New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 7:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 7:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 11:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 10:09 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 9:35 pm-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 8:48 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Cheryl Jones
TémanyitásCheryl Jones
Cheryl Jones EmptySzomb. Jan. 25, 2020 2:28 pm
Cheryl Jones

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Cheryl Jones
Becenevek:
Cher (a Believe c. szám a kedvencem...)
Születési hely, idő:
Chicago - 1990. 06. 04.
Kor:
29
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York Institute of Beauty / végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
smink-és maszkmester, parókakészítő
Ha dolgozik//Munkahely:
változó, film-és sorozatforgatások helyszínei New York City és környezetében
Hobbi:
tánc, autóvezetés, ejtőernyőzés
Play by:
Victoria Pedretti

Jellem
Lelkiismeretes, tisztességes ember vagyok. Teljesen introvertált típus vagyok. Sosem kedveltem a középpontot, társaságban is leginkább a legcsendesebb ember voltam mindig. A művészetek mindig érdekeltek, aztán jött az életembe a sminkelés, majd pedig elhatároztam, hogy márpedig én olyan szakember akarok lenni, aki képes a legjobbat kihozni másokból és önmagából is. Céltudatossá váltam, motivációm pedig az volt, hogy lehetnék maszkmester. Igen, és egy remek mentorom akadt, akitől mindent megtanultam a speciális effektekről, maszk készítésről.
A nővérem, Andrea 2017-ben halt meg, leukémiás volt. Az utolsó pillantásában minden benne volt. A fájdalom, a félelem, a boldogság, a megkönnyebbülés. Az enyémben az első volt leginkább. Elveszítettem azt az embert, aki kiállt mellettem, megvédett mindentől. Mindig piszkáltak suliban, gyenge voltam, hagytam a szekálást és a gúnyolódást. Ő tett erőssé engem. Az ő betegsége volt az, ami arra vitt engem, hogy különleges dologba kezdjek. Parókákat kezdtem készíteni leukémiában és rákban szenvedőknek.Tudom, hogy mennyire fájó pont tud lenni az, ha kopaszon kell élniük. Átéltem, átéreztem, mennyire szégyellheti egy ember ezt. A nővérem bár tudta és elfogadta, mégis láttam rajta, hogy megszégyenítve, megalázottan érzi magát emiatt. Neki egy sötétbarna parókát vittem az egyik forgatási kelléktárból, de a halála után ez lett az új célom, munkám.


Múlt
Egy hosszú nap után másra sem vágyom, mint egy forró fürdőre és az otthonom melegére, pláne, hogy rettentő hideg van kint, és éppen egy kültéri sorozatjelenetnél kellett egy színésznőt újrasminkelnem nemrég. Most már csak arra gondolok, hogy mindjárt a lakásomhoz érek, és érezhetem a melegséget. Mindent kétszer ellenőrzök azóta, hogy furcsa érzésem támad, ha megyek valamerre. Próbálom csupán arra fogni, hogy talán a sok rémisztő sztorit hallva már én is paranoiás vagyok. Legyintve megyek tovább minden alkalommal, ám de két héttel ezelőtt az egyik forgatási helyszínre egy futár egy csokor rózsát hozott, azt hittem, a színésznőnek küldték, de az én nevem állt a kis kártyán. Meglepődtem, mert nem tudtam, hogy ki küldhette. Ezután kezdtem azt érezni, hogy figyel valaki.
A harmadikon lakom, de gyalog indulok fel, mert a liftet valaki használja. Gyors léptekkel teszem meg a három emeletet.
A lakásom a lépcsővel szemben van, az utolsó pár lépcsőfoknál megtorpanok. Az ajtóm előtt ott egy virágcsokor. Libabőr vagyok. Elindulok, felkapom a csokrot, aztán gyorsan bemegyek a lakásba. A csokrot azonnal a kukába hajítom.
- Nem, nem, nem... - csak ezt hajtogattam, miközben az ablakhoz szaladtam, kinéztem, vajon valaki figyel errefelé vagy sem.
Idegesen túrok bele a hajamba, nem tudom, mit csináljak. Nem kapcsolom fel a lámpát sem, a sötétben leülök a kanapéra, és már szinte átfut az agyamon az, hogy mi van, ha ez a valaki meg akar engem ölni? Mi van, ha egy sorozatgyilkos vadászik rám?! Veszek egy nagy levegőt, a telefonomért nyúlok. Látom, hogy valaki keresett engem. Az egyik munkatárs, de most nem érdekel.
Elkezdek írni egy üzenetet: Szia, Greg! Szükségem lenne rád, valamit szeretnék elmondani. Kérlek, gyere át, kezdek megőrülni. Félek... Itt viszont megáll az ujjam írás közben, törölni kezdtem a szöveget. Úristen, nem állok készen erre, nem tudnám, hogy elmagyarázni az elmúlt pár hétben történteket. Hazudok neki mindig arról, hogy jól vagyok. Titkolózom előtte. Pont egy nyomozó előtt próbálok hitelesen hazudni? Mielőtt elmegyek aludni, még egyszer megnézem, bezártam -e az ajtót, az ablakok is csukva vannak -e, és az ágyam mellé teszem az apám egyik baseball ütőjét. Nem érzem biztonságban magam.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cheryl Jones
Cheryl Jones EmptySzomb. Jan. 25, 2020 10:43 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Cher!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nyuhu, a „Believe” tényleg egy nagyon jó Cher szám. nyusz  Őszintén szólva én már a választott hivatásodnál nyomtam egy elismerő tapsot magamban. Cheryl Jones 690269075  Különleges, eredeti, és az igazat megvallva én nem is emlékszem, hogy láttam volna bárkit errefelé ilyen mesterséggel.

Az introverált emberek élete pokoli nehéz lehet. Mindamellett, hogy a legtöbbje amúgy egy csodaszép lélekkel van megáldva, nagyon nehéz őket észrevenni. Cheryl Jones 2624752903  Megbújnak a tömegben, nem akarnak kitűnni, nem akarják, hogy bárki észrevegye őket. Pedig te is egy csodálatos és önfeláldozó ember lehetsz, mégis elrejtőzöl a saját kis világodba. Noha alapvetően egyébként a művészi vénával megáldott emberekre ez jellemző a leginkább. Viszont neked a választott munkáddal valamiképpen sikerült megtalálnod az aranyközéputat. Az emberekhez köt a hivatásod, mégsem kényszerülsz arra, hogy feltétlenül felfedd magad előttük. A maszkok készítése pedig egyfajta észre nem vett metafora, mely szerint te is álarc mögé bújsz, hogy ne láthassanak. Cheryl Jones 2081954265  Pedig szerintem egy csodálatos ember lapul ott legbelül, ha csak azt nézem ahogyan ragaszkodtál a nővéredhez, akinek a halála nagyon megviselt. Mégis ebből a gyászból te ki tudtál hozni valamit, ami bámulatos: beteg embereken segítesz. Olyan gesztus ez amelyet talán szavakkal nem is lehetne kifejezni mennyire emberi. Cheryl Jones 108800823

A történeted kicsit ijesztő volt számomra. Cheryl Jones 3305246087  Őszintén szólva elképzelni sem tudom ki az aki így próbál közel kerülni hozzád, legfőképpen azt, hogy miért. A rózsacsokor lehetne egy udvarias gesztus bárkitől, de így, ismeretlenként ijesztő. Azt hiszem nekem is egy kicsit para lenne, bár mondjuk én alapból ki nem állhatom a rózsákat. De, hogy még a lakásodnál is ott legyen…ilyenkor az ember óhatatlanul elgondolkodik azon, hogy ki akar ilyen módon ráijeszteni, legfőképpen miért? Ezerszer is átpörgeti az agyában a lehetőségeket, de persze hiába. Csak a félelem marad, és a rettegés, hogy mihamarabb véget vessen ennek az egésznek. Így nem lehet élni. Te pedig egyértelműen ahhoz fordulsz segítségért akiben valamiért a legjobban megbízol. Nem derült ki ugyan számomra, hogy ez miért pont Greg, de abban biztos vagyok, hogy az üzenetedre, ha végre veszed a bátorságot és elküldöd, azonnal ugrani fog. Mert hiába vagy visszahúzódó, ha segítségre van szükséged és esetleg az életed a tét, akkor el kell fogadni. Cheryl Jones 1130496352

Kellemes, olvasmányos stílusban írsz,és nagyon meg tudod ragadni a karakter jellemét. Érzékenyen és irigylésreméltóan nyúlsz adott témához, és én az ilyet nagyon tudom értékelni. Cheryl Jones 4142114136

A Tara-Plecsnit egy biztató, és kitartást kívánó öleléssel adom most át neked. Színt admin ad majd.  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Cheryl Jones
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cheryl Steele
» Cheryl Rollins
» Cheryl Blossom
» Cheryl Preston
» Erica Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: