New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Jaidee & Aster - Sorry about that
TémanyitásRe: Jaidee & Aster - Sorry about that
Jaidee & Aster - Sorry about that EmptySzomb. Ápr. 13 2024, 23:55

Jaidee & Aster
- Ter, mit csináltál a térdeddel? – miközben a nővérem igyekezett ellátni a zúzódást, amit sikerült összeszednem VALAKI miatt, én csak duzzogva meredtem magam elé. Mérges voltam rá, amiért úgy hajtott, mint egy őrült és még volt képe viccet csinálni abból, hogy majdnem megölt. Bár a KRESZ-t nem igazán sajátítottam el, ettől függetlenül tisztában voltam vele, hogy egy biciklis kórházba tud juttatni egy gyalogost, ha nem tartja be a sebességkorlátokat… Gondolom van ilyen, ugye? Emellett valószínűleg, ha egy akkora termetű személy, mint az a bizonyos srác rám zuhan, szerintem minimum palacsintát is csinált volna belőlem, ami már elég alapot adna arra, hogy megpróbáljam feljelenteni, hiszen felérne mindez egy gondatlanságból elkövetett emberöléssel. Mondjuk ezt az egészet nem akartam elmondani Ione-nak, mert mindig utáltam, amikor a fiúk témába kerültek. Valószínűleg nekünk kettőnknek elég más tapasztalataink voltak, ami a srácokat illette, talán pont ezért is éreztem bölcsebbnek a hallgatást.
Nem voltam rá annyira mérges, mivel legalább próbált segíteni nekem, miután majdnem megölt. Viszont tökéletesen emlékszem az arcára és arra, hogy mennyire szórakoztatta végső soron az a helyzet, ami nekem majdnem az életembe került. És ezek után kellene elhinnem a családomnak, amikor megdicsérnek, mert csinosnak gondolnak, hogy valóban van valami alapja annak, amit mondanak. Eddig a fiúk előtt csak nevetség tárgyává váltam, de ugyanakkor elvoltam a saját álomvilágban a könyveimmel, meg a sorozatokban tökéletesnek megjelenített emberekkel. A tegnapi sajnálatos eset csak azt erősítette bennem, hogy valójában ez az én világom. Manapság a függetlenség amúgy is népszerűvé teszi az embert.
Ennek ellenére eszembe jutottak, hogy mekkora szemei vannak, és ettől szinte azonnal elvörösödtem. Valójában aranyosnak gondoltam volna, ha nem pofázik nekem vissza, amivel felmérgesített. Ilyen voltam én. Először Rin öccsébe szerettem bele, majd, amikor kávét vettem magamnak a kávézóban, ami a virágbolt mellett volt, akkor abba a gyönyörű fiúba, aki kiszolgált. Most pedig azok a fekete szemek járnak az eszembe annak ellenére, hogy elgázolt… És mosolygok. Hirtelen szerettem volna lerajzolni, és lényegében ez volt a pillanat, amikor realizáltam, hogy elveszítettem a naplóm, és nem is feltétlenül tudtam felidézni azt, hogy pontosan hol volt nálam utoljára.

Az egyetlen szerencsém az volt, hogy nem csak a naplómba vezetem a beosztásom, hanem a virágboltos dolgozókkal csináltunk egy messenger csoportot is a könnyebb kommunikáció miatt. Ennek ellenére kifejezetten dühösen bújtam bele az Uggba, amik csak úgy csattogtak a lakásunk kövezetén, ahogy elhagytam a házat. Nem fordultam vissza, amikor anyukám közölte velem, hogy talán vinnem kellene magammal reggelit, ha már nem szándékozom velük enni. Ő úgysem értené meg, hogy mi a „hiszti tárgya” jelenleg. Mivel az én naplóm nem olyan dolog volt, mint Ione rajzai, minden bizonnyal nem értené meg azt sem, hogy miért annyira fontos, ami miatt nem lehet pótolni azt. Nem beszélve arról, hogy írtam benne a kávézós fiúról, és Rin öccséről is… Akik potenciálisan mind a ketten megtalálhatták volna a füzetet. Azt hiszem elájulnék, aztán meghalnék a szégyentől, ha így történne a dolog.
Szerettem volna megmondani a srácnak, hogy még nem vagyunk nyitva és beszólni neki valami nagyon jót, de képtelen voltam rá, főleg azok után, hogy megpillantottam azt, ami nála volt. Nem lehetek vele gonosz, ha valami olyat birtokolt, ami nekem kifejezetten fontosnak számított. Örültem volna neki, ha nem dolgoztat meg azért, hogy visszakapjam azt, de legalább nem várta el, hogy ugrálva próbáljam meg kikapni a kezéből, amíg a feje felé emeli a számomra nagyon fontos tárgyat. Úgysem lett volna esélyem megkaparintani. Amikor hirtelen elengedte, a meglepettségtől kissé hátra tántorodtam, de sikerült megkapaszkodnom az állványban, amin a még tüskéket tartalmazó rózsákat tartottuk. Valószínűleg a kezem megint tele lesz kis tapaszokkal, amiért nekem kell leszedegetni azokat.
Zavarba hozott azzal, hogy majdhogynem az arcomba hajolt – még akkor is, ha ettől nagyon is messze volt!!! – és hirtelen nem tudtam sehova máshová nézni, csak rá. Ebben a pillanatban már nem gondolkoztam azon, hogy mi lesz, ha illetéktelen kezekbe kerül a naplóm, csak egészen addig meredtem a fekete szemekbe, amíg az arcom égni nem kezdett. Basszuska! Még jó, hogy nem ismerjük egymást annyira, hogy innentől ő is az életem része legyen, mert tartottam tőle, hogy mi lesz a vége annak, hogy mi ketten ismerjük egymást.
- Tessék? – egy pillanat alatt lyukasztotta ki az álomvilágot, amibe hirtelen beleterelt engem a helyes arcával. Nem fér össze, hogy így néz ki, és a hányásról beszél nekem. Az egészben a legfelháborítóbb az, hogy az én hányásomat emlegeti, amikor az utolsó dolog, amit meg akartam volna tenni előtte az pont ez. Így is sikerült bemutatkoznom neki, még csak az kellett volna, hogy mindezt összehányva tegyem meg.
- Te már elloptad a nevem, és nem árulod el a sajátod, de rögtön ilyenekről kezdesz el beszélni nekem? – nonszensz volt a helyzet, valószínűleg ő pedig ezt élvezte a legjobban. Éreztem, ahogy a nyakamon is forró lesz a bőröm, minden bizonnyal megjelentek rajta azok a vörös foltok, amik akkor vannak ott, amikor valaki felidegesít. Tuti, hogy csak szórakozni próbál velem.
- Az – ezúttal a térdemre mutattam, amin egy nagyobb ragtapasz éktelenkedett, ráadásul túl régi volt és felhajlott a széle – Akkor szereztem, amikor majdnem elütöttél.
Magam sem tudom, hogy a bűntudatkeltés volt-e a célom. Nem néztem rá, csupán a szemem sarkából próbáltam megfejteni azt, hogy pontosan milyen arcot vág. Valójában nagyon is érdekelt az, hogy miként kezelné a tényt, hogy megsérültem. Meg egyáltalán miért számított.
- Aha, valami olyasmi igyekeztem kipréselni magamból egy mosolyt, hogy ne csináljak magamból még nagyobb idiótát azzal, hogy képtelen vagyok egyetlen szót is kinyögni neki. Ha most elkezdem magyarázni, hogy a hozzá hasonlók nem szokták az olyan lányokat keresni, mint én, akkor minden bizonnyal csak még jobban rontok a helyzetemen – Persze, hogy be vagyok feszülve, mert nálad volt az. Minden titkommal együtt.
Talán nem kellene, hogy tétje legyen annak, hogy pontosan mit írogatok a füzetembe. Mégis rossz érzés kerített magába amiatt, hogy valaki tudhatja a gondolataimat. Mert automatikusan azon kezdtem el agyalni, hogy mi mindent gondolok tévesen a világról, ami miatt az emberek engem is tévesen ítélnek majd meg.
- Elolvastad? – arra tippeltem volna, hogy igen, amitől már előre megjelentek a vörös kis foltok a nyakamon... ismét. Az egészben az a legrosszabb, hogy valójában semmi tétje nincs annak, amit odaírtam, mert ő nem tudja ki Rin öccse és azzal sincs tisztába, hogy a kávézós fiúnak mennyire szép, csokibarna szemei vannak. Mégis volt bennem szégyenérzet, amiért ennyire kitárulkoztam egy füzetnek, és az most olyan ember kezébe került, akit nem is ismertem. Valószínűleg ilyen lehet valaki előtt teljesen meztelenül állni.
966 jöttél kinevetni, mi?  Shocked outfit conan gray - the eye of the night 🅐

Jaidee Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aster Noya Sethi
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that JvYe68u
Jaidee & Aster - Sorry about that JvYkwKP
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Faceless feed, slacking followers
I'm a hater of Instagram, hater of TikTok, locked gallery, ugly fit, what’s wrong? Not even doing any exercises, not even knowing how to put any makeup on, yeah, even I think of myself as ugly
★ családi állapot ★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that PBXPClW
Why do I keep smiling like this?
You don't know why I’m doing it either, it's ridiculous, I'm attracted to you, funny how I fell for your indifferent tone
Jaidee & Aster - Sorry about that E2wRKpm
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that JvYPJHB
★ foglalkozás ★ :
gimnazista - virágbolti eladó
★ play by ★ :
Chanikarn Tangkabodee
★ szükségem van rád ★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that BdqSsPa
Maybe it's all just for a moment, what are we looking for so aimlessly, but I don't care, I'll do it over and over, I just need you in my life

Jaidee & Aster - Sorry about that HAxAIYK
Pounding more and more, I’ll give it all, take my heart, surely you’re my destiny, it shines fully in my heart, this must be what thrill feels like, darling, eventually I fall into you

Jaidee & Aster - Sorry about that RK1SPT4
Like your pinky, we are still the same, I know everything about you, we gotta trust each other, never forgot, more than the plain “thank you”, you and me, decided not to fight tomorrow for real, one day when this cheer dies down, stay
you are my soulmate.
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that JvYSKox
TémanyitásJaidee & Aster - Sorry about that
Jaidee & Aster - Sorry about that EmptySzomb. Jan. 27 2024, 17:58

Little & Sweet

“When his life was ruined, his family killed, his farm destroyed, Job knelt down on the ground and yelled up to the heavens, "Why god? Why me?" and the thundering voice of God answered, There's just something about you that pisses me off.

Mint az őrült tekerek végig a főúton, hogy időben le tudjam jelenteni a kiszállítást, miközben sportot űzök abból, hogy gyorsabban tudok végighasítani az úton, mint egy-két autós. A kulcs az, hogy amikor ők pirosat kapnak, én felmegyek a járdára, ha meg dugóba kerülnek, simán verem őket. A buszok mondjuk érdekes identitások, mert sosem lehet tudni, hogy meg fognak-e állni az adott megállóban vagy sem, zömével egyébként igen, úgyhogy rendszerint azzal számolok, hogy ha előttem megy egy busz, akkor fékezni fog, így én is a biztonság kedvéért előre lassítok. Most viszont úgy tapossa neki az előttem lévő sofőr, hogy egyértelműen arra a következtetésre jutok, hogy nem fog megállni. Nem létezik, hogy ennyi emberrel a hasában ez megálljon, szóval valamiért én sem fékezek. Ez be is jön, míg el nem érkezünk a megálló előtti méterekig, ahol aztán közel nullára fékezi a járművet és hirtelen kivág a leállósávba.
- Hülye állat! - ordítom le, amit nyilván senki sem hall ebben a menetzajban. Hogy ne ütközzek a busszal frontálisan, én is reflexből rántom félre a bicajomat és felugratok a padkán át a járdára. Ez kicsit sem volt jól átgondolt és okos döntés, érzem, hogy a hátamon lévő ételhordó társkában a kaják úgy ugrálnak, mint delfinek a vízben. A hirtelen bukkanótól golyóim is sajogni kezdenek, amiért nem volt időm felállni a nyeregből, de a pillanat hevében csak arra tudok figyelni, hogy ne gázoljam el az épp leszálló utasokat. Nyomom a féket, mint süket a csengőt, de még így sem tudok minden leszállót kikerülni, két feka takarásától pedig utolsó pillanatban veszem észre a kislányt. Ez már az a szint, amihez az én reakcióidőm sem elég jó már, úgyhogy beleüvöltök az égbe. Ha üvöltünk, kevésbé fáj, nekem ezt tanították, de ez sem gátol meg abban, hogy az ütközés után édes csókot nyomjak a betonnak.
A bukó teszi a dolgát, plusz szerencsére jól esek - na meg nem először fordul ez elő - úgyhogy hamar felfogom, hogy nincs nagy bajom. Az emberek kerülgetnek engem, meg a bicajt is, én viszont a lányt keresem szememmel. Egy pillanatra belém áll az ideg, hogy mi van, ha ebből mentő lesz, úgyhogy felpattanok, hogy felsegítsem.
Ahogy feláll, újra elcsodálkozok, hogy tényleg milyen alacsony és törékeny, de örülök, hogy fel tud állni, úgyhogy próbálom a kelleténél nem jobban végigmérni. Sokkal fiatalabb, mint én, ez szinte biztos, ezért elég zavarba jövök, mert biz’ isten könnyebb lenne, ha valami nyanya kezdene el rikácsolni meg vérig alázni, szóval szerintem jobb, ha elhúzom a csíkot és lekezelem a helyzetet valami kínos indokkal. Na hát ez aztán nagyon kiakasztja nála a biztosítékot, én pedig úgy nézek rá, mint akiben most tudatosodott volna, hogy az ártatlan kis cukiság valójában egy életveszélyes sárkány. Teljesen ledöbbenek, ahogy fejbe vág a füzetével, aztán elkezdek menekülni előle.
- Máris??? - nézek vissza rá tágra nyílt kerek szemekkel, ahogy pont azokkal a szavakkal kezd szidni, mint amikkel testvéreim is, pedig aztán ezzel a lánnyal alig egy percet találkoztam életemben, de úgy tűnik, ez is elég ahhoz, hogy máris elege legyen belőlem. Oh woow! Ez új rekord.
- Jesszus, jó-jó, elnézést kérek, bocsánat! - Azzal sietősen, már-már kapkodva felállítom a bicajt, míg hátrálok a kiakadt lánytól és bár tényleg nagyon sajnálom, ami történt vele, kicsit úgy érzem, hogy jobb nem beszélnem inkább, mert csak még jobban felhergelem. Nyilván megvolt az oka, hogy miért rántottam a járdára a bicajt ilyen sebességnél, viszont nem is szándékozok magyarázkodni, mivel azon a tényen nem változtat, miszerint én vagyok itt a hibás, ezt teljes mértékben elismerem.

Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy vajon belenézzek-e a füzetébe, ami jelenleg is az íróasztalomon hever, eddig egyébként az ujjlenyomataimtól mentes lapokkal. Nem tudtam, hogy nálam van a notesz, azt sem láttam, hogy mikor eshetett be a kaják közé, de feltételezem akkor, amikor fejbevágott vele és a halántékomról a táskába pattant ez a cucc. Majdnem ezt is odaadtam a vevőnek, mikor belenyúltam a táskába, de szerencsére időben kapcsoltam.
Már nincs kajaszaga, állapítom meg, ahogy újra orromhoz emelem a füzetet. Annak ellenére, hogy mennyire nekem támadt, nem érzek semmi rosszat a lány irányt és teljesen automatikus reakció az tőlem, hogy valahogy vissza kell juttatnom hozzá a üzetet. Ráadásul lehetőleg minél előbb, mondjuk holnap.
Fürdés közben faszán megbeszélem magammal, hogy nem fogok belenézni, azonban a kíváncsiságom rettenetesen fúrja az oldalam. Márpedig, amikor visszaadom neki, biztos, hogy rá fog kérdezni, hogy belenéztem-e, úgyhogy nem az a kérdés számomra, hogy igazat fogok-e mondani, hanem az, hogy mi lesz az igazság. Viszont a nagy önmegtartóztatást mintha elvágnák bennem abban a pillanatban, hogy kihúzom Priya hajszárítóját az áramból. Kezeimbe veszem a naplót és visszaülök az ágyra.
Meglep a belseje. Egyértelműen látszik, hogy ezt ő mind kézzel szerkesztette. Sosem lenne ennyi türelmem és ennyi kreativitásom elkészíteni egy ilyen „művet”, én már ha valamit tíz kattintással kell elvégezni, ahhoz is programot írok hozzá, hogy automatizáljam a folyamatot, ezért teljes csodálattal és odafigyeléssel nézem a lapokat és fedezem fel őket úgy, mintha egy festmény részei lennének. Egy bizonyos ponton, amikor is teljesen egyértelművé válik számomra, hogy nagy értéket képviselhet a lánynak, elhatározom, hogy a sérüléseket - amik minden bizonnyal a fejemmel való ütközés során keletkeztek - megragasztom.

Mivel már tudtam a beosztását (is) a naplóból, ezért kitaláltam, hogy a munkaideje előtti órában fogok érkezni, így, ha bent lesz, akkor nem fogom megzavarni őt a munkájában, ha viszont nem, akkor teljesen szellem üzemmódban ott tudom hagyni neki a füzetet. Mivel nem vagyok biztos benne, hogy nem fogja rám hívni a rendőrséget, ezért az utóbbi verzió egy kicsit megnyugtatóbb lenne számomra, annak ellenére is, hogy a személyes találkozások híve vagyok. Viszont mihelyst benyitok, kiderül, hogy az anonim verzió nem játszik, szóval akkor bedobom magam és hozom a formám, kezdve a Mókuska becenevével.
A naplóból már tudom, hogy tizennyolc éves és végzős, legalábbis az órarendjéből erre tudok következtetni. Ami azt illeti, tényleg részletes volt a napló, ezzel együtt pedig különleges is. Ilyen szempontból nem bánom, hogy belenéztem, pláne, hogy így kiderült számomra, hogy az a kislány nem is feltétlenül annyira kicsi, mint amennyire elsőre tűnik, mármint korban.
Teljesen nyuszi! Nagyon aranyosnak tűnik, ahogy elpirul és elsőre nem tudja, hogyan reagáljon az ittlétemre, de a füzet látványára egyből felém szalad. A-a, nem fogom csak úgy hagyni, hogy kitépje a kezemből, aztán visszaszaladjon az üzlet azon pontjába, ahol megláttam őt. Rászorítok a füzetre, kicsit incselkedem vele, de nem akarom, hogy újra elszakadjon benne pár lap, úgyhogy engedek és elengedem. Annyira aranyos még ilyen mérgesen is, nehezen tudom letörölni a vigyort az arcomról.
Szóval Aster. Közelebb hajolok hozzá, pontosabban csak lentebb, hogy vele egy magasságba kerüljek és ne a homlokát lássam premier plánból, ezt pedig, ha nem akarok kakiló pózban berogyasztani (márpedig nem akarok), akkor úgy tudom megtenni, hogy előre hajolok, közelebb hozzá. Jelenleg annyira félénknek tűnik, fel sem ismerem benne azt a lányt, aki a füzetet vágta hozzám és ordítozni kezdett az utcán tegnap.
Még egy kicsit húzom az agyát a belső szerveivel, noha azért kezdem visszafogni magam és nem cifrázom túl teljesen a válaszaimat, nem úgy, mint ahogy a haverjaimmal szoktam tenni, hiszem látom, hogy Aster sokkal bátortalanabb és ártatlanabb náluk. Lehet nem értékelni a modorom? Úgy tűnik.
- Ne haragudj a tegnapiért, az a köcsög busz hirtelen befékezett előttem. Nem is értem, hogy bírtatok utazni rajta és miért maradt hányás nélkül a ruhátok. - Alapvetően úgy nyitottam be az üzletbe, hogy nem fogok magyarázkodni, csak bocsánatot kérek tőle, de ennyi csúnya tekintet után meggondoltam magam időközben. Végignézek rajta, olyan nyomokat keresek, amik egyértelmű bizonyítékként szolgálhatnának a tegnapi ütközésre. - Lett valami sérülésed? - Mert azt látom én is, hogy baja különösebben nincs, de ettől még nem zárom ki a lehetőségét, hogy a ruhája alatt bujkálhat valami. Mármint… seb.
- Na de legalább újra ütköztünk… érted - nevetek fel, mert ez a szóvicc épp az előbb fogalmazódott meg bennem. - Hé, túl komoly vagy, nem feszülj be ennyire, már nincs miért - nyúlok válla felé és ha engedi, akkor megérintem. Vagy tán van miért aggódni?

BEE


Aster Noya Sethi imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaidee Amarin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that 547068f206806983a48d489494d2dd8ad01bf8ad
Jaidee & Aster - Sorry about that A90f8826d2d7db67e1552a4b158cbd187989db8f
SORRY, I AM TOO BUSY RIGHT NOW,
can i ignore you later?
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that 6eecc57bd865ab68237e34754074b6ced83f02d1
The stuff you heard about me is a lie.
I'M WAY WORSE, OKAY?
♫ :
What you know about rollin' down in the deep?
When your brain goes numb, you can call that
mental freeze. When these people talk too much

PUT THAT SHIT IN SLOW MOTION, YEAH
I FEEL LIKE AN ASTRONAUT IN THE OCEAN
>> ayy <<
★ családi állapot ★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that 21fd58e305e78267b8179ee05d62500387180110
FUN FACT : Alcohol increases the
size of the ' SEND ' button by 89%.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Padkoptató Uber Eats-es futár
★ play by ★ :
Metawin Opas-iamkajorn
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
Jaidee & Aster - Sorry about that 50a8b5bfcf7da9125962a98232abfe4b60e5f646
I would like to apologize to anyone I've
not offended yet. Please be patient.
I WILL GET TO YOU SHORTLY.
 
Jaidee & Aster - Sorry about that
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aster Noya Sethi
» Jaidee Amarin
» Jaidee Amarin
» It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
» Food left behind - Yindee & Jaidee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: