New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 06:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Aiden & Raelyn | back to the beginnings
TémanyitásAiden & Raelyn | back to the beginnings
Aiden & Raelyn | back to the beginnings EmptyPént. Jan. 19 2018, 15:09

Aiden & Raelyn
BACK TO THE BEGINNINGS

A lakótársam-per-barátnőm ma reggel előállt azzal a zseniális, ám de halva született ötletével, hogy nekem pasi kell! Tudom mire gondolsz. Nincs szüksége ellenségekre annak, akinek ilyen barátai vannak. De most komolyan, minek kellene nekem egy faszi, amikor épp most próbálok megszabadulni az egyik szemétládától? Még a válást sem mondták ki hivatalosan, és már tegyem ki a gyenge idegrendszeremet egy másik baromnak? Na de Jenny-nek mindenre van egy jó-nak tűnő válasza. Ne hosszútávra keressek! Csak valaki olyanra van szükségem, aki egy ideig elszórakoztat, és segít elfeledtetni velem Adamet. Hát őszintén, kétlem, hogy ez lenne a megoldás, igazából a szívem szerint egyelőre tartanám a három lépés távolságot a város összes hímnemű egyedével, de Jenny levakarhatatlan, és attól tartok, talán még sosem tapasztalta a férfikusz undoritisz súlyos tüneteit magán. A tudtomon kívül, talán már napokkal ezelőtt, leszervezett egy dupla randit a pasijával, meg annak unokatestvérével, aki szerinte nagyon be fog jönni nekem, és már nincs menekvésem. Beletörődtem a sorsomba. Oké, egy randiba még senki nem halt bele. Vagyis tulajdonképpen igen, az emberek a legártalmatlanabbnak tűnő helyzetekben is képesek kipurcanni, sajnos mentősként már csak tudom, de most optimista leszek. Viszont kikötöttem, hogy a helyet én fogom kiválasztani. Semmi kedvem puccparádéban díszelegni egy méregdrága helyen, ahol az is elviszi a fél fizetésedet, ha csak ránézel az étlapra. Ilyenekben volt részem elég Adam mellett. Egy kocsma vagy pub pont megteszi, megiszunk pár italt, és aztán mehetünk is. Nyilván nem a legromantikusabb, de pontosan ez a lényeg. Még csak arra sem veszem a fáradtságot, hogy keressek valami felkapott, új helyet, ami esetleg jelenthetne némi változatosságot, mert oda akarok menni, ahová a munkába állásom kezdetén és előtt is már sokat lógtam Bronxban. Igazából egy ideje már nem jártam erre, a házasságom Manhattanbe költöztetett, utána pedig Queensben kötöttem ki, így szépen elveszítettem a kapcsolatot a régi megszokott társasággal. De ahogy erre számítani lehetett, megérkezve máris akad néhány ismerős arc itt-ott, és akik még megismernek, illetve nem gondolják, hogy az elmúlt évek alatt egy sznob picsa lett belőlem, aki nem érdemli meg a pillanatnyi figyelmüket sem, még rám is köszönnek, amit örömmel viszonozok. Végül helyet foglalunk a sarokban az egyik bokszban, és be kell vallanom, a továbbiakban az este sokkal jobban alakul, mint vártam. Mármint Peter, a kuzin, egyáltalán nem az esetem, de cserébe abszolút jófej, hamar megtaláljuk a közös hangot, jól el lehet beszélgetni és tréfálkozni is vele, és a négyes fogatunk az elfogyasztott italmennyiség növekedésével párhuzamosan válik egyre vidámabbá. Aztán egyszer csak Jenny meg a hapsija kitalálják, hogy nekik haza kell sietniük megetetni a szomszéd macskáját. Aha, na persze! Ennél bénább módon még senkitől nem hallottam megfogalmazni, hogy rájuk jött a tudjuk mi. De Pete-tel olyan jól elvagyunk, hogy pont teszek rá, hogy mit csinálnak. Csak rendelünk egy újabb kört, és traccsolunk tovább, jelenleg épp a kedvenc sorozataink legutóbbi epizódjait tárgyaljuk ki, amikor a kocsma másik felében egy egyre hangosabbá váló szóváltás magára vonja a figyelmünket. Valójában mire oda fordulunk, már ki is tör a verekedés. Először annyira valójában nem érdekel a dolog, de aztán kiszúrom, hogy az egésznek a közepében egy régi ismerős, Aiden áll, akinek, már most látom, hogy bizony szüksége lesz gyors ellátásra, mert bekapott néhány csúnya ütést.
- Bocs, mindjárt jövök – lököm oda a „randipartnernek”, és közelebb sétálok az események epicentrumához. Épp meghallom, hogy valaki máris a mentőket emlegeti, miközben valaki más lepisszegi, pontosan tisztában vagyok vele, hogy miért. A legtöbb környékbeli ódzkodik attól, hogy segítséget kérjen, és kockáztassa, hogy a rendőrség beleüsse az orrát a dolgaikba.








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden & Raelyn | back to the beginnings Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Aiden & Raelyn | back to the beginnings 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Aiden & Raelyn | back to the beginnings 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Aiden & Raelyn | back to the beginnings 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Aiden & Raelyn | back to the beginnings 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Aiden & Raelyn | back to the beginnings
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane & Raelyn | don't hold yourself back
» Raelyn&Dorian - no one like you
» All beginnings are difficult
» Beginnings - Evelyn & Ricky
» Gabriel & Perla • here's to new beginnings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: