New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Stormi Jones
TémanyitásStormi Jones
Stormi Jones EmptyHétf. Márc. 13 2017, 19:04

Josephine Storm Jones

We watched the sunset over the castle on the hill


Karakter típusa: saját
Teljes név: Josephine Storm Jones
Becenevek: Stormi
Születési hely, idő:Manhattan
Kor: 19
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: művészek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Divat- és textiltervezés + első félév
Ha dolgozik//Munkabeosztás: gyakornok egy divatcégnél
Ha dolgozik// Munkahely: Bloomingdale's
Hobbi: tervezés, tánc, szurkolás, olvasás, futás, utazás, növények.
Heves, hirtelen és meggondolatlan. Felkapja majd a vizet, ha kiabálására csak nyugodt válaszokat kap, és napokig fog tüntetve duzzogni, holott tudja, hogy nem neki volt igaza. Mindemellett kegyetlenül őszinte, de megértő is. Hebrencs, de ugyanakkor komolyan veszi a dolgokat, és elvégzi ami a feladata. Szorgalmasan tanul, ha kell, és alázattal szívja magába az okosabbak szavait.Pillanatok alatt képes felülkerekedni a pánikon és tökéletesen megoldani a problémákat. Teszi mindent bájosan és lehengerlően, mosolyogva és boldogan. Szeretni úgy tud, ahogy senki más, észrevétlenül, melegen, elfogadóan és megbánás nélkül. Ha baja van, azt idegen nem látja, csak a mosolyt, ami mindig ott virít az arcán. Szenvedélyes, és élettel teli, társasági és lelkes. De ami a legfontosabb, minden helyzetben önmaga, és őszinte.


Ide jön az idézet


Hétfő, 7:30 am
- Nem anya, van elegendő kajám, nem kell hogy átküldj egy bejárónőt se! Sőt, még takarítani is tudok magamtól. De jól esik, hogy ennyire bízol bennem! – Felhúzom a szoknyám cipzárját, miközben a vállammal a fülemhez szorítom a telefont, és utoljára végignézek magamon a tükörben. Igazából hallom, ahogy anya pampog valamit a Hamptonsról, és hogy hétvégén haza kellene mennem, hogy végre csinálhassunk egy családi vacsorát, vagy ebédet, amire persze mindenkit meghív, akinek semmi köze a családhoz, csak azért, hogy mégtöbb embernek tűnjön fel, ahogy apa nincs jelen, mert a barátnőjével henyél valahol a Bahamákon. Még egyszer rámosolygok az ébenfekete szemekre a tükörből, majd a táskámat és a kulcsomat felkapva kilépek az ajtón, továbbra is anyát hallgatva. Mintha nem lenne jobb dolga, mint hogy engem untasson kora reggel, mikor így is késésben vagyok.
- Rendben, szombaton beugrom munka után… Igen anya, még mindig bébiszitterkedem, de tudod, hogy nem a pénz miatt csinálom. – Elhaladva a  szomszéd ajtó mellett rátehénkedek a csengőre úgy tíz másodpercre, mert a kedves szomszédomnak három óra múlva indul a gépe, és ha nem kel fel három perc múlva, egészen biztos lekési.
Ahogy kiszállok a liftből, anyám még mindig beszél, egy pillanatra se kérdezve meg, milyen nap vár rám ma, mit fogok csinálni. Csak csacsog olyan jelentéktelen dolgokról, mint manipedi, a tehetségem elvesztegetése, szépítő alvás, és a legújabb Gucci kollekció.  Mint mindig, kiskorom óta. Sosem igazán érdekelte, mi is vár rám, sokkal fontosabb volt a tökéletes élet kialakítása. Nagyi szerint nagyapától tanulta, akinek mindig is az volt a legfontosabb, hogy csodásan mosolyogjon nagyi sikerei mögött.
- Anya, taxit kell fognom, most le fogom rakni, de este még felhívlak, jó? Igen, elmesélheted majd, milyen volt a spa. Rendben. Én is szeretlek. – Szinte már robotként mondom, ahogy intek a sárga autónak, és beszállok. Három órám lesz ma, mindegyiken tesztet írok, a legkevésbé az hiányzik nekem, hogy ő papoljon még butaságokról. Hátradőlök, ahogy elmondom a sofőrnek a címet, és elővéve a jegyzeteket még egyszer átfutom a divattörténelem jegyzetet, míg odaérünk. Sose lesz vége…

Szerda, 10:30 am
- Emily, kérlek, intézd ezt el nekem, mert nem fogok tudni az előadásra is elmenni és még ez is megí… - A hófehér  Cushnie et Ochs finom anyagába maróan ivódik bele a barna lötyi, ami a belém ütköző, nálam egy fejjel magasabb kezéből ömlik rám. A pánik egy másodperc alatt önti el az agyam, és nagyon vissza kell tartanom a könnyeket a szememben. A körmeim a tenyerembe vájnak, ahogy ökölbe szorított kézzel nézek fel a „támadómra”. Agyamba bevillannak a gólyatáborból fennmaradt utolsó foszlányok, amiket még nem tudtam teljesen eltüntetni, és legszívesebben ordítanék.
- Mondd, miért kell hogy veled hozzon össze mindig a karma? Mi rosszat tettem, azt mondd meg? Tudod te, mennyibe került ez a blúz? – A csap hangos zubogása elnyomja a hangom egy részét, ami egyes szavaknál megremeg, hogy a hideg vízzel ütemesen súrolgatom ki a ronda barna foltot a puha anyagból. Kilencszáz dollár. Ki a kukába. A szürke póló, amit jobb híjján fogadtam el a mellettem álló vörös úriember felsőtestéről, legalább három számmal nagyobb, és olyan mesés szantálfa illata van, hogy legszívesebben sosem adnám neki vissza.
- Sajnálom, oké? Nem vettelek észre, a vállami...
- Ne! Ne merd nekem folytatni Bates, mert esküszöm, a csapban fojtalak meg! – Dühösen dobom a vizes rongyot a kagylóba, és elé lépek. Újra alig érek a válláig, és így tényleg nehéz megfenyegetni. – Csöndben maradsz, veszel nekem is egy olyan kávét amit az eőb rám borítottál, és szó nélkül végigcsinálod a napot félmeztelenül! – Úgy nézek fel rá, mint leopárd a zebrára pont mielőtt átharapná a torkát, majd visszalépek a meggyilkolt felsőmhöz, és feladom. Inkább a kölcsönpóló – kérlek sose kérd vissza, és hajkurássz miatta életed végéig -  alját kezdem matani, görcsö kötve rá, hozzáigazítva egy kicsit a nadrágom stílusához, és igazából nem is olyan rossz a végeredmény.
- Hé..  ha már így összehozott minket a sors. Ráérsz valamelyik este?
- Vacsi. Holnap hétkor. - Megragadom a táskám, a fehér, vizes pacát bedobom a szemetesbe, és egy szót se szólva tovább Maddoxhoz kiviharzok a lányvécéből.

Péntek, 8:00 pm
- Cherrybébi, tényleg aludnod kellene, mi van ha nagyon álmos leszel holnap, és nem lesz jó az előadás? – Eltűrök egy rakoncátlan szőke tincset a picur leány homlokából, és elrendezem a párnán fekvő loknik tetején, hogy beleolvadjon a többi szál közé. Azok a hatalmas csillogó kék szemek egy egészen leheletnyi álmosságról se tanuskodnak, ami azért elég ijesztő, mert reggel hat óta fent van, ha Annie nem tévedett, és élben nem volt hajlandó szundizni. Pedig még rám is rámfért volna, amilyen borzalmasan szörnyű hetem volt. De a mai nap ezzel a kis angyallal mindent elfeledtetett, és könnyebbé tette az egész rám váró hétvégét.
- Nem, mert akkor nem tudom befejezni a rajzot, amit neked akaram adni, mert mindig figyelsz. Menj ki beszélgetni a mamival, és ha befejeztem alszom. Jó? – Olyan értelmesen és ragyogóan néz rám azokkal a hatalmas szemeivel, nem bírok neki ellenállni. Bólintok egyet, és nyomva egy puszit a homlokára ott hagyom, hiszen már egy kész kis nő, pontosan tudja, mi a legjobb neki alvás szempontból.
- Hát… répabizniszben még nem léptünk előrébb, de ma legaláb nézegette.. – Sóhajtva huppanok le a szőke csoda, a fogadott nővérem, Julianna mellé a kanapéra, melegítőben, és abban az istenien szantálfa illatú szürke pólóban, amit nemrég szereztem és nem áll szándékomban visszaadni.
- Adunk neki időt. Meg fogja enni de… ez egy férfi poló rajtad Stormi. -  Olyan cinkosan vigyorog rám, nem bírom ki, nekem is mosolyognom kell, mert különben megpukkadok.
- Volt egy kis incidens a suliban a héten, és hát... ez volt a megoldás. – Piszkálgatom az alját, mint valami kis gimnazista fruska, és a nő vállára döntöm a fejem. Hiába van köztünk négy év, mintha ez még közelebb hozott volna minket, mint ha egyidősek lennénk. Arról már nem is beszélve, hogy velük mintha kaptam volna egy másik, boldogabb családot, mint az a borzalom ami jelenleg van. Nem kérdez többet, csak sejtelmesen mosolyog, mikor Cherry kihozza nekem a rajzot, majd puszit nyomva, és megszorongatva mindkettőnket visszaszalad aludni. Pont ahogy ígérte. Elrángatva az apját betakargatásra. Ahogy becsukódik az ajtó, csak mesélek és mesélek, mert úgyis van időnk a holnap délelőtti előadásig. Mesélek a srácról, akit nem bírok kiverni a fejemből, mióta összebilincseltek minket, a srácról, akit nem szabadna közel engednem, mégis a legnagyobb vágyam, hogy az életem része legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stormi Jones
Stormi Jones EmptyCsüt. Márc. 16 2017, 00:46

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Stormi!  :Stormi Jones 1471401822:
Nem is tudom, hogy hol kezdjem, mert tudod én annyira imádlak, hogy annyira imádni senkit sem lehet ezen a földön. Annyira szeretem a karaktered jellemét, igaz kicsit tömören adtad tudtunkra, hogy milyen, de ez a kis szelet is nagyon kielégítette az érdeklődésemet. Stormi Jones 3874598021 Stormi egy nagyon érdekes és egy imádni való karakter, nem is csoda, hogy úgy oda van érted a legjobb barátod, Roger. Rolling Eyes Mindig őszinte vagy, ez annyira menő, de egyben kicsit gáz is, hisz nem lehet mindig kimondani az őszinte véleményünket, az sok gondot és konfliktust szülhet, amik.. hát megnehezíthetik az életünket, de nem féltelek, megtudsz te ezekkel harcolni. Stormi Jones 4146035580
Na és aztán itt vannak ezek a kis darabkák az életedből.. Sajnálom, hogy anyudat megcsalta az apud és ezt neked kell elviselned, de hát.. nem tud mit tenni, valahogyan neki is felejtenie kell. Azt tudom tanácsolni, hogy tölts el vele sok időt, mert neki is szüksége van valakire, akihez beszélhet és akivel megoszthatja a gondjait. :pls: Szerencsére nem kell hülyén néznem és találgatnom, hogy ki ez a srác, mert akkor kiderült, hogy te rólad volt szó az ő előtörténetében, összeraktam, tiszta agy vagyok. Stormi Jones 2588409867 Na de hát ez a srác, olyan mint a bumeráng, mindig visszatér, de legalább jó az illata. Razz Annyit tudok neked tanácsolni, hogy ne szagolgasd nyilvánosan, kicsit furcsán néznének téged és most elgondolkodtam, hogy neked szagfétised van? Very Happy Na mindegy, nem is lényeg. Aztán volt itt szó még egy kislányról, hát nem is tudom, hogy mit mondjak, engem is levett a lábamról, hogy mekkora egy kishölgy már és milyen szép. Örülök, hogy nem a pénz miatt vagy bébisítter, hanem mert szereted ezt csinálni. :pls:
Igazad van, nagyon vártam a karakteredet és nem ért csalódás, sőt. Sokkal jobb lett, mint amilyenre számítottam. Minden egyes sorodat imádtam, tetszik ahogyan játszol a szavakkal, ahogyan mondatokká állítod össze. Nagyon szépen fogalmazol és egyszerűen imádom Stormiet úgy, ahogy van. Stormi Jones 4146035580 Na de nem beszélek már itt többet, így is sokáig tartottalak fel, irány foglalózni és a játéktér a tied! :vigyori:
Üdv köztünk! :Stormi Jones 1471401822:  Stormi Jones 3874598021  :Stormi Jones 1471401822:  


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Stormi Jones 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Stormi Jones Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Stormi Jones Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Stormi Jones
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erica Jones
» Samantha J. Jones
» Dora J. Jones
» Elisabeth Jones
» Cheryl Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: