New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 121 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptyVas. 28 Ápr. - 15:55



I never thought this day would come & here it is

“In the darkness two shadows reaching through hopeless heavy dusk. Their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.”



Ahogy szétnézek a tömegen, örülök az ittlévőknek, de őszintén szólva teljesen feleslegesnek érzem a jelenlétüket. Egyszerűen nem számítanak most. Ettől eltekintve örülök, hogy maga az esküvő megmaradt szolidnak és - én legalábbis - nem érzem azt, hogy itt most bármi felül tudna kerekedni a házasságunk pillanatain. Nem sokszor tudok úgy végig nézni a bandatagokon és családomon, hogy ne feltételezném azt, hogy én csak egy kis láncszem vagyok az egészben, de most mintha tényleg mindenki elfelejtené, hogy mik a hierarchiák, vagy mennyi vér tapad az ittlévők kezeihez. Nem egy bandát látok most előttem, hanem egy családot, aki felnevelt engem és aki megvédett, többek között önmagamtól is, úgyhogy részben nekik is köszönhetem, hogy eljutottam arra a szintre, hogy ma kimondjak egy igent. Egy elég felelősségteljes igent.
Ugyanakkor vegyesek az érzéseim, mert hiányolom Domi családját. Ezt sosem mondtam ki neki hangosan az elmúlt időszakban sem, mivel Domi rengetegszer éreztette velem, hogy mennyire örül ennek az új „családnak”, de szívem mélyén azért kapizsgálom, hogy hiányzik neki a sajátja. Pontosabban a régi családjának elfogadása. Viszont ezellen most nem tudom mit tenni. Ha nagy ráhatásom lenne az ő francia családjára, akkor már cselekedtem volna. A helyzet az, hogy leginkább csak ártani, rombolni és zúzni tudok, életeket, kapcsolatokat, karriereket, de építeni aligha. Így nézve nem értem miért engem választott Domi, de kimondta az igent egy olyan borzalmas házassága után is, amilyenben eddig volt, úgyhogy kinek higgyek, hogy tudja mit csinál, ha nem neki? Most ő a támaszom ezen a napon, én kicsit sodródom az érzésekben, amik gyakran be is temetnek, magatehetetlenné és befosott kisfiúvá tesznek, de csak azért, mert teljesen legyilkolta Domi az érzékeimet. Csak állok és nézem őt, barátkozok a látvánnyal, a ruhájával és próbálok hangokat formálni ajkaimmal, amikor arra kerül sor.
- Akkor jó. Tényleg nehéz percek voltak - vallom be nagy büszkén, míg megpiszkálom a szemem sarkát, majd megjegyzésére elmosolyodom.
- Eszembe se jutott eddig, ezt elhiheted! És ha rajtam múlik, nem is fog ezután se. - Veheti ezt egyfajta ígéretnek is, amiért egészen határozottan mondom, de őszintén szólva nem én vagyok itt a buli kritikus pontja. Én nem fogok hülyeséget csinálni, ezzel együtt pedig tudom, hogy be van biztosítva annyira a hely, hogy nekem ne kelljen tartanom semmitől. Ha majd Qadir és Marcos veszettül járkálni kezd fel-alá, akkor majd talán nekem is fel kell kapnom a tekintetem, de ameddig ez nem történik meg, addig leszarok mindenkit tulajdonképpen.
- Azt mondta, intéz valamit és rajta tartja a szemét, de azt azért nem gondolnám, hogy ő tartaná a karjaiban Assiat, míg mi utazunk. De ha előkerül, megkérdezhetjük tőle, hogy pontosan mit talált ki. - Mint mindig, most is őszinte vagyok Domival, ez akkor sem változik, ha esküvőnk van, márpedig valószínűleg nem Qadir arca lesz az, akit a legtöbbször fog látni Assia az elkövetkező napokban. Ami engem illet, én jobban örülök annak, ha nem Qadir közvetlen társaságában lesz Assia, mert azért őt rengetegen figyelik, nem kellene még nagyobb veszélybe sodorni a kislányt, hiába tudom, hogy Qadirnál és Marcosnál nem sok olyan ember van talán ebben a városban is, akiket jobban védenének és akiket bántani a legőrültebb és legfelelőtlenebb dolog lenne, amit egy bűnszervezet elkövethet. Úgyhogy továbbra is örülök, hogy védelmet biztosít Assianak és nem szomorkodom, ha nem mutatkozik együtt vele nyilvánosan. Nyilván nem is kérhetem tőle, hogy személyesen ő gondoskodjon Assiaról, nincs neki ennyi szabadideje.
- Csődör a… - akadok ki perce röhögve Grace szavaira, de azért megölelem és folytatnám is valami szép befejezéssel, ha nem támadna le egy hülye másik oldalról. Kezet fogok vele. - Hát könnyebb dolguk lenne a hatóságoknak, ha így néznének ki a börtönőrök. Én is önként bilincseltem most meg magam - nézek sunyin Domira, de a pofázás lényege mindkettőnk részéről az, hogy baromi szép menyasszony.
Aztán ha ő tovább áll, újra Grace-re pillantok, majd róla tovább a folyamatosan lagzi helyszíne felé tartó embereken nézek végig. Még páran gratulálnak, akik még nem tették, de apámat keresem, meg mondjuk Qadirt, de utóbbit férfit most se látom, apám viszont megjelenik. Találkozik a tekintetünk, ami megnyugtató számomra, ő itt a vendéglátó most, úgyhogy tudom, hogy az ételei hamarosan felszolgálásra kerülnek. Addig viszont, Sáinz a DJ pult mögé lép és stílust vált, majd ezzel együtt feltekeri a hangerőt. Páran rögtön elkezdenek táncolni így kaja előtt is.
- Éhes vagy? - fordulok oda Domi fele, miután apám tőlem is megkérdezi, hogy mikor együnk. Domi itt az esküvőszervező, úgyhogy én rá bízom. Vagy előbb fogadhatjuk az ajándékokat is, bár… lehet egyesektől inkább nem akarom látni, mit szánnak nekünk.  
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptyVas. 21 Ápr. - 11:35

for my husband
“When you look for the right person, you always end up with the wrong one. But when you just sit by the corner and wait, he comes along and shares the corner with you.”

Szeretem, ha minden a tervek szerint halad, olyan ütemben ahogyan én azt elképzeltem, ezért kicsit görcsölök az egész nap miatt. Pedig ami igazán lényeges az az, hogy mától fogva Tigert a férjemnek szólíthatom, hogy „hivatalosan” is egy család leszünk. Azt hiszem egy egészen kicsit abban a pillanatban könnyebbülök meg, amikor megpillantom őt, rám várakozva. Piszok nagy mázlistának érzem magam, amiért engem választott. Amiért megnyitotta nekem a szívét és a lelkét, megmutatta a sebezhető énjét,  bizalmába fogadott és ami a legfontosabb: szeretett.
Mathias mellett földi pokol volt az életem, úgy éreztem magam, mintha folyton letörnék a szárnyaimat, hogy aztán bezárjanak az aranykalitkámba és trófeaként körbemutogassanak. Akkor még nem tudtam, hogy milyen életre is vágyom igazán, de abban biztos voltam, hogy másra, hogy nem elég nekem a trófea feleség szerepe, hogy nem akarok egy üzleti ügy záloga lenni, hogy nem szeretnék fiatalságomban teljesen elsorvadni. Megszöktem, mert abban reménykedtem, hogy valami új, valami sokkal boldogabb vár rám. Azt azonban amit kaptam, a legmerészebb álmaimban sem reméltem. Nemcsak egy társat, egy szeretőt, egy támaszt kaptam, hanem egy családot, akikre mindig számíthatok. Tudom, hogy bármi is történjen velem, a gyerekeim sosem lesznek egyedül. Talán a hormonok is közrejátszanak abban, hogy ennyire szentimentális és érzelgős vagyok, de bárhogy is, életem eddigi évei során, most vagyok a legboldogabb.
Azt hiszem abban a percben engedem el teljesen a rám nehezedő göcsösséget, amikor eljut a tudatomig, hogy Sáinz lesz az, aki összead minket. Aki rögtönzött beszédével egy kicsit zavarba hozott, de legalább annyira meg is hatott. Sajátos a stílusa az már biztos, de szavaiból érezni a tiszteletet és baráti szeretetet amit Tiger iránt érez.
Nem kell különösebben gondolkodnom azon, hogy mit mondjak. A szavak csak úgy törnek fel belőlem, őszintén, tele szerelemmel és boldogsággal. Tudom, hogy nem lesz a szó teljes értelmében nyugodt az életem, hogy zűrös és nem várt hétköznapok jutnak majd nekem, de abban egy pillanatig sem kételkedem, hogy Tiger minden pillanatban a társam lesz. Csak remélni tudom, hogy elég erős leszek ahhoz, hogy én is támasza legyek, valaki aki ott van akkor is, amikor az egész világ darabokra hullik. Bal kezemmel megérintem az arcomat ölelő kézfejét, miközben belehajolok a csókba. Tudom, hogy nem a szavak embere, nem is várom el tőle, hogy szónokolni kezdjen, nekem bőven elég az, hogy érezhetem mennyire szeret. Ennél többet nem is kívánok.
Szavait hallva azért elmosolyodom. Nem vagyok biztos abban, hogy minden viszonylatban valóban olyan leszek, mint amilyennek lennie kell egy bűnöző feleségének, de egészen biztos, hogy cserben hagyni sosem fogom és mindent megteszek azért, hogy az élete egyszerűbb legyen általam és ne nehezebb. Olyan hirtelen történt minden az életünkben, néhány rövid év leforgása alatt, mintha hosszú emberöltő életeket éltünk volna meg. Az ellenségemből a szeretőm, később a támaszom, a megnyugvásom,  boldogságom, a gyerekeim apja és a férjem lett. Összefonom ujjainakat, mielőtt megindulunk a buli színhellye felé. Büszkén és boldogságtól sugárzóan követem újdonsült férjem a felszolgált italok felé. Körbenézek az embertömegen. Megannyi ismeretlen és ismerős arc. Van aki személyesen most lát először, van akit már nagyon jól ismerek. Idegenek és ismerősök, mégis tudom, hogy ettől a pillanattól fogva ők is a családom része. Franciaországban maradt a vérszerinti családom, de Amerikában egy olyan pereputty részese lettem, amire azt hiszem kimondatlanul ugyan, de mindig is vágytam. Én is elveszem a felém nyújtott poharat, de tekintettel az állapotomra éppen csak megkóstolom miután koccintok a férjemmel, majd ha kéri átadom neki a saját italomat is.
- A nehezén már túl vagyunk. mostmár tényleg csak a szórakozásé a főszerep, remélhetőleg mindenki jól fogja érezni magát, aztán pedig jöhet a várva várt nászút, ahol néhány napig kettesben lehetünk, mielőtt visszatérünk a mindennapok sűrűjébe.
- Ne felejtsd el, hogy ma tilos még csak a melóra is gondolnod... lépek hozzá közelebb, hogy egy gyors puszi kíséretében szavaimat a fülébe suttogjam. Tudom, hogy szinte lehetetlen kérés, hiszen mindenki itt van a bandából aki számít, de azért bízom abban, hogy tiszteletben tartják a kérésem és kibírnak néhány órát az üzleti ügyek rendezése nélkül.
- Qadir vállalja a kis Assiat amíg nem leszünk itthon? Egyedül mellette tudhatom igazán biztonságban a lányomat. Assia igaz, hogy keveset látja Qadirt, de tudom, hogy nagyon szereti és ha Grace is ott lesz vele néha, akkor nem lesz gond azzal, hogy a morgós Qadir bácsival töltse az idejét. Talán még neki is jól fog jönni egy kisgyerek energiája és frissessége.
- Gratulálok édesem! robog oda hozzám Grace, hogy magához ölelve puszit nyomjon az arcomra. Első pillanattól fogva ő a legnagyobb szurkolónk. - És persze neked is csődör. hajol közelebb a férjemhez, hogy őt is puszival köszöntse!
- Tigeerr! Cimborrra, nem gondoltam volna, hogy önként és dalolva vonulsz a börtönbe. egy számomra ismeretlen, látszólag már nem teljesen józan, a harmincas évei közepén járó fehér pasi bukkan fel a semmivől, egyenesen Tiger felé lépkedve. - Mondjuk egy ilyen csinos börtönőr mellé én is szívesen bevonulnék... vigyorog rám, szemfoga helyett aranyozott tömés virít a szájában. Összerezzenek akaratlanul is a látványára.


thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptyCsüt. 28 Dec. - 22:47



I never thought this day would come & here it is

“In the darkness two shadows reaching through hopeless heavy dusk. Their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.”



Én leginkább semmit sem foglalkoztam a megjelenésemmel, igen, megvettem az öltönyömet és a cipőmet és ezzel úgy voltam vele, hogy a kötelességemet teljesítettem. Minden más megjelenési mütyüt lényegében Domi vett meg és Chris aggatott rám a szertartás előtt, én pedig hagytam magam, mert feltételeztem, hogy jobban tudják nálam, hogyan kellene kinéznem. Én magamért biztos, hogy nem öltöztem volna ki ennyire, de még az esküvőért sem, viszont tudtam, hogy Dominak fontos az, hogy adjuk meg a módján, ezért próbáltam odatenni magam már a készülődés során is. Már azontúl, hogy marhára izgultam és végsősoron egy karácsonyfának éreztem magam, míg rám aggatták a díszítőelemeket. Ezeket követően jól esik, hogy jól kinéző vőlegénynek nevez Domi. Az első izgalom oka megszűnhet így.
Nem érti, miről beszélek, de nem is kell megmagyaráznom, mert megjelenik Sáinz és a viselkedésével mindent megmagyaráz. Nyilvánvalóan egy dolgot nem bíztam Qadirra, mondván, hogy megoldom majd én a ceremóniamester, avagy az anyakönyvvezető szerepét, de ezek szerint nyilván elbaszódott mindent. Vagyis csak a szónokunk baszódott el a lépcsőn, de ez már elér volt ahhoz, hogy pillangóeffektussal eljusson abba a szituációba, hogy ketten Domival itt álljunk az oltárnál és Sáinz rögtönző beszédét kelljen elviselnünk.
Mindazonáltal ez az apró kínos helyzet valószínűleg elfelejteti apámmal, hogy ez keresztény stílusú esküvő és nem arab. Ehhez ragaszkodtam, szerettem volna, ha Dominak lenne testhezálló ez a nap. Ő jobban keresztény, mint amennyire én lélekben arabnak érzem magam.
Az igenek után sikerül lelazulnom már. Azért a gyűrűt megpróbálom nem remegő kezekkel felhúzni Domi ujjára, ez technikailag sikerül is és összességében elmondható, hogy egész jól lezajlott a ceremónia formális része az apró kellemetlenségeket leszámítva, amik azért megmosolyogtatták a násznépet is. Mindegy, leszarom… nekem jó volt, majd szétverem Sáinzot később.
Azt tudtam, hogy Sáinz leteszi a lantot és nem tudja folytatni a szövegét, én pedig nem tudom, hogy alapvetően most mi következne, ezért is nézek részben meglepve, részben kíváncsian Domira, amikor magához ragadja a szót. Teljes sokkban, megilletődve hallgatom őt, hallgatja a násznép és nem tudom miért, de úgy érzem, hogy olyanokat hallok tőle, amikről ezidáig nem beszéltünk. Tudtuk, éreztük, sőt, átéltük ketten mindazt, amit mond, mégsem tekintettünk vissza ennyire kimondva az elmúlt időszakunkra.
Igazság szerint kurvára meghatódok, és rá is kell harapnom az ajkamra, hogy ne mutassam ennek látható jelét, Domi persze mindent le tud olvasni a szemeimből, hiszen telibe előttem áll és lényegében akkor is nyitott lap lennék előtte, ha mindennel megpróbálnám megakadályozni, hogy érzelmeket lásson rajtam. De most nem erről van szó. Csak próbálok nem kilányként a karjaiba borulva bömbölni itt mindenki előtt. Lehet tényleg kétfős esküvőt kellett volna tartanunk, baszki.
Felnevetek akkor, mikor felsorolja, milyen sok mindennel loptam el a szívét és nem segít, hogy mellettünk már Sáinz is törli a szemeit. Nyelek egyet és tudom, hogy meg kellene szólalnom, de nem tudom, mit mondhatnék. Esélytelen, hogy én is mindezekről ilyen szépen tudjak nyilatkozni most ilyen állapotban, úgyhogy menekülésből, megfogom arcát és a gyűrűvel immáron az ujjamon magamhoz húzva csókolom meg.
- Sosem fog miattad égni a pofám! - Újra kis csókot adok ajkára. - Se az ittlevőknek ezentúl! - Ezt én magam ígérem meg Dominak a násznép nevében, ezzel is emlékeztetve őt arra, hogy már mindenki a feleségemként gondol rá és ezt bizony tiszteletben fogják tartani. Erről gondoskodni fogok.
- Jah, igyunk! - Domival egyetértve szökik ki belőlem az a millió érzelem, ami az elmúlt percekben tombolt bennem. Elengedem, hogy én is mondjak most valami szépet, majd este, kettesben, békésen, az egész után majd szerintem megerednek belőlem a szavak, de most még túl görcsös vagyok. Úgyhogy jah, jól mondja Domi, menjünk inni.
Sáinz meg tényleg szarul néz ki, olyan vörösek a szemei, mintha már most bekokainozott volna, pedig tudom, hogy ezek csak a könnyei miatt vannak.
Elmosolyodok és végre a többiek felé is tudok nézni, ezzel hirtelen kitágul a tér és rájövök, hogy milyen sokan vagyunk. Nem sok ez, de most mégis soknak tűnik, mert tudom, hogy akik itt vannak, azok javarészt jót akarnak nekünk. Állva tapsolnak, míg elhaladunk az esküvő buli része felé. Egy pincér valami rövidet tart elém, én meg elveszem az egyik poharat és gyorsan leöntöm a torkomon, majd elveszek még egyet, hogy Domival is koccintani tudjak.
- Ez eddigi életem legdurvább napja! Remélem tudod - vigyorodom el. Ismeri az életemet, tudja, mennyire kemény napjaim vannak és mégis, most, ma éreztem magam a legerősebb mentális állapotban. A legstresszesebbnek, a legboldogabbnak, a legelérzékenyültebbnek és a leginkább sokkos állapotban. Nyilván pozitív értelemben, de azért kemény, hogy ez most nem túlzás, hanem teljesen valós kijelentés.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptyHétf. 4 Dec. - 20:21

for my husband
“When you look for the right person, you always end up with the wrong one. But when you just sit by the corner and wait, he comes along and shares the corner with you.”

Az első katasztrófálisan sikerült házasságom miatt soha, de soha nem gondoltam volna, hogy valaha még egyszer ebben az életben megtapasztalom az esküvővel és házassággal járó izgalom érzését. Tiger sok mindenre megtanított, olyan dolgokra, amikről nem is tudtam, hogy létezik. Kinyitotta a szívemnek egy olyan részét, amit bezártam, beengedett az életébe annak ellenére is, nem könnyítettem meg a dolgát. Azt hiszem a legcsodálatosabb az egészben. hogy együtt tanultunk meg szeretni, egymást előtérbe helyezni önmagukat pedig háttérbe zárni. Ő tanított meg arra, hogy ne legyek előítéletes, Ő mutatta meg nekem, hogy az élet sokkal színesebb és egyedibb, mint amiben én addig éltem. Úgy lettem mellette újra önmagam, hogy közben egy egész más világot ismertem meg. Nem csak a szerelmem lett, hanem a legjobb barátom is, a társam és a támaszom, úgy kötött magához, hogy közben hagyja: szabadon szárnyaljak. Nem csak anyagilag, hanem lelkileg is számíthatok rá és azt hiszem, hogy ennél többet már tényleg nem is kívánhatnék. Az életem pont olyan lett, mint amire mindig is vágytam.
Izgatott vagyok, de ebben talán semmi furcsa nincs, minden menyasszony izgul az esküvője napján. Sok meglepetés nem érhet, legalábbis ezzel próbálom vígasztalni magam, de elnézve a vendéglistát, pontosan tudom, hogy bármikor bármi megtörténhet. Csak Abban bízom, hogy kibírnak pár órát szépen a fenekükön és nem lesz semmiféle rendbontás. Biztos vagyok abban, hogy Qadir mindent megtett a bizntonságunk érdekében, nem hiszem, hogy külső tényező befolyásolhatná ezt a napot, legallábbis ebbe a hitbe próbálok kapaszkodni.
Lehet, hogy nem teljesen hivatalos körülmények között házasodunk össze, nem lesz papírunk arról, hogy egybekeltünk, nem vehetem fel a nevét, de ez nem változtat azon amit egymás iránt érzünk. Ettől nem lesz kevésbé fontos az a szerelem, ami megszületett kettőnk között, nem lesz kevésbé erős a kötelék közöttünk és nem lesz kevésbé lényeges a tisztelet amit egymás iránt érzünk. Ezek az érzések mind valósag és igazság szerint egyiken sem fog változtatni az esküvő ténye. Tudom, hogy kit akarok és abban is száz zázalékik biztos vagyok, hogy Ő engem akar.
Az első esküvőm és a mostanit nem csak érzelmileg, hanem fizikálisan is teljesen másképp éltem meg. Évekkel ezelőtt Mathias oldalán remegtem a félelemtől, undort és elhagyatottságot éreztem a saját szüleim irányába. Úgy éreztem hogy cserben hagytak, hogy elárultak és soha nem tudom majd szeretni azt akit férjemül szántak. Most azonban nem csak mérhetelen szerelmet és hálát érzek a leendő férjem iránt, hanem hálát is. Tudom, hogy mellette szárnyalhatok, hogy akkor is szeretni fog, ha önmagam leszek. Tudom, hogy neki nem számít honnan jöttem, az egyetlen dolog, ami igenis fontos neki, ahol most vagyok és együtt haladjunk a jövőnk felé, amit közös építünk.
Kellemes izgatottság járja át a testem miközben a lányok és a rengeteg virágszirom után én magam is végigsétálok azon a bizonyos szőnyegen, hogy életem örökre összekössem Tigerrel. Látom rajta, hogy mennyire izgul, biztosra veszem, hogy alig várja a végére érjünk és ihasson végre valamit. Erre a gondolatra halványan elmosolyodom. Úgy érzem magam, mintha nem is lépkedné a hozzá vezető úton, hanem szinte suhannék, mintha saját magamat látnám kívülröl.
Minden izgalmam egyszerre hagyja el a testem, amikor végre Tiger mellé érek és tekintetem elveszhet az övében. Soha nem nem láttam még ennyire őszinte szeretetet senki tekintetében. Ha bizonytalan lennék bármiben is, azt hiszem, hogy ez lenne az a pillanat, amikor minden bizonytalanságom elszáll. Ahogy itt állunk egymás mellett, arra készülve, hogy örök szövetséget kötünk egymással tudom, hogy minden rendben lesz, nem csak most, hanem az előttünk álló, közös életünkben is. Őszinte szavait hallva széles mosoly terül szét az arcomon. Mindig jól esik, ha elismeri a szépségem, de ezek a szavak most kifejezetten melengetik a lelkem.
- Te is nagyon jól nézel ki én kicsit halkabban beszélek mint ő, de minden egyes kimondott szavam őszinte, számomra Ő a tökéletes férfi, külsőre és belső értékeit számítva is egyaránt.
- Más választásod? összeráncolom a szemöldököm, bután ismételve a szavait. Nem tehetek róla, de tényleg szükségem van több másodpercre amíg megértem miért is szabadkozik. Sáinz felénk rohanó alakja csak pont a mondat végére. „Ugye nem?” arckifejezéssel nézek újra Tigerre. Nem ebben voltunk megállapodva. Félreértés ne essék, Sáinz jó arc...ha valakinek társaság kell egy pohár whiskey és füves cigi mellé, de hogy beszédet mondjon az esküvőnkön abban nem vagyok biztos. A feka egyre jobban belelkesedik a mondandójába, minden egyes szavával csak újra meg újra bebizonyosodik, hogy rá bízni ezt a feladatot nem volt a legjobb ötlet. Nem mondom, hogy boldog vagyok, amiért az életem, a történetünket ennyire részletesen köti mindenki orrára, legfőképp a szex résznél nézek rá csúnyán. AZ ég szerelmére, az első sorban ül a lányom, tényleg ennyire cenzúrázatlan szöveggel kell előállni? Hálás vagyok, hogy magára vállalta az összeesketésünk feladatát, de remélem látja a tekintetmen, hogy ezért még később számolunk. Arcvonásaim azonban újra ellágyulnak, amikor monológjában a farmos részhez ér. Van ebben az egész komikus dologban valami megható, romantikus. Hiszen pontosan itt, ezen a csúnya, lószagú farmon hallottam tőle először hogy szeret. Itt, ezen az isten hátamögötti helyen ismertem meg egy olyan oldalát, amiről talán ő maga sem tudott. Itt jöttünk össze, és búcsúztunk el. Itt fogadtam meg, hogy várni fogok rá és most ugyanitt, teszek neki egy másik fogadalmat: örökké szeretni fogom. Csak azért nem sírok, mert megígértem Grace-nek, hogy nem rontom el könnyekkel a gondosan kidolgozott sminket, de nagyon mélyeket kell nyelnem ahhoz, hogy a torkom maró érzést vissza tudjam nyelni. Már egyáltalán nem zavar, hogy a feka tragikomédiát csinált az egészből, ez a mi pillanatunk, a maga tökéletlenségével a legtökéletesebb és semmi más nem számít csak az, hogy itt vagyunk egymásnak és végre „hivatalosan” is egy család leszünk. Sáinz kérdését hallva elmoslyodom, tekintetemmel kapaszkodom Tiger pillantásába, me akarom élni vele ezt a pillanatot, örökké az elménkbe vésve minden egyes másodpercét.
- Igen! sokkal magabiztosabbnak és erőteljesebbnek hangzott a válaszom a fejemben, mint ahogy sikerült megszólalnom, de a lényeg egészen biztosan hallható, azok a fülek hallották, akiknek szántam.
Sáinz most Tiger felé fordul, hogy feltegye ugyanazt a kérdést. Tudom, hogy milyen válaszra számíthatok, mégis hangosan zakatol a szívem a mellkasomban. Boldogság és elégedettség telepszik végig bennem, ahogy szavai eljutnak a fülemig. Hát megtörtént. Férj és feleség lettünk, mostmár mindenki tudja, hogy összetartozunk és nincs ember a földön, aki ezen változtatna.
- A gyűrűk... pillantok Sáinzra, aki egy hangos jaaj kíséretében csap a homlokára, majd hosszas keresgélés után az egyik zsebéből előveszi a kis feketebársony dobozt. Már nem érdekel, hogy nem a nagykönyv szerint történnek a dolgok, már csak az érdekel, hogy megpecsételtük a szerelmünket.
- Amikor megismertelek egy tüskés kis süni voltál, aki nem akarta, hogy bárki a közelébe férkőzzön, aki minden érintésre kiélesítette a tüskéit. Annyival jobb embernek képzeltem magam Aztán az idő telt és bebizonyítottad, hogy milyen hatalmas szíved van, amibe nem csak én, hanem a lányom is belefért. Megmutattad, hogy mennyire nemes vagy és nagylelkű. Szeretet és anyagi biztonságot adtál és cserébe igazából nem is kértél semmit. Szeretném azt hinni, hogy én csábítottalak el, de az igazság az, hogy te loptad el a szívem. A sajátos, morgós személyiségeddel, a hatalmas szíveddel, a védelmező gondoskodásoddal, és persze... pillantok végig rajta széles mosollyal - Mással is, amiről most nem beszélhetek. Tiger, köszönöm, hogy úgy láncoltál magadhoz, hogy közben szárnyakat kaptam tőled. Köszönöm, hogy elfogadtál engem és Assiát is. Köszönöm, hogy melletted önmagam lehetek. közelebb lépek hozzá, hogy az eddig ujjaim között szorongatott gyűrűt az ujjára húzzam.
- Nem ígérem, hogy mindig könnyű lesz velem, sokszor fog miattam égni a pofát és fájni a fejed, de azt ígérem, hogy támogatni és szeretni foglak. A külvilágot szinte teljesen kizártam már magam körül, csak ő van és én, és ez a pillanat.
- Most pedig gyere és csókold meg a feleséged, aztán menjünk és igyunk valamit, mert ez it mellettünk mutatok Sáinzra - Kurvaszarul néz ki



thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptyVas. 22 Okt. - 16:09



I never thought this day would come & here it is

“In the darkness two shadows reaching through hopeless heavy dusk. Their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.”



Annak ellenére, hogy sok középkorú, vagy annál fiatalabb ismerősöm van, nem sok esküvőn vettem eddig részt életemben és én nem túrtam a netet gyerekként, vagyok vajon hogyan működhetnek a dolgok. Ezt a jó szokásomat megtartottam mostanra is, mert szándékosan nem akartam megfelelni a normáknak és nem akartam magam befolyásolni azzal, hogy mi illene és mi nem. Ezt helyettem amúgy is megtette Domi, aki úgy tűnt számomra, hogy kifejezetten élvezte az előkészületeket és én hagytam neki, hogy minden úgy legyen, ahogy ő azt megálmodja.
Míg Domi öltözik, én próbálok mindenkivel kezet fogni még most, hogy később ne keljen. Elég furcsa érzés, hogy bármennyire is kis volumenű alkalom ez, mégiscsak miattunk jönnek ennyien ide és vették fel az újonnan vett drága ruhájukat, amit azóta is szidnak, mert kényelmetlen. Itt vannak Tiniék is, meg Chrisék is, alapvetően vagyunk vagy negyvenen legalább, de szemeimmel én most kivételesen azt az embert keresem, akivel még pont nem fogtam kezet: Qadirt.
Izgulok. Nem tudom miért, mert beszélni tudok és egy i-g-e-n kimondása nem olyan feladat, ami megoldhatatlan lenne, viszont érzem, hogy olyan döntést hozok ma, ami teljesen más emberré tesz. Vagy már azzá is váltam. Másfelől pedig aggódom, hogy ne történjen semmi ma este és ez az egész esküvő ne boruljon vérfürdőbe. Volt már ilyen, nem is egyszer a történelem során, nem véletlenül álmodtam ilyet többször az elmúlt hetekben és ez minduntalan emészt jelenleg is. Ezért örülök és részben nyugszom meg, ahogy végre kiszúrom Qadirt, ahogy a nekem háttal álló apámmal társalog, tekintetünk összeér. Valószínűleg látja rajtam, hogy be vagyok fosva, mert határozott férfiassággal elmosolyodik és bólint egyet. Nem tudom, mit akar ezzel, de én úgy veszem, hogy minden rendben lesz. Szeretném ezt hinni. De baszki, itt van közel negyven bandatag, több vezető is, csak meg tudjuk védeni magunkat.
Hát Chris nem tudta megvédeni a pasiját az elbotlástól, ez pedig azt eredményezi, hogy baszhatjuk a ceremóniamesterünket, aki végigdumálta volna a ceremóniát. Ezzel most olyannyira nem tudom már mit kezdeni, hogy jobb híján a hozzám legközelebb álló Sáinzra bökök, hogy akkor nyögjön valamit, mert még mindig inkább ő pofázzon, mint Tod vagy Chris. Ezt viszont abban a pillanatban megbánom, hogy elkezd valami hivatalosabbnak tűnő térforma kialakulni és mondja apám, hogy álljak oda előre. Én meg odaállok előre. Mindjárt elájulok.
- Elugrok valamiért, mindjárt jövök - mondja Sáinz mikor mindenki leül a székekre, én meg szemöldökömet birizgálom és fohászkodok valakihez, hogy csak éljük túl mihamarább ezt a fél órát. Nem is nagyon foglalkozok Sáinz-cal, már minden mindegy, valaki mondjon pár szót azt ennyi.
Elég kaotikussá válik minden. Peregnek a percek, Sáinz sehol, a zene viszont megszólal, én meg egyszerre mindenkire is nézek, hogy állítsák meg a zenét, mert nincs itt ez a barom, a násznép viszont már forgolódik, Assia dobálja a virágokat, Grace is vonul - sosem hittem volna, hogy látom ilyen ruhában is -, a násznép fele a lányokat nézi, aki kicsit is tudja, mi van, az meg haját tépve lesi, hogy hol a picsába van Sáinz. Ez a „én mindjárt megőrülök” agyvérzéses állapot aztán addig tart, míg meg nem jelenik Domi. Attól a ponttól, hogy meglátom, fülem-farkam behúzva cövekelek bele a fűbe és mint aki bele lenne drogozva, kábultan pislogok az érkező fehérruhás nőre. Gondolom a többiek is valahogy így tesznek, de én ugyan le nem veszem a tekintetemet róla, csak akkor rázom meg a fejem, amikor elém ér és megszólal. Akkor úgy hírtelen kijózanodok.
- Öhh - gyorsan megtörlöm a szemem, aztán igyekszem összekapni magam. - Kurvaszép vagy! - De nem ezt akartam mondani, csak ez jött. Valamiért nevetni kezdenek a háttérben, biztos vicceset mondtam, de belőlem ez most nagyon őszintén bukott ki.
- Ne haragudj, nem nagyon volt más választásom… - húzom számat ténylegesen is bűnbánóan, mint aki épp azt a tortát akarja előrántani a segge alól, amire épp ráült. Hát én Sáinz arcára fogok ráülni azt biztos, merthogy az egész násznép hátraarcot vág, ahogy egy őrült öltönyös hülye sprintelve kifarol a pajta ajtaján keresztül. Életében nem futott még olyan gyorsan, mint most amíg meg nem érkezik elénk, vagy mögénk, attól függ honnan nézzük. Én… nem véletlenül kértem előre bocsánatot Domitól.
A feszült csend után, mint valami karmester int Sáinz a zongoristának, aki nekikezd egy megható dallamnak és én ennél kínosabban már nem is érezhetném magam, de közben mégis azt érzem, hogy ez ennél jobban nem is lehetne a mi esküvőnk a maga groteszk mivoltával.
Megfogom két kezemmel Domi kezét. Bármi is lesz, megvédjük egymást.
- Mélyen tisztelt egybegyűltek! - Üvölt Sáinz tőle abszolút nem megszokott, magasztos hangom, én meg Domi szemeiben ragadva összeszorítom az ajkaimat, hogy ne röhögjem el magam. Látom lelki szemeimmel, ahogy Qadir is fogja a fejét.
- Kösz, hogy eljöttetek erre a csodás alkalomra, amikor is összeadjuk Dominique Ch… - Nem tudja kimondani a francia vezetéknevét. De lehet nem is jegyezte meg sohasem. - Szóval Domit és Tigert! - Egy életen keresztül vezekelni fogok ezért az esküvőért Dominál. Aztán szép ártatlan szemekkel próbálok a szemeibe nézni, remélve, hogy ezek tudatában is igent mond majd. Ezen a ponton Chris túrni kezdi az öltönyének belső zsebét, majd kivesz egy lapot. Gondolom volt annyi esze a pasijának, hogy a beszédét át odaadja Chrisnek, hátha jól jön. Igazából jól jön, sőt, felcsillan bennem a remény, ahogy Sáinznak nyújtja át, kicsit sem kínos körülmények között
Sáinz elveszi, megnézi, konstatálja, hogy olvashatatlan az írás, meg amúgy is hosszú, úgyhogy összegyűri és a zsebébe nyomja. Elvesztünk.
- Kérlek engedjétek meg, hogy szóljak a történetükről pár szót. - Úgy nézek rá, hogy tudja, szét fogom verni. - Egyszer volt, hol nem volt, tündérország hercegnője nem bírta tovább tűrni a családja megaláztatásait, így útnak indult. Amerikába költözve életet adott lányának. Az élet viszont kegyetlenül bánt vele, éhezett és fázott. Legnagyobb szerencsétlenségére találkozott egy elátkozott királyfival - Mi. A. Fasz. - aki azt hitte, nem árthat neki a tündérhercegnő, de tévedett. A szeretkezéseket aztán felváltották a szívből fakadó érzések - szétverem! - és ez az évek alatt csak erősödött bennük. Jó pár akadállyal is szembe kellett nézniük, a királyfinak menekülnie kellett, így testüket szétválasztotta a messzeség.  Ezen a farmon itt - ütögeti meg a földet lábával Sáinz - vallottak egymásnak először igaz szerelmet, itt kezdődött minden és most itt vagyunk, hogy szemünk láttára ismét valami újba kezdjenek. - Oké, ez amúgy egész szép és megható volt így a végére. Lopva rá pillantok, látom, hogy tiszta pánikban van, mert nem tudja mi jön, úgyhogy súgok neki.
- Igen… - alig halhatóan préselem ki a fogaim közül a szót.
- Mi igen? - Erre szépen elkerekedő szemeimmel bökök fejemmel Domi felé, mire leesik neki.
- Jaa, igen… - Kihúzza magát és újra nagyobb hangerőre vált.
- Dominique Ch…! Tehát Dominique! Akarod-e férjedül az előtted álló Tiger Abbart? – Néz rám, hogy ez most így akkor jó volt-e, de csak mert Domi szemeibe már nem mer nézni. Ezt megteszem én helyette, ugyanis ekkor eszmélek fel a kínos jelenetek között, hogy tényleg megtörténik. Most történik. Olyan ártatlan egy „igen” szó, mégis most olyan jelentéssel bír, aminek érzésére összeszorul a szívem és szerintem nedvesedni kezdenek szemeim.
- Tiger Abbar, Akarod-e feleségül Domit? - Nekem már nem spirázza túl. Nem tudom, hogy ez szándékos-e, vagy csak „nekem jó lesz így is”. Felszökik a pulzusom, a füleimben hallom, hogy dobog a szívem. Végig nézek a tömegen, tekintetem találkozik apám, Qadir, majd Tini szemeivel is. Megremegek, de nem a bizonytalanságtól, hanem a valóságtól. Mintha most fognám fel ezt az egészet.
- Igen! - felelem szerintem annyira kisgyerek hangon, mint még soha, de a határozottság nem hiányzott belőle. Domira nézek, hogy most mi van, mit kell csinálni, segítség.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptyPént. 13 Okt. - 14:51

for my husband
“When you look for the right person, you always end up with the wrong one. But when you just sit by the corner and wait, he comes along and shares the corner with you.”

Már pár napja izgatottság uralkodik rajtam, egyszerre várakozó és rémült izgalom. Nem érzem azt a gyomorszorító érzést, mint amit az első házasságom alatt tapasztaltam, nem érzem azt, hogy hibát követek el, sokkal ikább érzem azt, hogy életem egyik legjobb döntését hozom meg alig pár óra múlva. Ez sokkal inkább örömteli izgalom, hiszen tisztában vagyok azzal, hogy az életem nagyon rövid időn belül örökre megváltozik. Legalábbis bizonyos értelemben. Grace vidáman csicseregve igazítja meg a fátylamat miközben én a saját tükörkepem bámulom. Nagyon rövid volt a határidő, ami maradt az esküvőnk megszervezésére, de mindenben igyekeztem a legtökéletesebben választani. A helyszín meglepő módon Qadir ötlete volt, én pedig gondolkodás nélkül beleegyeztem, hiszen tökéletesebb hely nincs is arra, mint ahol először vallottuk be egymásnak az érzéseinket?
Elég nehéz volt olyan ruhát találnom, amiben még kényelmesen el tudom rejteni a lassan kerekedő pocakomat. Szerencsére még nem látványos a változás, de én már határozottan érzem magamon és nem csak a folyton gyötrő farkaséhség miatt. Próbálom mosollyal leplezni, hogy mennyire izgulok, de azt hiszem Grace a legjobb tanú és koszorúslány a földön, mert szinte azonnal kiszúrja ha az arcom vonásai megváltoznak.
- Izgulsz? Rápillantok a vállam fölött. Meg sem próbálok úgy tenni, mintha nem érezném magam úgy, mint egy hullámvasúton.
- Nagyon ismerem be végül egy kis habozás után. Tudom, hogy mit akarok, tisztában vagyok azzal, hogy kit akarok, de azért az egészséges izgalom ami az esküvők előtt jelen van az emberben engem sem hagy el.
Visszagondolok az elmúlt évekre, a találkozásunk pillanatára, arra a sebzett lelkű Tigrisre aki észrevétlenül lopta be magát a szívembe, aki új kapukat nyitott meg előttem, aki miattam let jobbá. A férfi, aki megmutatta, hogy milyen az őszinte szeretet, hogy hogyan képes úgy magához láncolni, hogy közben szárnyalhatok? A férfi, aki megmentett nem csak a külső veszélyektől, hanem önmagamtól is. Az az ember, aki lámpás volt a legsötétebb éjszakákban, aki mellett úgy érzem lehorgonyozhatok. Ő lett a világítótorony aminek fényét mindig követnem kell. Az apa, aki felszínre tort belőle, a szerető, aki mindig átölel, a tars, kire mindig támaszkodni lehet és nemsokára a férj, akit szerethetek.
Biztosan a hormonok is közrejátszanak abban, hogy elérzékenyülök, nagyokat kell nyelnem, hogy ne bőgjem el magam, tönkretéve vele az órákig gondosan dolgozott sminkem.
- Mehetünk vetek még egy utolsó pillantást magamra a tükörben, majd mielőtt magunk mögött hagynánk az öltözőként használt régi, dohos szobát a kislányom felé fordulok. Assia számára még nagyobb változás mindez, mint nekem. Kap egy új testvért, egy apát, aki eddig nem volt az életében, és egy családot, ami nem csak biztonságot, hanem veszélyt is hordoz magában. Leguggolok mellé, hogy megfogjam a két aprócska kezet.
- Tudod ugye, hogy anyának mindig te leszel a legfontosabb? Te és én mindig egy csapat leszünk, rendben? Nagyon szeretlek. húzom őt közelebb magamhoz, hogy átölelhessem. Assia boldogságáért sok mindent feláldoztam már és mindezt megtenném újra, ha arra lenne szükségünk. Egy én is szeretlek anya mondat után kicsusszan az ölelésemből, hogy magához vegye a kis fonott kosárkáját, majd apró teneyerét Grace tenyerébe helyezze. A kis fehér ruhájában, a rózsaszirmokat szorongatva igazán úgy néz ki, mint egy angyal.
Bólintok Gracenek és megindulunk a helyszín felé, ahol remélhetőleg a jövendőbelim már vár. A háztól a csűrig csak egy keveset kell sétálni. Ellentétben a legutóbbi látogatásom óta most nyoma sincs sárnak, sem pedig ló és istálószagnak, Qadir minden bizonnyal mindent bevetett annak érdekében, hogy ez a hely ma tündükülhessen. Mintha mindig is így nézett volna ki, pedig pár héttel ezelőtt itt még disznókat etettek és lovakat abrakoltak. Ujjaim görcsösen kapaszkodnak a csokromba miközben lassan megérkezünk a vörös szőnyegig, aminek a végében ott vár már Tiger. Igaz még nem látom, de tudom, hogy ott van. Grace egy bólintással jelez a zongoristának, aki csak erre várva elkezdi a nászindulót. Vannak hagyományok amikhez én ragaszkodtam. A lányok egymást követve vonulnak végig a szőnyegen. elől megy Assia, a kis kosarából fehér rózsaszirmokat dobálva, őt követi Grace aki az rgonalila ruhájában egyszereűen meseszép. Mielőtt követem őket még egy pillanatra megtorpanok, erőt és bátorságot gyűjtve, hogy ne sírjam el magam még azelőtt, hogy oda érnék a vőlegényemhez. Tiger nem látott még a ruhában, ez is egy olyan dolog, amihez ragaszkodtam mint hagyomány, vagy inkább babona. Ahogyan a szerencsés házassághoz szükséges négy dologhoz is: valami kék -  a harisnyakötőm, valami új, - a ruhám, valami régi – az anyukámtól kapott nyaklánc, valami kölcsön,- a hajtű a hajamban. Lassan lépkedek végig a nemsokára férjemig vezető úton, de legszívesebben repülnék olyan boldog vagyok. Figyelmem nem kerüli el, hogy valami teljesen kicserélődött, hiányzik a nap egyik legfontosabb szereplője, az akinek le kellene vezetni ezt az egész ceremóniát.
- Ugye minden rendben van? suttogok a fiúknak, amikor végre megérkezem a vőlegényem mellé és átadva a csokrot Gracenek megfogom a kezét. Tekintetem az övébe fúródik és ahogy elveszek a sötét szempárban tudom, hogy minden a legnagyobb rendben lesz. Mellettem van az a férfi, akinek lennie kell, körbevesznek minket a barátaink, a családunk és én hihetetlenül mázlistának érzem magam, hogy Tiger és ez a sok ember az életem részei. Szeretem ezt a férfit és alig várom, hogy ezt mindenki előtt elmondjam. Nincs semmi kétség.


thx.


OH, HOW EXCITING & GRIPPING — I think of his riddle. How do people like us take off our armor? One piece at a time.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásIt's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day EmptySzomb. 9 Szept. - 19:17



I never thought this day would come & here it is

“In the darkness two shadows reaching through hopeless heavy dusk. Their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.”



Marhára jó passzban voltam egészen három nappal ezelőttig, amíg volt dolgom. Csütörtökön bementem Garridohoz, mondván, hogy mi a meló, ő meg mondta, hogy hagyjam békén és mentek a nagybátyámhoz, ha akarok valamit, úgyhogy átgurultam Qadirhoz, akivel a beszélgetésem konkrétan úgy zajlott, hogy:
- Adjál már valami melót.
- Mit akarsz? Menjél nősülni inkább.
- Adjál már valamit, különben összefosom magam!
Azzal kezembe nyomott némi füvet meg port, mondván, hogy ez majd segít, ha már ennyire befeszültem, én meg mondjuk most pont nem erre vágytam. Szóval eljöttem haza.
Bevallom őszintén, én nem sokat tettem hozzá a szervezéshez, de egyúttal azt is mondtam, hogy minden úgy lehet, olyan lehet, ahogy Domi akarja és én legfeljebb csak akkor pofázok bele, ha biztonsági kérdésekről van szó. Ilyen tekintetben egyébként egész hamar megegyeztünk a helyszínben, kedvenc farmosunkra esett a választás, ahol én rohadtan hónapokon keresztül, miután hazajöttem Kolumbiából, ellenben szép emlék, hogy ott vallottam be Dominak az érzéseimet. Meg kértem tőle bocsánatot, hogy faszfej voltam, meg ott dugtunk a szénakazalban, meg fagytunk meg éjszaka, de talán nem az utóbbi emlékeket kellene most erősíteni. A lényeg, hogy közös elhatározás alapján szűk családi és baráti bulit tartunk, fogalmam sincs, hányan lesznek, ezt Domi tudja, de nem lesz senki illetéktelen az biztos. Vagyis remélem, de ez meg már megint nem az én dolgom, hanem Qadiré, aki vállalta, hogy minden helyszíni meg biztonsági dolgot megszervez nekünk, ennyivel szívesen hozzájárul a boldogságomhoz. Apám meg biztosítja a kaját. Grace díszít, Assis koszorúslány, a ceremónián a beszédet Chris párja mondja, aki fiú, de engem nem érdekel, mert elvileg jól hányja a szót és már ceremóniamesterkedett esküvőkön. A kajáláshoz a pincérek Garrido bárjából vannak, szóval minden megvan pöpecül szervezve úgy, hogy kerek egész esküvőnek tűnjön, kivéve, hogy egyébként nem hivatalos a dolog, de ezt már Domival a kezdetekkor eldöntöttük.
Szombaton együtt érkezünk Domival a helyszínre, Qadir értünk küldött egy limuzint, úgyhogy elég menő volt, de nekem nem igazán van olyan érzésem, hogy szeretném ezt a napot ilyen nagyon macsóra csinálni. Mondjuk egy farmon lesz és nem egy ötcsillagos hotelben, úgyhogy alapvetően nem állok messze ettől, de a lényeg, hogy sokkal inkább érzek magamban izgatottságot azzal kapcsolatban, hogy ténylegesen is megházasodom és hogy tiszta hülye vagyok, de tényleg ezt teszem, szóval már biztos nem vagyok olyan gyerekes kispöcs aki voltam. Teljesen ledöbbenve állok már öltönyben a helyszínen és nem értem, hogy mégis hogy szaladt el így az idő és mikor nőtem én fel családféfinak. Így hát az izgatottságom oka csupán az, hogy ne basszam el a jövőmet. Jól akarom csinálni, ma megteszek egy lépést, de csak remélni tudom, hogy tényleg eléggé érett is vagyok hozzá.
Gusztustalanul túlöltözötten jelenik meg Sáinz és Chris mögöttem, megszorítják a vállamat, szinte nyakamba ugranak, majd Sáinz elkezdi nyomni a szövegét.
- Gratulálunk te hülye.
- Még ne, még nem vagyok házas.
- De még lehetsz.
- Miért te nem?
Nincs válasz, pontosabban mindketten tudjuk a választ, nyilván lehet, de egyelőre ez neki még nem aktuális, meg amúgy sem tudja elképzelni. Aztán Chris kissé kevesebb energiával néz rám. Most, hogy így nézem őt, én úgy tudtam, hogy nem egyedül jön.
- Figyu, az van, hogy Ramon ma reggel kómásan benézte az első lépcsőfokot, szóval leszánkázott egy emeletet. Eltölt egy bordája, meg a bal térde kiment, de azért sok boldogságot küld és csinált nektek sütit is, hova tegyem? - mutatja a dobozt a kezében, én meg nem nagyon tudok most ettől köpni-nyelni.
- Most csak szivatsz, ugye?
- Bár azt tenném, de eskü megjártam ma vele a kórházat. - Bólogat Sáinz is, az én szívem meg elkezd nagyon gyorsan verni.
- Hát ez nagyon király – túrok a hajamba és fordulok magam körül kettőt, próbálva kiszúrni a vendégek közül egy figurát, aki segíthet. Aztán ránézek Sáinzra és megfogom ezúttal én az ő vállát.
- Akkor ezt megnyerted magadnak!
- Ööö, hogy micsodát?
- Te fogod leszek a ceremóniamester. Meg a nap dumása. Ne nézz így rám, hát ezt csinálom nap, mint nap lényegében, most is csak lökj valamit, vagy tudja a faszom, de kell valakinek dumálnia. - Pánikolok addig, míg Sáinz meg nem nyugtat afelől, hogy minden fasza lesz, bízzam csak rá. Ettől mondjuk nem lettem kellően nyugodtabb, de elfogadom a sorsomat.
- Hol van Grace? - Kérdi újra Sáinz.
- Domival, gondolom.
Aztán meglátom apámat, meg Tiniéket, szép lassan megérkezik mindenki, de annyira nem akarok én itt vendéglátói szerepet játszani. Már minden bajom van, csináljuk már. Ezt persze észreveszik rajtam a srácok is, úgyhogy míg Chris leteszi az asztalokra a sütit, Sáinz mögép lép észrevétlenül és a fülembe súgja.
- Chill van már, haver!
- Jöjjön már Domi aztán basszunk be.
BEE




If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
It's time to make a decision | Domi & Tiger | Wedding day
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A day at home - Domi & Tiger stories
» Lena&Natalie - A wrong decision
» when we first met- Hwan & Domi
» Domi & Sinclair / The first meeting.
» Long time since the last time - Levi & JJ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: