New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Shangri-La | Daisy&Remington
TémanyitásShangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptyCsüt. 5 Okt. - 18:30

Különösebben nem szoktam rágörcsölni megbeszélésekre, volt már benne pár év rutinom, de ez most nagyon más volt. Bár itt voltam az étteremben, de semmi köze nem volt hozzá, sokkal inkább a zenéhez, ami mindig is a valódi szenvedélyem volt. A valódi szívügyem. Így érthető, hogy izgatott voltam a Daisy-vel való találkozás miatt. Nem egy no name valaki a tömegből, és ennek a beszélgetésnek tétje van. Nagyon sok múlhat ezen, ami a zenekar további sorsát illeti. Vagy hatalmas kitörési lehetőség, a remélt befutás kapuja, vagy valami, ami örökre vágyálom marad, mert nem tudunk megegyezni. Csábító a siker, az elismerés, de nem minden áron. Be tudom ismerni, ha valamiben tévedek, de egyébként szörnyen makacs tudok lenni. A saxomuch pedig egy olyan elképzelés, amiből nem szívesen engedek. Vagy így, vagy sehogy.
Aziel adott elérhetőséget Daisy-hez, így felvettem vele a kapcsolatot. Felajánlottam neki, hogy szívesen alkalmazkodok az ő helyszínválasztásához is, de ha megfelel, itt van az Aunt Marie's-ben lévő irodám is. Itt nyugodt körülmények között, lelkes rajongók és pofátlan paparazzik kéretlen társasága nélkül is tudunk beszélgetni. Ráadásul senkinek semmi köze ahhoz, ami kettőnk között hangzik el, ez csak a mi dolgunk, nem az étteremben vagy bárhol máshol tartózkodóké. Végül erre esett az énekesnő választása. Tetszett, hogy ezzel kvázi átadta nekem a hazai pálya előnyét.
- Remington Fellowes. - mutatkoztam be neki. A kézfogás döntésének jogát rá bíztam, ahogy azt az illem diktálja.
- De nyugodtan szólíts csak Remy-nek. - szinte mindenki úgy hív, és rövidebb is, mint a Remington.
- Köszönöm, hogy eljöttél, Daisy. Nagyon örülök, hogy személyesen is megismerhetlek. - címeztem neki egy hálás mosolyt, majd hellyel kínáltam.
- Kérsz esetleg valamit? Üdítőt, kávét? - vagy valami erősebbet? Hangosan nem mondanám ki, de a lehetőség adott. Ki tudja, hogy ki mivel él.
- De ha éhes vagy, a fiúk bármit szívesen összedobnak neked. - jól nézne ki, ha egy étteremben kellene éhen halnia szegénynek.
- Először is a banda nevében nagyon köszönjük neked, hogy felajánlottad a stúdiós lehetőséget. El sem tudod képzelni, mennyire hálásak vagyunk érte. És nem kevésbé lelkesek is. Ezzel nem kevés keresgéléstől kíméltél meg minket. Aziel már befenyítette a társaságot, hogy be kell költöznünk és semmi program, csak a zene. - muszáj volt bedobnom őt, hisz Darkbloom az egyetlen közös pontunk. Egyelőre.
- És ha már Azi. Említette, hogy kacérkodsz a zenei producerkedés gondolatával, és hogy talán a saxomuch lehetne az első projekted. - szívesen csevegek vele az időjárásról is, ha szeretné, de szerintem egyszerűbb ha a tárgyra térünk, a többit pedig későbbre hagyjuk. Már ha még lesz miről beszélnünk. Remélem.
- Érdekelne, hogy pontosan mire is gondoltál ezalatt. - elég tág a fogalom.

***
Aunt Marie's
Étterem: 1 2 3; Rendezvényterem: 1 2; Szálloda: 1 2 3


Daisy & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
Shangri-La | Daisy&Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
241
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptyHétf. 9 Okt. - 0:49


To Remy.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



Több szempontból is szerencsésebbnek gondoltam azt a döntést, hogy a Remy-vel leegyeztetett találkozóra az általa felajánlott helyszínt válasszam. Elsősorban szerettem volna ezt a számára lehető legkényelmesebbé tenni, így jó szándékom jelének is szántam, hiszen Aziel említette, hogy mire eljutunk majd a találkozóig, addigra a frontember valószínűleg már fejben minden lehetséges forgatókönyvet végigjátszott a fejében ezzel magasabbra tornázva a pulzusát. Másodsorban nekem időm, mint a tenger, így örülök, hogy kimozdulhatok új terepre is. Harmadsorban pedig végre alkalmam nyílt használni, a Mattie által bájosan csak nyuszibusznak keresztelt kiskocsimat, amire a terepjárómat lecseréltem a saját kényelmem érdekében.
Tekintve, hogy még az embereknek nem sok lehetőségük volt az új járgányomban látni, így sikerül észrevétlenül átfuvaroznom magamat Queens-be Manhattan-ből, az Aunt Marie's-hez, ahol a mai megbeszélésünkre sort kerítünk.
-Daisy Winterberg.-mutatkozok be neki, még akkor is ha ez egyébként szükségtelen, a kezemet nyújtva. Széles mosolyra húzódnak az ajkaim amikor máris felajánlja a becenevét, valószínűleg akarva, akaratlanul így szólítottam volna, hiszen Aziel csakis Remyként emlegette nekem korábban, így a mentális kontaktlistámban már így szerepel.
-Örülök, hogy nyitott voltál a találkozóra.-biccentek egyet.
-Nagyon tetszik ez a hely. Már most imádom a hangulatát.-a retró Amerika hangulat mindig is a gyengém volt.
-Egy kávéért nagyon hálás lennék. Sok tej, sok cukor.-igaz ma már ittam kettőt és Mattiet lehet, hogy az őrületbe fogom kergetni, hogy még éjjel is pörögni fogok, de okos fiú majd elfáraszt valahogy.
-Ettem mielőtt jöttem, de köszönöm.-mosolygok rá hálásan. Ez a másik nagy előnye a szabadságomnak, hogy ismét teljes mértékig kihasználom a lakásomat és konyhatündérkedhetek az otthonomban amikor csak kedvem támad hozzá.
-Aziel régi barát, szívesen segítek amikor csak tudok, fordított esetben ő is megtette volna értem. Örülök, hogy ezzel hozzájárulhatok az előrehaladásotokhoz. Nincs kétségem afelől, hogy kihozzátok majd belőle a maximumot.-így vagy úgy de minden bizonnyal kitapossák majd egymásból a lehető legjobb teljesítményt. Ez a legszebb oldala annak, ha az ember nem egyedül űzi az ipart. Támogathatják és előrevihetik egymást.
Minden további formalitást hátrahagyva tér át arra, amiért ma igazából mindketten itt vagyunk ez pedig számomra máris kifejezetten szimpatikus, hiszen én magam sem szeretem kerülgetni a forró kását.
-Őszintén megmondom neked, hogy nem kész tervekkel érkeztem ide hozzád, hiszen igazából azt szeretném ha ez egy kellemes együttműködés lenne. Mint minden bizonnyal tudod..-akár Azieltől, akár bármelyik címlapról.-..nem rég visszavonultam, hogy kicsit rendet tehessek az életemben. Nem fogok kertelni. Nagyon elfáradtam és most keresem a lehetőségeket, amikkel a zene közelében maradok, de mégsem akkora a nyomás, mint amikor az ember minden héten más helyszínen áll színpadra tízezrek előtt.-rövid szünetet tartok.
-Igazából amire gondoltam az az lenne, hogy szívesen fognám a kezeteket ezen az úton. Tudom, hogy te írod a dalokat, gyakorlatilag menedzseled az egészet. Ebbe én nem is szólnék bele. Nem egy gyártósorról megérkező sokadik bandát akarok belőletek csinálni, leginkább felajánlanám a lehetőséget, hogy legyen valaki, akivel konzultálhatsz. Legyen szó hangszerelésről, egy dal hiányzó soráról vagy akár arról, hogy kivel érdemes szóba állni. Nekem már megvannak a kapcsolataim és kinyithatok olyan ajtókat, amik alapvetően csak évek múlva kerülnének akár csak a látóhatárra.-türelmesen várok egy kicsit.
-Gondolom máris jár a fejed azon, hogy ebben nekem mi a hasznom... kipróbálhatom magam egy új szerepben, de mivel te, Aziel elmondása alapján, elég talpraesetten viszed a hátadon az egészet, így nem rajtam lenne a teljes felelősség, így kisebb a bukás esélye igazából mindkettőnk részéről. Ha pedig bejön a dolog és én is élvezem, akkor elkezdhetek akár több hozzátok hasonlóval is dolgozni, akik megérdemelnék a nagyobb nézettséget, de még nem rendelkeznek kellő hátszéllel. Már gondolkoznom kell azon, hogy mi lesz akkor ha már tényleg nem tudom folytatni olyan szinten, mint régen és úgy gondolom, hogy ez egy jó "b terv" lehetne.-itt már végre leviszem a hangsúlyt és hagyom őt is szóhoz jutni.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Shangri-La | Daisy&Remington A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Shangri-La | Daisy&Remington 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptyHétf. 9 Okt. - 15:51

Csendben végighallgattam Daisy-t. Úgy voltam vele, hogy felesleges lenne közbeszólni, amíg azt sem tudom, ő mit is szeretne igazából. Megvártam, hogy az egyik kolléga behozza a kávénkat, majd csak azután nyitottam szólásra a számat, hogy a pincér távozott.
- Amikor Aziel említette ezt az egészet, nagyon örültem neki, de részletek híján voltak aggályaim az elképzeléseiddel kapcsolatban. - bár ezt már biztos beharangozta rólam. Tény, hogy vannak dolgok, amiket hajlamos vagyok túlgondolni.
- Már alig vártam ezt a személyes találkozást, hogy végre megtudjam, létezik-e a közös nevező. Főleg, hogy bocs, hogy ezt mondom, de nehezen tudom elképzelni hozzád az indie, pszichedelikus rock világát. - néztem végig rajta bocsánatkérő mosollyal. Eszem ágában sincs megbántani őt vagy beskatulyázni valami szerepbe, de neki is be kell látnia, hogy ez egy elég megosztó, kevésbé ismert műfaj.
- Tetszik, hogy nincsenek kész terveid, hanem együtt hoznánk össze valamit, ami mindkét félnek megfelelhet. - mondja ezt a túlgondolós, aki imádja minden lépését előre megtervezni. De ez most pont egy kivételes eset.
- Ugyan a kettőnk élete nem hasonlítható össze, de nemrég én is eljutottam arra a pontra, hogy elfáradtam, belefáradtam, és szeretnék végre rendet, egyensúlyt az életemben. - egyesek szerint munka- és irányításmániás vagyok, mások szerint pedig csak egy parancsolgatós, időbeosztás zavaros gyökér, aki tökéletesnek, másoknál jobbnak képzeli magát. Ezek, és a Pierre-rel való találkozás kellett ahhoz, hogy rájöjjek, muszáj benyomnom a reset gombot és valamiféle új életet kezdenem. Mert már nem tudom, kinek gondolnak, és ki vagyok igazából. Valahol elvesztem az elvárások között.
- Ha minden klappolna, én a munkámat szeretném idővel a zenélésre leváltani. Imádok... vagy talán már csak imádtam itt dolgozni, de rájöttem, hogy ebben sosem tudnék kiteljesedni, mert nem ez a valódi szenvedélyem. Szóval szeretném komolyan venni a saxomuch sorsát. És te ebben hatalmas segítség lehetsz. - ez egyértelmű.
- A "beleszólás" nem zavar, csak az, ha elbeszélünk egymás mellett. A javaslat, a segítség, egy másik megközelítés mindig hasznos, hisz mi sem érthetünk mindenhez. El tudom fogadni, ha valaki jobb nálam valamiben, és segít, hogy én is azzá váljak. Mi még csak megközelítőleg sem rendelkezünk akkora tapasztalattal, mint te. Jobb vagy a technikai részekben is. Sokkal jobban ki tudod szűrni, hogy kikkel érdemes együtt dolgoznunk, és milyen helyeket kell messziről elkerülnünk. Az album készítésben is profibb vagy. A lényeg, hogy a miénk legyen a végső szó, ne valaki másé. A szövegírást, a zeneszerzést, a hangszerelést sosem adnám ki a kezemből, illetve a srácokéból, de a meglátásaid nagyon is érdekelnek. Főleg ha elakadnánk valahol. - kérlek, ne vedd magadra.
- A haszon egyébként engem sem igazán érdekel, mármint nem kizárólag. Nekem ez a hobbim, szeretek énekelni. Az elsődleges cél az, hogy a zene lehessen az életünk. Nem szeretnék minden áron híres és gazdag lenni. Szóval nem fogunk arra rámenni, hogy a banda bármi áron pénzgyár legyen, és olyannal szolgáljuk ki a közönséget, ami nem mi vagyunk. Ezt a többieknek is megmondtam. Amint a saxomuch elveszítené a jelenlegi szellemét, rám többé ne számítsanak. És ez alatt nem azt értem, hogy elzárkózok a szükséges marketinges vagy színpadi elemektől. Tudom, hogy a zeneipar áldozatokkal, megjátszással jár. Csak emberileg ne lépjünk át bizonyos határokat. - nem fogok teperni olyanért, ami nem motivál, nem tesz boldoggá, és közben nem bírok tükörbe se nézni. Nem akarom feladni magamat, a régi bandát, az értékeinket, a lazaságot, a természetességet, stb.
- Részemről az általad elmondottak alapján működhet. Nekem is szükségem van rá, hogy megoszthassam a feladatokat, a terheket valakivel, mivel egyelőre még az Aunt Marie's is itt van, és az itt dolgozókat sem hagyhatom cserben. Nem szeretném valamelyiket fél gőzzel csinálni. Nyilván a zene a nagyobb szerelem, de ettől még vannak kötelezettségeim ide is. - remélem, már nem sokáig.
- Ha a bandánk valamiért nem is futna be, akkor is inkább a zenével, a marketinggel szeretnék foglalkozni a jövőben. Már elegem van a vendéglátásból. Szóval ez mindkettőnknek jó első tapasztalat lenne, és talán nem az egyetlen együttműködés. - ha a saxós jövőkép nem is játszana, anélkül is szívesen írnék dalokat, vagy menedzselnék 1-1 bandát. Ezekben hajlandó vagyok fejlődni és tanulni. A lényeg, hogy a zenével foglalkozhassak, nem ragaszkodom a színpad világához. Haverokkal is lehet jókat jammelni. Sőt!
- Örülnék, ha mindketten megtalálhatnánk ebben az együttműködésben a számításainkat. És egyébként nagyon megtisztelő, hogy ránk gondoltál. - húztam hálás, őszinte mosolyra a szám, majd végre beleittam a kávémba. A sok cukor, sok tej kombó nálam is játszott.

Daisy & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
Shangri-La | Daisy&Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
241
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptySzomb. 14 Okt. - 9:22


To Remy.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Az, hogy én pop és r&b irányban mozgok nem jelenti azt, hogy ennyire szűk a látóköröm. Sőt. Kifejezetten szeretek kifelé kacsintgatni, ha a saját magam szabadidős szórakoztatásáról van szó. Ha nem a saját dalaimról van szó egyébként mindenevő vagyok, édesapám miatt konkrétan AC/DC-n, Guns N' Roses-on és Led Zeppelin-en nőttem fel, de miután beütött a hírnév és megnyíltak a lehetőségek órákat csápoltam Martin Garrix mellett a backstageben. Egyszerűen az én hangszínemhez és éneklési stílusomhoz előadóként másik irány passzol.-nevetek egyet jókedvűen. Meg nekem benne van az is, hogy én a Got Talent-nek köszönhetően indultam meg, ahol egyértelműen ebbe az irányba lökdöstek, hogy a lehető legnagyobb közönséget érjem el.
Szerintem mindketten olyan emberek vagyunk, akik szeretik előre megtervezni minden lépésüket, mert akkor érezzük azt, hogy a komfort zónánkban mozgunk, most azonban ezt félretettük, hogy abszolút együtt találhassuk meg a szimpatikus közös irányt, ha valóban létezik ilyesmi.
-Ez egy nagyon jó dolog. Még időben rájöttél, hogy változásra és egyensúlyra van szükséged. Csak arra figyelj oda, hogy a bandával kapcsolatban ne ess ugyanazokba a hibákba. Az elkötelezettség nagyon más, mint a beletemetkezés.-ha bárki felkészített volna engem is erre a részre, akkor nagyon sok kellemetlenséget elkerülhettem volna, bár azt ahol most tart az életem semmire sem cserélném el, hiszen hány fantasztikus embert hozott az életembe az, hogy most tettem néhány lépést hátra,
-Teljesen megértelek. Borzasztóan fontos, hogy végig önmagatok maradjatok, hiszen máskülönben semmi értelme nem lenne az egésznek. Semmiképp sem szeretnélek titeket más irányba terelni, hiszen Azielnek köszönhetően hallottam már néhány számotokat és láttam egy két videót is és szerintem az ti saját stílusotokban is megvan minden amire szükség van ahhoz, hogy egy jó megélhetést biztosítsatok saját magatok számára, úgyhogy én teljes mértékig ilyen csendes társ szerepkörben gondolkoztam. Szívesen besegítek a szervezésekkel, háttérmunkákkal, aztán majd meglátjuk, hogy hogyan is haladunk. Arra azért mindenképp készülj fel, hogy ha ezt megtoljuk tisztességgel és az emberek felkapnak titeket, akkor ott nehezen találsz kéziféket. Ez olyan, mintha épp egy lavinát készülnénk megrobbantani. Hogy lemaradsz róla, meglovagolod vagy maga alá temet rajtad múlik. De igyekszem majd mindent megtenni, hogy segítsek a siklásban. Ezt pedig amit most mondtál az emberi határokról sose felejtsd el. A hirtelen siker meg tudja vinni az embert főleg amikor már érzed, hogy egy karnyújtásnyira van minden álom.-közben végig rá nézek, de a kávét is kevergetem.
-Szuper, nagyon örülök, hogy nyitott vagy az együttműködésre. Természetesen nagyon szívesen segítek mindenben, amíg egyszerre két fronton kell helyt állnod, egyébként az eleje úgyis nyugisabb lesz. Ha beindulnak a fellépések és a koncertek onnantól viszont teljes embert igényel a dolog.-bár ezzel minden bizonnyal ő is tisztában van és egyébként sem azt éreztem rajta, hogy nagyon húzni szeretné a váltást egyszerűen még el kell simítania az ügyeit.
-Hmm.. ez egy nagyon jó tervnek hangzik és valóban lenne benne potenciál, hogy akár hosszútávon is együttműködjünk, hiszen pontosan az lehetne az erősségünk, hogy külön irányokban mozgunk.-biccentek egyetértve. Nekem is gondolkoznom kell még rengeteget azon, hogy mit is akarok csinálni a jövőben és főleg, hogy hogyan.
-Konkrétan Aziel indította meg a fogaskereket a fejemben, úgyhogy azt hiszem mindketten neki kell hálásak legyünk.-nevetek egy rövidet mielőtt hozzá hasonlóan én magam is belekortyolok a kávéba.
-Semmiképp sem szeretnék turkálni az életedben, de szeretem kicsit jobban megismerni azokat akikkel potenciálisan együtt dolgozok, úgyhogy ha nem bánod akár áttérhetünk személyesebb témakörökre, hogy mégse legyünk olyan idegenek egymás számára.-küldök felé egy barátságos mosolyt. Ugyan ő biztosan hallott rólam néhány dolgot, ahogy én is róla Aziel miatt, de mégis más ha személyesen ismeri meg az ember a másikat, így amennyiben nincs ellenvetése. Ebben persze benne van az is, hogy részemről ő is nyugodtan kérdezhet.
-A családod mennyire támogat ebben?-kérdezem érdeklődően. Kíváncsi vagyok, hogy hányan és milyen elszántsággal állnak majd mellette ezen a kicsit sem egyszerű úton majd.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Shangri-La | Daisy&Remington A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Shangri-La | Daisy&Remington 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptySzomb. 14 Okt. - 15:46

- Jogos. - a legkevésbé sem leszűklátókörűzni akartam őt, egyszerűen csak ezt a stílust valahogy nem tudtam volna elképzelni, hogy a kedvelt dolgai listáján tartja számon. A pszichedelikus rock elég megosztó. Van aki imádja, mást rohadtul idegesít. Az indie még egy lágyabb, semlegesebb kategória, de a psy tényleg pont olyan, ahogy a neve is sugallja.
- Igyekszem. - nem hinném, hogy gondom lenne ezzel. A zene egészen mást jelent, mint a vendéglátásban jópofizni a legszarabb napodon is. A zene minden érzelem, egy terápia. A szálloda leghamarabb csak agyvérzés. Az étterem meg egyenesen kettő.
- Nem is magam miatt aggódok, hogy ezt elfelejteném. Elég két lábbal a földön típus vagyok, és ahogy eddig vagy most, ezután sem a siker vagy a hírnév fog motiválni. A többiek nagyobb kérdőjelek a fejemben. Bízom a srácokban és imádom őket, de azért egy nagyon más dologba akarjuk vágni a fejszénket, mint ami eddig volt. Elég fiatalok, és megtippelni sem tudom, hogy milyen hatással lenne rájuk, ha esetleg ténylegesen is befutnánk. Aziel-t meg inkább hagyjuk is. Imádja, ha körülötte forog a világ. Persze beszéltem mindenkivel, és elvileg úgy gondolkodnak, mint én, de mivel nem látok a jövőbe, így fogalmam sincs, hogy mennyire tartják magukat a papírformához. Szóval számítok rád, hogy kiossz pár kegyetlen tűsarkús tockost, ha valaki készülne elszállni. - vigyorogtam rá cinkosul, de valójában rohadtul komolyan is gondoltam.
- Nem szeretném, ha ez tönkretenné a bandát és a barátságunkat. - engem valahol csak ez a része érdekel. A többi gyakorlás és hasonlók kérdése, de ez egészen máshogy dől el fejben, mint bármi más.
- Szeretném minél előbb lezongorázni a függőben lévő dolgaimat és csak erre koncentrálni. De nem mondhatok fel megfelelő utód nélkül, mert nem szeretném, ha bárki is miattam kerülne az utcára. - még ha ez drámai túlzás is. De ha a bolt nem megy, nincs aki irányítson, mindenki csinál, amit akar, a tulaj sem elégedett, be fogja zárni. Aztán mindenki mehet munkát keresni, de addig is élni kell valamiből. Család, gyerek, iskola, albérlet, rezsi, stb. Nem akarok tönkretenni senkit sem, ha egyszer van választásom.
- El tudom képzelni a veled való munkát. Bírom, ha valaki intelligens, értelmes, logikus, de nem feledkezik meg a dolgok emberi oldaláról sem. - szerintem túl kevesen vagyunk ezzel. A munkában én is igyekszem inkább racionális lenni, de az önmagában kevés. Ha emberekkel dolgozol, értened és érezned kell őket. Az EQ időnként értékesebb fegyver, mint bármi más.
- Oké. De Azinak ezt nem így meséljük. - különben ezt hallgathatom a hátralévő életemben, és baromi fárasztó lenne az a sok szemforgatás.
- Legyen. Én is szeretem tudni, kivel dolgozom együtt. - a jelentéktelenebbnek tűnő infók többet elárulnak, mint egy kozmetikázott önéletrajz.
- Nem tudom. Fogalmam sincs. Még nem mondtam meg nekik. A szüleim sosem voltak oda igazán azért, hogy a zenével akarjak foglalkozni. - mondjuk eleinte a vendéglátós húzásomért sem. Ezek nem olyanok, mint menő egyetemre járni, diplomát, doktorit szerezni. Apa orvos, anya tanárnő. Ők már csak ilyen szuper értelmiségiek, és a gyerekeiktől is ezt várták. Volna.
- És szerintem, ha megtudják, hogy ott hagyom az Aunt Marie's ügyvezetői pozícióját azért, hogy hát ha befut a saxomuch, kihordanak pár infarktust. Szerintük ez nem valódi szakma, és baromi kicsi az esély rá, hogy megélhess belőle. - én is ezt gondoltam, de már leszarom. Majd lesz, ami lesz. A bizonytalanság egyébként kiborít, de nem tudok mit csinálni vele.
- A tesóimnak meg szerintem tök mindegy, mit csinálok, ha szeretem. - vontam meg a vállamat.
- Nekem a többiek a húzóerőm ebben. - és Evelyn. Talán. Remélem.
- A te családod hogy állt hozzá? Vagy valaki más volt a fő támogatód? Mindig tudtad, hogy énekesnő szeretnél lenni? - a legtöbbeknek ez már gyerekként bekattan, de vannak, akik bekerülnek egy baráti társaságba, ahol kiderül, hogy az illetőnek nincs is rossz hangja, aztán bíztatják, hogy induljon valami tehetségkutatóban. Nem tudom, neki mi a sztorija.
- Bevallom, nem tudtam rólad eddig semmit sem, azon kívül, hogy létezel és valami híres énekesnő vagy. Az ilyen bulvár dolgok nagyon távol állnak tőlem, és lövésem sincs, hogy ki kicsoda. - ezekből Aziel szokott korrepetálni, ha valamiért nem árt képben lennem. Ő mindenkit is ismer. Ezek szerint személyesen is. Durva.

Daisy & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
Shangri-La | Daisy&Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
241
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptyPént. 20 Okt. - 17:40


To Remy.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-A papírforma sosem tartható száz százalékig, hiszen az mindig akkor íródik, amikor még csak rákészül az ember. De csapatban mindig könnyebb, hiszen ott vagytok egymásnak, ha esetleg egy-egy tagnál közbe kellene esetleg avatkozni.-ismerősök szavára pedig nyilván jobban reagál az ember.
A tockososztó szerepkörre hatalmas vigyor terül szét az arcomon és izgatottan dörzsölöm össze a tenyereimet.
-Ohh számíthatsz rám. Majd valamikor biztos megismered az én kedvesemet, aki látott már röplabdázni. Kicsi vagyok meg minden, de olyan a lecsapásom, mintha 40 centivel magasabb és 30 kilóval nehezebb lennék.-kacsintok rá.
-Ezt megértem.. és természetesen ez a legfontosabb.-bólintok egyetértve. Bizonyos szempontból könnyebb, amikor az ember támaszkodhat a társaira, bizonyos helyzetekben plusz buktatófaktor, hogy az embernek nem csak saját magával kell számolnia. Talán nekik olyan szempontból jobb, hogy a férfiak könnyebben dolgoznak együtt huzamosabb ideig, mint a nők. A "gyengébbik" nem valamiért jobban szeret rövidebb idő alatt toroknak esni.
-Ez pedig egy nagyon emberi hozzáállás.-ami pedig manapság már kifejezetten ritka. Mások szerintem gondolkozás nélkül rúgnának fel mindent és indulnának a saját fejük után, amint kialakul egy jobb terv. Ezt máris nagyon kedvelem benne, hogy nem hagyja csak úgy magukra a korábbi munkatársait sem.
-Köszönöm. Nagyon jól esik végre megint olyan emberrel beszélni, aki tényleg nyitottan áll az ilyen dolgokhoz. Illetve nagyon örülök, hogy nyitott vagy és voltál a tárgyalásra. A legtöbben már csak a saját véleményüket akarják mindenki másra ráerőszakolni és szerintem ez nagyon szomorú. Én sokkal jobban kedvelem a produktív, egymást segítő megbeszéléseket.-Erre pedig Remy több, mint tökéletes, hiszen abszolút felelősségteljesen áll a feladataihoz és nem csak a többre és a még többre koncentrál.
-Tudja ő magától is.-legyintek egyet mosolyogva. Azi önelégült mosolyát úgysem tudja majd elkerülni, de szerintem ebben az esetben kifejezetten jogosan lehet büszke önmagára.
Figyelmesen hallgatom, hogy milyen jellegű támogatásra számíthat majd ebben. Leginkább semmilyenre, de nem baj, mert ott lesznek ők egymásnak, meg én is nekik, hogy tartsam bennük a lelket.
-Ez valóban egy nehéz szakma, de minden adott ahhoz, hogy ezzel valami nagyot érjetek el.-ha nem így lenne feleslegesen nem ringatnám én sem őket tévhitben, hogy valami olyanra tegyék fel az életüket, amiben az esélytelenek nyugalmával indulnának.
-Nekem mindig Anyu volt a fő támogatóm. Olyannyira, hogy a tudtom nélkül nevezett be a Got Talentbe és vitt el meghallgatásra. Sosem akartam énekesnő lenni.. mármint persze, ki ne játszott volna el a gondolattal legalább egyszer az életben, akinek valamennyire is élvezhető a hangja, de úgy képzeld el, hogy az énekkarban sem vállaltam soha szólót annyira be voltam tojva a közönségtől. Egy kisebb mértékű csoda volt, hogy nem ájultam el a meghallgatáson. Igazából miután megnyertem a tehetségkutatót, még akkor sem volt teljesen biztos, hogy ezen az úton maradok, mert valahogy ez az egész felhajtás annyira nem illett az én személyiségemhez, hogy el sem tudod képzelni. Hónapokon át szerencsétlenkedtem mire tényleg szívvel lélekkel belefeküdtem a karrierépítésbe. Úgy éreztem, hogy ha visszalépnék akkor valakitől elvettem volna a lehetőséget és mindig bántam volna valahol mélyen, hogy nem derítettem ki vajon alkalmas vagyok-e erre.-és mint kiderült nagyon is nekem való volt ez az út.
-Nem is baj. Annyi mocskot összehordanak a szennylapok, hogy a fele sem lett volna valós a képnek, amit a bulvár alapján ki tudtál volna alakítani rólam. Még régen foglalkoztam az ilyesmivel ma már a legtöbb cikket elkerülöm magamról.-sóhajtok egyet mielőtt belekortyolok a kávémba megint.
-Van valami hobbid a zenélésen kívül? Valami ami tényleg kikapcsol? Vagy valaki?-érdeklődök burkoltam, ha már Azi megindította a fantáziámat a nagy "Remelyn" történetre, ami még nem is történet csak sejtés.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Shangri-La | Daisy&Remington A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Shangri-La | Daisy&Remington 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptySzomb. 21 Okt. - 13:14

- Ez egy nagyon kedves sztori. - jelent meg egy mosoly az arcomon. Érdekes volt Daisy anyukája és az enyém közti kontraszt. Anya tanárnő, és ragaszkodik a "valódi", keresőképes, értelmiségi szakmákhoz, vagy mi a legjobb szó ezekre. Daisy-é viszont a legnagyobb támogatója, még tehetségkutatóra is benevezte a lányát, annyira hitt a sikerében, a tehetségében.
Hitetlen, "na ne csináld" képet vágva néztem rá, ahogy arról beszélt, még énekkarban sem mert szólót vállalni, annyira lámpalázas volt. Sőt! Még a győzelem után se volt biztos abban, hogy ez tényleg az ő pályája. Nem érezte azt, hogy mindez illik a személyiségéhez, amit maximálisan meg tudtam érteni. Én is inkább magamnak való introvertált vagyok, aki sosem vágyott hírnévre. Lényegében a karrierépítése valamiféle bűntudatra épült, hogy ha nem teszi oda magát, csak elvette a helyet más elől, aki jobban megérdemelte volna. Éppenséggel ez az érzés is ismerős... több fronton is.
- Végül is jó döntést hoztál. Megérdemelten tartasz ott, ahol. A zenéd sokat jelent másoknak. - néztem rá elismerő mosollyal.
- Ugyan nem tartozom a rajongóid közé, így ezt a tábort nem erősíthetem, de biztos vagyok benne, hogy így van. Egy jól megírt dalszöveg, egy fülbemászó dallam kapaszkodóvá tud válni bizonyos élethelyzetekben. Mindig meghallgathatod, ha szükséged van rá. És ez csodálatos. Hogy te is képes vagy kiváltani ezt másokból. Úgy jelenthetsz sokat nekik, hogy sosem találkoztatok. - szóval nem az őrült, túlzásba eső, már-már kellemetlen fanokra gondolok.
- Ez a bulvár dolog egyébként kb. az egész legrémisztőbb, vagy legocsmányabb része. Oké, nem kell vele foglalkozni, de simán megrendíthetik valaki bizalmát, kapcsolatokat tehetnek tönkre. Persze próbálhatod elkerülni őket, de azért lehetetlen mindent kiszűrni, hogy ne jusson vissza hozzád, és ne nyomja rá az életed egy részére a bélyegét. Te hogy bírod? - kerülheti a netes bulvár híreket, a TV-t, az újságokat, de mindig lesznek kedves emberek, akik felhívják valamire a figyelmedet, vagy pofátlanul rákérdeznek, mit sem törődve azzal, hogy te mit érzel.
- Ha a zene nem játszik, akkor marad valami sport, a vezetés, olvasás, sorozat darálás, és néha bekattan a főzés. Te mivel töltöd a szabadidődet? - már amennyi van.
- A Valaki alakulóban van. Még össze kell raknunk, mi van köztünk. Nem szeretek semmibe sem csak úgy fejest ugrani. És neki sem kellene. A spontán dolgokkal mondhatni ősellenségek vagyunk. - plusz az én életem teli van buktatókkal, ami éket verhet közénk, és az kibaszott nagy szopás lenne.
- Nem akarom őt elveszíteni valami hülyeség miatt. De úgy tűnik, hogy kezdenek megoldódni a dolgaim, szóval reméljük a legjobbakat. - nem véletlenül tartottam eddig annyira azt a távolságot vele.
- Egyébként... Evelyn elvileg ismeri Mathieu-t. - jutott eszembe a dolog. Már amennyit sikerült kihámoznom akkor éjjel abból az ömlesztett információ cunamiból.

Daisy & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 4e73ed66b8ff88e3aedb1fa6bece5900e92d3c85
Shangri-La | Daisy&Remington Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
241
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington EmptySzer. 1 Nov. - 22:49


To Remy.


Nothing burns more calories than dancing in 5-inch heels.



-Köszönöm.-pillantok rá hálásan.
-Nagyon sokat jelent nekem egy szakmabeli elismerése.-még akkor is ha nem ugyanazon a szinten vagy éppen stílusban toljuk az ipart.-Mármint nekem mindenki véleménye egyformán fontos, de mégis valahogy egy kicsit jobban esik az embernek, amikor a hozzáértő fülek is díjazzák a munkáját. Hamarosan ti is itt fogtok majd tartani. El sem tudod képzelni mennyire jó érzés lesz, amikor először hallod majd magatokat a rádióban vagy éppen azt, hogy már százak, ezrek tolják fejből a szövegeiteket.-talán ez az igazi lépcső a hírnév felé, amikor már ténylegesen ennyien követik a munkásságodat és értékelik az erőfeszítéseidet. Remélhetőleg túlnyomóan pozitív irányba.
-Őszintén megmondom neked, hogy eléggé változó. Persze egyébként mindenki jön azzal, hogy csak a dicsérő részét ölelje a lelkéhez és a többiről feledkezzen meg, de egy idő után mindenki belefut az utálkozóba onnantól pedig sajnos az ember kíváncsisága megindítja a lejtőn. Nekem olyan szempontból könnyebb már, hogy van PR csapatom, tehát ha valami rettenetesen felháborító dolgot írnak, akkor azt még nagy eséllyel azelőtt elintézik, hogy én értesülnék róla. Majd beletanultok. Arra fel kell készülnötök... meg a partnereiteknek is.. ha van.. hogy fűvel fával előszeretettel hírbe fognak hozni.. ráadásul ti ugye banda vagytok tehát örökké azt fogják feszegetni, hogy minden rendben van-e közöttetek vagy éppen felbomlani készül-e esetleg az egység.-ez kivédhetetlen. Bármit, bármennyire ki tudnak forgatni.
-Egyébként meg annyi dolgotok lesz, hogy a nagyja cikkel azért nem fogtok találkozni, mert egyszerűen lecseng mire internet közelbe kerültök.-teszem még hozzá.
-Most például rengeteget fogunk utazni a párommal és előszeretettel gyilkoljuk egymást röplabdában, meg nagyon szeretek sütiket csinálni, mert akkor olyan jó illat van mindig a lakásban.-szerencsére Mattie istenien főz, így olyan jókat szoktunk enni, hogy csak na.
-Meg hát persze a szokásos csajos dolgok.. vásárolok ha kell ha nem és mint kiderült undorítóan sokat tudok egy pokróccal kuckózni a kanapén.-nevetek egy kicsit.
Amikor megemlíti, hogy "valaki" már van képben akaratlanul is szélesebb lesz a mosolyom, amit ugyan igyekszem palástolni, de ha még nekem is említést tesz róla, akkor csak bejön a jóslat... #teamREMELYN légyszi légyszi. Mármint... ugye Evelynről beszél?
-Teljesen megértelek. Gondolom most így is bőven elég dolog történik az életedben, változik minden és egy párkapcsolatra kell időt és energiát szánni. De drukkolok nektek.-meg persze kíváncsian várom Azieltől a fejleményeket.
-Hogy micsoda?-emelkednek feljebb a szemöldökeim meglepetten és egy pillanatra még a kanál is megáll a kezemben miközben éppen felkavarom a kávém alját. Oooo csak jussak haza... bár Mattie kedveli a diszkréciót, de ha már ennyire összefutottak a szálak csak elszór nekem néhány morzsát.. feltéve, hogy tud valamit. Közben pedig félig már meg is nyugszom, hogy korábban nem másról beszélt.
-Milyen kicsi a világ, szóval ha Azielen keresztül nem is akár általuk is létre jöhetett volna ez a közreműködés.-nevetek végül egyet. Úgy tűnik az univerzum ezt extrán bebiztosította.
-A banda egyébként egyöntetűen neki akart ennek vágni?-jobb tudni ha esetleg zavar van az erőben, mert abban is nagyon szívesen besegítek nekik, ha van rá igény.

BEE || Ruha




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.
mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Shangri-La | Daisy&Remington A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Shangri-La | Daisy&Remington 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Shangri-La | Daisy&Remington 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Shangri-La | Daisy&Remington
Shangri-La | Daisy&Remington Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Shangri-La | Daisy&Remington
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nevada Remington
» To be who you want to be | Pernille & Remington
» Turned you into someone new | Mallory & Remington
» Remington||Marlie
» Party in the Elevator -Remington&Evelyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: