New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

welcome to Paris - Lindy&&Luana
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptyVas. Jan. 14 2024, 13:32

“That's all they really want
Some fun
When the working day is done
Girls, they want to have fun
Oh girls just want to have fun”


.


Mosolyogva hallgatom, mert hát mikor máskor lehetnél valaki, aki nem vagy, mint most? Hiszen senki nem ismer minket. Itt a lehetőség kitörni a sztereotípiákból. Egyikünkről sem tudják, hogy kinek vagyunk a gyerekei, vagy az ő esetében kik a tesói.
- Tudod mit, legyél az, aki akarsz. Mert megtehetjük. Én biztos nem fogok ítélkezni – vonom meg a vállam nevetve. Mert bűnösnek érzem magam, hogy én is eljátszottam a gondolattal. Milyen lenne olyannak lenni, aki nem vagyok. Levetkőzni a gátlásainkat és kalandba keveredni. Amit eddig csak hallgattam a többiektől. De közben bennem van a félelem is, hogy mennyire maradnék önmagam? Szeretném? Megváltoznék? Ehhez nem ittam elég pezsgőt, hogy ellazuljak.
- Naná, mindenképp józanul. Rám nincs jó hatással az alkohol – vigyorgok rá. Soha többet annyi mennyiségben. Az biztos. Napokig úgy éreztem, mintha a sivatagban lennék és állandó szomjúság érzetem volt miatta. Fejfájásról ne is beszéljünk. Ott látszott meg igazán, hogy ezek a tini éveimből kimaradtak.
- Nem, nem. Senkinek nem táncolok, az aprót pedig most felejtsd el. Soha nem ismerkedtem egy rúddal se, nem most fogok. Ha többet iszok és lesz olyan őrült ötletem, csak rángass onnan kifelé – most már nem tudom visszafogni a nevetésemet. Mert hát inkább néznék ki egy életéért küzdő rozmárnak, mint sem egy szexinek próbálkozó lánynak. Senkinek nem kívánom azt a sokkot, hogy végig nézze.
Aztán persze jött a kedvenc hobbim az insta képek készítése. Sokan mondták már, hogy függő vagyok. De én nem a népszerűségért csinálom, leginkább azért, hogy megmaradjanak az emlékeim. Ha unatkozom lássam micsoda kalandokban volt részem.
- Tudom, csak vicc volt, nyugi. Amúgy meg aki irigy, átadom az életemet egy napra, próbálja ki, milyen érzés Lockers doktornőnek lenni – vonom meg a vállaimat. Hiszen nem egy leányálom, még ha annak is tűnik. A rossz élményekkel már megtelt volna az internet végtelen adatbázisa.  Inkább a szépre és a jóra koncentrálok, mint a sok rosszra. Ami az életem része. Most még.
De aztán elhessegetem a rossz gondolatokat és a képek készítésére koncentrálunk. Annyi rutin van már, hogy tudom melyik póz előnyös, a fények. Minden egyéb. Ahogy elkészül nevetve bólogatok csak.
- Azok – hajtom le a fejem nevetve. Sosem éreztem magam jó nőnek, ahogy fogalmazott. Hiszen az átlagos próbálok lennék. Nem kérkedni, egyik adottságomról sem tehetek. Ezt mind örököltem.
- Tudom, ebben már volt részem, és el ne engedd a kezem az este folyamán – igazítom meg a hajam, mintha zavarna. Igazából egyszer próbáltam ki, akkor is Lu-val sodort össze az élet, így mondhatni, hogy mázlim volt. Nem szeretném tovább játszani a szerencsémmel. Hátha egyszer valami rosszba futok bele.
- Lu.. - sóhajtok egyet, ahogy végig hallgatom a monológját és felpattanva idegesen töltöm ki az utolsó cseppeket az üvegből és azonnal meg is iszom azt. Hogy ne akarjak még ezen is agyalni. - Én.. Szóval. - felsóhajtok. - Nem ez volt sose a prioritásom, mindig az iskola és a kórház lebegett a szemem előtt. A pasik nálam vakvágányon voltak és lesznek is – vonom meg a vállam. Nem akarok bele keveredni még egy éjszakába sem. Tudom mit mondtam, de ez az egy, amit nem fogok soha meglépni. Nem vagyok képes csak a testi örömökért egy éjszakára levetkőzni a gátlásokat. Mint, ahogy nagyon sokan minden gondolkodás nélkül megteszik.
- Menjünk inkább – veszem a táskámat, ahogy abba beledobom a telefont. Kissé zavarba jöttem és ilyenkor nem tudok megülni a fenekemen.

.

To: Luana | Outfit: This | ♫: Girls Just Want To Have Fun

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptyKedd Jan. 16 2024, 22:59

Lindy & Luana
Az életem nagy részében Luana Machado voltam, voltak olyan partik, ahol nem kellett annak lennem, és az elég nagy felszabadulás volt számomra. Imádok az lenni aki, de olykor jó kilépni ebből az életből, hogy megtapasztaljuk kik is vagyunk igazából. Ez a mostani jó lehetőség erre és amikor Lindy egész jó ötletnek titulálja kacsintok rá. Kihívás elfogadva!
- Az alkohol nem azért van, hogy jó hatással legyen ránk, hanem, hogy egy kicsit megborítson minket. Az a baj, hogy te keményen kezdted, lehet ennél kellemesebben is érezni magunkat a piától, csak jól kell tudni a határainkat, ami neked még érthetően nem annyira ismert, de ezt is tesztelhetjük most is akár, a kis pezsgő nem fog nagyon fejbeütni és lehet nem is erőltetjük a továbbiakat, sétálunk egyet és maximum a nap végén öntünk magunkba még. Benyomunk valami zenét és kitáncoljuk a feszkót és az alkohol hatását. - igen ez egy egész jó terv lehet, bár nem akarom, hogy rászokjon az ivásra, mert nem jó szokás, de néha könnyű ide menekülni a gondok elől úgy is akár, hogy nem leszünk teljesen készen másnap.
- Nyugi a rúd és én sem vagyunk barátok, próbáltam, egy elég merev helyzetben és nem tudok azonosulni vele, de azért az aprót már had dobáljam. - nevetem el magam már én sem éppen kecses hangokat hallatva közben, de egymás között ezek nem elítélendő dolgok.
Elkészítjük a képeket, és lehet, hogy tényleg irigylésre méltó az életünk egy két mozzanata az internetről könnyen válhat bármi azzá, de igen, ahogy ő is mondja, csak egy napot töltsön bárki is az ő bőrében én csak hallomásból tudom milyen neki, de nem irigylem. Nekem is olyan tökéletesnek tűnik minden, amúgy az is, de ahhoz küzdeni kell és elérni dolgokat, amit még szépen lassan el is fogunk, de idő kérdése.
- Nem fogom, veled jöttem ide, veled is akarok hazamenni, minden este, a kis kalandok meg megmaradnak a flörtnek maximum. - nem tervezek nagy románcot itt összeszedni, így minden figyelmem az övé lehet ha igényli és komolyan is gondolom.
Ahogy felpattan a beszédem után kíváncsian figyelem és amint kibújik a szög a zsákból rögtön tudom hol van a turpisság, és miben nyúltam félre. Ezt a részét még nem beszéltük meg az életünknek, bár ő tudta, hogy már voltam pasival,  róla ilyen téren sosem esett szó. Mosolyogva odasétálok mellé. - És nem is kell, hogy ez prioritás legyen egészen addig amíg készen nem állsz rá. Bár nekem is lett volna ennyi eszem régebben, de elvitt az élet. - mondom neki és megölelem. Sok nő gondolja ezt, a türelmetlenség nagy úr és a kíváncsiság, pont mint nálam, nem bántam meg, de lehet máshogy csinálnám már, mit anno.
Elindulunk, de érzem a zavarát, amit nem akarok megtartani, minél hamarabb oldanom kell, de a taxiig nem nagyon akarok szóhoz jutni, megyek az úton a kis autóig. Megadjuk a címet és elindulunk.
- Ugye tudod, hogy ezekkel kapcsolatban nem kell beszélned ha nem akarsz, de ha mégis akkor sem kell szarul érezned miatta. Különbözünk, nagyon is, főleg ezekben, de pont azért foglak tudni meghallgatni és te is engem, nem tanácsot kérünk egymástól, mert nincsen egymás életéből meríthető tapasztalatunk, de lehet véleményünk, ami segíthet a másikank. Most ebben nem lesz véleményem, inkább csak becsüllek miatta és köszönöm, hogy elmondtad. - lehet nem nagy dolog, de nekem nagynak számít, sok mindent lépünk meg mi ketten elég hamar és az ilyen fajta barátság az, amiből kötőséd lesz egyszer, amit sosem akarunk majd elengedni.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwelcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptySzer. Jan. 17 2024, 16:13

“That's all they really want
Some fun
When the working day is done
Girls, they want to have fun
Oh girls just want to have fun”


.


Na igen, én meg az alkohol nagyon nem jó barátok vagyunk. Erről pedig ő tudna több mindent mondani, mert nem sok minden maradt meg, csak hogy másnap majd’ meghaltam miközben örültem, hogy valaki fogja a hajam míg a wc csészét ölelgetem.
- Jó, akkor legyen így. Keressük meg hol van az a határ, ami nekem még nincs meg – bólogatok nevetve. Hiszen nem tisztem soha nem inni alkoholt, csak ennyire megborulni nem akarok, mint akkor. Bárcsak akkor tudtam volna, hogy lesz még rosszabb is. Mert hát tudjuk, hogy azóta ezerszer rosszabb dolgok is megtörténtek velem, mint részeg üzenetek olvasása.
- Oh, szóval te nem vagy barátja, de én ismerkedjek vele, hogy dobálhasd az aprót – eskü két pohár pezsgőt ittam, de már most nem lehet levakarni az arcomról a vigyort, ahogy elképzelem magam egy ilyen rúdon ahol Lu dobálja az aprót a ruhámba. Borzalmas női esténk lesz úgy érzem. Bár ha még iszok kettőt valószínű dalolva pattanok fel, hogy uraljam a színpadot.
- Oké, oké. Akkor max velem osztozol az ágyadon. De nem foglak ám erőszakkal elszakítani egy lehetőségtől sem – bólogatok, mintha teljesen komolyan gondolnám. Mindkettőnknek más a prioritása és ebben sosem voltam kétséges. Ő simán tud érzelmek nélkül lépni, én viszont még az ajtón sem tudok úgy kilépni, hogy ne mantrázzam magamban, hogy nem lesz gond. Az egyetlen váram a kórház volt, ahol szükség volt a segítségemre. Az emberek tudták, hogy mindent megteszek azért, hogy nekik jobb legyen. De most ott sem érzem teljesen biztonságban magam. Akár úgy is mondhatnám, hogy el kellet szabaduljak Amerikától, hogy kicsit fellazuljak és ne legyek annyira merev. Mint ahogy a mindennapokban voltam. Féltem, hogy melyik sarokból ugrik ki és támad le.
De aztán a beszélgetésünk hamar kényes vizekre evez és érzem, hogy ebből sehogy sem fogok jól kijönni. Érezheti, mert ha ideges vagyok képes vagyok kivetíteni másokra a feszültségemet.
Bár nem kellet teljesen kimondanom értette mire gondolok és enyhe vöröslő arccal fordulok el tőle. Mert igen, lehet, hogy nem úgy tűnik, de én tipikusan a szürke kisegér státuszban voltam mindig, könyvtár, az egyetem és az ágyam három szögéből még egy férfi sem volt képes kirángatni. Vagyis, egy. De ő nem olyan státuszban van. Főleg, hogy apám éktelen haragra fog gerjedni, ha megtudja újra itt van.
- Tudod, apám sosem akarta, hogy pasik legyenek a fő céljaim. Aztán már annyira megszoktam a tiltását, hogy úgy voltam vele, tényleg nincs szükségem arra, hogy valami paraszt összetörje a szívem. Az annál nagyobb kincs – vonom meg a vállam miközben már menekülnék a szobából, hirtelen olyan szűkössé vált, hogy úgy érzem megfulladok. Nem beszéltem róla senkinek. Ez olyan magánügy, hogy majd ráérek ezen agyalni, ha eljön a pillanat azzal, aki képes áttörni azt a falat, amit felállítottam. Megküzdeni a sárkánnyal, hogy oda érjen. Jó érzés, hogy megölel, amolyan biztatás kép, így csak belebújok a karjaiba egy pillanatig.
Mikor már legalább a hotelból kiérünk megnyugszom, hiszen a friss levegő megsimogatja az arcom. Ezzel lehűti a pirosságot róla, majd a kocsiba beülve sóhajtok egyet. Mert visszatérünk a témához és csak a számat rágcsálom.
- Lu, én nem tudok erről olyan szabadon beszélni. Nekem ez kényes pont és hát.. jó ha úgy érzem megkereslek. De köszönöm, hogy megértő vagy ez sokat jelent – mosolyodom el, ahogy kifelé bámulok az ablakon. - Olyan szép ez a város, nézd – mutatok kifelé, ahogy az ember forgatag hömpölyög az utcákon, mintha senkinek semmi dolga se gondja nem lenne.

.

To: Luana | Outfit: This | ♫: Girls Just Want To Have Fun

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptyPént. Jan. 19 2024, 23:53

Lindy & Luana
Mi sem könnyebb, mint ha két olyan ember találkozik, aki nagyban eltér egymástól bulizási szokásban. Mert ő nem iszik annyira, én túl sokat is, most valahogy azt az arany középutat szeretnénk megtalálni, ami inkább felé hajlik, hogy ne igyunk olyan sokat mégis annál a vonalnál álljunk meg, ahol nem a legutóbb együtt ivott jelenet lesz a vége, és nem a mostani állapotunk. Jól érezzük magunkat és majd teszünk dolgokat, amit meg kell bánnunk másnap, ez az élet rendje, józanul is képes ilyenre az ember, az alkohol csak jobban felszínre hozza a bátorságunkat.
- Én esetlen vagyok hozzá, te meg… - hallgatok el végigmérve őt és még a szememet is összehúzom hozzá. - Te meg elég dögös, hogy többet kinézzek belőled, mint magamból. Ad egyfajta magabiztosságot, de nekem most pont abból kellene visszavenni egy kicsit, hogy ne legyek teljesen kattos állandóan. - mert a magabiztosságom sok mindenen segít, de van olyan is amiben hátráltat és meg kell tanulnom abból is visszavenni, de a rúdon táncolás nem fog segíteni. Ad egy löketet, ahogy azon táncol egy nő, kecsesen, olyan szexinek érzi magát, még akkor is ha nem mondja  neki senki el ezerszer.
- Tudod nem lenne annyira fair veled sem ha mással jönnék haza és a magamnak betartott ígéret is megszegésre kerülne. Úgy vagyok vele, hogy flörtölni szabad, kell is, hogy az ember jobban érezze magát, de nem szükséges olyan tettekig fajulni ami nem kell ahhoz, hogy jobb legyen a közérzetem. - régebben sokat javított ez azon, ha stresszeltem, most sincs másként de nem tudom minden jöttmenttel működne e.
Nem akarom olyan helyzetbe hozni a vadságommal ami kényelmetlen neki, de simán átruházom rá az én dolgaimat, ami kellemetlenül érinti. Megértem amit mond, nem kell kifejtenie, de megteszi, és csak bólogatok felé. - A szívedet ne add oda bárkinek, valóban nagy kincs, de egy valakinek tartogasd én is azt teszem, megbántottak már sokan, de egyik sem tudott akkora űrt hagyni, hogy örökre szóljon. Megérdemled a legjobbat és én hiszek benne, hogy el fog jönni, de most nem ezen kell kattognunk többet nem fogom szóba hozni eskü. - teszem a szívemre a kezem nevetve, mert ebben nincsen semmi szégyellnivaló, vagy nem kényelmetlen téma és szeretném ha neki sem lenne az a velem beszél róla.
- Az apád meg kapja be, de komolyan. - nem nem fejtem ki tovább, csak kijön a számon de nem kérek bocsánatot érte, tudom, hogy az ő apjáról beszéltem, de tiltotta őt és közben képes szembemenni az elveivel, elválni, miközben a lányát nagyjából a prűdség határára kergette volna, még mázli, hogy Lindy túl talpraesett ehhez.
Bár nem akarom újra felhozni, azt tudnia kell, hogy sokat jelent, ami fenn történt, és csak bólint amikor azt kéri ne vesézzük ki. Fogalmam sincs igazából mit tudnék még ezen kívül erre mondani, így talán így jobb is ha akar majd beszélgetünk róla úgyis.
- Nem véletlen akartunk mi idejönni, tudjuk mi a jó. - vigyorodok el és kinézek az ablakon. - Bicikli kellene nekünk, nézd meg milyen szép biciklis képeket lehetne csinálni annál a fánál. - az út mellett egy óriási fa díszeleg csak úgy ott van, nincsen mellette más csak a beton, és lehet, hogy nagyon abszurd, de elképzelem magunkat francia sapkában előtte egy biciklivel mellettünk.
- A  vásárlás után bérelni kellene valami komoly fényképező gépet is, hogy tudjunk valami igazán egyedit alkotni. Legalább lenne mit kirakni az irodába, meg ha olyan este van a Pandorába, tematikusan a falakra, valami fasza kis neon kerettel. - pörög az agyam, nem a minkán inkább a rövid időnkben megtervezni szükséges programunkon.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwelcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptySzomb. Jan. 20 2024, 14:50

“That's all they really want
Some fun
When the working day is done
Girls, they want to have fun
Oh girls just want to have fun”


.


Ahogy magyaráz szinte látom magam azon az átkozott rúdon és felnevetek, mert valahogy az én képzeletemben nem épp a dögös szóval hoznám összefüggősbe, ahogy barátkozom a króm felülettel.
- Hagyjuk, szerintem meg se próbálom – vigyorgok rá, mert valahogy kétlem, hogy bármi jó sülne ki abból, hogy megszelídíteni próbálom a rudat. Kizárt dolog. Így csak jobban kitör belőlem a röhögés, ahogy elém kúszik a kép, ahogy valami istentelenül mereven próbálkozom dögösnek lenni a színpadon.
- Ha vissza akarsz venni, azzal az a baj, hogy csak akkor veszed észre, hogy ez már sok volt, mikor túlestél rajta és késő minden. De majd próbálok jelezni vagy terelgetni, hogy mi a legjobb közép út – azt hiszem. Nem is tudom, hogy fogom ezt kivitelezni, de az biztos, hogy mindent megpróbálok. Két ilyen különböző természetű ember, ahogy megpróbálja a másikat segíteni, akár egy csodálatos vígjáték lenne. Mondjuk el is adhatnánk a filmiparnak és még több pénzt zsebelnénk be, az biztos. Tragikomédia is lehetne a műfaja. Fejben már össze is állítottam a stábot. Tuti kasszasikere lenne.
- Rendben, akkor ezt meg is beszéltük – bólintok, na igen. Itt látszik, hogy mennyivel másabb kategóriába tartozunk. Ő tipikusan az, aki pörög és simán levezeti a feszültséget egy könnyed együtt töltött éjszakával. Míg én inkább egy izgalmas könyvben merülök el, vagy egy vígjátékba, ami lefoglalja az agyam és nem terhelem le a szervezetemet alkohollal vagy más férfiak taperolásával. Jobb a békesség, most amúgy sem vagyunk a városunkban. Így nem is kell azon agyalnom, hogy mikor fog megjelenni Garreth, hogy kérdőre vonjon.
Csak elmosolyodom a szavain. Nehéz erről beszélni, szinte senki nem tudja. Esetleg sejthetik, de más nincs benne. Kellemetlen nekem olyanról beszélni, ami engem érint. Bár már tanulgatom, hogy is kell segítséget kérni vagy elfogadni. De annyira kiszolgáltatottnak érezem ilyenkor magam. Mintha szánalmat keltenék és ezt az érzést kell megtanulnom kezelni. Az, ahogy apámról beszél csak nevetésre késztet, mert tudom miről beszél. Hogy szinte apácának nevelt ő meg simán meglépte azt, amit a férfiakról mondott. Visszanyalt a fagyi. Ezért is nem beszélek vele, a telefonom többször kiírta, hogy hívott meg üzenetet küldött, de pont nem fogok ezzel foglalkozni. A nénikém tudja, hogy itt vagyunk, kutya bajunk és megindulunk a városnak sétálni, nézelődni, vásárolni és este úgy is beugrunk hozzá vacsorázni. Majd ő beszél apámmal, hogy most kell egy kis levegővételnyi szünet, mindenki nélkül.
Végre legalább leakadtunk a kényelmetlen témáról vagyis számomra kényelmetlen. De teljesen mindegy, mert végre elragad minket Párizs varázsa. Felsóhajtva nézek ki az ablakon, hogy kiszellőztessem a fejem.
- Bicikli? - fordulok vissza felé és szélesen elmosolyodtam. Az annyira Emily párizsban feeling lenne, de mindenképp. Már kapom is elő a telefont, hogy keressek valami kölcsönzőt, mert most kedvet kaptam hozzá, hogy a friss levegőn ilyen kilátással biciklivel hódítsuk meg a várost.
- Lassíts, még csak a bicikliket keresek – nevetek fel, ahogy felnézek a képernyőből, épp annyira vagyok izgatott mint ő, de még így is nehezen tartok vele lépést. Ahogy annyi ötlete van már most, pedig nem vagyunk itt két órája.
- Oké, nem messze a boltoktól van egy bicikli kölcsönző, és az egyik üzletben profi fotós kellékeket árulnak. Ott biztos lesz egy gép, amivel tudunk mit kezdeni – magyarázok, ahogy megpróbálom az új címet elmagyarázni a megkopott franciámmal a taxisnak. Még csak az kéne, hogy más helyen kössünk ki.
De végül sikerül és kifizetve az utat pattanunk ki a kocsiból, hogy körül nézve a macska kövön tipegjünk az üzletek felé. Kell egy igazi francia sapka, amiben mindketten jól nézünk ki, meg talán egy sál, mert hűvösebb van, mint New Yorkban volt. Én fázom picit.
- Gyere, ez jó lesz – mutatok nem messze lévő üzletre, amin már külsőleg is látszik, hogy elég nívós bolt lesz, ahol örömmel költhetjük a pénzünket.

.

To: Luana | Outfit: This | ♫: Girls Just Want To Have Fun

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptyVas. Jan. 21 2024, 21:54

Lindy & Luana
Bármit tehetünk tényleg bármit ami a jóízlésünknek még nem túl sok, mármint kinek mi a határ, és nem fogja megtudni senki, ez itt fog maradni, ha a rúdon akarunk pörögni ott fogunk, bár ez el is lett vetve, de nincsenek olyan szabályok, mint otthon és figyelő tekintetek sem.
- Tudod mit amúgy hülyeség volt neked pont itt feladatot adni, mert ez nem arról szól, hogy egymásra figyeljünk, a normál kereteken belül maximum, de ne ez legyen a fő cél, hanem mi legyünk azok és ha valamelyikünk olyan szintig süllyed, hogy már a másiknak kínos, akkor közbe léphetünk. - nem akarom, hogy velem legyen elfoglalva szórakozzon inkább tudom, hogy az elején én kértem meg de nem akarom hogy ezen kattogjon.
Őszintén nem akartam ilyen helyzetbe hozni, fogalmam sem volt róla, hogy még nem volt pasival, de ezt nem újságolja az ember és senki nem feltételezi a másikról sem,  mert ebben a világban az olyan fajta ember ritka mint ő. Tényleg hanyagoljuk ezt a témát az arca is erős jelzéseket ad nekem hogy ez nem igazán beszélgetős téma nála, vagyis nem most, túl korai lenne, vagy sosem kellene erről beszélni inkább csak ha szóba hozza és akarja is.
- Bicikli. - ismétlem meg a szavait, amikor már csillogó szemekkel vizslatom Párizs táját és csak úgy ugranak elő az ötletek a pár napra, amíg itt leszünk. - Azt hiszem nem fogunk sokat aludni, meg kell élni ezt a várost, minden részében és nem elég körbenézni, bele kell képzelnünk magunkat az itteniek életébe. - szinte irigykedve nézek kifele, ahogyan sétálgatnak az ember és tudom, hogy vannak köztük franciák és vannak turisták, de mind olyan másnak tűnnek, mint az amerikaiak.
Dobálom neki az ötleteket hirtelen, mindent ami eszembe jut és nevetve nézek rá, miközben a telefonon pötyög valamit és a biciklinket igyekszik előkeríteni. Nem csak képet csinálunk, hanem azzal fogunk menni, jobb, mint a taxi francisabb érzés, amerikában nem nagyon akar az ember a szmogos levegőben tekerni, de itt még ez is más hatást ad.
- Na én fogom adni az ötletet te meg majd csillogtatod a tudásod és eljuttatsz minket mindenhova. - vigyorgok rá, amikor egyre közelebb érünk a célunkhoz. - Vajon itt a zéró tolerancia érvényben van biciklire? - kérdezem tőle egy kicsit megfagyva remélve, hogy ezt itt figyelmen kívül hagyják, ha nem akkor toljuk és lövünk pár képet.
Kiszállunk, a kis francia semmi tudásommal próbálom megköszönni a sofőrnek a fuvart, de csak intek enki az minden nyelven ugyanazt jelenti.
Elindulok Lindy után, egy kicsit megállok a bolt előtt, hogy megbizonyosodjak róla, hogy mi ketten még a világot is képesek lennénk meghódítani egy hét alatt, ha alig pár perc alatt egy ilyen helyre lyukadtunk ki.
A boltba beérve köszön egy srác, magas férfi, totálisan nincsen francia srác beütése van és akcentusa van.
- Angol vagy? - kérdezem tőle mire elmosolyodik, na igen ez az a pia mennyiség, aminél már közvetlenebb vagyok, de még elviselhető állapotban. Lindyre vigyorgok, hogy legalább itt nem kell megfeszülnünk, hogy megértsenek. - Szükségünk lenne egy olyan biciklire, amin még a nagyanyáink tekertek, igazi vintage érzést szeretnénk és fényképezőt. - fogalmam sincs mit árulnak itt, elég sok minden lóg a falakon és a kínálat szélesnek tűnik, de nem értek egyikhez sem, szóval rá kell bíznunk magunkat a srácra.
- Valami bézs kellene nem? - indulok el nézelődni, miközben már kicsit azért fusztrálva érzem magam, mert folyamatosan követ minket az eladó. - Szerintem tolvajnak néznek, ez nem az a nézés, amikor megnézik a fenekem. - súgom oda Lindynek, mert kezd gyanús lenni, hogy nem a két szép szemünkért követ minket, főleg, hogy háttal vagyunk neki nagyobb kabátban elég sok minden takarva van, nem ez nem az a kategória lesz. Máris bajba keveredünk? Még alig értünk ide, de nevetnem kell, és megállok egy bicikli előtt, csodás ára van, bérelni is egy kész vagyok, na ezt biztosan nem fogjuk elvinni, nem azért mert ne tudnánk kifizetni, de jobb ha nem tudja, hogy van mit a tejbe aprítanunk, maradjunk inkább tolvajoknak kinéző gazdagok, mint gazdagok akiket kifosztanak, bár szerintem Párizs nem erről híres de szerintem mindenhol figyelni kell.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwelcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 25 2024, 13:29

“That's all they really want
Some fun
When the working day is done
Girls, they want to have fun
Oh girls just want to have fun”


.


Ez az utazás csupa meglepetéseket tartogat és csak kapkodom a fejem, hogy mit hogyan is kéne csinálni. Mert Lu sziporkázik és csak próbálok valami egyensúlyt találni, hogy mindenképp jól érezzük magunkat és meglegyen mindkettőnknek a vágya arra, amit ettől a kikapcsolódástól vártunk. Főleg, hogy már a taxiban vagyunk és elindultunk a vakvilágba, a csodás Francia tudásunkkal. Bár azt tudtam, hogy a franciák elvárják, hogy a nyelvükön szólalj meg és lenéznek, ha nem épp úgy ejted ki a szavakat, mint ahogy kellene. Köszi, hogy nem bírtok megtanulni az anyanyelvünkön. Lusták. Nyálasak és csigát esznek. Egy pillanatra elfintorodom, de végül felnevetek, ahogy megpróbál lassítani. Legalább igyekszik. Bár az izgatottsága és az elfogyasztott pezsgő az én idegeimen is lazított, tehát kezdem felszabadultnak érezni magam.
- Igazi párizsi lányok leszünk, és alvás majd New York-ban fog kelleni, de lehet, hogy akkor két napot huzamosan végig alszunk – nevetek fel végül, mert én imádok aludni és szükségem is van rá, vagy hisztis leszek, de valószínű, hogy Luana életvitele át fog ragadni rám és nem lesz időm olyanon agyalni, hogy mikor töltök huzamosabb időt a párnák között.
- Ezt te se gondoltad komolyan. Az én francia tudásom eléggé megkopott, majd a telefon segít. Amúgy meg, hozhattál volna magaddal szótárt. Jó lenne most önvédelmi célokra is – nevetek fel, ahogy elképzelem, hogy a cuki táskája mellett még egy hatalmas francia szótárt is a hóna alá csapja, majd egy butikba fellapozva, hogy mit is akar kinyögni. Tényleg az a baj az agyammal, ha valami beugrik azt látom is magam előtt és ez a kép mindenképp viccessé vált. Így csak hangosan felnevetek és a sofőr néha-néha bele néz a tükörbe és látszik rajta, hogy fogalma sincs, hogy mi ez a jó kedv. De valószínű, hogy már megszokták a bolond turistákat.
Szerencsére hamar találunk egy olyan turistás boltot, ami kifejezetten az ilyen embereknek van kitalálva, mint mi vagyunk. Hamar be is megyünk és Lu már a lényegre is tér, mire elfordulva próbálok nem felröhögni, ahogy szegény srác szinte már kétségbe esve rázza a fejét, hogy nem igen érti mit beszélnek hozzá. Tanácstalansága már komikussá válik.
Viszont inkább a boltba sétálgatok, hogy megkeressem azt a nagyanyós biciklit, amit valószínű, hogy az első állomáson elfognak lopni tőlünk. Amilyen mázlisták vagyunk az életben. De ekkor megakad a szemem egy nyakláncon és tudom, hogy meg kell vennem valakinek. Neki.
Amikor már a biciklik között sétálok meghallom Luana hangját és megfordulok.
- Dehogy néznek tolvajnak – nevetek rá, mert nem viselkedünk furán, csak kicsit csíptünk be, és mikor megtalálom a tökéletes, amolyan amin elől van kis kosár, biciklit. Már épp szólnék a srácnak, hogy meg is van a tökéletes, és hirtelen megfordulva egy magas fickóba csapódok, aki rosszallóan pislog ránk. Majd valamit nagyon gyors franciául magyaráz. Ekkor figyelek fel a fegyverre az oldalán és egy bilincset lóbál maga előtt én pedig kétségbe esve nézek Lu-ra. Basszus, tényleg azt hiszik lopni készültünk.
- Hé’ engedj el – morranok fel, ahogy megragadja a karomat és próbálok szabadulni, persze vasmarkok közül nehéz kivergődni magad.
- Van pénzünk, hagyj már – rángatom a karom, semmilyen sikerrel, és az egyik csuklómon már ott is a bilincs, ami olyan szorosan kattint rá, hogy fel nyögök.
- Lu! Lu! - szólok a barátnőmnek, aki nem messze van tőlem. - Basszus ez a kretén megbilincsel – az ékszeres doboz a pulton landol én pedig aggódva nézek rá, mert tényleg kell az a nyaklánc.
- Telefonálni akarok -rántom el a másik kezem, de persze hiper sebességgel nyúl utána és hajlítja a hátam mögé, hogy összezárja a másikkal.
- Ezt nem hiszem el, komolyan. Telefonálni akarok! - duzzogva ülök le a pult mellé, mintha tényleg rabosítva lennénk. Míg a két pasas megbeszéli a dolgokat. Majd a táskám tartalmát a pultra borítja és legalább láthatja, hogy nem loptunk semmit. Azt a nyomorult dobozt is a kezembe fogtam, hogy ha meg van a bicikli kifizessem a kettőt hármat, vagy amennyit kell.
- Ezt nem hiszem el – fordulok Lu felé már inkább nevetve, mint sem idegesen. - Ilyenkor viszket az orrom..

.

To: Luana | Outfit: This | ♫: Girls Just Want To Have Fun

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptySzer. Jan. 31 2024, 09:18

Lindy & Luana
Mondanám, hogy be tudjuk most majd lőni miketten a határokat, Lindy kicsit hidegvérűbb, mint én, és majd ez kiegyensúlyozza a hetünket, de az alkohol mindig egy kicsit megborítja az alapfelállását az embernek, és mi is egyre jobban kezdünk lazulni, pedig csak pezsgőről van szó, mondjuk az a legalattomosabb, gyorsan az ember fejébe száll és kezdi zsibbasztani az agyat.
A taxiban már erősen felpörgök, a kérésére ugyan próbálok visszavenni, de nehezen megy mert teljesen bezsongtam és egyszerre több nap eseményei forognak a fejemben, mit fogunk csinálni, mennyi mindent fogunk megnézni, hogy leszünk nem az amerikai lányok, hanem valakik egészen mások, akik csak itt lehetünk. Ki kell használni, hogy itt nem várnak el tőlünk semmit, végre lehetünk azok a fiatalok, akiknek lenni kellene, semmilyen háttér nyomás nélkül. Felemelő érzés.
- Mennyi mindenre jó a modern technika. A szótárt mire fellapoznám szerintem hatszor eladnának minket szervkereskedőnek és mi szépen mosolygva mondanánk, hogy ‘Oui’ a védekezés helyett, jó lesz nekünk  a modern tudomány, meg a tied, a kettővel sak elboldogulunk, és csak vannak itt olyanok akik hajlandóak megszólalni angolul, világnyelv. - jogos lenne a kirohanásom a nyelvek terén, de végülis én sem tudok franciául, és pont ők is ezt gondolhatják, ha már idejöttem legalább valamit beszéljek.
A hely ahova bemegyünk tipikus turista pénzköltő hely, ami kell nekünk, de azért még így enyhén bepezsgőzve is tudom, hogy a pénznek itt is elég nagy hatalma van, nem kell mutogatni mindenkinek, hogy két ennyire fiatal lánynak van bőven a számláján, nem hiányzik egy rendőrségi ügy egy ismeretlen városban, ahol a nyelvünket is alig beszélik.
Feltűnően néz minket a srác, és nem azért, hogy segítsen vagy mert bejön neki valamelyikünk, ez a gyanús pillantás nem tetszik, hangot is adok neki, de Lindy csak lazán elengedi az aggodalmam. Pedig ő szokott az elővigyázatosabb lenni, most mégsem veszi észre, ami engem nagyon aggaszt.
Talán az aggodalmas tekintetem vagy az,hogy mindenbőlalegdrágább felé kacsingatunk, kelti fela gyanút,de igyekszem nem foglalkozni vele, mégis amikor meghallom Lindy hangját ijedten kaom ráa tekintetem ésmár látom,hogy feléis igyekszik egy férfi, nem épen kedves ábrázattal.
- Héhé. - szólok rá,amikor megfogjaa vállam, én nem kapok bilincset, de amikor meglátom, hogy egy nyakláncot vesznek ki Lindy kezéből,amit egészen biztosan meg akart venni már leesik mi a bajuk.Idegenek vagyunk és egy elég drágának tűnő nyakláncot fogdosott,k i sem nézik belőlünk, hogy meg tudnánk venni. Hiába mondja nekik, hogy van pénzünk, nem engedik el és engem is odakísérnek mellé.
- Ezt megszívtuk. - nevetem el magam, amikor az orráról beszél valamit, amire már a srácok is ránk emelik a tekintetüket. Látják, hogy sem az én sem Lindy táskájában nincsen semmi ellenben szépen kipottyan belőle az aranykártyám, ami nem mindenkinek van, bár nem tudom, hogy ezt itt Franciaországban mennyire veszik komolyan, egy két amerikai boltban elég meglóbálni és te vagy az isten.
- Amerikaiak?- kérdezi egy kis akcentussal az egyik zsarunak vélt személy.
- Ott van a személyim nézd meg, és keress rá a nevemre meg az övére, ha nem hiszed el amit mondtuk, van pénzünk, ki akartuk fizetni,de nem volt túl nagy segítség az izompacsirta, mert azon kívül, hogy első benyomásra elkönyvelt tolvajnak mást nem csinált. - felelem neki pimaszul egy kicsit előre dőlve a széken, ami nem tetszik neki, felhúzza az orrát és elkezdi keresni a személyim. Baszki remélem nem most hagytam a szálláson, mert akkor aztán baszhatjuk.
- Machado, ismerem a bátyád. - baszki, Lindyre nézek ijedten, mert ez sok jót nem jelenthet, Massimo nem éppen mindig a legrendesebb tagokkal barátkozik, és egy zsaru igazából mindkét oldalon állhat. - Be kell vinnünk az örsre titeket. - feleli és visszadobja az asztalra, a kártyát, amin a nevem virít. Szóval hiába tudja kik vagyunk, akkor sem enged el.
- Nem. Nem csináltunk semmit, és nem is vagytok egyenruhában, ha nem hívjátok fel a zsarukat, akik igazolni tudják magukat, nem fogunk elmenni sehova. - jó nyilván totálisan rendőrök, csak civilben vannak, de annak számítanak nem? Baszki ezt most jól elbasztuk, pedig nem csináltunk semmit.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwelcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptySzer. Jan. 31 2024, 12:19

“That's all they really want
Some fun
When the working day is done
Girls, they want to have fun
Oh girls just want to have fun”


.


Lehet a pezsgő az oka, vagy csak a levegőváltozásnak, de az biztos, hogy jól esik kicsit szabadabbnak lenni, mint otthon. Végre nevethetünk úgy, hogy nem érdekel ki néz ránk rosszallóan. Vagy ki fog a családunkhoz rohanni, hogy már délelőtt alkohollal oldjuk a fáradtságunkat.
- Persze, mert mi képes lennénk vigyorogva feláldozni magunkat a szervkereskedőknek. Mondjuk ha még ittam volna két pohárral még az asztalra is örömmel fekszem fel – most már teljes mértékben csak a nevetésre tudok gondolni, mert pillanatok alatt látom, ahogy egy vaskos könyvet lapogatunk, hogy a türelmetlen szervkereskedők szavait lefordítsuk. Még ha van is egy kevés tudásom, nem kamatoztattam az elmúlt pár évben. Lehet, hogy kéne vegyek pár órát Fabien-től, hogy oktasson egy kis franciát. Szigorúan nyelvleckékkel. Bár az agyam egy pillanatra elkalandozik, attól még nem fogok most ezen rágódni. Még ha kellemes is a gondolat.
Bár a bolt tényleg az a hely, ahol lehúzzák a turistákat, úgy érzem, hogy legalább könnyebb lesz a lelkünk ha önfeledten szórjuk a pénzünket és nem érdekelnek az árak.
Lu rosszallóan néz a srácra és úgy érzi, hogy bajba fogunk keveredni és csak legyintek. Hiszen nem úgy tűnt mintha attól félne, hogy bármit ellopunk.
Bár ez hamar megdőlni látszott, mikor egy köpcös fószer áll elém és azonnal kikapja a kezemből a dobozt és csuklómra kerül a bilincs. Mindhiába minden tiltakozásom már ültet is le a kispadra. Úgy néz rám, mintha világi tolvaj lennék, aki nem képes levenni a szemét a dobozról. Remek egy nyomorult ajándék miatt fogok börtönbe kerülni, amit mindenképp kiakarok fizetni. Felnyögök, ahogy meglátom, hogy legalább a másikunkat nem verték rabláncra és megrázom a fejem.
- Hé’, ő miért nem kapott csilli-villi szoros karkötőt? - bosszúsan kérdezek rá, hiszen szemmel láthatólag én bököm a szemüket. Nagyot nyelve forgatom meg a szemeimet, ahogy a táskáink tartalma a pulton végzi szemérmetlenül kutakodva köztük.
- Meg basszus – válaszolok puffogva neki és nézem, ahogy Lu holmiját túrják fel szemérmetlenül. Szerencse, hogy legalább nagykorúnak számít és nem fogják az apját egyből felhívni. Még a végén elleszünk tiltva egymástól.
- Nagyon úgy tűnik, miből következtette le? - forgatom meg a szemem ismételten. De rá kell jönnöm, ha továbbra is ezt teszem beleszédülök. Az elfogyasztott pezsgő pedig épp most kezdi el feloldani minden olyan gátlásomat, hogy bájos maradjak. Mondjuk nehéz cukinak lenni ha épp tolvajnak néznek és meg vagy bilincselve, majd a táskádba turkálnak.
- Látja a bankkártyámat? Szép, aranyszínű. Mindkettőnké. Gondolom az egész kócerájt felvásárolhatnánk vele, nem pedig egy nyomorult nyakláncot, amit egy barátnak vennék – hunyorogva dőlök neki a falnak, hogy a fejemet neki támasszam és mocorogva igazítsam meg a hátra szegezett csuklómat.
Ahogy Lu rám néz mikor mondják, hogy ismerik a tesóját hirtelen félelem suhan át az arcán és kérdőn nézek rá. Ennyire nem ástuk bele magunkat a testvéreibe, de valószínű semmi jót nem jelent, ha ilyen hangsúllyal mondják és az arca sem arról árulkodik, hogy leszedik rólam egyhamar azt a nyomorult karperecet.
- Je veux passer un coup de fil ! J'ai le droit d'appeler – szólalok meg hátha azt jobban értik, mert úgy tűnik az angolt igen csak törik. Az meg, hogy mennyit értenek meg abból, amit mi mondunk örök rejtély marad.
Hogy mit akar? Biztos, hogy nem fogok bevonulni a rendőrségre. Ahogy Luana beszél csak bólogatok, hogy teljes mértékben egyet értek és fel nem fogok innen kelni. Nem mintha nyápicnak tűnnének és nem lennének képesek fél kézzel felkapni innen és vállukra csapva becipelni az Örsre.
- Doktornő vagyok, nem tartóztathat le – ingatom meg a fejem, mikor a pánik átér az alkoholos ködön keresztül. Bukhatok mindent, ha kiderülne, hogy lopással vádolnak egy idegen országban. Frusztráltan sóhajtok.
- Szeretnék telefonálni és mindent megtudunk magyarázni – veszem el angyali stílusom, mire a srác megsajnálva bólint és a fenekemet Lu felé fordítom, hogy a hátsózsebembe van a telefonom.
- Celia nénikémet hívd – mivel a bilincs még mindig rajtam van. Ebbe fogok megöregedni. Egy örökké valóságnak tűnik. De legalább azonnal reagál a hívásra és egy félóra szünet után megjelenik. A maga csodás stílusában és olyan hisztit csap, hogy a bilincs azonnal a porba hull és felpattanva ölelem át a megmentőnket.
- Örök hálám – kicsit azért megijedtem, hogy mi lesz. De legalább elmagyarázta, hogy kik vagyunk és talán nem kéne velünk kötözködni. Amikor minden anyagi dolgoat lerendez helyettünk már kint is vagyunk a boltból a biciklikkel és a nyaklánc is a táskám mélyére kerül.
- Remélem legalább jó embernek adod – mosolyog rá cinkosan amire csak bólintok egyet.
- Luana, bemutatom a nénikémet, Celia Lockers – fordulok a lány felé, hiszen tudom mennyire megakarta ismerni a divattervezőt, aki azonnal kezet is nyújt felé, majd az órájára pillantva már szedi elő a kocsikulcsát. - Ne keveredjetek még ilyenben, fontos tárgyalásom lesz, de ha bármi van hívjatok, de inkább ne legyen – nevetve száll be a kocsiba, ahonnan még egy cinkos kacsintást kapok. Tehát nem mondja el apunak. Így könnyedén felsóhajtok.

.

To: Luana | Outfit: This | ♫: Girls Just Want To Have Fun

BEE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 EmptySzer. Feb. 07 2024, 09:04

Lindy & Luana
Nem kellene azonnal adni a gazdag amerikai csajokat egy idegen országban, mi mégis bemegyünk egy olyan boltba, hol egy normál amerikai talán nem venne olyan sok mindent, vagy inkább maradjunk az átlagosnál. Lehet ki sem nézik belőlünk, mi van a bankszámlánkon, bár nem igazán vagyunk egyszerű embereknek öltözve, még a ruháknból is árad a sikkesség, de mégis méregetnek minket és abban a stílusban ami nagyon nem tetszik. Nem ma jöttem le a falvédőről messziről felismerik a pasit, aki a hátsómat méregeti, vagy aki az ágyba akar vinni, ebben sajnos elég sok tapasztalatom van, de ez most más és nyilvánvalóan kezd majd lassan Lindynek is feltűnni,remélem és nem néz paranoiásnak.
Hamar meg is történik,amitől félek én csak azért nem megyek Lindy mellé bilincsben, mert semmit nem fogtam a kezembe, csak a biciklikkel voltam elfoglalva meg a képzeletemmel, hogy milyen menő lesz majd mellettük fesztítva vigyorogni.
Ebből annyi lett, hogy Lindyt bilincsbe verték, bár nem követett el semmit és én mellette feszítek totál kiakadva, de ezzel akármennyire akarunk hirtelen nem is tudunk mit kezdeni.
Nehezen rájön a zsaru is, hogy amerikaiak vagyunk , amit Lindy gúnyos megjegyzése kicsit felold a szememben és elnevetem magam. A rosszalló pillantások csak úgy lövellnek felém, de a pezsgő az agyamat már lezsibbasztotta, még ebben a helyzetben is képes vagyok elengedni magam, pedig most kellene csak igazán összeszedni minden tudásunk, hogy ebből kimásszunk.
- Szerintem a kártya nem igazán érdekli őket. - forgatom meg a szemem, amikor tényleg látszik, hogy minden adva van a táskánkban is, hogy rájöjjenek nem vagyunk rászorulva itt semmire, főleg nem arra, hogy lopjunk. De Lindy hiába hitegeti őket, a személyei azt hiszem majd segít, de lehet csak ront a helyzetünkön, már ami engem illet úgy érzem.
- Ha tudod ki a bátyám, azt is tudod, hogy nem kell itt semmit ellopnunk, hogy ellegyünk, ha kell kifizetünk mindent kétszer és többet nem is látnak minket. - már csak igyekszem menteni a menthetőt, nem tudom, hogy Massimo milyen bajba tud keveredni vagy éppen a pozitív életstílusa mellett szólt ez a megjegyzés, de abból igen kevés pillanat van így eléggé kétlem.
Lindy még igyekszik, franciául, szerintem kézzel lábbal mutogatna ha tudna, de nem nagyon akarnak engedni, pedig az ártatlanság vélelme mindig ott kellene legyen az ember feje felett egy ilyen helyzetben, de most valamit nagyon elbasztunk a szemükben, de nem tudok rájönni mégis mivel vertük ki a biztosítékot.
Nagy nehezen eléri a telefonálást és nem sokkal később meg is jön a felmentő, akinek a stílusa egyenesen lenyűgöz, azért egy önelégült mosolyt hagyok a bentieknek, hogy lássák ,ezt most elbaszták és ha nagyon akarnám akkor biztosan lehetne következménye, de nem lesz inkább tovább állunk és ide nem tesszük be a lábunkat többet.
Mielőtt lelép a nénikéje bemutatkozok neki, de olyan gyorsan suhan el, hogy nem tudom neki szegezni a millió kérdésem, ami a fejemben van, de lehet még lesz rá időnk, ha nem akkor is hálás leszek neki a maiért.
- Van biciklink, egy őrületes sztorink, egy bolt ahova soha többet nem jövünk be és egy rokonod, aki állat módon állt bele a zsarukba. - nevetek fel és elindulok a biciklit tolva, hogy egyre messzebb jussunk a helytől.
- Pezsgő a fejemben ide vagy oda de kell egy ital, valami erős, mert ezt napokig fogom heverni. - nevetek fel, és egy kocsma szerűség felé mutatok, ami inkább hat bárnak, még szerencse, hogy vettünk bicikli lakatot, így nem kell félni, hogy megint rendőrségi ügy lesz a napunkból ha ellopják a nehezen megszerzett gépeinket. - Na ezt azért érdemes lenne megörökíteni a világnak nem? - veszem elő a telefont, hogy a biciklik elé térdelve lőjek magunkról egy szelfit, erre emlékezni akarok, mert a sokkhatás ellenére csak nekünk lehet ilyen a formánk.
thx.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponwelcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: welcome to Paris - Lindy&&Luana
welcome to Paris - Lindy&&Luana - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
welcome to Paris - Lindy&&Luana
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Halloween party - Lindy, Caesar & Luana
» Belle & Ewan ~ See you again. Paris
» Ella & Forrest ~ meet me in Paris
» Dexter x Lottie ~ Once upon a time...Paris
» Ewan & Belle - A half year in Paris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: