New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Kang Ha Jun
TémanyitásKang Ha Jun
Kang Ha Jun EmptyHétf. Márc. 13 2017, 18:05

Kang Ha Jun

I believe I'll ride 'em on down


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Kang Ha Jun
Becenevek: Junie
Születési hely, idő: ROK, Seoul
89.07.10.
Kor: 27
Lakhely: Manhatttan, Seoul
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: művész - média
Egyetem: Dongguk Egyetem;
színház és filmművészet szak; színművész (2009-2015)
Munkabeosztás: színész, modell
Munkahely: FNC Entertainment
Hobbi: festészet, búvárkodás
»allergiás tünetek a mogyoróra
»beszélt nyelvek a koreai, az angol és a japán (alapszinten)
»kedvelt mondás: de még van egy kis hínár abban a vízben
»nem ismert szó a jelzáloghitel
»sosem olvasott tragédia a Rómeó és Júlia című darab
»legjobban várt ünnep a holdújév a tteokguk miatt
»szerencseszám 710
»visszatérő, zavaros rémálom a füstben távolodó alak
»egy heg a jobb fül mögött
»mindkét kézzel pálcikával való evés tudása kiskortól

They say
s o m e t h i n g
has changed.

Filmográfia
Film
»Szunnyadó szivarvég (2014) ; thriller
»Csak halkan (2016) ; krimi

TV dráma
»Dr. Park (2015)  
»Vízalatti sikoly (2015)
»B, mint bajnok (2015)
»Elkárhozott szerelem (2016)
»Fekete járda (2016)
»Három hónap (2017)



OMG! Ha Jun itt van Szöulban, új dorama van készülőben?? Jöhetne már valami igazán romantikus, mondjuk Krystallal. Mindent tudni akarok róla, ASAP! @4ever_kang_hajun

Túl hajszolja magát, minek kell ennyi munkát elvállalnia? Mintha fegyvert fognának a fejéhez. Kétlaki élete is értelmetlen, hiszen utálja a magányt. Kang Min Ji, húg

Neki dolgozni a folyamatos felkészülés nélkül lehetetlen lenne. Rugalmasan kell kezelni a napirendjét, permanens mozgásban kell lennünk. Nemegyszer történt már, hogy a riportfelvétel közben eltűnt, mert könnyen elunja magát.
Park Eun Ji, menedzser

Két évig voltunk kapcsolatban, az elején tetszett a lelkesedése és a figyelmessége. Azonban egy év után már csak szenvedtünk, de képtelen volt elhagyni és kimondani; vége.
Kim Ha Yun, volt barátnő


Emlékszel, mikor volt a legutóbbi interjúnk?
Talán úgy két évvel ezelőtt lehetett, nem?

Másfél évvel ezelőtt, miután befejezted a B, mint bajnok sorozatot és épp az Elkárhozott szerelemre készültél.
Meglehet, az elmúlt három év igencsak sűrűre sikeredett. Akkoriban fejeztem be a harmadik drámát, ahol nagyobb szerepet kaptam és végre nem haltam meg benne.

Mintha vonzanád a balsorsú karaktereket.
Pedig én tényleg igyekszem, valamiért mégis mindig próbálnak megölni! (nevet)

Elnézve az elmúlt másfél évedet, az elfoglaltságaid nem csökkentek. Sőt, mintha nőttek volna!
Igen. Tavaly volt szerencsém két sorozatban is főszerepet játszani. Az Elkárhozott szerelem újdonság volt számomra, az volt első romantika felé hajló dráma, amiben szerepet vállaltam. Bár inkább sorolnám a horror-komédia közé. Valamint hosszan válogatás után engem választott a Csak halkan rendezője főszereplőjének.

Nem félsz attól, hogy beskatulyáznak egy szerepkörbe, ahonnan nehezen fogsz tudni kitörni? Hiszen eddig főleg komolyabb és komorabb produkciókban láthattunk.
Egyáltalán nem. Eddig sem azt néztem, milyen típusúakat választottam már korábban és azután sem fogom. Sokkal fontosabb, hogy hiteles tudjak maradni és lássam magam az adott szerepben.

Ezek szerint a nagy nézettségi számmal rendelkező romantikus filmek, sorozatok nem is érdekelnek?
Nézd, vannak bizonyos műfajok, amikkel lényegesen kisebb, alacsonyabb nézettséget lehet generálni. Valamiért a koreaiak egy csillogó és folyamatosan boldog végű műveket szeretnének, amikkel én nehezen tudok azonosulni. Nem zárom ki, hogy a jövőbe nem fogok feltűnni ilyen produkcióban. Viszont jobban preferálom a kisebb nézőszámmal futó, de őszinte üzenetet hordozókat.

Viszont a varieté műsorokat kedveled, felszabadultnak tűnsz. Össze nem lehetne egyeztetni az általad megformált sötét karakterekkel.
Ki ne szeretné őket! (nevet) El kell különíteni a sorozatokat, a filmeket a valóságtól. A varieték remek lehetőségek, hogy jobban megismerhessék az emberek a nap, mint nap nézett színészeket. Mellesleg szórakozásnak sem utolsók.

;;zavarbaejtően spontán;;
;;tud komoly is lenni;;
;;"hülyeség kapcsolója" van;;
;;globális tanuló;;
;;társaságkedvelő;;
;;mások társasága tölti fel energiával;;
;;élénk fantázia;;
;;önbizalommal cselekszik;;
;;humoros;;
;;energikus;;
;;optimista;;
;;lojális és elkötelezett;;
;;nem tud másokat leszidni;;
;;sikeresen improvizál;;
;;rosszul viseli a kritikát és a konfliktust;;
;;hajlamos szőnyeg alá söpörni a problémákat;;


짙은 구름 이 바람결 에 흔들릴 때 그대만을 기다려요

Ujjai nyirkosan feszülnek bőrömhöz, ahogy megragadja a könyökömet. Körmei épphogy nem vájnak fájón belém. Magabiztosságának hiányát mi sem bizonyítja jobban, mint kezének apró - alig feltűnő-, remegése. Testével tesz egy félénk hátrafelé húzó mozdulatot, hátha mozgásom követi az övét. Bár ereje gyenge, mégis megtorpanok. Lépése alatt - amikor mellkasa szinte könyökömhöz préselődik-, a kavicsok csikorognak. Megkapaszkodik a precízen feltűrt ing ujjamba. Legszívesebben megfordulnék és megnyugtatnám; nincs mitől félnie, legyen határozott és minden rendben lesz. Viszont kezeim kötve vannak, így tekintetem továbbra is a folyó túloldalán magasodó felhőkarcolókra függesztem.
Máskor elmagyaráznám neki, a jó fellépés és öntudatosság mindennél fontosabb. Kezének remegését nem érezném, ujjai határozottan ragadnának meg. Megtorpannom is okafogyottá válna, képes lenne megállítani.
- Várj!- kemény felszólítása mégis könyörgéssé szelídül. Ébenfekete haja örvénylik a hirtelen feltámadó szélben. Szemeiből hiányzik az eltökéltség. Szemöldöke furcsán húzódik, ajka első ránézésre dühösen szorul. Azonban ilyen közelségből láthatóvá válnak az alig észrevehető remegések. Rosszul lepúderezett tetoválása kitüremkedik áttetsző ingujján. A törtető énjét kiválóan leplező, gazdag lány összeegyezhetetlen a mellettem álló fiatal nővel.
- Várj, állj meg!- kérdőn nézek le rá, mikor pár másodperc után meglökve a karomat elneveti magát. Utána kapva összeborzolom a haját, miközben nem olyan messze tőlünk egy "Vágás!" felkiáltás hallatszik.
- Nem olyan nehéz ez, Kyung Ja-ssi. Aigoo! Ha egyszer már megálltam, akkor már megálltam. Ne kérj meg rá!- mondom, miközben nekidőlök a mellettünk lévő padnak. Hagyom, a sminkesek zavartalanul végezzék rajtam a munkájukat.
- Jo Kyung Ja, Kang Ha Jun!- lép közelebb hozzánk Kim Kyu Tae - többek között miatta is vállaltam el a szerepet-, rendező.- Nem lesz ez olyan rossz. De Kyung Ja sokkal magabiztosabbnak kell lenned. Ő egy határozott, erős nő. Irányítsd ezt a fiút! Tűnjön úgy, mintha tényleg visszarántanád őt és nem engednéd elmenni.
Nevetve tűröm, ahogy a férfi a padtól elrángatva megragadja a könyökömet és szinte visszaránt. Ezzel is prezentálva, hogyan képzeli el a tökéletes jelenetet. Noha az eredeti, japán, verzióban a főszereplő lány korántsem ilyen karakán, mégis Kim Kyu Tae sokkal emberibbé és élőbbé teszi őt.
- Érted, Jo Kyung Ja? Menni fog?- kérdezi, majd miután a lány bólint, a helyére tereli a felbolydult stábot. Megigazítom a gombot az ingemen, még egy utolsó kacsintásra összenézünk.
-És felvétel!- újra hallom a cipők kopogását a kövön, majd a kavicsokon való csikorgását. Határozott ujjak ragadják meg könyökömet, ahogy próbálok lépéseket előre tenni.


A napszemüveg húzza orrnyergemet, ahogy lelépve a lépcsőn felveszem - a vakító napfény égeti szememet. Megropogtatom fáradt nyakamat, a hosszú repülőút az utóbbi időben egyre jobban megviseli testemet. Féloldalas a hátradobom barna hátizsákomat.
- Most mit vittek el?- sóhajtok mélyén, miközben Park Eun Ji szélsebesen ütögeti az imént lerakott mobiltelefonján az üzeneteket.
- A húgod kiteregette a mosott ruhákat az erkélyre, majd elment boltba...
Egy kézintéssel elhallgattatom, felesleges folytatnia. Az elmúlt év alatt fokozódtak az ehhez hasonló bosszantó események sora. Hol ruhák tűnnek el a forgatási helyszínekről, hol taxik követik minden egyes lépésemet Szöul területén. A megnyugtató biztonság az első átütő szerepem után valahol a Han folyó medrében elveszett. A hazai piac évek óta küzd az egyre jobban teret nyerő, szabályozhatatlan, őrült rajongókkal; sikertelenül.
- Eomma hogy bírja?- töröm meg végül a csendet, mikor az előre rendelt, sötétített ablakú autóba ülök. A lappangó bűntudat szinte mardossa torkomat. Talán túl elhamarkodottan döntöttem és túl sokat vállaltam. Jobban kellett volna számításba venni a családi köteléket.
- Szerintem hívd fel a húgodat, ha a szállodába érkeztünk- feleli Park Eun Ji. Az általa adott papírokat átfutva fintorogva nézek vissza rá, mire ő felsóhajt.- Ha Jun-ssi, ez egy kötelező sajtóesemény. Meg ne merj lépni róla! Még a múltkorit sem sikerült tisztáznom, a vezetőség nem ezért szerződtetett.
Nemlegesen rázom a fejemet. Időközben előveszem a hátizsákomból a mobiltelefonomat és váltok pár üzenetet - az időeltolódás ellenére is-, a húgommal. Az utolsó sajtóesemény után következett rajongói találkozó gondolatára még most is kiver a víz.
- Nem, nem és nem! Megfogták a seggemet és az egyik kibaszott agybajos belenyúlt az alsónadrágomba. Egy pasi markolászta a rohadt seggemet, Eun Ji-ssi!- látványosan széttépem az előre eltervezett napirendet, az apró papírcafatok lassan hullanak le az autó padlójára.- Interjút adok, viszont a találkozót felejtsd el, de rögtön.
Amerikai hatalmassága az első pillanatban megfogott, mikor először évekkel ezelőtt egy cserediákprogram miatt itt jártam. A névtelenség, amibe ilyenkor burkolózhatok, felpezsdít és újfajta energiákkal tölt fel. Nem kell aggódnom a rám irányuló, zaklató tekintetektől és a bejárati ajtómon kopogtató emberektől. Ahol nyugodtabban léphetek az utcára "egyszerű" emberként.
- Ha Jun-ssi, teszed el azt, de rögtön!- csap rá a kezemre, mielőtt kiszállnék az autóból. Az öngyújtó kicsúszik ujjaim közül és a nyitott ajtón át a kőre esik. Morogva szállok ki, hogy felvéve a földről az öngyújtót a szintén kiszálló, rángatózó szemöldökű menedzseremre nézhessek.
Igazságtalan vagyok vele szemben - tudom jól, mennyit intézkedett már az én érdekemben. Mégis nehéz követnem a papírformát, nehéz mindenkinek megfelelni. Az elvárások egyre csak nőnek, újabb és újabb lécet támasztanak felém, amit átugornom kötelező. A megfelelési kényszer olyan erősen támaszkodik rám, hogy tüdőmből fokozatosan szorítja ki a levegőt.
- Rendben, jeosonghamnida- forgatom az ujjaim közt a fekete öngyújtót, majd zsebembe süllyesztem. Kérdőn emelem fel a fejemet, mikor szemközt nézek egy sűrűn vakuzó mobiltelefonnal. Hátratántorodom a hirtelen jövő lökdösés miatt és az autó oldalának esek.
A magas felhőkarcolók közt tömött sorokban lassan haladnak a dudáló autók. Néhány jellegzetesnek számító sárga színű taxi is felvillan a kocsifolyam közt. A furcsán nyúlkáló kezeket félrelökve szerzem vissza az egyensúlyomat, mikor egy vörös, szív alakú tábla a fejemhez csapódik. Hwating, Ha Jun oppa! Ironikus. A dobhártyaszaggató sikoltozások közepette egy vállamba csimpaszkodó kezet söprök félre. Eun Ji-ssi karját megragadva próbálok előre furakodni a szálloda bejárata felé, ami a semmiből képződött visító lányok miatt lehetetlen.
- Szeretlek, Ha Jun!
Erősen markolom Eun Ji-ssi vékony kabátjának ujját.
- Ez a barátnőd? Még csak nem is szép, oppa!
A napszemüveget lerántják és az ingem anyagának szakadását hallom. Ujjaim majd' lecsúsznak a nő karjáról. Érzem, homlokom nyirkossá válik. A fulladásérzete már a torkomat kaparja, mikor egyre nagyobbá duzzad a zűrzavar. A bőröm túl meleg lesz, szinte kiszakadok belőle.
- Oppa!
Mély, reszketeg levegővétel után kitartóbban húzom a forgóajtó felé Eun Ji-ssit, aki hátam mögött halad szorosan. Egy váratlan rántás következtében kicsúszik a föld a lábunk alól és magával sodor a tömeg. A női sikolyra felkapom a fejem, azonnal felegyenesedve a kiérkező biztonsági őrökkel együttesen rángatok le egy fiatal lányt a menedzserről. Arca vörösen izzik a karmolásoktól, haja összekuszálódott. Légzésem nem lassul és hiába nyelek, nem tisztul torkom. Mellettem mintha kérdő szemekkel néznének, arcom talán kipirult. A szálloda előtti tér egyre jobban összeszűköl, mikor egy hangos csattanás - ahogy a kéz csattan az arcon-, után pillanatnyi csend támad.
- Ha Jun-ssi- sóhajt lemondóan Eun Ji-ssi.
Elengedem a szorított, vékony vállat. Arca durván piroslik, mikor hozzá kap. Amilyen hirtelen támadt a tömeg, olyan hirtelen tűnnek is. Egy alak tartja kitartóan magasba a készülékét. Peregnek a másodpercek.
- Már megint mit csináltál...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kang Ha Jun
Kang Ha Jun EmptySzer. Márc. 22 2017, 01:37

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Kanga! Kang Ha Jun 3874598021
Egyszer már megkérdeztem, hogy hívhatlak-e Kangának, de hát kit érdekel a válaszod, nekem te akkor is Kanga vagy.. Razz Szóval kedves Kanga egy érdekes és különleges jellemleírásformával jöttél és robogtál ide, ami nekem nagyon is bejött, volt itt mások véleménye, bejegyzések, interjú és minden ami még kell. Kang Ha Jun 4146035580 Tényleg sokat dolgozol és talán kicsit kevesebb szerepet kéne vállalnod, nem érzed gáznak, hogy egy sorozatra vagy filmre rámegy a kapcsolatod? Borzalmas, hogy ennyire odaadó és szorgos vagy.. Rolling Eyes De most tényleg, szegény lány.. Na de hát nem tehetsz róla, ez a hivatásod és ez az életed, ebből keresed meg a kenyérre vagy rámenra a pénzt. Wink Én megértelek téged, legyen neked ennyi elég. Kang Ha Jun 4146035580
Hidd el én visszarántottalak volna, tudok erős és határozott nőt játszani, lehet velem kéne szerepelned a következő filmedben.. Nem is lenne rossz, de hát.. nem lehetséges. Rolling Eyes Na jó, bevallom az a rész tetszett  a legjobban, mikor széttépted a napirendet és kijelentetted, hogy nincs több találkozó, mert a seggedet tapogatták és benyúltak a gatyád alatt, ami szexuális zaklatásnak minősül ám Razz Feljelentést kellett volna tenni, de ezek a rajongok csak ilyenek. Wink Aztán ott volt az a lány, na jó.. belátom nem vagyok penge ezekben a nevekben. Szegény menedzsered a végén.. mi történt vele? Na mindegy, majd elmeséled kedves máskor, mára ennyi elég is volt belőled, beszéljünk rólam.. ugye milyen szép vagyok és csodás és intelligens? XD
Na de menj, játssz és éld az életedet, követni foglak téged is természetesen a játéktéren! Wink
Üdv köztünk!Kang Ha Jun 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Kang Ha Jun 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Kang Ha Jun Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Kang Ha Jun Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Kang Ha Jun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kang Ro Bin
» Kang Jae
» Kang Ro-Hwan
» Kang Yohan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: