New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
TémanyitásRe: It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee EmptySzer. Ápr. 10 2024, 22:00

Jaidee & Priyasha
A születésnapunkat soha nem a drága ajándékok jellemezték, leginkább mert négy gyereknél már kihívás azt játszani, hogy az egyikük megkap valamit, míg a másik három nem. Ezt a viszonyrendszert aztán tovább bonyolítja a tény, hogy Jad meg én ikrek vagyunk, tehát ha valamit akart ő, azt biztosan akartam én is - fordítva azért ez kicsit másképp működik -, így rögtön kettő kell valamiből, amire aztán az idősebb testvéreink vagy féltékenyek lesznek vagy nem. De melyik szülő ismeri annyira a porontyait, hogy előre tudja, hogy mik lesznek azok a dolgok, amiket nem szeretnének? Tehát minimum négy dolgot kell talonban tartani, hogy megmaradjon a családi harmónia és senki ne akarjon átköltözni a földszinten lakó nénihez, aki olyan jól főz, hogy azt az egész blokk megirigyelné. Csak ne lenne olyan boszorkányos vibe-ja, ami miatt inkább hasonlít a Jancsi és Juliska gonoszára, mint egy aranyos nagymamára, amivel egyébként is rendelkezünk.
Nem tudom az öcsémnek mi volt a véleménye, de én személy szerint pont a saját családunk dinamikája miatt reménykedtem benne, hogy ha egyszer gyerekem lesz - amin egyébként egész sokat gondolkodtam, és követtem egy TikTok fiókot, aminek a tulajdonosa egy listát készített és folyamatosan bővített azzal kapcsolatban, hogy miért nem akar gyereket vállalni és egész sok valid pont volt rajta... Lényeg a lényeg, hogy megfordult azért olykor a fejemben, hogy kitolás lenne gyereket szülni erre a világra, de ha meg is történne, remélhetőleg nem ikreim lesznek, mert egy gyerekre is elég lehet figyelni, nem hogy kettőre egyszerre. Ezért sem terveztem még jó sokáig azon kortársaim közé csatlakozni, akik ennyi idősen már az első gyereküket várták, vagy épp azt nevelgették. Előbb még Jaideenek is meg kell tanítanom, hogy a családon belüli erőszak nem jó dolog, főleg ha párnával követik el.
- Majdnem lerepült a fejem. És azt hogy magyaráztad volna meg mindenkinek? - Kétségem sincs afelől, hogy megoldotta volna valahogyan. Nekem viszont inkább azzal volt bajom, hogy úgy éreztem, mintha épp valamilyen csigolyamenti sérülést szereztem volna. És mégis ki akar lebénulni a születésnapjára? - Melyik szeretetnyelvbe illik a fizikai erőszak? - Összeszűkített szemekkel néztem rá, várva az akadémiai székfoglalóját a kérdésemmel kapcsolatban.
- Nincs neked véletlenül OnlyFans fiókod, hogy ennyire élvezed a dolgot? - A mutatóujjammal fenyegettem meg őt, mintha bármit ért volna a kérdés, vagy az aggodalom a részemről, hogy egyszer kinézi őt valamilyen szervkereskedő, mert félmeztelen képeken nyilván jól látszik, hogy kinek van egészséges veséje és kinek nem - nyilván -, és a végén elrabolják őt.
- Háh! Megérdemelted! - Győzedelmesen suhintok a levegőbe az öklömmel, mintha egy boksz meccset nyertem volna meg, ami lássuk be nem az én súlycsoportom. Már ha a pehelysúlyú kategória valahol ötven kiló körül kezdődik. Gondolom azért tetszettek mindig azok a pasik, akik az én súlyom dupláját nyomták, mert a több tízezer éves emberi fejlődés során mindig kiderült, hogy a jó erőben lévő férfiak tudják megvédeni a családjukat és biztosítani az emberi faj fennmaradását. Ami rögtön ellent mond annak, hogy akarok-e gyereket vagy sem, de legjobb lesz nem ma eldönteni ezt a dolgot.
- Mintha ismernél engem - vigyorogva nyomom meg az oldalát a könyökömmel, ezúttal nem abból a célból, hogy megszúrkáljam vele, inkább csak jól esik, hogy ennyire ismeri az ízlésemet. Nem mintha nem hasonlítanánk abban kifejezetten, hogy meg tudjuk enni a súlyunkat egy ültő helyünkben. Ami egyébként csak az én esetemben lehet meglepő, de sosem értettem azokat a lányokat, akik elvegetálnak egy salátával, amit bármelyik nyúl megirigyel tőlük. - Senki nem mondta, hogy ma akarom megenni mindet. Amúgy meg gondolom adunk a többieknek is. - Kérdőn pillantottam rá, mert nem voltam benne biztos, hogy mi a terv, elvégre ezúttal nem az én kezemben voltak a dolgok, hanem Jadében. Ami néha megijesztett volna, de alapvetően ismertem őt és tudtam, hogy nem csinál feleslegesen őrültségeket. Csak ha szórakoztatóak. - Azt tudtad, hogy ha sokáig hagyod állni a rizst mielőtt betennéd a hűtőbe akkor halálos is lehet? - Fogalmam sem volt róla, hogy igazat beszéltek-e ezzel kapcsolatban a TikTokon, vagy hogy miért veszek komolyan bármit, ami azon a platformon elhangzik, de gondoltam ez hasznos tudás mindkettőnknek, így jó ha ő is tudja.
- És hova megyünk, cigány gyerekek keresztelőjére? - tettem fel a kérdést teljesen komolyan. - Vagy a Coachellára? - A szülinapunk közelében sem volt az eseménynek, de mondjuk ha most elindulnánk gyalog, akkor addigra odaérnénk. Más kérdés, hogy közben meg kellene koldulnunk a jegyekre valót is.
- Hát ezzel most nagyon sokat segítettél nekem. - Úgy csóválom meg a fejemet, mintha egyébként a ruhák helyett atomfizikáról beszélgettünk volna. - De a lényeg, hogy ne legyek sportos, igaz? - Nagyjából ezt a konklúziót tudnám levonni a válaszából, és különben is ha meglátom ő mit vesz magára, én is le tudom utánozni majd, hogy biztosan ne nézzek ki tök hülyén, akárhová készülünk is. Mocorogtam valamennyit az ágyon, ezzel jelezve az izgatottságomat, mert el nem tudtam képzelni hová fogunk menni és épp ez volt a szép az egészben. Nem mintha a közös evés ne jelentett volna már így is sokat.
- Szervezés alatt... - elgondolkodva méregettem őt, de hamar rá kellett jönnöm, hogy még mindig nem vagyok gondolatolvasó, akkor sem ha megpróbálok valaki veséjébe nézni - nem azért mert el akarom adni a fekete piacon -, így nem sikerült rájönnöm, hogy Jaidee miért fogalmaz ilyen ködösen, vagy mit jelentenek pontosan a szavai. De soha nem voltam hálátlan kölyök, és továbbra sem az érdekelt, hogy drága ajándékot kapjak, vagy olyan programot találjon ki, amiből egy mikroinfluenszer három hétig dolgozna. Ha valami szórakoztatót szervezett le, nekem már az is megfelel. Nem fogok panaszkodni. Eskü. Még mindig jobb, mintha elfelejtette volna.
- Ha nem emlékszel a rossz dolgokra és nem mondod el, akkor meg fognak történni. Mondtam már, hogy aludhatnál tudatosabban is, nem? - Megpróbáltam ugyan teljesen komoly fejjel előadni ezt neki, de a végére csak nem bírtam magammal és nevetni kezdtem. - Aha - Bólogatva dőltem el mellette és támaszkodtam a könyökömre, majd kezdtem el magyarázni a saját álmomat. - Az volt, hogy valakinek az esküvőjére készültünk és nem is mi voltunk meghívva, hanem a kutyák. Nekünk meg be kellett tanítanunk őket, mert ők voltak a gyűrűhordók. - Sok mindent el lehet mondani a kutyáinkról, de azt nem, hogy túl bátor teremtések lettek volna, ezért nem hiszem, hogy a gyűrűhordó feladatok épp rájuk lettek volna szabva. Álmomban azonban mégis így volt.
- Én tuti nem... - Be sem fejezem a mondatot, csak hevesen rázni kezdem a fejemet, mert nem tervezem felszedni a futárt, hogy úgy nézzek ki, mint aki fotózásra készül, de azért még van némi önérzetem és nem fogok megjelenni előtte, amikor alig keltem fel. Mire Jaidee megharcol a kajánkért, én már kisomfordálok a közös helyiségek felé és az étkezőasztalon támaszkodom meg, hogy bele tudjak kukkantani a kiszállított ételek zacskójába. - Most mondd, hogy nem ez a világ egyik legjobb illata. - Szerintem aki nem születik kínainak, az sosem fogja tudni utánozni azokat az ételeket, amiket egy kínai étteremből lehet rendelni. Ez biztos valami speckó képesség náluk. Nem mintha értenék a főzéshez, vagy valaha is gyakoroltam volna. - Nézzük előbb a szerencsesütit! - Ezzel a lendülettel a kezébe nyomom az emlegetett apró és fényes zacskót, mintha most derülne ki, hogy nyertünk-e a lottón vagy sem. De hát lehet, hogy ezen múlik a karmánk életünk végéig, arról meg jó ha tudunk, nem igaz?
1191 ain't it fun boldog szülinapot ÖCSI!!! öltözet   +


So this is how it goes
Well, I would have never known And if it ends today I'll still say that you shine brighter than anyone And If you run away now Will you come back around?

Jaidee Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 45bfcd836a8277f34cc7552cee9de47bffbfea6c
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 7b27c4fed74ebd8dcc6f3f4a7d28a8f772013daf
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Where's my fucking teenage dream?
If someone tells me one more time "Enjoy your youth," I'm gonna cry I'm anxious, and nothing can help And I'm so tired that I might Quit my job, start a new life
★ családi állapot ★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee E0e886c9afbdb1e3628f6bbd629727795772e6aa
Hey, baby, I think you're really dope
Don't know why I should ever leave your side 'Cause this is love, right? I wrote a note and left it in your pocket Kissing in the taxi cab 'Til the driver gives us dirty looks
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee F63cc5a61047a6acc9a9b3761b4fa95a512e55e1
★ foglalkozás ★ :
mozi pénztáros
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 0599ae9a62022b9c110dd0f69a744967305b3e07
TémanyitásRe: It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee EmptyPént. Feb. 16 2024, 15:19

cat on the keyboard

Nagyjából elmondható, hogy huszonegy és huszonnégy éves korom között a szülinapomon nem akartam nagyon mást csinálni, mint inni a haverokkal, meg jót enni a családommal. Lehet, hogy nem pont ilyen sorrendben ezt a kettőt, de végsősoron nekem sosem voltak nagy elvárásaim, hogy csináljunk valami felejthetetlen dolgot ezen a napon, mert a legjobb dolgokat nem lehet egy adott napra ráerőszakolni. Viszont a helyzet az, hogy egy napon van a születésnapom az ikertesómmal és ez magával hordozza annak a tényét, hogy érdemes kompromisszumokat kötnünk, ha nem akarjuk, hogy egymásra se nézzünk ezen a napon, mert teszem azt, mindenki megy a saját igényei után. Ennek elkerülése végett tartottam és máig jó ötletnek tartom, hogy ez az a nap, amit egymásra szánunk, aztán az este még mindig ott lesz a barátainkra, ha nem épp együtt akarjuk ünnepelni velük közösen. Erre is volt már példa, csak arra a következtetésre jutottunk, hogy bár jó volt, de nagyon eltérőek az ízlések, arról nem is beszélve, hogy a házibuli kifejezetten borzalmas része a másnapi takarítás, amire kétszeres baráti társaság esetén egy komplett kukásautónak kellene megjelennie a ház előtt.
Tudom, hogy Priya azt hiszi, hogy a közös minőségi időtöltésre szánt születésnapi program nekem nyűg. Vagyis tényleg nyűg, mert abszolút nyomorék vagyok az ilyenekhez és sosem tudok olyan jó dolgokat kitalálni, mint ő, de ettől még nagyon jó dolognak tartom és a magam módján abszolút megteszek minden tőlem telhetőt, hogy jó napot tudjak varázsolni a testvéremnek. Az elmúlt másfél évben egyébként is kezdem magamon észrevenni, hogy oké, jók a bulik, de azért már igénylem azokat az élményeket is, amikre aztán majd emlékezni is tudok. Kezdek felnőni, ha úgy tetszik, még ha ez nem feltétlenül látszik is rajtam. A szokásokon nehéz változtatni, de attól még fejben én sok mindenhez másképpen állok már hozzá. Ezt mondjuk nem ma fogom bebizonyítani, elvégre amit kitaláltam, az irtó gyenge, de remélem azért Priya örülni fog neki, mert végül is, milyen menő már, hogy király modelli fotói lesznek?  
- Most? - kérdezek vissza már az ölelésem közben, mert nem igazán értem, hogy mitől lennék most jobban állat, mint máskor. - Hé, jobban kellene értékelned a szeretetnyelvemet. - Mert ez manapság egy elég felkapott kifejezés és én tökéletesen kihasználom, hogy védekezzek vele a negatív megszólalások ellen. De nekem egyébként az "állattal" sincs bajom.
- Kokkoljon, ha ezt akarja, ha nem tetszik neki, amit lát, majd elfordul, elvégre én nem kértem, hogy nézzen be a szomszéd ház ablakán. - Hagy csináljak már a saját lakásunkban, azt amit akarok, nem fogok a szomszédokhoz igazodni. Nem is vagyok szégyellős típus. Van, hogy egy óráig nem veszek fel alsógatyát fürdés után a szobámban, csak mert jó szellőztetni kicsit a dolgokat. Egészséges, azt mondják.
De azért csak szeret. Tudom, hogy szeret Priya, csak ebben a korban ezt már annyira nem szokás mondogatni. Ismerem őt elég jól, többek között az is ezt bizonyítja, hogy felteszem helyette a kérdéseit, ne fáradozzon, tudom, mi jár a fejében és elvigyorodom ahogy megerősít is ebben.
Azt mondtam, hogy az én szeretetnyelvem a párnapofozás, de lehet Priyaé is. Várj, nem vagyunk mi testvérek véletlenül?
- Ahhh, te állat! - szorítok hasamra, ahol megsimogatott a párnával és mélytorkosan ordítok fel a nemlétező, de attól még nagyon is elképzelhetőnek tűnő fájdalomtól, miközben a saját szavait használom fel ellene. Eldőlök az ágyán a hasamat fogva, mint aki épp magzatpózban próbálná átvészelni a menstruációs időszakot (igen, van két lánytesóm, tisztában vagyok én mindennel).
- Jah - felelem még kicsit bólogatva is a char siutra. - Igen és igen, jön minden, nyugi. - mondom még mindig úgy, mintha menstruálnék, de nagyon hamar rájövök, hogy ez egy baromi kényelmes pozíció egy nagyon kényelmes matracon, úgyhogy simán vissza tudnék aludni még pár órára. Hogy ne punnyadjak el, ezért kibontom a magzatpózt és kezeimet tarkóm alá gyűrve háton elfekszek az ágyán. - Nem mintha meg tudnál enni ennyi mindent egyszerre – cukkolom még kicsit, majd nagyon ellazulva ott az ágyán emelem fel kicsit a fejem, hogy rá tudjak nézni. „Oké, és…?” kérdése úgy hangzik, mintha még mindig nem elég a kaja és tényleg valamit kihagytam. Pedig aztán arra nagyon figyeltem, hogy minden megszokott dolog az asztalra kerüljön. De végül teljesen másra irányul a kérdése, úgyhogy vissza is ejtem a fejemet az ágyra és a plafont nézem, míg gondolkodok.
- Hát… - Azon sem gondolkodtam még, hogy mit veszek fel. - Valami szexi inget és szexi gatyát. Mondjuk azt a macsó bordó ingemet, ami enyhén fénylik és totál úgy nézek ki benne, mint egy jómódú cigány. - Szűkebb farmert veszek majd fel szerintem, feketét. Abban menő leszek a képeken.
- Te viszont szerintem vegyél fel bármit és hozz magaddal két bőröndnyi ruhát, hogy tudj válogatni. De ha szűkíteni kellene a kört, akkor azt mondom, hogy legyél divatos, vagy öltözz úgy, ahogy szeretnéd, hogy emlékezzenek rád. - Nem tudom miért fogalmazok úgy, hogy divatos VAGY öltözzen önmagvalósítóan, mert amúgy nem gondolnám, hogy a kettő ne lehetne ugyanaz, csak nyelvbotlás volt. Bármit mondanék, úgysem lenne jó és utólag hallgatnám, hogy „de hát kérdeztem, mit vegyek fel, nem is passzol a ruhánk egymáshoz, meg amúgy is… stb, stb.”
Tökéletesen ráérez, hogy nem vagyok eléggé felkészült ezen a napon, bár ezen nem lepődök meg, mert rendszerint kihasználja az ilyen kiskapukat. Felülök az ágyon és elmosolyodom.
- Valami olyasmi, igen. Szóval nem csak egy program lesz, ez a lényeg, csupán a második még szervezés alatt van. - Most fog jönni a kérdés, hogy mit jelent az, hogy szervezés alatt van, kivéve, ha ezt a szófordulatomat már egyszer eljátszottam nála és rájön, hogy ez mit jelent. Hogy lényegében fogalmam sincs, mi lesz az első program után. Ez a tény mondjuk bármelyik pillanatban megváltozhat, mert még mindig abban a hitben ringatom magam, hogy akármikor ki tud pattanni a fejemből egy remek ötlet, csak meg kell várni, míg ez megtörténik.
- Semmit - vágom rá kérdésére vállat vonva. - Aludtam, mintha úgy bevertek volna nekem egyet, hogy reggel tízig blackout volt. - Tudom, unalmas vagyok. - Viszont, mivel feltetted ezt a kérdést, Sherlock agyam azt feltételezi, hogy velem ellentétben te nagyon is álmodtál valamit. Igaz?
Lassan nekem is fel kellene öltözni, csak mert lassan itt a futár és nem tudom, hogy kettőnkön kívül valaki van-e valaki más is még itthon, hogy átvegye a kajákat és még vállalható külsővel is rendelkezik. Mármint nem úgy, Priya szerintem nagyon is vállalható szerintem, csak nehezen tudom elképzelni, hogy frissen kelt fejjel bárkinek is ajtót nyitna. Nyilván ahogy ez eszembe jut, bezengi a lakást a csengő.
- Oh geci! - nézek Priyara, hogy nah melyikünk lesz előbb kész, hogy átvegye, de pár másodpercnyi banditás farkasszem után belátom, hogy én, szóval átfutok a szobámba és felhúzok egy sportnacit, mert azt könnyű magamra rántani, majd eltrappolok az ajtóhoz és átveszem a futártól a kaját. Nem idegeskedem, mert mikor én szállítok ki kaját, akkor is néha olyan állapotokban fogadnak a vevők, hogy csak pislogok, úgyhogy egészen biztosan nem az én meztelen felsőtestem fogja kiütni a biztosítékot. Pláne, hogy férfi az illető.
- Megjött minden cucc! - kiáltok Priyanak, hogy lényegében az ebéd, avagy a reggeli, kinek, hogy tetszik, tálalva van. Nem kell még ennünk, mert csak fél egyre megyünk, viszont én farkaséhes vagyok.  
MONTY

Priya K. Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaidee Amarin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 547068f206806983a48d489494d2dd8ad01bf8ad
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee A90f8826d2d7db67e1552a4b158cbd187989db8f
SORRY, I AM TOO BUSY RIGHT NOW,
can i ignore you later?
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 6eecc57bd865ab68237e34754074b6ced83f02d1
The stuff you heard about me is a lie.
I'M WAY WORSE, OKAY?
♫ :
What you know about rollin' down in the deep?
When your brain goes numb, you can call that
mental freeze. When these people talk too much

PUT THAT SHIT IN SLOW MOTION, YEAH
I FEEL LIKE AN ASTRONAUT IN THE OCEAN
>> ayy <<
★ családi állapot ★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 21fd58e305e78267b8179ee05d62500387180110
FUN FACT : Alcohol increases the
size of the ' SEND ' button by 89%.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Padkoptató Uber Eats-es futár
★ play by ★ :
Metawin Opas-iamkajorn
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 50a8b5bfcf7da9125962a98232abfe4b60e5f646
I would like to apologize to anyone I've
not offended yet. Please be patient.
I WILL GET TO YOU SHORTLY.
TémanyitásRe: It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee EmptySzer. Jan. 17 2024, 23:02

Jaidee & Priyasha
Ha társadalmi kísérletet folytattunk volna, vagy szimplán megkérdezünk olyan embereket, akik nem ismernek minket család szinten, mert nem laknak mondjuk legalább húsz éve a szomszédban és hallják az Amarin család legdicsőségesebb pillanatait a panel falán át, akkor tuti biztos vagyok benne, hogy sokkal többen gondolták volna, hogy Jad az idősebb, és én vagyok a fiatalabb iker, hiszen valami orvosi csodának kell lennie, hogy az én vézna testem előbb érkezett meg erre a csodálatos világra, mint az öcsémé. Komolyan, egyszer találtam egy tanulmányt a neten, amit végül azért nem olvastam végig, mert a tudományos összefoglaló után elvesztettem az érdeklődésemet, de legalább abból a néhány bekezdésből kiderült, hogy ha varázserővel nem is rendelkezünk, azért valamilyen formán különlegesek vagyunk. Nem mintha olyan nagyon bántott volna a dolog, mert így egészen azóta, hogy beszélni tudok, fel tudom használni Jaidee ellen, hogy én vagyok az idősebb, ezért rám kell hallgatnia. Attól persze még nem teszi meg, de maga az elképzelés jeles, és különben is mennyivel jobb, hogy van szabad akarata és saját elképzelései, mint hogy valaki másnak kelljen megmondania, hogy mit csináljon. Azért abban nyilván reménykedtem, hogy a születésnapunkat nem felejti el megszervezni, mert egészen addig rágtam miatta a fülét, amiért már konkrétan akkor is lepisszegett, ha együtt reggeliztünk levegőt mertem venni. Lou meg én pont a napokban beszélgettünk arról a munkában, hogy ebben a tekintetben mi a különbség bizonyos emberek között, mert sosem tartottam túlságosan értelmes megoldásnak beskatulyázni az emberiséget abba a két kategóriába, hogy férfi és nő. Az emberek sokkal színesebbek és változatosabbak ennél, amit valójában ünnepelni kellene.
Hogy mit vártam a szülinapunktól? Nem igazán tudnék egy dolgot kiemelni, mert az ember idővel megszokja, hogy minden évben eljön, és bár mindenki alig várja, hogy betöltse a huszonegyet és végre a szülei felügyelete nélkül is fogyaszthasson alkoholt - nyilván se Vic, se Dee, se én, vagy Jad nem ittunk úgy, hogy nem lett volna még szabad, mert mind ennyire jó amerikai állampolgárok és törvénytisztelő individuumok vagyunk... De egy szó mint száz, huszonegy után már nem igazán van mit várni, egyre több dologról derül ki, hogy a suliban nem tanítottak meg rá és hogy a kapitalizmus egy baromi nagy átverés. Mégis, hogy ne egy ilyen szép napon vizionáljam a világ végét és mindazokat a dolgokat, amelyek bárkit mély depresszióba kergettek volna, mondjuk, hogy ott vannak az élet apró örömei. Például a tény, hogy Jaideet megfenyegettem, hogy idén ő szervezi a szülinapunkat, és ha nem teszi meg, egy hónapig nem falazok neki, ha szüksége lenne rám. Arra is kész voltam, hogy ha elfelejtette és azt várja, hogy én alkossak valamit, akkor eladom a neten a ruháit, meg a legdrágább cipőit, csak hogy megtanulja kivel van dolga, de amint berontott a szobámba, egyébként is reális alternatívának láttam, hogy tönkre tegyem az életét. Főleg, mert a felém dobott párna olyannyira váratlanul ért, hogy amint eltalálja a fejemet, a nyakam előre bicsaklik és Tom és Jerry stílusban rajzolva látom is, ahogy leszakadva végig pattog a szoba padlóján.
- Most miért vagy ekkora állat? - A homlokomat dörzsölgetve pillantok rá, olyan szúrós szemekkel, mint egy lesben lévő szurikáta. Megragadom ugyan a felém hajított párnát, de egyelőre nem vetem rá magam. - Jaidee, kukkolni fog a szomszéd, ha nem öltözöl fel és... - fulladozó torokhangokban végződik a mondandóm, amint az öcsém elkap a farönköket megszégyenítő méretű karjaival - mondom, orvosi csoda vagyunk. Még véletlenül sem arról van szó, hogy az emlékezetembe fog égni az alsónadrágja mintája, ami már így is több tudás vele kapcsolatban, mint amire szükségem volt.
- Boldog szülinapot, te tökfej! - A kezemet tyrannosaurus rex módjára emelem meg, hogy meglapogassam a hátát én magam is. Akármennyire is fel tudja nyomni az agyvizem és akármennyire kedvem lenne oldalba bökdösni őt a csontos könyökömmel, attól még ő az első kapcsolatom, akivel gyakorlatilag a születésünk óta ismerjük egymást, ezért bár nyilván nem teszek különbséget a testvéreim között(!!), de mégiscsak az öcsém a kedvencem.
- Igen, akartam is ké... - belém fojtja a szót, ezért csendben maradok, és már épp újra levegőt gyűjtök a tüdőmbe, hogy tényleg azokat a kérdéseket tegyem fel, amiket ő most felvázolt, de végül csendben maradok, amíg szükséges. - Aha, nagyjából ezek érdekelnek. - Feltérdelek az ágyamon, hogy jól hasba tudjam vágni a párnával, ami egy olyan srácnak, aki amúgy edzőterembe jár, biztosan meg sem kottyan, de én mégis reménykedem. Lehet, hogy a pucér mellkasára kellett volna csapnom a tenyeremet, az már tuti meglátszana, de nem akarom, hogy a haverjainak úgy adja elő, hogy valami domina csaj rátalált, szóval jobb lesz tartózkodni az ilyesmitől.
- Rendeltél char siut is? És zöldséges rizst? És szezámmagos csirkét is? - Gondolkodás nélkül soroltam a kedvenceimet, amit annyiszor rendeltünk már családi közös kajálások alkalmával, hogy tuti álmából felkeltve is tudnia kell.
- Okéé, és... - Gyanakodva pislogtam felé, miközben folytattam: - Mit vegyek fel erre a bizonyos helyre? Te mit vennél fel? - Általában nem voltam az a lány, aki túl sokat foglalkozott a külsejével, mindig inkább laza, túlméretezett dolgokat hordtam - gyakran a férfi részlegről -, de amióta a világjárvány alatt még fodrászhoz sem tudtam menni, hogy visszavágja a hajamat arra a hosszúságra, ami volt, amikor még kék volt, és Dee is kezelésbe vett, kezdtem kicsit másképp tekinteni a megjelenésemre. Főleg, mert láthatóan Louisnak is feltűnt a változás, ami nem mondom, hogy jól esett, de mégis jól esett.
- A meglepi után is lesz még valami meglepi? Vagy mit takar pontosan a meglepi? Elmagyaráznád? - Kérdőn pislogtam rá, félrebillentve a fejemet. - Amúgy mit álmodtál? - tettem fel a random kérdést, aminek valójában az ember szülinapján lehet tök nagy jelentősége is. Elvégre senki nem akar arra kelni, hogy álmában meghalt, vagy ilyesmi. Szép kis kezdése lenne az a napnak. A közeljövő pedig egy hatalmas rejtély, köszönhetően az öcsémnek. Nem is tudom, hogy kibírom-e, ha nem mondja el hová megyünk.
951 ain't it fun boldog szülinapot ÖCSI!!! öltözet   +


So this is how it goes
Well, I would have never known And if it ends today I'll still say that you shine brighter than anyone And If you run away now Will you come back around?

Jaidee Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 45bfcd836a8277f34cc7552cee9de47bffbfea6c
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 7b27c4fed74ebd8dcc6f3f4a7d28a8f772013daf
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Where's my fucking teenage dream?
If someone tells me one more time "Enjoy your youth," I'm gonna cry I'm anxious, and nothing can help And I'm so tired that I might Quit my job, start a new life
★ családi állapot ★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee E0e886c9afbdb1e3628f6bbd629727795772e6aa
Hey, baby, I think you're really dope
Don't know why I should ever leave your side 'Cause this is love, right? I wrote a note and left it in your pocket Kissing in the taxi cab 'Til the driver gives us dirty looks
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee F63cc5a61047a6acc9a9b3761b4fa95a512e55e1
★ foglalkozás ★ :
mozi pénztáros
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 0599ae9a62022b9c110dd0f69a744967305b3e07
TémanyitásIt's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 20:16

cat on the keyboard

previously

Néha amúgy eljárok kondiba. Bár rendszerint jobban szeretem a sportokat, focit, tollast, újabban meg bokszolni kezdtem, de azért, ha időnként elhívnak a kondis haverok magukkal, nem áll szándékomban mindig nemet mondani. Újabban rájöttünk – cirka huszonöt év kellett hozzá –, hogy a Van Cortlandt Parkban is vannak ilyen kültéri kondis területek, ahol lehet húzódzkodni és pár sráccal úgy voltunk vele, hogy inkább edzünk többet karra, mintsem, hogy mindig köcsög ismeretlenek beszólogatását kelljen hallgatnunk.
- Te, nem jövőhéten van a szülinapod? - kérdi a padon ülve a barátom. Még egyszer felhúzom magam nagy nyögések közepette, aztán elengedem a korlátot és hátrálni kezdek.
- De. De jobban örültem volna, ha nem juttatod eszembe - rázom le karjaimat és megindulok a kulacsom felé.
-  Nyugi nem kapsz tőlem babazsúrt - röhögnek, meg igazából én is velük, csak nem látszik, mert épp táplálom a hidratálószert a testembe.
- Ja nem azért, hanem mert Priya pár napja kijelentette, hogy idén megnyertem magamnak a buliszervezért.
- Milyen buli? - Gondolja ő, hogy nah majd bedobja magát és lesz itt buli, nem is kicsi. Viszont, amiről én beszélek az más. A születésnapomat sosem töltöm mással, csak az ikertestvéremmel. Legalábbis a nappalt biztosan, de volt már hogy Priya esti programot szervezett be és akkor nem mentem el semmilyen szülinapi meglepetésbulira. A tesóm ezeket mindig olyan jól megoldotta, én meg itt magyarázkodásba kezdek.
- Hát az van, hogy ahelyett, hogy felesleges ajándékokkal halmoznánk el egymást a születésnapunkon, arra licitálva, hogy ki költhetett többet a másikra, kitaláltunk négy éve, hogy kettőnk napját szánjuk egymásra és valami közös programmal ünnepeljük meg. - Eddig tényleg 10/10-nek tűnik az ötlet. - Első két évben ketten szerveztük, bár én sosem voltam túl hasznos ezekben. - Valójában ámblokk nem jellemző rám, hogy valamikor is TÚL hasznos akartam volna lenni. Elég csak a "megfelelően" hasznos jellemző nekem és megtakarítom az energiám nyolcvan százalékát.
- Aztán Priya magára vállalta a tavalyit és most megkaptam, hogy én jövök és tegyem oda magam. – Megvakarom a tarkómat.
- És mit találtál ki? - Megfordulok és úgy nézek rá, mint aki ötöt osztott volna nullával. De most komolyan, miért ennyire evidens, hogy pár hét alatt megszülöm a spanyolviaszt és kitalálok valami jót? És kérek azokból a beszólásokból, miszerint "eGy ÉvEd VoLt HoGy MeGsZeRvEzD".
- Szerinted?
- Nyilván semmit, mert ostoba vagy. - Oké, hallgatás beleegyezéssel elfogadom az állítást, mert bizonyos mértékben a mondat mindkét fele igaz, de az első hatványozottan is.
- Miért, te hova vinnéd a nővéredet? Nem könnyű nekik mit kitalálni.
- Mit tudom én. Mondjuk fotózásra. - Röhög. Csak benyögött valamit, amit senki sem gondol komolyan.
- Minek fizessek egy fotóért, mikor az iphone-ommal ingyen megoldom? - legyintek. Viszont ha Priyanak nem is tudok mit kitalálni, most speciel kiváló ötletem támadt. Visszaveszem a pólómat, én nem akarok többet edzeni akkor sem, ha ők folytatják.
- Meki? - A nagyban gyúró gyerekek aztán egyezményes némasággal jelezve egymásnak hogy "ezt letagadjuk", megindultak a meki felé.

and now

Október 20, péntek. Zsír, Tavaly csütörtökre esett, most viszont van lehetőség este inni is. Mondjuk tavaly is megoldottam ezt a részét, de hagyjuk is. Nekem pénteken nincs órám, úgyhogy viszonylag könnyen megoldottam, hogy ezen a napon ne is dolgozzak. Szeretném, ha tudná Priya, hogy mennyire fontos nekem ez a nap kettőnk miatt, nem csak mert az én születésnapom. És az, hogy mennyit idegeskedtem a mai nap miatt jól mutatja, hogy igenis számít nekem, hogy jól érezze magát.
Reggel tízkor kelek. Oké, délelőtt tízkor. Úgy voltam vele, hogy ha már születésnap, aludjuk ki magunkat. Még ébredezik a testem, mikor a telefonomért nyúlok, megnézem az időt és reflexből nyitom meg a facebook, insta meg discord üzeneteket, de szerencsére már öt perc után eszembe jut, hogy mit szoktam a születésnapjaimon megfogadni magamnak: ma nincs social media! Muszáj, máskülönben egész nap "köszönömöket" írogatnék, meg képeket posztolnék és tavaly volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy ez egyrészt felesleges, másrészt teljességgel tiszteletlen Priyaval szemben.
Úgyhogy eldobom a telót és még alsónadrágban átmegyek Priya szobájába, hogy lecsekkoljam, ő itthon van egyáltalán, vagy neki mindenképpen kihagyhatatlanul dolgozni kell délelőtt. Előbbi.
-  Boldog születésnapooot! - vágom hozzá a kispárnámat, ahogy benyitok. Ez a szeretetem első jele, a második meg az, hogy nem sétálok végig a cipőin, hogy félpucéran öleljem kígyószorításomba. Ma cuki leszek.
- Gondolom az első kérdésed, hogy mit képzelek, a második meg hogy mit fogunk ma csinálni, jól gondolom? - Nem igazán hagyok neki időt a válaszra, csak mert majdnem biztos vagyok benne, hogy a párna miatt is kiakadt és abban is, hogy feltételezi, teljességgel balfasz vagyok ahhoz, hogy ez egy tartalmas nap legyen. És ez így is van.
- Nem akarok túl sok dolgot előre lelőni, de csak hogy valamennyire kielégítsem a mérhetetlen kíváncsiságodat, vagyok olyan kedves és elárulom, hogy rendeltem ebédet, mégpedig kínait és sokat. Szóval bekajálunk, aztán fél egyre megyünk egy bizonyos helyre. Utána pedig meglepi lesz. - És a hihetetlenül irritáló és indokolatlanul széles vigyor sem marad el a végén. Szeretném, ha nem éreztetné velem, azt hogy tudja, mik rejlenek szavaim mögött. Oké, a kínait múltkor ő emlegette, ezért gondoltam, hogy most veszek magunknak rohadt sokat belőle, a program végül tényleg fotózás lett - csak mert nem jutott eszembe más -, a meglepi meg még magamnak is meglepi, merthogy improvizálok. De én hiszem, hogy ez egy állati jó nap lesz, ha kibírjuk a fotózást.
MONTY

Priya K. Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaidee Amarin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 547068f206806983a48d489494d2dd8ad01bf8ad
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee A90f8826d2d7db67e1552a4b158cbd187989db8f
SORRY, I AM TOO BUSY RIGHT NOW,
can i ignore you later?
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 6eecc57bd865ab68237e34754074b6ced83f02d1
The stuff you heard about me is a lie.
I'M WAY WORSE, OKAY?
♫ :
What you know about rollin' down in the deep?
When your brain goes numb, you can call that
mental freeze. When these people talk too much

PUT THAT SHIT IN SLOW MOTION, YEAH
I FEEL LIKE AN ASTRONAUT IN THE OCEAN
>> ayy <<
★ családi állapot ★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 21fd58e305e78267b8179ee05d62500387180110
FUN FACT : Alcohol increases the
size of the ' SEND ' button by 89%.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Padkoptató Uber Eats-es futár
★ play by ★ :
Metawin Opas-iamkajorn
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee 50a8b5bfcf7da9125962a98232abfe4b60e5f646
I would like to apologize to anyone I've
not offended yet. Please be patient.
I WILL GET TO YOU SHORTLY.
TémanyitásRe: It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
It's me who organised this day, sorry | Priya & Jaidee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jaidee Amarin
» Jaidee Amarin
» Jaidee & Aster - Sorry about that
» 11 ღ Priya & Dee
» Food left behind - Yindee & Jaidee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx-
Ugrás: