New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Nicholas Graham
TémanyitásNicholas Graham
Nicholas Graham EmptySzer. Jan. 10 2018, 21:14

Nicholas Graham

Mindig nézz hátra, mert sosem tudhatod, hogy ki van mögötted!


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Nicholas Graham
Becenevek: Nick, Nicky az ász
Születési hely, idő: 1984.12.14.
Kor: 33
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Az ágyamban szeretem őket. Hosszútávon…hazudjak?
Csoport: Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Stanford University, informatikus
Ha dolgozik//Munkabeosztás: CIA ügynök
Ha dolgozik// Munkahely: Mindenhol a világban
Hobbi: kukkolni, keresztrejtvényt fejteni, aludni, mert nem sokat szoktam, békacombot enni, kosarazni
Én lennék a sokak által ismert James Bond, a legszuperebb titkos ügynök, aki legyőzi a rosszfiúkat, a legjobb nőkkel hál, és ráadásul annyit keres, hogy nem tudja mire költeni, sőt ezt tetézzük méregdrága öltönyökkel, és puccos koktél partikkal. A filmekben ismert kép nagyon is eltér a valóságtól, de talán kezdjük az elején a történetet.

A legátlagosabb informatikus ábrázattal kezdtem meg az egyetemet, nem tűntem ki a tömegből. A pattanások nálam is szerepeltek, a görbe orr, de még a szemüveg is elsődleges helyen állt. Minden ellenem játszott, nem volt egyetlen barátnőm se, a legjobb társaságom a hálózaton teremtett banda volt, akikkel éjszakákba nyúlóan nyomtuk a virtuális világ nagy játékait, és már tesztelői szinten adtuk a parancsokat. Nem kívántam a napsütést, és az ételeket sem, én bite-ból táplálkoztam. Az anyám rosszul is volt, hogy ilyen fiacskája van, az apám meg elintézte annyival, hogy még nem találta meg önmagát. Egy hollywoodi mamával, és egy forgatókönyvíró apával szinte üvöltött volna a jövőm a filmiparban, de rühelltem a rivaldafényt. A zoknimat is fordítva hordtam, hogy kikészítsem a drága szülőanyámat, akinek a tisztaságmánia nem teremtett akkora káoszt, mint a hírnév utáni sóvárgása. Nem hazudok abban, ha napjában ötször nem dörgölte az orrom alá a felsőoktatási baklövésemet. Szerinte a színművészeti a véremben van, már az anyatejjel is a tehetséget szoptam magamba, párdon a tudást. Milyen kár, hogy mostanra ebből nem maradt egy halovány hullócsillag sem. A befelé fordulás nagymestere lettem, azt nem állítanám, hogy nem volt tehetségem, csak erről az őseim nem tudtak abban az időben. Feltörtem ezt-azt, ha unatkoztam, és már a fantasy birodalom se hódított akkora hévvel, mint azelőtt. Tisztán emlékszem a fordulópontra. A fekete öltönyös krapekra, aki az informatikai szigorlatra jött be, és egy rövid névsorolvasás után kikéretett a terem elé. Vörös és fekete kockás ingben, egy szakadt, a fenekemet alig takaró farmerban köptem le a cipőjét, mert a rágógumi lufis bemutatóm félresiklott. A távolságtartó viselkedése, a kimért, decens, már katonai hűvösséggel bíró férfi közölte, hogy a Központi Hírszerző Ügynökségtől jött, és felkíván venni a CIA következő turnusába, mint titkos ügynököt. A kérdések hada száguldott át az agyamon, de végül egyetlen kérdőjel lebegett a lelki szemeim előtt: Mikor kezdhetek?

A pöcs énem a szórakoztató business eme ágát képviselte kedves olvasó, csak lásd ez nem a mese, hanem a puszta tényközlés. James Bond helyett Bó-Bimbó is lehetnék, de a lényeg, hogy a jó kinézet, és a sok kurva még nem egyenlő ezzel a munkával. Némi furmányosság, leleményesség, kibaszott magas intelligencia hányados szükségeltetik (ahhoz, hogy az enyémet elmondjam, meg kellene, hogy öljelek, és ez nem vicc), meg némi szerencse, hogy felfigyeljenek rád a nagyok. A munkám szerelmese vagyok, élvezem a kalandos utakat, a kódfejtést (ehhez részben hozzájön a nagyszüleimmel eltöltött rengeteg keresztrejtvény fejtő est), és a nőket. Ebben nem mondtam teljesen igazat, de a munkám részét képezi a hazugság, vagyis a tökéletes álca. A nők imádják a rosszfiúkat, a szerepeket, és bármit elhisznek. Imádom a gyengébbik nemet, zavarba hozni őket, elmésen társalogni, a kezüket fogni, de mégis a barlangászat vonz a legjobban. Szeretem a nedves, és szűk helyeket…haha, csak vicc volt, vagy mégsem? A szüleim úgy tudják zoológus lettem az informatika helyett, és Afrikában kutatok. Milyen szép is lenne a történet, de igazából egyfolytában utazok, nincs egyetlen állandó lakóhelyem. Az állatokat valóban szeretem, de nem értek hozzájuk. Eladni magam már más dolog, talán anyámnak igaza volt, és a színészet a vénáim kiapadhatatlan ihletforrása. Meg akarsz ismerni? Akkor sok sikert, még én se tudom, ki vagyok. Talán az új szomszédod, a boltba járó srác, vagy az ágyad alatt gubbasztó perverz?


Minden kezdet nehéz.


Nem is olyan régen foglaltam el az új lakásomat New York szívében, mert végre nem halandzsa nyelven kell beszélnem, valóban amerikaiak között lehetek, és úgy tűnik, hogy egy időre itt is maradok, hacsak a feletteseim nem döntenek úgy, hogy véletlenül áthelyeznek egy másik országba…kivételesen bánnám, mert tetszik a kanapém. Minden átmeneti szállásomon akad egy berendezési tárgy, amit megkedvelek, és ez a műremek nagyon jól passzol az ízlésemhez. A bolhapiacon akadtam rá három napja, és szinte kérlelt, hogy vegyem meg. Nem kell azt hinni rólam, hogy meleg éghajlaton nyomulnék, de ettől függetlenül még van lelkem, és egy hobbim, amit nevezhetünk úgy is, hogy gyűjtögetés. Tegnap késő estére időzítettem a felhozását az emeletre, hogy ne ismerkedjek véletlenül össze a házban lakókkal, de ezzel elkéstem. Egy néni már a sarokból figyelt, és kiszólt, hogy fel fog jelenteni csendháborítás miatt. Egy kutya rávizelt a „Welcome” feliratú lábtörlőmre, így minden oldalról megkaptam az üdvözlést. Nem akartam felhívni magamra a figyelmet, átlagosan közeledtem…csak nem nappal. Most is lement már a nap, a függönyök még hiányoznak az ablakokról, de egy lepedővel azért elfedtem őket az árgus szemek elől. Miért is olyan fontos ez most? Kérem..a klassz ülőhelyem véres lett. A „futár”, aki történetesen a vacsorámat hozta egy kis extra feltéttel érkezett, pontosabban egy golyóval próbált a fejemre célozni, de nem jött össze neki. Sajnálom a szentemet, mert megvolt rá a lehetősége, de túl bénán adta elő a történetét. Gyorsabban vetődtem, és nyúltam a sajátomhoz. Az akcentusából már gyanakodnom kellett volna, de úgy voltam vele, hogy New York amolyan olvasztótégely, ahol annyi nép él egymás mellett, hogy követhetetlen a felmenők kiléte. Én se vagyok teljesen „idevaló”, mégsem töröm az angolt. Ez a tag meg a spirglipapírral is jobban kijött volna, mint a nyelvvel, de nem ítélkezem. A hangtompító egy csodatalálmány, hát szinte vigyorogva intéztem el, és most ott fekszik az én vadonatúj kanapémon. Nem hiszem el, hogy nem lehet egy átlagos napom, amikor megeszek egy pizzát, feltörök egy-két oldalt, és aztán lefekszem aludni. Miért olyan nehéz kérés? Friss vagyok a városban az tény, de még nem ok arra, hogy megöljenek. A telefonom megcsörren, és sóhajtva pillantok a kijelzője. Igen…hát az anyukáknak különös megérzésük van arra, hogy mikor hívják fel a fiacskájukat. Megköszörülöm a torkomat, és elhúzom a képernyőn a zöld gombot.
- Szia mama…hogy merre is? Ja igen, az oroszlánok párzását figyeltük ma meg. Bocsánat nem volt térerő. Tudom, hogy a jövő héten lesz a premiered, és igyekezni fogok, hogy ott lehessek, de ez tudod, hogy nem úgy megy….öhm most mit csinálok? – vakarom meg a tarkómat, és a holttestre réved a tekintetem. Hogyan fogom eltakarítani mindezt reggelig? Fel kellene hívnom az Ügynökséget, hogy küldjék ki a „Takarító brigádot”? Nem tudom, de ideje lenne lerázni a mamámat, mert mégsem állhatok ilyen töketlenül a nappalimban.
- Hát…csak a gép mellett ülök, és megpróbálkoztam a főzéssel is, de ez a szabadban felér egy tornádóval. Persze, hogy nem csatangolok el az éjszaka közepén, minek nézel engem? Micsoda?! Ezt most nem kérdezted meg…ugye? – felszökik a magasba a két szemöldököm, és majdnem elkáromkodom magam, de ugye az anyámról van szó. Most sóhajtok egyet, és lehúzom a gatyám szélét.
- Határozottan tiszta még az alsóm. Nem felejtem el, tudod, hogy elhoztam magammal. Fejezd be, és üdvözlöm apát is. Nem felejteeeem el. – zárom rövidre a beszélgetést, és kinyomom, mert napestig tudna regélni a be nem teljesült álmáról, hogy miért nem lettem színész, vagy valami más, ami közelebb áll a szívéhez, mint a zoológus. A halott tagra nézek, és már úgy vagyok vele, hogy keresek egy zsákot, mikor kipillantok az ablakon, és lám a szomszéd házból figyel két szempár. Mi a fasz?! Odalépek, és eltakarom a belátás lényegét, és a csajra kezdek el mutogatni.
- Ki vagy te? – erősen gesztikulálok, és mikor rájön, hogy ő az, akinek konkrétan füstjeleket küldök, leesik az álla, és a tenyerébe temeti az arcát. Mosolygást vált ki belőlem, de éberen őrködöm, hogy ne lásson többet, mint amit kell, de az is lehet, hogy már tanúja volt hamarabb is a dulakodásnak? Nem tudok rájönni, de egy próbát tehetek. Felkapok egy táblát és ráírom a nevemet, de talán ebből a távolságból nem látszik olyan jól, mint kellene. Bepróbálkozom, és felmutatom, de hunyorog, és megrázza a fejét. Akkor mi legyen? Megvakarom az államat, és ekkor jön a nagy áttörés. Felmutatom az ujjamat, és szimplán leveszem a felsőmet, aztán intek neki. Megteszi…mert felsikolt, és behúzza a függönyt. Szuper…még ilyen hatással sem voltam nőre. Még gondoltam várok egy kicsit, de nem történik semmi. Ideje munkához látnom, de holnap tuti felkeresem őt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nicholas Graham
Nicholas Graham EmptyCsüt. Jan. 18 2018, 21:04

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Nick az ász! (Mert miért ne? Razz)

Azt hiszem most elhullajtottam pár örömkönnyet Jesse Williams miatt, mert imádooom, szeretem.. Nicholas Graham 2624752903 De gondolom nem azt várod, hogy dimenziókapukat nyitogató félelmetes rajongásig fajuljon ez az egész, így rátérek a történetedre. Smile
Mint ahogyan azt már úgy tűnik mindenkinek elmondom, de nagyon oda meg vissza vagyok az ügynökös sztorikért. Erre te meg belibbensz, mint titkos ügynök. Milyen menő már!  Nicholas Graham 3874598021  (Bár erről ugye nem tudhatok) Azért a választott munkád se semmi ahhoz képest, ami valójában vagy, teljesen eltávolodva a szülői elvárásoktól meg az úttól, ahova csábítottak téged. Szerintem egy egészen jópofa jellemzést sikerült összeraknod, ami többször is mosolyt csalt az arcomra, ahogyan a bemutatott nálad hétköznapinak tudható történeted is, benne a szigorúan titkos világod elmaradhatatlan részleteivel. Valahogy mindig így szokott lenni, hogyha próbálod kerülni a külvilágot, az fogja magát és a nyakadba vetődve csimpaszkodik beléd, mint egy kis majom. De hát ilyenek ezek a szomszédok! Mondanom sem kell, hogy kukkoló hobbidból következtetve társadra akadtál ebben a legvégén az egésznek. Azért kíváncsivá tett miképp fog az a beszélgetés lezajlani közöttetek. Biztosan semmi köze nem lesz a kínoshoz, csak könnyen lehet, hogy pont az lesz! Very Happy Ennek ellenére várom, hogy megtudjam milyen kalandokban, és őrült szomszédokban lesz még részed. Így menj és foglald le anyámdeimádomaképedet arcodat, aztán irány játszani, meg titkos dolgokat csinálni. Jó szórakozást! Nicholas Graham 4146035580


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nicholas Graham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nicholas Warren
» Nicholas H. West
» Nicholas Santos
» Nicholas Pickmore
» Will Graham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: