New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 15:48-kor
Owen Grady
tollából
Ma 15:36-kor
Roy McMillan
tollából
Ma 15:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 14:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 14:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 14:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 14:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 14:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

someone to lean on. evelyn&lumie
Témanyitássomeone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyKedd 10 Okt. - 18:25

To Evelyn.
i'm losing my mind



Az elmúlt néhány nap egyszerűen pokol volt. Kicsit több mint egy hét telt el az ultrahang vizsgálat után, amikor elvetéltem. Nem akartuk a babát az elején. Mégis miattam úgy döntöttük, hogy megtartjuk. Azt hiszem Alex akkor billent át teljesen amikor először hallotta a baba szívverését, onnantól azt éreztem, hogy akarja a dolgot. Tényleg úgy éreztem, hogy készen állunk erre.. egészen két nappal ezelőttig, amikor vérben úszva ébredtem fel az éjszaka kellős közepén. Hajnali kettő órakor rohantunk a kórházba, hogy megvizsgáljanak annak ellenére, hogy tudtuk.. vagyis én már tudtam, hogy a baba elment, amit az orvosok meg is erősítettek. Másnap összepakoltam, egyébként sem volt még minden holmim Alexnál, hiszen a bútoraim nagyját a szüleimhez vittem, mert már berendezett szoba várt. A lakásomba nem mehettem vissza hiszen már kiadták, így egyelőre csak egy hotelbe vonultam a ruháimmal annak ellenére, hogy Alex azt mondta, hogy maradhatok. Nem akartam már ott lenni. Tegnap egész nap aludtam vagy sírtam. Nem bírtam még a szüleimet sem felhívni, hogy mi történt.
Igazából csak sétálni indultam, de azon kaptam magam, hogy Evelyn lakása előtt ácsorgok, mint egy elveszett kiskutya. Eredetileg a munka miatt ismerkedtünk össze, később tetováltam is rá és ez az egész egy barátsággá nőtte ki magát, ráadásul olyannyira, hogy az elsők között volt, akiknek elmondtam, hogy terhes vagyok. Most pedig éppen azért nyomom meg a csengőt, hogy elmondhassam valakinek, hogy csődöt mondtam.
Az ujjaimat tördelve állok az ajtó alatt és amint kinyílik az ajtó gyakorlatilag azonnal el is sírom magam.
-Elvetéltem..-se szia, se mi újság, se semmi csak ráöntöm a dolgot így hirtelen, mert készült beleszakadni a lelkem, hogy valakivel megbeszélhessem a dolgot.


BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyKedd 10 Okt. - 19:51




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


Ma a nagyon otthoni énemet vettem elő, mivel nem kellett sehova sem mennem. Egy teával bekuckóztam a nappalimba a laptopom kíséretében, hogy megnézzek valami hatvanszor látott, de még mindig király sorozatot lazításképpen. Mostanság elszaladt velem a ló, és habár megbeszéltük azt a karaokés kiruccanást, még addig is volt pár nap, így kellett valami agyzsibbasztás.
Belemerülve a cselekménybe, annyira váratlanul ért a csengő, hogy majdnem magamra öntöttem a bögrém tartalmát, de szerencsére azt megúsztam. A kukoricám viszont az ölemben landolt, így kissé bosszúsan szedegettem le magamról. Nem tudtam, ki lehet az, aki közvetlenül a lakásom csengőjét nyomja, nem a kaputelefont. Ezt nem sokan tehették meg. Lu pedig berontott volna, szóval maradt az, hogy felkeltem és közelebb sétáltam. Kinyitottam az ajtót, és már majdnem megszólaltam, hogy micsoda kellemes meglepetés, amikor Lumi hirtelen megelőzött és közölte, hogy...
-É... -de igazából nem tudtam volna, mit mondhatnék neki. Gyorsan megfogtam a kezét, hogy behúzhassam a lakásomba, aztán amint becsukódott mögötte az ajtó, magamhoz öleltem, a hátát simogatva, mintha ettől minden rendbe jönne.
-Annyira sajnálom... én... -kezdtem el az alsó ajkamat rágcsálni, kipislogva a szemembe szökött könnyeket. Nem szerettem így látni valakit, aki fontos nekem. Lumienne pedig a munkatársból egy nagyon jó baráttá nőtte ki magát az életemben.
Elengedtem őt, legalábbis az ölelésből, hogy magammal húzhassam a kanapémra.
-K...kérsz esetleg... valamit? Teát, vizet, valami mást? De van kajám is, ha... ha... -ha éhes vagy?! Persze, biztos a kaján jár az esze. Annyira zseni vagy, Wolf.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyKedd 10 Okt. - 21:28

To Evelyn.
i'm losing my mind



Pont mázlim volt, hiszen még a kapuban sem kellett toporognom, mivel valaki éppen kilépett rajta, amikor én odaértem. Mintha az ég is megsimogatta volna a kis buksi fejemet, hogy nekem most Evelynre van szükségem. Nyilván szólnom kellett volna neki arról, hogy jövök, hiszen benne van a pakliban, hogy rohadtul rosszkor érkeztem meg hozzá, sőt az is lehet, hogy nincs is itthon, de végül a sorsra bízom ezt is, mint mostanában mindent és becsöngetek.
A jelek szerint szerencsém van, hiszen hamar meghallom a közeledő léptek hangját. Nem így akartam kezdeni. Gondoltam megkérdezem előbb, hogy nem zavarok-e vagy valami, de amint meglátom az arcát valami elpattan bennem és egyetlen szó után már sírva is fakadok. Ev jó szokásához híven gyorsan reagál akármilyen helyzetbe is csöppenjen bele, így hamar az előszobában és az ölelésében találom magamat, amitől persze csak még szaporább tempóba kapcsolnak a könnyeim. Szerintem még soha az életben nem engedtem meg senkinek sem, hogy ennyire sebezhetőnek lásson, de ez már egy olyan volumenű dolog volt, amit én sem tudtam egyszerűen lerázni magamról.
A pulcsim ujjával törölgetem le a könnyeimet miközben követem őt a kanapéhoz, ahova le is ülök.
-Csak egy kis vizet kérek.-szedem össze legalább a hangomat, hogy meg tudjak értelmesen szólalni.
-Ne haragudj, hogy így rád törtem, anyuékkal még nem bírok beszélni, de most már ki kellett mondanom valahol hangosan.-az az igazság, hogy szerintem amióta eljöttem Alextől konkrétan meg sem szólaltam a szálloda recepcióján kívül.
-Nem jöttem rosszkor?-kérdezem aggódva, hiszen attól, hogy éppen kényelmes öltözetben találtam még akár várhat valakire.


BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptySzer. 11 Okt. - 9:53




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


Finoman bólintottam arra, hogy csak egy kis vizet szeretne, majd felkeltem, hogy gyorsan önthessek neki egy pohárral, és egy zsepi kíséretében átadhassam neki.
-Ne viccelj, dehogy haragszom!!! Bármikor jöhetsz hozzám, te is tudod. –ráztam meg a fejemet határozottan, de egy lágy, együtt érző mosollyal. Sosem küldenék el senkit, azt pedig pláne nem, akinek szemmel láthatóan valami nyomja a lelkét. Ez pedig… túl mutat mindenen, amit eddig bárkivel is beszéltem. Legalábbis… azt hiszem. Sebastian állapota sem volt egy túl rózsás, kecsegtető hír, sőőőőt. De ez egészen más.
-Dehogy jöttél! Addig maradsz, amíg szeretnél. Öhm… erről jut eszembe… még mindig Alex-szel laksz? –úgy tudom, hogy a lakását már kiadták nem sokkal az elcuccolása után, hisz elvileg a gyerek apjához költözött, miután úgy döntöttek, megtartják a babát. Ami kezdetben rossznak tűnt, azt utána egészen lelkesen várta, most pedig egy pillanat alatt semmivé vált.
-Csak azért kérdezem, mert… te is tudod, hogy nekem van egy vendégszobám, és ha nincs hová menned, akkor nálam maradhatsz, amíg nem találsz más megoldást. Van hely bőven és nem lennél... egyedül. –kezdtem el bizonytalanul az alsó ajkamat rágcsálni. Szerintem ez a legkevesebb, amivel támogathatom őt. Már ha szeretne élni a lehetőséggel. Nyilván nem erőszakolnám rá magamat, ha nem akarja.
-Tudom, hogy ez a leghülyébb kérdés, de… hogy vagy? Mármint… úgy… minden értelemben. –nem tudom, hogy tehetném még fel a kérdést, de tényleg érdekel, hogy érzi magát, fizikálisan és mentálisan is. Ez egy borzalmasan nagy trauma, és elképzelni sem tudom a fájdalmát.
Inkább csendben beleittam a teámba, mintha attól majd megszállna az ihlet és a tudás, hogy mit kellene mondanom neki.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptySzer. 11 Okt. - 19:16

To Evelyn.
i'm losing my mind



Hálásan pillantok Ev-re, amikor megérkezik a vízzel és a zsepivel.
-Köszönöm..-szinte csak suttogom mielőtt iszok néhány kortyot majd a poharat az asztalra helyezve az egyik zsepivel felitatom egy kicsit a könnyeimet. Igyekszem nagyon gyorsan úrrá lenni az érzéseimen még akkor is ha tudom, hogy ennek még nem lenne itt az ideje. Gyászolhatnék. Mégis úgy érzem, hogy ha ezt megengedem magamnak, akkor csak egyre mélyebbre fogok majd süllyedni az érzésben.
-Elhoztam onnan a dolgaimat. Nem bírtam ott maradni.-még akkor sem, ha Alex nem küldött volna el. Egyébként sem szeretek ilyen szinten másra hagyatkozni. Az sosem volt az én stílusom.
-Most egy szállodában vagyok. Ha neked tényleg nem probléma, akkor lehet egy pár napra becuccolnék, amíg találok albérletet. Bár most így hirtelen azt sem tudom, hogy hol nézelődjek...-A tetoválószalon ahol dolgozom Manhattanben van, a szüleim pedig Queensben laknak a parton. Lehet, hogy Brooklynt kellene megcéloznom, hiszen az egy köztes megoldás lenne. Nem olyan vészesek az árak, de nem is lennék olyan bődületesen messze a munkahelytől, hogy kibírhatatlan legyen minden nap utazgatni.
-Rettenetesen furcsán érzem magamat. Egészen addig, amíg nem hallottam a szívhangot, gyakorlatilag nem is tűnt valóságosnak az egész... addig nem volt más csak két csík egy teszten.. Amikor viszont láttam az ultrahang képet és hallottam hogy már dolgozik a kis szíve akkor kezdtem el igazából felfogni. Amennyire féltem az elején annyira akartam a kezemben tartani. Borzasztóan kettős érzés egyébként, hiszen valahol nem tudom nem hibáztatni magam, hogy a testem csődöt mondott.. valahol pedig.. rettenetesen hangzik, de megkönnyebbültem. Emiatt pedig bűntudatom van. Én nem akartam még anyuka lenni, de ha már így alakult, akkor szívvel lélekkel végig akartam csinálni. Most pedig egyszerűen úgy érzem mintha elvették volna tőlem a döntést, amit mindig rohadt szarul viseltem.-próbálom összefoglalni neki azt a mérhetetlen káoszt ami éppen bennem zajlik. Gyász, megkönnyebbülés és bűntudat.. hogy melyiket érzem éppen jobban az az adott pillanat kérdése.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptySzer. 11 Okt. - 22:29




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


Érdeklődve, kissé aggódva vizsgálgattam a vonásait, ahogy azt mondta, hogy elhozta a dolgait a sráctól, mert nem bírt ott maradni. Ebből arra következtettem, hogy nem a srác dobta ki magától, hogy most, hogy már nem hordja a közös gyermeküket a szíve alatt, húzzon el, amerre csak akar. Helyes. Vagy átmentem volna bosszúálló démonba és le találtam volna tépni a fejét.
-Dehogy probléma! Maradsz, amíg akarsz. Itt maximum Luana fordul meg, ő ugyan néha... mindig csak úgy beront, de majd megbeszélem vele, hogy azért kopogjon mostantól, vagy ilyesmi. Viszont... ez attól is függ, mihez szeretnél inkább közelebb lenni. Ha a melóhelyed, akkor Manhattan, vagy Queens, ha a szüleid, akkor szintén az utóbbi. Ha meg... valami tök újra vágysz, akkor Brooklyn. Itt annyira nem ördögien magasak az árak, és amúgy inspiráló a környezet is. Viszont mivel a munkahelyed Manhattan-ben van, így én Queens-t tudom ajánlani. Az kocsival fél óra. -míg én mondjuk másfél órára lakok a fent emlegetett városrésztől.
Csendben hallgattam, ahogy próbálta nekem kifejteni, vagy inkább... összefoglalni, hogy pontosan mit is érzett az adott pillanatokban, vagy éppen úgy általánosságban. Tudtam, hogy mennyire parázott az egésztől eleinte, elvégre én is az elsők között tudtam meg a hírt, de... egyszerűen nem tudtam volna okolni amiatt, hogy megkönyebbült attól, hogy nem lesz anyuka. Tényleg nem tervezte ezt a babát, ráadásul ő még csak huszonhárom éves. Ami amúgy nem feltétlenül egy rossz kor ehhez, ha eltervezted és mentálisan is felkészültél rá. Mások biztosan megvetnék, amiért ezt érzi amellett, hogy közben rosszul érintette a vetélése. Meg sem próbálnák megérteni, hogy ez mennyire összetett és sokrétű helyzet.
-Semmiképp sem utálhatod, vagy hibáztathatod magad amiatt, ami történt. Nem a tested mondott csődöt, ez egyáltalán nem így van. -ráztam meg a fejemet gépiesen, közelebb csúszva hozzá, hogy finoman átkarolhassam a szabad kezemmel.
-És valahol érthető, ha... megkönnyebbültél. Nagyon szép dolog, hogy ha már egyszer így alakult, a száz százalékot szeretted volna adni a babának, és jól csinálni, de valahol ez olyan lett volna, mint egy nem kívánt szerep, valami, amibe belekényszerültél volna. Lehet, hogy sohasem bántad volna meg, lehet, hogy túl későn. Alex nagyon jófejnek hangzik, tényleg. De... mi van, ha csak kezdetben állt volna melletted? Túl sok a változó, a... a bizonytalan tényező. Megértem, ha emiatt valahol megkönnyebbülés, de azt is, hogy gyűlölöd az érzést, hogy ez egy tőled független dolog volt, pont, amikor már elfogadtad, és legalább részben szeretted volna ezt a kisbabát. Nem igazságos, hogy beletörődtél, és a természet elvette tőled... -húztam fel a térdeimet, hogy megtámaszthassam rajta az államat.
-Köszönöm, hogy hozzám fordultál ezzel és... megbízol bennem... tényleg. Ugye tudod, hogy bármi van, hozzám mindig jöhetsz? Bármikor. Élethelyzet és időpont tekintetében is. -néztem rá teljesen komolyan, egy finom csókot nyomva a homlokára.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyCsüt. 12 Okt. - 14:18

To Evelyn.
i'm losing my mind



Elgondolkozva hallgatom. Egy új albérlet keresése minden bizonnyal le fogja majd kötni az energiáimat és egy jó újrakezdés lesz majd a számomra, hogy mindent magam mögött hagyjak. Anyáékkal majd beszélnem kell, de lehet, hogy soha többet senkinek még csak szóba sem hozom, hogy mi történt. Úgyis jó vagyok a traumák rejtegetésében.
-Köszönöm.. el sem hiszed, hogy mennyit jelent ez nekem..-mondom valamivel csendesebben. Még Wendyhez fordulhattam volna minimum beszélgetésért, de nála mindig borzasztóan pörög minden. Szerintem őt majd akkor keresem fel, amikor már készen állok arra fizikailag, hogy újra belevessem magam az éjszakába.
Kocsim nincs, de még jogosítványom sem, úgyhogy marad a tömegközlekedés. Lehet mégis Manhattanben kell majd maradnom.-hiszen a munkahelyemet szeretem és jó lenne még 1 évet meghúzni, mielőtt belevágok egy saját szalonba, ami az eredeti terv volt. Ebbe is vissza kell még rázódnom majd.
Evnek azért merem hangosan kimondani, hogy bizonyos szempontból megkönnyebbültem, mert tudom, hogy meg fogja érteni. Ő ismeri az egész hátterét és pontosan tudja, hogy az elejétől kezdve mennyire rizikós volt ebbe belevágni. Nem is csalódok, hiszen olyan mértékű támogatással fordul felém, amiben még álmomban sem reménykedtem.
Amikor átkarol a vállára hajtom a fejemet és szépen lassan nyugszik meg a lelkem. Szükségem volt erre a visszaigazolásra, hogy jogosak az érzéseim.
-Nagyon szuper kis életet adtam volna neki. Akár kitartott volna mellettem Alex, akár nem... de talán tényleg így a legjobb mindenkinek. Nem tudom mit csináltam volna, ha cserben hagyott volna a terhesség bármelyik szakaszában de akkor sem amikor már kint van a baba.-bár nem gondolom, hogy megtette volna.. az esély azonban mindig ott van minden forgatókönyvre.
Egy pillanatra lehunyom a szemeimet, amikor homlokon csókol.
-Nagyon hálás vagyok neked ezért.... és ugye tudod, hogy ez fordítva is érvényben van?-olyan emberekért is képes lennék harcolni, akik fele ennyit tesznek értem. Ev-ért pedig egyenesen tűzbe mennék.
-Mesélj valamit. Veled mi újság?-kicsit el kell terelnem a gondolataimat, hogy újra ép ésszel tudjak működni. Meg egyébként is szeretném tudni, hogy az ő életében mi zajlik.  

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyCsüt. 12 Okt. - 16:37




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


-Igen, ismerős a szitu. Egyelőre még nekem sincs autóm, szóval megértem a tömegközlekedők átkát. Baromi idegesítő órákig zötyögni a buszon, hogy aztán valaki fellökjön, mikor szállnál le. –ráztam meg a fejemet egy sóhajjal. Manapság főleg nem divat odafigyelni egymásra. Mindenki átgázol a másikon, siet és hasonlók. Felajánlanám, hogy beajánlom abba a szalonba, ahol én is vagyok, de én csak bedolgozom, és nem rendes alkalmazott vagyok. Nem is tudom, lenne-e felvétel jelenleg.
Annyira nagyon sajnáltam, hogy így élte meg ezt az egészet, és aligha értett volna vele egyet az emberek többsége, pedig nem tudhatjuk, hogy mi játszódik le egy nőben, amíg mi nem vagyunk a helyében egy ilyen helyzetben. Nem ismerjük a miérteket, a körülményeket és azt sem, hogy mi zajlik az adott illetőben. Ha olyan embertől lettem volna terhes, akivel még csak együtt sem voltunk, én sem biztos, hogy teljes mellszélességgel tudtam volna örülni ennek a várandósságnak, pedig én egyszer majd szeretnék családot, ha megvan hozzá a tökéletes jelölt. Ha nem lenne gyermekem, biztosan szomorú lennék, de nem feltétlenül érezném úgy, hogy valami… hiányzik. De Lumie helyében egyikünk sincs, így nem is ítélkezhetünk felette.
Finoman kezdtem el simogatni a vállát a kezemmel, ahogy a fejét az enyémre hajtotta. Örültem neki, hogy még ha csak egy kicsit is, de meg tudtam nyugtatni.
-Ettől még… lehet majd babád, ha szeretnél később, olyan férfival, akivel boldogok vagytok, és ténylegesen is egy párt alkottok. Szörnyű ilyesmit mondani, és nem szeretném, ha félreértenéd, de… talán ez volt az az utolsó jel, ami azt sugallta, hogy neked még nem a családozás kell legyen az első, hanem saját magad, a karriered, és úgy egészében az, hogy neked mi a legjobb, te miben tudsz kiteljesedni. –engedtem meg magamnak egy nagyon erőtlen, de biztató mosolyt.
-Persze, hogy tudom. –húztam egy hálás mosolyra a szám. Nem szerettem volna senkit terhelni a saját bajaimmal mostanság, főleg, hogy azok közel sem voltak olyan nagyok, mint Lumienne terhessége, vagy épp Luana klubja. Habár vele sem tudtam találkozni már egy ideje, olyan nagyon elfoglalt szegény a rengeteg munkájával.
-Hááát… ez egy elég hosszú sztori, hogy mizu velem mostanság. –vakartam meg a tarkómat egy zavart mosollyal.
-Öhm… készültek rólam fotók egy könyv borítójához és lassan vége a szavazásnak és kiderül, hogy azok, vagy az alternatív verziók nyernek-e majd. Aztán öhm… hm… megkaptam életem munkáját egy tematikus maszkabál képében, és a Saxomuch, akiknek az énekesével beszorultam anno abba a liftbe, elkezdték komolyabban venni a zenei karrierjüket. Örülnék neki, ha beindulna a dolog és Remy is megláthatná végre, hogy igenis a zenében van a jövőjük. Illetve öhm… nem is tudom. Túléltem életem egyik legrosszabb randiját. –forgattam meg a szemeimet egy sóhajjal. Nem akartam volna fura, vagy negatív hírekkel még jobban lelombozni, de ez szerintem így is bőven kimeríti a „mi újságra” a választ.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyPént. 13 Okt. - 12:30

To Evelyn.
i'm losing my mind



-Meg olyan indokolatlanul az arcodba áll mindenki még akkor is ha máshol lenne egy kicsit több hely...-sóhajtok egyet. Ezért volt szuper a kislakásom, ami néhány saroknyira volt a szalontól. Ha ez nem történt volna akkor is költöznöm kellett volna mert a főbérlő árat akart emelni és valljuk be annyit sem ért az a hely, amennyit alapból fizettem érte csak kényelmi okokból hajlandó voltam benyelni.
-Marad Manhattan. Majd megeresztek néhány telefont, hátha valaki tud valamit a szalon környékén.-addig meg elkuckózok itt Evelyn-nel, bár igyekszem majd ezt gyorsan lezongorázni, hiszen akármennyire is szívesen ajánlotta fel a plusz szobát, nem szeretnék túl sokáig visszaélni a vendégszeretetével még akkor sem ha nem lennék az útjában.
Olyan részleteket mondok el neki az érzéseimmel kapcsolatban, amit valószínűleg soha senki másnak nem fogok. Még anyámnak sem mondhatom azt, hogy valahol egy kicsit jobban érzem magam. Ő odáig volt meg vissza, hogy nagymama lesz, így is nehezen fogja viselni még akkor is ha közben igyekszik majd mellettem állni.
-Teljesen igazad van és valahol egyébként én is így érzem, hogy ennek nem most és végképp nem ilyen formában volt itt az ideje.-bólintok. Ezért szeretem őt. Más nem merte volna ezt mondani, pedig nekem pontosan ezt kellett most hallanom.
-Majd ha már tényleg készen állok rá.-teszem még hozzá. Úgyis előbb el akartam érni még egy csomó dolgot mielőtt ilyesmire akartam volna adni a fejemet.
Szeretném ha tudná, hogy ő ugyanúgy számíthat rám, mint én rá, hiszen attól, hogy én ilyesmin megyek keresztül attól még neki is megvannak a maga gondjai, amik nem kevésbé fontosak, mint az enyémek.
Kíváncsian pillantok rá miközben hallgatom.
-Ez igen, Ev! Gratulálok a munkához és nagyon örülök, hogy az énekes srácba is tudtál egy kis értelmet beszélni.-végre felfelé görbülnek az ajkaim egy kicsit. Tudom, hogy mennyire a lelkén viselte a srác sorsát. Én még olyan fiúkkal sem törődtem soha ennyit, akiket az ágyamba engedtem. Ő ezért csodálatos, mert a barátaival is ennyire törődik.
-Legrosszabb randi?-ráncolom össze a szemöldökeimet.
-Ki és mi a frászt művelt?-kérdezem meglepetten.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyPént. 13 Okt. - 14:39




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


-Vannak ismerőseim, akik Manhattan-ben élnek, majd én is izzítom az "embereimet", ha tudnak valamit, azonnal szóljanak. -ennyit még meg tudok ígérni az ideiglenes lakhatás mellé. Nem akarom kidobni, és addig marad, amíg csak szeretne, de gyanítom ő is minél előbb szeretne megint "önálló" lenni, vagyis inkább egyedül, önállóan élni. Ha hozzászoksz ehhez, nehéz megint alkalmazkodni valakihez.
-Mhm, valahogy így. De! Szeretném, ha tudnád, hogy mellettem nem kell... elrejtened azt, ahogy igazából érzel, és erősnek lenned. Ha üvölteni, vagy sírni szeretnél, akkor tedd azt. Ha csapkodni, akkor azt is megteheted, csak ne törd össze a növényeimet légyszi, meg ne szórj szét egy kiló földet, hogy porozz és megfulladjak egy anafilaxiás sokkban, de ennyi. Tényleg szeretném, ha úgy tudnád megélni ezt az egészet, ahogy neked a legjobb és legegészségesebb. -én bármikor fent maradok vele hajnalban és eszek egy vödör fagyit, vagy megnézek egy béna filmet, amin egyszerre sírunk és nevetünk. A barátaim nagyon fontosak nekem, így bármit megtennék értük.
-Édes vagy, köszönöm szépen! -címeztem neki egy hatalmas, hálás mosolyt.
-És én is örülök neki, de csapatmunka volt. A többiek is adták ezt a zenei vonalat komolyabban venni dolgot, úgyhogy nem csak az én érdemem. Jó lenne, ha bejönne nekik. -rájuk férne, mindegyikükre, nem csak Remy-re. De tény, hogy talán érte aggódtam a a legjobban. Nem szeretném, ha a túl sok munkától baja lenne, legyen az fizikális értelemben vett végkimerülés, vagy mentálisan.
-Hát öhm... megismertem egy srácot, pontosabban... rám talált az instán, mondván, hogy tetszenek neki a művészibb képeim. Tuuuuudom-tudom, ez már most rosszul hangzik, de... egyébként nagyon normális volt, tök sokat beszélgettünk, és végül is elhívott randizni. Arra gondoltam, hogy milyen király, meg amúgy tetszett, hogy nem akarta lelőni, hova akar vinni pontosan. Azt mondta, öltözzek csinosan, de azért lazán, szóval megtettem. -vakartam meg a tarkómat egy zavart mosoly kíséretében. Mindig olyan érzésem van, hogy engem egyszer valaki el fog rabolni, annyira nem vagyok óvatos ilyenekben.
-Taxival mentünk, mivel inni is akartunk az este folyamán, és végül Manhattan-ben kötöttünk ki. Kiderült, hogy a randi egy házibuli volt, amit valami haverja tartott. Ez még annyira nem is volt vészes, mondom tök jó, legalább bulizunk egy jót, tudod. Aaaaha. Én naiv. Azzal próbált meg lenyűgözni, hogy fejen állva akart versenyt inni sört, ami még úgy gimiben talán működött is volna, de már annyira nem. Elvesztette az egyensúlyát és egy csaj kezéből kiborította a piát. Segítettem szegénynek a mosdóban, hogy ne legyen tiszta pia egész este, de amikor kiértem, akkor addigra a srác már valami tök random csajt kezdett el fűzni úgy, hogy kb negyed órára tűntem el, és ez elvileg még mindig a mi randink volt. -sóhajtottam lemondóan, a fejemet hátra vetve a kanapém támláján.
-Most már visszanézve nagyon vicces és gáz, de akkor esküszöm, hogy annyira nem tűnt poénosnak, és sokkal szarabbul esett, mint kellett volna. Velem van a baj, hogy mindig csak a hülyéket vonzom, és azokat nem, akiket szeretném, hogy akarjanak tőlem valamit, vagy... nem tudom, eltűnt az értelmesebbje, meleg, vagy párkapcsolatban van?! -de elég siralmas a tendencia amit mutatok.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyVas. 15 Okt. - 18:03

To Evelyn.
i'm losing my mind



-Köszönöm! Azt hiszem pont egy ilyen újrakezdésre lesz szükségem.-valószínűleg az eredeti lakásomba sem lettem volna képes visszamenni. Ezt az egészet a múltban kell hagynom anélkül, hogy örökké kísértene.
-Növényeket sosem gyilkolok.. jó hazudok az enyémek sosem éltek túl engem, de egyikkel sem a gravitáció segítségével végeztem egyszerűen elfelejtettem meglocsolni őket. Tudom, hogy nem kell rejtegetnem előtted csak... őszintén rettegek, hogy ha kiengedem és átadom magamat ezeknek az érzéseknek akkor egyszerűen maguk alá temetnek.-ezt pedig nem engedhetem meg magamnak. Már nem vagyok anyu pici lánya, gondoskodnom kell magamról és a holnapomról, ez pedig csak akkor megy ha erős maradok. Bár nem kételkedem abban, hogy fog még engem vigasztalgatni Ev a következő néhány napban.
-Mégis kellett a ráhatásod, hogy tényleg ebbe az irányba forduljon.-vonom meg kicsit a vállaimat, hiszen gondolom a többiek eddig is szívesen nyomták volna lelkesebben a dolgot, de Remynek szüksége volt Ev-re, hogy támogassa ebben a döntésben. Legalábbis gondolom én..
Minél tovább mesél erről a randiról egyre jobban elborzadok és ráncolom össze a homlokomat. Na pontosan az ilyen szarságok miatt hagytam abba a randizást évekkel ezelőtt. Ez a sok faszság a bánatnak sem kell. Mi van az ilyen srácokkal de komolyan? Kezdeményezik a dolgot és a végén mégis valahogy más szájában kötnek ki... azt most ne is firtassuk, hogy milyen formában.
-Pedig az eleje alapján már szinte bizakodtam, hogy vannak még olyan srácok, akik tényleg képesek a kezükbe venni az irányítást és szervezni egy épkézláb randit.-sóhajtok lemondóan.
-Megértem, hogy szarul esett. Az ilyenek miatt hagytam fel azzal, hogy érdeklődjek a klasszikus értelembe vett párkapcsolatok iránt. Egyértelműen nem veled van a baj, oké? Az összes használhatót befoglalják korán vagy már úgy összetörték a szívüket, hogy ugyanolyan mocskok lesznek, mint a többi... vagy éppen elérhetetlenek.-aztán csodálkoznak, hogy ők sem találnak normális lányokat.
-Olyan kibaszott szerencsétlenek vagyunk..-nevetek fel hangosan, mert már egyszerűen nem bírok mást tenni. Egyébként is a legtöbbször így kompenzáltam a sok szart, ami felgyűlt már a lelkemben.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyVas. 15 Okt. - 19:15




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


-Ugye??!!! Én is azt hittem, hogy kikaptam végre egy olyat, aki normális, figyel arra, amit mondok neki, határozott, és hajlandó kitalálni programot, hogy ne nekem kelljen. Erre kiderült, hogy egy világi segg, aki csak villogni akart valami csajjal a haverjainak egy gyász buliban. –sóhajtottam lemondóan.
-Tudod, hogy utálom az abszintot, rosszul vagyok tőle, egyszerűen nem bírom meginni. Ezt mindig, mindenkinek elmondom egy adott buli előtt. Mi volt az első, amit itatni akart velem? –forgattam meg a szemeimet.
-Édes vagy, köszönöm. –hogy szerinte nem velem van a baj.
-És amúgy lassan én is erre a szintre jutok. Mármint… annyira meguntam ezt az egészet. A legtöbb pasim amúgy visszaélt azzal, hogy milyen a természetem, vagy simán nem jutottunk, csak max. két randiig. Mintha üldözne a balszerencse szerelem terén. Lehet, hogy egyszerűen el kéne engednem ezt az egészet és beletörődni, hogy a nekem megfelelő srácok foglaltak, vagy halottak. Vagy csak nem vesznek észre, mint nőt. –vontam meg a vállamat egy lemondó sóhajjal.
Nagy szemekkel pislogtam rá, amíg végül el nem nevettem magam a kijelentésére.
-Valami olyasmi. Néha kezdem azt érezni, hogy egy kutyás vénasszony leszek, aki mindenki életét megoldja, de mégis egyedül végzi. –ráztam meg a fejemet még mindig nevetve.
-De persze… a romantikus énem nem akarja ezt a forgatókönyvet és még mindig hisz abban, hogy majd jön a nagy Ő. Vagyis… az, aki nekem a nagy Ő lehet. Nem gondolom, hogy létezik tökéletes ember és tökéletes pasi, de abban hiszek, hogy olyan van, aki nekünk tökéletes. Akit szeretünk minden hibájával, aki nem vesz minket természetesnek, és akit mi sem veszünk annak. Akivel kiálltunk egymásért, egymással, és egymás ellen is, ha kell. Aki… aki egyszerűen csak a megfelelő ember számunkra. Lehet, hogy nem a jó időben futunk össze, nem a jó élethelyzetben. A nagymamám mindig azt mondta, hogy akit a jó Isten nekünk szánt, azt az ördög is utánunk tolja talicskán. –ráztam meg a fejem egy elgondolkozott mosollyal.
-Vagy csak túlságosan naiv vagyok, ugye? –néztem rá kérdőn, magamhoz véve a teámat.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyCsüt. 19 Okt. - 17:48

To Evelyn.
i'm losing my mind



-Köszönöm! Azt hiszem pont egy ilyen újrakezdésre lesz szükségem.-valószínűleg az-Hát baszki ez több, mint kiábrándító.-forgatom meg a szemeimet egy sóhajjal.
-kitalálom.. abszintot.-pillantok rá kicsit megingatva a fejemet. Az ilyenekkel az a kisebbik rossz, hogy újfent csak csalódik bennük az ember. Ami a nagyobbik probléma az az, hogy szánt szándékkal rabolják az idődet.
-Őszintén szólva szerintem az egész szerelem dolog egy faszság. Egy örök kiszolgáltatottság, amiben sosem tudhatod biztosra, hogy a másik nem fog éppen aznap visszaélni vele. Meg.. igazából arra sincs garancia, hogy te nem habarodsz ki a másikból. Egyszer buliztam egy csajjal. Még ő mondta nekem, hogy ez az egész olyan, mint az orosz rulett. A franc se tudja, hogy mikor durrantod saját magadat fejbe a hülye döntés miatt, hogy belementél.-vonom meg a vállaimat.
-A legjobb amit tehetsz az az, hogy a magasakat és a helyeseket célzod. Ha már átbasznak, akkor legalább egy 10/10-es tegye ne egy bányaszökevény.-ez talán a legjobb tanács, amit egész életemben kaptam. Ha már tényleg az összes egyforma, akikkel eddig kezdtem, akkor legalább a esztétikailag kifogásolhatatlanok legyenek.
A nevetésünk egybecseng miközben már szinte temetjük magunkat miközben mindketten a húszas éveinket tapossuk nagy bőszen.
-Egyedül? Francokat. Mi leszünk a legmenőbb nyuggerek. Majd az idősek otthonában nyitunk együtt egy tetoválószalont.-kacsintok rá. Milyen menő lenne.
Csendesen hallgatom és egy pillanatra még én is elbizonytalanodok abban, hogy vajon tényleg egyedül végzem-e majd vagy valakit már tényleg tolnak utánam talicskán csak túl gyors a tempó és még az ördög sem ért utol.
-Maradj naív. Maradj romantikus. Neked ez a lényed egyik alapeleme. Elég ha kettőnkből én már ennyire haragszom erre a párkapcsolat dologra. Igazából, ha neked nem jön össze a dolog, akkor én fel is adom. Bár nem mintha most az lenne a cél, hogy bárkivel összeakadjak.-meg úgy egyébként sem, nem csak most. De nyilván csak idő kérdésre, hogy majd egyszer én is ebbe az irányba forduljak újra. Addigra pedig jó lenne látni, hogy ez működhet. Hiszen ha Evelynnek nem jön össze... akkor én már most egy életre elköteleződök az alkohol mellett.

BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyPént. 20 Okt. - 11:05




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


Érdeklődve hallgattam azt, hogy szerinte az egész szerelem dolog egy faszság. Tény volt, hogy baromi nagyot lehetett bukni benne, és akit tökéletesnek hittél, egy szempillantás alatt teheti tönkre az életed, a lelkivilágod, és törheti össze a szíved baromi csúnyán, de... ezek ellenére én még mindig hittem benne, pontosan olyan naivan, mint valami kislány. Az ember nem egyedülálló lény, hanem társas, és mindenki szeret szeretve lenni, és majdnem mindenki szeret szeretni is.
-Hát nem tudom, nekem a hobbitok jobban bejönnek. -haraptam be az alsó ajkamat egy idióta vigyor kíséretében, hogy megrázhassam a fejem.
-Komolyra fordítva... a szerelem baromira tud fájni, és minél jobban szeretsz, annál inkább. Olyan szinteken tudnak átbaszni és tudják tönkretenni az életed, hogy abból lehet, sosem gyógyulsz ki, de... ezeket a sérelmeket nem verheted le valaki máson, aki nem tehet róla. Meg kell adni az esélyt annak, hogy ismerkedjünk. Akár mindenki szerint 10/10-es pasival, akár szerintünk 10/10-essel, akár olyannal, akinél nem érted, a másik miért van vele. -vontam meg finoman, mégis hanyagul a vállam. Én az örök álmodozó vagyok a sztoriban.
-Aaaaw, az menő lenne. Meg jöhetsz Luana-val meg velem rallyzni a kerekesszékekkel. Akkor aztán tényleg mi leszünk a legmenőbb nyuggerek. -bólogattam egy vigyorral.
-Hát... te tudod. Majd neked fogok itt sírni, hogy "ez a randi is szörnyű volt" és "az is egy idióta állat" meg hasonlók. Nem tudok nem naiv és jóhiszemű lenni, de... félek, hogy egyszer majd valaki miatt jobban sérülök, mint... mint azt bármikor is gondoltam volna. Az a baj, hogy szerintem az én tökéletesem majd észre sem fog venni engem, akkor sem, ha a fejéhez vágnék egy féltéglát. -sóhajtottam lemondóan.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyVas. 29 Okt. - 13:40

To Evelyn.
i'm losing my mind



Meglepetten szöknek feljebb a szemöldökeim. Szerintem még soha egy lánytól sem hallottam, hogy az alacsonyabbakra bukik, de  persze ízlések és pofonok. Mondjuk mi magunk sem vagyunk azok a nyakig láb 180 centi magas modellek szóval bőven elfér mellettünk egy short king is.
-Nyilván nincs értelme valakit büntetni más hibáiért, de ennyi szarság után mégis hogyan kellene bizalmat szavazni valakinek? Eddig bármikor belementem egy párkapcsolatba abban megégettem magam. Sokkal egyszerűbb ha el sem érhetnek igazán.-vonom meg a vállaimat. Fura mennyire ellentétesen gondolkozunk ebben. Mégis valahogy talán pont ettől szép a mi barátságunk, hiszen azt hiszem pontosan ezért egyensúlyozzuk ki egymást tökéletesen.
-Tökéletes!-nevetek fel.-Ennél jobb jövőkép nekem már nem is kell.-a barátság úgyis stabilabb, mint bármilyen párkapcsolat szóval nekem ez így teljesen megfelel.
Az orromat felhúzva grimaszolok egyet.
-Ha bárki .. BÁRKI! Ezt megteszi veled, az lesz élete utolsó hibája ezt én garantálom.-az én barátnőmet nem bánthatja meg ennyire senki, mert az biztos, hogy föld alá rakom. Amennyit hallottam Lu-ról szerintem ő is boldogan besegítene egy ilyen forgatókönyv esetén. Mi csajok tartsunk össze.
-Észre fog venni. Ha tényleg ő a te tökéletesed, akkor kilométerekről ki fog szúrni.. ha pedig esetlegesen tévedek és a fél táglád nem válik be, akkor majd én hozzácsapok egy egészet, hogy "HÉ EMBER! Épp a legjobb csajt nem veszed észre!".-mosolygok rá. Egy szerencsés barom egyszer megüti majd Evelynnel a jackpotot. Aki ezt nem értékeli az egy barom.
-Szerinted tényleg létezik ilyen egyébként? Hogy valaki tökéletes az ember számára? Vagy csak meg kell találni azt akinek együtt tudsz élni a faszságaival?-kérdezem kíváncsian.


BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyVas. 29 Okt. - 16:54




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


-Csak vicceltem Lumie. Én is oda vagyok a 180 cm-es sztereotípiáért. –szögeztem le gyorsan a meglepett arcjátékát látva. Még ha úgy is néznék ki mellette, mint valami törpe. De nincs olyan csaj szerintem, akinek ne jönne be ez a fajta magasság. De ettől még tartom magam ahhoz, hogy a szerelem felülírhatja az összes külső szarságot, és neked olyan is szép lehet, aki mondjuk hétköznapi mércével, másoknak nem az. Bárkiből lehet szőke herceg fehér lovon, ha megtalálja hozzá a megfelelőt.
-A szerelem meg a párkapcsolatok baromi nagy lutri dolgok. Nem mondom, hogy nem, ahogy azt sem, hogy én nem sérültem már durván párkapcsolatban. De… nem tudom. Lehet, hogy tényleg én vagyok annyira naiv, hogy mindig önként szaladok a következő pofonért. De mindig elhiszem, hogy most majd másképp lesz, de… nem. –emiatt sem hajkurászom a szerelmet. Ha akar, úgy is megtalál, én nem bújok el előle. Jó dolog szeretni és szeretve lenni, de nagyon nagyot lehet csalódni emiatt abban, aki egyszer a mindent jelentette neked. Hazugságok, megcsalás, átverések, és a tipikus „lakva ismerszik meg…” dolog. Túl sok évemet pazaroltam a rosszakra, jó lenne, ha valahogy sikerülne megtalálnom azt, akit nekem szánt még a sátán is.
-Király!! Már várom, hogy mi legyünk a legmenőbb mammerek az otthonban. –bólogattam hevesen, egy vigyor kíséretében.
-Aaaw, édes vagy, köszönöm. De ez fordítva is igaz. –nem szeretem, ha bántják a barátaimat, mi csajok pedig amúgy is veszélyesek tudunk lenni. Ha bárki bántaná őket, akkor azt garantáltan elásnám a nem létező hátsó kertembe, hogy soha többet ne találja meg senki. Más az, ha valami nem működik, meg az, ha egy büdös paraszt vagy, aki nem becsüli meg, amije van. Kiszerethetsz valakiből, megunhatod, lehet olyan, hogy szellemileg igen, de testileg már nem vonz, meg miegymás. De ezeket meg kell beszélni, nem pedig seggfejnek lenni és megcsalni a másikat, vagy átbaszni.
-Jó lenne, ha a téglák nélkül észrevenne… -de elég kevés esélyt látok valami ilyesmire. Annyira nem szokás a nyilvánvalót meglátni, hogy az… fájdalom.
-De azért ha mégsem, ne dobj akkorát, hogy maradandó baja legyen. –ráztam meg a fejemet egy jót mosolyogva ezen.
A kérdésére elgondolkozva kezdtem el nézegetni a bögrémet, az alsó ajkamat rágcsálva, mintha ezektől megjönne az isteni szikra, hogy pontosan mi a válasz a kérdésre.
-Szerintem van. És pontosan abban rejlik, amit az előbb mondtál. Szerintem a nekünk tökéletes épp attól az, hogy még a baromságait is… hát… szeretjük. Nem csak elviselni kell a másikat, hanem elfogadni, és úgy szeretni, amilyen. Mindenkinek vannak hibái és agymenései, amiket tiszteletben kell tartani, és sok esetben tolerálni kell őket. De én… nem akarok tolerálva lenni. Ha engem szeretsz, akkor szeresd azt, hogy néha bezárkózom és csak rajzolok, amíg te meg mondjuk olvasol, vagy bánom is én. Hogy én szeretek hozzáérni a másikhoz, nyilvános helyeken is. Meg azt, hogy én képes vagyok a legszarabb állapotomban is szexelni, mivel... ilyen vagyok. Nekem ezek fontosak, és sokat jelentenek. Hogy pörgök, de ha túl sok valami, akkor bizonytalanná válok, és magamba tudok fordulni. Hogy pozitív vagyok és igyekszem mindenben a jót látni, de vannak nekem is borús gondolataim olykor. Muszáj lesz elfogadnia a másiknak, hogy nem vagyunk hibátlanok, és mindenki hibázhat. Szólhatunk úgy a másikhoz, hogy az neki nem esik jól, de tudni kell bocsánatot kérni. Akarhatunk egyedül lenni, miközben nem akarjuk, hogy a másik elhagyja a szobát, és elküldhetjük a legnagyobb szeretettel is a halál faszára, ha az az érdekeit szolgálja. Én már nem akarom, hogy valaki csak úgy… legyen mellettem. Nem akarok valaki szőke babája lenni, amit mutogathat, én… tényleg szeretném, ha szeretnének. –húztam fel a térdeimet egy sóhajjal, megtámasztva rajta az államat.
-De persze emiatt vagyok ilyen szörnyen naiv és sebezhető. Hinni akarok abban, hogy az, akire várok, szintén… rám vár. –támasztottam meg az állam helyett a homlokomat a térdeimen, finoman rázva közben a fejemet.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyKedd 31 Okt. - 15:15

To Evelyn.
i'm losing my mind



-Ohh hála az égnek.-nevetek fel megkönnyebbülve. Tényleg nagyon küzdött az agyam, hogy valahogy elfogadjam ezt a hobbitos dolgot, de én tényleg élek halok a magas, sportos "sztereotípiákért". Ki nem...
-Ez nem feltétlen baj. Mármint te legalább megadod a dolognak az esélyt. Úgy ahogy én csinálom rohadt nehéz lenne megtalálni azt aki akár boldoggá is tehetne. Jöttem, láttam, leléptem alapon nehéz valakivel komolyabban összeakadni.-vonom meg a vállaimat. Én tényleg büszke vagyok rá, hogy kitart a hite mellett. Szerintem ehhez sokkal több lelki erő kell, mint ahhoz, amit én művelek. Én örökké védekező üzemmódban vagyok és egyszerűen nem engedem közel az embereket. Valahol ez biztos nem egészséges, de már olyan régóta csinálom, hogy már nem is tudom hogyan lehetne ez másképp. Még akkor sem, ha itt van Ev élő példának.
-Majd megtervezheted az egyen pólókat!-a baráti alapú kapcsolataim úgyis sokkal stabilabbak, mint bármelyik régi párkapcsolatom volt.
Hálásan mosolygok rá. Legalább egymásra számíthatunk ebben a szutyok világban. Persze mi nők sem vagyunk szentek. Én is annyi emberen tapostam át a csalódásaimnak köszönhetően, hogy belegondolni is nehéz, mondjuk én soha nem hitegettem egyetlen srácot sem azzal, hogy velem megnyerték a főnyereményt. Oooo dehogy. Éppen ellenkezőleg. Még figyelmeztettem is mindenkit, hogy én nem az a lány vagyok, akit anyunak be lehet otthon mutatni.
-Majd a lábára célzok. Bár aki téged nem vesz észre az meg is érdemelné hogy egy jól irányzott fejbedobással újraindítsam a rendszerét.-egyébként meg biztos vagyok benne, hogy Evelynre egy undorítóan édes szerelmi történet vár, csak még nem ért ide.
Kíváncsian hallgatom és néhány másodpercig csak emésztgetem azt amit mond és iszok is néhány korty vizet mielőtt megint lerakom a poharamat.
-Nagyon remélem, hogy neked lesz igazad a végén és tényleg létezik mindenki számára egy ilyen partner. Mondjuk amíg te nem találod meg addig biztos isten, hogy én még csak meg sem próbálom.-hiszen ha egy ilyen édes, könnyű természetű csaj sem tud értelmes kapcsolatot kialakítani, akkor én hova próbálkozzak. Sokkal gonoszabb és harapósabb az alaptermészetem az övénél és előszeretettel büntetem a másikat, amikor ramatyul érzem magam. Tisztában vagyok a hibáimmal mégsem tudok mit kezdeni velük.
-Egyébként nagyon remélem, hogy a te igazid nem ül és vár, hanem gőzerővel keres téged, mert nagyon megérdemelnéd már, hogy valaki tényleg levegyen a lábadról.-és ezt komolyan is gondolom.
-Tudod mit. Ha te azt mondod majd, hogy megtaláltad, akkor én is megpróbálkozom ezzel.-a fene tudja.. lehet hogy van valahol egy olyan elmeháborodott, aki még engem is tudna szeretni a testiségeken túl.


BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyKedd 31 Okt. - 21:16




Lumienne&Evelyn



"If I could make days last forever
If words could make wishes come true
I'd save every day like a treasure..."


-Na igen, nem könnyíti meg, az biztos. -néztem rá egy halvány, szórakozott mosollyal.
-De az tény, hogy így kevésbé tudsz megsérülni, ha nem alakítasz ki valakivel mélyre ható kapcsolatot és köteléket. Én hajlamos vagyok nagyon hamar megkedvelni valakit, aztán utána meg sír a szám, hogy átvertek. -fújtam ki a levegőt. Nem szeretem ezt a felfogást. Persze, megtehetném, hogy könnyű kapcsolatokat keressek, egyéjszakásokat, de... én nem erre vágyom. Nem vagyok idős, erről szó sincs, és lehet, hogy a következő párom sem az utolsó lesz, de szeretném, ha az ellenkezője lenne igaz. Én szeretnék szeretni és azt, ha engem is szeretnének. Boldoggá szeretnék tenni valakit, és szeretném, ha én is boldog lehetnék, nem csak ideig-óráig.
-Mindenképp!! -húztam széles vigyorra a szám.
-Édes vagy, köszönöm szépen. De nem vagyok akkora főnyeremény... -nekem is biztosan vannak idegesítő tulajdonságaim, olyan dolgok, amiktől a másik teljesen kivan, és ami miatt nehéz természetnek tartanának.
-Nem tudom, hogy én jó példa vagyok-e. Legendásan szarul fogok ki pasikat. Valahogy sohasem vesz észre, akinek kellene. Mintha... nem is tudom, taszítanám azt, akiről úgy érzem, illene mellém. -ráztam meg a fejemet a szemeimet meregetve. Mintha ez lenne a védjegyem. Rossz pasik, plátói vonzalmak. Csak remélni merem, hogy most majd másképp lehet, és idővel tényleg elém áll az, akitől szeretném ezt.
-Öhm... k-köszönöm. Ez végtelenül kedves tőled. -néztem fel rá egy boldog, meglepett, zavart mosollyal, elemelve a fejemet a lábaimról. Már ketten reméljük.
-Jó!!!! Én hiszek a szerelem erejében! -mondjuk ezt nem akartam hangosan, és ennyire lelkesen mondani, de... ooooké.
-Erre koccintani kell. -adtam a kezébe a vizét, hogy hozzáüthessem a bögrémet.
-Arra, hogy akit az ég nekünk szánt, előbb utóbb a patás utánunk küldi egy talicskán!!! -pislogtam rá hatalmas, csillogó szemekkel.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

someone to lean on. evelyn&lumie 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
someone to lean on. evelyn&lumie Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie EmptyCsüt. 2 Nov. - 11:43

To Evelyn.
i'm losing my mind



Az ellentétek vonzzák egymást úgy tűnik a barátságoknál is érvényben van, hiszen mi ketten rengeteg dologban pont az ellenkező irányt részesítjük előnyben.
-Nem a faszt nem.-persze, hogy Ev a főnyeremény. Ha érdeklődne a lányok iránt vele még én is boldogan lennék párkapcsolatban. ÉN... aki szívesebben nyúlna tűzbe, mint egy komoly kapcsolatba.
-Aki nem csap le a lehetőségre az valószínűleg nem is illene hozzád igazán csak reménykedsz benne.-főleg addig szereti idealizálni az ember a partnereit, amíg meg nem kapja őket. Ha pedig elérhetetlenek is maradnak, akkor játszik el csak igazán az ember fantáziája a dologgal.
-Csak ne mondd el senkinek, hogy kedves is tudok lenni.-nevetek fel. Ezt az oldalamat egyébként is csak a kivételes 1% láthatja az életemben. A többiek gondolják csak nyugodtan, hogy egy hideg rohadék vagyok.
Hirtelen lelkesedésére csak még jobban nevetek. Olyan rohadt édes ez a lány. Nem is értem tényleg, hogy hogy nem foglalta még be senki magának egy életre.
Vigyorogva kapaszkodok bele a poharamba.
-Akit az ég nekünk szánt, előbb utóbb a patás utánunk küldi egy talicskán!-ismétlem és koccintunk. Legyen. Mondjuk, hogy lassan még én is elhiszem neki, hogy még talán rám is vár valaki.


BEE
#outfit


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: someone to lean on. evelyn&lumie
someone to lean on. evelyn&lumie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
someone to lean on. evelyn&lumie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» If they tell me not to lean on it, I'll lean ☽
» will you be my girlfriend for a day? - Lumie && Maxim
» once up, then down... - Lumie & MAx
» You? Again?! - Léon & Lumie
» First sight. Max & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: