kislány, de azt sosem árulnám el az anyukájának, hogy tulajdonképpen ő intett le. Mindenesetre jól esik, és halkan nevetve pillantok a kis pimasz után, majd az anyukára. Bevallom kicsit azért félek, mert még mindig meg van a lehetősége, hogy amíg a leányzó a labdák alatt búvárkodik, a szép és kedves anyuka ingen ragad és bájos mosoly közepette, halálosan megfenyeget. Felkészültem hát lélekben mindenre. És meg is értem én, elvégre a kislányáról van szó. De nem történik katasztrófa. Mosolyogva nyújtok kezet.
- Örvendek! Killian. Killian Grimwald. - rázok vele kezet, a doktort és a középső nevem megszokásból kihagyva. Ilyenkor ugyanis könnyen terelődik a téma a foglalkozásom felé, és bár szívesen pátyolgatom mindenki lelkét, alapvetően nem pszichológus vagyok, hanem tanár. Tanár és profilozó.
- Nem probléma, igazából csak nézelődni jöttem erre. - legyintek. Apró és nem szándékos füllentés, de tényleg nem okoz gondot, ráadásul élvezem a társaságuk. Szeretem a gyerekeket, bár furcsa mód ténylegesen sosem fordult meg a fejemben, hogy családot alapítsak.
- Teljesen megértem, New York veszélyes hely. Meg is lepődtem, mikor megláttam egyedül, s bár, tudom, ez nem fogja megnyugtatni, de egyáltalán nem szokatlan, főleg a mai gyerekeknél, hogy valamilyen oknál fogva suli helyett inkább jobb szórakozást keresnek. Ma már a mesék sem kötik le őket igazán. Bezzeg a mi időnkben... - somolygom, egy szót sem ejtve arról, hogy a kislánya már nagyjából felvilágosított arról, hogy miért is jött el iskolából. Ha beakar avatni, úgy is megteszi, nekem pedig nincs jogom se faggatózni, se ítélkezni.
- Tartozni? Ne vicceljen! Nem tartozik semmivel. Valakit biztonságban tudni vagy megmenteni a rá leselkedő veszélyektől nem kerülhet semmibe. Legalább is szerintem... - pillantok el, mert, lehet, hogy ezt az egész földön csak én gondolom így.
- Viszont Laranak még megígértem, hogy játék után benézünk a Mekibe, mert azt hittem később fog ideérni, szóval... betartom a szavam és akkor már... mehetnénk együtt is... - mosolyodom el, remélve, hogy nem lesz ellenére. Nem, nem voltam biztos benne, hogy tényleg ígértem e volna ilyesmit, de őszintén szólva eléggé zavarban éreztem magam, és inkább füllentek pozitívot, mint, hogy később kiderüljön, valamit megígértem, és mégsem teljesítettem. Ha pedig nem volt ellenükre, akkor nem is távoztam. A játék sem volt ellenemre, úgy, hogy igazából még játszva meg is ismerhetjük egymást. Borzasztó dolog tudom, Horatio szerint sem normális, de mikor tudom, hogy valahol gondok vannak és szükség lehet rám, nem tudok nem úgy tenni, mint egy őrangyal. Ha fel is mondok, nem hagyom csak úgy magára, nem is tudom, hogy viselné. Hanem egyből szereznék neki egy helyettest, aki van olyan talpraesett, hogy bírja mellette a kiképzést.

öltözetthx.helyszínzene

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyKedd 19 Dec. - 12:15

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Óóó még ha tudná, hogy milyen okos is valójában Lara. Konkrétan a halott nagyanyját használta fel arra, hogy meglóghasson az iskolából. Jól tudta, hogy a tanárnőnek fogalma sincs arról, hogy ő már nincs velünk, ámbár azt is tudta, hogy nem mondhat akárkit, hiszen ha azt mondja a szomszéddal szeretne elmenni valahova, biztosan nem engedik sehova sem. Lara nagyon jó abban, hogy megtalálja az arany középutat, legyen szó bármiről is. Arra azonban tényleg kíváncsi vagyok, hogy ugyan mivel sikerült a férfinak, ilyen gyorsan a lány bizalmába férkőzni magát. Manó nagyon nyitott és képes percek alatt levenni bárkit a lábáról, de most úgy tűnik ez kölcsönös a kettejük között.
- Örvendek a találkozásnak, Killian. - Még ha tudná mennyire. - Úgy tűnik nagyon ért a gyerekekhez, néhány percig figyeltem ahogyan Larával játszott. Van sajátja is? - Mosolyra húzódnak ajkaim miközben tudomására adom, hogy bizony egy ideje már itt voltam és néztem őket. A kérdésem pedig remélem nem veszi tolakodásnak, igazából csak aligha tudom elképzelni, hogy valaki ennyire jól bánjon a gyerekekkel, anélkül hogy legyen sajátja is. - Örülök, hogy Manó jól érzi magát. Mostanában sajnos elég magányos. - Pillantok most a lányra aki még mindig mosolyogva ugrál a labdák között és nem tudok nem arra gondolni, hogy már rég nem láttam ilyen felhőtlenül boldognak.
- Attól tartok ő nem az unalom miatt lépett meg. - Aggodalmasan csillan meg a tekintetem, miközben azon gondolkozom, mennyit is oszthatok meg vele. - Mondjuk úgy, az új iskolában nem igazán kedvelik őt... - A szívem szorul össze ahogyan ezt hangosan kimondom, legszívesebben a labdák közé vetném magam és magamhoz ölelném a kicsi lányt. Őszintén szólva szörnyű anyának érzem magam és teljes mértékben úgy érzem, ez az én hibám, ugyanakkor tehetetlennek is érzem magam és fogalmam sincs mit tudnék tenni, azon kívül, hogy bemegyek az iskolába és az összes gyereket, aki Larát bántotta, jól fenéken billentem. Amit természetesen akkor sem tehetnék meg ha szándékomban állna gyerekeket bántani... De talán a szüleik megérdemelnék azt a rúgást. Nem mondom, hogy mindig a szülők hibája ha a gyerek rosszul viselkedik, de sajnos az esetek legnagyobb részében ez bizony így van. Főleg ilyen fiatal gyerkőcök esetében.
- Biztos benne? - Kérdezek vissza kissé meglepetten, elvégre nekem manapság úgy tűnik ma már semmi sincs ingyen. A jó pár éves pályafutásom során, megszámlálhatatlan gyilkossági esettel néztem már szemben amik mind a pénz miatt történtek. Az emberek már sokkal kevesebbért is öltek, mint egy játszóházas  belépő áráért. Persze ezzel nem azt próbálom mondani, hogy a férfi gyilkosságra készül. Igazából meglepően kedvelhetőnek tűnik, bár még azért talán korai túlzottan elbízni magam. Viszont a lányom ítélőképessége általában nem csal.
- LEJÁRT AZ IDŐŐŐ! - Türelmetlenül ordítja el magát Lara, még mielőtt választ adhattam volna Killian kérdésére a mekivel kapcsolatban, így aztán csak mosolyogva bólintok rá egyet, elvégre mi rossz sülhet ki belőle? Végül a kis ördögfiókám egy labdát hajít Killian irányába, ezzel is jelezve, hogy vége a dumának, játékidő van.
- Nincs mese, muszáj lesz még játszania vele. - Nevetek fel, miközben én magam próbálok kibújni a labdák közötti ugrálás alól és inkább úgy döntök, ha nem mozdulok, eszükbe sem fog jutni engem is bevenni a játékba. Vagy? - Te is! - Néz most rám a lányom, aki a mutatóujjával kezd felém bökdösni. Én pedig kissé ügyetlenül kezdek el toporogni és a fejem rázni, hiszen jól tudom, hogy én csak elrontanám a játékot, egyszerűen fogalmam sincs hogyan kell szórakozni vagy egyáltalán elengedni magam. Kivétel persze ha már van bennem egy kis alkohol.
- Tudod, hogy én nem tudom hogy kell... - Elharapom a mondat végét mert tudom, hogy ez hülyén hangzik, mindenki tudja, hogyan kell szórakozni, nem? Nos, őszintén szólva azok után amit láttam, ahogyan ők játszottak, talán egy kicsit zavarba is jövök és úgy érzem, én soha nem tudnám azt a szintet elérni.
- Arra gondolsz amire én? - Kérdezi Lara egy ördögi mosoly kíséretében felnézve a férfira, miközben egy-egy labdát fog mindkét kezébe, mint akinek bizony valami nagyon ördögi ötlete támadt.


BEE

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptySzer. 20 Dec. - 21:55
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝

Mindig is elkápráztatott, hogy a gyerekek többsége, milyen ügyesen, szinte tehetséggel rendelkezik a manipulációt illetően. Aztán, ahogy nőnek, többségükből - szerencsére - eltűnik ez a hasznos, ám de kicsit sem veszélytelen trükk. S azt, amit ők kicsiként kis ujjukból ráztak ki, mi egyetemen tanuljuk, hogy megtudjuk fejteni a gyilkoselméket. Ami viszont újdobsült ki barátom illeti, a siker élmények, nem, hogy elvennék tőle a kedvét, de sanszos, hogy nagyobb korára még kamatoztatni is fogja.
A felkészülésem ellenére végül nem kellett a kislány védelmére kelnem, ugyanis úgy tűnt, egyáltalán nem mérges az anyuka, csupán talán kissé össze van zavarodva. Mondjuk én is össze lennék zavarodva, ha azt látnám, hogy a szemem fénye egy idegen pasassal hempereg a labdák közt. Igyekszem úgy tenni, mint aki nem tojna be attól vagy érezné, hogy mennyire kínos is ez most, mikor közli, hogy szép csendben figyelt minket a háttérből. Nem azért érzem zavarban magam, mert jól éreztem magam egy gyerkőc társaságában és egyre inkább hajlamot érezzek rá, hogy nekem is kéne egy ilyen kis minden lében kanál törpécske, hanem, mert pontosan tudom, mennyire könnyen hoznak ítéletet az emberek egy pillanat láttán. Mindazonáltal azért el is mosolyodom, mert a pozitív visszajelzés azt tudatja velem, hogy talán nem csak én képzelem be magamnak és talán megérne belefogni.
- Ehh, mondhatni egyetemi végzettségem van, hogy kell bánni az emberekkel. - somolygom, majd fejem csóválva hozzáteszem. - Nincs, sajnos, de egyre inkább úgy érzem, hogy jó volna. - válaszolom egy pillanatra magunk közé révedve, ahogy elképzelem milyen mértékben - jó értelembe véve - változhatna meg az életem. Laylanat is szívesen egyengettem útját, tanítgattam az életre, és tényleg hiányzik, hogy már nincs, akit a szárnyaim alá vehetek.
Példát véve róla, én is Lara felé fordítom tekintetem, ahogy kiderül, nem csak a kislány túlzott, tényleg elég nagy a probléma, s ezt még csak anyja előtt sem titkolja. Pedig a kicsik általában kínosnak élik meg, hogy közöljék a szüleikkel, ha bántják őket az iskolában. Ha pedig a gyermek boldogtalan, boldogtalan az anya is, ahogy fordítva is így van. Így már is kevésbé tűnik olyan varázslatosnak a gyerek nevelés, hiszen tele van olyasfajta dolgokkal is, amiket mi nem irányíthatunk, és megvédeni sem tudjuk tőle. Együttérzek, úgy is, hogy nekem nincs kislányom. Ott van helyette Horatio. Őt is inkább csak elviselik a legtöbben, de feltételezem ahhoz is idő kellett, míg bizonyított. Ki tudja kiskölyökként mennyi sérelem érte, hogy most kilométeres, márvány falakkal vette körbe magát, amiket még elektromos kerítéssel is bevéd, biztos, ami biztos.
- Óu... - hagyja el sajnálkozóan ajkaim e hang, s bár elsőre majdnem javasolnám is a magánoktatást, hosszútávon az sem oldaná meg a problémát.
- Az új iskola mindenki számára kihívás. Bele sem gondolnak sokan, milyen nehéz alapból is teljesen újként egy már összeszokott csapathoz alkalmazkodni, beilleszkedni. Még felnőttként is kész ideg az ember, nem, hogy kisgyerekként - sóhajtom, mert őszintén én sem tudom így hirtelen milyen megoldás kellhet, hogy ezt átküszöböljék. Azt gondolom, ezen majdnem minden gyerkőc átesik és túléli valahogy. Egyedül az sajnálatos, hogy egyre többet hallani, mennyire elvadul egy-egy ilyen probléma. Nem fogok hazudni, de el sem árulom, hogy egy-két dolgot már elmondott Lara. A gyerekek még nem tudják mi az a diszkréció, én viszont igen, és tudom, hogy sok kellemetlenséget szül, ha olyasmiket fejtegetünk, ami talán a másiknak kínos. Még ha a költözésben nincs is semmi szégyellni való.
- Esetleg beszélhetnének az ottani iskola pszichológussal. - pillantok az aggódó anyára javasolva ötletem, noha nem tudom, ott abban az iskolában mennyire hozzáértő a "szakértő". Mert magam is tisztában vagyok vele, hogy a legtöbb iskola doki, szintén csak bemegy, letudja a 8 óráját és haza vánszorog. De akarnak jó gyerekpszichológusok, akik ténylegesen odafigyelnek a kisgyerkőcökre, és a problémákat fiatal korban játékosan, nagyobb korban elbeszélgetéssel oldják meg. Mert, hogy kamaszként sem lehetetlen, ha kicsit felhívjuk a figyelmüket arra, miként érezheti magát a másik. Tulajdonképpen... én is bemehetnék. Nyomás gyakorlása nélkül, szimpátiát keltve, mindenféle kényszermentes módszerrel megpróbálhatnám összekovácsolni az osztályt. Még azokat is, akik addig nem jöttek ki egymással. Igaz, közben azért meg van a magam élete, plusz az egyetem és ha Horatio hív, akkor nincs mese menni kell. Még is úgy érzem, tudnék időt szakítani rájuk. Ennyit igazán megtehetek. S már ajánlanám is fel segítségem, mikor a viszonzás felől kezd el érdeklődni Jayda. Kissé értetlenkedve is pillantok vissza rá, bár így utólag tudom, hogy csak az én felfogásommal van baj. A világ mindig is a markát nyújtotta, ha adott valamit.
- E-eddig biztos voltam... - pillogok rá színlelt megszeppenéssel, de el is mosolyodom végére, mert igen, továbbra is úgy gondolom, ez természetes. A jövőben ennél jóval cifrább dologban is "áldozatot" hozok, hogy átsegítsem barátom egy számára igen csak húzós időszakon. Ha ajánlatom egy időre feledésbe is merül, azért egy kis közös falatozás még bőven belefér. Ez nem nyomulás, nincsenek hátsó szándékaim, egyszerűen ilyen vagyok. Mindig is ilyen voltam, és azt hiszem leszek is. Szeretek ismerkedni, másokat meghallgatni, és legfőképpen segíteni, ha tudok. Jaydaval azonban meg kell szakítanunk a csevejt - választ is csupán bólintás formájában kapok - ahogy megjátszott hitetlenkedéssel fordítom filmszerűen lassan fejem a "támadóm" felé. Jayda mondadójára aztán visszakaptam fejem és el is mosolyodtam, míg a kisasszony fel nem állította a saját szabályait, amire a kislányról ismételten az anyuára néztem. Van is nagy meglepetés, hisz ilyesmit se gyakran hallani szülő szájából. Mármint... nem mintha olyan sokszor kerültem volna ilyen helyzetbe, és ezt bizony evégett nem is tudom szó nélkül hagyni.
- Tessék?? - kérdek vissza somolygó rácsodálkozással. - Na nem, nem... - csóválom fejem egyet nem értően. - Ilyet egy anya nem mondhat, pláne a gyerekének. - jegyzem meg színpadias "komolysággal", noha a hangzása ellenére sem kioktatásnak szánom. - Különben is, ilyet maximum egy rendőr vagy nyomozó mondhat. - mert hát jah, ha Horatio közölné, hogy gőze sincs, hogy kell szórakozni, azt még el is hinném, noha minden erőfeszítésemmel azon lennék, hogy onnan mindenbe beavassam. Ha netán közölte, hogy éppen ráhibáztam, újfent kellően zavarba hoz vele és vágok is hozzá egy amolyan "hát ezt nem hiszem el, hogy ezt is így elszúrom" képet.
- Anyukád nem egy könnyű eset, ugye tudod? - kérdem zavarom igyekezvén elfedni egy béna mosollyal, ahogy a kis manó felé pillantok, akinek végül elkerekedett szemekkel nézek a kezeiben lévő labdákra, amikről nem nehéz kitalálni, miféle gonosz terv végett szorongat.
- Szerintem fusson. - sutyorgom oda Jaydanak, a kisasszonyt fürkészve, bár nyilvánvalóan úgy, hogy ő is hallja. - Fedezem! - ugrok elé, bízva benne, hogy csak addig kell feltartani a repülő labdákat, amíg kereket nem old. Ha nem így történt, borzasztóan rossz színészi tehetségemmel eljátszom a lesérültet. Ha még is futásnak ered, nos, lovagiasan néhány pillanat múlva én is loholok utána, hogy mielőbb fedezékre leljünk.

öltözetthx.helyszínzene

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyCsüt. 21 Dec. - 19:49

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Érdekes belegondolni, hogy milyen lemondásokra képesek az emberek a saját gyermekük érdekében. Egy gyerekmentes élet teljesen más, mint mikor már ott van valaki aki igenis a te felelősséged és megesik, hogy egyedül is maradsz vele... mint ahogyan az velem is történt. Mégsem vágyok semmire, nem bántam meg semmit és mióta Lara megszületett az életem egyszerűen új értelmet nyert. Gondolkozás nélkül maradok fent vele akár egész éjszaka ha ő beteg, vagy csak nem érzi jól magát, csinálok neki vacsorát, még akkor is ha tudom, nekem talán semmi sem jut belőle. Az önfeláldozás amit a szülők nagy része képes meglépni egy gyermek érdekében ténylegesen hihetetlen tud lenni. A szeretet amit a saját csemetéd iránt tudsz érezni, semmihez sem fogható. Ugyan nem tervezek több gyermeket, na nem mintha lenne is kivel terveznem, de soha nem gondoltam megbánással Lara felé. Aggodalommal és félelemmel talán igen. A munkám semmiképp sem mondható biztonságosnak, bármikor bajba keverhetem magam, ezzel együtt akár veszélybe sodorhatom a lányom is, ami talán az egyik legnagyobb félelmem. Ha valami történik velem, ő teljesen egyedül marad, senki nem venné magához, senki sem vigyázna rá, teljesen egyedül maradna ebben a nagy világban. De mi van akkor ha valaki zsarolásra használná őt ellenem? Vagy valaki bántaná őt? Milyen szörnyeteg tudna egyáltalán egy ilyen pici lányt bántani? Sajnos nem egyszer volt már rá példa, bármi megtörténhet, én pedig egyszerűen rettegek a pillanattól és csak reménykedni tudok abban, hogy velem nem fog megtörténni.
- Ugyan még nem ismerem, de abból amit láttam, kiváló szülővé válna. - Mondom ezt egy kedves mosoly kíséretében, ugyanakkor nem csak hízelgésből teszem. Ha valaminek, hát jó emberismerőnek már biztosan nevezhetem magam, hiszen nyomozóként szükség is van erre az adottságra. Arról nem is beszélve, hogy kétlem, hogy láttam volna Larát bárki mással ilyen gyorsan megbarátkozni és szemmel láthatóan kedvelni.
- Igen, próbálok türelemmel lenni és adni egy kis időt neki. Lehetséges, hogy idővel majd elfogadják őt. Bár a pszichológus talán megér egy próbát. - Mondom, majd a következő gondolat hatására ismételten idegesség tölt el és esküszöm még a szemem is haraggal csillan fel. - Mondjuk annak örülnék ha a tanárok nem engednék el a gyermeket az iskolából mondvacsinált okokkal, anélkül, hogy értesítenének. - Ezzel együtt el is árulva a férfinak, hogy hogyan is szökött meg a lány. Talán kevésbé gondol rám szörnyű anyaként, bár nem kimondottan számít, hogy mit is gondol rólam, a lényeg, hogy ő legalább megtalálta Larát és felhívott. Hívhatta volna a gyámügyet is először. Nem tudok elég hálás lenni neki és tényleg remélem, hogy alkalmam fog adódni arra, hogy vissza is tudjam fizetni őt, de minimum egy olyan szívességet tegyek neki, mint amilyet ő tett nekem. A McDonald's talán egy jó kezdet lehet.
- Bizony! Ilyet te nem mondhatsz! - Bólogatva helyesel Lara, miközben látszik rajta, hogy halvány fogalma sincs miért nem mondhat egy anya ilyet, vagy miért is mondja ezt egyáltalán Killian. Egyszerűen csak be akar vonni a játékba, amit én igazán nagyra értékelek, de akkor sem vagyok  biztos abban, hogy nem csak elrontani fogom az egészet, ahelyett, hogy hozzátennék. Ugyanakkor érdeklődve vonom fel a szemöldököm a férfi megjegyzésére. Nem vagyok biztos abban, hogy csak ráhibázott, talán viccnek szánta-e, vagy pedig valóban lerí rólam, hogy egy nyomozó vagyok. - Honnan tudtad? - Kérdezi Lara, kissé összezavarodva.
- Szóval tulajdonképpen én akkor kimondhatom, hogy nem tudom, hogyan kell szórakozni. Beletrafált, nyomozó vagyok, bár nem tudtam, hogy ez ennyire egyértelmű lenne. - Talán valamit tényleg változtatnom kell magamon ha már bárki szinte ránézésre rájön erre az információra.
- Héhé! Az anyuka még hallótávolságon belül van! - Nézek a kettejükre összeszűkült szemekkel, mintha csak egy morcos tini lennék, ezzel együtt lassan megadva magam és még ha ügyetlenül is érzem magam, legalább megpróbálkozom ezzel a játékosdival. - Oké! Meglátjuk ki nevet a végén! - Kiáltok végül fel, majd egy hirtelen mozdulattal rántom le magamról a kabátot, ezzel nagyobb mozgási lehetőséget adva saját magamnak, dobom azt nemes egyszerűséggel el magamtól, majd pedig vetem is be magam a labdák közé. Killian fedezését kihasználva, a labdák közepén lévő ugrálóvár egyik falához sietve, pozícióba állva, a lányom mozdulatát követve, célozni kezdek egyik kezemmel Lara irányába, a másikkal pedig Killiant célzom be. - Ha jól sejtem, jelenleg én állok nyerésre, de azért köszönöm a fedezéket! - Mondom egy ördögi kacajjal, hiszen jól tudom, hogy ezzel jól hátba sikerült őt szúrnom, ám tudom, hogy nem lenne túl fair a két felnőtt és egy tökmag felállás. Így tehát mindenki mentheti saját magát. Még szerencse, hogy nekem már sikerült a lehető legjobb fedezékbe kerülnöm, így aztán nem lesz künnyű dolguk.
- Ezt nem hagyhatjuk annyiban! - Kiáltja fel Lara, okosan kihasználva a lehetőséget, megpróbálva most saját maga mellé állítani a férfit, miközben mindketten sorozatban kapják a feléjük repülő labdákat.


BEE

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptySzer. 3 Jan. - 17:40
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝

Noha idáig nem igazán foglalkoztatott a gyermekvállalás, sosem állítottam volna, hogy nem akarnék egy nap. Alapvetően is rosszul viselem a magányt, társaslény vagyok és manapság örülnék, ha ez nem merülne ki a munkámban és az otthoni kutyákkal való beszélgetésben. Laylana is egyre elfoglaltabb, és örülök, hogy feltalálja magát az életben, így én sem zargatom, noha attól még hiányzik. Ennek pedig a későbbiekben meg is lesz böjtje, igaz, hamarosan utána még jobban is sülnek el a dolgok, mint gondolnám. Ma viszont még mit sem sejtve érlelődik bennem a gondolat, hogy talán örülnék egy gyerkőcnek, akiről gondoskodhatok.
- Oh, köszönöm! - kapok mellkasomhoz széles és kicsit meghatódott vigyorral. Már csak azért is, mert ezek szerint nem a pedofília jutott először eszébe, ahogy titokban kifigyelt minket. Aztán persze egyből szárnyaim alá venném őket, ahogy elhallgatom a problémáikat, amire éppenséggel látnék megoldást, csak személyem félek felajánlani, mert szerintem az erősen nyomulós szagú lenne. Pedig távol álljon tőlem. Viszont tanácssal szívesen ellátom, miután magamban is felötlődik a dolog, hogy kihez tudnának bizalommal fordulni ebben az esetben. Ha még sem jönne be, és tudomást is szerzek róla, még mindig itt van Killian bácsi.
- Akkor ott bizony nem csak a gyerekekkel van probléma... - vonom össze szemöldökeim kételkedve az ottaniak alkalmasságán a munkájukat és felelősségüket tekintve. Egyre kevésbé, de azért bízom benne, hogy a suli doki legalább tudja mi a dolga.
Idővel aztán a privát beszélgetésünk elhallatszódik a kisasszony felé is, aki igyekszik anyut is játékra invitálni, igaz eleinte nem sok sikerrel. Gondoltam rásegítek, de amilyen szerencsétlen pasas vagyok, olyasmibe trafálok, amin igazán már meg sem kéne lepődnöm, még is tök kínosnak élem meg, szóval örülök, ha nem süllyedek el kínomban. Eleinte köpni nyelni nem tudok, aztán akaratlan is megjelenik lelkiszemeim előtt Horatio, ahogy lesütött szemekkel, lassan eltakarja arcát kezével. Jó, oké, én bizonyára vonzom az igazságszolgáltatás embereit, bár Jayda a harmadik, aki eme szakmával foglalkozik. Eltátott szájjal pillantok a tény felfedő Laráról Jaydara.
- Nem... dehogy... én csak...! - kezdek mentegetőzni, de mire is fel? Tulajdonképp nem szitok szó a nyomozó, és azt gondolom ő sem bántódott meg. Szedd össze magad! - Igazából csak poén volt, de tényleg. - fejezem be végleg a mentegetőzést, hisz nyilvánvaló. Legalább is remélem. - Hé, de hiszen akkor ön is a new yorki rendőrségnél dolgozik, igaz? - micsoda meglátás, bár maradtam volna csendben. Remélem elnézi zavarom, s hogy ezt elő segítsem tovább görgetem a dolgot.
- Másodállásban én is profilozóként dolgozom. Szóval azt hiszem fogunk mi még találkozni. - vigyorgom idétlenül, ahogy közben leesik, hogy egy pár órával előbb még a felmondásomon gondolkodtam, ráadásul miért közöltem vele, hogy mi vagyok? És, hogy másodállásban?! Így aztán, ha elmegyek onnan a hetekben, lehet azt fogja hinni, hogy miatta tettem. Most már hallom is, ahogy Horatio a fejét veri az irodája ajtajába. Hálát adok az égnek, hogy Lara újfent beleszól a nagyok dolgába, és annak pedig kifejezetten örülök, hogy a dolog pozitívan végződik, semmint, hogy Jayda végül kikönyörögje a labdák közül lányát és egy kisebb csalódottsággal vágjanak neki a hazaútnak. Szóval beszállunk a csatába, noha én igyekszem mindenki oldalán állni, de végül az anyuka így is hamar feltalálja magát. Még, hogy nem tud szórakozni? Én meg még szőke hercegeskedtem is! Annak viszont örülök, hogy Lara ilyen megbocsájtó, mégha hátsó szándékkal is, de azért így sem lesz könnyű dolgunk.
Nem hiszem, hogy túl gyakran lesz ilyen családias programom és ilyen jó és játékos társaságom, ezért kihasználtam az alkalmat, és kiélveztem minden pillanatát, addig míg úgy nem láttam, hogy kezdenek fáradni a lányok.
- Oké, jó, egyezzünk meg egy döntetlenben! - emelem meg megadóan kezeim a játék végén. - Vigaszként és mert szerintem előre már bőségesen ledolgoztuk, irány a meki! - mosolyogtam. Ha pedig senkinek sem volt ellenére - már pedig kinek lett volna? - úgy összeszedve holmijaink el is indulhattunk kifelé. A bejáratnál még meg is állított minket a pultnál lévő jegyárus, mondván, hogy nem tudta, hogy család vagyunk, mert, hogy éppenséggel náluk is van arra kedvezmény, szóval visszanyújtotta Jaydának az árat. Én nem szóltam semmit, se arra, milyen kínos, ahogy szép lassan kiderül, mindenki minket figyelt, se arra, hogy magyarázkodásba kezdjek és még furcsábbnak tűnjön, hogy egy ideig valami idegen pasas játszogatott itt egy kislánnyal.
- Na és melyik részlegen dolgozik, ha szabad kérdeznem? - kíváncsiskodom zsebre dugott kezekkel az éttermek felé sétálva velük. Egy dolog, hogy mostanában költöztek ide, de ha több, mint egy hónapja, akkor is találkoznunk kellett volna az őrsön legalább egyszer, ha csak nincs távol a két részleg egymástól. A gyilkosságiak gyakran vannak terepen is, de van, hogy összeülnek megbeszéléseken, esetleg konzultálnak egymással egy egy ügyben, nekem még sem rémlik, hogy láttuk volna már egymást akár futólag is. Ha pedig esetleg ő is a gyilkosságiaknál van, teljes mértékben érthetetlen. Ha csak nem pár hete jöttek a városba, mert én azóta szabin vagyok.

öltözetthx.helyszínzene

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyCsüt. 4 Jan. - 16:12

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Nem tagadom, érdekes volt őt látni Lara mellett. Nem egy mindennapi látvány a saját lányodat egy idegen férfi nyakában, akár sokkal rosszabb következtetésekre is juthattam volna. Sőt, talán nem is ártana jobban odafigyelnem, ám láttam Lara boldogságát. Kétségkívűl jól érzi magát vele, boldognak tűnik, amit már rég nem láttam rajta. Arról nem is beszélve, hogy még a saját apja sem játszik vele... Legfőképpen nem úgy ahogyan Killian tette. A kislánynak pedig szüksége van valakire aki apja helyett is apaként bánik vele, én nem tudom mindenki szerepét magamra vállalni, még ha meg is próbálom. Az pedig, hogy a saját apja nem képes legalább egy minimális apa-lánya kapcsolatot fenntartani vele, nem az én hibám. Dave sohasem volt túlzottan oda az apaságért, a válás után meg könyörögnöm kellett neki még a néhány havi találkozásért is. Egy idő után azért feladja az ember, főleg mikor látom, hogy a lányt is megviseli ha az apja nem akarja látni. Így tehát a legjobb talán megfeledkezni az apa létezéséről és olyan emberekre koncentrálni akik feltétel nélkül szeretni tudják őt és foglalkoznak vele.
Megjegyzése hallatán csak egy bólintással válaszolok, ezzel is jelezve, hogy teljes mértékben egyetértek vele. Sőt, külön örülök annak, hogy nem én vagyok az egyetlen aki így látja a dolgokat. Valami nagyon nincs rendben az iskolában, nekem pedig nem ártana talán elintézni, hogy új intézménybe kerülhessen a lány a következő félév elején. Mindenki boldogabb lesz.
- Semmi gond. Tudom, hogy nyilvánvaló, néha olyan vagyok mintha karót nyeltem volna. - Nevetek fel, hiszen ez egyáltalán nem áll messze az igazságtól. Nagyon nehezemre tud esni, hogy elengedjem magam és lazítsak igazából bármin is az életemben. De még ha meg is teszem, ritkán érzem azt természetesnek. - Óó, tehát akkor kollégák vagyunk. Valamilyen szinten... - Mosolyodom el, bár igyekszem nem túl sok információval szolgálni számára, hiszen jelenleg ritkán mutatkozom a rendőrségen. Legalábbis addig amíg fény nem derül a diákok gyilkosának kilétére és már nem kell tanárnőként beépülnöm. Még ha ténylegesen kapcsolatban is áll a rendőrséggel sem kellene ilyen belsős információkat osztogatnom. Addig jó amíg nem sokan tudnak róla.
Aztán lejár az ismerkedésünkre szánt időnk és Lara már türelmetlenül kezd minket becélozni labdákkal, ami végül egy jó kis csatába torkollik. Ami talán legjobban meglep a dologban, hogy még én is élvezem a mi kis labda-csatánkat, szinte alig tudom a vigyort lemosni arcomról, mikor a férfi végül megadja magát. Gondolom egyértelmű volt, hogy én soha meg nem adnám magam és hát valakinek felnőttként kell viselkednie.
- Döntetlen, mi? - Kacagok felvont szemöldökkel, miközben Larát összeszedve én magam is igyekszem kikecmeregni a labdák tömkelegéből.  
- Meki?! Azt hittem már sosem eszünk! - Lázad most fel Lara, mintha erre várt volna órák óta, pedig természetesen nem így volt. Egyszerűen csak szeret pimaszkodni... Mondjuk ebben valószínűleg az anyjára ütött.
Ahogyan kifelé menet a jegyárus megállít minket és konkrétan a kezembe nyomja a jegyem árát arra utalva, hogy a családi jegy olcsóbb, meglepettségemben csak vigyorgok mint egy tök, magam sem tudván, mi mást kellene mondanom. Nem tudom helyes volt-e elfogadnom a pénzt, elvégre család semmiképp sem vagyunk, de végül mégis azzal a kezemben sétálok ki, bár szemmel láthatóan zavarba jövök. Nem tagadom, a helyzet nem mindennapi. Nem biztos hogy nem lennék kevésbé zavarban, ha megpróbálnám nekik elmagyarázni, hogy igazából a lányom csak egy idegen fazonnal játszott, nem az apja. Most az egyszer örülök annak is, hogy Lara nem szólalt meg, túlságosan elfoglalt volt azzal, hogy a férfi után loholjon és megpróbálja a figyelmét felkelteni azzal, hogy elsorolja hányfajta hamburgert is kér és hogy mennyit képes is ő megenni.  
- Oké, mostmár hogy végülis egy család lettünk, mit szólnál ha tegeznénk egymást? -  Mondom mielőtt még választ adnék a kérdésére, bár szerencsétlenségemre Lara megelőz és nem igazán hagyja, hogy én adjak egy még elfogadható választ.
- Tanárnőset játszik valami menő iskolában! - Hatalmasra nyílt szemekkel nézek le lányomra, hogy jelezzem, ez még mindig titok és nem kellene senkivel sem megosztani. - Ja, nem... Csak viccelek. - Teszi hozzá mikor rám nézve észbe kap, bár a hülye is láthatja, hogy csak menteni próbálja a helyzetet.
- Igen... mondhatjuk úgy is, de alapjáraton gyilkossági nyomozó vagyok. - Válaszolom végül kissé zavartan, igyekszem kitérni a tanárnős elszólás alól, elvégre még mindig nem tudom mennyire bízhatok meg benne, főleg munkaügyi terepen. Hálás is vagyok mikor végül megérkezünk az étterembe és így -egyenlőre- bármilyen munkával kapcsolatos további kérdés alól kibújhatok. A kijelző elé lépek, ahol aztán a saját és Lara rendelését is bepötyögöm, majd pedig átadom a terepet a férfinek is, hogy megrendelje saját magának is amit szeretne. Miközben ő a kijelzőn ügyködik én szinte most szempillantás alatt veszem elő a bankkártyámat és amint a férfi készen áll, már szinte érintem is azt oda, lehetőséget sem adva számára, hogy esetlegesen ne hagyjon engem meghívni őt. Már éppen eleget tett ma, sőt fizetett is, szóval számomra ez a természetes, hogy most legalább ennyivel megköszönhetem neki amit ma a lányomért és egyben értem tett.
- Ott helyet foglalhatunk. - Mutatok az egyik üres boxra, ahonnan ráláthatunk a kijelzőkre is, ahol értesíteni fognak minket ha a rendelésünk elkészül. - Szóval mi az elsődleges állásod? - Kérdezem miután Tökmaggal helyet foglalunk, hiszen korábban azt mondta a profilozás csak másodlagos. Meg ugyebár sokkal inkább szeretném a témát rá és az ő munkájára terelni, mint a sajátomra.
Nem múlik el sok idő mikor a hátam mögötti boxból egyre hangosodó és mérgesebb beszélgetés hallatszik át, bár először nem szentelek nekik túl nagy figyelmet, elvégre nem az én dolgom. De aztán mikor az egyik alkalmazott is megjelenik, hogy lenyugtassa őket és esetlegesen megpróbáljon egyezkedni velük, a beszélgetés egyenesen kiabálásba megy át, sőt mikor a férfi feláll és meglöki az alkalmazottat, aki konkrétan fele akkora méret arányban, én magam is felkelek és feléjük fordulok.
- Valami gond van? - Ugyan nem szeretek belefolyni mások problémáiba, de semmiképp sem nézem végig ahogyan egy férfi tettlegességig fajul egy nővel szemben, aki igazából semmit sem tett, azon kívül, hogy próbál rendet tartani az étteremben. A hangom hallatán a férfi most felém fordul, szemmel láthatóan nincs beszámítható állapotban és iszonyúan mérges is.
- Mi köze hozzá?! - Mordul most rám, majd fenyegetően felém lép, mintha engem is fel akarna képelni, mint ahogyan azt a másik nővel is már megtette, aki most csak ott áll az eseményeket figyelve.


BEE

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyKedd 9 Jan. - 22:22
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝

Mostanáig nem sokszor töprengtem el azon, milyen szülő lennék. Őszintén szólva még abba se igazán, hogy hosszútávú párkapcsolatban, szépen helyt tudnék állni és ténylegesen boldog családot alapíthatnék. Külső szemmel persze könnyűnek tűnik, de én, aki alapvetően egy igen szerető család tagja volt is tudom, hogy kívülről minden sokkal szebb. A baba nem csak édesen kuncog, de fájhat a hasa, lehet rossz alvó, a pelus cseréről már nem is beszélve. Folyamatos aggódás egy olyan kis csöppség miatt, akinek nem látunk bele a fejébe, és ő sem tudja elmondani, a baj van. Ugyanakkor megannyi szép pillanata is van a gyermekvállalásnak. Ezért is döntöm el végül, hogy szeretnék én is egy kis csöppség életének része lenni. Már csak abból kiindulva is, hogy nem sokszor volt dolgom kis gyerekekkel, még is, mikor Laraval beszélgetni vagy játszani kezdünk, annyira természetesnek hat, hogy igazából nem csodálkoztam volna, ha a következő percben bilincsbe verve kerülnék Horatio szeme elé gyerek molesztálási ügyben.
Szerintem örökké piszkálna vele, ellenben én nem szerettem volna azt éreztetni Jaydaval, hogy ennyire rossz volna a szakmája vagy, hogy ennyire lerí róla, hogy az. Fontos munka, nekem sincs bajom vele, csak hát... kezdek hinni a sztereotípiákban.
- Szó sincs róla, dehogy! - emelem magam elé mentegetőzően karjaim zavartan, míg sikerül elterelni a témát. Bólogatok is rá, bár néha így is félre biccen a fejem. Nem akarok hazudni, de magyarázkodni sem olyasmiről, ami egyenlőre csak kósza terv.
- Igen. - erősítem meg mosolyogva. - Bár önkéntesen dolgozom a rendőrségen, tudja, hogyha hívnak. És általában csak egy valaki szokott, szóval... vagy hetekig arra sem járok, vagy, ha aktív üggyel dolgozunk, akkor akár hónapokig is föl-alá látni mászkálni egy kissé merev, de imádnivaló fickó társaságában. - mosolygom bájosan Horatiora utalva. Jó, oké, lehet csöppet túlzásba estem, de jó, ha valaki pozitívan közelít hozzá, semmint egyből száját húzogatva. Meg van a maga bája, csak... mindig otthon hagyja...
A közös játék maga jó móka volt és örültem, hogy végül Jayda is rávettük, sőt mi több, még élvezte is a játékot. Bíztam benne, hogyha teheti megismétlik majd, még ha nem is pont ezen a helyen. S mint férfi két hölgy ellen, úgy volt fair, ha én adom fel, mert láthatóan Jayda igazi női nyomozóként kitartóan küzdött, míg Lara, még ha kipirulva pihegett is, akkor sem hagyott volna fel a játékkal. Ha az embernek ritkán jut valamiből, akkor azt szokás fullba nyomni. De legalább a Meki hallattán könnyebb volt rávenni a kisasszonyt is, hogy elhagyjuk a hatalmas játszóházat. Az engem is meglepett, hogy kifelé menet visszaadták a pénzt Jaydanak, bár az indok érthető volt, mégha nem kicsit kellemetlen is. Engem sem zavart, hogy elfogadta a pénzt, mert azt gondolom bőven túlárazzák a jegyeket, ahhoz képest, hogy ez lényegében egy játszótér, ráadásul nem sok elektronikai eszközzel szóval max a takarításért és némi fényért, meg zenéért kell fizetni.
- Ó, oké, tetszik az ötlet... Már kezdtem azt hinni, hogy szakállam nőt... - viccelődtem, mert azért meglepett, hogy milyen hamar, milyen gyorsan összebarátkoztunk, bár sokat nem tudtunk egymásról és igaz, elég személyes dolog végett találkoztunk. De mindenesetre elmosolyodva kezdtem el magam újfent apukaként elképzelni. Vagy ne éljem bele magam? Tulajdonképpen lehet én is jobban örülnék egy kislánynak, de ha fiam lenne, az se volna rossz. És ha egyből kettőt vállalnék? Horatio vajon ki lenne bukva? Micsoda kérdés... biztosan ki lenne. De vajon nagyon vagy csak annyira, hogy a fejemre zárja a kocsi ablakát? S ha már egy "család" vagyunk, gondoltam tovább érdeklődöm, hogy szakmailag hol van épp, hátha még tán ott is odainthetünk egymásnak. Meg is lepett rendesen Lara válasza. Elkerekedett szemekkel pillogtam róla Jaydara. Kérdőn pillogok, s bár ténylegesen választ nem kapok a nézésem nyomán, arra igen, hogy tulajdonképpen lehet még szomszédos is az irodája Sinclairével.
- Dehát én is! - hüledezek. - De furcsa, hogy eddig így elkerültük egymást. Mármint oké, tudom, hogy a munka nagy része terepen van, a maradék meg az iroda mélyén, de akkor is... - felelem eltöprengve eme furcsaságon. Hát ennyire frissen költözők vagy én vagyok a barom, hogy észre sem vettem? Pedig aztán ott is mennyit trécselek, míg mondjuk eljutok a kávé automatáig. Horatio morcos is mindig, hogy hát "Tényleg negyed óra, míg hozol kávét az automatából?!". Mit mondhatnék... igen. A másik dolog sem hagy nyugodni, de érezhetően, hogy mennyire nem szívesen beszélne róla, félek felhozni, pedig nagyon kíváncsi vagyok. Basszus, még a végén kiderül, hogy ahol én tanárkodom, arra fele van neki is dolga. Mekkora lenne már?
De a témát szüneteltetnünk kell, mikor odaérünk, s bár rendelés után már nyúlnék a kártyámhoz, mintha csak a gép fizetésének lehetőségére várt volna, megelőz. Hitetlenkedve nézek felé.
- Hé! Hiszen meghívtalak bennetek! Ez nem igazságos! Mindig a vesztes fizet. - forgatom szemeim, megjátszottan túl spilázva, de nyilván vitát nem akarnék belőle, csak meglepett. Némi gyerekes duzzogást követően, és leülve a kijelölt asztalhoz pillantok rá kíváncsian a kérdése nyomán, mire végül össze is vonom szemöldökeim. - Még mit nem! - felelem sértetten. Színpadiasan sértetten. - Előbb én kérdezek. Egy-egy. Mert még a végén aggódhatok, és hívhatom az ügyvédem. - viccelődöm, bár eljátszom, hogy benyúlok a belső zsebemhez a telefonért, majd elmosolyodom. - Na szóval, ha már itt tartunk... hogyan is van ez a tanáros, nyomozós dolog? - érdeklődöm nagy kíváncsian, ám mielőtt választ kaphatnék végre (megint), ismét elveszik ennek lehetőségét a hangoskodók.
Ahogy fel kel, én is így teszek, de kirakom a székből ugrásra készen lévő Lara elé kezem. Maradjon csak a helyén, ott biztonságosabb. De most legalább értem, honnan ez a nagy magabiztosság Laránál.
- Hé-hé-hé! - lépek én is lényegében közéjük, kezeim kitéve, hogy megállásra bírjam a láthatóan heves természetű fickót. - Kétlem, hogy, ami éppen a fejében jár, az megoldás volna bármire is. Bármilyen meglepő az erőszak büntetendő, még akár kötelező, súlyos évekkel is. Szóval kérem, higgadjon le. - próbálkozom a nyugodt opcióval, ami általában vagy bejön, vagy nem. Azt nem mondanám, hogy termetileg lesöpörne, az én magasságom ugyanis azt gondolom bőven átlagon felüli az amerikaiakat nézve, bár széltében már inkább győzedelmeskedne, ha... nem járnék kondizni. - Még talán orvosolhatjuk is a problémát, ha elmagyarázza, közérthetően, mindenféle sértegetés nélkül, hogy tulajdonképpen miért is ideges?

öltözetthx.helyszínzene

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyCsüt. 11 Jan. - 15:34

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Csak mosolyogni tudok mentegetőzésén, igazából nem veszem magamra. Vagyis nem annál jobban, mint amennyire ténylegesen is nyilvánvaló, hogy túlságosan is karótnyelt vagyok. Persze vannak jobb pillanataim, de jól tudom, hogy ritkán engedem meg magamnak a szórakozást és főleg nem néhány rövid ital lehúzása előtt. Az alkohol nagyban tud segíteni abban, hogy kicsit felengedjen a jég és ne legyek annyira... Komoly? Magam sem tudom megmagyarázni, hogy milyen is vagyok, de mióta Lara megérkezett, sokkal többet próbálok arra koncentrálni, hogy jól tudja magát érezni a társaságomban és néha anyja legyek, ne pedig nyomozó. Amit nyilván nem mindig egyszerű megvalósítani, főleg anélkül, hogy valaki lenne mellettem aki néha fejbe vágna és felnyitná a szemem, de hé, legalább én próbálkozom. Próbálok jobb anya lenni, mert tudom, hogy Lara megérdemli azt.  
- Kíváncsi vagyok ki az aki nem merev a rendőrségen? Na meg ki az aki imádnivaló? - Teszem fel a kérdést vigyorogva, hiszen tényleg nem túlzottan szűkítette le a kört. Kétlem, hogy sokan lennének akik nem merevek, imádnivalónak pedig aligha tartanék bárkit is. Még magam sem tartom annak, nemhogy mást. Viszont természetesen érzékelem hangjából és reakciójából, hogy ő sem akárkit tart imádnivalónak, sokkal több van a háttérben, de magam sem tudom, hogy mennyire lenne helyénvaló erre rákérdezni, így aztán egyszerűen csak nyitva hagyom ezt a témát a korábbi kérdésemmel és hagyom, hogy kibontakozzon és megmagyarázza a kijelentését ha úgy érzi szeretné megtenni.
- Dehát van szakállad! - Válaszol neki Lara, aki természetesen nem érti a viccet és csak értetlenül néz fel rá miközben saját állát kezdi el simogatni, mintha csak arra próbálna rájönni, hogy neki miért nincs. Én magam pedig csak vállamat vonom, inkább meghagyom Killiannek a lehetőséget, hogy kimagyarázza magát, hiszen jól tudom, hogy ez a beszélgetés órákat is vehetne igénybe, Lara túlzottan is kíváncsi természetű.  
Arról nem is beszélve, hogy szívesen hagyom a témát elterelődni... Na nem mintha a férfi annyiban hagyná a témát, sőt nagyon is fellelkesedik annak hallatán, hogy gyilkossági nyomozó vagyok. Van egy olyan érzésem, hogy nem fogja egyhamar ráhagyni, ő is pontosan annyira kíváncsi természetű, mint amilyen Lara is. Talán emiatt is illenek ilyen tökéletesen egymás mellé.
- Tényleg csak néhány hete költöztünk ide, még aligha volt időm bárkivel is találkozni, de egészen biztos vagyok benne, hogy még össze fogunk futni a jövőben. Ki tudja, lehet egyszer még dolgozunk is együtt. - Mosolyodom el. És mostmár mindketten tisztában lehetünk is azzal, hogy miért nem szeretek a kis ördögfiókámnak túl sok információval szolgálni a munkámmal kapcsolatban. Túlságosan könnyen kiszaladhat bármi a száján, anélkül, hogy egyáltalán észrevenné mit is mondott. De ugyebár vannak olyan dolgok is, amiket nem tudok előle eltitkolni, éppen ilyen volt a tanárnősködés is. Sok felkészüléssel jár, amit pedig otthon teszek meg Manó társaságában, aki pedig mint már azt tudjuk, kimeríthetetlen kíváncsisággal rendelkezik.
- Te megtaláltad a lányom és egyben is tartottad őt amíg meg nem érkeztem és még a játszóház is a számládra ment, főleg miután én visszakaptam a részem. Azt hiszem ennyivel igazán tartoztam... - Magyarázkodom mentegetőzve miután látom a gyerekes felháborodását, ami valahol még vicces is, bár tényleg nem tudtam volna tükörbe nézni, ha hagyom, hogy ő fizesse még ezt is. Korábban nem akart semmit elfogadni hálám jeléül, így hát még szép, hogy legalább a vacsorát állni fogom. - Legközelebb majd állhatja a vesztes. - Na nem mintha terveztünk volna újabb játékot, de ha jól sejtem Lara nem lenne annyira ellene és talán én magam sem.
Mikor helyet foglalunk és ő teljesen kitérve a kérdésem alól, majd addig forgatva azt, visszadobja a labdát és most kerek-perec rákérdez mi is volt ez a rendőrös-tanárnős dolog, már éppen elkezdek agyalni a legjobb válaszon. Valami frappáns, ami majd kielégíti kíváncsiságát, de én sem árulok el túl sokat. Végül nagy szerencsétlenségemre, a mellettünk történő hangoskodás sikeresen elveszi a figyelmünket és mostmár mindketten felállva próbáljuk a rendet megtartani és egyben a hölgy segítségére indulni.
- Anya?! - Ugrik fel utánunk Lara is, akit Killian szerencsére még időben vissza is int, elvégre nincs szükségünk arra, hogy még őt is meg kelljen védeni valami őrülttel szemben. Hálás is vagyok amiért Lara rendelkezik olyan értelmiségi szinttel, hogy tudja, valami nincs rendben és csak csendben megfigyelve a helyzetet, végül ülve marad, még akkor is ha kíváncsi és szívesen venne részt a beszélgetésben a csúnya bácsival.
- Tudja kinek lesz szüksége orvosra?! - Emeli fel a férfi a hangját, miközben fenyegetően ismételten közelebb lép felénk, és figyelemelterelésként engem meglökve, vagy inkább kilökve a képből, hogy egyszerűbben Killianhoz férkőzhessen, szinte gondolkozás nélkül húz be neki egy igazán nagyot. Talán annyira nem is bánom, hogy nem én kaptam ezt az ütést.
- Na jó! - Mondom mostmár én is vészjóslóan, miután visszanyerem az egyensúlyom, amiből sikerült korábban kibillentenie. - Ha nem szeretnétek hivatali személy elleni testi sértésért letartóztatva lenni, most azonnal elhúztok innen! - Lépek előre fenyegetően, bár nem mutogatom a jelvényem, csak remélem, hogy nem gondolják azt hogy blöffölök, elvégre tényleg nem szívesen kezdenék neki letartóztatásoknak a lányommal az oldalamon, akinek nagy valószínűséggel elrontanám azzal az estéjét. Így tehát csak készenlétbe állva várom, hogy mit fog a páros művelni, elég merészek lesznek-e ahhoz, hogy további verekedésbe kezdjenek, vagy végülis lelépnek és hagyják, hogy Killian helyretegye a vérző orrát, majd békésen, tőlem származó sűrű bocsánatkérések közepette elfogyasszuk a vacsorát. Tudom jól, hogy nem kellett volna beleszólnom senki dolgába, legfőképpen nem a lányommal az oldalamon és nem Killiant is belekeverve, de nem tudom végignézni ahogyan bárki is ártatlanokat támad meg csupán néhány centiméternyire az orrom előtt. Vagy épp mögött.


BEE

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyVas. 14 Jan. - 19:05
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝

Egy ponton túl még tán zavarba is jövök, ahogy kiejtem e szavakat. Nem is feltétlen azért, mert én tényleg kedvelem Horatio kissé különc jellemét, hanem, mert tudom, hogy mások szerint az előzőleg tett kijelentésem még a füllentésnél is nagyobb hazugság. Pedig nem. De mondjuk van egy sanda gyanúm, hogyha egyszer összefutnak - amire lássuk be igen nagy az esély - könnyen lehet hogy onnantól igen szúrós pillantásokat kapok majd Jaydától. Pedig Horatio tényleg nem olyan szörnyű. Mármint vannak jobb is rosszabb napjai, de kinek ne volnának? És akkor még bele sem gondoltam abba, hogy pár hét múlva micsoda fordulatot vesz a kapcsolatunk. Na mindegy, mert ez még igen csak a jövő zenéje...
- És ezt most mondod??? - képedek el viccelődve a helyzeten, miközben államra simítok kezem Larára pillantva közben, majd elmosolyodva előre. Talán nem is baj, hogy így alakult a nap, ahogy az sem, hogy a játéktermet követően még leülünk enni és beszélgetni. A kislány is jobban érezheti magát, meg talán kevésbé magányosnak, és mi is tudunk még csevegni a közös szakmáról és a városról. Már ha szüksége van egy városnézésre, mert akkor én állok rendelkezésére.
- Még az is lehet... - mosolygom, bár igyekszem őszintére húzni ajkaim, mégha tudom is, hogy ez szinte teljességgel esélytelen. Nem csak azért, mert felfogok mondani - bár ez sem utolsó tényező - hanem, mert esélyesen eddig még sosem volt rá példa, hogy más keresett volna, mint profilozó. Nem azért, mert annyira borzasztóan rossz lennék vagy ilyesmi, hanem... egyszerűen Horatio miatt. Nem vagyok hozzákötve, és nem is kötelező vele dolgoznom, ahogy neki sem velem, de eddig akárhányszor "párt" kellett választania sosem volt rá példa, hogy mást keresett volna, így aztán mindez valahogy úgy értelmeződött mindenkiben ott, hogy inkább nem kockáztatnak. Horationak neve van az őrsnél, mégha sok felettese sem csípi. Ha pedig valaki keresztbe próbál tenni neki, az általában nagyon megemlegeti, s meg lehet, az, hogy mással látna dolgozni támadásnak venné, de legalábbis negatív érzésekkel töltené el. Nem tartom gyerekesnek, de érezhetően ragaszkodó(?) típus, és az ilyesfajta "veszteségeket" nem tudja másként kezelni, mint, hogy féltékenységből cselekszik. Erre ugyan még nem igen volt példa, de a közel jövőben lesz rá, ami kis híján tönkre is vágja a barátságunk. Legalább is, ami most köztünk van...
Amikor felajánlottam a Mekit, azzal a szándékkal tettem, hogy én hívjam meg őket, pláne, mert én amúgy sem gyakran eszem ilyen helyeken. Persze majd, ha már lesz egy kis csöppségem, aki nyaggat majd a gyerekmenüért, akkor bizonyosan jobban fogom ismerni a kínálatot is. Szóval volt is gyerekes duzzogás részemről, mikor fizetett, még ha nem is tartott sokáig, mert... még is csak felnőttek vagyunk. Na meg, ha már úgy is várakoznunk kellett, inkább értelmes beszélgetéssel töltöttem volna. Nem faggatni akartam, csupán érdeklődtem, mint mindenki más, mikor megtudja, hogy valaki újonnan érkezett a városba. Még el is cseverésztünk volna, neki sem sok esélyt adva, hogy kikerülje a kérdést, mikor ki nem tört a balhé mögöttünk. Hmm, talán inkább házhoz rendeljük majd azt a gyerekmenüt... Nem hagyhattam, hogy egyedül szálljon ringbe, és őszintén szólva én sem szívesen néztem volna végig az egészet néma csendben. Az viszont kétségkívüli tény, hogy Horatio mellett elszoktam az erőszaktól, fegyvert is csak egyszer használtam és bőségesen elég volt és nem utolsó sorban sokkoló, így a hölgy félre lökése után, olyat kaptam, hogy egyből padlót fogtam. Bevallom fájt is, de ahhoz azért kevés volt, hogy ki is essek egy időre a kezdődő bunyóból, mert, hogy a dolog nem merült ki ennyiben, hiába hívta fel a figyelmet rá Jayda, hogy ebből bizony baj lesz. Akit az adrenalin fűt, általában nem hal és nem lát. Ráadásul a külső szemlélők mindegyike sem csak kamerázott, volt, aki már most hívta a rendőrséget. Az alkalmazottak és a férfivel jött nő is kihátrált a bunyóból, de a fickó nem hagyta annyiban. Igaz, a nyomozót nőt már nem ütötte meg, ellenben az első alkalommal hozzávágott egy nagy pohár üdítőt, amit ha ki is akart védeni, nem tudta. Én meg bíztam benne, hogy amíg mi küzdünk a fickóval, valaki visszafogja majd a kislányt, mert már csak hiányzik, hogy ő is kapjon, mindegy, hogy mit, akkor is... Amíg a leöntött detektívvel foglalatoskodott a felbőszült pasas, felkeltem és odalépve állon vágtam ököllel. Butaság tudom, de őszintén szólva azt hittem észrevesz és legalább részben megpróbál majd elhajolni, így nekem sem kell a pillanat töredék része alatt kiszámolnom mekkora ütést mérjek. Mert nem szándékoztam ténylegesen bántani, csak visszavenni a dühéből. De a fickó lassú volt, én meg "elbénáztam" a helyzet felismerését és estében még az asztalnak is neki esett. Még én is lefagytam ijedtemben, mert innentől bármi baja esik az az én bűnöm lesz, de mikor szép lassan és az asztalon lévő kajától mocskosan lecsúszott az asztal mentén, és ha ülve nem is, de fektében azért nyöszörgött és mocorgott, magamban hálát adtam az égnek, hogy nincs nagy baja. Az viszont baj, hogy ennyire beütötte a fejét, mert a közben megjelenő rendőrök persze azt fogják látni, hogy nekem kicsit vérzik az orrom, a fickó meg biztos félhullára van verve. Akkor lett igazán bűntudatom, mikor a férfi feltételezett párja is aggodalmasan, már-már sírva nézte az alig öntudatánál lévő fickót. Nem voltam olyan felkészült orvos, mint Joseph, de igyekeztem hasznosítani a tanultakat, ezért végül jobb híján én guggoltam le, hogy ellenőrizzem az állapotát, bár a pulzus mérésen kívül sokat én sem tudtam tenni. Ráadásul nem volt elég időm felmérni a terepet, és így hogy az ütés nyomán az asztalnak esett, eshetett volna rosszul is, vagy rosszabbul, tulajdonképpen bele is halhatott volna. Ójaj nekem. Ha most bevisznek bilincsben, mit mondok majd Sinclairnek? Mondjuk mindegy, mert úgy is azt fogja mondani, lesütött szemekkel, hogy: Szerencsétlen...

öltözetthx.helyszínzene

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptySzomb. 20 Jan. - 16:46

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Hihetetlen, hogy milyen gyorsan ki tud csúszni az ember kezéből az uralom. A helyzet uralása. Az a helyzet ami eddig olyan békés volt, csak nevetés és beszélgetés és úgy tűnt mintha a világon semmi problémánk nem lenne. Már azon kívül, hogy a lányomnak nagy a szája és olyasmiket árul el idegeneknek, amiket nem kellene. Először még örültem is mikor a hátunk mögött lévő páros kezdi elvenni a figyelmet a mi kis beszélgetésünkről, ezzel elérve azt, hogy nem kell megmagyaráznom magam. Aztán mikor kezd elszabadulni a pokol, már magam sem tudom, hogy mit is kellene gondolnom. Elég hamar elkezdem visszasírni a korábbi társalgásunkat, mert még mindig jobbnak tűnik, mint egy verekedés a meki közepén.
Ahogyan végignézem, hogy a férfi egy óriási ütést mér le Killian arcába, először még az ütő is megáll bennem. Egy pillanatra ledermedve nézek mindkettejükre, próbálom eldönteni, hogy az újdonsült barátunk jól van-e, vagy esetleg segítségre lesz szüksége az ütés után, ám nem szívesen veszem le a figyelmem a felbőszült pasasról sem. Végül cska figyelmeztetem őt, tudatom arról, hogy ennek nem lesz jó vége ha nem húzza el a csíkot és arról is felvilágosítom, hogy a férfi akit megütött, a hivatal embere -vagy valami olyasmi-, tehát bőséges árat fizethet azért amit tett. Magam sem tudom, hogy csak simán nem rengeti meg túlzottan a dolog, vagy azt hiszi csak blöfföltem, de a következő pillanatban ahelyett, hogy visszavonulót fújna és elhagyná az éttermet, inkább megragadja az asztalán eddig megpihenő poharát, majd egyenesen felém hajítja azt.
- Hogy az a... - Kezdenék bele egy cifra káromkodásba, de tekintettel arra, hogy alig egy lépésnyire tőlem ücsörög a kíváncsi kislányom, aki egyre kíváncsibbá válik, jobbnak látom elharapni a mondat végét. A jéghideg narancslé elterül az egész mellkasomon, sőt meg mernék esküdni, hogy az egyik jégkocka még a felsőmbe is becsusszant, de jobbnak látom nem annak keresésére indulni... Érdekesen is néznék ki. Mondanom sem kell, hogy nagyon hamar lehűlt állapotba kerülök, éppen ezért sem veszem észre, hogy Killian mire készül, így aztán már csak arra figyelek fel, hogy a háborgó fickó az asztal felé zuhan.
Egy pillanatra még az én tekintetem is rémültté válik, magam sem tudom, hogy mit higgyek. Arra a bizonyos pillanatra a férfi tényleg halottnak néz ki és szinte már el tudom képzelni szemeim előtt, ahogyan bilincsbe kell vernem Killian-t és én magam kell, hogy a rendőrségre vigyem őt... Gyilkosságért? Csak nem!
- Te jól vagy? - Kérdezem végül tőle mikor már sikeresen elhessegetem az ostoba gondolatokat a fejemből és a földre csusszanó férfi után lépve, azonnal a pulzusa után nyúlok, éppen úgy ahogyan Killian is teszi. Én magamnak is meg kell bizonyosodjak arról, senki nem vált gyilkossá. Csak bólintok egyet, ezzel jelezve mindenkinek magunk körül, hogy nincs ok pánikra, aztán pedig a férfi már nyöszörgésbe is kezd.
Megbizonyosodva arról, hogy mindkét férfi még életben van, ismételten Lara felé pillantok, hogy abban is megbizonyosodjak, még ő is a helyén van és nem vitte el a kíváncsiság. Nyugtázva veszem tudomásul, hogy minden a legnagyobb rendben, ahogyan már a szirénák hangja is hallatszik, ezzel annak a lehetőségét is kizárva, hogy nekem kellene a fickót az őrsre vinnem és egyben Larát is meghurcolnom. Az asztal fölé hajolva veszek el egy szalvétát, amit Killian felé nyújtok, hogy valamivel legalább megállíthassa a vérző orrát. A földön fekvő férfi pedig egyre jobban mocorogni kezd, én pedig, mint mintapolgár, egy segítő kezet igyekszem neki nyújtani, reménykedve abban, hogy mostmár eléggé lenyugodott ahhoz, hogy további verekedés nélkül ki tudjon mászni az ülés és az asztal közül, de ahelyett, hogy elfogadná a kezet, inkább az egyik lábát megemelve rúg meg. A rúgás a térdemet éri, aminek következtében ismételten hátratántorodom, meg is szédülök, de végül sikeresen nyerem vissza az egyensúlyérzékem anélkül, hogy fenékre esnék.
- Akkor maradj is ott! - Mormogom el az orrom alatt majd pedig a két megérkező rendőr irányába pillantok, akik jobb esetben tudják, hogy mi történt és nem minket akarnak majd letartóztatni. Nos, mivel a véletlenekben nem bízom, megállok Killian mellett, ezzel jelezve, hogy együtt vagyunk, majd ezúttal kérdés nélkül mutatom fel nekik a jelvényemet, ami  szerencsére elég előnyt biztosít számunkra.
- Szóval mi történt itt? - Lép is oda hozzánk egyikük a nagy kérdéssel, míg a másik igyekszik a még mindig földön fekvő férfit összekaparni és bilincsbe vinni őt ki innen.
- A férfi kezdeményezett, a hölgy lökdösésével. - Intek ezzel a nő felé aki most bőszen bólogat is, ezzel alátámasztva amit mondok. - Aztán mi a védelmére akartunk kelni és a helyzet kicsit elmérgesedett. - Én magam sem tudom, hogy pontosan mit akarok vagy éppen mit kellene mondanom. Jól tudom, hogy Killian önvédelemből tette amit tett, vagy inkább az én és egyben Lara védelmében, arról nem is beszélve, hogy én rángattam őt bele ebbe az egészbe, így aztán semmiképp sem hagyhatom, hogy ő legyen a ludas. - Ő az én védelmemre sietett mikor megütötte a férfit. - Mondom végül röviden, de tömören, ezzel a mellettem álló férfira pillantva, majd legnagyobb meglepetésemre most Lara is csatlakozik a kis csapathoz, hogy kettőnk közé befurakodva megölelje Killiant. Magam sem tudom, hogy azért mert látja és érzi rajta, hogy szüksége lenne egy ölelésre, vagy inkább a hatásosság érdekében, de mindenképpen elmosolyodom magamban a látványon. Fogalmam sincs, hogy miért van ennyire oda a férfiért...  
- Bizony! Megmentett minket! - Szólal is fel olyan Larásan, ezzel mégjobban alátámasztva szavaimat. Na meg ki ne hinne már egy kislánynak? Csak mondaná valaki, hogy nem egy okos kis tökmagom van! Tíz éves létére, pontosan tudja, hogy mikor mit kell mondani és tenni. Szinte biztos vagyok benne, hogy most is tudatosan jött a segítségünkre, csak aztán lehet egy sütiben fog ez fájni nekünk, mert ugyebár ingyen segítségről aligha hallott még a kis ördögfióka.


BEE

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyPént. 16 Feb. - 16:46
Jayda, Killian and Lara
↜ What makes us vulnerable is often right under our noses ↝

Ki gondolta volna, hogy a mai napra ennyi izgalom jut majd a számomra? Jók és... kevésbé sem jók. Ráadásul mindennek bizony nyoma marad, és nem csak a szemtanúk végett, de úgy érzem ez nem egy egynapos kis sebecske lesz. Magyarázkodhatok majd Horationak és ismerve mostani ragaszkodó és védelmező jellemének igen csak látványos változását, szinte biztos vagyok benne, hogyha nem is árulok el semmit a fickóról, túlórával kutatja fel az őrsön a sok rosszarcú közt és még inkább megszorongassa. Szóval úgy kell tennem majd, mintha valami egészen más történt volna. Nem hazudok, csak nem mondok majd el mindent. Vagy elterelem a témát, ha felhozná... mert felfogja. És a hab a tortán? Hogy az adrenalin nem engedett alaposan átgondolni a helyzetet és kis híján kinyírtam a fickót. Látszik kettőnk közül melyikünk jár gyakrabban kondizni és önvédelmet tanulni, ami ugye a rendőrség miatt kötelező volt, csak nem hittem, hogy ténylegesen használnom kell. Ráadásul láthatóan nem éppen a megfelelő erőviszonnyal. Bólogatok Jaydának, majd átveszem tőle a szalvétát, és kissé orrhangon meg is köszönöm, miközben oda is fogom a fájó részhez.
- Mondanám, hogy jó volna, ha ez nem kerülne ki innen igazán, de hallva a szirénákat, azt hiszem ezért otthon még kapok egy kis fejmosást. - sóhajtom, bár sziszenve, azt is a fájó nózim miatt. Már csak abban bízhatok, hogy teljesen véletlenül nem őt furikázzák ide kocsival, noha ez nem is olyan ügy, amivel ő foglalkozna. Viszont akadt már, hogy berakták ilyen munkákra is. De ezúttal szerencsém volt. Hát legalább is fogjuk rá. Újabb mzlimra pedig nem nekem kell elhebegni összezavarodottan, vérző orral, hogy mi is történt, helyettem Jayda, sőt mé Lara is felszólal, ami lássuk be, több, mint aranyos. Remélem az én gyerkőcöm is ilyen kis lélekmelengető drágaság lesz, pimaszkodás ide vagy oda.
Örülök, hogy nem kerítenek neki nagy feneket és Jayda, illetve Lara sem sérült meg. A fickó elszállítása után pedig a tömeg is kezdett feloszlani, szóval lassan megint fellélegezhettünk. El is felejtettem, hogy még nem is ettünk, de az itt dolgozók hősként kezelve nem csak elcsomagolták nekünk az rendelést, mielőtt arébb álltunk volna a kínosan sokat minket nézegetők miatt, de még csaptak hozzá egy almás, egy epres pitét, plusz Laranak egy McFlurryt, amiért bátor volt. Gondoltam majd kimegyünk, esetleg akár a levegőre és leülve egy padnál vagy valahol megesszük, elvégre a nap még nem ért végett, csak kicsit... tartalmasabban telt eddig. Már ha a hölgyeknek sem volt ellenére.
- Ezer éve tanultam önvédelmet, de azt hiszem ez most nem sikerült túl jól... Nem így akartam... - mentegetőztem mikor már hármasban voltunk. Mert azért bántott a dolog. Tisztában vagyok azzal, hogy magasabb vagyok sokaknál, hogy az ilyen... uraknál erősebb is, de mire végig gondoltam volna már ki is ütöttem.
- Talán újra órákat kellene vennem... Az őrsön biztos szívesen oktatnának. - sóhajtom, kidobva a véres zsepit, ami ugyan elég rendesen átázott, de legalább már az orrom nem vérzik csak kicsit sajog. - Őszintén szólva aggódtam, hogy a végén még neked kell bilincsben elvinned... jól néztünk volna ki... Ehettem volna meg egy kis cellában a menüt, aztán kaphattam volna a fejmosást a kollégámtól... - mosolyogtam, még így is kínosan elképzelve, ahogy mindez egyébként tök simán megtörténhetet volna.

öltözetthx.helyszínzene



Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lost little hooligan || Jayda & Killian UWsXRjh Lost little hooligan || Jayda & Killian JSG1BtR Lost little hooligan || Jayda & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lost little hooligan || Jayda & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lost little hooligan || Jayda & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
Lost little hooligan || Jayda & Killian VCnhtsy
Lost little hooligan || Jayda & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian EmptyKedd 27 Feb. - 18:14

    Killian & Lara & Jayda
“What the daughter does, the mother did.”

Örülök, hogy nem kell túl nagy feneket keríteni az ügynek. A két megérkező rendőrnek szerencsére nem kell agyonra magyaráznom magam, valószínűleg nekik sincs kedvük több munkát keríteni maguknak, mint amennyit nagyon muszáj lenne. Meg persze ha a történet egy nyomozó szájából jön, nagy hazugság nem is lehet. Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy hazudtam volna, csupán azt, hogy talán ki hagytam a történetből néhány apró részt. De még így is megkapták a lényeget, a férfi pedig mehet a dutyiba, ahol majd elgondolkozhat, hogy kiket akar a jövőben megtámadni. Persze főleg nyomozóként, nem feltétlen díjazom amit Killian tett, tény, hogy egy kicsit elvetette a sulykot, ám ha arra gondolok, hogy a pasas következőnek Lara-t ütötte volna meg... Jobb hogy ő mérte le azt az ütést rá. Nem biztos, hogy én le tudtam volna állni egynél. Pedig nem vagyok egy agresszív személyiség, de ha a lányomról van szó, bizony bárki fejét leszedem. De ez talán még valahol normális is.
- Tudod... Egy kicsit talán elfogult vagyok, mert engem és egyben a lányomat próbáltad megvédeni, de szerintem helyesen cselekedtél. Még ha az erődet nem is helyesen mérted fel, tudom hogy nem a rossz irányított. - Mondom ezt valamiféle vigasztalásként, mikor végre ismételten magunkra maradunk és elhagyjuk a dráma központját. Sőt, még a kajánkat is megkapjuk és még csak nem is éhesen kell hazamennünk ma. - Abban pedig biztos lehetsz, hogy én talán sokkal rosszabb lettem volna ha neki bármi baja esett volna... - Fejemmel a kis suhanc irányába bökök, aki valószínűleg -szerencsére- nem érezte a helyzet súlyosságát. - Szóval igazából köszönettel tartozom neked. Köszönöm! - Nézek fel rá egy őszinte és egyben hálás mosollyal.
- Megkaphatom végre a hambimat? - Lara hangja csendül fel mellettünk, ami egyre türelmetlenebb kezd lenni, így aztán ellenkezni nem is merek. A korábban megkapott elcsomagolt ételekből keresem ki a Larának címezett hamburgert, majd nyújtom is azt át neki.
- Szívesen felajánlanám, hogy adok neked pár ingyenes órát hálám jeléül, de sajnálnám szétrúgni a hátsód mindezek után... - Mondom ezt pimaszul, valamilyen szinten viccként, reménykedve abban, hogy talán egy kicsivel jobb kedvre tudom őt deríteni. De valamilyen szinten őszintén is, hiszen nem vagyok biztos benne, hogy mennyire lennék én a legmegfelelőbb személy az ő tanítására. Abban ugyan nem kételkedem, hogy seperc alatt szétrúgom a hátsóját ha nagyon akarom, főleg ha az erőviszonyokra nem tekintek, ám azt nem tudom, hogy mennyire lennék megfelelő tanárnak. Még úgy sem, hogy jelenleg is tanárként vagyok beépülve, amire remélhetőleg nem tervez visszatérni.
- Azért most valljuk be, fantasztikusan festünk... - Jegyzem meg egy grimasszal, mikor végre végig nézek a kis társaságunkon. Az ő arcát vér borítja, rajtam meg a korábban felém repülő üdítő maradéka... Talán mindkettőnkre ráférne egy felfrissülés.
- Nos... ha nem szeretnél így hazamenni és magyarázkodni, azt azért felajánlhatom, hogy felgyere hozzánk és összeszedd magad egy kicsit. Nem lakunk túl messze. Meg nem is túl sűrűn teszek ilyen ajánlatokat idegeneknek, de azt hiszem ennyivel még tartozom. Pluszban olyan idegen nem lehet aki megmentette Tökmagot... Meg az anyját is. - Mosolygok rá ezúttal kedvesen, bár tényleg nem szívesen engedek be akárkit oda ahol a lányom is lakik, így aztán az kétségtelen, hogy némi idegesség is elfog az ajánlatot követően.
- Na meg ki is lenne az akitől a fejmosást kapnád az őrsön, ha megbilincselve kellett volna, hogy bevigyelek? - Mert mostmár tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki elől kellene bujkálni. Az tény és való, hogy az egyik kollégám bizony különleges szerepet tölt be az életében, aztán reménykedjünk benne, hogy nem a főnökről lesz szó... Különben lehet én is eláshatom magam amiért összeverettem itt Killiant.


BEE


Jayda


Winters
mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lost little hooligan || Jayda & Killian OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Lost little hooligan || Jayda & Killian GJGF9aV
TémanyitásRe: Lost little hooligan || Jayda & Killian
Lost little hooligan || Jayda & Killian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lost little hooligan || Jayda & Killian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jayda & Lennox - What a beautiful day!
» Jayda Winters
» I want to help you - Jayda & Valeria
» Help me to be safe | Jayda & Aston
» Wine-not! - Jayda & Valeria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: