New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 141 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 129 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

A day at home - Domi & Tiger stories
TémanyitásA day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyKedd 4 Okt. - 21:55

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Én azt hittem, hogy tökre fel fognak gyorsulni az események, eleinte annak is tűnt, de aztán mintha mindenki behúzta volna a kéziféket és nyomtak volna egy megálljt. Kérdeztem Qadirt, hogy mi van, elmondta, hogy lehet változik egy-két dolog, de ezúttal én legyintettem rá, mert félúton rájöttem, hogy inkább nem is érdekel. Az elmúlt időszakban nem érzem magamon azt az erőt, ami a lelkes és törekvő csempészfiúcskát jellemezte eddig. Úgy vagyok vele, hogy jó, majd, ha lesz munka, meg kellek, akkor szóljanak, addig meg hagyjanak békével.
Őszintén szólva, én sem tudtam, hogy ennyire sokat fogok foglalkozni a saját családommal. Voltam apámnál, nem is keveset, melóztam is nála, szintén nem keveset, aztán valami hirtelen felindulásból meglátogattam anyámat és a családját (baszki, életem egyik legrosszabb húsz perce volt), de legalább megismertem a féltestvéremet, akiről kiderült, hogy szintén Tininek hívják, hogy basszanak seggbe, mert biz’ isten törökké gyötörni fog Tini (ezúttal nem a féltesóm) szelleme. Aztán hazajötte, megint átmentem apámhoz és újra összevesztem vele, mint életünk során annyiszor és azóta hisztizik, hogy úgy látogattam meg anyámat, hogy nem szóltam neki. Mert ha szóltam volna neki, akkor előtte veri ki a hisztit és nem utána. De mindegy. Értem, hogy nem akarja, hogy közeledjek anyámhoz, mert attól tart, hogy még kevesebb időt leszek vele ezután. Az mondjuk nem vette, hogy mióta kijöttem a dutyiból, szinte csak az éttermének felmosóját mosom és többet láthatta a képemet, mint az elmúlt másfél évben összesen. Persze tudom, hogy szeret és ő is tudja, hogy ez kölcsönös. Ezért nem értem, mit problémázik anyámon, meg azon, hogy most sem alszok otthon, mint már tíz éve nem.
Nem mondom, hogy megszoktam az új lakást, de azt sem állíthatom, hogy nem. A legutóbbi lakásomat a zsaruk szétbarmolták, aztán Grace-éknél laktunk egy ideig, nemrég meg megvettük ezt az új háromszobás lakást és próbáljuk úgy berendezni, hogy ne vesszünk össze a dizájnon Domival. Csak a teljesség igénye nélkül: legalább van beleszólásom a lakás kinézetébe, nos, a farmon, Kolumbiában, meg a sitten annyira nem sok volt. Konvergált a nullához.

- Figy… - Hol van? Miért lett három szobás lakás? Nem tudom, leginkább azért, mert ez volt ott, ahol akartunk lakást venni. Venni, nem bérelni. Ennek hozománya viszont az, hogy Domi bárhová képes látó- és hallótávolságon kívül kerülni. - Hagyd Gracet most, jó? Elég sok nyűgje-baja van a napokban - mondom, miután felfedezem a tartózkodási helyét. Persze, mit törődök én itt Grace-szel, amúgy is a bébiszitterkedéssel pénzt keres, de azért három óra miatt csak nem kell csőszt hívni Assiahoz.
- Itthon tudok maradni vele, amíg végzel. - Gondolom boltba megy, tegnap még így volt, meg ki tudja még hány helyre. Fodrász, ruhabolt, mindenbolt, de lehet azóta ez változott.

Így lett az, hogy kettesben maradtam otthon Assiaval. Nem ez az első alkalom, de alapvetően max fél órákról volt szó. Akkor sem történt semmi baj, most sem gondoltam, hogy őskáosz alakulhatna ki. Aztán persze, ahogy kilépett Domi…
Eltört csillár, üvegdarabok a földön, Assia kúszik-mászik-fut mindenfelé, miután megtalálta a polcon lévő kokaincsíkot és jógyerek módjára rögtön szájába vette. Én meg futok utána, de egyszer a parfis kólint fejbe, máskor a csúszós padló, miközben a gyerek már elkezdett mellé kakilni a wc-csészének. Aztán ahogy Domi hazaér és benyit az ajtón…

- Szia! - nézek rá a nappali frissen vett hosszúszőrös szőnyegéről. Testem lassan kezd zsibbadni, mindeközben Assia a hasamnak könyökölve hol felugrik, hol pedig visszafekszik a hasamra. Nem, nyilván nem történt semmi baj, vagy káoszra utaló jel. Egy gondoktól mentes pisi és egy közös gyros evés után lefeküdtünk a nappaliba Tom és Jerryt nézni. Mert mondtam neki, hogy ez jó lesz és hitt nekem. Aztán itt röhög, mindig mikor Tomot fejbe basszák. - Új slágermese van. Csak mondom -mondom, de nem készülök felkelni, maximum akkor, ha Assia könyöke izgalomból megint benéz a bordáim közé. Ez a mese azért is jó, mert eloszlatja a stressz és a pánikot, ami időnként kialakul bennem, habár mindig igyekeztem ezt nem Domi tudtára hozni. Csak mert tudom, hogy sejti, hogy nem feltétlenül van minden rendben velem fejben. Az elmúlt hónap elég hullámzó volt, időnként veszekedtünk, de azért főként jól megvoltunk. És lassan én is felfogom, hogy baszki, most már kapcsolatom van?
- Assia szereti a csípőset. - Az túlzás, de ha egy picit csíp azzal még jól megvolt. Két kézzel tartotta a fél gyrost, aminek a negyedét én ettem meg. Azt hittem, harap kettőt és a többi az enyém, de ez a kiscsaj bevágta a maga adagját rendesen. – Én meg éhes maradtam.
- 742 szó // random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyVas. 9 Okt. - 21:42

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Nem állítom, hogy az együttélésünk minden pillanata tökéletes, hogy zökkenőmentesek a mindennapok, de azt hiszem az a közös vonás bennünk, hogy mindketten azt akarjuk, hogy működjön. A veszekedéseket leszámítva, tök jól kijövünk egymással, kétségtelenül boldog vagyok és abban bízom, hogy ő is így érez. Mozgalmasan telnek a napjaink. Egy ideig még a régi lakásban húztuk meg magunkat Grace-el és Chris-el, azóta viszont vettünk egy saját lakást magunknak. Helyesebben mondva Tiger vette, az én szerény kis jövedelmem sosem fedezne egy ilyen lakást ezen a környéken. Az üres lakásból azóta otthon let, közösen csinosítgatjuk. Napközben még mindig a vendéglőben dolgozom Tiger apjának, de egyre erősebben érlelődik bennem egy saját kis cukrázda létesítése. Még nem hozakodtam elő az ötlettel Tigernek, egyenlőre szeretném, ha a fejemben teljes lenne a gondolat és a tervezés.
A fürdőszobában ácsorgok a tükör előtt, próbálom befejezni a sminket amit már kétszer kezdtem elölről, mert Assia folyamatosan kitalál valamit. Imádom, de néha annyira képes lefárasztani, hogy nap végére a nevemet sem tudom. Tiger éppen akkor talál rám, amikor az áfonyavörös rúzst végighúzom alsó ajkamon. A tükörben pillantok rá.
- Mi van vele mostanában? Mintha nem lenne önmaga kérdeztem tőle én is, de választ nem igazán kaptam, nagyon ügyesen kerüli ki a számára kellemetlen kérdéseket.
- Biztos? csúsztatom vissza a rúzst a neszeszerembe mielőtt szembe fordulok vele. - Nem less gond? bízom benne persze ez nem is kérdés, de Assiával kapcsolatban azért még vannak bennem kételyek. - Köszönöm átkarolom a vállát és hálából gyors puszit nyomok ajkaira, rúzsfoltot hagyva szám után.

Tényleg siettem. De a tervezett egy órából majdnem három lett. Elmentem bevásárolni, de közben még egy-két ruhabolnál is megálltam. Megittam egy kávét az egyik kedvenc kávézómba és beugrottam a fodrászhoz is. Nem terveztem, de szerencsére tudott fogadni. Kivágattam a hajamból és ha már ott jártam egy kis frissítő festést is kaptam. Ki tudja mikor less időm eljönni újra. Hazafelé cipekedve még megálltam a festékbolt előtt, hogy elkérjek egy színkatalógust. A hálónkban jó lenne valami szín, a fehéret nem szeretem. Mindkét kezemben három-három  kisebb – nagyobb csomaggal, lépek be a nappaliba. Őszintén elmosolyodom a látványtól ami fogad. Nem mondom, hogy nem izgultam azért, hogy itthon mi történik, de ez a meghitt és számomra csodálatos pillanat megdobogtatja a szívem. Lepakolom a szatyrokat a pultra, de tekintetem le sem veszem a kettejük párosáról. Szerencsés vagyok.
- Hello köszönök egy kis fázis késéssel. Széles mosollyal az arcomon lépek oda kettejükhöz, hogy Assia lányom feje búbjára nyomjak egy puszit, majd Tiger ajkán ismétlem meg ugyanezt a mozdulatot. Leülök a kanapéra.
- Pompás, azt az unikornisosat már úgy is untam néha elgondolkodom azon, hogy miért gyártanak le ennyi idióta mesét, de a gyerekek szeretik. Színes, dalos, vicces.
- Mi ettetetek? érdeklődöm még mindig mosolyogva.
- Bevásároltam. Arra gondoltam, hogy süthetnék egy kis pizzát. Mit gondoltok? azok után amiken keresztülmentünk mi ketten, nem is olyan régen, nagyon fura ilyen hétköznapi dolgokról beszélni vele. Mintha cask egy teljesen normális család lennénk, normális problémákkal. Sosem tudjuk, hogy mikor fordul a feje tetejére az életünk, de azt hiszem Tig mellett megtanultam – legalábbis igyekszem- élvezni a jelent és kevesebbet aggódni a jövőn.
- Ma menned kell dolgozni? dőlök hátra az iszonyatosan kényelmes kanapén, lábaimat előre nyújtom a fotelbe. Elfáradtam.



thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyKedd 11 Okt. - 19:24

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Megtorpanok, ahogy meglátom a fürdőben Domit sminkelni. Általában nem rontok be hozzá szépítkezéskor és nem nézem végig a folyamatot, de azt kell, hogy mondjam, elég dögös nő, ahogy rúzzsal emeli ki ajkait. Szemeimmel végigmérem, pimasz mosolyom pedig elárulja, hogy tetszik a látvány.
Nem áll szándékomban megfosztani Gracet az egyik legnagyobb bevételétől, de szerintem nem kell minden apróságért őt hívni csak hogy vigyázzon Assiara. Láttam a lányon, hogy imádja a gyereket, megkedvelte, az én bizalmam pedig nem rendült meg annyira, hogy ne merjem rábízni a kislányt, de azért más a helyzet bébiszittert fogadni úgy, hogy Domi egyedül neveli a gyerekét, vagy úgy, hogy már én is itt vagyok, szabad vagyok. Kérdésére csak vállat vonok jó nagy lendülettel, mivel nem tudok válaszolni neki, fogalmam sincs, mit van Grace-szel, nem látok a fejébe. De elnézve, hogy Chris is gyogyós mostanság, lehet ez valami családi ügy lesz. Vagy nem, nem tudom.
- Mi baj lehetne? - Tudom, híres utolsó szavak egyike, de most komolyan, itthon leszünk, eddig is itthon voltunk, csak most anya picit elmegy. Nem tudom, hogy azért kérdezi Domi, mert nem bízik bennem, vagy csak meg akar kímélni valami olyantól, amire nem állok még készen, vagy álmaimban sem számítanék rá. De én továbbra is nyugodt vagyok. Lassan sétálok oda hozzá, nyomok egy csókot homlokára (mert az ajkát most rúzsoszta le), majd kilépek a nappaliba, hogy valami kaját rendeljek.

Miután megkajáltunk, kifeküdtük a kajakómát (vagyis inkább csak Assia, én főleg csak a telefonomat nyomkodtam, hogy rendeljek még valami mást is, ha már a gyrosból ő többet evett, mint amennyit én elhittem, hogy egy kislány meg bír enni), aztán lefeküdtünk Tom és Jerryt nézni. Olyat akartam, amit én is szívesen nézek, mert mégiscsak így fer, arra viszont nem számítottam, hogy Assia ennyire élvezni fogja ahogy a két jószág ennyire püföli egymást.
Assia alig veszi észre, hogy az anyja megjött, úgy bele van merülve a mesébe, csak a puszijára néz fel rá, majd egyből vissza az egérre és a macskára. Az én figyelmemet mondjuk az anyja jobban magára vonja.
- Gyrost. Csípősen és fokhagymásan - Csak mert igenis beárulom Assiat, amiért nekem alig jutott, de pont ezért a pizza szóra már én is félig ülő pozícióba tornázom magam. - Úgy érted, egy nagy pizzát? - kérdezek vissza és megpróbálom nem elröhögni magam. Csak-csak sikerül már felállnom a földről, el is zsibbadtam rendesen, de basszus, még mindig sokkal nagyobb kényelemben vagyok itt, az új lakásban, mint a börtönben. Jut eszembe, kártérítést még nem kaptam meg, amiért annyi ideig lecsukva tartottak hivatalosan ártatlanul, bár lehet azt amúgy sem kapnám kézhez, mert Qadirék benyelik úgy, mintha sosem lenne az az enyém. De igazából leszarom, csak hagyjanak békén.
- Nem tudok róla. Nekem még nem szóltak. - Merthogy mindketten tudjuk, hogy az, hogy én nekem mi van előre bejelentve és eltervezve az egy dolog, a valóság pedig megint egy másik. Bármikor hívhatnak, hogy ugrás van. De a lényeg, hogy most látszólag nyugodtak a napjaim, vagyis ez a pár nap.
Ha közben nekiáll elpakolni, vagy a pizzát előkészíteni, elfog a gyomorgörcs. És nem csak az, egyenesen megfeszül a testem, nyelek egyet. Próbálom leplezni, úgyhogy inkább leülök a konyhapultra és előveszem a telefonomat, kitörlöm az összes keresési találatot, amiket azért nyitottam meg, hogy kaját rendeljek. Végül leteszem a telefont, beletúrok hajamba és nyelek ismételten egyet.
- Domi? Vagy Céline… - szólítom meg a megszokott nevén reflexből, aztán magamat is pontosítom. Tudom, hogy a Domit szereti, mert a Céline már nem ő, az a lány már nem létezik, de én szeretném azt hinni, hogy azért még mindig ez az igazi neve. Az ő igazi valója. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy tudom, mit akarok neki mondani, vagy tőle kérdezni, ez inkább hangzott tőlem most valami segélykiáltásnak. Nincs baj, jól vagyok, fizikailag biztosan. Csak beszélni akarok vele.
- 742 szó // random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyKedd 11 Okt. - 20:13

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

A kérdésére, hogy mi baj lehetne inkább nem válaszolok. Egy olyan aktív és iszonyatosan makacs kislány mellett mint a lányom rengeteg „baj” történhetne. Néha még én is őgy érzem magma estére, mint egy felmosórongy és az összes türelmem eljátssza. Bízom Tigerben nem erről van szó, az életem is a kezébe adnám, pusztán tapasztalatlan a gyerekneveléssel kapcsolatban és nem tudom hogyan oldana meg egy Assia által generált próblémákra. Ugyanakkor ez jó alkalom arra, hogy megismerjék egymást és azt hiszem ez nem csak nekem fontos, hanhem nekik is. Össze kell csiszolódnunk minden tekintetben mert mostmár egy család vagyunk. Amikor elszöktem Párizsból azzal a reménnyel, hogy itt kezdek új életet az akkor még meg sem született lányommal legmerészebb álmomban sem gondoltam volna, hogy néhány évvel később családom lesz. Hogy nem leszek többé az a magányosan temgődö nő, aki Brooklynban voltam.
- Ne adj neki csokit, attól teljesen bepörög látom el még egy utolsó jó tanáccsal mielőtt kilépek az ajtón, magma mögött hagyva a két legfontosabb embert az életemben.

Tényleg mindent megtettem annak érdekében, hogy rövidre zárjam a vásárlást, de kihasználva a hirtelen támadt szabadidőmet elcsábulok egy fodrászat előtt sétálva. Mintha nem is lettem volna az a személy, aki hosszú évekkel ezelőtt Párizsban minden szabadidejét vásárlással és szépségszalon látogatásával töltöttem.
A kissé hosszúra nyúlt szédelgésem után csomagokkal megpakolva érkezem haza és amint megpillantom őket a szőnyegen heverészve kellemes boldogság uralkodik el rajtam. Szerintem fogalma sincs arról, hogy milyen boldoggá tett most.
- Ezek szerint éhen halni nem fog a kisasszony. most bebizonyosodott, hogy túlságosan óvni próbálom mindentől, eddig vigyáztam arra, hogy ne egyen túlságosan megterhelőt a kis gyomra, de úgy tűnik, hogy teljesen fölösleges volt az aggodalmam.
- Egy nagyot! kezemmel eltúlozva mutatom a méretet. Szerintem Assia már nem fog vacsorázni, de okozhat meglepetéseket. Az egyik papír tasakot magam elé húzom a pluton és gondolotaimba merülve egyesével pakolom ki belőle a vacsora hozzávalóit.
- Remélem ma már nem is szólnak, terveim vannak veled kacsintok rá játékosan egy kilo paradicsommal a kezemben. Nem állítom, hogy teljes mértékben sikerült hozzászoknom ehhez az életvitelhez, de nagyon igyekszem. Nevem hallva felkapom a fejem és rápillantok. Annyira idegen tőle hallani a nevem, szinte már sérti is a fülem.
- Igen? pillantok rá kérdő tekintettel. Hangja elég megijeszt. - Baj van? nem szokott ennyire kétségbeesett lenni a hangja.
- Assia! kérlek ne ugrálj a kanapén. szólok rá a túlságosan belelkesedett négy évesre, de látszólag egyik fülén be és a másikon ki amit mondok.

thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyKedd 11 Okt. - 21:06

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Mikor Domi hazaér, a lányával ellentétben az én tekintetem leragad rajta és az új frizuráján. Ahogy telnek a napok, úgy Domin is érződik, hogy mintha kezdene visszatérni a normális életbe és próbál normális szabadidős tevékenységeket kitalálni, gondolok most arra, hogy Assia elrablása után az érte való rohangálás annyira nem tartozik a normális tevékenységek közé. Az ráadásul mentálisan teljesen földre vitte őt, éreztem rajta, hiába nem sűrűn kérdeztem rá direktbe erre. Nem akartam feltörni a sebeit.
- Tök jó lett a hajad! - mondom mikor megcsókol a lánya után. Most míg itthon voltunk kettesben, azon is elgondolkodtam, hogy vajon mennyire jó ilyeneket a lánya előtt csinálnunk, de végül is már rég mindegy, mert ismeretségünk során majdnem megfektettem az anyját Assia szeme előtt, úgyhogy ha el lehet ilyenekkel rontani egy kislányt, már megtettük.
Egyúttal pedig azon is elgondolkoztam, hogy miért alakult úgy ez a két-három év, miért lett ez életem legnagyobb változását keltő időszak. Lehet csak fejben most értem meg, lehet annyi sok és páratlan esemény, akció történt ezalatt és közben Domi is itt volt, akibe kapaszkodni tudtam, mikor nehéz volt és fájt az élet annyira, hogy még levegőt is sírva vettem. Az elején még képes voltam bántani őt. Mentálisan és fizikailag is, talán. Mondjuk sosem voltam az a gazember, aki élvezte volna ezt és ha mentegetőzés kellene, végül is Domi beleegyezésével dogtam csak meg őt, noha tudtam, hogy az az igen az nem mindig őszinte vágyakozásokból telt. Nem is tetszett annyira, mint a mostaniak.
Mikor mondja, hogy tervei vannak velem, elsőre megijedek, aztán huncut mosolyt veszek fel, a gyomorgörcsnek köszönhetően ezúttal inkább erőltetetten, habár őszintén.
- Oh... - Tekintetemből és kéjes hangomból pontosan tudhatja, hogy mit sejtek ezekből, de hát, mikor legutóbb ezt mondta, akkor mindketten nagyon hamar meztelenül kötöttünk ki a kanapén. Az jó este volt, tényleg.

Egy ideig csak nézem, ahogy a paradicsomokkal és egyéb pizza alapanyagokkal bíbelődik, igazából segíthetnék neki, nagyon is segíthetnék neki, de per pillanat úgy érzem, hogy menten összeesek, amint felállnék erről a szar konyhaszékről. Nagyon mély érzelemvonaton voltam túl az elmúlt hónapokban, amiről sosem tudtam igazán beszélni neki. Őszintén szólva, most is nehéz, de elhatároztam, hogy végre megpróbálok kinyögni valamit, hogy végre belelásson a fejembe.
Ennek érdekében dobom el a telefonomat és egy sóhajt követően megszólítom. Csak mert ha nem szólítom meg, sosem fogok tudni elkezdeni beszélni, így meg már legalább nincs visszaút. Velem szemben mindig ez a praktikus taktika, olyan helyzetbe kell sodorni, amiből már nincs visszaút és akkor meg fogok tenni egy lépést, vagy kettőt, vagy ki tudja, talán sokat is. Pont így kerültem a bandába is. Ki tudja, mi lenne most velem, ha nem lövöm le az a remegő fazont.
- Nincs... - felelem egyből, mintha kibúvót akarnék, aztán ültömben pördülök meg Dominique erős hangjára. Szinte megijedek, felijedek akárcsak álmomból ébrednék fel. De legalább felpörgött a vérkeringésem, ami jó, ez mindig jó. Visszafordulok a konyhapult felé.
Nem tudom, hogy kell ezt csinálni, vagyis de, tudom, de egy nyomorék vagyok az ilyenekben, viszont azt is tudom, hogy most, itt, teljes görcsben és maximális pulzussal nem pörgök fel, akkor nem tudom, mikor lesz rá alkalom. Most nem is ez a tökéletes.
- Miért ilyen kurva nehéz ez - suttogom magamba, az orrom alatt, de talán Domi is meghallja, úgyhogy virtuálisan fegyvert szorítok saját fejemhez, mert ha nem nyögöm ki, akkor fejbe lövöm már magam.
- Hozzám jössz? - Pillantok fel ott, a pulton könyökölve Domi szemeibe, azt sem tudom, tényleg kimondtam-e, vagy csak képzeltem. De várok, lefagyva, megfagyva, remegve, görcsösen. Le kellett volna térdelnem, de nincsenek jó emlékeim a térdeléssel kapcsolatban. Bárhogy is, már mindegy, mert kimondtam, azt hiszem kimondtam és most elkezdett fejemben kattogni az óra, várva egy igent, vagy egy jókora nemet. Zombiként húzom elő pólóm ujjából a kis dobozt, benne a gyémántköves gyűrűvel, remegő ujjakkal felnyitom, mert erre még csak-csak képes vagyok. Ahhoz képest, hogy egész délután erre készültem, telejsen röktönzés lett minden, főleg azután, hogy majdnem lefordultam a székről.  
- XXX szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptySzer. 12 Okt. - 15:40

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Hosszú idő óta most először érzem azt, hogy minden rendben lesz. Most először nem félek a kiszámíthatatlan jövőtöl. Tudom, hogy a mi esetünkben soha nem lehetünk biztosak teljesen semmiben, tisztában vagyok a Tiger által élt élet következményeivel, de őszintén mondhatom, hogy végre pozitívan tekintek a jövőbe. Nagyin rögös az út ami mögöttünk van, borzalmas dolgokat éltünk át együtt, teljes mértékben megérdemeljük azt, hogy az elmúlt napok ennyire idillikusak voltak. Holnap talán ismét a fejée tetejére áll a világunk, de most minden olyan jó, igazán boldog vagyok. Tigris mellett azt hiszem megtanultam élvezni a pillantot, megragadni a jelent és kevésbé görcsölök azon, hogy mi lesz holnap. Sokkal lazább lettem azt hiszem, legalábbis nagyon igyekszem az lenni.
Nem terveztem semmi különlegeset ma estére, egy kis pizza sütögetésen kívül ma semmi másra nem vagyok hajlandó. Aztán vacsora után Assiát beimátkozom az ágyba és terveim szerint egy pohár bor és Tiger társaságában csak élvezem a kivilágított város látványát és a férfi társaságát. Aztán, hogy mit sikerül kivitelezni ebből az még a jövő titka, de már attól boldog leszek, ha végre mindenféle könyörgés nélkül sikerül ágyba dugni a lányomat. Komolyan mondom, hogy ahogy nő úgy makacsodik, lassan már nem lehet bírni vele.
Szótlanul pakolom kifele a szatyrot, megpróbálva rendszerezni azt amire szükségünk lesz a vacsora készjtése során és azt amire nem. Sokkal több mindent szerettem volna bevásárolni, de úgy ítéltem meg, hogy ennyi éppen elég lesz cipekedni. Megtorpanok a mozdulatban. Tiger hangja enyhén szólva is megrémiszt, úgy cseng a hangja, mintha éppen kínoznák, az arckifejezése meg szinte már a rettegést tükrözi vissza. Elképzelni sem tudom, hogy hirtelen mi történhetett vele, néhány röpke perccel ezelőtt még semmi baja nem volt. Komolyan aggódom.
- Biztos? kérdésemre tagadó választ ad, de őszintén szólva ezt elég nehéz elhinni látva az arcát. Mint akinek húzzák a fogát.
Assia lányom éppenséggel úgy dönt, hogy kizár minket az életéből, a Tom és Jerry zenéjének ritmusára ugrál a kanapén, teljesen figyelmen kjvül hagyva azt amit az előbb kértem tőle. Már éppen készülök ismét rászólni, ezúttal erőteljesebben, de Tig remegő ajkait olyan szavak hagyják el amire nem számítottam.
Lefagyok. Tekintetem a férfi arcvonásain járatom miközben azt próbálom kitalálni, hogy mit is jelentenek azok a szavak amiket hallok. „Hozzám jössz? ” újra és újra hallom a fejemben felcsendeülni az erőtlen hangot.
- Mármint mire gondolsz? kérdezek vissza mint egyt idióta, mellkasomban hangosan dübörgő szívvel. Pedig tudom, hogy mire gondol, teljesen világos, mégis nehezen tudom értelmezni. Erre egyáltalán nem számítottam, hogy teljesen őszinte legyek. Sem most sem pedig a közeljövőben. Eljátszottam néhányszor a gondolattal persze, de hangosan kimondani sosem mertem volna. Nem tudom, hogy kezem szorítása mikor enged, de a paradicsomok tompán csapódnak a kőpadlóra. Tekintetemmel Tiger arcát és a hirtelen előkerülő gyémánt gyűrűt figyelem, miközben a külvilági megszűnik létezni és az idő mintha megállt volna ebben a pillanatban. Szemeim megtelnek könnyel, a boldogság hírnökei ezek. Hosszú másodeppercek vagy még hosszabb percek telnek el amíg végre magamhoz térnem nem tudom. Kézfejemmel letörlöm az arcomat mosó könnyeket. Illene már valamit mondanom neki, de a szavak mintha cserbenhagytak volna.
- ÜHÜM... bólogatok még mindig könnyeimet nyeldesve. - IGEN! nyögöm ki végre a viszonylag normális választ amire ő is vár. Remegő lábakkal, összezsugorodott gyomorral, de kimondhatatlan boldogsággal lépek hosszá közelebb, hogy szavaimat megpecsételjem könnyeimtől nedves csókommal. Szavakkal ki sem tudom fejezni mindazt az érzelemhullámot ami most bennem tombol. Az érzelmek viharában most ő jelenti számomra a kikötőt. Miközben remegő kezem felé nyújtom, hogy szavainkat megkoronázza a gyűrűvel akaratlanul is eszembe jut az első alkalom amikor találkoztunk. A barbár, illemet hírből sem ismerő, nagyon lazának tűnő férfi, aki képes volt bántani egyetlen szavával most egy teljesen másik ember. Egy őszinte, szerethető férfi, aki szándékosan sosem ártana nekem és aki sziklaszilárd támaszom lett ebben a kusza életben.
- Nagyon szeretlek. suttogom rekedtes hanggal a fülébe szavaimat miközben hozzábújok. Olyan, mintha egy álomban lennék és ebből az álomból bizony nem szeretnék felébredni. Voltam már házas, de abban a tíz évben egyetlen pillanatig sem éreztem azt, amit most érzek: izgatottsággal vegyes boldogságot, nyugalmat, szerelmet és megkönnyebbülést. Mintha most érkeztem volna meg igazán oda ahol lennem kell, akivel lennem kell. Annyi mindent kellene most mondanom vagy tennem, de képtelen vagyok arra, hogy megfogalmazzam mi jár most a fejemben.
- Ha megcsípsz nem ébredek fel igaz? utalok itt arra, hogy ez az egész tényleg megtörtént és nem csak álmodom?

thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyCsüt. 27 Okt. - 21:53

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Csak bólintok egyet a visszakérdezésére, nem lep meg, hogy nem tud hinni a szavamnak, mert ami engem illet, tényleg nincs minden rendben, de ez az én oldalam, neki attól még nem kellene semmi miatt aggódnia, szóval lényegében nincs is semmi probléma.
Nem csak hallucinálom azt, hogy minden mozog és forog körülöttem, mert Assia a kanapén jobban ugrál, mint egy ausztrál kenguru, amit én azonban most teljesen kizárok. Szinte buborékká válik az agyam, próbálom megfogalmazni, amit előre nyilván nem gyakoroltam be, mert azt hittem, hogy úgyis menni fog, hát nem. Elég nem időszakon vagyok túl, nagyon sok érzelem terített le, aminek egy részét szavakba tudtam önteni, egy másik részét meg nem. Beszéltem sokat Sainzzal, tényleg kurva sokat, próbáltuk együtt kitalálni, hogy miért érezzük most ennyire elcseszettnek az életünket és meglepett, hogy mennyire őszintén tudtunk egymással kommunikálni. Diane is rengeteget segített, de végső soron még mindig ott volt bennem egy olyan érzelemkavalkád, amit nem tudok szavakba önteni. Ez nem feltétlenül a szerelemhez köthető, sokkal inkább egy bizonyos életérzéshez, aminek elvesztése rettegésben tölt el. Miután Garrido és Domi találkoztak, sokat tanakodtam azon, hogy miként tudnám még inkább megvédeni Domit. Nem azért akarom megkérni a kezét, mert így biztonságban tudhatom, hanem ahhoz, hogy ne essen se neki és Assianak nagy baja, egy lehetőség ez is. És innen már túl zavarossá váltak az érzéseim, nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy ez tényleg a helyes döntés-e, hogy tényleg el akarom magam ennyire határozni, bár én még mindig azt vallom, hogy nem egy gyűrű fogja egymás mellett tartani a férfit és nőt, ezt Domi is megtapasztalta már az előző házasságából. Az sem kerülte el a figyelmemet, hogy ő hivatalosan házas, noha azok alapján, hogy Mattal mi történt, már ezt sem lehet így kijelenteni. De bárhogy is, leszarom. Ha két gyűrűje lesz hivatalosan, engem az sem érdekel, a jogi dolgokból meg most egyelőre óckodom.
Nehezen, de kinyögöm. Ha megkérdeznék, hogy mit mondtam az előbb, nem tudnám megmondani, mert már-már verejtékezve figyelem az arcát és reménykedek, hogy igent mond. Látom, hogy nem érti, amitől teljesen elbizonytalanodom. Hiszen egyszer már megkérték a kezét, nem?
- Hát... kettőnkre - felelem kissé furcsállva az egészet, de annyira maximumon pörög a testem, mintha épp sprintelnék és lőnének rám. Nem vehettem sosem biztosra azt, hogy igent mond. Talán sokszor bizonyította azt, hogy tud felelőtlenül is viselkedni, de emellett látom rajta, hogy minden tudat megvan benne, amivel egy anya rendelkezhet és ennek fejében badarság lenne egy ilyen férj után hozzámennie egy bűnözőhöz. Márpedig én nem tudok ezen változtatni és ezt ő is tudja. Szóval megérteném, ha nemet mondana és nem számít itt most, hogy mit érez irántam.
Látom a könnyeit, de nem tudom értelmezni őket, hogy ezek most örömkönnyek, vagy az elutasítás előtti keserű érzések. Nem akar újra megházasodni, mert rossz emlékek fűzik hozzá, igazából végre megszabadul Mattól és igazán szabad lehet, erre jövök én, vagy pusztán jogilag nem teheti meg… Millió okai lehet, olyanok is, amik még Céline időszakából maradtak vissza és sosem beszélt róluk, szóval igenis van okom aggódni. De csak hatalmas szemekkel nézem őt, mert mozdulni bizony nem tudom, egyedül az ujjaim között tartott gyűrű remek.
Mikor elhagyja a számát először valami helyeslő válasz, majd a színtiszta igen, szinte önként áramlik ki a bent tartott levegő tüdőmből, a fejem lecsuklik, mert ennyi tehetetlen stresszt ritkán élek át és teljesen kikészített. A fáradt nyakizmom ellenére mosolyra húzódik ajkam, amit meg is nyalok mielőtt újra felpillantanék rá nem túl látható, de egyértelműen könnyes szemekkel.
Belesóhajtok a csókba, miután magamhoz ölelem, lábaim és karijaim közé fogva vékony testét és még mindig csak dolgozom fel, hogy most mi a lófaszt műveltem az életemmel. Már kezdek megnyugodni, de eléggé azt érzem, hogy már nem én irányítom a dolgokat, félelmet érzek miközben húzom fel ujjára a gyűrűt, hiszen fogalmam sincs, hogy ezek után mi lesz. Eddig sem lehetett sejtésem, hogy hogyan alakul az életem, de nem is kellett tudom, mert Garridoék fonták a szálakat, nem én. Ez viszont egy olyan pillanat, amivel a saját mindennapjaim változnak meg és fogalmam sincs, hogy miben lesznek mások, csak érzem, hogy nem lesz semmi sem olyan, mint régen. Mégsem gyászolom a múltam, boldog vagyok az igenétől és úgy vagyok vele, hogy most (is) leszarom inkább a jövőt. Meg a múltat is, tulajdonképpen.
- Nézd mit tettél velem - suttogom válaszként vigyorogva alig pár centire orra hegyétől. - Nem tudom, hogy csináltad. - De mivel ő az egyetlen, aki ilyen változást tudott bennem elérni, ezért kétségtelenül tud valamit, amit nem néztem ki belőle, mikor bekopogtam az ajtaján és elkértem első alkalommal a pénzt. Nem vagyok babonás, de mikor visszajöttem Kolumbiából és a rakás kupacok közepén ücsörögve rége lakásomban megjelent Domi, éreztem, hogy az nem a véletlen műve. Elvégre miért lett volna pont ott pont akkor, holott azt sem tudta, hogy New Yorkban vagyok. Mégis megérezte valahogy.
Megcsípem. Máskülönben nem tudnám megmondani, hogy felébred-e. Hogy őszinte legyek, én is elég homályos fejjel ülök a székben ölemmel a rosszalkodó Assia anyjával és próbálom összerakni az eseményeket, felfogni azt, hogy tényleg megcsináltam és nem voltam totál retardált.
- Kellett ehhez jó sok tömény szesz és még annyi beszélgetésekkel teli óra Sainzzal és még pár emberrel, mire sikerült összeraknom magam fejben és megfogalmaznom magamnak is, hogy mit akarok. - Nem szégyellem bevallani, mert ismer már és tudhatja, hogy nem olyan ember vagyok alapvetően, aki szereti magát elköteleződni, valószínűleg bezárva is fogom magam érezni, de talán pont erre van szükségem. Nekem is kell egy kéz, ami tart. És én is ugyanannyira meglepődtem ezen, mint amennyire Dominique. De hogy akkor most mi van, fogalmam sincs...
- 917 szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyCsüt. 3 Nov. - 20:56

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Ha valaki egy évvel ezelőtt azt mondta volna nekem, hogy az életem ilyen hatalmas fordulatot vesz azt hiszem szemberöhögtem volna. Az életem jelenleg folyamatosan felfelé görbülő ívet mutat, még úgy is, hogy közben folyamatosan ott lobog fejem fölött Damoklész kardja. Tudom, hogy az életünket mindig veszélyeztetni fogja a munka, amit Tig végez, azzal is tisztában vagyok, hogy bármikor elveszíthetem őt. Ha nem önként hagy magamra, még akár főbe is lőhetik. Nem szeretek erre gondolni. Garridóval való találkozás után hosszú idő kellett, amíg újra visszatért az életem a normalitásba. Matt miatt is folyamatosan aggódnom kell, attól félek, hogy bármelyik pillanatban felbukkanhat az ajtóm előtt ismét és akkor nem úszom meg egy pár bordatöréssel. Amikor együtt vagyunk még ezek ellenére is biztonságban érzem magam, szeretem magunkat együtt, szeretem a családunkat, a kapcsolatunkat, azt a nőt aki mellette lettem. Nagyon nagyon régen nem voltam már önmagam, de most ismét kezdem megtalálni azt a lányt, aki mindig is voltam, hogy azzá legyek, aki lenni akartam.
Látom, hogy Tiger feltünően furcsán viselkedik ma, mintha valami zavarná, amit nem akar elmondani. Kezdem megszokni, hogy ő nem a szavak embere, nem fog nekem órákat dumálni valamiről ami érdekli, nem fog fölösleges szót fecsérelni semmire. Most viszont mintha még a megszokottnál is furábban viselkedne. Nem győzött meg teljesen a válaszával, de nem erőszakoskodom, elfogadom, mert különben befeszül és még ennyit sem fog megosztani velem. A kommunikáción még van mit dolgoznunk.
Bár sosem mondtam, de szeretem azt, akivé váltam mellette, és azt, akivé válni szeretnék. Vannak álmaim, vannak terveim és hosszú idő óta most először érzem azt, hogy ezeket lehetőségem is lehet megcsinálni. Nem letörik a szárnyamat, hanem engedik, hogy repüljek.
Mindenre számítottam csak arra nem amit hallok. Lemeredve nézem őt. Hallom amit mond, csak azt hiszem, hogy az agyamnak nem sikerül felfognia kellő időben a szavai jelentését. Soha nem gondoltam volna, hogy ez a pillanat elérkezik az életünkbe, nem is voltak ilyen jellegű elvárásaim vele kapcsolatban. Egyszer már voltam házas és hát az nem volt jó buli. Mégis, ahogyan agyam lassan de biztosan feldolgozza a hallottak jellentését elönt a boldogság. Az őzike megszelidítette a hatalmas, félelmetes tigrist. Akaratom ellenére is emlékképek ugornak be elmémbe, hosszú és rögös út vezetett minket idáig. Kapcsolatunk még friss, mégis olyan sokmindent megéltünk együtt, amit mások egy élet alatt sem tapasztalnak meg. Könnyeim fátyolán keresztül nézem az arcát és minden porcikámmal biztos vagyok abban, hogy őt akarom. A közös életünket, a jövő ami ránk várhat.
A kelleténél tovább tart, amíg képes vagyok vala mi normális választ kinyögni neki. Meg sem fordult soha a fejemben, hogy nemleges választ adjak erre a nem várt kérdésre. Ölelő karjába fészkelem magamm fejem homlokának döntöm. Csukott szemmel engedem át magam az érzéseknek, mindannak a mérhetetlen boldogságnak ami most egész testemben bizserget. Nem ilyen tapasztalataim vannak a lánykéréssel kapcsolatban.
- Szeretettel és türelemmel mosolygok rá majd apró puszit nyomok az ajkára. Hatalmas türelemmel, de ezt a kiegészítést inkább már csak a fejemben teszem hozzá a mondathoz. Nem kétlekm, hogy neki is hatalmas türelem szükséges ahhoz, hogy engem elviseljen, szó mi szó, én sem vagyok könnyű eset. Ezért is vagyunk mi ennyire szuper páros.
Felszisszenek amikor megcsíp. Ujjaimmal gyorsan végigdörzsölöm a nyomát. Kétségteln, hogy nem álmodom. Annyira boldog vagyok, hogy szeretném világgá kürtölni, tudja meg mindenki.
- Na és tényleg ezt akarod? Nem csak az alkohol bódította el az agyad? ismerem már annyira, hogy tudjam, hogyha valamit nem gondol halálosan komolyan, akkor fegyverrel a fejénél sem lehet rávenni arra, hogy megcsinálja. Mégis egészen biztos akarok lenni abban, hogy tényleg ezt szeretné. - Ezt már nem adom vissza   mutatom felé balkezem gyűrűsujját, amin már ott csillog a jókora gyémántköves gyűrű.
- Azt ugye tudod, hogy.... a mondatot azonban nem tudom befejezni, mert hanghos puffanás, majd pedig éles sírásba torkolló sikítás szakít félbe. Assia leköltözött a kanapéról. Igazából várható volt. Villám gyorsasággal bontakozom ki újdonsült vőlegényem öleléséből, hogy a zokogó kányomhoz szaladjak.
- Nincs semmi baj, gyere ide. guggolok le mellé a padlóra, hogy mahamgoz öleljem. Igazából nagyobb az ijedtség mint a baj szrencsére. - Hozol egy pohár vizet? ezt már Tigertől kérdezem, miközben ölemben a zokogó gyerekkel leülök a kanapéra. Kell jó néhány perc amíg egyáltalán elhalkul a sírása.


thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyCsüt. 1 Dec. - 19:12

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Hogy őszinte legyek, nem nagyon szerveztem túl ezt az alkalmat. Azon kicsit sem törtem a fejem, hogy milyen módon, milyen körülmények között kérjem meg a kezét, csak azon, hogy megtegyem-e vagy sem. És ha igen, akkor nyilvánvalóan talán kellene is egy gyűrű, ami jobb esetben még passzol is rá, legvégső esetben meg még akár tetszik is neki. Utóbbit megtippelni sem tudtam, esélytelennek tűnt, csak az ujján lévő díszként hordott ékszerekből tudtam kiindulni. Nem olyan rég van nálam a gyűrű és innentől már nem is akartam nagyon húzni az időt, nem akartam napokig tartogatni, úgyhogy megtennem mindenféle begyakorolt mondóka, meg esemény nélkül. Persze meg is lett az eredménye. Elsőre nem is hittem el, hogy Domi igent fog mondani - mit tudom én, miért -, de végül mindketten megnyugszunk és ez segít, hogy én is valamennyire megnyugodjak az előbbi felfokozott hangulat után. Nagyon sok minden vezetett el addig, hogy erre a döntésre szánjam el magam és az összes okot nem is fogom tudatni vele, mert sejtem, hogy ő máshogy kezelné, mint ahogy én.
Türelem az biztosan kellett neki, hogy ilyen változásokat tudjon elérni rajtam. Tudom, hogy nem vagyok könnyű eset, vagy ha én az is vagyok, a velem járó élet aligha és sosem vártam el tőle, hogy igazodjon hozzá, az, hogy most is mellettem van az csak is a kitartásának köszönhető. De mivel ő úgy döntött, hogy bevállalja ezt az életet, így nekem is kutya kötelességem megvédeni őt. A gyűrűvel a sajátjaimtól meg tudom védeni.
- Nem, ez nem az alkoholtól van. - Bár maga a gondolat elég testhezálló és logikus, ezt meg kell hagyni, mondjuk, ha most részeg lennék, akkor sem húznám le utólag ujjáról a gyűrűt. - Pont hogy fordítva, megvesztem volna már anélkül. - És lehet sosem tudtam volna kimondani. Vagy de és csak marhára kifogásokat keresek, de bárhogy nézzük, így könnyebb. Vigyorogva fogom meg a felém mutatott gyűrűs kezét és lassan ajkamhoz emelve csókot nyomok rá.
- Azért adtam, hogy hord és mert ez már örökké a tiéd. Amúgy sem bírnám még egyszer megkérni valaki kezét, szóval… - Egyéb kérdés? Hirtelen jött még nekem is pedig már egy ideje forgolódik bennem a gondolat, úgyhogy meg tudom érteni, ha vannak kételyei. Főleg, hogy én vagyok a tettes és nem egy családbarát csodafiú, aki legszívesebben már holnap esküvőt tartana.
Kisimítok egy hajtincset az arcából, mikor a puffanás, vagy inkább a felharsanó gyereksírás töri meg a beszélgetést. Nézem, ahogy Domi lecsekkolja a bajt, én meg jófiúként elmegyek, hogy vizet engedjek egy pohárba. Azt speciel nem tudom, hogy kinek kell, Assianak vagy az anyjának, de igazából mindegy is. A testem még nehezen mozog az iménti adrenalin hatástól, olyan, mintha teljesen elernyedtek volna az izmaim, közben meg azon görcsölök, hogy vajon mit akart mondani Domi a tragikus baleset előtt.
- Minden oké? - kérdezem mellettük, majd nyújtom a vizet Domi felé. Aztán leülök a kanapéra, a tekintetem egy pillanatra a mesére téved, aztán újra a már csak pityergő lányt nézem. Vajon ha ilyen anyám lenne, mármint ténylegesen is lett volna, akkor most minden más lenne? Az utóbbi időkben anyát tettem hibássá valószínűleg féltékenységből, ami talán részben érthető, de közben azt is érzem, hogy nem szabadna anyám leple alá vonulnom, mert a bűneimhez semmi köze. És sosem tagadtam, hogy Domiban már kezdetektől lenyűgözött az anyasága, az, ahogy lányával viselkedik. Így egy kicsit talán én is visszakapok valamit, ami megilletett volna, de sosem tapasztalhattam meg.
- Mit tudok? Valamit mondani akartál… - nézek rá kíváncsian. Nem mondhatja, hogy nem iszom minden szavát, szeretném tudni az összes gondolatot és érzelmet, ami az elmúlt tíz percben megfordult a fejében. Teljesen kész vagyok érzelmileg mára, meg úgy a hétre is úgy érzem.
- 599 szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyKedd 13 Dec. - 15:29

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Nem mondom, hogy soha nem játszottam el annak a gondolatával, hogy Tiger egyszer rászánja magát és megkéri a kezem, de az előző igencsak kudarcba fulladt házasságom miatt nem igazán vágytam arra, hogy ismét bekössék a fejem. Legalábbis tudatosan egyáltalán nem készültem erre, de így, hogy megtörtént, mérhetetlenül boldognak érzem magam. Örömömet azonban beárnyékolja a felelősség érzete. Nem akarom elrontani, nem akarom, hogy az előzőleg megélt kudarcot magammal cipeljem. Ez egy új lehetőség, egy új élet, egy olyan ember oldalán, aki szeret és tiszteletben tart. El tudom képzelni, hogy mennyire nehéz lehetett meghozni neki ezt a döntést. A férfinak, aki eddig nem hitt a szerelemben, akinek nem voltak kapcsolatai, nem voltak tervei, a munkájának élt és minden nap úgy kelt fel, hogy az lehet életének utolsó napja. Különlegesnek érzem magam. Mellette mindig különlegesnek érzem magam.
Könnyeim csendben mossák végig arcomat, örömkönnyek, amiket Tiger okozott nekem és azt hiszem, hogy erre a pillanatra én örökké emlékezni fogok. Végigsimítok arcélén miután apró puszit nyom a gyűrüsujjamra. Örökre. Milyen szép szó, ami hatalmas felelőséggel jár. Az örökkét megtölteni szeretettel és odaadással nem lesz könnyű feladat. A mi esetünkben, az örökké nem garantál önmagában hosszú és boldog életet. Most azonban nem akarok máris negatív gondolatok mögé temetkezni, élvezem ezt a pillanatot, az ölelését, a szeretetét. Minden más most várhat.
Arcomat vállgödrébe temetem és mélyen beszívom az illatát. Ennél, aligha lehetnék boldogabb és azt remélem, hogy izgalmakat leszámítva ő is ezt érzi. Szeretném, ha ez a pillanat még jó hosszú ideig tartana, de ahogy az lenni szokott az életben, a jó után mindig történik valami kellemetlen. Ezúttal az én nagyon okos, de makacs kislányom produkciójától hangos a nappali. Kibontakozom a vőlegényem öleléséből, hogy negvígasztaljam a síró, szipogó lányomat.
- Minden rendben, persze, katona dolog. veszem át a felém nyújtott vizet, hogy tovább adjam a szipogó csemetémnek. Aki hatalmasakat kortyolva issza ki a tartalmát. - Köszi vetek egy pillantást a vállam fölött Tigre, majd miután Assia megissza a vizet az ölemben tartva lehuppanok a kanapéra. Látszólag már minden rendben van vele, de azért ilyenkor mindig kicsit bújosabb. Fejét a mellkesomon pihenteti.
- Hogy mostmár egy életre megnyertél magadnak. mosolygom rá széles mosollyal. Biztosan mindent alaposan átgodolt mielőtt feltette nekem a kérdést, nem olyannak ismerem, aki légből kapott ötletekkel állna elő.
- Ugye tudod, hogy én még házas vagyok? kissé halkabban beszélek. - Illetve Céline házas egészítem ki a mondatomat, mert a mostani énem, Dominique özvegy. - Nem voltam a legjobb feleség- egészítem még ki a mondatomat. Nem tudom, hogy ezúttal hogy menne.
- Nem zavar? Mármint az a része, hogy Mathias bármikor ismét felbukkanhat és ha leleplezi az igazságot, a mi házasságunk érvénytelen lesz én pedig valószínűleg a börtönben rohadok meg. hiba volt életben hagyni őt. Nem akarom rettegésben élni az életem. Főleg nem most, nem így.



thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptySzer. 21 Dec. - 19:52

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Szinte előre megírták a forgatókönyvírók, hogy Assia igencsak hamarosan nem a kanapén köt ki, hanem a földön. Már az is csoda, hogy eddig kibírta és nem akkor sikított fel, mikor én megkértem Domi kezét, de talán ő is érezte, hogy mikor jön el az ő ideje és meddig kell hagyni az anyját az érzelmeibe temetkezni. Aztán némi helyzetfelmérés után megállapítható, hogy a lánynak az égvilágon semmi baja, csupán visszarántott bennünket a valóságba és teljesen más dimenzióból. Alapvetően hálás lennék neki ezért, csakhogy most túlságosan kényelmes volt ott. Drog és szex nélküli mámorban ritkán van részem, de ez valami olyasmi volt.
Domi elkezdett egy mondatott, amit nem tudott befejezni, én viszont kíváncsi vagyok rá, úgyhogy direktbe rákérdezek. Aztán csak elvigyorodok, mert nem olyasvalamit hallok, amivel tényleg nem számoltam volna. Mint mondtam, én ehhez barom vagyok, de azért egyelőre tartom magam az ékes státuszban.
- Igen, ezzel azért számoltam. - Nem sok mindenbe gondolok bele tudom, de azért mikor megkértem, vagy legalábbis elhatároztam magam erre, akkor nyilván nem csak egy évre terveztem kettőnket. Még mindig nem szokásom távoli jövőben gondolkodni, pusztán csak azt vallom, hogy amíg lehetséges, maradjunk együtt. És engem ebben abszolút nem gátol, hogy hivatalosan házas. Szerintem nem az, Domi szerint sem, úgyhogy ezt gyorsan le is zárhatjuk.
- Nem élek a törvény keretein belül ahhoz, hogy ez zavarjon. - Ahogy azt is tudom, hogy a papír gyakran nem tükrözi a valóságot. Pont leszarom, hogy hivatalosan mással házas, ha nem él a férjével. Mondjuk jelen helyzetben ezt nem kell magyarázni, ismerem a helyzetét a férjével, így nyugodtan vallhatom azt is, hogy a férje már gyakorlatilag nem létezik.
- Ezt úgy mondod, mintha bármit bizonyítanod kellene nekem… Vagy mintha ezentúl más lennél, mint eddig. - Mert nem azért adtam rá gyűrűt, hogy totál más szerepet öltsön magára, hanem hogy megőrizzem jelenlegi viszonyunkat.
Amit viszont ezután mond, az tényleg kissé elgondolkoztat, leginkább azért, mert hivatalos területeken én nem mozogtam már nagyon rég óta és számomra azok aligha vannak fejben. Éppen ezért, mikor valódi aláírásokat említ, villámcsapásként ér a megdöbbenés. Nem azt mondom, hogy sosem gondoltam rá, pusztán azt, hogy ezzel én még nem foglalkoztam.
- Akkor ne adjunk rá okot. Ne vigyük ezt anyakönyvvezető elé, oldjuk meg saját berkeken belül. - Mondom egészen könnyedén, még hátra is dőlök a kanapén és végre kiélvezzem, hogy lazulni kezd a testem. - Nekem nem kell pap, Domi. Amúgy is elégetne, mintsem összeadna valakivel. Attól te még az enyém leszel és fordítva. - És ebben az esetben pont leszarom mi van Mattal, Domit meg senki sem tudja elővenni egy érvénytelen esküvő miatt, támadhatatlanná válik.
Nem a világnak és teljes Amerika hivatalának kell elismernie a házasságunkat, hanem a bandának. Ha ez megvan, lényegében pont ugyanolyan életünk lesz. Pláne, hogy nekem Domi igenén kívül senki más jóváhagyása nem érdekel és nem is fogok engedélyt kérni hivatalos emberektől, hogy a feleségem legyen.
- 473 szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyVas. 8 Jan. - 13:09

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Életemben talán most először érzem azt, hogy révbe értem, hogy ott vagyok ahol lennem kell, azokkal az emberekkel, akiket nekem szánt az univerzum. Most érzem  azt, hogy van családom, akikre tényleg számíthatok, akikkel a vér ugyan nem köt össze, de a kötelék annál erősebb. Most értettem meg azt, hogy milyen az amikor, szeret és támogat a férfi, aki mindennél többet jelent nekem. Boldog vagyok, tényleg igazán boldog és ezt a fejünk fölött lebegő Damoklész kardja sem tudja meggátolni. Hosszú küzdelem után azt érzem, hogy mindenem megvan amire valaha vágytam. Minden, amiért annyiszor telesírtam a párnámat Párizsban, minden, amire gondolni sem mertem, amikor hasamban a növekvő magzatommal átléptem a határt. Elmosolyodom szavait hallva. A fene gondolta volna, hogy az az ember, aki minden hónapban meglátogatott a lakbérért, aki a gyámhatósággal fenyegetett, aki szexet kért fizetségül, életem párja lesz. Ki gondolta volna, hogy Assia számára is ugyanolyan fontos less, mint nekem, hogy egy család leszünk, hogy szabadságot ad úgy, hogy közben gyűrűt húz az ujjamra. Szívem megtelik szeretettel, itt ülök a nappaliban azzal a két emberrel akit a világon a legjobban szeretek és a jövőnket tervezem.
-  Ezt úgy mondom, mint aki nem akar csalódást okozni. Már együtt élünk egy ideje, az tény, de mégsem annyira hosszú a kapcsolatunk, hogy minden rossz tulajdonságomat ismerje. Még mindig többet voltunk külön, mint együtt és a rácsok mögött töltött egy év, mindkettőnkben nyomot hagyott. Nem is tudom, attól félek csak, hogy elcseszem.
- Én viszont szeretnék mindenképp a tiéd lenni, hogyha már elhatároztad magasd, hogy megkérj. A nevedet akarom viselni, melletted lenni minden nehézségben és minden jó pillanatban. Tudom, nem kell a papír ahhoz, hogy szeresselek, de nekem sokat jelentene. nyújtom végig lábaimat az ölében, tekintetemmel hol őt, hol pedig Assiát figyelem.
- Nektek milyen szokásaitok vannak egy esküvőn? most nem a bandára értem, hanem a származására, a kultúrájára, a vallására, a családi hagyományaira. Mindenkinek megvan, hogy mi fontos és mi nem. - Nem muszáj pap összeadjon minket, nem akarok templomot. Felőlem Sainz is összeadhat, csak az legyen hivatalos. én aztán nem bánom, ha maga Elvis jön is el, hogy összeadjon minket. Amikor azt hisszük, hogy a gyerekek nem igazán figyelnek, hogy elvannak a saját kis világjukban akkor jönnek és nagyon okosakat kérdeznek. Assia elgondolkodva, csípőre tett kézzel áll velünk szemben  a szoba közepén. Tekintetével minket figyelve.
- Akkor most te leszel az apukám?


thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyPént. 13 Jan. - 9:37

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
Sok emberben kellett már csalódnom, többségükben nem is egyszer és valószínűleg én is milliószor okoztam nekik hasonló érzéseket az évek során, mégis meg tudunk lenni egymás mellett anélkül, hogy folyton egymásra zúdítanánk a múltban elszenvedett sérelmeket. Tovább leptünk rajta, mert vagyunk annyira fontosak egymásnak, hogy ne csak a szart vegyük észre. Anyám esetében ez csak abban különbözik a részemről, hogy ő sosem volt az életem része és nincs más érzésem felé, csak a csalódottság. Ami Domit illeti, én valahogy ettől nem félek. Nem azért, mert biztosra veszem, hogy nem fog ilyen történni, elvégre az elmúlt években sok csalódást okoztunk már egymásnak, akkor is így van, ha ő ezt tagadná, és az sem számít, ha a jövőben is sok ilyen lesz, ez benne van a pakliban, ilyenek megtörténnek két ember között. Sosem tekintettem úgy egy elképzelt házasságra, hogy abban mindig minden tökéletes, pláne, ha azt vesszük, hogy egyik szereplője annak pont én vagyok. Tisztában vagyok a velem járó nehézséggel, a személyiségemmel és az életvitelemmel is, de egyúttal nem véletlenül kértem meg őt és remélem, ő sem véletlenül mondott igen nekem. A jövő meg lesz valahogy, nem agyalom túlságosan túl, elvégre úgysem tudom kiszámítani. Domi azért kapta a gyűrűt, mert olyan érzelmeket váltott ki belőlem, amikre más nő nem volt képes és mert szerettem volna megvédeni az ember körülvevő emberek szarságaitól azzal, hogy hivatalosan, vagy legalábbis eljegyzéshez hűen magamhoz láncolom.
Megértem őt, hogy papírokat akar és nem tudom emiatt haragudni rá, de fáradtan sóhajtok fel, míg kilesek az ablakon. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kalkuláltam ezzel, nyilván az én fejemben is megfordult már a hivatalos esküvő gondolata, vagy ha úgy tetszik, az fordult meg először és végiggondolva arra kellett rájönnöm, hogy elég nehéz lesz kivitelezni jelen körülmények között. De persze próbálkozunk, mert mindig próbálkozni kell.
- Igen, viszont te jelenleg egy másik férfi nevét viseled. - Előre dőlök összefont ujjakkal a térdemen támaszkodva. - Persze tudom, hogy Dominique Chevaliér már független nő, de én nem egy kamu személyt akarok elvenni hivatalos keretek között, hanem azt, aki valóban vagy. -  Nevek. Játszhatunk velük, kötődhetünk hozzá és én még azt is bevállalom, hogy olyan néven szólítom, amilyenen csak akarja, mindegy. Lehet annyi neve amennyit csak akar, lehet Dominique vagy Céline, Chevaliér vagy DuPont, esetleg Matt felesége vagy egy új Abbar, az ő személye nem fog változni.
- Ha megváltoztatod megint a nevedet, szeretném, ha az már tiszta és végérvényes lenne. A személyeddel együtt. -  Nem tudom, hogy kérhetek-e egyáltalán ilyet tőle, de ha valamit az életben végre tisztán és legálisan akarok csinálni, az pont egy hivatalos esküvő.  A tiszta alatt pedig azt értem, hogy nincs többé két okmány, nincs többé Céline és Domi külön, hanem a házasságunkkor egyesülne a múltja és a jelene és a kettő együtt mondana igent nekem.
- Fogalmam sincs - felelem meglepően gyorsan és trehányul, miközben lábát kezdem simogatni. - Sosem voltam még olyan esküvőn és nem érdekelt annyira eddig, hogy utána érdeklődjek. - Tekintve, hogy nincs testvérem, arab testvérem, apámék esküvőjén nem voltam ott, mert még nem éltem, apám öccsének meg sosem volt esküvője, több rokonom pedig nincs. Én meg amúgy nem ragaszkodom a perzsa vonásokhoz, igazság szerint nekem egy igen kell meg egy-egy gyűrű, aztán ennyi. Egyedül talán azt tudnám mondani, hogy ahonnan én jövök, ott nem fehér a menyasszonyi ruha, de ezt meg azért nem mondom neki, mert amerikaiként már az én fejemben is máshogy él ez a dolog. Mondjuk, ami a papot illeti, ott tényleg gondok lennének, úgyhogy örülök, hogy ezt ő is hamar kizárta.
- Pap amúgy sem lehetne. - Most elsősorban a vallási különbségekre gondolok, bár eddig Domi sosem mutatta ki, hogy az lenne annak ellenére, hogy nehezen tudnám kinézni belőle a múltját figyelembe véve, hogy ne lenne megkeresztelve. Felnevetek. - Hát, ha Sainz ad össze minket az nem lesz hivatalos - tekintve, hogy nem tudok róla, hogy lenne ilyen joga, vizsgája, vagy mit tudom én már mije, de értem én, a szöveget bárki mondhatja, az aláírást kell szentesíteni. Nem tudom, nem akarom elszomorítani, de lehet a hivatalos részét nem tudnánk gyorsan elintézni.
- Ha legalizálod magad az államokban és elválsz Mattól, én nagyon boldogan fogok állni a hivatalos esküvőnkön. - húzom közelebb magamhoz és végig simítok hátán. Rendben, ha hivatalost akar, akkor legyen az, de akkor ténylegesen, az ő részéről is minden tekintetben.
Párszor már elgondolkodtam azon, hogy Assia tekintetében rejlő értelem mennyire lehet valós. Míg beszélgetünk, magamon érzem tekintetét, de vagyok annyira naiv, hogy azt higgyem, fogalma sincs, miről beszélgetünk. Lehet tévedtem. A kérdése kést forgat meg bennem, leginkább azért, mert hirtelen érkezik és nagyon nyersen kendőzetlen. Nem tudok egyből válaszolni neki, csak ülök a kanapén, mint akinek bootol az agya és nézem a gyereket. Első gondolatom az, hogy sosem fogom tudni helyettesíteni a valódi apját, mert nem én nemzettem. Aztán elmerülök a múltamban, mintha csak én állnék most ott gyerekként, ahol Assia és apám a kanapéján tervezte volna közös jövőjén egy nővel. Érdekelt volna, hogy ki az a nő, ha figyelt rám? Nem.
Mindig is szerettem volna egy figyelmes anyát az életemben. „Egy anyát”, nem „az anyát”, akit szeret és én is szeretni tudok. Nem állok még készen az apaságra, fogalmam sincs hogy kell, leginkább amolyan jófej partnernek látom jelenleg is magamat Assia mellett, kérdés, hogy Assia hogy tekint rám. Honnan tudja egyáltalán, hogy nem én vagyok az apja, ha eddig sosem volt apja?
- Szeretnéd, hogy az legyek? - kérdezek vissza megint csak magamat képzelve az ő helyzetébe. Ő döntsön, hogy elfogad-e engem így, én nem fogom magamat ráerőltetni, de megvonni sem ha úgy akarja. Tudom, hogy nagyon kicsi még, de béna vagyok a gyerekekhez és nem tudom, hogy kellene vele megbeszélnem ezt a helyzetet.
- 937 szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyHétf. 16 Jan. - 19:48

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Azt érzem, hogy örökre cipelnem kell magammal annak a terhét, hogy soha nem lehetek már felhőtlenül boldog. Mindig ott fog motoszkálni a fejemben a gondolat, hogy felbukkanhat a múltam és egyetlen mozdulattal elveheti tőlem az efész életem. A múltam, a tetteim következménye mindig üldözni fog és tehetek bármit ettől az érzéstől nem tudok szabadulni. Tíz méterrel a felhők fölött kellene járnom az imént történtek miatt, ehelyett a boldogságom beárnyékolja a keserű csalódottság. Felsóhajtok. Teljes mértékben értem, hogy mit mond, megértem az érveit és el is fogadom, de ettől kicsit görcsbe szorul a gyomrom. Az öt évvel ezelőtti döntésem következménye most újra lecsap. Én magam sem tudom néha, hogy Céline vagy Dominique vagyok, hogy DuPont vagy Chevaliér, francia vagy amerikai. Annyit tudok, hogy teljes szívemből szeretem ezt a férfit és igazából teljesen mindegy, hogy hogyan, papírral vagy anélkül, az a lényeg, hogy mi össze tartozunk. Az első férjem nem én választottam, nem én mondtam igent neki, más szervezte meg az esküvőmet, lehet szentimentális vagyok, de azt reméltem, hogy ezalkalommal másképp lehet. Úgy tűnik a családom szorítása a nyakam körül még most is megtalál. Ennyi éb után, ennyi távolságra is megtalál.
- Nem kamu személy vagyok, itt ülök melletted teljes valómban. Dominique vagy Céline, ugyanaz a személy. persze értem én, hogy mire gondol és semmiképp nem akarok erőszakoskodni. Ez az ő esküvője, az ő élete is.
Annyira tiszta és őszinte ahogy beszél, annyira megható hallani őt  ennyire őszintének, hogy minden negatív érzés eltűnik belőlem. Megértem, hogy mi járhat a fejében. Annyi sok szar, mocsok és törvénytelen dolog van az életeében, hogy szeretné, ha ez tiszta maradna. Legszívesebben a nyakába ugaranék, addig csókolnám amíg bírja szusszal, megkérném, hogy vegyen el még holnap, mindegy hol, mindegy kivel csak tegye meg. De moderálom magam, mert Assia is jelen van, inkább csak közelebb hajolok hozzá, hogy belepusziljak a nyakába. Ez a férfi megváltoztatta az életem, jobb emberré tett, megmutatta, hogy milyen is az önzetlen szerelem és ezért egész életemben hálás leszek.
Kényelembe helyezem magam, már amennyire ez lehetséges egy ilyen helyzetben. Agyam lázasan zakatol megoldások után, de mindig ugyanoda lyukadok ki és azt a lehetőséget nem akarom.
- Majd megkérdezem az apádat a kultúrája is hozzá tartozik és mindennel együtt akarom szeretni őt. Számomra nem lényeges a vallási különbségek, vagy az eltérő szokások, pont az a szép az egészben, hogy ezt a kettőt összemossuk. Mert mi ketten alkotunk egy kerek egészt.
Hozzábújok. Másodpercekig csak kavarognak a gondolatok a fejemben, hallgatom szívverését, belélgzem illatát és elszomorodik a szívem. Annyira szeretném, hogy mindez működjön, hogy úgy történjen ahogy annak történnie kell, de túl nagy fába vágom a baltát és félek beletörik.
- Az nem fog menni. Nem fog aláírni semmit. Legalábbis nem puszta szívességből és azt amit kérne nem adhatom meg neki. Sajnálom. bármennyire is vágyom az álom esküvőre, me, kockáztatom sem a szabadságom sem Assia életét.
Assia a korához képest nagyon okos kislány. Nem beszél dolgokról, csak akkor kérdez, ha az fontos, de mindig figyel, tudja, hogy mi türténik körülötte és amikor nem is várod megszólal. Mint most is. Felegyenesedem ültömben, tekintetem Tig és a lányom között cikázik, kíváncsi vagyok ebből mi fog kisülni. Ha szükségét érzem majd beleszólok a társalgásukba.
- Nem tudom húzza fel a vállát, fél szemével a mesét, másikkal Tigert figyeli. - Mindenkinek van apukája az oviba, egyedül nekem nincs. Van egy fiú Jeremy, neki két apukája van mutatja ujjával a számot.
- Tudod, egyszer eljött értem egy bácsi és elvitt. Azt mondta ő az apukám, de én nagyon féltem tőle, mert nem ismerem. És láttam amikor bántotta anyát... közelebb lép a kanapéhoz és befészkeli magaát kettőnk közé. Átölelem a kis derekát. -Te ugye nem akarod bántani az anyát? Egyszer láttam, hogy birkóztok a szobában, de fura volt. Egyszerre érzem magam kínosan, és meglepődve. Nevetnék, de nem akarom, hogy emiatt tovább lovagoljon a témán, inkább ráharapok a nyelvemre és magamban kuncogok. Kell egy zár az ajtónkra.
- Tiger nem szokott bántani bogaram, ő nem olyan, mint a bácsi aki magával vitt. nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne megmagyarázni egy négy éves kislánynak úgy, hogy ő is megértse. - Anya és Tiger összeházasodnak. Utána már mindig itt fog élni velünk, hárman leszünk egy család, ez rendben van?
- Nekem is lehet fehér ruhám anya? bólintok. Olyan rihája lesz amilyent csak szeretne.
- Jó. Akkor elmondom az oviba, hogy van egy apukám. öleli át Tiger derekát, majd mint akit rakétából lőttek ki már be is szalad a szobájába játszani.


thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyVas. 5 Feb. - 17:03

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
- Te is tudod, hogy nem így értettem. - Nem akarom, hogy kiragadjon a szavaim közül párat és azoknak önálló jelentést tulajdonítson. Tudom, hogy attól még, hogy a név változik, a személy ugyanaz marad, és én nem is teszek különbséget köztük. De jelenleg két okmánnyal rendelkezik, ami azt jelenti, hogy két személyként vagy bejegyezve a Föld két távoli pontján és ezzel mindössze annyi a probléma, hogy az amerikai az nem hivatalos. Vagyis az, csak ha kiderül az igazság és az esküvő miatt nagyító alá teszik (nem fizikailag), akkor többet árthatunk magunknak, mint amennyit az esküvővel nyerhetünk. Másrészről pedig, ha egy ember a kettő, akkor mi alapján tagadja le Célinet és a jelenleg is érvényben lévő házasságát.
Még mindig nem vagyok jó ebben, nem tudom, hogyan kell beszélnek az érzéseimről, ha egyáltalán rájövök, hogy mi a szent szar kavarog a lelkemben, de Domi vonásait figyelve talán sikerül kinyögnem értelmesen, amit akarok.
Hálás vagyok azért, hogy gondolt a származásomra, meglepő, hogy neki ez megfordult a fejében, miközben nekem abszolút nem. Én magamat már majdnem teljesen amerikainak vallom, vallásos egyébként nem vagyok, csak a karmában hiszek és jobb esetben saját magamban, rosszabb esetben még magamban sem, szóval az afgán esküvők dolgairól sem nagyon van tudomásom. Bár, hogy őszinte legyek, az amerikai esküvőkről sem, annyira sokan nem voltam még, hála istennek.
- Szerintem ez bölcs döntés, de ne engedd, hogy manipuláljon. Nem kell ahhoz igazodnom, amit mond. - Szavaim elég határozottak ahhoz, hogy éreztessem vele: csak mert én félig perzsa vagyok, apám meg pláne, nem kell ragaszkodni mindazokhoz, amit ő mond. Olyan legyen az esküvő (mindegy, hogy hivatalos vagy sem), amilyet Domit akar.
Érzem rajta, hogy elöntik az emlékek, a múlt keserű íze, ami beárnyékolja a jelenét, pont mint az én esetemben. Ebben hasonlítunk. Egyikünk sem teljesen szabad, régi döntéseink, a családunk és a munka rabja vagyunk. Úgy ülünk a kanapén csendben, hogy pontosan tudjuk, milyen fájdalmak hasítanak végig a másikon.
- Ne sajnáld, számítottam erre. Pláne azok után, ami történt… - Nem fogok én sem Mattól szívességet kérni azokután, amit tettem vele Assia visszaszerzéséért. Van annyi önértékelésem, hogy ne legyen pofám ilyesmire, az alkudozásnak pedig én csak a fenyegető részét ismerem jól. A nyakához kést tarthatnék, de ennyi információval a birtokában félek, hogy annak élét használnom is kellene a biztonságos jövőnk érdekében. Márpedig Mattot megölni nagy öngól lenne, túl veszélyes, túl befolyásos személy, nekünk pedig így is van elég bajunk. Ennyit nem ér egy hivatalos esküvő.
Azért mi tagadás, Assia is tudja, mikor mit kell mondania, hogy nehéz helyzetbe hozzon. Ha ez a beszélgetés az ő fülétől távol zajlana le, teljesen más válaszokat adnék és a reakcióm is más lenne, de hogyan is érthetnék meg egy óvodással, hogy mennyire nem vagyok én még kész az apaságra. Normális válasz helyett aztán csak hárítok egy olyasvalami kérdéssel, aminek a válaszreakciójára egyébként tényleg kíváncsi vagyok Assiatól.
Azzal ugyan nem tudok mit kezdeni, hogy Jeremynek két apja van, de azzal én is egyet tudok érezni, hogy milyen az, amikor mindenkiért jön az anyukája, csak értem nem. Értem mindig apa jött. Csak apa. Vagy ő sem és otthagyott a francba és két óra után kellett rátelefonálni, hogy na hol a faszban van már.  
És igen, mindent lát, különösképpen az erőszakot. Ugyan késve érkeztem Domihoz, de Assia szavai közel úgy vetítik elém a jelenetet, mint apa és anya veszekedése közel harminc éve. Nem fogtam fel, kölyök voltam, de azt már kivertem a családtagjaimból, hogy mi történhetett akkoriban. Vagy csak sík hülye vagyok és minden szart beképzelek, amiért ennyi összehasonlítom magam Domi lányával. Az emlékekből és a gondolataimból aztán kérdése kérdése szív vissza a jelenbe, amit azért megmosolygok.
- Nem bántom - felelem neki mosolyogva, de látom, az anyja is kezébe veszi az irányítást. Négy éves elvileg, mégis honnan tud a fehér ruháról? Meg hogy tud ilyen választékosan sokat beszélni? Érzem, hogy a jövőben sokkal drasztikusabb nőuralom lesz itt és ha meg akarom őrizni a becsületemet, akkor nem nyomhatom magam a kanapé szivacsába azt remélve, hogy láthatatlanná válok, mint most.
Én még nem dolgoztam fel a történteket, a lánykérést sem teljesen, nemhogy Assia apa-felkérését, mikor ő az egész beszélgetésre (igazából csak ő beszélt) pecsétet nyom és ezzel elkönyveli, hogy az apja vagyok. Oké, akkor az vagyok, csak nem tudom, mit jelent ez tulajdonképpen. Domira pillantok segítségkérő tekintettel. Ő sem gondolhatja komolyan, hogy ekkora felelősséget a nyakamba tesz.
- Nem vagyok rá képest - szalad ki számon a határozott vallomás egészen csalódott hangom, ám a csalódottság magam miatt van. - Ez nem megy egyik percről a másikra. - nézem búskomoran az asztalt magunk előtt, majd Domira pillantok.
- Megvédelek titeket, de nem tudom, hogy kell apának lenni. - És nem tudok érte menni az oviba sem, mert nem szeretnék vele sokat az utcán mutatkozni. Nem lehet, túl veszélyes. Nem tudok olyan apa lenni, amit Assia szeretne. Még.
- 796 szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptyVas. 5 Feb. - 19:43

Tiger & Domi
The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other's life.

Bármennyire is boldog vagyok most, örömömet beárnyékolja a tudat, hogy nem alakulhatnak úgy a dolgok teljes mértékben, mint ahogyan szeretném. A múltam sem kitörölni, sem megváltoztatbi nem tudom. Mindig is tudtam, hogy a tettemnek fájdalmas következményei lesznek, azzal, hogy megtagadtam a családomat egyedül maradtam egy veszélyes világban. Személyiséget loptam magamnak, örök száműzetésbe taszítva magam. Arról nem is beszélve, hogy a lányomra milyen hatással lehetnek a történtek, hogy ha én elbukom. Minden kockázatot vállaltam, mert abban bíztam, hogy jobb lesz így, de emiatt örök rettegéssel telnek a napjaim. Ez az én keresztem, én vettem a hátamra.
- Rendben, nem hagyom. Majd megtalálom a középutat ami mindenkinek jó. és most, hogy szóba került az apja, a vallása a származása, hirtelen megfogalmazódik bennem, hogy mi van, ha az öreg ellenezni fogja? Vagy megpróbál valamilyen szinten nyomást gyakorolni a kapcsolatunkra? Eddig elfogadott, de nem voltam más, mint egy nő, akin a fia kiélhette a vágyait és kész. De egy házassággal minden megváltozik. Engem katolikusnak kereszteltek, de nem vagyok hívő, viszont azt tudom, hogy más vallást sem akarok felvenni, mert egyszerűen idegen az egész és nincs rá szükségem.
- Az apád mit fog szólni mindenhez? Nem lesz ellene? valamilyen szinten fontos az, hogy Tig családja elfogadjon engem és a lányomat, mert az én saját családom nem lehet velem, nekem mostmár ők jelentik a családot. Elsősorban Tiger persze, de a tágabb körnek az apja is részese. Meg Qadir. Összeszorul a gyomrom.
- Akkor felejtsük el a hivatalos felét a dolognak.. nincs értelme kötni az ebet a karóhoz, sajnos kivitelezhetetlen a dolog, szóval bármennyire is fáj egy kicsit lemondani róla megteszem, mert így a logikus. Egyébként is az a fontos, hogy mit érzünk egymás iránt, nem kell ehhez a hivatal, hogy kimondja. Ő a fontos és Én. Ennyi.
Két sebzett lélek vagyunk, aki ebben az életnek nevezett szarkupacban egymásra talált, és lassan, lépésről lépésre, érintéstől érintésre forrasztják be egymás sebeit.
Assia hirtelen a semmiből áll elő a kérdéseivel és mesél és mesél, ahogyan azt egy korabeli gyermek teszi. Tényleg jót tettem vajon annó, hogy kiszakítottam őt a jólétből, az apja mellől? Csak nézem őket és érzem ahogy a szívem csordultig telik szeretettel. Hálás vagyok a vőlegényemnek, amiért elfogadja a lányomat, és Assiának amiért az életébe engedte Tigert. Ez mindkettejüknek nehéz lehet.
Magasba ugrik a szemöldököm, hirtelen nem tudom mire is gondol Tig, majd amikor bővebben kifejti, hogy mitől fél, közelebb araszolok hozzá. Állát két tenyerem közé fogom, hogy a szememibe nézzen.
- Senki nem tudja hogyan kell szülőnek lenni, nincs egy iskola amiben tanítják. megcsókolom - Nem is várom el, hogy az apja legyél, nem akarom, hogy nyomásnak érezd. elengedem. - Bőven elég amit eddig adtál nekünk, nem kérek többet. nem lehet könnyű senkinek elfogadni egy gyereket, akit nem ő nemzett, egy gyereket, akiről tudja, hogy más az apja, és egy gyereket akit csak koloncként kapott a nyakába. Én csak azt kérem, hogy ne éreztesse vele, hogy ő más, hogy ő nem a gyereke.


thx.
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

A day at home - Domi & Tiger stories 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories EmptySzer. 1 Márc. - 12:03

Domi & Tiger
- Here's something that you don't know -
A lehető legőszintébben mondom: fogalmam sincs, mit gondolhat az eljegyzésről apám, de annyira nem is érdekelt a véleménye, mikor mindezt kigondoltam. Valahogy nem éreztem azt, hogy engedélyt kellene kérnek, egyúttal pedig azt sem, hogy bármi problémája lenne a döntésemmel. Én azt hittem, jóban vannak Domival, dolgoznak is együtt, úgyhogy nagy baj csak nem lehet.
- Ha nem vesztetek össze, én nem látok erre okot. De nem kértem ki a véleményét, mert nem éreztem relevánsnak. - Egyúttal pedig kérdőn nézek rá, mintha csak azt várnám, hogy ő folytassa, vagy hogy esetleg tud-e valamit, amit én nem. Én mindig úgy képzeltem, hogy apám lesz a legboldogabb, ha végre találok egy normális nőt magam mellé és elhatározom magam a házasság mellett. Ha most emiatt is problémázni meg kötekedni akar, akkor nagyon messzire el fogom küldeni.
Én csak azt akarom, hogy ne legyen semmi rizikó az esküvőben, mint alkalomban. Se az épségünket nem akarom kockára tenni miatta, se a jövőnket. Egyikünk sincs abban a helyzetben, hogy legális embernek vallhassa magát, ami pedig mindkét oldalról gátat szó, ha konkrétan az esküvőt nézzük jogi alapon, akkor kivételesen most Domi kiléte okoz némi fejtörést. Engem maga a ceremónia annyira nem hajt előre, aztán lehet mikor oda kerülünk akkor már nem ezt fogom gondolni, de jelenleg sokkal inkább szeretnék Domival időt tölteni és mentálisan is magam mellett tudni őt, mintsem hogy az az aláírás az milyen papírra történik. Örülök, hogy végül közös álláspontot határozunk meg.
Aranyos lány Assia és tudom, hogy nehéz lesz a jövőbeli pasijának vele. Én nem tudom magam elképzelni apaként még, nem tudom hogy kell, mit kell csinálnom és mit nem, valószínűleg nem értem még meg a felelősségre, elvégre most jutottam el arra a szintre, hogy legalább Domiért vállaljam a felelősséget és gondját viseljem egy olyan világban, ahol számtalan gond leselkedik rá is. Nyilván pontosan tudtam, hogy Domi mellett Assiaért is felelős vagyok, ami sosem volt kérdés. Megvédeni meg tudom, hogy felnevelni is jó apaként abban már nem vagyok ennyire határozottan céltudatos. Assiával még nem tudok ilyenekről beszélni, de talán Domi épp az ő nyelvét fordítja át nekem.
- Megpróbálom - suttogom távolodó ajkaiba. Ennyit tudok tenni, de ezt megteszem, mert a gyomorgörcs nem mentség és nem kifogás. Megnyugtatnak szavai, az, hogy nem vár el tőlem olyat, amit talán mindketten tudunk, hogy nehezen tudnék helyt állni még egy jó darabig. A baj az, hogy jól akarom csinálni. Most először tudatosult bennem, hogy abba a helyzetbe kerültem, ami miatt egész életemben szidtam a szüleimet. Én nem akarok rosszul dönteni és nem akarok olyan helyzetbe kerülni, mint ők. Jobb életet akarok Assianak és minden gyereknek, mint ami nekem volt és van, szóval a terhet én helyezem a saját vállamra. Újra ajkaimhoz húzom Domi arcát, hogy megcsókoljam amolyan pecsétként az előbbiekre.
- Igyekezni fogok!
- 456 szó // Nem is random szitu -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Dominique Léah Chevaliér imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
A day at home - Domi & Tiger stories Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: A day at home - Domi & Tiger stories
A day at home - Domi & Tiger stories Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
A day at home - Domi & Tiger stories
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nia & Joseph; Home sweet home?
» Kai&Gary - Home sweet home
» Home sweet Home - Peter & Hale
» Home "sweet" home - Angelo & Valeria
» Cale & Shane || Home Sweet Home

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: