New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 1 rejtett és 59 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:36-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:11-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Témanyitáswill you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzomb. Feb. 25 2023, 17:24
Lumie & Max

-Nem anya, értettem anya, ott leszek. - teszem le a telefont teljesen rémült arccal. Jótékonysági est, szuper, akkor véglegesen elkezdődött a beavatásom a családi cégbe. Eddig megúsztam, de anyám most nem engedett, nem hagyott semmi kifogást elmondani, miért nem lenne jó ötlet ha én ott lennék. Ami még jobban megijeszt, hogy azt kérte vigyek magammal valakit, jó lesz Kiarára is, de nem akarja, hogy a cégtársak azt lássák, hogy ennyi idősen még mindig egyedül vagyok. 23 múltam, talán nem néznek le amiatt, hogy nem vettem még feleségül senkit. De anyám egy kicsit máshogyan gondolkozik, mint mi fiatalok, amikor ennyi idősek voltak már régen pelenkáztak engem és közben vezették a céget. Szerintük és nagyon le vagyok maradva, nekik a szoftverek olyanok, mint a videojátékok, csak játék.
Nem akarok csajt vinni, Kiarát sem, ő valószínűleg összeszedné valamelyik örökös lányát és vele menne haza, ismerem. Ott adni kell a szépet a jót, ilyen eseményeken meg kell jelenni rendesen. Ki kell öltözni, elő kell venni a jó modort és el kell mászni egésze Staten Island egyik puccos szállodájába, ahol ez a rendezvény zajlani fog. Talán az utolsóval van a legkevesebb bajom.
“Lennél a csajom egy estére szőkeség? Jótékonysági est.”- küldöm az üzenetet Lumie-nak. Bár szexkapcsolatról volt szó, kicsit azért kihasználom másra is ha belemegy. Ő sem jár rosszul, nagyon puccos kajákat ehet, közben a legelitebbekkel cseveghet és ha mázlink van rajtunk kívül lesznek ott más gazdag családi sarjak is, akik becsempésznek egy kis kokót az estére. Nincsen kőbe vésve, hogy végig társalognom kell majd, így akár a ruhatárban magamévá tehetem aztán a mosdóban és még egy szobát kibérelek, hogy kiengeszteljem a szörnyű este miatt.
A szobámba már az ágyon hever az öltözékem, anyám erről is gondoskodott, ide küldette, és persze, hogy van kulcsa a házhoz, hiszen ők vették, miért is ne lenne. Megforgatom a szemem és bemegyek a zuhany alá. Illatosan, fitten és teljesen üdén lépek ki alóla, majd mély levegő vétellel veszem fel ezt a kényelmetlen öltönyt. A limo már vár lent a ház előtt, de még váratom kicsit, addig dobok még egy SMS-t Lumie-nak hátha ledvet kap az estéhez.
“Bálba megyünk hercegnő, de utána mulathatunk tovább a kastélyban.” - micsoda úriemberrel van dolga a hölgynek, még a saját vállamat is megveregetem, amiért ilyen kedvesen tudtam elhívni egy partira, ami után rednesen megdugom.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyVas. Feb. 26 2023, 00:22


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Rövid napom volt ma. A délutánom nagy részét egy teljes alkartetoválás tette volna ki, azonban betegség miatt ezt az időpontot cserélni kellett, így nekem jutott egy laza félszabadnap. Legalább végre jutott időm arra, hogy feltöltsem a hűtőmet és kényelmesen hajat mossak anélkül, hogy a lehető leggyorsabban az ágyba akarnék keveredni. Már szépen mackónadrágba bújva szárítom a hajamat miközben egy pohár borral csillapítom felesleges energiáimat amikor pittyen a telefonom. Félrerakom a hajszárítót, hogy gyorsan lecsekkoljam ki és mit akar tőlem. A szavakra hatalmasra kerekednek a szemeim. Nem a tartalma miatt, hanem veszettül pörögni kezd az agyam, hogy mégis mit vehetnék fel. Kb semmi sem játszik azok közül, ami éppen a szekrényemben pihen. Gyorsan hívom Grace-t remélve, hogy nem éppen David alatt mulatja a szalonban az időt.
-Mizu?-veszi fel dúdolva a telefont.
-Kell az a ruhád. Tudod, amit anyádtól kaptál a tesód esküvőjére.-mondom neki gyorsan miközben már pakolom elő a sminkes cuccaimat.
-Át tudom dobni. Minek kell az neked?
-Gondoltam felveszem takarításhoz..-forgatom meg a szemeimet.
-Sürgős?
-Ja!
-10 perc és ott vagyok, úgyis kell az egyik cipőd.-gondolom különben el sem indulna.
-Kösz-kösz.-nyomom ki a hívást. Közben érkezik még egy üzenet, ami pánik helyett egy hatalmas mosolyt csal az arcomra.
"Meggyőztél. Már készül is a kamubarátnőd. Gyere értem különben sosem érek oda." - írok neki vissza és a címet is odabiggyesztem. Folytatom a sminkelés de nem esek túlzásba. Kb csak alapozok, szempillaspirált használok, cicaszemeket húzok és egy halványrózsaszín rúzst kapnak az ajkaim. Gondolom anyukájának kell villantani, úgyhogy igyekszem egy érett fiatal nő képét megidézni a megjelenésemmel. Grace megérkezik és miközben öltözök ő felforgatja a szekrényemet, hogy megtalálja a cipőt, amit akar. Közben persze kifaggat, hogy mihez kell a ruha.
-A tiéd lehet. Soha nem venném fel újra.-valóban nem a mi stílusunk kifejezetten, de így legalább nem kell egész este aggódnom, hogy esetleg bizonyos helyzetekben kárt teszünk benne.
-Megmentettél.-kacsintok rá. Felveszem a cipőt és gyorsan megnézem magam a tükörbe. Grace mellém lép egy gyengéd mosollyal az arcán és megigazítja a hajam.
-Nahát.. mintha lehányt volna egy Barbie baba.-nevet és én vele nevetek.
-Kapd be..-intek neki egyet. El ne felejtsem majd a jó modoromat magamhoz venni mielőtt elindulok. Egy kistáskába bedobom a telefonom meg néhány apróságot, amikor Max megérkezik egy rohadt limuzinnal. Szóval tényleg jó nagy puccparádé lesz. Grace már nem is mond semmit csak megveregeti a vállamat és a ház előtt elbúcsúzunk mielőtt elindul a dolgára.
Ha Max időközben kiszáll közelebb lépek hozzá.
-Szia! Remélem megfelel a ruha. Megdöbbentő lesz.. de sosem voltam ilyen helyen.-nevetem el magam. Nem baj. Egy újabb nem létező bakancslistás tételem kerülhet kipipálásra.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyVas. Feb. 26 2023, 21:16
Lumie & Max

Jött is a cím, pont ahogy vártam, részemről teljesen egyértelmű volt, hogy érte megyünk ha már kaptunk egy rohadt nagy limuzint. Anyám szereti a fényűzést, mindig talál okot szórni a pénzt, de igazából ő is keresi meg, így minden joga megvan erre.
Az út a szállodáig egy óra lesz nagyjából, egy ilyen autóval nem fogunk száguldozni. Szóval lesz időm felékészíteni Lumiet a estére, pedig lenne már ötletem is a hátsó ülésen vele, de most túlságosan is teljesítenem kell a család előtt az este első részében, így koncentrálnom kellene.
Megérkezek a házához, kiszállok a kocsiból, hogy üdvözöljem őt.
- Lehettél volna egy kicsit kevésbé dögös, így sem lesz egyszerű dolgom, főleg ha így feszítesz majd mellettem. - adok egy puszit az arcára üdvözlésként. A kocsi ajtaja nyitva, a sofőr mindenről gondoskodik, így előre engedem, majd beszállok mellé a kocsiba.
- Bocs Ray, tudom, hogy anyám a főnököd, így muszáj elhúzni azt az ablakot. - szólok a sofőrhöz, aki évek óta áll anyámék szolgálatára, ha éppen lusták lennének vezetni ami majdnem mindennapos, vagy az egyszem fiúkat kellene fuvaroznia egy ilyen fontos eseményre. Az elválasztó ablakot felhúzom, leveszem az öltönyt, mert hosszú lesz az út.
- Pezsgőt? - nyúlok az üveghez, majd kitöltök neki egy pohárral én meg meghúzom az üveget. Kemény stressz helyzet ez nekem az egész este, hogy nem adhatom magam, hogy a jó kisfiút kell játszanom és a felelősségteljes leendő cégvezetőt.
- Anyám rohadtul nem egyszerű eset, apám engedékenyebb, de anyám szigorú. Szerinte már régen el kellett volna jegyeznem valakit, ha lány nélkül megyek ma este szerintem a fejemet veszi. Szóval köszi, hogy megmentettél, és a barátnőm leszel mára szőkeség. - nézek rá hálásan, és megint az üvegre szorítom a szám és magamba öntök egy kis önbizalom növelő italt. Erősebbet nem merek, a tablettához még nem nyúlhatok,mert valamennyire észnél kell majd lennem. Ennyi színjátékot egy estére összehozni is kemény lesz, rólam kevesen tudják elképzelni, hogy állandó barátnőm lenne, de most mégis azt a látsztot kell mutatni, mázli, hogy ezzel a lánnyal még az sem túnik nehéznek.
- Baszki, de kurva jó csaj vagy. - mérem végig, most kicsit nyugodtabban és minden figyelmemet rá szentelve. - Remélem nem zavartam meg semmilyen fontos programodat. De ha ráérsz holnap is akkor maradhatnánk a szállodában, hidd el fogsz stresszelni szőkeség. - dőlök hátra az ülésben.
- Nagyon kemény este lesz, fel vagy készülve az elitek krémjére? A sznob idiótákkal való társalgásra? - nem akarom elvenni a kedvét, de egy kicsit fel kell készítenem, mert még meggondolhatja magát, bármikor, de azért remélem nem fogja. Sokat segít majd az este folyamán, hogy végig ott lesz mellettem és emlékeztet, hogy milyen kárpótlással szolgálhatok majd neki, és ő is nekem, bár még nem tudom neki miért kellene engem kiengesztelni.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 00:54


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Igyekszem úgy készülni fejben, hogy az este első részében mindenképp rajtam fog maradni a ruha. Muszáj leszek infót gyűjteni, illetve át kell beszélnünk néhány fontos kamurészletet. Szinte biztos vagyok benne, hogy az első kérdés amibe bele fogunk szaladni nem más, mint a "hogyan ismerkedtetek meg?" akkor pedig nem állhatunk ott tátogva egymás mellett mielőtt elkezdenénk össze-vissza hablatyolni.
-Mondta a szépfiú az öltönyben.-mosolygok rá és viszonzom a köszönést mielőtt beülök az autóba. Kicsit el kell rendezgetnem a ruhámat, hogy ne gyűrődjön halálra amíg odaérünk. Ő le is veszi az öltönyét, így ha tippelnem kellene valószínűleg nem 2 percig fogunk utazni, így leveszem a cipőmet. Csak addig gyilkolom a lábaimat amíg szükséges.
-Mindenképp!-bólogatok. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy kicsit sem vagyok ideges. Nem egy zsákban nőttem fel, tudok viselkedni, de nagyon meggyőzőnek kell lennie az előadásunknak.
Átveszem a poharat és egy mély sóhaj után meg is iszom a kitöltött mennyiség felét.
-Nincs, mit nagyfiú. Megoldjuk.-mosolygok rá. Egy pillanatig sem a kérésén izgulok. Amilyen rafkós rohadékok vagyunk biztos megoldunk mindent, de szigorú anyukákkal nincs túl sok rutinom.
Dicséretére talán elpirulok egy kicsit miközben a gondolataimat egészen más mederbe tereli. Kicsit megrázom a fejem, hogy visszazökkenjek, pedig egy limuzinos menet nem lenne rossz... és lehet a stressz szintünknek is jót tenni. Nem. Nyugi. Koncentrálok.
-Max.. ha ilyen leszel a csodaruha nem éli túl még az utat sem.-jelzem neki egy halk nevetéssel.
-Egy rohadt mázlista vagy. Rövid napom volt, úgyhogy valószínűleg így vagy úgy, de alattad kötöttem volna ki.. vagy fölötted..-vonom meg a vállamat.
-Ráérek. De szólhattál volna korábban, akkor hoztam volna váltóruhát.. de mindegy majd hercegnőset játszok holnap is.-vagy valamit kitalálunk. Igazából azt sem tudom hova megyünk. Azon kívül, hogy ezek szerint ez egy kastély és jótékonysági est lesz.
-Én erre születtem szépfiú. Egyébként nem. Tökre nem állok erre készen, de megdöbbentően bájos tudok lenni ha akarok, nem mellesleg pedig van egy olyan érzésem, hogy ha ügyes leszek hálából elintézed, hogy holnap járni se tudjak. Szóval megéri.-mondom megemelve a poharamat és lehúzom a maradék pezsgőt majd lerakom a poharat és visszahelyezkedek. Átdobom keresztbe a lábaimat a combján.
-Na viszont kezdjünk bele egy ötletbörzébe.. anyukád tudhatja, hogy tetoválok vagy kamuzzuk, hogy mit tudom én... óvónő vagyok? Meg gondolom kell nekünk egy undorítóan cuki történet, hogy hogyan is jöttünk össze.-előbb meghallgatnám az ő ötletét, mert nem tudom, hogy mit venne be a fiáról. Aztán az is lehet, hogy már tényleg annyira szeretné az oltárnál látni a fiát, hogy már az sem érdekelné, ha tényleg egyszerűen egy buliban ismerte volna meg Max a "barátnőjét".
Kiveszem a kezéből a pezsgős üveget és iszok belőle még néhány kortyot mielőtt visszaadom neki. Amennyi testnedvét ismerem már nem félek inni utána.      


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 12:09
Lumie & Max

Más esetben biztosan nem bírnék ki vele ennyi ruhában egy ilyen hosszú utat, de most túlságosan is tele van a fejem ahhoz, hogy teljesíteni tudjak, vagy egyáltalán, hogy akcióba lendítsem a kis fickót. Persze ez a csaj kibaszott jól néz ki most is, így nem segít koncentrálni a megjelenése, de anyámékat egészen biztosan le fogja nyűgözni. Egy kis hazugság a felmenőknek még nem olyan vészes, eddig ő az egyetlen csaj majdnem aki tényleg mozgatja a fantáziámat, így ha nem is kapcsolat azért valamilyen téren mégis, szexkapcsolat, amit más formában is ki tudunk használni. Na nem mintha ezt anyámnak tudni kellene, apám más tészta ő még le is pacsizna vele, még lehet le is fog, ha meglátja Lumiet az oldalamon.
- Szóval bejön az öltöny szőkeség? Azt tudom, hogy a nyakkendőkért odavagy. - ez a pezsgő nagyjából semmit nem segít ellazulni, így próbálom mással elterelni a figyelmem. Minél közelebb érünk, annál jobban érzem, hogy kiesik a szívem a helyéről, izgulok, hát persze, de a látszat nem ezt fogja mutatni, nyugodt arccal, higgadt beszéddel fogom lenyűgözni az üzlettársakat.
- Egy, az a ruha nem sokáig fogja bírni, az este után, de majd kapsz helyette másikat, kettő, mázlista akkor lennék, ha már fölöttem lennél Lumie, nem mellettem ebben a kocsiban. - kacsintok rá, és érzem, hogy egyre jobban kezdek megnyugodni. Nem is lenne ez ekkora stressz, ha anyám nem nézne egész este árgus szemekkel, hogy mit baszok el, vagy mit nem. Szeret, de a szeretete mellé rohadt nagy elvárásai vannak velem szemben, ami érthető, egy milliárdos cég fejének kellene lennem pár év múlva és én még az egyetemet sem végeztem el. Én leszek az a mérnök, aki nem akar az építészettel foglalkozni, mert szoftvereket akar fejleszteni és megváltoztatni a világot valamilyen formában, de az én akaratom ritkán kerül előtérbe ha a vállalkozásról van szó és én ezt már elfogadtam. Cserébe viszont olyan életem van, amit mindenki irigyel és ez azért elég jó.
- Váltó ruhával ne foglalkozz, majd ha odaértünk Ray elmegy neked ruháért, küld el nekem mit szeretnél holnap felvenni és estére már a szobában lesz. - mosolygok rá, ilyen az, amikor úgy élek, ahogy valójában kellene. Egy sznob pöcsként, aki csettint és minden azonnal megoldódik, sokáig nem tudom ezt játszani, mert rosszul vagyok az emberek ilyen fajta kihasználásától, de most megteszem,hogy mindenki boldog legyen.
- Baszki, a sztori! - fogom meg a homlokom és elkezdek kattogni mi is lenne jó anyámnak. - Na figyelj szőkeség, nyilván nem szólíthatlak majd, így ott ez egy totál más világ, nem véletlenül nem szeretem annyira. A sztorink lehet az eredeti, nem kell szerelemről beszélni meg komolyabb érzelmekről, elég ha maradunk annál, hogy még ismerkedünk, de jól megvagyunk. Egy bárban találkoztunk megtetszettél, leszólítottalak, aztán egész este beszélgettünk. - nevetem el magam, de folytatom. - Próbáljunk meg majdnem az igazi történéseknél maradni, akkor nehezebb tévedni. - nem először csinálom, bár lányt még sosem mutattam be a szüleimnek és a cég többi tagjának, így ez úgy pálya nekem, de szerintem meg fogjuk ugrani. - Persze a maratoni szexpartit nem emlegetjük, inkább legyünk sablonosak, elvittelek vacsizni, te is elvittél engem valahova, hogy ne mindig a pasi visz el a csajt felállás legyen. - teljesen belemerültem a témába, és hamár ennyi ötletem van mindet rázúdítom,ha valami nem tetszik neki szívesen módosítom, de ilyen alap sztorit mindig elhisznek. - Te úgy vagy tökéletes ahogy vagy, nem kell változtatni semmit a kamu kapcsolatunkban sem. - fújom ki a levegőt.
- Nagyon kamu szaga lesz? - nézek rá kicsit félve, hogy túl sok neki ez egyszerre. Nem olyan ijedős lány, menni fog ez neki, de azért bennem van, hogy kiugrik a limoból útközben, hogy ne kelljen jönnie, legszívesebben én is azt tenném.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 13:05


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Nem mondom, hogy nem izgulok. Van bennem egy egészséges gyomorgörcs, de közel sem vagyok kiakadva. Azt nem tudom garantálni, hogy ez így is marad, de amíg nem érzem, hogy szorulna körülöttem a hurok addig nem fogom elveszíteni a józan eszemet.
-De még mennyire...-siklik rajta végig a szemem. Szinte érzem ahogyan árasztja magából a feszengést. Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen állapotban fogom látni, de van egy olyan érzésem, hogy a családi drámán kívül kevés dolog tudja ennyire megszorongatni.
Nem vagyok hozzászokva, hogy ennyire húzzon valaki és mégis várnom kelljen. De jó kislány leszek. Ez neki fontos. Úgyhogy hiába kacsint rám és hiába esnék neki ott helyben próbálok nyugodt maradni. Csak megrázom a fejemet, hogy valahogy megszabaduljak a gondolatoktól.. már amennyire ez egyáltalán lehetséges a közelében. Veszek egy mély lélegzetet és csak lassan fújom ki.
-Az igen. Magas élet, apukám.-nevetem el magam. Hát igen, így nem is olyan nehéz boldogulni a hétköznapokban. Egy telefonhívás és minden el van intézve. Ennek ellenére a dögös, szexisten, pofátlan kocka fiú verzió jobban megremegteti a térdeimet.
Felvont szemöldökökkel figyelem miközben egyre jobban próbálja összerakni a dolgot. A nagyja marad, ez megkönnyebbülés így igazából nem is kell kifejezetten hazudnunk csupán néhány részről mélységesen hallgatnunk. Mire a végére ér már mosoly pihen az arcomon.
-Jó ötlet.-bólintok, hogy tartsuk meg a valós részleteket.
-Oké, akkor én meg elvittelek téged a Central Parkba állatkertezni.-azt a helyet úgyis szeretem.
-Megfelel?-pillázok rá.
Kár lenne túlságosan megtekerni a történteket, mert ha mi sem hisszük el akkor hogyan is hitethetnénk el másokkal? Létfontosságú, hogy meggyőzőek legyünk, hiszen ha lebukunk akkor rosszabb helyzetbe kerül mintha egyedül jelent volna meg.
Kissé meglepetten pislogok rá amikor azt mondja, hogy tökéletes vagyok.
Kérdésére csak nyelek egy nagyot mielőtt közelebb hajolok hozzá és a tarkójára simul a kezem, hogy közelebb húzzam magamhoz. A hajába túrok miközben megcsókolom az ajkait. Valahogy muszáj vagyok megnyugtatni egy kicsit őt is és magamat is. Lassan engedem el.
-Max, minden rendben lesz. Ha úgy érzed, hogy csak belegabalyodsz a dolgokba akkor csak hagyd majd rám a beszédet.-mosolygok rá. Nyomás alatt úgyis jobban feltalálom magam. Csak reménykedni tudok, hogy nem becsülöm túl a képességeimet, de nem kell, hogy a tudtára adjam a kételyeimet. Így is nagy teher ez neki.
Visszadőlök az ülésbe és halkan kuncogva benyúlok a szoknyám alá, hogy levegyem fekete tangámat és a nadrágja zsebébe tömöm. Eligazgatom a szoknyámat.
-Kis figyelemelterelés ha esetleg készülnél összeomlani.-kacsintok rá. Melltartó úgysincs rajtam, mert ehhez a ruhához semmi szükség rá, így legalább van rá esély, hogy a gondolatai egy része le lesz kötve.       


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 17:29
Lumie & Max

Ezek szerint tényleg van ilyen érzés, amikor másodjára látsz egy csajt, akit alaposan megdöngettél, és mégis akarod újra. Ezt hívják kémiának, lehet többször kellene ezt keresnem a másikban azon kívül, hogy megnézem van e melle és nem farok nőtt e a lábai közé. Néha magam is meglepődők mennyire nem állítok nagy elvárásokat egy csajjal szemben, pedig megtehetném, ha mindenkivel fele ilyen jó működne a dolog, mint Lumie-val, akkor nem biztos, hogy ennyiszer csajhoz jutnék. Ő egy angyal bőrbe bújt igazi vadmacska. Mi sem bizonyítja jobban, minthogy egy mondata is fel tud izgatni, aztán anyám gondolata le is lomboz, de ennek ellenére is lázba tud hozni ez a szőkeség.
- Magas élet? Inkább undorító, persze vannak emberek, akik ebből élnek és tök jó, hogy a családom megteheti, hogy embereknek munkát ad, hogy élni tudjanak valamiből, de ezt meg tudnánk tenni másképpen is, mint, hogy inasnak használjuk őket. - fejtem ki neki a sajátos nézeteimet ezzel az élettel kapcsolatban. Ebben élek, ebbe születtem, de nem kell elfogadnom, lehetek gazdag anélkül is, hogy egy ekkora paraszt lennék, de azért néha mégis az vagyok, de ez már csak a tanult természetem adja.
- Az állatkert nem lesz jó, onnan két éve kitiltottak és nem tudom, hogy már beengednének e, de anyám erről pont tud. - nézek rá szomorúan. - Coney Island? Ott már tudtam viselkedni esküszöm. - teszem a szívemre a kezem és elnevetem magam. Ezt majd valószínűleg el kell neki magyaráznom, mert ki az akit egy állatkertből kitiltanak?  
Még mindig feszült vagyok, de már szerintem sikerült engednem egy kicsit, közeledése még jobban megnyugtat, csókja pedig kicsit ellazít, valamit tud ez a lány, amit tanítani kéne. Rámosolygok majd hallgatom, hogy próbálja megnyugtatni kissé viharos lelkem.
- Ha odaérünk nem ezt fogod mondani. - fordulok felé teljese testemmel. - Hidd el, ott nem akarsz majd beszélni, mindenki faggatni fog a terveidről, a jövődről, hogy hány gyereket akarsz, mikor lesz az esküvő. Ezek az emberek nem ismernek minket mégis mindent tudni akarnak majd rólunk, mert tudják, hogy az én kezemben lesz a hatalom, ami a céget tovább tudja vinni, minden kis pletykát tudni akarnak majd rólam. Mi pedig majd szépen mosolygunk, bólogatunk és kezén fogva keresünk egy szobát az első társalgási kör után, ahol a mosolyt lehervaszthatjuk és hangos nyögésekké alakítjuk. - csöndesen mondom a szavakat, még én is beleremegek a gondolattól.
Amikor a zsebemben landol a bugyija, minden gondolatom elszáll, ami csak egy kicsit is az estére hangolt.
- Egész ügyes vagy, másra sem tudok gondolni most csak erre. - nevetem el magam majd közel megyek hozzá és rátapadok a szájára. - Az, hogy az én ruhám nem lehet gyűrött, mire odaérek az nem jelenti azt, hogy a tied sem, még jól is fog állni. - nyúlok be a szoknyája alá. Én nem fogok levetkőzni most, mert anyám egyből kiszúrja ha valami nem úgy áll rajtam, ahogy azt az ágyamra rakta, de őt elrepíthetem a csúcsra. Az órámra nézek, még van fél óránk.
Mutatóujjammal lassan kezdek körözni a csiklóján, miközben vadul csókolom a száját a nyakát.
- Ez jobb, mint a fű. - lehelem a fülébe a szavakat, majd a szemébe nézek és az ujjammal lassan, de annál hatásosabban dolgozom odalent.
- Lehetsz hangos, hangszigetelt ez a fal. - fejemmel intek a sofőr felé, akit nem látunk és nem hallunk. Azt akarom, hogy sikítva élvezzen el, minden idegsejtemmel rá koncentrálok és ez most nagyon jót tesz nekem.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 20:47
+18!

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Mondanám, hogy tudom mit művelek, de őszintén bevallva fogalmam sincs. Egyszerűen egy baráti szívesség a dolog, de általában nem vágyok rá veszettül, hogy a barátaimat magamban érezzem. Mindegy. Igazából részemről nem jelent gondot egy kis színjáték. Végülis fel lehetne ezt fogni szerepjátéknak is.
-Legalább láttál példát, hogy hogyan nem szeretnél élni.-nem ismerem a világát. Illetve nem is az övét, hanem a családjáét. Én sosem mozogtam ilyen körökben még csak a közelemben sem voltak kifejezetten ilyen emberek. Ők nem keverednek az olyanokkal, mint én. Max viszont legalább nem úgy gondolkozik, mint ők. Nem baj az, ha az embernek sok pénze van.. amíg nem megy az embersége rovására.
Döbbenten pillantok rá.
-Az állatkertből?... kitiltottak az állatkertből?.. Ezt a történetet mindenképp szeretném hallani..-pillantok rá kíváncsian.
-Jó. Coney Island is megteszi.-ott mondjuk elég rég voltam, de nem baj.. gondolom az elit sem ott mulatja az idejét, így nem baj ha homályos marad 1-2 részlet.
Lassan érzem ahogyan felenged miközben az ajkait csókolom. Helyes pontosan ezt szerettem volna elérni, hogy az agya ellazuljon és valami más megkeményedjen.
-Hééé...-csak azért is tovább pumpálja az agyát.. gyengéden végigsimítok az arcán.
-Tudod a nők egyik szuperereje, hogy hosszú percekig tudunk úgy válaszolni egy kérdésre, hogy közben semmi konkrét infót nem adunk ki mégis a másik fél úgy érzi, hogy mindent megkapott.-csak határozottnak kell maradni. Persze nem becsülöm alá a helyzetet. Cápákkal fogok úszni egy nagyon kicsi medencében, de az semmiképp sem segít rajtunk, ha mindketten pánikolunk.
-A beszélgetés utáni rész viszont tetszik..-mosolygok rá. Vagy az idegessége vagy a megkönnyebbülése miatt ma egészen biztosan jól fogok járni.
Megszabadulok a bugyimtól, mert nem akarom, hogy tovább kattogjon az agya. Mást szerintem nem kell megbeszélnünk. Ideje elterelnem teljesen a gondolatait.
Viszonzom a csókját, amikor nekem esik. Pontosan ezt akartam. Kár előre befeszülni. Így vagy úgy, de meg fogjuk oldani. Amint a keze elindul fölfelé a combjaim között én úgy nyitom szét őket neki. A tüll ruha csodái. Azt gyűrheti az ember, csak drámaibb kinézetet kap.
Halkan nyögök a csókunkba miközben egyre hevesebben dobog a kis szívem és úgy érzem mintha felforrósodna az egész testem.
Úgy is össze tudnám gyűrni ha nem vetkőztetem le így igyekszem kezeimmel nem belékapaszkodni akármennyire is szeretnék.
-Baszd meg, Max..-bukik hátra egy kicsit a fejem. De jó is lenne. Próbálok figyelni a hangerőre, hogy a sofőr ne hallgassa végig az egészet de szavai hallatán már elvesztem a kontrollt. Hangosan nyögök fel és jobb híján a hajamba túrok. Nem veszem le róla a szemeimet. Látni akarom az arcát amikor majd elélvezek.
Újabb és újabb nyögések szakadnak fel belőlem miközben a keze kíméletlenül dolgozik rajtam.
-Max..-a nyakába kapaszkodok. Kérni akarom, hogy ne hagyja abba, hogy folytassa, de csak a nevét ejtem ki a számon. Már meg-meg remegnek a lábaim.        


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 22:07
+18

Lumie & Max

Sokáig én is azt gondoltam, hogy amiben élünk az a normális, majd amikor elkezdtem látni akkor rendesen kinyitottam a szemem, hogy sokan szegénységben élnek, van akinek ételre sincs pénze, mi meg szórjuk, mintha ez lenne a természetes. Ebben nőttem fel, nehéz ettől elvonatkoztatni, és akármennyire is vagyok egy tahó paraszt, van bennem némi jóság, ha nem is sok. Pont ezért is tervezem, hogy minden második évben megkeresett pénzem valami jótékonysági célra adom, vagy ha sikeülr eladnom az első saját fejlesztésű szoftverem azt adományozom el, még nem tudom. Úgy is bőven maradna még a családi kasszában. De ez csak az én fejemben él ez a terv, senkinek nem mondtam, mert jönnének azzal, hogy milyen rendes vagyok, hogy ezt teszem, de nem akarok ezért köszönetet, nem akarok hálát senkitől, mert minden embernek ezt kellene tennie, aki megteheti és akkor nem itt tartanánk ahol.
Gondoltam, hogy meg kell majd magyaráznom neki az állatkertes sztorit, de nem azt, hogy rögtön lecsap rá, de végül is elmesélhetem neki, egyszer, mondjuk miután kielégítettem a vágyait, és kellően leitattam.
- Ne aggódj, el fogom mesélni, de csak akkor ha már ittál eleget ahhoz, hogy ne nézz teljesen hibbantak.- nevetem el magam. A vidámparki sztori megfelel neki, ott is sokat jártam még Gillel, amikor nem voltunk ilyen nagymenők, és nem a csajok vonzottak hanem inkább a cukor, meg a sok játék, ami ott van. Nem éppen egy olyan randi amit anyám elvárna tőlünk, de nekem tökéletes randi lenne ha romantikázni akarnék, még jó,hogy nem akarok.
- Szóval így hülyítitek be a sok pasit, beszéltek, elbűvöltök minket és közben nem tudunk meg semmit. - apró női titkok, amiket szépen elraktározok, hogy egyszer még használni tudjam.
A beszédéből csak a szex része fogta meg, azt hiszem ha akarnék kapcsolatot azt vele akarnám ez a lány olyan, mint én csak nőben. De nem akarok elköteleződést, de most mégis eljátsszuk, hogy azt akarunk, eljátsszuk, hogy majd egyszer lesz gyerek, mert mindenki arra lesz kíváncsi. 23 évesen a mai világban ez már nem olyan alap, de ezek vén rókák. Elvigyorodok, majd rávetem magam, valamiért olyan mintha végig erre várt volna. Talán direkt csalogatta ki belőlem a vadállatot, de jól tette, az agyam kicsit helyre billent és a vérnyomásom is. Tényleg jobb, mint az antidepresszánsok, van valami a módszerében.
Számat a szájára tapasztom, és az ujjammal tovább kényeztetem, amikor a nevemet mondja elveszem az ujjam, majd a szemébe nézek.
- Nehogy azt hidd, hogy nem tenném meg most rögtön. - a mutató és a középső ujjamat becsusszantom, már olyan nedves, hogy szépen mozog ki be, ahogy mozgatom benne,h üvelykujjammal a csiklóját izgatom tovább és egyenesen őt nézem. Tényleg kellemetlen lenne ha hallaná Ray mi folyik itt hátul, majd nemsokára anyám fülébe jutna a dolog, azt pedig nem akarjuk.
- Mondd szőkeség, ilyen jótékonysági estet vártál? - kérdezem ördögi mosolyommal, mert pontosan tudom, hogy nem tud szóhoz jutni. Ujjaim lassan és határozottan mozognak benne, azt hiszem baj lesz nekem is a lenti fronton,de most csak rá akarok koncentrálni. Egyszerűen megvadít ahogy elélvez, ahogy végigfut rajta az orgazmus.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyHétf. Feb. 27 2023, 23:58
+18!

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Én azért értékelem benne, hogy a családja és a lehetőségei ellenére még megveti azokat, akik az emberség teljes hiányában szenvednek. Sok korábbi partnere valószínűleg szívesen ellentmondana nekem, ha azt állítanám, hogy Max egyébként egy kifejezetten jó ember csakhogy ez az én véleményemen kicsit sem változtatna. Mindenki tudja mire vállalkozik, amikor hajlandó egy este után valakinek szétteni a lábait.. akkor utólag kár sírni azon, hogy annyit kapnak, amennyi meg lett ígérve. Én mindenesetre becsülöm benne azokat amiket most hallottam. Talán ezért is gerjedek egyre jobban rá. Nem mintha eddig teljesen nyugodt és kiegyensúlyozott lettem volna ebből a szempontból.
-Úgy érted, hogy ennél is hibbantabbnak?-kérdezek vissza miközben vele nevetek. Nem gondolom, hogy ez lenne az az este, amikor annyira leiszom magam, hogy egy is történet csak úgy kiessen, de nem veszem el az utolsó reménysugarát, hogy megússza dolgot. Mondjuk más dolgokkal még el tudja terelni a figyelmemet...
-Pontosan.. sőt elárulom neked, hogy azt is tudjuk, hogy mikor figyeltek.. egy kis hümmögéssel és bólogatással nem lehet mindenkit átverni. Volt egy srác, akinek elkezdtem a semmiből mesélni a palacsinta receptjét közvetlenül azután, hogy megkérdezte mi a munkám... a válasza az volt, hogy "hmm.. ez igazán érdekes.."..-gondolom említenem sem kell, hogy nem lett szerencsés befutó. Maxet talán pont azért kedvelem, mert értelmes, rohadt jól néz ki és az ágyban is kifogástalan és valljuk be ez igencsak ritka kombináció. Annak ellenére, hogy nem szeretnék senkinek sem a barátnője lenni kifejezetten tetszik amit mi művelünk. Pont az ilyen beszélgetések miatt nem érzem azt hogy csak egy rongy vagyok neki. Alapvetően csak szexről beszélgettünk, de így az érdeklődésem mindenképp tartósabb lesz.
Csak sikerül addig húznom az agyát, hogy alig fél óra után a keze már a lábaim között van és rohadtul élvezem, hogy ilyen hatással vagyok rá, így nem is kell szégyellnem, hogy mire hozzámér már nedves vagyok csupán a közelségétől.
Időm sincs elgondolkozni, hogy hogyan rángassam bele egy gyors menetbe, mert az ujjai belémcsúsznak és nem marad kapacitásom azzal foglalkozni, hogy ugyanezt mással is tehetné. Nem mellesleg ez egy plusz kör nekem.
Egyszerre dolgozik bennem és a csiklómon is, így tudom, hogy nem fogom túl sokáig tartani magam, de ez nem is baj. Tudom, hogy legalább annyira szüksége van erre, mint nekem. Minden mozdulatával közelebb táncoltat a peremhez. Nem bírok válaszolni neki, szinte el sem jutnak hozzám a szavai, mert a testem átbillen, a hangom nyögés helyett felskálázik, a fejem hátrabillen és a szemeimet összeszorítom. Talán csak a feszültség, talán a helyzet, talán azért mert mostanra már tudja mit élvezek a legjobban nem tudom, de úgy érzem, hogy életem egyik legerősebb orgazmusát élem át.
Lassan engednek el az izmaim és kell néhány másodperc mire meg bírom tölteni a tüdőmet oxigénnel. Egy rövid ideig még nem mozdulok. Rendeznem kell a légzésem és a pulzusomnak is csillapodnia kell. A tekintetébe kapaszkodok miközben lassan visszaegyenesedek és lopok még egy csókot tőle.
-Mit kérdeztél az előbb?-kérdezem nevetve miközben megpróbálom látatlanul kicsit megigazítani a hajamat.        


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 14:39
+18

Lumie & Max

Beszólt, ami kicsit szíven üt, de csak képletesen, mert amúgy igaza van. De ha egyszer így jó az élet, nem azon agyalva, hogy mindenkinek megfeleljek, nem gondolni semmire, nem törődni semmivel a következmények meg majd egyszer megjelennek, de akkor már az élmény megmarad. Amíg fiatal vagyok, addig kell ezeket gyűjtenem, utána a cég bőrborítású főnöki székén ülve lehet nem lesz ilyenre lehetőségem. Vagy ha már híres leszek, olyan eszement találmányt dobok a piacra, akkor sem, hiszen minden szem rám szegeződik és akkor példát kell mutatnom a jövő Bill Gates-einek. Tehát most van itt az idő és az alkalom, hogy kitilttassam magam az állatkertből és, hogy egy limó hátsó ülésén, amit anyám sofőrje vezet repítsem fellegekbe ezt a lányt.
- Engem mindenképpen érdekelne a palacsinta receptje, nem nagyon ettem még igazán jót. Anyám nem egy konyhatündér és a nagymamám sosem csinált nekem. - nézek rá aranyosan, szeretem a hasam, szóval nem lennék rá mérges ha megszánna egyszer és egy kalandos éjszaka után betömnénk egy jófajta palacsintát. Gill nagymamája csinálta a legjobbat amit életemben ettem, azt semmi nem tudta überelni. Valahogy egy puccos étterem sem tudja elég jól megcsinálni.
Bár szívesen csevegek vele szinte bármiről mégis jobban megy nekünk ez az izgassuk fel a másikat téma. Jó nézni, ahogyan a kezeim alatt roskad össze a gyönyörtől, így most is hasonló élvezetet akarok látni az arcán. Érezni akarom odalent, hogy megfeszül és hallani akarom, ahogy a nevemet kiálltja, miközben elélvez. Nem kell sokáig várnom a hatásra, kezeim elég ügyesek, nem ma kezdtem az ipart, tudom, hogy szerezzek örömöt egy lánynak, úgy, hogy rajtam marad a ruha.
Végig nézem, ahogyan az arca átváltozik és végigfut rajta az élvezet. Mosolygok, és kicsit érzem, hogy nekem is lenne mit levezetni, de ez még ráér az este közepén is. Kérdésemre nem felel, nem tud, éppen a legboldogabb perceket okozom neki az estében, ami engem is kellően feldob.
Amint elenged a teste eltávolodok tőle, hátra dőlök az ülésben és mosolyogva nézem, ahogyan próbál levegőhöz jutni.
Kérdésére és nevetésére én is nevetni kezdek, majd odahajolok hozzá és megcsókolom. - Eddig tetszik az este? - súgom a fülébe, majd még mindig nevetve hátravetem magam ismét.
Kopogást hallok a vezető ülés felől. Megérkeztünk, hátra dobom a fejem, kifújom a levegőt majd Lumie-ra nézek.
- Maximnak szólíts kérlek anyám előtt, nehogy lerövidítsd, mert attól idegbajt fog kapni. - áll vissza a vérnyomásom megint az egekbe. - Gyönyörű vagy így kócosan is, szóval ne basztasd a hajad. - mosolygok rá, kevésbé őszintén, a savanyúság ami benne van nem neki szól, hanem a helyzetnek.
Amikor úgy látom rendbe van az előbbi akciónk után lehúzom az ablakot.
- 5 perc Ray és nyithatod az ajtót. - itt nincs magunktól kiszállás, azt eléggé tilosnak számít ilyen eseményeken.
- Készen állsz kedves barátnőm? - nyomom meg az utolsó szót még a hideg is kiráz ettől a megnevezéstől, de elnevetem magam. - Na menjünk szőkeség kápráztassuk el anyámékat.
Nyílik az ajtó és kiszállok, kint magamra veszem a zakót és felé nyújtom a kezem. Vessük bele magunkat az estébe.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 15:20


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Muszáj néha odaszúrnom egy kicsit az önérzetének még a végén azt gondolná, hogy tényleg kedves vagyok. Persze csak húzom az agyát, nincs semmi bajom azzal, ha valaki nagykanállal eszi az életet, hiszen én is ezt teszem.
-Hogy mi van?-kerekednek el a szemeim.
-Ezt sürgősen orvosolni fogom.-mi hétvégente mindig palacsintát reggeliztünk. Én a konyhában ültem az asztalnál, anyám pedig teljes átéléssel énekelte a slágereket, amik éppen a rádióban szóltak miközben ipari mennyiségben sütötte nekünk. Apám pedig lelkesen drukkolt neki, mert akármihez hozzányúlt a konyhában az vagy felgyulladt vagy eltört, úgyhogy csak mellettem ülve várhatta, hogy elkészüljön. El sem tudnám képzelni a gyerekkoromat enélkül, szóval rendesen odavan egy kicsit a lelkem amikor édesen rámnéz.
Kicsit sajnálom, hogy kettőnk közül csak én élvezek el, de hálás vagyok a gyors stressz levezetésért.
Még jócskán próbálom összeszedni magam, amikor ő már visszadől az ülésbe. Baszki.. nehéz eldönteni, hogy most tényleg jobban vagyok vagy csak jobban felhúzta az agyamat a folytatásra. Amikor megcsókol nehéz megállnom, hogy ne essek neki a folytatásért, de úgy érzem lassan tényleg ideje lehiggadnom és összeszednem a kis gondolataimat.
-Eddig szuper.-bólintok vigyorogva.
Amikor meghallom a kopogást visszaránt a valóság. Jelenésünk van. Veszek egy mély lélegzetet és megpróbálom rendbe szedni magamat, hogy ne úgy nézzek ki... mint mondjuk akit éppen megujjaztak a hátsó ülésen.
-Rendben..-a hangom már közel sem olyan határozott, mint eddig.
-Köszönöm.. Maxim.-mosolygok rá. Ehhez még hozzá kell szoknom.. sok becenevet használtam már rá, de gondolom ebből a szempontból neki sem lesz könnyű dolga.
Szóval 5 perc. Gyorsan előkapom a telefonom és elküldöm, hogy milyen ruhákra lesz szükségem a méretekkel együtt. Semmi extrát nem kérek, hiszen nincs rá szükségem és nem is fogok visszaélni a helyzettel. A telefonomat lenémítom és visszadobom a kistáskába majd felveszem a cipőmet.
Kérdésére kínomban elnevetem magam. Évek óta nem nevezett így senki és nem is hiányzott.
-Erre születtem...-válaszolom nem túl őszintén és veszek még egy mély levegőt az autó biztonságában. Hiába kamu az egész mégis úgy érzem mintha vérre menne a dolog.
Az arcomra varázsolok egy elbűvölő mosolyt.
-Csodásak leszünk.-kacsintok rá.
Kiszáll és közelebb csúszok az ajtóhoz, de várok amíg felém nyújtja a kezét. Belékapaszkodom miközben kiszállok én is.
-A kezedet fogjam, karoljak beléd vagy hozzád se érjek?-kérdezem halkan ugyanazzal a bájos mosollyal, amit az autóban kerestem az arcomra. Ugyan eddig is tisztában voltam vele, de most újból rá kell jönnöm, hogy fogalmam sincs az etikettről meg az ilyen puccos marhaságokról. Valami lenyűgöző helyen vagyunk a tekintetem mégis belé kapaszkodik.         


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 17:05
Lumie & Max

A palacsinta téma mindig nyerő lesz nálam, nem mintha enélkül nem tudna levenni a lábamról, de azért azzal lehet jobban elnyerné a tetszésemet, már ha ennél jobban el akarja.
Ray kopogása mindent összezúz bennnem, minden reményt, hogy elmenekülhessek ezzel a kocsival messzebbre, vagy legalább kicsit több időnk legyen felkészülni. Már 3 éve annak, hogy utoljára ilyen eseményen részt vettem, akkor még nem voltam ennyire határozott nem tudtam nemet mondani, most meg már nem mondhatok, mindkét helyzet kibaszás, de túlélhető.
- Borzasztó ugye? - kérdezem, miután az eredeti, rövidítetlen Maxim néven szólít. Jó ez a név szeretem, de annyira hivatalos és szinte senki nem hív így, de anyám adta ezt a nekem és nem szereti ha ilyen egyszerűen cserélem le.
- Csodásak Lumie, azok. - a szőkeség, sokkal jobban esik a számra, de megszokom, mert itt semmi sem az aminek látszik. A fele társaság ki nem állhatja egymást, a hatalom a pénz, mint ha az angol királyi család lennénk és azok közeli rokonai.
A ujjait az övére kulcsolom és a füléhez hajolok. - Csak lazán, nem kell túl elitnek lenni, tudják, hogy nem vagyok olyan. - kacsintok rá, majd teljesen megnyugtatom az arcom. Minden aggodalom lemegy róla, a vállamat leeresztem, és kezdődhet a színjáték.
Viszonylag hamar és zökkenőmentesen tudunk bejutni a terembe, ahol az esemény zajlik, kint ilyenkor nincsenek annyian. Az első pár óra arról szól, hogy mindenki megmutassa a másiknak mennyivel van több neki, mennyivel jobb az élete, így muszáj bent megjelenniük és egymást versenyeztetni saját magukkal, egyszerű farok méregetés.
A terem fényűző, egyszerű, de pontosan egy ilyen eseményre lett kidekorálva. Őszintén nem tudom minek adakozunk, vagy kinek a jótékonysági estje ez, de pont mellékes, mert a résztvevők többsége ugyanígy van ezzel.
Kezén fogva megyünk be a terembe, és rögtön meghallom anyám hangját.
- Szia Anya! - mosolygok rá, majd adok neki két puszit, megölel szorosan elszakítva Lumie-tól, amit tudom, hogy direkt csinál.
- Ő mégis ki? - kérdezi a fülembe súgva, miközben mosolyog, hallom a hangján.
- Te kérted, hogy ne jöjjek egyedül. - húzódok el tőle és folytatom a vigyorgást.
- Anya, ő itt Lumie, a barátnőm. - mutatom be neki, anyám mosolya nem őszinte, valami komoly üzletasszonyt akar mellém, nem egy ilyen bombázót, aki minden szemet magára vonz de az ő ízlése nem az enyém.
Lumie felé fordulok. - Ő itt az anyám Chritsina Wood. Ne tévesszen meg a mosolya. - szúrok oda anyámnak, amire oldalba bökést kapok a hátam mögül. Apám is megjelenik.
- Örülök, hogy eljöttél, mégis minek a becézése a Lumie? - apám közvetlenebb, sokkal barátságosabb és kevésbé merev, így vele nem lesz nehéz dolgunk.
Anyám továbbra is szúrós szemmel mered ránk. Visszabillegek Lumie mellé, majd átkarolom a derekát.
- Ha nem gond gyorsan körbe szaladnék a termem hátha találkozunk valami ismerőssel, dicsekszem egyet a csajommal. - anyám forgatja a szemét.
- Maxim, csak ne a csajodként mutasd be, tanultál te jómodort, kérlek most vedd elő. - aggódik, látom rajta, hogy aggódik. Ha tudná, hogy az imént ujjaztam meg az álbarátnőmet elájulna, de csak magamban mosolygok ezen.
Apám csak a hüvelykujjával jelzi, hogy jó választás volt a lány, és mosolyog, még, jó, hogy ezt anyám nem látja.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 17:37


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Megrázom a fejemet.
-Tetszik a neved. Csak szokatlan, szépfiú.-nevetek egy rövidet. Ez az utolsó. Amíg nem csökken a létszám egészen kettőig, addig nem hívom így. Utoljára talán a szórakozóhelyen hallottam a szájából a nevemet. Azóta a tőle kapott becenevemet használja, amit egyébként kifejezetten kedvelek.
Mély levegő, lassan fúj ki. Összekulcsolja az ujjainkat. Ha ezért nem kapok tőle világbajnok testi kártérítést valószínűleg belefojtom majd a palacsintatésztába.
Bólintok és elindulunk. Akármennyire is növekszik a pulzusom a tartásom egyenes marad. Az államat felemelem. Nem fogom meghúzni magam ezek között az emberek között. Csak pénzesek, de semmivel sem többek nálam.
A terembe lépve gyorsan fut egy kört a tekintetem és észre sem veszem, de egy kicsit erősebben szorítom a kezét, mint amikor elhagytuk a kocsit. Jótékonyságnak nevezik, de már maga a hely egy vagyon lehet, hiába a letisztult díszítés.
Amikor köszön azonnal a célszemélyre emelem a tekintetem. Hát akkor műsorra fel.
Elengedem a kezét. Nem mintha mást tehetnék, de nem rezdül meg egyetlen arcizmom sem, csak megtartom a mosolyt az arcomon.
Tekintetem csak egy pillanatra engedi el az édesanyját, amikor Max bemutatja nekem.
-Igazán örvendek, asszonyom. Már vártam, hogy megismerhessem önöket.-mosolygok rá. Ekkor azonban az apja is megjelenik a képbe. Tényleg ő lesz a jófej a csapatban.
-Lumienne, uram. Lumienne Earshaw vagyok.-a Juliettet már bele sem teszem. Azt egyébként is csak a rokonok miatt kaptam, akik képtelenek voltak megjegyezni azt, hogy Lumienne.
Amikor mellém lép kicsit végre leengedek főleg amikor át is karol. Így valahogy nem érzem magam olyan védtelennek ennyi idegen ember között. Max azért kínálgatja az íveket a szüleinek. Szóval én leszek a jó kislány, ő pedig szemtelenkedik egész este.
Halkan nevetek egyet, amikor az anyja ránevel egyet. Nem gondoltam, hogy valaha ilyen helyzetben fogom látni.
Az anyja, mintha minden rezdülésünket méregetné hibákat keresve, de nem hagyom, hogy ez kizökkentsen. Nem gondolom, hogy kevésbé izgulnék ha tényleg a barátnője lennék... sőt.. akkor tényleg lenne tétje a dolognak.
Lehet, hogy most még annak is jobban örülnének, ha egyedül érkezett volna.
Még jó, hogy tényleg nem gyűrtem össze a kocsiban. Már most van egy olyan sejtésem, hogy nem leszek a anyuci kedvence.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 19:03
Lumie & Max

Mire beérünk egyre jobban érzem a keze szorítását, belül nevetek, de nem csodálkozom azon, hogy egyre jobban növekedik benne is a feszültség. Nem egy szokványos hely ez, nem szokványos emberekkel, ezek nem vegyülnek a szegényebb réteggel. Még néha engem is kinéznek ilyen helyekről, de meg is érdemlik egymást.
Teljesen jól kezeli anyám egyáltalán nem titkos ellenszenvét iránta. Nem fogom megvédeni vele szembe, mert azzal csak azt mutatnám anyámnak, hogy nem elég kemény csaj, ahhoz hogy kiálljon magáért. Én tudom, hogy az, így csak mellé állok, hogy még jobban mutassam a látszatot, hogy együtt vagyunk. Apámnak tetszik a dolog, ő sosem volt előítéletes, biztos akkor sem lesz az, ha végre megtalálom az igazit, vagy ha egyszer megtalálom és nem olyan lesz, mint amilyet ők elképzeltek, mert biztosan nem olyan lesz.
- Csak Benjamin, kedves Lumie, úgy látom elég közel kerültél a fiamhoz, így nem kell a formaságokat követni. - öleli meg Lumie-t apám. Én közben megköszörülöm a torkom és próbálok nem nevetni. Ha tudná milyen közel került hozzám ez a szőkeség. A kezemmel az orrom elé kapok és a mögé rejtem a mosolyom.
Őszinte leszek, még én sem tudtam Lumie egész nevét, de most megjegyzem, bár nem tudom hol lesz ez hasznos nekem, de elraktározom az agyamban, ha egyszer szükségem lenne rá.
Amint visszakapom a csajt indulnék el vele, de anyám még visszatart. Külön hív, addig otthagyom apám társaságában őt, tőle nem féltem, vele egész könnyen tud majd boldogulni.
- Ne csinálj semmi hülyeséget kérlek. - néz rám könyörgő tekintettel, amire nem tudok már pimasz válasszal szolgálni neki.
- Nyugi, jó kisfiú leszek, egész ideúton erre gyúrtam, nem fogok csalódást okozni, te csak érezd jól magad. - nyomok egy puszit a homlokára, majd visszatérek apámhoz.
- Na menjünk nézzünk valami ital után. - fogom meg a kezét és húzom el a szüleimtől, pont elég volt belőlük egy ideig, úgy is lesz még alkalmunk társalogni velük, vagyis muszáj lesz, amikor bemutatnak az egyik új partnerünknek. Mert igazából emiatt kell most itt lennem, hogy már én tudjam fogadni az új befektetőt, így addig maradok a pezsgőnél.
- Megígérem, hogy ezért este extra kárpótlást kapsz. - súgom a fülében, miközben átszelem vele a termet a pultig.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 20:41


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Mosolyogva tűröm az egészet. Mi mást tehetnék. De ez még úgyis csak a bemelegítés, a ringbe csak később kell majd beszállnom. Apukája úgy ölel magához, mintha ezer éves nagy cimborák lennénk vagy mintha én magam lennék a megtestesült fény az alagút végén. Még esküszöm meg is könnyebbülök tőle, hogy legalább már egy ember van Maxon kívül, akivel nem kell majd hidegháborút játszanom.  Hálásan mosolygok rá... de még milyen közel kerültem hozzá...
-Köszönöm.-kicsit hátrébb lépek tőle és még pont látom félszemmel ahogyan Max a mosolyát próbálja leplezni. Most vagy az ölelésen mulat ilyen jót vagy ugyanaz jutott eszünkbe az előbb apja szavaira. Mielőtt azonban menekülhetnénk még félre hívja az anyja. Addig az apja kitartóan őrt áll mellettem és bezsebelek tőle néhány bíztató szót miszerint csak az első ilyen rendezvény nehéz, utána már könnyebb lesz.
Kicsit meglágyul a mosolyom amikor látom, hogy homlokon csókolja az anyukáját. Édesem.. minden ellenére Max tényleg jó fiú.
-Később folytatjuk.-pillantok még egyszer az apjára és futólag az anyukájára miközben elindulunk valami ihatót szerezni. Az első kört túléltem. Eddig nem vészes.
Amikor a fülembe súg halkan nevetek egyet.
-El is várom.-pillantok rá egy kihívó mosollyal. Nem mintha lett volna különösebb választása a limuzin után...
-Apukád tényleg jó arc.. anyukád meg.. hát vagy imádni fog az este végére, vagy a következő meghívót szigorúan egy főre kapod.-mondom neki csendesen amikor odaérünk a pulthoz. Nem tudom, hogy Max melyikkel járna jobban.
Nem merek töményezni. Észnél kell maradnom és valahogy úgy érzem, hogy még ez is a gyengeség jele lenne, amit ebben a közösségben biztosan nem kockáztatok. Jobb híján maradok én is a pezsgőnél, ami nem sokat fog segíteni, de legalább nem lesz üres a kezem.
-Innentől mi a haditerv?-érdeklődök, hogy legalább nagyjából tudjam, hogy mi lesz a menetrend az este folyamán.           


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyKedd Feb. 28 2023, 23:33
Lumie & Max

Nincs kétségem afelől, hogy kellemetlen helyzetbe sodortam őt, kicsit azért sajnálom a helyzetet. Nem pont emiatt adta meg a számát és remélem ezek után nem lép le egyszerűen, de ha megtenné totál megérteném. Kár lenne egy ilyen csajért, de anyámék után talán nem lesz következő kemény állomás az este folyamán.
- Eze szerint lesz lesz köbetlező alkalom?- nézek rá, hogy talán mégsem rettentette el annyira ez az egész és szívesen bedobhatom máskor is nála ezt az ötletet. Nem lenne akkor abaj,ha nem kellene mindig mást keresnem egy ilyen eseményre, mert egyedül mégsem illik megjelenni, és ő csodásan fest az oldalom.
Az utunk egyenesen a pulthoz vezet, ahol egy igazi fekete démon erős copfba fogott hajjal billeg oda hozzánk, hogy felvegye a rendelésünket. Előveszem bájos mosolyom, amit anyám ilyenkor elvár tőlem és kikérek két pezsgőt. Hangom édes és kedves, kicsit flörtölök a lánnyal majd mosolyogva Lumie felé fordulok.
- Ugye tudod, hogy itt is nézelődhetünk? - intek a fejemmel a csajszi felé, utalva a hármas parti kérdésre. Elvégre kibéreltem az egyik legnagyobb lakosztályt az estére, és a a holnapi estére, mert nem biztos, hogy lesz e kedvem holnap visszamenni.
Kezem a csipőjére vándorol és közelebb húzom magamhoz, hogy a szám a füle közelébe érjen, ezt nem kell senkinek sem hallania.
- Már elképzeltelek titeket az ágyamban, miközben egymást kényeztetitek. - cukkolom egy kicsit. Nem feltétlen kell megkaparintani az első nőt, aki szembe jön, de ez a csaj feltűnően sokat pillant ide, engem vagy őt nézi ez már részlet kérdés, hiszen mindenki ugyanazt akarja.
Amint megkapjuk a pezsgőt, eltávolodok tőle a kezébe adom a poharat, majd elindulok a tömegbe.
- Ideje enni is valamit szőkeség. - amikor senki nem hallja nem kell a nevét használnom, egyedi, de nekem az én által ráragasztott neve jobban tetszik. Menet közben jut eszembe, hogy nem igazán játszom jól a szerepem, hátrafordulok, behajlított kezemet nyújtom oda neki, hogy belém karolhasson.
Amikor az asztalhoz érünk a nevemet hallom, nem tudom honnan jön és kivel társíthatom, de vigyorral az arcomon fordulok hátra, hátha megpillantom a forrást.
- Maxim Wood! Téged is sikerült elrángania anyádnak végre egyilyen eseményre? - nem tudom ki az, de ő ismer engem, így csak mosolyogva rázok kezet a férfival, aki feltűnően méregeti Lumiet.
- Hát igen, tudod a nők sok mindent képesek elérni ha nagyon akarnak. - általánosítok, ez a legjobb módszer ilyen esetekben.
- Milyen szép fogás. - néz elismerően Lumie-ra, akár egy tárgyra. Nem mondom, hogy nem fordult meg benne, hogy arcon törlöm, de anyám arca lebegett előttem, hogy ne legyek hülye.
- Ő egy nő bazdmeg, és velem van szóval vedd le róla azt az undorító tekinteted. - hátat fordítok neki és az asztal másik oldalára megyek, lenyugodni és magamba tömni valamit. Remélem nem volt fontos személy, mert akkor szépen megrontottam a kapcsolatot vele.  
Ha nem Lumie lenne itt velem sem tűrném meg ezt a hangnemet én is ezt teszem a nőkkel, de ők általában tálcán kínálják magukat és nem a pasijuk mellett próbálom felszedni őket, nem mintha én Lumie pasija lennék, így minden esélye megvan, hogy viszamenjen a nyomulós fazonhoz.
- Fogalmam sincs ki volt, de ha megbántott bocsi, ezek ilyenek, és ez még csak egy könnyed becserkészés volt. - menni akarok már, de akaja mindig jobb kevdre derít így fogok egy tál sushit és magamba tömöm.  
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzer. Márc. 01 2023, 09:01


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Nem erről volt szó, amikor az ágyban megbeszéltük a mi kis dolgainkat, de ez nem azt jelenti, hogy fejvesztve fogok menekülni. Legalább nem hagy unatkozni és nem esik nehezemre kisegíteni őt ebben a helyzetben. Ki tudja? Lehet a következő alkalommal nekem kell megkérnem valami hasonlóra, bár az én szüleim nem sürgetik ezt a témát, anyám minden adandó lehetőséget kihasznál, hogy jelezze a méhem most a legtermékenyebb és apám is néha szinte sóvárogva meséli, hogy 1-2 barátja már nagypapa és nem csak apa. Szóval lehet ők is megkönnyebbülnének, ha legalább egy párkapcsolatot tudnék villantani.
-Oh, édesem.. megmondtam.. amikor csak kellek.-mosolygok rá. Bár nem ebben a kontextusban mondtam neki, ettől függetlenül segíteni fogok, ha szüksége van rá. Van egy olyan érzésem, hogy a mai menetet sokáig fogom emlegetni, amit ezért hálából kapok.
Amikor hozzánk lép a pultoslány rendesen összefut a nyál a számban. Egy szórakozott mosollyal figyelem ahogyan flörtöl a lánnyal és le sem veszem a csajról a szemem.
Kérdésére rápillantok majd ismét a lányra kissé elgondolkozva. Közelebb húz magához és szavaitól egyből libabőrös leszek.
-Biztos vagy benne, hogy ez jó közösség a vadászatra?-kérdezem halkan kicsit elgondolkozva.
-Ha rossz ajtón kopogtatunk annak lehet visszhangja..-pillantok körbe. Úgy tűnik a lány is érdeklődő, de nehéz lenne eldöntenem, hogy mindketten érdekeljük vagy csak Max, vagy csak én.
-Mondjuk biztos meseszép ruha nélkül.-pillantok még egyszer pultoslányra mielőtt átveszem a poharat és iszok is egy kortyot.
Kissé megkésve lépek utána majd belékarolok amikor felém fordul. Éhes vagyok. Mielőtt írt még pont nem jutottam el a hűtőig csak igyekeztem rendbe szedni magamat, utána meg jött a ruha pánik szóval meg is feledkeztem róla, hogy talán ehetnék néhány falatot.
Az asztalnál azonban valaki megszólítja, így szinte egyszerre fordulunk a hang irányába annak ellenére, hogy csak őt szólították meg.
Nem hozzám beszél, mégis rajtam pihen a tekintete az idegennek.
Az irányomba tett megjegyzésére csak megforgatom a szemeimet miközben beleiszok a pezsgőbe. Már megszoktam, hogy bizonyos férfiak ettől a stílustól érzik magukat lehengerlőnek. Max felcsattanására azonban kicsit sem számítok. Mire kettőt pislogok már Max odébb is áll.
-Kösz, haver. Most intézted el nekem életem legjobb menetét.-előveszek egy pofátlan mosolyt majd faképnél hagyom és követem a partneremet.
Kezem a hátára siklik és néhányszor végigsimítok rajta.
-Nem kell bocsánatot kérned.-mosolygok rá gyengéden.
-Nem először találkozok faszfejekkel.-ezt már halkabban mondom, hogy ne hallja mindenki, hogy milyen stílusban beszélek.
-Szükségtelen volt, hogy pont miattam elvágj egy kapcsolatot, de köszönöm.-pillantok rá hálásan. Tényleg jól esett, hogy kiállt értem, úgyhogy mostmár nekem is lesz miért hálálkodni az ágyban neki. Jelenleg a barátnőjeként vagyok jelen, szóval az ő becsülete is bent volt a játszmában, de nem érzem úgy, hogy emiatt vette volna fel a boxkesztyűt. Adok egy puszit az arcára és én is eszek egy kicsit, hogy bírjam majd az estét. Hamar úgy érzem, hogy tele lesz a hasam, így marad a pezsgő.
-Hozok még egy kört.-mosolygok rá, hogy nyugodtan tudjon még enni egy kicsit.
A pulthoz érek és a csodalányka egyből jön, hogy mit kérek. Hirtelen simul egy kéz a lapockáim közé. Már jelezném Maxnak, hogy egyedül is elbírok két poharat, de amikor hátranézek nem az ő szemeivel találom szemben magamat.
-Lumie?-na baszd meg.
-James?-kár kérdeznem. Emlékszem a nevére. Az utolsó fiú volt, aki 3 éve összetörte a szívemet és miatta vágtam el magam teljesen a párkapcsolatoktól.
-Te itt?-mosolyog én pedig szeretném betörni az orrát, de csak elmosolyodok annak ellenére, hogy rettenetesen kicsinek érzem magam a múlt sebei miatt.
-Itt. Mármint igen. Én.. itt vagyok. Maxim.-hirtelen nem is tudom hogyan rakjam össze a mondatot, így csak megköszörülöm a torkomat. Már rég nem érzek iránta semmit a mérhetetlen haragon kívül. Már annyiszor elképzeltem, hogy elküldöm a francba, ha még valaha látom, de nem akarok jelenetet rendezni.
-Maxim Wooddal járok.-jelentem ki sokkal határozottabban és az említett személy irányába pillantok kissé kétségbeesetten.           


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzer. Márc. 01 2023, 14:09
Lumie & Max

- Hidd el a pincér csajszi nem ebbe közegbe mozog, ebben biztos lehetsz. - itt annyira nem lehet egyéjszakásokra akadni a vendégek körében, ami nem azt jelenti, hogy kis szűzies lelkek lennének, csak szimplán nem itt keresik a kalandokat. Itt inkább  felszínes társalgás megy, de a szórakozást nem itt fogják megtalálni.
- Már régen tudják milyen vagyok, csak nem hozzák szóba, apám elég befolyásos, így bármit tehetnék nem akadnának fenn rajta, legalábbis nem nyilvánosan. De ettől függetlenül ennél durvább dolgot nem fogok tenni. - nyugtatom meg magamat is. Nem fogok részegen randalírozni a teremben, ezt már kinőttem, de egy szex két csajjal nem éppen olyan dolog, amit titkolni akarna az ember. Meglehet, hogy nem kötöm mindenki orrára, de ha rákédeznek büszkén fogom elmesélni. A csajra tett megjegyzésére mosolygok, mert ezek szerint nagyon hasonló a stílusunk, nem lesz olyan nehéz keresgélni.
Az ételekhez érve máris megvan az első ember, aki rendesen felhúz. Még csak azt sem tudom ki ez, vagy honnan ismer, de azért megjegyzést tesz az állítólagos barátnőmre, amit nem hagyhatok szó nélkül. Mégis, hogy jönnek, ahhoz az emberek, hogy a pasija mellett akarja a szemével megdugni, mivel ők nem tudják, hogy az egész csak színjáték.
Miután faképnél hagytam, a kajában kerestem a nyugalmat, mert inni nem ihattam annyit, hogy az megtegye a hatását.
Lumie is utánam ered, gondoltam, hogy nem marad ott vele, de nem akartam magammal ráncigálni, elvégre nincs megtiltva egyikünknek sem, hogy esetlegesen valakit összeszedjen, ha nagyon szimpatikus a másik.  Végig simítja a hátam, amire összerezzenek, majd tele szájjal fordulok felé.
- Fogalmam sincs ki volt, szóval nem hiszem, hogy bármiben kárt tettem. - mondom neki miközben a számban még a kaja utolsó morzsáit rágom. Anyám ha látna, most adna egy erős tockost, de nem tudom merre járhat most, így nem kell úriasan elfogyasztanom az ételt.
Lumie felajánlja, hogy hoz még pezsgőt, ami remek ötlet.
- Ne egy pohárral egy egész üveggel. -  nevetem el magam, de itt ilyenre nincs lehetőség, így beérem több pohárral is.
Pár fazon jön oda hozzám kezet fogni, van akit ismerek régről, rémlik az arca, de senki nem mutatkozik be. Persze nekik könnyű, engem nem nehéz elfelejteni, mindig van valami nagy dobásom ezeken az estéken, vagy a színpadon lenyomott roppant érzelmes beszédem kápráztatja el őket, amit a családról mondok és mindig anyám ír, vagy az apámmal kötnek össze, és őt szinte tényleg mindenki ismeri itt. Elvileg olyan vagyok, mint ő amikor fiatalabb volt, csak kicsit szemtelenebb, de ezt soha senki nem teszi hozzá.
Az egyik hozzám csapódott ismeretlen ismerős, érdeklődött, hogy egyedül jöttem e, közben még mindig tömtem magamba a kis sushi tekercseket, így csak a fejemmel bólintok a pult felé, ahova Lumie elindult.
Máris belekeveredett valami csávóba, de azért remélem nem cserél le ennyire könnyen, őszintén szólva nincs kedvem felszedni most senkit, mert minden energiámat felemészti ez az este.
Egyszerre néznek felém a csávóval, szóval mégsem randi partnert keres, az arckifejezése kétségbeesett. Nem tudom eldönteni, hogy most menjek vagy sem, az előbb azt mondta, hogy tudja kezelni a seggfejeket. Ha az alap koncepciót nézzük nem kellene odamennem, hagynom kellene megoldani neki, hiszen csak a barátja vagyok, nagyon sok extrával. De a színjáték szerint meg a barátja, így lehet oda kellene mennem, mielőtt kiszúrják, hogy a csajom mással flörtöl.
Leteszem a kezemben lévő tányért, mosolyogva kérek elnézést a korábbi társamtól, majd elindulok a lány megmentésére.
- James, hát téged is milyen jó itt látni.  - ugrik be a neve, már láttam hasonló eseményeken, és ő azon kevesek egyike, akik közelebb állnak hozzám korosztályban, így talán még meg is ejtettünk egykét partit anno. Széttárt kezekkel fogadom, majd jön a pasis ölelkezés és a kéz fogás, tipikus sablon köszönés.
- Úgy látom találkoztál a csajo... barátnőmmel. - javítom gyorsan ki. 
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzer. Márc. 01 2023, 14:57


Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Elgondolkozva nézem még egy kicsit lányt. Tényleg nem lenne rossz fogás és ha Max szerint nincs para, akkor fel is dobhatjuk az esténket egy kicsit erősebben.
-Ezt észben tartom.-mosolygok rá. Fogalmam sincs, hogy milyen messze mehetünk el ebben a környezetben, de hiszek neki főleg, hogy szinte látom a lelki szemeimmel, hogy milyen jól mutatna velünk az ágyban. Egyelőre azonban ráérünk ezen gondolkozni, főleg, hogy még közel sem láttunk mindenkit, szóval nem muszáj fejest ugranunk az első adandó lehetőségbe.
Az első ember, aki leszólítja rövid karriert fut be a beszélgetéssel, így hamar tovább is állunk. Nem is tudom eldönteni, hogy ezek az emberek között tényleg van-e barátság vagy leginkább csak a pénz tartja össze őket, de az utóbbira tippelnék.
-Akkor jó.-nevetek egyet halkan látva, hogy még mindig félig tele van a szája. Ebben a társaságban még kicsit sem bírok ellazulni, így csak annyit eszek amennyit nagyon muszáj mielőtt elindulok a pezsgőért. Van egy olyan érzésem, hogy jobb lenne ha pultnál maradnánk. Biztos vagyok benne, hogy nem tudok kikérni egy egész üveget, de így egész este forgolódhatunk majd a pulthoz.
Kissé elbambulva figyelem a lányt miközben tölt és már kérném is el a számát, amikor valaki megérint. Nem ijedek meg, mert eszembe sem jut, hogy Maxon kívül bárki hozzámérne.
Amikor azonban felismerem az arc tulajdonosát már lépek is egyet hátrébb, hogy lecsússzon rólam a keze. Ez egy egoista barom. Amikor jártunk még egyetemista volt és nem kifejezetten cipelt engem haza a szüleihez, így eszembe sem jutott, hogy itt összefuthatunk. De persze az én szerencsémmel miért is úsztam volna meg ezt a találkozást.
Követi a tekintetem amikor Maxre nézek, de az az utálatos mosoly még mindig ott pihen a képén.
-Jól nézel ki.-néz rajtam végig és csak megforgatom a szemem. Max most elég elfoglalt nem tudom észreveszi-e, hogy baj van.
-Ja.. kösz.-nyúlok a poharamért és szeretnék is távozni.
-Szóval te és Maxim.-csak nem engedi, hogy ez ilyen könnyen menjen. Az én szépfiúm azonban megérkezik, így végre úgy érzem, hogy kapok levegőt. Amíg összeölelkeznek lehúzom a pezsgőt és csak szavak nélkül jelzem a lánynak, hogy töltsön még egyet, mire kapok egy megértő mosolyt és egy újratöltést.
-Szóval nem vicceltél.-néz rám, amikor Max is megerősíti a kamu szerepemet.
-Hát nem.-szükülnek egyet a szemeim és a kelleténél talán élesebben jönnek ki belőlem a szavak.
-Úgy látom Maxim hasonló az ízlésünk. A kisasszony nem is olyan rég még az én barátnőm volt.-nevet egyet én pedig tényleg elgondolkozom, hogy lekeverek egy pofont, de egyelőre uralkodok az indulataimon.
-3 éve. Az már nem tartozik a "nem olyan rég" kategóriába James.-billentem oldalra a fejemet.
-Még köszönnöm kell néhány embernek, de később még találkozunk.-vigyorog egyet.
-Ne fáradj.-morgok egyet halkan amikor végre tovább indul.
-Ezt a címeres barmot..-rázom meg a fejemet és Max felé fordulok.
-Még nem tudunk elvonulni egy kicsit ugye?-kérdezem kicsit reménykedve, hogy legalább egy gyors menetre eltünhetünk valahova, hogy levezessem rajta a feszülséget. Mondtam neki, hogy így tudom levezetni a feszültséget. Az pedig nagyon jól jönne.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzer. Márc. 01 2023, 19:19
Lumie & Max
Illedelmesség ide vagy oda, nem mindig tartok be minden előírást, amit ezek a partik elvárnak, szeretek valahogy lázadni, ha nem is olyan feltűnően teszem. Csak az anyám miatt próbálok meg viselkedni és ma talán először az életemben nem teszek semmi kivetni valót. Lassan itt lesz az ideje, hogy a szüleim helyett begyek részt, egy ilyen szaros eseményen, akkor meg nekem kell majd mosolyognom minden pöcsre, és nem lesz lehetőségem visszaszólni, úgy mint az előbb, mert akkor tekintélyt kell parancsolnom. Igazi barátnőm talán később lesz, így egy ideig nem kell majd az ő kegyeit lesnem és megvédeni ezektől a piócáktól, de enélkül is lesz bőven dolgom majd, amihez szintúgy nem fűlik a fogam.
Nem sok idő telik el, mire újra lecsapnak Lumie-ra, lehet túl mély vízbe dobtam a második alkalommal, de elég jól evickél benne. Majd egyszer megtanítom úszni, ha akarja, de nem hinném, hogy bárki vágyna erre. először nem tudom mit tegyek, menjek, maradjak, hagyom kibontakozni a kis pimasz száját. De inkább odamegyek és bratyizok egy régi ismerőssel, akit kivételesen én is felismerek és nem utálom egyből.
- Ti ismeritek egymást? - nézek rájuk meredten, amikor úgy szól hozzá a fickó, mint egy régi ismerőshöz. Lumie mellé lépek, aki gyorsan lehúzza a pezsgőt, majd kikéri a következőt. Ezek szerint nem nagy baráti múltjuk van. Hamar megtudom mi is volt köztük.
- Úgy néz ki tényleg. - vigyorgok rá, a mosolyom átvált megjátszásba. Na vele tényleg nem kellene összeveszni az este folyamán. Az apja az IT vezető apám cégénél, több okból is közel kellett azt a családot tartanom magamhoz, így a csajom megjegyzésére nem reagálok, egészen addig amíg el nem megy a kéretlen vendégünk.
- Örültem, hogy találkoztunk, egyszer azért megejthetnénk egy közös bulit, tudod a monacói nyaraló mindig ott van ha kell. - kacsintok rá, majd össze pacsizunk és továbbáll.
Lumie felé fordulok, akit valószínűleg nem kicsit semmisítettem meg ezzel az előbbivel, de van amit muszáj megtenni, nincs mese, ez az este nem arról szól mi mit akarunk, hanem arról hogyan tegyünk még több pénzre szert azzal, hogy mosolygunk a másikra.
- Amúgy az, de ezt muszáj volt végigcsinálnom. - a pultnak döntöm magam és én is lehúzom a kapott pezsgőt. Közelebb hajolok a lányhoz és próbálok nem kiabálni ebben a hangzavarban.
- Tudom, hogy ez itt elitfalván nem divat, de legyél olyan kedves azzal a szép hátsóddal hozz nekünk egy üveg pezsgőt. - kacsintok rá, és elérem vele a várt hatást, mert a pulton már ott is van a nagy üveg pezsgő, ami arra vár, hogy elfogyasszuk.
- Gyere szőkeség. - fogom meg a kezét a másik kezemben a pezsgővel indulok el az egyik ajtó felé. Nem tudom mi van mögötte, de bármi is legyen megfelel a célnak. Benyitok, raktár, jó nagy tök mindegy jó lesz.
Kibontom a pezsgőt, ami nagy hanggal pukkan, na remélem ezt nem hallották meg kint.
- Húzd meg! - adom át neki, majd megszabadulok a zakómtól. Elveszem tőle és én is jó nagyokat kortyolok a jéghideg italból majd a földre teszem és mosolyogva mérem végig a rettentően érthetetlen fejjem rám meredő leányzót.
- Azt hiszem itt az ideje egy alapos bocsánat kérésnek. - esek neki a ajkainak.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzer. Márc. 01 2023, 19:56
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Csak lopva pillantok Maxre.
-Sajnos..-mondom csendesebben. Ha egyetlen dolgot eltörölhetnék az életemből az valószínűleg az előttem álló férfi lenne. Nem akarok nekimenni Jamesnek. Nem tudom milyen szerepet tölt be a társaságban, így igyekszem észben tartani, hogy miért is vagyok itt, ami valljuk be egyre nehezebben megy. Szerencsére rövidre fogja a dolgot, de lehet, hogy nem fogom tudni ennyivel megúszni a dolgot.
Amikor Max lepacsizik vele csak az ajkamba harapva inkább elfordulok a pezsgőhöz. Semmi jogom beleszólni a kapcsolatukba, de ez nem azt jelenti, hogy szívesen nézem végig. Ahogy kivettem a néhány szóból amit egymással váltottak valószínűleg már egy ideje ismerik egymást. Ez az ő dolguk. Én egyébként is csak kelléknek jöttem. Lehúzom a poharamból a pezsgőt és Maxre pillantok amikor mellettem megtámaszkodik a pulton. Legalább ő sincs róla jó véleménnyel, de megteszi, amit a kötelesség megkövetel tőle.
-Megértem.-bólintok egyet bár nem tartozott nekem semmilyen jellegű magyarázattal. Lenyelem a dühömet és elteszem későbbre inkább. Nem omolhat össze a kártyavár a lelkemben. Nem teszek ekkora szívességet Jamesnek.
Elintézi az üveg peszgőt és mire a pultra kerül már könnyebbnek érzem magam egy kicsivel, de jót tenne egy kis levezetés a hangulatomnak. Hálásan pillantok a lányra majd amikor Max kézenfog követem az isten tudja hova.
Amikor végre kettesben vagyunk sóhajtok egy nagyot és máris vagy 100 kilóval könnyebbnek érzem magam, mint a másik teremnek. Összerezzenek a pukkanástól, de csak azért mert nem figyeltem, hogy máris nekiállt kinyitni az üveget.
-Kösz.-mosolygok rá és már öntöm is magamba az alkoholt. Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz dolgom lesz majd, mondjuk sokat rontott a helyzeten az ismerős arc. Most haragszom egy kicsit az univerzumra, hogy pont belé kellett botlanom ennyi idő után.
Visszaadom Maxnek az üveget és csak kicsit tanácstalanul toporgok, hogy csak inni vonultunk el vagy más tervei is vannak.
Szavaira elmosolyodok végre őszintén és átkarolom a nyakát. Azonnal visszacsókolom miközben közelebb húzom magamhoz.
A kezem lejjebb vándorol, hiszen nincs vesztegetni való időnk. Csak egy gyors levezetésre van szükségem semmi másra, a nagy buli majd úgyis a szobában lesz, most csak magamban akarom érezni a lehető leghamarabb. Kigombolom a nadrágját és a hasán lecsúsztatom a kezemet egyenesen az alsónadrágjába, hogy ráfogjak a férfiasságára. Gondolom mostmár összegyűrhetem egy kicsit, hogy az anyja látta, hogy szépen fel volt öltözve amikor megérkezett. A nyelvem a szájában, az egyik kezem a hajában a másik pedig a nadrágjában. Végre tényleg kezd jól alakulni az este.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptySzer. Márc. 01 2023, 22:25
+ 18

Lumie & Max

Itt tényleg mindenki egy jókora pöcs, és ezt Lumie-nak ki kell bírnia.Valójában nem gondoltam végig, hogy ezt mennyire fogja bírni egyszerűen csak kihasználtam a helyzetet, hogy van nekem és elhívtam. Mondhatott volna nemet, de túlságosan jó volt az az este, hogy ne akarja megismételni.
Amint James elsétál azzal az önelégült fejével, máris kérem a municiót a továbbiakhoz és beviszem az eső ajtón, ami találok. Nem zárható, de nem baj, ha ránk nyit valaki legalább lát valami szépet is.
Engedelmesen nyakalja be a pezsgőt mielőtt én is feltankolom magam belőle. A buborékos alkohol hamar lezsibbasztja az agyam, főleg, hogy hirtelen nagy mennyiségben folyatom a torkomon.
A raktár viszonylag sötét egy kis lámpa világítja meg, de most nem is a fények voltak a lényeg, inkább az ami benne van. Nagyjából semmi sem, ahova a formás kis seggét lehettem volna, így marad a jól bejáratott raktárszex, legalábis részemről nem újdonság.
Keze a nyakamra csúszik és gyors mozdulatokkal oldja ki a nadrágom, amire a szájában a nyelvemmel is elmosolyodok egy kicsit. Nyelve a számban táncol, miközben izgatni kezdi a kezével a farkam. Nem kell sok idő, hogy rendesen álljon a cerka, mert az autóban már eléggé felforrósodott a helyzet. Nem kell sokat beleképzelni ebbe a mostani akciónkba, mert erre nem lesz sok időnk. Anyám hamarosan kiszúrja, hogy nem vagyunk a teremben és meg fog találni, ehhez nagyon jó orra van.
Két ujjamat benyálazom és máris a szoknyája alá férkőzök velük, nem mintha nagyon kellene oda az a nyál. Olyan nedves odalent, ilyen gyorsan, hogy képzeletben vállon veregetem magam. Úgy fordítom, hogy háttal legyen nekem.
Ő mondta, hogy nincs szükség gumira, így nem készültem, csak egyszerűen felgyűröm a szoknyáját és lábaimmal lököm odébb a lábait, hogy terpeszben legyen nekem. Mivel magassarkú van rajta tökéletes magasságba kerül, hogy rögtön beledöfjem kemény férfiasságom. Amint beleeresztem magam tövig, megfogom a derekát és először lassan tempósan húzom közel magamhoz. Halk szuszogás hagyja el a szám, most nem lehetünk hangosak. Kicsit ráhajolok a hátára, az egyik kezem pedig a lábai közé barangol, egyenesen a csiklójára.
- Kérlek bocsáss meg szőkeség! - súgom a fülében, miközben ujjaimmal és a farkammal egyenletesen kényezetetem.
 
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 00:01
+18

Max & Lumie
'What did Cinderella say when she got to the ball? Ggrlghgluh.'
Iszok. Gyorsan és jelentős mennyiséget, hogy legyen valami hatása. Az agyam kellemesen kezd oldódni a pezsgőben. A buborék csodái. Olyan gyorsan esik nekem, hogy kívánni sem tudnék jobbat. A raktár félhomálya kellemes rejtekhely lesz egy gyors feszültségoldásra, de mivel innen is hallani az átszűrődő beszélgetést így figyelnem kell majd a hangerőre akármit is csinál majd velem. A férfiassága gyorsan keményedik a kezemben és ugyan a kint zajló rendezvénytől szárazabb voltam, mint a Szahara elég volt megcsókolnia és azonnal reagált rá a testem, főleg, hogy egyszer már megjáratott a kocsiban. A táskám landol mellettem a földön.
Elég néhányszor végigsimítania és máris készen állok rá, így nem is húzza az időt. Gyorsan fordít meg és tolja terpeszbe a lábaimat még mielőtt magamtól megtehetném. Kicsit előrébb hajolok hátratolva a fenekem, hogy könnyebben hozzámférjen. Gumi nélkül könnyen csúszik belém és azonnal megremeg a térdem egy kicsit ahogyan a teljes hosszát magamban érzem. Elválasztó réteg nélkül még intenzívebben érzem őt magamban, így egyből kijön belőlem egy elfojtott sóhaj. Nem nyöghetek, marad az intenzív levegőkapkodás.
Amikor előrenyúl rajtam már most tudom, hogy bajban leszek amikor elélvezek, így a számra tapasztom az egyik kezem, míg a másik az alkarjába kapaszkodik. Legalább meg tud kicsit tartani az erejével szemben. A tenyeremmel fékezem a nyögést, ami köjönne, amikor a keze is elkezd dolgozni rajtam.
A hangjára megborzongok. Nem hittem, hogy valaha lesz olyan férfi az életemben, aki ennyire jól bánik majd a testemmel és a sokadik próbálkozásra is ugyanazt az örömöt tudja okozni, ha nem jobbat, mint amikor még benne van az újdonság ereje.
-Megbocsátok.-válaszolok neki halkan éppen csak egy pillanatra elengedve a számat. Minden korábbi feszültségem elpárolog belőlem, amikor a keze és a teste jó ütemet talál. Megfeszül minden izmom és erősebben szorítok a számra, hogy néhány nehezebb lélegzetvételen kívül ne hagyja el más a testemet miközben elélvezek. Ma már másodjára.          


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 14:20
+ 18

Lumie & Max

Amióta beült abba az átkozott limuzinba akartam ezt a pillanatot. De mivel a hajam és a ruhám is tökéletes volt nem tehettem meg, hogy szex utáni állapotban szállok ki és üdvözlöm a szüleimet. Azt hiszem az lett volna az utolsó napom, mint tiszteletbeli Wood, minimum nem álltak volna szóba velem napokig, vagy ha mégis, akkor csak a fejmosás miatt. Kénytelen voltam kivárni a megfelelő pillanatot arra, hogy magamévá tegyem, milyen jó is ez a kapcsolat, ha kell jön és tényleg itt van.
Amint mindketten az üveg alját keresve húztuk meg a pezsgőt, rátérem a lényegre. Muszáj volt egy olyan pózt felvennnünk, ahol még mindig makulátlan marad a kinézetem, és közben mégis a legjobbat tudom nyújtani ennek a szőkeségnek. Neki sem akartam olyan külsőt kölcsönözni a mozdulataimmal, amivel az jön le róla, hogy éppen most dugták meg a raktárban. Még akkor sem ha ez valójában így fog történni.
Nem kellett sok idő, ahhoz, hogy készenlétbe kerüljön a szerszám és őt sem kellett megdolgozni az akcióhoz. Jó ez a kémia, ha másra nem is, erre igen, mert jól reagál egymásra a testünk.
Amint a farkammal elmerültem benne egy kicsit élveztem a punciját, majd a kezemmel kicsit még vadabbá akartam tenni ezt a bocsánatkérést. Nem tudom eléggé kielégíteni ahhoz, hogy ezeket elfelejtse, és még kibírjon pár órát, de megpróbálom. A kezem és a farka tökéletes mozgása hamar meghozta az elvárt eredményt és éreztem, hogy egyre hevesebben veszi a levegőt, majd egyre nehezebben lélegezve élvez el alattam.
Felegyenesedek, hogy a kezemmel ne dolgozzam tovább, de a csípőm mozog benne folyamatosan. Most nincs kedvem a végletekig húzni a menetet, így pár döfés után elengedem magam és beleélvezek, lassan mozgok benne, hogy minden percét kiélvezzem ennek is, mert tudom, hogy utána kemény körmenet vár rám odakint. Lassan csúszok ki belőle, mert még érzékeny vagyok odalent és gondolom ő is.
- Azt hiszem nem igazán volt annyira megnyerő a megbocsátásod, de ezen még dolgozunk. - nyúlok a derekához, felém fordítva adok egy csókot neki, majd felhúzom a nadrágom és megpróbálom összeszedni magam.
Felveszem a földről a pezsgőt és megint beleiszok. Nem mondtam el neki, mért még én sem akarom megejteni, hogy a nagyszüleimmel is beszélnem kell majd. A nagyapám a legrosszabb a családban, ő csak rosszat tud mondani mindenkinek. Eddig szóba sem állt velem, mert nem vagyok teljes körű tagja a cégnek és pont most akarja ezt megtörni, mivel végre részt  veszek egy ilyen eseményen.
- Szőkeség, most jön a Mariana-árok. - grimaszolok, majd az ajtó felé mutatok, hogy készen áll e beleugrani. - Akkor vedd elő a legkedvesebb arcodat, mert most találkozni fogunk Luciferrel. - teszem a kezemet a kilincsre és megvárom, hogy készen áll e.
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
398
★ :
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
TémanyitásRe: will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hey Stranger! Can I be your girlfriend?
» Nice to see you, my girlfriend - Emery & Kaira
» once up, then down... - Lumie & MAx
» let's have some fun - Caesar&&Maxim
» First sight. Max & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: