New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

You? Again?! - Léon & Lumie
TémanyitásYou? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyKedd 10 Okt. - 19:43

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


-Ma bulizunk.-jelenti ki Grace miközben feltépi a szekrényemet és veszettül elkezd válogatni miközben én az ágyon fekve figyelem minden mozdulatát.
-Gyerünk! Elég volt a nagy pulcsikból és a bolyhos zoknikból. Húzzál zuhanyozni.-csapkod ki a takaró öleléséből, mire nyöszörögve mozdulok meg, de tudom, hogy jelen helyzetben nincs értelme veszekednem vele, hiszen az övé lenne az utolsó szó. Eltelt 2 hét és fogjuk rá jobban vagyok. Őszintén nem álltam volna készen arra az egész felhajtásra, így azzal nyugtatom magam, hogy az univerzum meghozta a végső döntést mindenki helyett. Ideje volt visszatérnem az élők soraiba és visszaülnöm a nyeregbe, hiszen ha rajtam múlott volna, akkor valószínűleg még elég sokáig sajnáltam volna magamat.
Zuhany után nagyjából másfél órányi szenvedés, ruhadobálás, sminkelés, frizura elkészítés következett mire végül mindketten készen voltunk és elindultunk. A taxiban ülve be kell ismernem, hogy Gracenek igaza volt, tényleg szükségem volt arra, hogy újra érezzem Manhattan lüktetését magam körül, arról nem is beszélve, hogy szemérmetlenül ihatok újra, ez pedig már most kellő motivációnak tűnt, hogy szebben mosolyogjak az egész világra.
Amint megérkezünk a házibuli helyszínére az első utunk a konyhába vezet, hogy megindítsuk az estét. Vannak ismerős arcok, akiket az elmúlt két hónapban nem kifejezetten láttam, így bőven van lehetőségem koccintani, így hamar kezd minden fejfájásom, fájdalmam feloldódni az alkoholban.
Éppen a negyedik kör feles csúszik le amikor valaki meglöki Gracet ez pedig láncreakciót indít el, hiszen ahogy megbotlik ő nekem esik én pedig hátralépve kettőt billenek valaki hátának. Végül mindenki szárazon és talpon megússza az egész jelenetet. Hátrafordulva pillantok a srácra, akinek én ütköztem, hogy bocsánatot kérjek, de vonásait felismerve hamar belém szorul minden ilyen jellegű indíttatásom.
-Miért ver az ég...-suttogom megforgatva a szemeimet egy sóhajjal.
-Leo, micsoda kellemetlen meglepetés.-veszem fel a legművibb mosolyt, amit csak készleten találok a srácnak, akivel soha nem volt felhőtlen a viszonyunk, főleg akkoriban amikor az egyik fő versenytársa volt az aktuális szórakozásom. Hiába nem kötött semmilyen gyengéd jellegű érzelem Gomezhez gyakorlatilag kötelességem volt kiállni mellette a riválisaival szemben, akik közé Léon is tartozik a mai napig.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyKedd 10 Okt. - 22:41



To Lumie


Nem sokkal 10 óra után parkolok le a Ferrarival a ház előtt.  A buli már nagyban megy, én tudom, hogy nem fogom magam annyira jól érezni, látva, hogy mindenki olyan részeg, hogy már a világáról nem tud. A hétvégén versenyem lesz, így nem engedhetem meg magamnak, hogy akár egy korty alkohol is lecsússzon a torkomon, cserébe ma én leszek Dave taxija valószínűleg ahogy ismerem. Már ha nem szed össze valakit, akivel majd hazamehet és akkor kéz a kézben andaolnak, az amúgy nem túl messze lévő lakására.
A saját lakás örömei, hogy nem kell azon idegeskednem, hogy ki az akit felébresztek és talán nekem is jót fog tenni egy kis kikapcsolódás, még akkor is ha azt most csak üdítővel fogom megtenni.
Belépve a házba megcsap a fülledt ember szag, meg a fű szaga, na azt hiszem itt már órák óta megy valami kemény parti. A zene hangos, a szomszédok türelmesek, ami meglepő, de ki vagyok én, hogy ezzel is nekem kelljen foglalkozni. Egyenesen Davehez megyek, aki a konyha melletti ajtóban áll és valamit nagyon bámul befelé. Elé állok, mert total átszellemülve lesz egy csajt valószínűleg, vagy a barátnője seggét, mert a másik lány háttal áll nekünk.
- Na jó haver ez elég cikis, amit csinálsz, messziről olyan vagy, mint aki totál el van szállva. - mondom neki majd a szokásos kézfogás utána  kezembe nyomja a sörét.
- Nem tudom melyiket szedjem fel. - sóhajt egy nagyot, majd vele egy irányba fordulva mérem fel a terepet. Az egyik lányt látjuk előről, nem rossz idomokkal van megáldva, a másik hátulról elég formás.
- Hát ezeket össze kellene rakni, mert ennyiből nem lehet megállapítani melyik milyen. Menj rá mindkettőre, ha szerencséd van benne vannak egy édes hármasban. - nevetek fel, majd visszaadom neki a sört, mire kérdőn rám néz. - Még mindig pilóta vagyok, akinek a versenyszezon közepe van, szóval nem inni jöttem ma. - mincsen alkalommal át kell rágnunk magunkat ezen, de végül elfogadja nagy nehezen, hogy nélkülem kell innia. Ritka, hogy vele iszogatok, de akkor nagyon keményen kirúgunk a hámból.
- Segítesz nekem! - fogja meg a pólóm és felém fordul majd úgy tesz, mintha tök véletlen lökte volna meg a csajt. A barátnője amint megfordul azzal szembesül, hogy röhögök, mint valami hülye ezen az igazán zseniális ötleten. Ahelyett, hogy leszólítaná meg vállalja, idióta.
- Nem is tudtam, hogy beteszed a lábad ilyenfajta házibulikba. - merevedek le egy pillanatra, amikor észreveszem azt a szempárt, aki egy féléven keresztül olyan mértékben füstölt rám, mint ha az életemet akarja elvenni. Gomezzel sosem voltunk jó barátok, sőt, és ez a lányka pont abban a fél évben volt vele, mindegy milyen titulusban, amikor a legrosszabb formámban voltam és ezért Gomez volt a hibás,minden alkalmat megragadott, hogy alám tegyen, de én sem hagytam magam. Szerintem az az ember volt eddig a legnagyobb riválisom 19 éves koromban.. Ma már a közelében sincs a mezőnynek a srác, de lehet Lumie is otthagyta már.
- Azt hiszem a jó segg tulajdonosa, nem éppen a legjobb parti. - szólok Dave-nak, aki közben úgy látom le is lépett a barátnővel. Fasza. - Ez gyors volt, de lehet én nem utánzom őt, ha nem baj. - nézek egy kicsit gúnyosan Lumie-ra. Sosem ápoltunk jó viszonyt, igazából egyenesen gyűlöltük egymást, és ez azt hiszem ennyi év után sem változott meg.


BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyKedd 10 Okt. - 23:47

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Őszintén remélem, hogy tényleg igaza lesz Gracenek és arra van szükségem, hogy kikapcsolódjak. A testem már jól van, csak a lelkem nincs még a helyén, de valószínűleg nem a takaró alá rejtőzve fogom megtalálni újra azt, hogy miért is van értelme mozgósítanom magamat. Mire odaérünk a helyszínre már jelentősen jobb a hangulatom, persze ez még korántsem garancia arra, hogy ez így is fog maradni, hiszen a természetem nem változott, sőt még kiélezettebb vagyok az ingerekre, így hiába él fülig a szám miközben újra és újra koccintok az emberekkel pontosan tudom, hogy elég lesz egy szikra ahhoz, hogy elpattanjon az agyam.
Az a bizonyos szikra pedig először egy lökés képében indul meg egyenesen az irányomba, ami dominóként indítja meg az eseményeket és mire feleszmélek már Leoval találom szemben magam, akit ugyan már jó ideje nem is láttam, most azonban teljes vállszélességgel áll előttem ráadásul remekül szórakozik, legalábbis addig, amíg meg nem látom a szemeiben megcsillanni a felismerést, hogy ki is vagyok.
-Nem szoktam és azt hiszem itt áll előttem a két lábon járó indok, hogy miért.-húzom a számat egy lekezelő mosolyra az ajkaimat a korábbi bájmosolyból, ami egyébként sem sikerült meggyőzőre, bár nem mintha különösebben megerőltettem volna magam, hogy bármennyire is hihető legyen.
Gomez ugyan már rég a múlté és egyikünk sem gondolta komolyan a dolgot valahogy sikerült olyan szinten kiéleződnünk egymásra Léonnal, hogy a mai napig képtelenek vagyunk jó képet vágni egymáshoz, ellenben például egy vázát nagyon szívesen hozzávágnék, ha lenne egy a kezem ügyében, bár részemről semmi harag... meg a nagy francokat.
Megjegyzésére meglepetten emelkednek meg a szemöldökeim miközben összefonom a karjaimat a mellkasom előtt, hogy még véletlenül se üssem meg vagy valami. Tényleg nagyon rossz ez az időzítés és ehhez még csak nem is ittam eleget ezt biztosan állíthatom.
-Úgy mondod, mintha lenne bármi elképzelésed arról, hogy milyen parti is vagyok..-azon kevesek egyike, aki egy másodpercig sem látta a kedvesebbik oldalamat, amivel az emberek minimum az ismertségünk elején találkozhatnak. Neki ebből semmi sem jutott, hiszen azonnal kölcsönösen egymás idegeire mentünk. Ő rajtam keresztül akarta bosszantani Gomezt, én pedig már csak azért sem hagytam magam és nem voltam rest az orra alá dörgölni, amikor a nagy szája ellenére a mezőny végén futott be. Ha jól tudom azóta felcserélődtek a szerepet, bár őszintén.. nem követem azóta az eredményeiket.
-Nem mintha lett volna esélyed a 'jó segg tulajdonosával' lelépni.-szűkítem össze a szemeimet egy kicsit magamban pedig már jó néhányszor elküldtem a francba mentálisan Gracet, amiért ilyen gyorsan olajra lépett az első kínálkozó fasszal.
-Te mi az Istent keresel itt egyébként? Nem kellene már ágyban lenned, bárányokat számolgatva, mint egy rendes kisfiúnak, hogy ne picsázzanak el a hétvégi versenyen?-kérdezem kicsit felvonva a szemöldökeimet miközben töltök magamnak még egy kört anélkül, hogy őt megkérdezném. Kétlem, hogy iszik, ha meg esetleg mégis, akkor majd szépen kiszolgálja magát. Gyorsan húzom is le a felest remélve, hogy minden egyéb kínommal együtt az ő jelenlétét is enyhíteni fogja az ital.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptySzer. 11 Okt. - 13:12



To Lumie


Alapjáraton azt hiszem nincsen gond a modorommal, nem vagyok sosem bunkó, de vannak emberek, akik kihozzák belőlem azt az ellenszenvet, amit nem képviselek amúgy. Pontosan tudom, hogy végigasszisztálta Gomez minden egyes olyan húzását, amivel ki tudott ejteni a versenyekből. 
- Azért szerencsére nem sokszor futunk össze. - forgatom meg a szemem gúnyosan nevetve, szerencsére tényleg nem gyakran látom őt, és az az undor amit ő okos nekem nem is igazán miatta van, hanem sokkal inkább a volt társaságából fakad. 
- Az ízlésedet tekintve nem hinném, hogy olyan nagyon jó parti lennél. - mérem végig, bár nem rossz nő, de a társaságát nagyon rosszul válogatja meg, amiért unszimpatikussá tud válni számomra. Egy időben nem sok barátom volt, mert nem voltam képes kialakítani senkivel sem olyan viszonyt, hogy azt később hajlandó legyek ápolni. New York új életet hozott nekem ilyen téren is, de ez a lány sosem tartozott azok közé, akiket be akartam volna vonni az életembe. Az ellenséggel bújt egy ágyba és nekem elég volt, mert túlságosan is arra koncentráltam, hogy a pályán jó legyek és minden arra vetült ki utána az éltem más területein is. 
- Nem mintha le akarnék lépni veled. - na még mit nem, a tények akkor is tények, a segge tényleg elég jó, de ez nem ok arra, hogy hazavigyem, mert més jót nem is látok benne. Túlságosan hamar ítélek és nagyon is szeretem a haragtartást, mert egyszerűbb, mint megérteni a másikat. Csak grimaszolva fordulok el tőle, keresve Dave-t aki közben már le is lépett, szóval itt lettem hagyva a mai nap egyáltalán nem kedvelt vendégével. Baszki!
- Úgy látom már nem tartod a kapcsolatot a kedves barátoddal  - nyilvánvalóan feldühít ahogy tette is mindig, amikor valamilyen oknál fogva beszélgetnünk kellett. De azért igyekszem nem kimutatni felé, csak egy apró mosollyal a szám szélén fordulok felé, mintha mi sem lenne természetesebb, mint az arcába nyomni hasonló sértéseket, de most nem igazán ehhez a nőhöz van kedvem. 
Amint tölt magának egyet, a kezén tartom a szemem végignézem, ahogy ki tölti az italt és mintha vizet inna húzza le. - Na igen ebben nem változtál. - nevetek fel, majd hátat fordítok neki, mert nem igazán van kedvem ma az ő társaságához. De hiába indulnék el tovább, a szomszéd szobából megcsap a tömény fű szag, aminek még a közelében sem akarok menni, mert nem kell, hogy doppingteszten bármi is kimutatható legyen. A konyhába nem szívesen maradok, de Dave totál egyedül hagyott és nem élem annyira a részeg bandát, úgy, hogy nem iszok. - Szerinted ezeket egész estére elvesztettük? Mert akkor lehet inkább lépek, ahogy látom nem az én társaságom van itt. - mérem végig megint kicsit ellenszenvesen, de baszki azért kicsit talán még irigylem azt az idióta Gomezt. De csak egy pillanatra, mert sokkal jobban éget a tekintete, mint feltüzel a szép kis teste. 

BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptySzer. 11 Okt. - 18:56

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Míg mások a legjobbat hozzák ki egymásból, úgy mi szerintem a legrosszabbat. Elég csak meglátnom és máris a lehető legkeményebb páncélomat öltöm magamra, mert tudom, hogy ha Leo a képbe kerül az sosem sétagalopp. Még ennyi idő után sem. Az, hogy ő utál engem szerintem teljesen érthető, hiszen elég kemény időszakon ment keresztül Gomez miatt.. az én oldalam egy kicsit más.. engem szerintem az bosszant a legjobban, hogy szemrebbenés nélkül dumál nekem vissza és egyszerűen képtelen vagyok megtörni annyira, hogy tartson tőlem. Sőt.. mintha csak olaj lenne a tűzre.
-És milyen jó szokásunk ez.-fent is tarthatnánk a jövőben is, hogy nem futunk össze túl sokszor. Vagy inkább úgy egyáltalán, hiszen mindig erőlködés nélkül ki tud hozni a sodromból. Egyébként valószínűleg kifejezetten kedveltem volna, ha nem úgy ismerkedünk meg ahogyan. Ezen azonban jelen esetben kár is rágódni.
-Ezzel nyugtatod magad?-vonom fel a szemöldökeimet kissé kérdő miközben ismét az arcára pillantok. Ha akkoriban bármi másra tudott volna figyelni a versenyzésen kívül, akkor esélyesen az ő ágyában kötöttem volna ki, hiszen külsőre sokkal vonzóbb, mint Gomez valaha is volt, abban a srácban viszont volt annyi vér, hogy a pályán kívül is fokozatba tegye magát. Én pedig már akkor sem szerettem pátyolgatni a kis világtalanokat, amilyen ő is volt sokszor.
-Legalább ebben egyetértünk.-vonom meg a vállaimat.
Amikor fordul egyet egy pillanatra reménykedem, hogy ez talán azt jelenti, hogy a haverja és Grace visszajöttek, de mivel újra magamon érzem a tekintetét, így erről már le is mondhatok.
-Ugyan kérlek.-szakad fel belőlem egy nevetés.-GG csak egy átmeneti időtöltés volt. Annak is leginkább csak elfogadható, ha pedig valahol végeztem oda nem szoktam visszajárni.-legyintek egyet és inkább töltök magamnak még egy italt, mert ezt így ép ésszel nem fogom kibírni az teljesen biztos. Egy dologért viszont hálás lehetek neki. Rohadtul nincs miatta se időm se energiám bármi mással foglalkozni.
-Nem hát.-pillantok rá miközben leteszem a poharat a pultra és azt gondoltam, hogy ezzel le is zártuk a mi kis dolgainkat, de a jelek szerint semmilyen menekülőutat nem talál. Megkönnyíthetném a dolgát.. meg a sajátomat is azzal, hogy én hagyom faképnél, de igazából a konyha pillanatnyilag a lehető legelviselhetőbb helyisége, így eszemben sincs erről lemondani, hogy neki jobb legyen az estéje.
-Gracet ismerve már vagy úton vannak a lakására vagy itt keresnek valami sötét sarkot.-sóhajtok egyet. Ezzel azt hiszem az én bulimnak is valamilyen szinten lőttek bár még kereshetek valami elfoglaltságot magamnak. Csak az nem biztos, hogy van hozzá kedvem. A tekintete próbál ellenszenves maradni, de már nem az első alkalommal vándorol végig a testemen.
Kis helyet csinálva felülök a konyhaszigetre keresztbe téve a lábaimat és az egyik kezemmel megtámaszkodok magam mellett.
-Lehet jobb is ha mész. Túl bátran kalandozik a kis szemed, ha pedig tovább iszok, akkor még a végén ezt félreértem.-arról nem is beszélve, hogy nem csak félreérteném a dolgot, hanem egyenesen ki is kezdenék vele, amire szerintem egyikünk sem vágyik. Mármint én biztosan nem, ilyen magas labdát pedig biztosan nem szeretnék feldobni neki, márpedig jelen állapotomban ennek nagyon csúnyán növekszik minden perccel az esélye.  
-Gondolom neked úgyis lövik a pizsit.-teszem még hozzá miközben szélesebb mosolyra húzódnak az ajkaim és a szemeit figyelem.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptySzer. 11 Okt. - 22:19



To Lumie


Igazából azt sem tudom ki ő, mármint azon kívül, hogy egy olyan személyiség, akit még csak az életem közelébe sem engednék az tuti. Nem lenne ennyire rossz a viszonyunk, ha nem áll ki olyan nagyon anno Gmez mellett, mert ellene nem irányul semmi rossz ezen kívül. Pech, hogy pont abban az időszakban találkoztunk, lehetnénk most barátok is, mert köztudott volt rólam, hogy 1 évvel ezelőttig nem annyira voltam oda a csajozásért, mert minden csakis egy szerelem köré épült és az a versenyzés volt.
-  Elég nyugodtnak tűnök szerintem enélkül is. - sosem egy percig sem jutott eszembe pont őt összeszedni, aki képes volt pont Gomezzel ágyba bújni, csak az érzés, amit vele kapcsolatban érzek annyira rossz, hogy előidézi a legrosszabb félévemet és nem látok ebben a lányban mást. Kár érte, mert jó csaj és most igazán ráférne az agyamra egy jó kis ágytorna, de nem hinném, hogy a jó jelölt rá, még akkor sem ha utána sosem látnám viszont, mint azelőtt jó sokáig sem találkoztunk.
Valami mégis olyan mosolyt csal az arcomra, ami nem gúnyos, nem megjátszott, hanem őszinte és reflexszerűen jön, és ezt a szavai váltják ki belőlem. Azért ebben a lányban lehet mégis van potenciál, ha képes volt ennyire kihasználni ezt a hülyét és az meg hagyta magát. Bár ahogy elnézem a csajt, nem járt rosszul a srác sem, sajnálni egészen biztos, hogy nem fogom, bár ha pórul járt volna Lumie-val akkor lehet még kedvelném is. Jó azért azt talán nem.
Nagyon menekülnék ebből a találkozóból, mert kezdem kényelmetlenül érezni magam józanul,látva, hogy ő egyre többet és többet tölt magába.
- Tudod ,hogy nem kedvellek, de azért azt meg kell kérdeznem, hogy nem lesz egy kicsit sok?- nézek a pohárra majd rá, bár igazából nem is tudom mit érdekel annyira. Talán a tudat ,amit ő is igazol a szavaival, hogy a barátainkat már nem látjuk ma viszont és talán itt ragadtunk, ha csak percekre is egymással. Ennél azért jobb esét reméltem, de mondjuk a látvány megérte, de ennél több jó nem ért ma.
Régen zavarba tudott volna hozni a mozdulatsora, de most olyan rezzenéstelen arccal nézem végig, mintha nem egy dögös csaj kínálná éppen oda magát nekem. A szavaira felnevetek, azt hiszi, hogy majd pont ő lesz az akit kóstolgatni kezdek, hát akkor rosszul ismer, vagy nem is ismer igazán. Nem tudja milyen vagyok, mert anno nem voltam ott egy olyan partin se, ahol a pilóták ki tudtak rúgni a hámból, akkor is keményen hajtottam valamit, amit ma elértem, de hol marad  a nagy partyarc barátja?
- Nincs mit félreérteni, már az elején mondtam, hogy szemtelenül megnéztelek hátulról, nem fogok egy ilyen dolgot elsunnyogni. Ha nem akarod, hogy bámuljanak, amúgy meg minek jöttél ilyen szettben. - mutatok végig rajta, és közelebb lépek hozzá egyet és az egyik kezemet az övé mellé támasztom. - Túlságosan nagy falat lennék neked Gomez után. - kacsintok rá, majd miután igazából ő maga küldött haza, mintha engedelmesen eleget tennék kérésének fordulok meg élvezem az ajtó felé az irányt. A szavaira mégis megtorpanok,már másodjára állít be úgy, mint valami óvodást. Igaz, hogy alig egy évet töltöttem a 21-et akkor sem érzem, hogy túlságosan gyerek lennék. Régebben kemény menetrendem volt, de már eléggé megváltozott a dolog. Visszafordulok felé és csak felhúzom a szemöldököm.
- Látom nagyon érdekel, hogy merre megyek. Tudod, inkább megyek és dedósan befekszem az ágyba, hogy másnap az álmaimat élem meg, mint egy ilyen buliban kezdjek ki minden második emberrel. - gúnyosan felelek neki, mert nem tetszik, hogy ennyit beszólogat. Nem indulok el újra, csak farkasszemet nézek vele, mint tényleg valami dedóban, de már szerintem annyit ivott, hogy nem is fog emlékezni rád holnap, mi történt itt.
- Hazavigyelek? - nézek körbe, mert a konyha teljesen kiürült és a kanapékon smároló párok, hármasok és társaik hevernek, a többiek füvet szívnak és van aki a medencében szexel ki tudja mennyi párral mellette.


BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 12 Okt. - 15:11

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Az, hogy régen, miért is álltam ki Gomez mellett teljes mellszélességgel könnyen megmagyarázható. Rohadtul élveztem a káoszt és mérhetetlenül szórakoztatott a versengés, főleg, hogy akkoriban a nyerő személy mellett álltam. Gomez önmagában édeskevés lett volna ahhoz, hogy huzamosabb ideig lehorgonyozzak az oldalán. Maga a közeg tetszett, illetve az is simogatta az egyébként sem gyenge önérzetemet, hogy mindenhol villogott velem a srác, holott aligha volt az ő érdeme, hogy oldalán díszelgek.
Abban Leo-nak igaza van, hogy Ő alapvetően is egy elég nyugodt személyiség és ez mindig rettenetesen bosszantott, hiszen tényleg nehéz volt az idegeire menni. Bár az is lehet, hogy egyszerűen csak jól rejtegeti.
Meg mernék rá esküdni, hogy a megjátszott bájcsevegés közben néhány másodpercre kifejezetten őszinte a mosolya, ami egészen megdöbbentő.. főleg, hogy még jól is áll neki.
-Ha az lenne a cél, hogy normális állapotban hazajussak, akkor már rég túl sok lenne. Nem is értem miért kérdezed.. egyértelműen látszik az arcodon, hogy józanon mennyire kiborító ez a hely.-vonom meg egy kicsit a vállaimat, hiszen inkább itt maradt velem, mint hogy elvegyüljön a többiekkel. Ez szerintem már bőven elmond mindent az egész buliról, amihez hasonlóba valószínűleg soha többé nem teszem be a lábamat. Inkább egy szórakozóhely... vagy még inkább egy koncert.
Az eredeti társaságunkról mindketten lemondhatunk és ezért holnap nagyon seggbe fogom rúgni Gracet. Nem elég, hogy itt hagyott egyedül, pont Leo haverjával kellett megpattannia.
A pultra ülve helyezkedek el, hiszen eszembe sincs beülni bármelyik helyiségbe egymást faló párok közé mondjuk ha eddig Leo nem tartott volna fel már lehet én is ott tartanék amennyit ittam.
-Nem feltétlen a te szemeidnek szántam ezt a ruhát.-forgatom meg a szemeimet, de legalább van annyira tökös, hogy vállalja, hogy igenis alaposan megnézett. Ahogy közelebb lép kicsit feljebb emelkednek a szemöldökeim és meglepetten pislogok rá néhányat.
-Remélem nem feltételezed, hogy Gomez volt a legnagyobb fogásom.-nevetek fel és próbálom kizárni az érzést, hogy a magabiztossága kifejezetten megnyerő főleg, hogy már közel sem vagyok teljesen józan. Még kicsit sem vagyok részeg, de legalább már egy kicsit feloldódtam, ami mondjuk nem a legjobb felállás, így, hogy ennyire közel van.
Szabályosan fellélegzem amikor megfordul és végre indulni készül, de mielőtt akár csak elgondolkozhatnék azon, hogy ma este mivel szórakoztassam magam Grace nélkül már újra szemben találom magam vele.
Csípős megjegyzésére nem reagálok egyből csak egyre szélesebb mosolyra húzódnak az ajkaim miközben tartom vele a szemkontaktust.
-Jó fiú..-a hangom édes, de pimaszul vigyorgok rá. Jobb is ha meghagyja a züllést az olyanoknak akik élvezik is.
Kérdése teljesen váratlanul ér.
-Hát öö..-igazából el is küldhetném a francba de őszintén szólva rohadtul nincs kedvem ma egyedül hazaindulni és a radaron nincs senki, akire rámozdulnék, Grace pedig ugye felszívódott. Kissé frusztráltan sóhajtok egyet.
-Rendben. Ez a buli már úgyis döglött.-bólintok végül lecsusszanva a pultról. Hát sok mindenre fogadtam volna ma reggel, de arra biztos nem, hogy éjjel Léon Leroux kocsijában kötök majd ki. Azzal már nem is fárasztom magamat, hogy akár egy sms-t küldjek a barátnőmnek, pontosan tudja, hogy vigyázok én magamra.
Ha elindul a hátát követve haladok mögötte, amíg ki nem jutunk a lakásból és csak akkor zárkózom mellé figyelve, hogy még véletlen se érjek hozzá.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 12 Okt. - 19:35



To Lumie


Nem nagyon szeretem, hogy sokan azt hiszik rólam, hogy egy olyan ember vagyok, akinek nincsen más az életében, mint a sport, mert van. Amióta itt élek, már tudom, hogy mennyire ki tud kapcsolni egy ferde este, de csak akkor, amikor tudom, hogy nincsen a közelben verseny, mert túl nagy a nyomás és nem bírok inni, akárcsak most, bár most inkább felelősségteljesen akarok viselkedni tudva, hogy hétvégén verseny, most nem érzem azt a  nyomást, mégis mint valami idióta jöttem el ide, hogy józanul ne élvezzem ezt az egészet.
- Ezt te tudod, hogy mennyire akarsz teljesen meghülyülni  a piától. - vonom fel a szemöldököm csak nevetve a hozzáállásán. - Na látod ebben igazat kell adjak neked ez a buli egészen szar. - nézek körbe nevetve, mert ezzel még vele sem tudok vitatkozni, akármennyire is áll rá a  szám. Bár ő mégis itt van és tölti magába a feleseket, mit sem foglalkozva azzal, hogy esetleg folytassa a szórakozást valami minőségi helyen, talán nekem sem kellene itt lenni, mivel akivel jöttem, vagyis akiért jöttem már talán régen nincs is a helyszínen.
- Ha tudom, hogy kit bámulok lehet nem is néztem volna. - valószínűleg de de ezt az iróniából, ami a szavaimban van simán kiveheti, mert mindegy milyen egy nő belülről, megnézni attól meg lehet, és nem szégyellem ezt.
Közelebb lépek hozzá, a már egy kicsit talán bódult agyára hatok, hogy egy kicsit húzzam őt, mert most határozottan én vagyok erőfölényben, mivel tök józan vagyok és nem befolyásol semmi sem abban, amit mondok.
- Lehet, hogy nem, de sajnos rossz felé nézelődtél végig, így a legnagyobbról így is lemaradsz. - egy kicsit kacérkodok vele, de nem akarok tőle semmit, és sosem lesznek ilyen terveim vele, azt sem akarom, hogy tudja mit veszített, hogy rossz emberrel kezdett, de akkor egész biztosan nem mentem volna rá, mert teljesen más volt a felfogásom, mint ma. Inkább elindulok hazafele, nem kell a felesleges feszkó azt hiszem hagytam benne elég gondolkodni valót, ami nekem tökéletes elégtétel lenne, ha nem szólna még egy utolsót vissza, de persze azonnal jön a számon a válasz, ami olyan zsigerből és olyan bántóan jön, de mégsem sértődik meg sőt.
Talán megsajnálom, vagy csak látom, hogy mennyire nem lenne értelme itt hagyni és mivel most az egyszer egy hajóban evezünk az este, megkérdezem, hogy hazavigyem e. A két hülye, akikkel elvileg bulizunk ellene olyan szépen hagott minket itt, hogy nem éreztem helyesnek ha egyedül hagyom, még azt sem szeretném ha emiatt lenne kurva szar az estéje. Azt hiszem apám büszke lenne a nevelésére.
Csak fejet csóválva elindulok kifele és érzem a győzelem ízét, bár nem tudom minek örülök ennyire, talán, hogy az az ember, aki olyan mélyen lenézett, mert a pasija állandóan a földbe döngölt, most mégis az én segítségemre szorul jó érzés. Nem fogok lesüllyedni sosem arra a szintre ahol szerintem ők voltak anno, én emelt fővel járok inkább, mintsem legyek olyan, mint Gomez.
Kinyitom a kocsim ajtaját és a vezető üléshez sétálok, beülök, majd bekötöm magam és várom, hogy ugyanígy tegyen.
- Ha behánysz esküszöm kiraklak az út szélén. - mondom neki tök komolyan már már fenyegetően. - Mondd a címed te alkesz. - veszem elő nevetve a telefonom, hogy beírjam azt és minél hamarabb kirakhassam őt oda ahol lakik.


BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyPént. 13 Okt. - 12:14

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Akaratlanul is felnevetek, amikor igazat ad nekem ismertségünk során talán először. Hát legalább még ennyi alkohol után is jól érzékelem, hogy ennek itt ma nem sok értelme van... de legalább Grace megtalálta a maga szórakozását, még akkor is ha emiatt én megszívtam az estét.
-Na persze...-forgatom meg a szemeimet egy széles mosollyal. Mondjuk nem mintha erőlködött volna, hogy legalább megpróbáljon meggyőzni arról, hogy nem tévedt volna el a tekintete akkor, ha egyből felismer. Még én is megnézem őt annak ellenére, hogy a lábaim biztosan zárva maradnak előtte.
Ahogy közelebb merészkedik egy pillanatra megremeg az a fene nagy önbizalmam az alkoholnak köszönhetően, bár ezt tényleg igyekszem nem a tudtára adni, de szerintem ez nem megy olyan jól, mint amennyire én szeretném, főleg, hogy ez a rohadék  még tovább is táncol az idegeimen kihasználva a tiszta fej adta előnyeit.
-A legnagyobbról?-vonom fel a szemöldökeimet miközben végigmérem, mintha ténylegesen mozgatná a fantáziámat, hogy vajon ő lehetett volna az a bizonyos legnagyobb fogás, bármilyen szempontból. Ugyan a kisugárzása jó méretekről árulkodik, de a beismerés örömét nem fogom neki megadni, éppen ellenkezőleg.
-Erősen kétlem, hogy így lenne, hiszen amelyik kutya ugat.. az nem harap.-nézek rá ártatlanul.
Indulni készül, nekem pedig hagynom kellene, hiszen pontosan arra vágyom én is, hogy végre megszabaduljak tőle és kitalálhassam mit is kezdjek az est hátralévő részével, a kis lelkiismeretem azonban nem hagyja, hogy csak úgy nyerő helyzetben elengedjem ebből a nem kívánt beszélgetésből. Visszafordulva azért megpróbál belegyalogolni a lelkembe, de ahhoz az kellene, hogy a közelébe férkőzhessen, amire persze esélye sincsen.
Ajánlatára akár csípőből nemet is mondhatnék, de az a szörnyű igazság, hogy valamelyest rá vagyok szorulva arra a fuvarra, ha nem akarok tök egyedül mászkálni Manhattan sötét utcáin, így hogy Grace lelépett. Ez pedig vehetjük úgy, hogy az ő hibája, hiszen az ő haverja nyúlta le a barátnőmet... vagy csak már tényleg szeretném mindenért őt hibáztatni, ami nem lenne meglepő.
Követem őt a kocsijához és ugyan egy pillanatra elismerően siklik végig a tekintetem a járművön mégsem dicsérem meg csak beülök az anyósülésre és bekötöm a biztonsági övemet.
Figyelmeztetésére unottan pillantok rá miközben a mellkasomra simítom a kezemet és kicsit sem hihetően megjátszok egy öklendezést csak hogy mindenképp belérakjam az ideget, még akkor is ha éppen a fuvarommal szórakozok.
-Sosem hányok.-mármint az alkoholtól, de ezt nem teszem hozzá hangosan.
-Lexington Ave 570.-adom meg neki a címet, miközben elkényelmesedek az ülésen. 4 napja költöztem be a lakásba és gyakorlatilag még a cuccaim ki sincsenek rendesen csomagolva, de legalább már megvan az új helyem és a szalon is csak 20 percnyire van gyalog.
Ahogy elindul az ajtóra könyökölve támasztom meg a fejemet miközben a tekintetemet inkább a külvilágon tartom. Néhány perc csend után azonban mégis rápillantok.
-Hogy megy a versenyzés mostanában?-ez most nem a szokásos basztatás, a hangom is kifejezetten kedvesen cseng, amin még én is meglepődök egy pillanatra, de most úgy érzem, hogy nem lehetek vele egy rohadék ha már van annyira úriember, hogy elvisz.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyPént. 13 Okt. - 17:02



To Lumie


Ez a sors nem éppen legjobb játéka, hogy pont egy olyan lánnyal sodor össze az élet, akivel a legkevésbé sem akarnám. Nem akartam vele kettesben maradni, de nem adtak más lehetőséget, jobb híján senkit nem ismerek itt, kivéve pár sráccot, de ők Dave-hez hasonlóan már valaki más szájában vannak, vagy egészen másfele kalandoznak, és jól tetszik, de én még mindig nem vagyok ennyire nagyravágyó. Vannak kalandjaim, lesznek is, de nem mindenáron, és bár Lumie egészen dögös csaj, nem terveztem, hogy bármi komoly megmozdulást intéznék felé.
Pontosan tudom milyen vagyok, milyen tudok lenni a nőkkel, mert a szüleim nem olyannak neveltek, hogy ha megkapok valakit akkor minél hamarabb dobjam is el, ezért sem akarok felé sem olyan nagyon keményen felszólalni, de azért jobb ha tisztázzuk az erőviszonyokat, most, hogy totálisan én vagyok feljebb, mármint Gomezhez képest. A fickó izmos volt és egészen idegesítő képe volt, még csak jó palinak sem mondtam volna, nem rajongták annyira körbe a nők, vagy ő válogatott ki tudja, nem követtem az életét, de sajnos től sokat voltak ezzel a lánnyal a közelemben, így sok mindent azt hiszem megtudhattam róluk.
Azt hiszem büszke vagyok arra, hogy képes vagyok inkább az ágyba vonulni, mint inni, olyan igazán idióta állapotig, amit ki is mondok neki, mert tudom, hogy azt akarta, hogy az övé legyen az utolsó szó, de nem hagyom és én adom meg a löketet magamnak az induláshoz és nem ő.
A kis vitánkból, vagy miből mégis az lett, hogy a kocsiban ül mellettem és komolyan a címét kérdezem meg, hát idióta vagyok, de a felelősség érzetem talán nagyobb volt. így meg kellett kérdeznem, hogy hazavigyem e.
- Komolyan kiraklak. - komolyan akarok beszélni de azért közben elnevetem magam, de csak szolidan, hogy ne vegye észre, bolond ez a lány, és néha egész normálisnak is tűnik. Kár, hogy most kell látnom milyen is tud lenni, amikor minden élményen vele igazából negatív volt.
Amint beírom a címet, szinte fülig húzódik a mosolyom és komolyan nem az a célom, hogy hányjon, de azért had feszegessem a határait, az igencsak ingó agyának az alkoholtól. Kövér gázzal indulok el, és ahogy felbőg a motor, én érzem, hogy kúszik fel az adrenalin bennem, ezért inkább kisebb fordulatszámra kapcsolok, mert ha tovább pörgetem magam hamar kapnak le minket.
Kérdésére felé pillantok, összehúzott szemöldökkel, és kicsit hezitálva, hogy most komolyan hozzám beszél e. - Nyugi nem kell kedvesnek lenned, mindenképpen hazadoblak és utána nem kell látnod a képem. - mondom neki kicsit bunkón, mert valamiért mindig bennem van a múlt, hogy nem tudok felé máshogy viszonyulni, mint olyan mértékű ellenszenvvel, amit nem szeretek még én sem. - Jó bocs, ez erős volt, de nem tudom, hogy mennyire tudok veled a karrieremről beszélni, mert rohadtul nem bízom benned és pontosan tudod miért, nem fog változni egy kedves kérdés miatt. - talán tisztázni akarom magam, talán csak elmondani, hogy én nem vagyok paraszt, csak kurvára bizalmatlan vele szemben. - Nem vagy kajás? - mutatok a táblára  fejünk mellett, ami egyenesen valami elég jó hamburgereshez nyilazott. Bár nem várva meg a válaszát kanyarodtam a parkolóba, ha nem éhes akkor is én vagyok a legkönnyebb útja haza.


BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyVas. 15 Okt. - 18:19

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Ahhoz képest, hogy pont előlem akart volna elsősorban menekülni és csak másodsorban a buliból felajánlja, hogy hazafuvaroz, bár ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy biztosan reménykedett abban, hogy visszautasított, de tényleg nincs kedvem innen egyedül távozni még akkor sem ha a másik opció Leo.
Duzzogására felnevetek kicsit megigazítva a hajamat.
-Jól van na.. viselkedek...-pillantok rá ártatlanul de még mindig halkan nevetve egy kicsit.
Ez persze neki nem elég, hiszen úgy lövi ki a kocsit, hogy egy pillanatra szabályosan az ülésbe préselődök és közben már lendül is a kezem, hogy vállba csapjam.
-Te!-szólok rá figyelmeztetően, de közben persze már mosolygok. Nincs bajom a sebességgel se az erős kocsikkal és egyébként az ő vezetési rutinjában úgyis vakon bíznék, de meglepett és ez nem ok arra, hogy egy ilyen húzással kiijesszen a bőrömből egy pillanatra.
A kérdésemet követi válaszára feljebb emelkednek a szemöldökeim, na így próbáljon meg kedves lenni az ember bármikor, de így akkor meg is nyugszom, hogy nem kell erőlködnöm. Ugyan már nem tapossa ész nélkül a gázpedált, valószínűleg még így is hamar haza fogok jutni és ezt az egészet elfelejthetjük.
Kissé meglepetten pillantok rá amikor bocsánatot kér, hiszen az se hatott volna meg különösebben ha innentől kezdve tényleg csendben ültük volna végig az utat.
-Igazából megértem, csak gondoltam nem muszáj full kussban ücsörögnünk egymás mellett.-vonom meg a vállaimat ezzel részemről el is engedve a témát meg úgy kompletten az egész beszélgetés próbálkozást.
Meglepetten pillantok rá amikor evést említ, azt hittem próbál a lehető leggyorsabban szabadulni majd, hiszen azután is elmehetett volna enni, hogy tőlem megszabadult, de mielőtt válaszolhatnék már be is kanyarodik a parkolóba.
-Tudnék enni.-bólintok végül annak ellenére, hogy ez szinte felesleges, hiszen ő már lelkesen tekeri is be a kocsit az egyik szabad helyre. Ahogy leállítja a motort ki is szállok, hogy aztán együtt vegyünk befelé az irányt. Szerencsénkre nincs tele teljesen a hely, bár szerintem már sokan hazafelé tartanak valamilyen buliból és itt itatják fel éppen a gyomruk tartalmát. Leveszem a dzsekimet miután találunk magunknak egy szabad fülkét a fal mellett le is dobom mellé a táskámmal együtt az ülésre.
Meg sem nézem igazából az étlapot mert már most tudom, hogy csak egy nagy adag sültkrumplira vágyok.
-Figyelj csak...-kezdek bele felkönyökölve az asztalra és kicsit közelebb hajolva hozzá, hogy biztosan halljon és ne kelljen kétszer elmondanom amit egyszer is nehezemre fog esni.
-Bocsánatot szeretnék kérni... kb mindenért. Igazából sosem volt veled személy szerint semmi bajom csak Gomez társasága megvitt és alkalmazkodtam. Nem érdemelted meg azt a sok szarságot.-na így már legalább az én lelkiismeretem tiszta lesz még akkor is ha esetleg ezután elküld majd a picsába vagy csak kinevet.
-Mit hozhatok?-toppan be mellénk a pincérlányka egy széles mosollyal.
-Én sültkrumplit szeretnék meg egy Sprite-ot..-pillantok rá.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyHétf. 16 Okt. - 21:00



To Lumie


Ez a sors nem éppen legjobb játéka, hogy pont egy olyan lánnyal sodor össze az élet, Lumie nem hülye, pontosan tudja, hogy egy autóversenyzőnek mennyit jelent minden járgány, amit vezet, nem véletlenül kacérkodik itt vicces módba váltva, szerinte. Bosszantani akar, ami félig sikerül is neki, de nem hagyom nyerni, hiszen én vagyok aki józan, nekem kellene okosabbnak lennem, mert fölényben vagyok ebben a hülye nem is versenyben.
Fura, hogy az abszolút nem kedves megszólalásom után nem jött semmilyen visszaszólás, talán ezért is néztem kicsit magamba, hogy én nem vagyok ilyen, nem kell ennyire bunkónak lennem. Fogalmam sincs mennyire részeg és ha nagyon akkor meg lenne a magyarázat arra, hogy miért ilyen kedves ha kicsit, hát sok év telt el lehet megváltozott, ahogy én is.
még magam sem tudom miért nem rakom ki otthon, majd megyek el utána kajálni, talán a közeli étterem látványa, hozza meg az étvágyam, vagy nem, de inkább maradunk ennél az ésszerű oknál.
Miután lepakorolok huppanok ki a kocsiból és indulok meg az étterembe, mögötte haladok be majd követve őt ülök le velesz szembe, hogy még véletlen se legyünk túl közel egymáshoz. Ez csak kaja, nem kell sokat beszélgetnünk, mindketten nyomkodhatjuk a telefont és egymáshoz sem kell szólni, mégis jól fogunk lakni és senki nem lesz kínos helyzetbe hozva. Már venném is elő a telefonom, amikor megszólít. Szóval most tényleg társalogni fogunk, erőltetem az arcomra valami érdeklődés félét, hogy ne tűnjek full bunkónak. KÖzelebb hajol, nekem meg kikerekednek a szemeim, nem hangzik jól a kezdet én a közeledésére ösztönösen hátradőlök a széken, de tisztán hallom, amit mond.
- Igazából erősebbé tett az a sok minden, amit alám tett a pasid, neki sokkal többet ártott, az akkori szarakodása, és nem örültem, hogy  egy egész értelmesnek tűnő lány mellé állt, és miért, de nem nekem kellett minden nap tükörbe néznem hanem nektek. De azért köszi, hogy ezt mondod. - nem zárhatom le úgy, hogy ne fogadjam el a szavait. Bár ez már a múlt és tényleg totálisan nem érdekel már, nem volt jó időszak, nemcsak Gomez meg a cspata miatt, hanem sok mindenben szarnak éreztem magam, de ez most gyökeresen megfordult és én vagyok az, aki a bajnoki címért küzd, ő meg valahol az alsóbb kategóriában ragadt, olyannyira, hogy még a szériája nevét sem tudom.
- Én valami nagyon csípős hamburgert szeretnék enni, krumpli nélkül, és cukormentes kólát. - ja a diéta, amit ma egyáltalán nem tartok, de egy bűnözés belefér, majd holnap dupla távot teszek meg a futópályán.
- Nem is tudom hogy rád haragszom e igazából, mert személy szerint te semmit nem tettél csak szilán olyan korszakban ismerkedtünk meg olyan szerencsétlen helyzetben, hogy nem tudok jó arcot vágni, amikor a közelemben vagy. Pedig baszki sok mindent el tudnék képzelni veled, ha nem ez lenne bennem. - mondom ki minden taktikázás nélkül, nyíltan a gondolataimat, úgyis ivott talán holnapra nem fog emlékezni erre.
- Most jönne az a rész, hogy beszélgetnünk kell ameddig megjön a kaja? - hát ezt annyira nem gondoltam végig, gyorsétterem, de annyira mégsem gyors, hogy a kínos csend ne tudjon beállni kettőnk között. - Látom azért már nem az alja néppel lógsz, mint anno Gomezék bandája, és egy kicsit benőtt a fejed lágya ilyen téren. - bókolok mondjuk jó paraszt módon neki. De most őszintén ennél több nem telik tőlem egyenlőre, pedig egy jó nő, csak neki van valami furcsa ízlése, vagy lehet csak egy félreélrel nézett választás volt tőle és megbánta.

BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 17:18

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


-Gomez nem volt a pasim.-javítom ki, még akkor is ha ma már ez teljesen lényegtelen információ, mégsem szeretem ha olyanokhoz próbálnak kötni, akik igazából tényleg csak ideiglenes szórakozást jelentettek a számomra, márpedig GG sosem lépett ki az 'időtöltés' kategóriából még sem, ha próbálkozott vele. Igazból pontosan azért lett vége annak a mókának, mert túl sokat kezdett gondolni a dolgok mögé. Én pedig egyszerűen ragaszkodtam a függetlenségemhez. Ő pedig nem az a srác volt, aki miatt erről lemondtam volna.
A pincérlány gyors látogatása után hamar ketten maradunk és sikerül is folytatnunk a témát, hiszen részemről nem szeretek ok nélkül tüskéket hagyni a múltamban. Az ő esetében azonban úgy gondolom, hogy sikerült még akkor is ha azt adja elő, hogy ez nem így van.
-Gondolom inkább azért utálsz, amire emlékeztetlek.-vonom meg a vállaimat hanyagul bár amikor kiemeli, hogy mennyi mindent el tudna képzelni velem azért pimasz mosolyra húzódnak az ajkaim.
-Például?-kérdezem kíváncsian, hiszen úgy tűnik nagyon is bevette az őszinte tablettát. Gondolom arra alapozza ezt az egész nyíltságot, hogy holnap kevés dolog lesz meg, de az az igazság, hogy csak homályos lesz egy kicsit a dolog, de nem lesz totál sötétség az egész éjszaka. Ahhoz jóval jobban ki kellett volna magam ütnöm, de annál előbb véget vetettünk ennek az éjszakának.
-Nem. Igazából egyáltalán nem muszáj beszélgetnünk, csak gondoltam ezt a részt tisztázom veled.-felőlem aztán át is ülhet máshova, ha ahhoz több kedve van és csinálhatunk úgy, mintha az életben egyszer sem láttuk volna egymást. Nekem mindegy nem fogom a lelkemre venni, ahhoz ennél sokkal többre lenne szükség, de annak ő soha nem fog a közelébe jutni.
Félig akár bóknak nevezhető megjegyzésére halkan felnevetek. Talán tényleg jobb lenne csendben ülni. Kissé oldalra billentem a fejemet felvonva a szemöldökeimet és a nyelvem hegyével megnedvesítem az ajkaimat, hogy erre ne zsigerből válaszoljak valami indokolatlanul gonosz dolgot, hiszen egy nálam fiatalabb srác közölte velem éppen, hogy egész érett vagyok. Csak azért nem ösztönösen rendezem le, mert azt gondolom, hogy ezt most nem kötekedésnek szánta... kivételesen.
-Ja hát.. az a társaság egyébként sem volt kifejezetten az én világom. Tudok egy mocsok dög lenni, de nem szeretem, ha mindig mindenhol ezen van a hangsúly. A másik részéről pedig annyit, hogy így vagy úgy de az ember belekényszerül abba, hogy felnőjön.-jegyzem meg egy kicsit halkabban a végét. Csak Evelynnek és a szüleimnek mondtam el a történteket és ezen nem is feltétlen kívánok változtatni, hiszen nem akarom látni a sajnálatot az emberek szemében. Arra pedig végképp nem szeretek válaszolni, hogy hogy is vagyok egyébként. Elég az nekem bőven, hogy anya felhív minden áldott reggel, hogy leellenőrizzen nem csináltam-e valami baromságot.
-Tényleg nem muszáj beszélgetnünk.-pillantok ki az ablakon majd vissza rá miközben hátradőlök az ülésen.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 17:51



To Lumie


Ezen a fura vallomás szerú mondatán azért felkacagok, elég sokáig együtt voltak, hogy ne hívjam a pasijának, de ezek szerint Lumie az a csaj, aki sokkal jobban ki tudja használni a pasikat, mint a pasik őt. Ezért képzeletbeli pacsit adok neki, de csak magamban, nem fogom kinyilvánítani neki az elismerésem, bár egyre jobban érzékelem, hogy sokkal jobb fej, mint azt eddig bármikor el tudtam volna róla képzelni.
- Nem utálat ez, inkább csak nem kedvelem azt aki voltál, és amit képvieséltél és most sem látok benned mást, csak egy lányt, aki iszik, mert nincsen jobb dolga, vagy a gondjait akarja ezzel palástolni, de ettől nem fog elmúlni semmi és nem lesz jobb semmi sőt. - mondom én aki képes jobba is berúgni ha szar kedve van, de az csak a feszültség miatt van és nagyon ritkán, kizárólag, akkor nincsenek versenyek. - De nem mondom, hogy igazam van, csak ezt látom és hozzáteszem nem vagyok jó emberismerő. - mert tényleg nehezen ismerem ki az embereket, mert sokkal jobban jövök ki a kocsikkal, mint az emberekkel.
- Nem biztos, hogy itt lenne illendő ezeket elmondanom. - nézek körbe, jelezve, hogy nem alkalmas a hely, hogy ennyire nyíltan beszéljek ilyenekről. Na meg amúgy is nehezen lenne fejtegethető a dolog, inkább cselekedni szoktam, mintsem mesélni arról mit tennék, de azért a huncut mosolyára nekem is hasonéóan ívelődik az ajkam.
Nem mondom, hogy olyan nagyon nehéz lenne vele beszélni, de azt igen, hogy nagyon fura, nem gondoltam volna, hogy én vele fogok valaha is kajálgatni éjnek éjjelén, egy buliból hazafele menet. Talán kimerít minden elképzelésem és ezért nem tudom mit kellene csinálnunk. Talán rosszul reaálgom le, nekem nem tnik rossznak, viszont mégis én vagyok az, aki folytatja a beszélgetést, számomra viszonylag kedves szavakkal, amik nem annak hatnak.
- Nehéz a felnőtté válás, és ezt úgy mondom, hogy szerintem még én sem vagyok 100 %-osan az, de igyekszem. - fogalmam sincs miért vagyok ennyire nyitott könyv neki, de valahogy biztos vagyok benne, hogy többet úgysem fogunk találkozni, mert ez nem hoz minket közelebb egymáshoz.
Kicsit úgy érzem megsértettem, amikor szinte érzem, hogy megkomorul a hangulat körülöttünk. Kihozzák a kaját nagyon gyorsan de csak nézem egy darabig és nem esek neki.
-  Most én vagyok olyan veled, amilyen Gomez volt velem ugye? - kérdezem felismerve azt amit teszek, mert az arcát látva rossz irányba mentem el, pont olyanba, amibe sosem akartam volna. - Mikor voltál utoljára versenyen? Daytona Beachen lesz hétvégén a verseny, ha ráérsz, akkor talán kinézhetnél. Nekem kér nap múlva megy a repülőm, és van egy üres szobám is a szálláson. Egy kicsit bunkónak érzem most magam, amiért neked akartam mindent visszaadni, amit a nem pasid tett velem. - én sosem voltam olyan aljas, amilyen most, sok mindent kihozott belőlem, aminek nem szabadott volna engednem, és talán nem ez a legjobb módszer erre.


BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 19:21

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Elég férfi bántott már meg ahhoz, hogy ne akarjak egyet sem igazán közel engedni magamhoz. Gomeznek talán csak annyi volt a szerencséje, hogy igen aktív életet élt és a folyamatos utazgatások szórakoztattak annyira, hogy kitartsak mellette huzamosabb ideig de még neki se hagytam soha, hogy a nőjének hívjon.
-Nincs jobb dolgom mint inni?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet a meglepettségtől.
-Lófaszt se tudsz rólam, Léon. Fogalmad sincs, hogy miken mentem keresztül.-összegzem megingatva a fejemet  egy halk és nem túl őszinte nevetéssel.
Ettől függetlenül persze ha már ott van az a magaslabda akkor én megpróbálom lecsapni, hiszen arra számítottam, hogy zavarba jön vagy valami nem azzal, hogy visszakézből már meg is küldi újra az én térfelemre. Még a végén kiderül, hogy igaza volt és méltóbb ellenfelem, mint ahogyan azt feltételeztem volna.
-Jól van... jól van..-bólintok néhányat kissé hitetlenkedve, hogy tényleg sikerült ilyen lazán talpon maradnia ebben a rövid eszmecserében. Talán jobb is ha ejtjük ezt a témát. Még az kellene, hogy tényleg megindítsa a fantáziámat. Ez az este már így is totálisan szürreális, nem akarok még ennél is jobban belebonyolódni ebbe a találkozóba. Búfelejtőért indultam el ma este, de azt hiszem, hogy csak nagyobb fejfájást csinálnék magamnak, ha pont Leo lenne az.
Ismételten nem él a beszélgetésből való kilépés lehetőségével, amivel lassan tényleg nem tudok mit kezdeni. Mindketten ugyanabban a mókuskerékben vagyunk. Nem kellene ezt csinálnunk.. mégsem bírjuk befogni egyszerűen a szánkat.
-Ne okoskodj nekem. Fiatalabb vagy nálam.-nevetek fel a nagy bölcseletére.
-De tény, hogy te elég sokat fejlődtél.-ezt muszáj vagyok elismerni, ahogy azt is, hogy még közel sem úgy működik, mint egy felnőtt ember, hiszen egyszer normális, egyszer pedig egy totál paraszt még akkor is ha ezt nem feltétlenül szándékosan teszi és így tök nehéz eldönteni, hogy a ruháit szedném le szívesen vagy éppen az orrát törném be.. és még a nőkre mondják, hogy bonyolultak. Ezt a marhaságot.
-Egy kicsit.-vonom meg a vállaimat. Ha nem történt volna az a sok rossz dolog velem mostanában, akkor meg se kottyanna a piszkálódása. Így viszont akarva vagy akaratlanul, de egy két szúrása sajnos betalál, amit az alkohol miatt még csak leplezni sem tudok.
Kérdésére és az ajánlatára meglepetten pillázok rá néhányat és iszok is néhány kortyot elgondolkozva az üdítőmből mielőtt erre válaszolnék.
-Nagyon régen voltam.-válaszolok az első kérdésre.
-Nem kell kiengesztelned, Leo. Ennyitől még nem fogom telesírni a párnámat.-egy bíztatóbb mosollyal pillantok rá.
-De ha tényleg szeretnél ott látni, akkor szívesen elmegyek. Hátha kicsit ki tudlak majd engesztelni a régi szarságok miatt.-legalább én is elmennék egy kicsit a városból és tényleg teljesen kikapcsolhatnék. Igazából ha 1-2 napon keresztül gyilkoljuk egymást akkor is legalább mással lesz elfoglalva az agyam. Bár ha nagyon szar lesz a hangulat közöttünk egy ilyen versenyen el tudjuk egymást kerülgetni úgy, hogy még csak ne is találkozzunk.
-De nem fekszem le veled.-nevetek fel, bár a hangom nem cseng túl határozottan. Nem tudom, hogy miért érzem fontosnak, hogy ezt kihangsúlyozzam. Talán nem is kifejezetten neki szánom, inkább magamban akarom tudatosítani, hogy még csak eszembe se jusson hanyatt dobni magam neki, hiszen amilyen tempóban simítjuk el a múlt sérelmeit, ennek nagyon hamar nagyon más jellegű vége is lehet.  

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 19:44



To Lumie


Igazából igaza van, fogalmam sincs, hogy min ment keresztül, de nem is tartozik rám, nem örökre szóló barátságot készülünk kötni, csak véletlenül, szerencsétlenségünk összefutottunk egy bulin, amiből végül is egész jól elbeszélgettünk, attól eltekintve, hogy minden szavunkban an egy kis sértés a másik felé. Talán ez ilyen egymás felé egy tetszetős perverzió, ami bejön mindkettőnknek, de a szavaira csak megvonom a vállam, mert az tény, hogy nem tudok róla semmit, de nem biztos, hogy akarok tudni, mert nem olyan ember, akivel valaha is jóban akartam lenni, aztán tessék.
Próbálja olyan mértékben húzni az agyam a kérdéseivel, amire azt hiszi, hogy majd kiengedem a gyengeségeimet a markomból, eddig nem fogom. Nagyon is jól tudom kezelni az egómat és azt is jól tudom kifejezni mit gondolok, és nem tud zavarba hozni. Sosem mondanám, hogy rossz nő azért mert nem szimpatikus nekem, mert nagyon is dögös, csak a nyelve van nagyon eleresztve, ami szintén nem lenne rossz tulajdonság, sőt, ha jóra használná.
Talán jobb is, hogy ő zárja a témát, mert ha tovább agyaltunk volna rajta, várna rám egy elég magányos éjszaka, rohadtul feltüzelve, ami ha tőle ered annyira nem jó érzéssel  telített volna el.
- Az lehet, hogy fiatalabb vagyok, de hallod mennyivel bölcsebb. - nevetem el magam bár ebben sem vagyok annyira biztos, lehet valamiben jobb vagyok nála, míg ő másban jó, ez nem verseny, de amikor a dícséretet kapom akkor azért köszönetképpen kap egy kedves mosolyt tőlem. - Te nem sokat változtál, csak leszakadt rólad az utánfutós, régebben is látszott, hogy értelmes vagy, csak furcsa ízlésficamod volt. - ez igazából egy egész kedves hozzászólásom volt, amit elismerő arckifejezésem tett eléggé hitelessé, talán.
Aztán szépen lassan a válaszát meghallva tudatosul bennem teljesen, hogy egy fasz voltam végig, pont ahogyan régen ők is velem. Én nem vagyok ilyen, nem adok vissza semmit sem amit negatívat kapok, nem akarok visszaadni, mert ez engem nem tesz többé sőt. Látom, hogy megsértettem, ami még talán zavar is, pedig nem kellene. Hányszor voltam én az ő oldalán és soha senkit nem zavart, én valahogy mégis lelkiismeretesebb voltam mindig is ami kurva nagy gyengeségem.
- Hahh, azt azért mertem remélni, hogy nem egy fiatalabb srác beszólása fog földhöz verni, de nem vagyok ilyen. - tényleg nem, igaz hogy ő nem ismer és ez talán így maradhat is, de mi baj lehet egy hétvégéből. Elkerülgetjük egymást, max első este iszunk két szűz cuba librét, én biztos,  és maximum jól érzi magát, és még velem sem kell lennie. A szállás adott, mert anyám az utolsó pillanatban mondta le, így a szabad szoba ott van és üresen állna. - Nyugi nem kell még csak  nevemet sem kiejtened a lelátón, szurkolhatsz bárkinek, de azt hiszem ez még nem esik nehezemre, szóval igen, szívesen látom azt a jó segged a pálya szélén. - kacsintok rá, majd a szavain csak kigúvasztom a szemem és elnevetem magam.
-  Nem akarlak megfektetni, az, hogy bejön a hátsód és hogy alapvetően vannak mocskos képzeteim rólad, nem jelenti azt, hogy egyből ágyba akarlak vinni. Minden pasi ilyen, de szerintem ezt pont neked nem kell mesélni. - jó nő, komolyan így gondolom, de nekem van ami nem megy, akármennyire is lejátszom a fejemben, nekem sokat ütnek az ilyenben az érzelmek és felé még korántsem olyan pozitívak a gondolataim, hogy egy gyors menet is lemenjen akár. Talán túl nyálas vagyok, de még azt sem mondanám, mert az egy éjszakás kalandok is beleférnek olykor, de ha valakivel nem vagyok jóban és nem érzem az összhangot, akkor nem tudok vele semmi olyat tenni, és ezt nehéz megmagyarázni még nekem is.
- Ott rohadt nagy bulik szoktak lenni a futamok után az utolsó napon, az tuti ki fog kapcsolni, és nem lesz olyan szar, mint ez az korábbi. - fintorgok egyet a házibulira gondolva. Daytonában mindig szétcsaptam magam az utóbbi két évben, és ez most sem lesz másként a terveim szerint. Utána ha minden jól megy 3 hét szünetem lesz, utazni szeretnék kivételesen és nem a pályán tölteni minden időmet, nekem is kell az off néha.

BEE
mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 21:06

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


Talán mindketten érezzük, hogy ingoványos talajra tévedtünk, amin jobb nem folytatni az éppen megkezdett utat, így gyakorlatilag csendes egyetértésben ejtjük a ki-kivel-mit-hogyan csinálna témakört anélkül, hogy belelendülnénk igazán. Ez pedig a lehető legjobb forgatókönyv, annak ellenére, hogy már így is jobban belegondoltam a kelleténél.
-Bölcsebb? Ugyan kérlek. Ahhoz ennél többet kellene mutatnod.-ingatom meg a fejemet. Ilyen könnyen nem nyeri meg ezt a meccset az biztos.
Gomezt biztos rettenetesen sajnálnám, ha bármennyire is kötődtem volna hozzá, hiszen most biztos csuklik tisztességgel, annyit emlegetjük a mai este folyamán.
-Nem a belső értékei miatt mozgatta a fantáziámat.-nevetek halkan, de talán egy kicsit gonoszan. Igazából GG egy rohadék volt, mármint nem velem, mert akkor pofon lett volna a vége nem pedig az ami... de ettől függetlenül mindig láttam, hogy mennyire szemét is a közvetlen környezetével, de ez mégis hol érdekelt volna engem, ha nem ellenem irányult?
Nem úgy, mint most az ő bosszúja, ami aligha szándékos, inkább csak ösztönösen bukik ki belőle a múltunkból adódóan és igazából az is jogos lenne, ha pillanatnyi érzékenységemnek nem szentelne nagyobb figyelmet.
-Ez nem csak a korodnak szól.-vonom meg a vállaimat.-Úgy összességében nem hagyom egy férfinak sem, hogy földre vigyen, a korától teljesen függetlenül.-teszem azért hozzá. Amennyi mindenen túl vagyok több kellene, hogy megtörje a kis lelkemet még akkor is ha egy kicsit most jobban a lelkemre veszem a dolgokat.
Az ajánlata tényleg megdöbbentő, hiszen még a mai estét is szerettük volna elkerülni nem hogy egy közös hétvégét.. vagy nem annyira közöset, hiszen nem kell nekünk ott sülve, főve együtt lennünk.
-Hát pedig egy ilyen lehetőségért azt hiszem muszáj leszek a jó seggemmel együtt neked drukkolni. Még talán egy szurkolói pólót vagy sapkát is beszerzek.-nevetek egyet.
A következő kijelentés csak úgy kicsúszik a számon, de azt hiszem a dolgok jelenlegi haladási iránya szerint ez mégis valahol nélkülözhetetlen, hogy legalább az egyikünk kimondja a dolgot.
-Hát nem is egyből, az már a második találkozónk lenne a hosszú kihagyás után... de jó. Így már megnyugodtam.-azt hiszem legalábbis. Még igazából nem temetem el teljesen a dolog lehetőségét, hiszen lehet itt még nagy gubanc.
-A mocskos képzelgéseidet meg tartsd meg magányos estékre. Még jól jöhetnek.-kacsintok rá egy pimasz nevetéssel megfűszerezve. Csak nem bírom abbahagyni.
Azt inkább nem is kommentálom, hogy mennyire tudom, hogy pontosan mit is akarnak a férfiak, hiszen ebben a témában már kifejezetten tapasztalt vagyok. Mondjuk őszintén meglep, hogy ő nem erre hajt. Bár most még csak a szája jár.
-Hiszek neked.-bólintok majd kortyolok néhányat az üdítőmből.
-Kíváncsi vagyok azért, hogy milyen is az, amikor te tényleg elengeded magad egy buliban.-mondom miután leraktam a poharamat. Amikor régen egy közegben mozogtunk még nem bulizott. Ma meg a verseny miatt nem mozdította meg magát, bár ezen a helyen kár is lett volna igazából.
-Azért ez durva bassza meg. Azt sem gondoltam volna, hogy még valaha látni foglak.. nem hogy még kimenjek a versenyedre.-nevetek még mindig kissé hitetlenkedve majd megeszem az utolsó néhány szál sült krumplimat.
-Azért csak lövünk majd egy közös képet a versenyen, hogy basszuk egy kicsit Gomez agyát.. még mindig követ instán.-ajánlom fel neki a bosszú egy kicsit elegánsabb verzióját.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 22:32



To Lumie


Nem érzem úgy, hogy neki bármit mutatnom kellene, és sokkal inkább fordulok ki magamból, mintha azt mutatnám, hogy bölcs vagyok. Ami volt az a múlt és nem kellene nekem ezt felhozni, vagyis felhánytorgatni neki, mert lehet ők megtették volna régen, de én jobb vagyok és ezzel tisztában vagyok, mint ők voltak régen. Most mondhatnám neki, hogy felszínes, amiért csak arra ment, ami kívül van, de én is csináltam ilyet, bár közel sem voltam ennyi ideig egy csajjal, mint ő Gomezzel,szóval ilyen téren azért sokkal meredekebb amit csinált, és az is lehet, hogy ma is ezt csinálja a pasikkal.
-  Áhh, szóval neked aza lényeg mi van a borítón és nem az, ami a lapok között. - állapítom meg, mintha ezzel kiismertem volna, de nem igaz, mert ettől nem ismerem, csak tudom, hogyan pasizik. De ez az ő dolga sosem leszek az az ember, aki tetszeni akar neki, így akár belül, akár kívül is olyan maradhatok amilyen nekem jó. Bár ez a magatartás forma annyira talán nem jön be, amit most képviselek, mert ennyire nem vagyok én sem egy aljas dög.
- Se pasinak nem kell hagyni, se nőnek, mindegy melyik nembe tartozik, mert a nők is tudnak piszok undokok lenni és kihasználni a szegény, védtelen jóképű pasikat. - enyhe utalás rá, de már csak nevetve, nem komolyan gondolva mondom neki, mert igyekszem nem azt a kemény Leo-t elővenni, aki sosem voltam egészen máig vele szemben. Nem akarom, hogy a sok negatív kövessen de ahhoz el kell engednem magamban valamit, és kezdeményezni a pozitív dolgokat, és így is teszek.
- Csak egy szavadba kerül és a reptéren a fejedbe nyomok egy sapkát a nevemmel. - na jó azért az elég erős lenne, és még én is elszörnyednék ha rata látnám, hát még azok, akik végig követték  a harcom Gomezzel. és azt látják, hogy a volt csaja, vagy nem is tudom kije az én nevemet viseli. Meg nem kell, hogy kombináljanak az újságok, nem hiányzik, ,már sokkal nagyobb a felhajtás a sportvilágban is, nem kell, hogy mindenki hülyeséget beszéljen, jobb a békesség, azt hiszem.
A kijelentésén meglepődök, ami nem is annyira hihetetlen, hiszen eszemben sem volt megfektetni, a szavaim olyanok, amilyenek, és igen van véleményem, de nem terveztem őt ágyba vinni, de azt hiszem elég rossz tapasztalatai vannak pasik terén ah rögtön rólam is ezt hitte, pedig semmilyen jelet nem küldtem felé.
- Ahha, szóval ezt értsem úgy, hogy ne fektesselek meg, de végülis a második találkozón már annyira nem is lenne gáz? - kicsit kiforgatom a szavait, pimaszul nézek rá, de nem tervezem még így sem annak az ellenkezőjét amit mondtam. Kiállok amellett, hogy vele sokkal több kellene, hogy az ágyamban landoljon, mert negatív értelemben volt az életem része, és nagyon sok mindennek kellene változnia ahhoz,hogy ő mellettem táncikáljon az ágyba. Én olyan pasi vagyok, aki bevisz valakit egy éjszakára, de nekem csak akkor megy ha nem fűz hozzá semmi előtte és majd utána sem. Túl sok lenne az értelmiség, és azt nem akarom és nem bírom el, most a sok stressz közepette, amit a versenyek okoznak.
Lehet túlságosan is nyíltan beszélek a gondolataimra, mert olyan huncutul vág vissza velük, hogy már érzem, hogy túl sokat beszéltem és kezdem túlságosan is beengedni a világomba, amit vele kapcsolatban még mindig nehezen lépek meg, bár kellemeset csalódtam benne a mai napon.
Lassan kezdem el enni a kajám, és iszom az üdítőm, miközben úgy csevegünk, hogy az előbb még beszélni sem akartunk.
- Hát nem ilyen, sokkal lazább is tudok lenni, ha olyan közegben vagyok, akik mellett jól érzem magam. - ez nem utalás arra, hogy vele nem teszem meg, bár a biztonság még messze áll ettől, de kell egy olyan társaság, akikkel őszintén tudok szórakozni.
- Ne úgy fogd fel, hogy az én versenyemre jössz, hanem csak egy Nascar futamra, ami érdekel és mázli, hogy pont van egy üres szobám ahol meg tudsz szállni. Komolyan mondtam, hogy nem kell együtt lógnunk, sokan lesznek ott a régi közegedből és nem akarom, hogy miattam esetleg kinézzenek. Csórik még a kategóriám alját sem súrolják, szóval most én vagyok az aki feléjük kerekedett. - nem dicsekvés, de amíg ők azzal voltam elfoglalva, hogy másokat húzzanak le, addig mindenki szépen húzott el mellettük és már már kategóriákkal feljebb versenyzünk, mint azok, akik azt hitték tudnak és nem.
- Nem vagyok bosszúálló típus, amúgy ő is ott lesz azt hiszem ha hiányozna.- nyújtom ki a nyelvem rá, mert már tisztában vagyok nagyjából a viszonyokkal és tuti, hogy nincs benne, hogy egymást hiányolják. - Enni fogja a fene akkor is ha a sapkám rajtad lesz. - bár részemről ez nem a bosszú ideje, arra ott lehetne a pálya, ha egyszer sikerülne feltornáznia magát.
Egy rövid időn belül érzem, hogy teljesen eltelít a kaja, és nem tudok már nagyon többet enni, hála a diétának nem is fér belém egyszerre sok kaja, ami jó, de ezt a keveset sem ilyen szemét kajával kéne bevinni, de most jól esett. Most jól esne elnyúlni a két széken és a plafont bámulva emészteni, de menni kellene lassan haza,és hazavinni Lumiet.
- Vajon Dave és a barátnőd haza jutnak majd valamikor? - szeretem tudni, hogy mindenki épségben hazaért, akivel bulizni voltam, de most ezt lehet csak másnap fogom kideríteni. - Annyira nem is vagy borzalmas,mint amennyire hittelek. - felnevetek a szavaim hallatán, de hát kijön belőlem és igazából tényleg így is gondolom.

BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptySzomb. 28 Okt. - 19:12

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


-Ez attól függ, hogy mi a cél.-vonom meg a vállaimat hanyagul.
-Gomez esetében semmi komolyat nem kerestem csupán szükségem volt valakire, aki egy darabig elszórakoztat és ahhoz nekem nem fontosak a belső értékek. Ha bárki el akarja érni, hogy mélyebb kötődésre adjam a fejem... na az már teljesen más kérdés.-főleg most, hogy úgy döntöttem megint a karrierem lesz az első számú kapcsolat az életemben.
-Oooohh.. Jó ez igaz.-kacsintok rá.-Bár még az életben nem találkoztam olyan jóképű pasival akit ilyen szempontból félteni kellett volna.-igazából Leo ebben a megvilágításban tényleg egészen kedvelhető. Nem is emlékszem mikor voltam ennyit pasi közelében, aki ne akart volna bármilyen módon közelebb kerülni hozzám és ez így most kifejezetten jól esik, de ezt nem fogom neki bevallani. Annyit azért nem ittam.
-Én adnám, de szerintem te ehhez a húzáshoz beszari lennél.-vigyorgok rá aljasul. Szerintem jobban aggódna azon, hogy bárki tényleg összeköt vele, bár én nem gondolom, hogy még bárki felismerne engem. Őszintén nem vagyok tisztában a jelenlegi mezőnnyel, így még akár lehetnek olyanok is akik az akkori eseményekkel is tisztában vannak. Én szemrebbenés nélkül megtenném már csak a poén kedvéért is.
Jobbnak érzem tisztázni vele, hogy ennél tovább én nem vagyok hajlandó menni vele, bár lehet, hogy ez inkább a saját megnyugtatásomra hangzik el, hiszen konkrétan nem tett semmi olyat, ami ilyen következtetésre vezetett volna. De hát... láttam már csodákat az évek során.
Összegzésére majdnem kiköpöm az üdítőmet, de még idejében préselem össze az ajkaimat és gyorsan nyelek egy nagyot, hogy üres legyen a szám.
-Hülye..-ingatom meg a fejemet nevetve.
A téma azonban csak tovább tekereg ilyen irányba, amit végül ő hagy további megjegyzés nélkül ez pedig talán a lehető legjobb végkifejlet. Megdöbbentően könnyen beszélgetünk egymással annak ellenére, hogy mennyire ragaszkodunk a múlt ellenszenvéhez.
-Hiszem ha látom.-nevetek egy rövidet. Ezt nem is veszem magamra, hiszen valahol még mindig ott van mindkettőnkben a szorongás egymással kapcsolatban.
-Édes vagy, de nem hiszem, hogy ők különösebben örülnének nekem. Elég viharosan váltunk el egymástól miután GG-vel szétmentünk.. vagy ejtettem.. vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. De ne izgulj. Nem fogok a nyakadon lógni.-kicsit elnézelődök, megnézem a futamot aztán majd megyek a városba vásárolni meg ehhez hasonlók.
-Pff.. nem kössz!-nevetek fel megingatva a fejemet.
-De azért lehet, hogy felbaszom egy kicsit az agyát tényleg a rajongódnak öltözök legalább a futamra. Kis jóvátétel gyanánt.-még akkor is ha ő nem feltétlen él a bosszú lehetőségével. Majd én megteszem kicsit helyette is.
Mind a ketten jóllakottan kényelmesedünk el egy kicsit emésztve a vacsorát és persze a történteket is.
-Grace szerintem hamarosan jelentkezik egy kiértékelő sms-sel a haverod teljesítményéről ebben biztos vagyok.-vonom meg a vállaimat.
Szavaira feljebb szaladnak a szemöldökeim a meglepettségtől és el is nevetem magam.
-Köszi?-nevetek tovább még egy kicsit. Hazudnék ha azt mondanám, hogy egyébként nem esett jól amit mondott.
-Menjünk még mielőtt véletlenül addig fajul ez az este, hogy még meg is kedvellek.-vigyorgok rá.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptySzomb. 28 Okt. - 22:58



To Lumie


Nehezen tudom őt elképzelni komoly kapcsolatban, mindig is olyan csapongóak voltak, de végtéren is kívülről úgy tűnt, minden a legnagyobb rendben van a harmónia is megvolt, mindketten ugyanolyan szemetek voltak, szóval nem értem mi volt a gond a belső értékekkel akkor.  
- A mélyebb kötődéshez talán nem lenne elég egy Gomez féle ember. Bár fogalmam sincs mi az, ami neked elég értéket ad ahhoz, hogy kötődni kezdj. - nem kérdezek rá, mert semmi közöm hozzá, nem én akarok az az ember lenni, aki miatt majd egyszer megnyugszik, láthatóan egészen aktív kis élete. Ez az ő dolga és az ő döntése, én csak beszélgetek vele, ami már magában meglepő, főleg, hogy egyre mélyebb témákat feszegetünk,  és egyre jobban megyünk át olyanba, ami már nem a biztos, hogy 16-os karika nélkül kimehetne képernyőre, ha meg lenne filmesítve.
- Nagyon rossz közegben mozogtál eddig akkor, én sok mindenkit ismerek, akiket a csajok basztak át csúnyán, de azt inkább megmagyarázom annyival, hogy a pasik lassan érnek és a naivitás miatt nem tudnak ésszerűen gondolkozni. - azért sem erőltetem soha ezt a csajozzunk, legyen kapcsolatunk dolgot. Megfordult néhány csak az ágyamban egy kettő a szívemben is, de nem hagytak olyan mély nyomot, hogy fájjon az elvesztésük és szerencsémre okosabb voltam, és akkor léptem, amikor tudtam, hogy ennek nincsen folytatása. Mindent a karrieremre tettem fel, így hát nem is jutott volna idő senkire. Ma már lazábban tolom, de még mindig nem érzem, hogy kellene nekem bárki is, aki akár ilyen módon tudnak átverni.
- Akkor ez volt az a szó? - kérdezem felhúzott szemöldökkel, mert lehet, hogy nagy a szám az esetek nagy részében, de cselekszem is melléjük, nem csak üres szavakat fecsegek. Nem ismer még, nem is tudom, hogy valaha meg fog e ismerni, mert a kiruccanásunk, nem egészen erről fog szólni. Talán csak rendes akartam lenni, és hülye vagyok, amiért elhívtam.
- Azt hiszem most kellene azt mondanom, hogy sajnálom, de nem, mert jót tett neked, hogy kiszakadtál közülük. - amivel nekem sosem volt bajom az  az őszinteségem,még akkor is ha ezzel kicsit megbántok másokat, mert nem érdekel, nem tudok olyanokat mondani, amit nem hiszek én sem. - Nem tudsz a nyakamon lógni, mert én hívtalak el, szóval ha téged nem zavar, felőlem a garázsból is végigasszitálhatod a futamot. - vonom meg a vállam lazán, mintha ez egy tök sima eset lenne, pedig nagyon kevés ember jut be oda, pedig sokan akarnak, de én nem szeretem ha olyanok vannak bent, akik csak bámészkodni jönnek.
- Hidd el eszi már így is a fene csórit. - nevetem el magam az igazán frappáns kis bosszúján, amit Gomez ellen akar kivitelezni, mindezt az én érdekemben. Azt kell mondanom, ez egész kedves gesztus tőle, főleg hogy ez a bosszú amúgy neki is járna, de valamiért úgy érzem minden alól felmentést tudnék most adni neki. Lehet, hogy csak a pia miatt ennyire rendes nem tudom, nem ismerem ezt az oldalát.
Tématerelés, vagy talán tényleg érdekel a hülye haverom megléte, így szóba hozom őket, de amikor mondja, hogy nemsokára jön az élménybeszámoló csak nézek rá, hogy akkor ezek szerint a csajok is csinálnak ilyet. Azt hittem ez valami fura pasi szokás, hogy megbeszéljük milyen volt az előző esti csaj, tuti többet kellene közösségbe járnom, még ennél is, mert sokat fejlődtem ebben az évek alatt már.
- Ja azt nem akarjuk,még a végén jól fogjuk magunkat érezni a repülőúton. - teszem fel a kezem védekezően, majd odamegyek a pulthoz és kifizetem kajánkat, és intek neki,hogy mehetünk, és kilépek a levegőre.Érzem,hogy teljesen eltelített a kaja, és nehéz lesz hazamenni, de beülök a kocsiba és megvárom, hogy beszálljon.
- Na gyere, most már nem rabollak el hazaviszlek és legközelebb csak akkor kell talákoznunk, ha komolyan gondoltad azt a látogatást  versenyre. - persze lehet holnapra már nem is fog rá emlékezni, vagy simán letagadja, abban az esetben valahogy azért csak túl fogom élni. Már az is nagy szám részemről, hogy ennyire jó arc tudtam lenni vele, és legbelül nem érzem, hogy máshogy lenne.  

BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyVas. 29 Okt. - 13:20

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


-Ez talán nem is igazán az értéken múlik, hanem a biztonságérzeten. Soha senki mellett nem éreztem azt, hogy leengedhetem a védőfalakat.. nem bírták elérni, hogy közelebb engedjem őket a sérülékeny részekhez.-vonom meg a vállaimat. Voltam én rendes srácokkal is, akikből mégis hiányzott valami, ami miatt egyszerűen képtelen voltam kötődni. Lehet, hogy számomra igazából nem is létezik olyasmi, hogy tökéletes partner, mert már túlságosan ügyesen védem a kis szívemet.
-Akkor te sem mozogtál túl jó közegben eddig.-vonom meg a vállaimat. Furcsa mennyire ellentétesek a tapasztalataink ebben a témában. Lehet igazából és a férfi-nő dolog azért ennyire nehézkes, mert kicsit olyan, mint a kutya és a macska kommunikációja. Túlságosan ellentétesek a jelek és emiatt nem is értik meg egymást.
-Legyen. Leszek a number 1 fangirl-öd a hétvégén.-vigyorgok rá. Őszintén szólva lövésem sincs, hogy ez az egész most hova is vezet. Talán ez egy ördögi körtánc lesz közöttünk, hogy igazából nem is akarunk egymás közelében lenni, de közben valamiért mérhetetlenül szórakoztatja az agyunkat a másik társasága. Kifejezetten nem kedvel engem.. mégis elhozott és el is hívott magával a hétvégére még akkor is ha közben azt ismételgetjük, hogy nem is vagyunk kíváncsiak egymásra.
-Ezzel nem vitatkozom.-miért is tenném? Az a társaság egy olyan oldalam táplálta, amit én magam sem kedvelek kifejezetten, de akkoriban konkrétan kikapcsolódást jelentett. Nem vagyok rá büszke.
-Komolyan?-Nézek rá meglepetten. Oda tudtommal gyakorlatilag csak családtagokat vagy barátnőket szoktak a srácok bevinni magukkal.
-Jó. Benne vagyok. Onnan úgyis sokkal izgalmasabb.-mosolyom szélesebbre húzódik. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a helyszínen is ilyen lelkes lesz-e, hogy a közelében vagyok.
-Elhiszem.-nevetek vele. GG-nek nem úgy alakult a karrierje, mint szerette volna, hiszen ahogy feljebb lépett, úgy fogyott el a teljesítménye, míg Leo az évek múlásával szépen lassan az élre tört. Legalábbis amennyire tudom.
Azért aranyos tőle, hogy aggódik a haverjáért. Én már ennél sokkal jobban megedződtem Grace mellett hiszen neki szokása egy rohadt szó nélkül lelépni a bulikból én meg csak pillázok, hogy vele meg mi lett aztán mindig megkapom a beszámolót.
Az ég óvjon meg tőle.-viccelek. Sokkal jobban érzem magam vele, mint valaha is gondoltam volna és talán most pont erre van szükségem, hogy teljesen ki tudjam kapcsolni az agyamat.
Felveszem a dzsekimet és fizetés után követem őt kifelé. Miután beültem a kocsiba be is kötöm magam, az előző rajtja után már semmit nem bízok a véletlenre.
-Komolyan gondoltam.-erősítem meg és még mielőtt elindulna át is adom neki a telefonomat.
-Írd be a számod.-kacsintok rá. Ha megtette gyorsan dobok is neki egy SMS-t, hogy neki is meg legyen az enyém majd a kis készülék ismét a táskámban köt ki.
-Ha holnap már tűnik majd jó ötletnek, hogy meghívtál, még simán meggondolhatod magad.-hiszen lehet, hogy csak hirtelen felindulásból történt ez az egész. Persze nekem ez egy tök jó program lenne, de nem fogom a szívemre venni, ha végül mégsem akar ott látni.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyVas. 29 Okt. - 20:40



To Lumie


Az érzelmek olyan téma, amiről sem vele sem senkivel nem szeretek beszélni, pont azért értem meg, hogy nem engedett eddig senkit annyira közel magához. Ha valaki olyan mélyen az életünk része lesz, hogy eléri azokat a bizonyos gyenge részeket, akkor könnyebben tud megbántani, ami senkinek nem hiányzik, így csak bólogatok a szavaira megértően, ami még tőlem is furcsa.
- Ez az minden vágyam így váljon valóra. - nevetek fel, amikor végül valami nagyon furcsa oknál fogva megbeszéljük, vagy legalábbis beszélünk arról ,hogy a hétvégén ő fog nekem szurkolni egy saját neki készült sapkával a nevemmel ellátva. Már maga a kép is elég furcsán jelenik meg a fejemben, de igazából miért ne, maximum kidobja és nem csinál vele utána semmit, nem nagy ár az nekem. Még mindig nem érzem magamhoz elég pozitívan közel őt, de azért már határozottan nem akarnám félrelökni ha látom, mondjuk mégiscsak nő, ilyet amúgy sem tehetnék.
Még a végén kiderül, hogy nem is kellene annyira utálnunk egymást, lehet ez hétvége egy fehér zászló lengetéssel fog végződni mindkét oldalról és akkor azt hiszem egy részt lezárhar az életemből, mert a felesleges feszültség amúgy sem lenne jó, még ennyire ritkán sem.
- Miért csodálkozol ezen annyira? - nevetek fel egy kicsit talán zavaromban, amit nehezen ért el, mert most úgy érzem túlságosan is sokat engedtem neki és közel engedem magamhoz, ami baromság lenne, de ez csak egy mondjuk barátkozási próbálkozás lenne, és közel sem biztos, hogy nekünk bármikor menne a barátkozás. Ami most van azt be tudom annak, hogy ivott és nem teljesen önmaga, még ha nem is tűnik annyira ittasnak.
Ami meg Gomez szerencsétlenségét illeti, inkább csak távolabbról sajnálom, vagy nem sajnálom, mert magának köszönheti, hogy nem ért el oda, ahova akart. Amikor minden fontosabb, mint a sport, amikor a csajok átveszik az edzések szerepét, egy ágytorna mégsem ér annyit, mint egy kemény nyak edzés, de ő tudja, és elbaszta. Már az én helyzetemben sokkal több időm lenne ezekre, csak türelmesnek kellett volna lennie, de nem mindenki annyira fejjel megy a falnak, mint én, hanem él, amikor tud és nem csak akkor, amikor már a körülmények is azt mondják, hogy lehet.
Egészen jó hangulatban ülünk vissza  a kocsiba és csak vigyorogva nézem, hogy már az öv után kap és köti is be magát, szóval már most mély nyomot hagyott benne a vezetési technikám, ami talán egy kicsit túlzás volt, most nem fogom meghajtani annyira a kicsikét.
- Mi a garancia, hogy nem fogsz éjjelente zaklatni és pajzán üzenetekkel bombázni? - közben elveszem a telefont, és beírom a  számom,mielőtt  elindulnánk, de  a kérdés jogos, ismerve az előéletünket, de azért nevetve nyújtom vissza neki.
- Látom, hogy túlságosan beleélted már magad, szóval nem fogom elmondani nyugi. Meg már számítok rá, hogy őrülten szurkolj nekem a kiemelt helyedről. - nem nézek rá, csak egy fél mosolyt erőltetek magamra, miközben megint szemtelenül szólok be neki, elindítom a kocsit, és sokkal lassabban indulok útnak, már tényleg hazaviszem, nincs kitérő, csak a cím és utána tűzök haza.
- Egyedül élsz? - fogalmam sincs honnan jön a kérdés, és tudom, hogy korrigálnom kellene, mert ez elég hülyén jön ki de nem teszem, csak lazán vezetek tovább, mert talán nem gondoltam bele semmit, de mi van ha mégis, akkor saját magamat kell pofán vágni, hogy egy kis beszélgetés és jó segg kezdi elvenni a józan ítélőképességem, így emlékeztetnem kell magam, hogy ő az a Lumienne, aki megkeserítette  a nem pasijával életem egy meghatározó részét.

BEE

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Arthur-leclerc-ferrari

You? Again?! - Léon & Lumie Leclerc-arthur-leclerc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Dd5cd9c627a01fd2a557b5bac7631679The best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Arthur Leclerc
★ szükségem van rád ★ :
You? Again?! - Léon & Lumie Brenna-damico angel with blue eyes

★ hozzászólások száma ★ :
76
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie EmptyKedd 31 Okt. - 14:59

To Leo.
“It's not natural for women to fight..."

“It’s not natural for someone to be as stupid as he is tall, and yet there you stand.”


-Mocsok vagy.-nevetek vele, persze egyébként miért is ne lenne. Alakuljon akárhogyan is ennek az egésznek a folytatása, valahol mi mindig ilyen kis szemetek leszünk egymással, ha más nem akkor legalább hobbiból.
Tényleg lövésem sincs, hogy mi is ez most, ami velünk történik, de nem ennyi alkohol után fogom én ezt most megfejteni, bár részegnek aligha nevezném magamat, de nyilván oldottabb vagyok az átlagnál. Ettől függetlenül nagyon messze van az az állapot, amitől képszakadássá válna ez az este.
-Hát mert..-el is akadok, mert nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg neki azt, hogy igazából ez az egész hétvégi kiruccanás totál megdöbbentő nem hogy az, hogy tényleg ott leszek majd mellette.
-Az, hogy egy általad dedikált sapiban parádézok az egy dolog, de az, hogy ennyire magaddal viszel az már tényleg üzenet értékű. Átgondoltad ezt?-kérdezem kíváncsian. Felőlem aztán pletykálhat bárki bármennyit, amíg a hátam mögött ugatnak azzal semmi dolgom, de ő ezt még kapni fogja egy darabig.
-Mármint.. csak nem akarom, hogy megint nyűgöd legyen miattam.-ha már végre sikerült kicsit elsimítani a múlt problémáit, akkor nem most basznám fel az agyát újonnan azzal, hogy ilyen helyzetbe kerül, még akkor sem ha egyébként csakis magának köszönhetné, hiszen ő ajánlotta fel.
Az autóban már azt kell mondjam, hogy tényleg kifejezetten kellemes a hangulat közöttünk, ami egyébként rohadtul megdöbbentő, de innen már eszembe sincs visszafordítani a dolgot. Miért is tennék ilyet? Igazából sosem volt bajom vele csak sodródtam, az viszont már csak a múlt.
Ajkamba harapva fojtok el egy vigyort miközben ártatlanul pillantok rá.
-Nincs garancia.-vonom meg a vállamat végül pimaszul nevetve.
-De ha jót akarsz magadnak, akkor ha látod, hogy képet küldtem akkor nem nyitod meg. Nem írásban szoktam szemtelenkedni.. jobban kedvelem, amikor képekkel húzhatom valakinek az agyát.-mondjuk józanon biztos nem neki címeznék ilyesmit, de így hogy ittam ez a mai este már így is rohadtul rizikós. Főleg, hogy minél kedvesebb, nekem annál jobban elkalandozik a fantáziám, aminek egyébként rohadtul nem lenne szabad megtörténnie.
-Majd nagy műsort csapok a kedvedért.-pillantok rá annak ellenére, hogy ő nem tette de jobb is így. Jézus. Valaki fogjon le most már de komolyan. Remélem gyorsan hazaérünk mielőtt még ennél is több faszságot fogok beszélni.
Kérdésére próbálom leplezni a meglepettségemet azzal, hogy az útra szegezem a tekintetem.
-A macskámmal. De egyébként igen. Bár még nem rendezkedtem be túlságosan. Csak négy napja költöztem be.-bár nem is tudom, hogy ezt miért fejtem ki ennyire. Talán azért, hogy ne gondoljam túl a kérdését. Mégis mintha lett volna valami abban, hogy ez ilyen hirtelen és váratlanul kibukott belőle.
Amikor megérkezünk az épülethez ki is kapcsolom az övet.
-Hát Leo.. ez egy váratlan élmény volt. Köszönöm, hogy megmentetted az estét.-fordulok felé még egy rövid időre az ülésben, hogy ne csak úgy kipattanjak szó nélkül.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You? Again?! - Léon & Lumie
You? Again?! - Léon & Lumie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You? Again?! - Léon & Lumie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
» once up, then down... - Lumie & MAx
» What have we here? Ricky & Lumie
» First sight. Max & Lumie
» someone to lean on. evelyn&lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: