New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
TémanyitásSomeone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn EmptyCsüt. 7 Szept. - 9:33




Harper&Evelyn



"I'll be there for you
(When the rain starts to pour)
I'll be there for you
(Like I've been there before)
I'll be there for you
('Cause you're there for me too)"


-Harper!!!!! -ugrottam a nyakába egy széles mosollyal, ahogy kinyitottam előtte az ajtót. Mivel állandóan úton van, így nagyon ritkán tudunk találkozni személyesen, viszont minden nap beszélünk ilyen-olyan formában. Hívások, videohívás, írott üzik. A személyiségünk, a spontán utazási mániánk, az életigenlésünk elég hasonló, így hamar megtaláltuk a közös hangot. Ennek már 4, de lehet inkább 5 éve. Azért ennyi idő alatt rengeteget változik az ember, és a mi barátságunk is megkophatott volna, de nem így történt. Ez pedig remek hír!
-Gyere csak be. Kérsz valamit inni? Valami kaját? -néztem rá még mindig egy hitetlen, lelkes mosollyal. Hiányoztál.
-És hogy vagy mostanság? Mi volt a legutóbbi úti célod? Sikerült összeimserkedni érdekes fazonokkal? Oh, és persze a legfontosabb... éjszakára is itt maradsz nálam, vagy majd hazamész? Tudod, hogy a vendégszobám mindig kész a fogadásodra. -címeztem neki egy újabb ragyogó görbét, majd kitöltöttem neki az általa kért italt, hogy azzal és a kávémmal együtt a nappaliba sétálhassunk, ledobva magunkat a kanapémra.
-El se hiszem, hogy fizikai formádban látlak!!!! Ez annyira izgi!! -ritka alkalmak egyike.

Evelyn lakása(Északnyugat-Brooklyn, DUMBO, "művésznegyed"):
Előszoba
Nappali
Konyha
Terasz
Fürdő
Háló
Vendégszoba


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn EmptyCsüt. 7 Szept. - 11:56

   
Eve & Harper
Néha megesik, hogy hosszabb ideig tartózkodok itthon. Most éppen azért, mert esedékes az éves kontroll és nyilván olyan a rendszer, hogy egyik nap ide, másik nap oda kell menni. Azért nem akadok már ezen ki, mert érzem, hogy a testemnek és a lelkemnek is szüksége van egy kevés pihenésre. Bár a munkám nem megterhelő, feltölt minden egyes alkalommal, azért az otthon melege mégis más, mint mondjuk egy lakókocsi vagy egy jurta.
– Eve! – kissé megilletődötten, de mosolyogva ölelem meg, s ha amint elenged, egy aprócska csomagot nyújtok elébe. – Hoztam neked egy kis apróságot – mindig mindenkinek hozok valahonnan. Tényleg nem nagydolog, általában pórfogók, csokik és a leghasznavehetetlenebb dolgok. Ebben a dobozkában most egy ásványkarkötő lapul, ami elméletileg passzol a horoszkópjához.
– Abból kérek, amitől így pörögsz – nevetem el magamat, majd követve őt, belépkedek a lakásába. Cipőmből kilépek, táskámat mellé teszem a földre. – Egy kávét esetleg, hátha attól fel tudom venni veled a ritmust – irigylem tőle, hogy ő tényleg mindig ilyen. Persze most már én sem a búbánatos, szürke hétköznapokban élek, de azért Eve sokkal nagyobb fordulatszámmal képes pörögni, mint én valaha.
– Tanzániában voltam, szerelmet nem találtam, mondjuk nem is kerestem – nevetem el magamt, mert nem tudom, hogy az érdekes fazon dolog erre akar-e kitérni egyáltalán. –Sok érdekes emberrel és szokással találkoztam, elég érdekes háromhétnyi élmény volt – amit még le is kell részletesebben írnom, mert a fényképek és a videók nem mindig elégítik ki a főnököket. Pedig szerintem a mai világban azok sokkal beszédesebbek.
– Köszönöm az ajánlatot, de haza megyek majd – mert minél előbb állok neki annak a pötyögésnek annál előbb leszek szabadabb. Nem mellékesen pedig reggel kórházi jelenésem van, így jobb a békesség.
– Veled mi a helyzet? - foglaltam helyet végül az egyik széken és érdeklődve tekintettem rá.

   
- XXX szó // megjegyzés -
mind álarcot viselünk
Harper Ward
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Tumblr_pl2ke2K2xE1w2de27o3_r3_250
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Tumblr_pl2ke2K2xE1w2de27o1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Don't you tell me what you think that I can be,
I'm the one at the sail, I'm the master of my sea
★ családi állapot ★ :
The death is my destiny
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Fe32584c5a8a3cbe41744c3ef7bec524e8785b6d
★ foglalkozás ★ :
Utazó blogger
★ play by ★ :
Paulina Swantje
★ szükségem van rád ★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Bf0f2256cd25fa872b0bd2b14a8e0a1d3b2f0bc9
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn A80b93e800b866d7e0a2d8d2c3c8ca40dfca89bb
TémanyitásRe: Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn EmptyCsüt. 7 Szept. - 14:48




Harper&Evelyn



"I'll be there for you
(When the rain starts to pour)
I'll be there for you
(Like I've been there before)
I'll be there for you
('Cause you're there for me too)"


Nagy szemekkel meredtem előbb Harper-re, majd a dobozra, amit nekem adott. Kinyitottam és egy széles mosollyal, teljesen meghatva húztam fel a kezemre az ásványból készült karkötőt.
-Köszönöm szépen, ez gyönyörű!!!!! -kapott is tőlem gyorsan még egy ölelést hálám jeléül.
A megjegyzésén én is egy jót nevettem, majd bólintottam.
-Egy kávé rendel, már csinálom is. -bólintottam rá a dologra, majd át is adtam neki a kért italt, hogy azzal együtt tudjunk leülni a kanapéra végre. Annyi minden történhetett vele, amíg úton volt, hogy mindig szívesen hallgatom az aktuális élménybeszámolóit.
-Azta, három hét... az nagyon sok idő. -pislogtam magam elé.
-És nem csak a szerelemre gondoltam, hanem új barátokra, új ismerősökre. Mindig annyiféle emberrel ismerkedhetsz meg, annyiféle kultúrával, szokással. Ez annyira király, inspiráló és elképesztő!! -engedtem meg magamnak egy széles, lelkes mosolyt.
-Rendben van, de ha bármikor kell ideiglenes szállás, csak szólj. -húztam egy mosolyra a szám, majd végül elgondolkozva megvakartam a tarkómat.
-Hmmm... lássuk csak. Azt már meséltem, hogy random beszorultam egy sráccal a liftbe, amikor Queens-ben jártam. Elmentünk kávézni, voltam már a munkahelyén, segít nekem vezetni tanulni, mármint tipik amcsi kocsikon, így mondhatni elég jóban lettünk. Együtt elmentünk kempingezni is vele, illetve a zenekarával, meg pár barátnőmmel. Úgy néz ki, hogy a sok győzködés és magyarázás végre beérik, mert komolyabban fogják venni a zenélést! -néztem rá hatalmas, lelkes szemekkel.
-Aztán... csinálnom kellett egy könyvborítót, ahova felkértem egy srácot, hogy álljon modellt velem, és végül belement. Ha megkapom a kész képeket, majd szavazást indítok az alternatív és a hagyományos megoldás között. Számítok a véleményedre! Megvolt életem legrosszabb randija, pedig már volt pár, és öhm... Charlotte Dupont felkért, hogy a cégük megnyitójára én készítsem a grafikai részeket, de még nem volt személyes egyeztetés. Ez még mindig annyira szürreális. -én nem vagyok otthon ezekben, de erről a cégről még én is hallottam.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Harper Ward imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn EmptyVas. 17 Szept. - 5:56

   
Eve & Harper
Nem viccelek azzal, ha azt mondom, hogy ember legyen a talpán, aki elejétől a végéig tudja követni Evet. Ez nem kritika vagy rossz májuság, ez inkább csodálat, mert tényleg el nem tudom képzelni, hogy honnan eredhet ennyi energia.
- Igen, most egy kicsit több időt szántam rá, így pihentem is közben - sokan hiszik azt, hogy ezek az utak nem szólnak másról, csak arról, hogy odamegyek aztán egy héten át fekszem és kiélvezem a kiszolgálást. De ennek szöges ellentétje az egész. Minden egyes napba bele szoktam sűríteni, amit csak lehet. Itthonról úgy megyek egy adott területre, hogy amennyire lehet, már megtervezem a programok sorrendjét, hogy minél több mindenről tudjak írni és beszámolni. Ez néha iszonyat fárasztó, főleg ha éppen rossz szakaszomban vagyok.
Hálásan tekintek rá, mikor újra felajánlja azt, hogy bármikor aludhatok itt. Nincs nekem semmi, de semmi gondom az ilyesmivel. De, amikor itthon vagyok, akkor leginkább a saját ágyamra vágyok.
Próbálom végig felvenni a fonalat, amit azt hiszem a második srác említésénél veszítek el. Eve olyan információ tömeget képes egyetlen egy pillanat alatt az emberre zúdítani, amennyit sokan egész évben nem, így az agyamnak muszáj valami pörgető, ami átkapcsol némileg.
- Hűha, ennyi férfit egyszerre - nevetem el magamat. - Érdekesen hangzik a zenekaros srác, tervezhetsz nekik majd borítót - mosolyodok el szélesen. Simán hasznot húzhat abból, hogy tutujgatta őket és ez tök jó, ügyes a csaj, megérdemli, hogy mindenki tudjon róla.
- Mindenképpen leadom majd a voksot - bár néha eléggé szar ízlésem van, de azért ki nem hagynám, hogy képletesen így segítsek neki. - Milyen képek készültek?- felfogtam, hogy majd később lesznek készen, de azért biztos el tudja mondani, hogy cuki romantikus vagy egymásutálós, mindjárt megöllekes.
- Nahát ez fantasztikus, dehogy szürreális. Megkereste a legjobbat, jól tette - mondjuk nem tudom, hogy ki ő vagy miben utazik. De nagyon jól döntött, mikor ezt az energiabombát bízta meg munkával, biztosan nem fog csalódni benne.

   
- XXX szó // megjegyzés -
mind álarcot viselünk
Harper Ward
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Tumblr_pl2ke2K2xE1w2de27o3_r3_250
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Tumblr_pl2ke2K2xE1w2de27o1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Don't you tell me what you think that I can be,
I'm the one at the sail, I'm the master of my sea
★ családi állapot ★ :
The death is my destiny
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Fe32584c5a8a3cbe41744c3ef7bec524e8785b6d
★ foglalkozás ★ :
Utazó blogger
★ play by ★ :
Paulina Swantje
★ szükségem van rád ★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Bf0f2256cd25fa872b0bd2b14a8e0a1d3b2f0bc9
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn A80b93e800b866d7e0a2d8d2c3c8ca40dfca89bb
TémanyitásRe: Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn EmptyHétf. 18 Szept. - 12:22




Harper&Evelyn



"I'll be there for you
(When the rain starts to pour)
I'll be there for you
(Like I've been there before)
I'll be there for you
('Cause you're there for me too)"


Kicsit meglepve pislogtam rá arra a kijelentésére, hogy „Hűha, ennyi férfit egyszerre.” Persze elnevette magát, ami így elvette az élét a dolognak, de egy pillanatra komolyan elgondolkoztam rajta, hogy tényleg ennyire sok sráccal vettem volna körül magam az elmúlt időben? Végül is mindegyikre volt alapos okom. Remy egy nagyon jó barátom lett rövid idő alatt, és szeretek vele lenni. Alex munka volt, szóval ő hivatalos dolog, az a partizós srác pedig a randim volt, ami aztán csúfos kudarcba fulladt.
-Öhm… igen, Remy tényleg elég érdekes srác, én kedvelem őt. De az még, hogy borítót, vagy logót, vagy bármit tervezzek nekik, odébb van. Viszont bármikor szívesen megcsinálom ezt nekik, ha szeretnék, akár ingyen is. Elvégre barátok vagyunk, ráadásul én is azok között voltam, akik hajtották, hogy kezdjenek el komolyabban foglalkozni a zenével. –szerintem ennyi a minimum, amit tehetek értük.
-Szuper vagy, köszi szépen!!!! Mindenképp átdobom majd a webcímet, ahol tudsz online szavazni, aztán ennek az összesítése után beszélek a megbízómmal, hogy önszorgalomból végeztem felmérést, és mondjuk nem a képek, hanem az alternatívák nyertek. –aztán ők majd eldöntik, vevők-e erre.
-Hát ilyen… túlfűtött parfümreklámos képek. Egy erotikus regényről van szó, és a megrendelőm tipikus képeket szeretett volna hozzá. Női modell híján azt elvállaltam én, a férfi szerepre pedig sikerült szereznem egy srácot. Vagyis nem is akárkit. Megvan Alex Freling, az író? Na, ő modellkedik is, és kellett neki pár kép tőlem, illetve kamu tetkó is a képeihez, így végül ott és akkor meg is beszéltük, hogy segít nekem ebben a munkában, és akkor a kettő kiváltja egymást, nem kell fizetnünk a másiknak. –még sosem csináltam ilyet, de nagyon élveztem.
-Köszönöm, ez nagyon kedves tőled! –pislogtam rá egy zavart mosollyal kísérve.
-Charlotte cége elég híres Franciaországban, és most itt is akarnak egy székhelyet, vagy telephelyet vagy micsodát. Aztán elvileg ehhez kellek majd én, de még nem tudok részleteket, csak annyit, hogy a megnyitóra kell egy grafikus. Kíváncsi vagyok, van-e valami konkrét elképzelése, vagy mindent rám bízna majd. –kezdtem el az alsó ajkamat rágcsálni elgondolkozva.
-Na de ne csak én beszéljek! Úgy amúgy… hogy vagy? Mi lesz a legközelebbi úti cél? Most tovább tervezel itthon maradni, vagy csak pár nap, esetleg hét és megint elindulsz?


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Someone I'll always laugh with- Harper&Evelyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Little secrets - Harper & Harper
» Harper Fox
» Lawrence & Harper
» Sylvia Harper
» Shane Harper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: