New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 4:56 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 4:37 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 4:31 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 3:48 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 2:09 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 2:00 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 1:50 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 1:36 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 1:28 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Nevada Remington
TémanyitásNevada Remington
Nevada Remington EmptyPént. Ápr. 24, 2020 10:29 pm
Nevada Remington
Second chances are rare; use your first wisely.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Sierra Nevada Rivera-Remington
(Álnév: Nevada Shayla Kinsley)
Becenév
A családnak, barátoknak Sierra, a kollégák gyakran Reminek szólítanak, beépülve általában csak Nevada, Nevita, esetleg Ada
Születési hely
San Francisco
Születési idõ
1980. szeptember 7.
Kor
31
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
hajadon
Tanulmányok
MIT Computer Science (EECS), végzés éve: 2010.; Quantico (2012.)
Foglalkozás
hacker, okirat-hamisító (beépített FBI ügynök)
Munkahely
FBI, szervezett bűnözés
Hobbi
olvasás (kedvenceim a thriller és bűnügyi regények), filmezés, séta a parkban, iszogatás a haverokkal, esetleg biliárdozás vagy darts, baseball vagy kosárlabda meccsekre járás, vagy csak otthonról követni a mérkőzést a tévé előtt, főzés (ez inkább kísérleti fázisban van, ezért nem dicsekszem vele), kocsikázás (főleg éjszaka, amikor kisebb a forgalom)

Csoportom:
bűnüldözés

Jellem
Nevita jellemző belső vonásai:
> Hirtelen haragú, lobbanékony
> Túl őszinte, legalábbis ritkán tartja magában, ha véleménye van
> Saját maga számára mindig ő az első, elsősorban magát védi minden helyzetben
> Gyakran türelmetlen
> Önfejű, határozott, már-már pofátlan
> Önálló, nem szeret mások segítségére szorulni
> Ugyanakkor szívesen használ ki másokat
> Időnként meggondolatlan, de nagyon is okos
> A fekete humor jellemzi
> Rosszabb napjain mogorva, nem túl kedves
> Nem viseli jól, ha korlátozni próbálják
> Általában magasról tesz mások véleményére, ha az ellenkezik az övével
> Azonban a gyerekek és a védtelenek, kiszolgáltatott helyzetben levők kivételek, őket mindig megvédi, ilyen esetekben megmutatkozik, hogy ő is érző lény

Sierra azonban valójában:
< Türelmes
< Együttérző és empatikus
< Nagyon felelősségteljes és céltudatos
< Ha nem munkáról van szó, sokkal lazább, komolytalanabb is tud lenni
< A munkában viszont nem ismer tréfát
< Barátságos, tréfálkozós, és szeret másokat ugratni
< Rajong az állatokért, de úgy véli, nála egy sem húzza sokáig
< Összeszedett és jó megfigyelő, de vannak rosszabb napjai
< Amikor kimerült, túlhajszolt, feszült, időnként hajlamos szétszórttá és figyelmetlenné válni
< Őszinte, de nem esik nehezére magában tartani az igazságot, ha úgy véli, azzal bántana másokat
< Van néhány kényszeres szokása, amiket próbál elhagyni, például távozáskor mindig pontosan háromszor ellenőrzi, hogy bezárta-e a lakást, sosem hagy mosatlan edényt a mosogatóban, ha elmegy otthonról, vagy lépcsőkön számolja a lépcsőfokokat
< Gondoskodó típus, bár kevesen állnak hozzá elég közel ahhoz, hogy ezt megtapasztalhassák

Még néhány plusz infó:
+ Minden hónap harmadik hétvégéjén telefonon hívja a szüleit
+ Allergiás az eperre
+ A kávét mindig kötelezően két cukorral issza
+ Iskolás korában borzalmas volt minden sportban, tornaórán kétszer is eltörte a karját, és volt egy bokaficama is
+ Már nagyon fiatalon rajongója lett Agatha Christie könyveinek
+ Néha szeret gyermekmeséket nézni, vagy épp azokon elaludni
+ Isteni lasagnét tud készíteni, párszor már bizonyította is a kollégáinak

Avataron:
Adria Arjona

Múlt
Három hónappal ezelőtt...
- Készen áll, Remington ügynök?
- Amennyire csak lehetséges.
- Szeretné, ha átvennénk még egyszer a fedősztoriját?
- Seattle-ben születtem, és nőttem fel. Az apám öt éves koromban elhagyott, anyám és az utca neveltek fel. Anyám azonban drogfüggő volt, és alig tizenhat éves koromban túladagolta magát. Nevelőotthonba kerültem, ahonnan gyakran megszöktem, és veszélyes alakokkal lógtam együtt. Fél évvel később letartóztattak fegyveres rablás miatt az akkori barátaimmal együtt, és tizennyolc éves koromig a fiatalok börtönében ültem... - kezdem el monoton hangon felsorolni a betanult szöveget. Látom a leendő összekötőm arcán, hogy nincs teljesen megelégedve. Nem azért, mert bármit rosszul mondanék, hanem mert túl szenvtelenül adom elő, mintha az országos szavalóversenyen volnék, és nem is a saját, kitalált életemről beszélnék. De igazából csak túl akarok esni rajta, frusztrál ez a sok vizsgáztatás, mintha teljesen kezdő lennék. Hiszen már sokadszor tesztel, és rágja velem végig ezt az egészet. Tudom, hogy ez a dolga, és leginkább az én érdekeimet szolgálja, nekem meg ajánlott szépen együttműködni, de már erősen zubog bennem a tettvágy, hogy végre odakinn legyek, és tegyek is valamit. Valami hasznosat, valami kézzelfoghatót.
Egyébként bárcsak azt mondhatnám, hogy a felsorolt információk mindegyike kitaláció és hazugság! De sajnos itt-ott van benne némi igazság is, vagy ahhoz nagyon hasonló. Éppen úgy, ahogy az álnevem is csak félig kamu. Ha összekötöd a kitalált fedősztoridat a valósággal, könnyebb megjegyezni, könnyebb hitelessé válni, azonosulni a szerepeddel, és a legváratlanabb, legrizikósabb helyzetekben, akár álmodból felébresztve is ösztönösen jól felelni. Egy ilyen komoly beépülésnél pedig, amire készülök, ez meglehetősen fontos. Ez nem egy fél délutános program lesz. Minimum hetek, valószínűbb, hogy hónapok, de ha elég mélyre kerülök, akár évek is lehet belőle. Így nézve valójában nem is lehetek elég felkészült. Maximálisan magamévá kell tennem a szerepet, már-már elhinni, hogy tényleg én vagyok Nevada Kinsley.
De tulajdonképpen nem Washington államból származom, hanem Kaliforniából, San Franciscoból, és árva sem vagyok, egy egészen hétköznapi és egészséges családban nőttem fel. Az én valódi történetem csak később válik tragikussá. Mert az sajnos igaz, hogy túladagolásban elveszítettem egy szerettem...
- És mi történt azután?
- Nem sokkal a szabadulásom után megismertem Eddie Russellt, aki akkoriban Seattle egyik legkörözöttebb hackere volt. Összehaverkodtunk, majd a tanítványává fogadott, tőle tanultam mindent, nem csak programozni, de okiratokat hamisítani is, és végül egymásba szerettünk. Évekig jártunk együtt, miatta jöttem New Yorkba is. Engem már nem kötött semmi a szülővárosomba, neki meg biztonságosabb volt máshol újrakezdenie, így együtt költöztünk. Itt azonban néhány hónap múlva szakítottunk, miután elvetéltem a babánkkal, mert egyik éjjel túlzásba vittük a bulizást. Később azonban újra közeledni kezdünk egymáshoz, és a halála előtt nem sokkal újra összejöttünk, terveztük, hogy ismét összecuccolunk Brooklynban. Az elvesztésén még nem tettem teljesen túl magam. - Eddie létező személy, legalábbis az volt, és az egyik legelső informátorom is volt egyben, egészen a múlt hónapig, amikor is meggyilkolták. Néhányszor, rövidebb, fedett bevetéseken tényleg a barátnőjeként mutatott be pár ismerősének, éppen ezért én vagyok a legmegfelelőbb személy arra, hogy tovább vigyem ezt a nyomozást, többet tudjak meg arról a bűnszervezetről, amelynek és amellyel együtt dolgozott, és egyben kiderítsem a halálának okát is. Nem lesz egyszerű menet, de tartozom ennyivel neki is.
Valójában azonban szerencsére soha nem voltam terhes, de még igazán szerelmes sem. Ha nem számítjuk, hogy tiniként teljesen oda voltam egy gimis tanáromért, ami persze örökre viszonzatlan maradt. Ám ez a vonzalom miatt kezdtem érdeklődni az informatika iránt, és ez később valódi szerelemmé alakult. Imádtam a programozást, ugyanakkor egyre inkább kockává váltam, és nem ment könnyen a barátkozás. Valójában soha, de később csak rosszabb lett, és a családi tragédia óta nem is nyílok meg túl könnyen.
A középsuli után az MIT-re mentem számítógép-tudományt tanulni, a családom támogatását élvezve, akik nagyon büszkék voltak rám. Főleg a húgom, akivel nagyon közel álltunk egymáshoz. Ám amíg én az iskolapadot koptattam, ő belekeveredett valamibe, valami borzalmasba, és végül tizenhét és fél évesen elhunyt drog-túladagolásban. Pedig sosem drogozott. Arról tudtam volna. Ivott néhányszor, igen, de rendes, becsületes lány volt. Valószínűbb, hogy tanúja volt valaminek, aminek nem kellett volna, és így állították félre őt az útból. De az igazság ezzel kapcsolatban sosem került ki. Emiatt sokáig dühös voltam, nagyon dühös. Kutattam is a magam módján. Végül úgy döntöttem, tenni fogok érte, hogy a húgomhoz hasonlók számára legalább egy kicsivel biztonságosabbá tegyem ezt a világot, vagy csak annak egy kis szegletét. Nem egész két évvel a diplomázásom után jelentkeztem az FBI kiképző programjára, de sokkal több időnek kellett eltelnie, hogy bizonyíthassak is, hisz Quantico után sokáig csak az irodán dolgozhattam, legtöbbször a technikusainkkal. Valójában a most rám váró kihívás a legnagyobb, amit valaha rám bíztak, de készen állok.
- Az új személyi, mobil... lakás- és kocsikulcs. Ha beszélni akar, tudja hogyan érhet el...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Nevada Remington
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Nevada Remington Cf7462e4902f49bfebc0a130c8bca3444f887428
Nevada Remington 0624aad7564f528b03af592ee037991fd986233a
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Better to be strong than
pretty and useless.”

― Lilith Saintcrow
★ családi állapot ★ :
Nevada Remington 248506dd3227fdc58c0da14ef89e932325615777
You and I are more than friends.
We are partners in crime.
★ lakhely ★ :
Bronx ‹
★ :
Nevada Remington Ebca9dd82307d8a2d968819cae7a9fd0286360a6
★ idézet ★ :
Second chances are rare;
use your first wisely.
★ foglalkozás ★ :
waitress, hacker / undercover FBI agent ‹
★ play by ★ :
Adria Arjona ‹
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
Nevada Remington 695596cdb16df22c87b592cbf7134263a24d17f8
TémanyitásRe: Nevada Remington
Nevada Remington EmptyVas. Ápr. 26, 2020 5:56 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Shay!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem egy átlagos munkával, ezzel együtt pedig egy közel sem hétköznapi élettel rendelkezel és ha ehhez még hozzáadódik az is, hogy beépüléseid során egy teljesen más személyiséget kell alakítanod, akkor kész a totális káosz. Vagyis nekem, hiszen én olykor ezzel az egy marhával is bajban vagyok, akit önmagamnak nevezhetek, te viszont biztos vagyok benne, hogy roppant ügyesen tudsz lavírozni a két világ között.Very Happy Rettenetesen nagy lehet rajtad a nyomás, amikor egy egészen más embert kell alakítanod úgy, hogy az még hitelessé is váljon azon emberek számára, akik gondolom nem a könyvklubból bújtak elő, hogy rád sózzanak akarattal is valami régi kötetet. Megteremteni ezt a fajta kitalált valóságot - juj, de furán hangzik ez - egy összetett folyamat, ahol vigyáznod kell mit mondasz, mit teszel és miképpen reagálsz ahhoz, hogy ne bukj le, mert akkor önmagadat sodornád veszélybe. És bár biztos vagyok benne, hogy ennek kockázata után is képes lennél valami ügyes trükkel kivágni magadat a szorult helyzetből, azért a háttérben mindig is ott motoszkálna majd veled kapcsolatban az a bizalmi kérdés, amit ha egyszer eljátszik az ember, onnantól kezdve elég nehéz az ellenkezőjét bebizonyítani. Meg persze az is egy érdekes felfedezés lesz magaddal kapcsolatban miképpen tudsz majd egy olyan személyt megteremteni, aki mondjuk úgy, egészen az ellentétednek ígérkezik.
Elég nehéz veszteségen mentél keresztül, ami végül a motivációd is lett egyben. Emiatt akarsz jobb lenni, a maximumot kihozni magadból, hogy mások ne érezhessék ugyanazt, ami onnantól kezdve elengedhetetlen részeddé vált és mindig is az lesz. Az, hogy más ne tapasztalja meg milyen frusztrálóan elkeserítő érzés is az, amikor csak a rengeteg kérdés kerül az utadba, a válaszok pedig sorra elmaradnak. Én úgy vélem azzal, hogy meglépted ezt már elindultál azon az úton, amilyen változást szeretnél behozni a munkád által. Kíváncsi leszek, hogy erre a két ellentétes nőszemélyre, aki alkotja a Shay 2in1 egyvelegét milyen élmények várnak még a továbbiakban, hiszen bárhogyan is alakul, unalmas az biztosan nem lesz.Smile Biztos vagyok benne, hogy jó pár a törvény rossz oldalán huligánkodó egyedet fogsz majd idő előtt a méltó helyükre juttatni! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Nevada Remington A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Nevada Remington D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Nevada Remington 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Nevada Remington
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jake&Malik - Valahol az út szélén, Nevada
» To be who you want to be | Pernille & Remington
» Remington Hart
» Remington||Marlie
» Remington Castee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: