New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. 2024 - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aleyna & Sebastian // The new dog
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásAleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 2 Aug. 2023 - 22:00

Aleyna & Sebastian

A falról már lepergett az öreg festék, hátamat a még meglévő ép felületnek döntöttem, végül elnyűlten dőltem el a földön és mereven néztem magam elé. Csend volt. Mérhetetlen csend és nyugalom. Ez kellett nekem. Végre béke és nyugalom, csend és hűvös.
Lehunytam szemeim és perceken át csak élveztem a béke idejét, amikor azt éreztem semmi sem nyomja a lelkem. De ennek is meg volt az árnyoldala. A magány, az egyedüllét és a törődés hiánya. Ugyan itt volt nekem Michael, teljesen egyedül nem voltam, de tőle inkább megváltam volna, mintsem élvezzem a társaságát.
Viszont mégis csak másabb lett volna, ha van valaki, akit magamhoz tudok ölelni, valaki, akit tudok szeretni és ő is tud engem szeretni, de emberben nem is mertem reménykedni. Nem, kizárt. Nem engedhetek magamhoz közel senkit, de nem is hiszem, hogy valaha is lenne valaki, akinek én kellenék. Kivéve a pszichiátria egyik doktornőjének, hogy lobotómiának és sokkterápiának vessenek alá.
Egy kutyára gondoltam, valami kistestűre, amit nem kerül olyan sokba fenntartani.
Felöltöztem, majd bementem a fürdőszobába, hogy megmosakodjak, megfésülködjek, de tevékenységeim felénél a tükörképem gunyorosan mosolygott vissza.
Mennyire kis nyomorúságos féreg vagy, hogy egy kis szőrös döggel akarod ellensúlyozni a lelki szegénységed. - kacagott.
Azonnal hátat fordítottam és összébb húztam magam.
- Ezt te úgysem értheted meg! - mondtam visszafogottan, kissé elgyötörten.
NÉZZ RÁM, HA VELEM BESZÉLSZ!
Engedelmesen visszafordultam, de alig bírtam rá emelni a szemeim a tükörre.
Miért nem vagy képes elfogadni engem?! Én te vagyok, te pedig én! Egyek vagyunk! Sosem szabadulhatsz meg tőlem! Hiú ábránd abban bíznod, hogy ha nem látsz, akkor nem létezem. Már tudhatnád, hogy nem tudsz megválni tőlem. Ott vagyok veled mindenhol, mindig.
Egy ebbel akarsz boldogságra lelni, pedig itt vagyok neked én is? Megalázol engem!

- Te nem létezel... nem létezel. Csak egy hang vagy!
A tükörben lévő alak dühösen villant rám és égtelen haraggal dörren fel.
- TÉRDRE! - kiáltotta, majd mintha csak valami hatalmas erő nehezedett volna rám térdre rogytam a tükör előtt, ám nemsokra rá könnyek indultak meg az arcomon le.
Tisztelj és szeress, te hálátlan féreg. Emlékezz rá mennyit tettem érted.

Miután sikerült összekaparnom magam egy Brooklyni menhelyre mentem, ahol terveim szerint örökbe fogadok majd egy kutyát, ami növeli majd a boldogságomat és enyhít az engem mardosó magányon és talán még a bennem lakó szadista szörnyeteget is meg tudja majd lágyítani.
Egy ideig a kapuban álltam, majd lassú, kimért léptekkel indultam el a telepre és kezdtem el nézelődni milyen lehetőségek is vannak.
Nem feltétlen egy fiatal, egészséges kutyában gondolkodtam, inkább valami idősebb kutyában, de az sem volt baj, ha beteg volt, vagy sérült. Az idős-beteg kutyák azok, akik a legkevesebb embernek kellenek, viszont ők voltak a leg hálásabbak és ragaszkodóbbak, ha szerető gazdára lelnek. Márpedig én az akartam lenni.
Megpillantottam egy fiatal, tán velem egykorú lányt, aki úgy tűnt valami alkalmazott itt.
- Szia. Itt dolgozol? - kérdeztem, majd mikor válaszolt megejtettem egy aranyos, barátságos mosolyt. - Sebastian vagyok és egy kistestű, idősebb kutyát szeretnék. Nem baj, ha nincs túl jó bőrben, neki is jár az esély.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 5 Aug. 2023 - 10:08


Aleyna && Sebastian

Mindig izgatottan vártam a nyílt napokat a menhelyen, mert ilyenkor sokan eljöttek látogatóba és nagyobb eséllyel fogadtak örökbe macskát vagy kutyát az emberek. Még akkor is, ha egyetlen alkalom után nem vihették haza őket. Ilyenkor mindig megbeszéltünk egy újabb időpontot is, hogy még inkább meg tudjanak barátkozni a kiszemelt állattal és mi is jobban el tudjunk beszélgetni az emberekkel, hogy biztosak lehessünk abban, hogy jó helyre kerülnek és nem fogják utcára tenni, bántani az állatokat, vagy pár napon belül visszahozni őket. Természetesen kisebb aggódás mindig átjárt, mert féltem attól, hogy egyszer rossz embereknek adunk örökbe állatot, pedig legtöbbjük  már alapból olyan dolgokon mentek keresztül, amiket soha senkinek se lenne szabad.
Elnyomtam egy ásítást, mivel későn kerültem ágyba, mert sok volt a teendő tegnap a menhelyen, hiszen ilyenkor mindig nagy készülődés van a részünkről is. Alapból is mindig mindent megteszünk a nálunk lévő állatokért, de ilyenkor pláne mindent elkövetünk azért, hogy még nagyobb legyen az esélyük arra, hogy szerető családba kerülnek. Mielőtt még kimentem volna a birtokra, ahol ilyenkor voltak még tettem egy utolsó kört a bent maradt állatoknál. Beszéltem hozzájuk, megsimogattam őket. Kaptak friss fizet és próbáltam megnyugtatni őket, hogy már legközelebb ők is sorra fognak kerülni, de számukra még kellett egy kis idő a szocializáláshoz vagy éppen még gyógyulóban voltak és a pihenés volt most a legfontosabb számukra.
Végül magamhoz vettem egy mappát, majd kisétáltam és figyeltem az egyre nagyobb tömeget. Szerencsére az emberek nagyon figyeltek egymásra, nem lökdösődtek, a gyerekek nevetése és kiabálása betöltötte a teret, de nem bántam. Szerencsére nem volt vészes és a szülők próbálták fékezni a gyerekek lelkesedését, hogy nehogy megijedjenek az állatok. Figyeltem a munkatársaimat, akik szintén mindent szemmel tartottak, vagy éppen beszélgettek egy jövőbeli gazdival. Elmosolyodtam, majd ahogyan szemügyre vettem az érkező tömeget megakadt egy körülbelül velem egy korú srácon. Nem léptem közelebb hozzá, csak figyeltem, ahogyan ott állt. Olyannak tűnt, aki még nem teljesen biztos a dolgában, de ez nem is baj. Ezek a napok pont arra vannak, hogy a bizonytalanság valamerre elmozduljon. Amikor a pillantásunk találkozott, akkor bátorítóan és barátságosan elmosolyodtam és megvártam amíg ő lépett oda hozzám, mert nem akartam zavarni se. Hagyni akartam neki időt, mert úgy tűnt, hogy most jár először nálunk, legalábbis nem tűnt ismerősnek. Lehet a névmemóriám roppant rossz, de az arcmemóriám egészen jó volt.
- Szia. Igen, itt dolgozom. – könnyedén csendült a hangom,végigpillantottam a reményekkel teli állatokon, majd újra megállapodott a pillantásom a férfin. – Aleyna vagyok és köszöntelek nálunk. Látom kész tervekkel jöttél ide, de remélem azt tudod, hogy nem megy könnyedén az örökbefogadás. – kicsit felvontam a szemöldökömet, majd magamhoz öleltem a mappámat.
- Miért pont idős kutyát szeretnél? Azt ugye tudod, hogy akik a legrosszabb állapotban kerültek hozzánk, azokkal a legnehezebb kiépíteni a bizalmat. – hangom barátságosan csendült, majd lassan elindultam a kennelek felé. – Tudok pár olyan kutyát mutatni, akik régóta nálunk vannak és nagyon ragaszkodók tudnak lenni, de sok múlik azon is, hogy ők miként közelítenek majd feléd. – ha nincs meg az összhang, akkor biztosan nem adjuk neki a kutyát. Fontos az, hogy a kutya is közelítsen a gazdi felé, mert az már jó jelnek számít. Ha a kiszemelt kutya rá se hederít a gazdijelöltre, akkor jobb ha az a kutya nem is kerül hozzá, vagy olykor ott van az is, hogy a barátságos közeledés helyett inkább morgással reagálnak az illetőre. Változó, hogy ki mit vált ki a kutyákból. Ezért is fontos a lassú és óvatos barátkozás, bemutatás.
- Volt már kutyád? Inkább olyat szeretnél, aki eleven, vagy a bújós, csendesebb fajta érdekel? – kíváncsian fürkésztem őt, mert minél többet tudunk meg valakiről, annál könnyebb lesz a figyelmébe ajánlani kutyát is, vagy eldönteni azt, hogy egyáltalán adjunk kutyát neki vagy ne. Eleveneknél alapból jobb az is, ha van kert, már ha igényli a kutya azt, de legfontosabb szempont az is, hogy elegendő időt tud-e foglalkozni vele a leendő gazda, vagy nem.




There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.
mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 5 Aug. 2023 - 14:23

Aleyna & Sebastian

A fiatal lány magabiztos nyugalma és mosolya enyhén zavarba hozott, így egy röpke pillanatra el is emeltem róla tekintetem, de aztán kis magabiztosságot magamra szedve újra felvettem vele a szemkontaktust, megejtettem egy bájos, aranyos mosolyt és odamentem hozzá bemutatkozni és elmondani igényeimet a kutyákkal kapcsolatban.
- Valahogy sejtettem, de megpróbálom állni majd a megpróbáltatásokat.
Figyelmesen hallgattam kérdését és intését, de elég magabiztos válaszom volt neki, ami remélem az ő szemében is megállja majd a helyét.
- Nos én tudom jól, hogy sokan a kölyök kutyákat szeretik, mert kicsik és aranyosak, hamar szoknak, de én szeretnék esélyt adni egy idős kutyának is, hogy ne egy menhelyen kelljen leélnie az életét, hanem egy gazdi mellett, lehetőségekhez mérten kényelemben és szeretetben.
Tudom, nekik már nehezebb dolog megszokni egy gazdit, de biztos vagyok benne, hogy nem lehetetlen és egy idős, esetleg, ha szegény betegeskedő kutya sokkal hálásabb tud lenni, mint egy kis ficsúr, ha megkapja ő is a lehetőséget.

Mellett lépkedve követtem őt amerre ment, közben szemeimmel felmértem a helyet, az állatokat, kenneleket.
- Megértem, hogy a kutyán is múlik, persze. Ez természetes. Az embereknél is az van, hogy hiába akar Rómeó közeledni Júliához, ha Júlia nem kíváncsi rá. Nálunk is közös akarás, közös szimpátia kell.
Ez most valami célzás volt, Seby Fiú? - kérdezte mogorván Michael, de figyelmen kívül hagytam.
- Még nem volt kutyám. Nem hiszem, hogy zavarna egy eleven, játékos kutya, de úgy hiszem jobban illik hozzám egy nyugodtabb természet. Tudod, azok a fajta kutyák, akik kényelmesen elheverednek az ágyon és lehet őket simogatni - mosolyogtam. - Persze nem várom el, hogy egész nap csak aludjon, de félek nekem nem lenne rá kapacitásom, hogy sokat járjak vele sportolni, egész nap labdát dobáljak neki és udvarom sincs. Szóval inkább nyugodt típus kéne, akivel elég napi háromszor-négyszer sétálni, néha labdázni, de inkább a közös sziesztázást preferálná ő is.
Nem azzal van gond, hogy nem foglalkoznék vele, csak az energikus tempójával és a túlzott figyelem igénnyel lehet nem tudnám tartani a tempót.


Ez persze ilyen formában lehet nem volt teljesen igaz. Inkább attól tartottam, mi van ha Michaelt zavarná az energikus, tomboló, figyelemhiányos kutya. Ráadásul ki tudja mikor-mi történik velem? Nem mindig vagyok önmagam, ezért nem fogok tudni mindig a kutyával törődni, foglalkozni, ha gonosz testvérem átveszi felettem a hatalmat, vagy órákon át lakáson kívül lennék. Nem akarok a kutyának csalódást okozni, egy letisztultabb kutyát pedig tudom, hogy nem viseli meg, mert ők maguknak is kényelmesen el tudnak lenni.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 5 Aug. 2023 - 20:19


Aleyna && Sebastian

Megmosolyogtam a fiú válaszát, de inkább volt barátságos a mosolyom, mintsem lenéző. Soha nem néztem le senkit se. Alapból soha nem értettem, hogy miért szeretik az emberek azt, ha bánthatnak mást. Nem vagyunk egyformák, de pont ettől válik különlegessé és színessé a világ. Szerettem új embereket megismerni, még akkor is, ha számomra a barátság lassan alakult ki.
- Nem kell aggódni, annyira nem vészes. Nem eszünk embert, inkább csak szeretnénk meggyőződni arról, hogy az illető készen áll és tudja mire vállalkozik, illetve hogy jó helyre kerül-e a kutya. – tudom, hogy vannak olyan menhelyek, ahol mindenféle bemutatkozást kell írni, meg kimennek a lakásokba, megnézik a helyszínt és még megannyi dolgot kérnek, amit soha nem értettem. Persze, fő a biztonság, de szerintem sokszor meg emiatt is árván maradnak az állatok, mert ezzel a sok dologgal elijesztik a potenciális jelölteket is.
Érdeklődve hallgattam azt, amit mond és olykor bólintottam is, mert részben tényleg igaza volt. Kicsit még el is merültem jobban a gondolataimban, így időre pár pillanattal később szólaltam csak meg miután megosztotta a gondolatait velem.
- Ez részben így van, de sokan azért is szeretnének fiatal kutyust, mert így a nevelés rajtuk áll és nem pedig már egy megszokott ritmust, neveltetést kell megpróbálniuk átformálni, ami gyakran nem is jön össze. Nem tudom, hogy erre gondoltál-e már, hogy az idősebb kutyáknak is megvannak már a maguk szokásaik, ahogyan nekünk is, így emiatt is fontos, hogy megismerjétek előbb egymást. – közben körbepillantottam, hogy minden rendben van-e, vagy esetleg valami káosz van kialakulóban, de szerencsére most még minden békés volt. Mindenki hallgatott az itt dolgozókra, pedig volt már olyan nyílt napunk, ami majdnem katasztrófába fulladt, mert az egyik látogató azt hitte, hogy ő jobban ért a kutyákhoz, mint én.
- Valahogy így, de legalább a kutyáknál borítékolható, hogy egy életre társra lelhetünk, míg az embereknél nehéz ezt biztosra mondani. – kisebb kuncogást követően szólaltam meg, mert egészen találó volt a hasonlata. Erre nem is gondoltam még, ezért is szeretek új emberek megismerni, mert általuk új dolgokat ismerhetünk meg.
- Teljesen meg tudom érteni. A kutyák képesek megnyugtatni minket és ott lenni a legrosszabb napunkon is. Mellettük minden kicsit nyugodtabb is lehet, de eleinte biztosan sok türelem kell hozzájuk. Meg kell szoknia téged és az új helyét is. Régóta szeretnél már kutyát, vagy ez új keletű dolog?  – közben pedig célirányosan azon kennel felé sétáltam, ahol figyelmébe tudok ajánlani pár kutyát. – Gondolom, akkor fontos lenne a szobatisztaság is, amit nem tudunk garantálni, mert itt gyakran a szabadban vannak, ha az idő megengedni, de az éjszakákat is át szokták vészelni, viszont az új hely miatt lehetnek eleinte balesetek. – az egyik oldalt a fülem mögé tűrtem a hajamat, mert a szellő állandóan az arcomba sodorta.
- És inkább nőstényt vagy hímet szeretnél? Bocsánat mit is mondtál, hogy kistestű érdekel csak vagy közepestestű is? – nem voltam benne biztos, hogy mondott ezzel kapcsolatban bármit is, de tényleg nagy volt itt a nyüzsgés és lehet még a beszélgetésünk előtt hallottam valakitől ezzel kapcsolatban valamit és még megragadt.




There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 5 Aug. 2023 - 21:07

Aleyna & Sebastian

- Persze, ez érthető. Egy élőlényt nem szívesen adunk oda akárkinek, mert lehet rosszabb sorsa lesz, mint a menhelyre kerülés előtt. Azért egy kutya nem egy aranyhal. Igaz, azért az aranyhal se szenvedjen, ha van rá mód...
Az érv, miszerint a nevelés miatt szeretnének sokan fiatal kutyát egy szinten érthető volt, de más oldalról pedig...
- Ez is igaz, de nekem nem fontos. Kompromisszum képes vagyok. Ha egy embert engednék be a házamba, ő is hozná a saját dolgait, nem csak a kutya. De ha más szemmel nézem, sok szülő hiába nevel születése óta egy gyereket, idővel úgyis saját akarata lesz és kénytelen lesz a szülő is kompromisszumot kötni a serdülővel.
Egyedül élek és sok a szabad időm. Lesz időm rá, hogy össze szokjunk és összehangoljuk egymás hozott dolgait. Nekik is van akaratuk és talán ha kölyök kora óta nevelném, idővel akkor is lennének dolgai, amit meg kellene szoknom. Ahogy nőnek, nekik is lesznek rigolyáik.
Elgondolkodtató volt, amit mondott, bár sajnos nem volt teljesen igaza. Sajnos én egy "ember" képében is egy életre társra leltem. Él bennem valaki, aki örökre velem marad és nem tehetek ellene semmit.
De az is elég valószínű, hogy Rickkel is örökre egymás mellett fogunk maradni.
- Nos, régóta, igen. De, ahogy az idő egyre múlt és teltek az évek-hónapok, úgy éreztem egyre nagyobb szükségem van egy kutya társaságára, de eddig még nem léptem. A napokban döntöttem el, hogy örökbe szeretnék fogadni egyet.
De, mint említettem, van időm, tudok azzal foglalkozni, hogy szobatisztává tegyem. Szóval az legyen a legkevesebb. Viszont nem tudom, hogy milyen nemű kutyát szeretnék. Én hímben gondolkodtam, de nem hiszem, hogy megbánnám, ha nőstény lenne. Szerinted van ennek jelentősége?
Közepes testű is jöhet, de nem akarnék túl nagy kutyát. Tehát... mit is mondjak... egy Orosz fekete terrier, egy Szamojéd méretben oké, egy Goldendoodle is. Ezek jó méretek. De egy Golden Retriver már nagy nekem. Most nem mondom, hogy ezekben a kutyafajtákban gondolkodtam, csak most példának ők jutottak eszembe. Nem vagyok válogatós, én minden kutyát szeretek, mindegyik szép és intelligens is. Csak a méretek viszonyítása miatt mondtam.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 9 Aug. 2023 - 17:24


Aleyna && Sebastian

Szavaira egyetértően bólintottam és akaratlanul is újra végigmértem őt. Nem tehetek róla, de olykor sok mindent elárulhat az is, ahogyan viselkedünk és tényleg szeretném azt, ha minden innen elkerülő kutya a lehető legjobb helyre kerülne.
- Örülök annak, hogy így gondolod. Sokan azt hiszik, hogy a kutyák csak bábok és nincsenek saját érzéseiket, vagy dolgaik, pedig nagyon is vannak és eszméletlenül okosak. Sok mindent képesek megérteni.  – bátorítóan elmosolyodtam, majd a irattartómra pillantottam, majd amikor megéreztem, hogy a telefonom rezeg, akkor sietve elővettem, de csak az egyik testvérem üzent, így elraktam. Volt egy belső csoportunk is, és ha úgy nézett ki, hogy valamelyik kutya gazdira lel, akkor sietve megírtuk a nevet, hogy nehogy még egy család beleszeressen, aztán meg gond legyen belőle.
- Azt már tudom, hogy egyedül élsz, viszont azt meg kérdezhetem, hogy nagyobb társaságot vendégül szoktál látni? Bocsánat, nem akarok vájkálni, de ezek a kutyák eleinte eléggé félénkek tudnak lenni, ezért is kérdeztem volna rá, hogy egyedül élsz vagy nem. Fontos tudnunk, hogy milyen környezetbe kerül. – tényleg nem akartam, hogy félreértse, mert semmi hátsószándékom nem volt a kérdéssel. Tudom, hogy sokan nem szeretnek beszélni a magánéletükről, de nekünk tudnunk kell, hogy zajos vagy nyugodt környezetbe kerül. Ahogyan azt is, hogy valaki egyedül él, vagy valakivel/valakikkel, hiszen ha többen élnek egy háztartásban, akkor jobb szeretjük azt, ha ők is legalább egyszer eljönnek és megismerik a kutyákat.
- Legalább azt tudjuk, hogy nem hirtelen fellángolásról van szó, hanem azért egy ideje foglalkoztat már a gondolat. A nőstényekkel ott a tüzelés és nem mindenki szeretne ezzel foglalkozni, mert ilyenkor azért figyelmesebbnek kell lenni, meg kerülni sétálnál is a többi kutyát. Sokan jobb szeretik a hímeket, mert úgy tartják velük egyszerűbb. – amint megérkeztünk a kennelhez megálltam, majd szemügyre vettem a játszó és pihenő kutyákat. Nem sokan ácsorogtak mellettünk, hiszen kevesen vannak azok, akik felnőtt vagy idős kutyát fogadnának örökbe, ami kicsit szomorú, de azért részben meg tudom őket érteni.
- Ők, már egészen idősek, de nagyon barátságosak, vagy köztük kan és nőstény is. – közben végig mutattam három kutyán. Az első koromfekete volt, a második bézses, vagy világosbarna ki minek mondja, a harmadik pedig fekete-fehér. – Illetve még tudom őt és őt ajánlani, de ők nem annyira idősek csak pár évesek. Van köztük olyan, aki szimpatikusnak tűnik és szívesen megismerkednél vele?
Kíváncsian fürkésztem a fiút, majd újra a kutyákra pillantottam.
- Mielőtt elfelejteném. Ma még biztosan nem térhetsz haza vele, általában 2-3 megbeszélt időpontban még el kell jönnöd ide, hogy szokjátok egymást és lássuk azt, hogy van kötödés köztetek. Illetve bizonyos időközönként szeretünk hírt kapni a kutyákról, meg képet is, hogy lássuk azt, hogy tényleg jól vannak. Nem tudom, hogy ez neked mennyire akadály. – nem akartam azt, hogy a kutyában remény ébredjen, ha ez esetleg eltántorítja őt. Nem szoktunk kimenni lakásokba, csak akkor, ha a rövidke pár mondatos beszámolok vagy a havi egy alkalommal kapott képek aggódásra adnak okot, de szerintem érthető, hogy szeretjük azért részben nyomon követni azt, hogy a kutyáink jól vannak.  





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 9 Aug. 2023 - 20:49

Aleyna & Sebastian

Bátorító mosolya jól esett, adott némi erőt, ám azt a gyors telefonmegleső mozdulatot sehogy sem tudtam hová tenni. Olyan volt, mintha az élete múlt volna rajta, mintha valami nagyon fontos üzenetet várt volna. Nem kérdeztem, nem az én dolgom volt, a magánügye, csak megragadta a szemem a jelenet.
- Nem, nem igazán. Nos... ehm... - motyorásztam, mert nem tudtam miképp mondjam el neki, hogy szánalmasan egyedül vagyok. - Csak a főbérlőm szokott néha bejönni hozzám. Nála lakom, van egy két szintes háza és a fölső szint az enyém. Van hozzá külön lépcsőm is, külön bejárat így nem szoktuk egymást zavarni. Jól el van szeparálva a két hely. - magyaráztam, mígnem eljutottam a "lényegig". - Nincsenek barátaim - mondtam ki végül halkan, de hallhatóan a szomorú igazságot.
Miközben a kutyák felé mentünk, hallgattam, amint azt ecseteli mire számítsak a nőstények és a hímek terén, melyik miben más. Mikor odaértünk hozzájuk és megmutogatta őket szemeimmel végig jártam a lehetőségeket. Bár nem ő volt a legkisebb kutyus, de nekem a kendős, fekete-fehér kutya tetszett a legjobban. Leguggoltam és felé mosolyogtam.
- Szia, hogy hívnak? - kérdeztem, közben hallgattam, hogy még nem mehetek el vele és később is alapos dokumentálást kell róla nyújtanom. Az nem lepett meg, valahogy sejtettem, de nincs vele gond, ezek teljesíthető elvárások.
- Semmi akadálya, természetes, hogy tudni akarjátok minden rendben van-e.
Legalább kutyák terén jó ízlésed van. Ez egy elég szép kutya, én is őt választottam volna.
- Nocsak, mi lelt téged, hogy hirtelen ilyen kedves lettél velem? - kérdeztem, de véletlenül hangosan. Már megszoktam, hogy otthon nem kell magamban tartanom az ilyesmit. Felpillantottam a lányra, arcom vörös volt, annyira zavarban voltam. - Jaj, bocsánat. Csak hangosan gondolkodtam. Semmi, nem neked szólt - jegyeztem meg, hogy nem hozzá beszéltem, miközben Michael pokolian jól szórakozott a kínos helyzetemen.
A kutyára pillantottam újra.
- Nagyon szép. Kis vagány. Nagyon tetszik - mutattam a kendősre.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 16 Aug. 2023 - 20:34


Aleyna && Sebastian

Kíváncsian hallgattam, amit mesélt, viszont olyan volt, mintha zavarban lenne, amit nem igazán értettem. Szavaira lassan bólintottam, egy barátságos mosoly kíséretében.
- És ő nincs az ellen, hogy állatot tarts? Sok főbérlő nem támogatja a dolgot. – óvatosan kérdeztem rá, mert nem akartam letörni a lelkesedését, de mivel nem saját ingatlanban élt, így sajnos kelleni fog beleegyező nyilatkozat is, hogy biztosan ne legyen később se ebből gond. Szerencsére ahol én éltem, ott nem volt gond állatot tartani, mert különben nehezen lettem volna ideiglenes befogadó is, ha a szomszédok ellenzik a dolgot. Még akkor is, ha saját lakásomban éltem, de attól még nem szerettem volna másoknak bosszúságot okozni ezzel a dologgal.
Elegendő két szót kiejteni, amivel kicsit lesokkolni és eléggé meg is lep. Nem értettem, hogy lehetséges ez, hiszen nagyon kedves és barátságos srácnak tűnt.
- Ezt nehezen tudom elhinni, hiszen kedves és barátságos vagy. Nem olyannak tűnsz, akit az emberek kerülnének, inkább olyannak, akivel szívesen barátkoznának. – talán kisebb burkolt célzás is volt, hogy én is szívesen barátkoznék vele. Barátok mindig jól jönnek és az is olykor jó, ha van kinek elmesélni ügyes-bajos dolgainkat. A barátok is olykor ítélkeznek, de nem úgy, mint a család, vagy mint a szerelmünk. És egyébként is barátokra mindenkinek szüksége van.
- Coopernek hívják. – mosolyogva figyeltem, ahogy a kutya közelebb ment hozzá, majd elkezdte megszimatolni és olykor felpillantott a fiú arcára. Kicsit oldalra döntötte a fejét, mint aki nagyon gondolkodik valamin, majd óvatosan tett még egy lépést felé és a fejét a lábához dörgölte.
Szavaira meglepetten pislogtam párat és hirtelen nem tudtam hova tenni, hogy ez minek is szólhatott. Talán azon lepődött meg, hogy a kutya máris oda ment hozzá, vagy másról lenne szó?
- Semmi gond, ha szeretnéd, akkor hozok pórázt és elvihetjük kicsit sétálni is, biztosan örülne neki. – kérdőn pillantottam Sebre, hogy vajon ő mit szeretne. Gondoltam talán egy kicsit nyugodtabb környezetben jobban ki tudnak bontakozni. Őszintén szólva kicsit megfordult a fejemben az is, hogy netalán a tömeg zavarja a fiút és ezért olyan félénk, ki tudja. Ha igen volt a válasz, akkor sietve elővettem a telefonomat és gyorsan bepötyögtem pár szót.
- Bocsi, csak megírtam a többieknek, hogy Coopernek van gazdijelölt, így kommunikálunk ilyenkor. Egyszerűbb és jobban átlátjuk. – tettem hozzá sietve, mielőtt azt hinné, hogy valami fontosabb dolgom akadna. Nem akartam, hogy félreértse. Végül pedig elszaladtam a pórázért, de pár perccel később már vissza is értem hozzájuk.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 16 Aug. 2023 - 21:25

Aleyna & Sebastian

- Nem, dehogy. Már beszélgettünk róla. De... ő nem is igazán főbérlő, hanem, olyan, mintha a második apukám lenne. Sokat köszönhetek neki. Amikor évekkel ezelőtt a városba jöttem, nem volt semmim, csak néhány ruha és egy-két ingóság, ő pedig magához vett engem és azt mondhatom, hogy szinte fiaként bánt velem. Nála lakom, de szinte semmit nem kér érte anyagilag, csak a rezsibe segítek be - meséltem neki kissé elérzékenyülve a férfi önzetlen kedvességétől, hálás, barátságos módon beszélve róla, hiszen Ricky valóban nagyon kedves rész az életemnek. - Neki nincsenek gyerekei...
Ha gondolod majd visszajövök vele is. Kicsit talán ijesztő alak első ránézésre, mert megviselte az élet, de ha megismered, akkor rájössz, hogy csupa szív ember
- mosolyogtam felé a lehető legelbűvölőbb arcommal.
Igen, valóban nagyon kedves és barátságos vagyok, az emberek szeretnek is a maguk módján és sokukat el tudom bűvölni, amíg Michael felszínre nem kerül. Neki nem beszélhettem róla, nem is akartam. Jobb ha nem tudja meg az igazságot, hogy Michael miatt kerülöm az embereket, hogy miatta nem merek barátságokat kötni, közel engedni magamhoz embereket.
De persze félénk is voltam, ez tény, ő is biztos észre vette és jobb, ha ennek tudja be azt, hogy nem igen vannak emberi kapcsolataim. Nem lett volna szerencsés, ha mélyebbre ás a dolgaimban.
- Hát... picit talán nehezen alakítok ki kapcsolatokat... - mondtam nehézkesen, közben felé fordulok és azon gondolkodom, hogy érthette ezt.
Talán csak nem arra célzott, hogy szeretne barátkozni. De hát csak most találkoztunk. Máris ilyen nagy hatást tettem volna? Elképesztő bűverőm lehet és nem is igazán tudom, hogy csinálom. Rickynek igaza lehet, tényleg elbűvölő vagyok...
Figyelmem a kutyának szenteltem, bár éreztem, hogy kissé zavarban vagyok, főleg, mikor még Michael miatt is adódik egy kellemetlen pillanatom, de szerencsére Aleynában ez nem keltett gyanakvást. Szerencsés vagyok.
- Igen, szívesen elmegyek vele sétálni. Jó kis ismerkedős program. És ezt nem csak a kutyának értettem - simogattam meg tarkóm kissé zavarba jőve. De hát az előbb ő is arra célzott, hogy barátkozni akar. Mi baj lehet? Ha kudarcba is fullad, maximum nem találkozunk többé és amíg élek, kerülöm ezt a környéket is.
Végülis ez csak barátkozás, nem akarunk egymástól semmit. Neki is biztos megvan a párja én pedig alapból nem keresek párt magamnak. És láthatóan most Michael is bír magával, szóval nem hiszem, hogy nagy gondok adódnának.
Figyeltem, amint pötyög a telefonba, majd meg is magyarázza mit jelentett a chatelés.
- Persze, ez érthető - bólintottam.
Mikor meghozta a pórázt és a kutya megkapta tőle, elindultunk arra, amerre Aleyna szerette volna vinni a kutyát.
- Régóta csinálod már ezt a menhelyen? Nagy rutinos vagy abban, amit csinálsz - mosolyogtam elismerően.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 19 Aug. 2023 - 11:16


Aleyna && Sebastian

Érdeklődve hallgattam azt, amit mesélt és elmosolyodtam a hallottokon. Örültem neki, hogy van olyan személy az életében, akire számíthat, és akivel olyanok, mint egy család. Hittem abban, hogy mindenki megérdemli a szeretet és a kedvességet is.
- Ahogy mondani szokták, nem mindig az a családunk, akihez a vér köt minket. Gondolom, akkor ő is örülne még egy lakónak. – legalábbis a szavaiból erre tudtam következtetni, meg arra is, hogy egy családba kerülne a kutya. Egy olyan helyre, ahol létezik a szeretet. – A könyveket se a borító alapján ítéljük meg, ahogy az embereket se. Én is ismerek ilyen embert, egy veteránt. Egyszer megmentett, amikor késő este mentem haza. Azóta szoktam vele beszélgetni, vagy ételt és könyvet vinni neki, mert egyelőre úgy érzi ennél több jót nem érdemel, pedig csupaszív ember ő is. Remélem, hogy egyszer ő is belátja azt, hogy neki is jár a második esély. – fogalmam sincs, hogy miért is osztottam meg ezt a fiúval, esélyesen úgyse érdekli. Egyszerűen csak jött magától és olyan természetesnek hatott, hogy beavassam ebbe. Nem sokan tudták ezt, mert tudom, hogy a legtöbb ember mit gondol azokról, akik az utcán élnek. Ahelyett, hogy segítenének nekik, inkább még beléjük is rúgnak, pedig közöttük is vannak olyanok, akik igazán megérdemelnének egy jobb életet.
- Rendben, ha úgy alakul, akkor örülnék, ha ő is eljönne, már csak azért is, mert gondolom ő is fog találkozni a kutyával és legalább látnánk azt, hogy ők is jól kijönnek. – tényleg csak emiatt örültem volna annak, ha egyszer ő is eljönne. Fontos látni azt is, hogy miként reagálnak a „családtagok” a kutyára. Volt már olyan, hogy egy anyuka nagyon szeretett volna kutyát, de aztán kiderült, hogy a kisgyerek nagyon fél, így inkább egyelőre nem adtunk nekik kutyát. Helyette inkább azt mondtuk, hogy néha jöjjenek el, adjon időt a gyerekének is ahhoz, hogy megbarátkozzon a négylábúakkal, aztán majd idővel lehet kutyájuk.
- Szerintem ezzel nincs gond, én se barátkozom könnyedén. – sokan azt hiszik, hogy könnyedén megy, pedig nem. Néha komolyan tudok izgulni attól is, hogy idegenekkel kell beszélnem, de az tény, hogy az elmúlt évek alatt sokat javult a helyzet hála ennek a helynek köszönhetően. Most már könnyebb szóba elegyednem másokkal, de a barátsághoz azért sokkal több kell, mint egy könnyed csevej.
- Szuper, akkor mindjárt jövök. – azzal a lendülettel el is indultam az épület felé, hogy elhozzam az egyik pórázt. Raktam egy kis nassit a kutyának, meg vizet is, meg kellett zacskó is, ha esetleg útközben elvégezné a dolgát. Miután mindent összeszedtem visszamentem hozzájuk.
Lassan elindultam kifelé, egyenesen a közeli park felé vettem az irányt.
- Pár éve, az egyetem mellett kezdtem el. Nagyon szeretem, de néha nagyon nem könnyű. Látni azt a sok borzalmat, amit olykor tesznek az emberek az állatokkal. – mert míg sokan azt hiszik, hogy könnyed munka ez, addig valójában nagyon nem az. Van olyan, amikor az ember kidobja a taccsót is, vagy éppen sír, vagy átjárja a düh, de semmit se tud tenni.
- Ha van kedved, akkor máskor is nyugodtan benézhetsz. Mindig keresünk olyanokat, akik szívesen dolgoznának itt. Van tennivaló és én is kevesebbet leszek, ha újra kezdődik az egyetem, így örülnének a többiek is egy új segítőkéznek. – nem akartam semmit se erőltetni, de gondoltam hátha érdekelné a dolog. Talán neki is segítene abban, hogy új barátokat szerezzen, vagy kicsit bátrabb legyen. – Vagy még tanulsz? – de az is lehet, hogy már van munkahelye, így nem érne rá.






There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 19 Aug. 2023 - 13:34

Aleyna & Sebastian

Meghallgattam hozzáállását és történetét, amit elmesélt nekem. Nem tartottam felesleges szócséplésnek, érdekes történetet mondott el és nagyon tanulságos dolgokat hallottam.
A Rickyt érintő állására bólintottam neki.
- Persze, igen. Majd eljövök vele is, semmi akadálya. Persze, hogy találkozni fognak. De biztosan ő is szeretni fogja, ahogy a kutya is őt. - engedtem meg magamnak egy biztató mosolyt. Mindannyiunk biztatására szólt.
Az, azért meglepett, hogy ő sem barátkozik könnyen. Pedig igazán az ellenkezőjét hittem. Annyira természetesnek és könnyednek tűnik, amit tesz, ahogy teszi, az ember azt hinné isten adta tehetség és minden ujjára jut négy jó barát. Ezek szerint naivan gondolkodtam.
Hamarosan már a pórázt és a további kellékeket magunknál tudva indultunk el a séta beteljesítésére, közben a munkájáról beszélgettünk, ami hamarosan az emberi gonoszsághoz vezetett.
- Igen. Sajnos sok ilyen van, de biztos vagyok benne, hogy ez évről évre, időről időre csökken majd. A menhelyek egyre alaposabbak, amikor az örökbefogadásról van szó és az állam is igyekszik olyan törvényeket hozni, amik visszaszorítják az állatok bántalmazását. Hiszek abban, hogy egyszer, - ha nem is teljesen-, de visszaszorul majd az állatok bántalmazása.
Meg egy fenét! De kis naiv vagy már megint! Az emberi gonoszság határtalan és időtlen! Sosem lesz vége. Nem kéne, hogy higgy a tündérmesékben, kistestvérem!
Az a rész, miszerint gyakrabban visszamehetnék hozzá, sőt, akár ott is dolgozhatnék megmelengette a szívem, de úgy éreztem aludnom kéne még rá egyet, hogy alaposan végig gondoljam ezt az álláslehetőséget.
- Nem, már nem tanulok. Los Angelesben már túllettem rajta. Szívesen elfogadom az állást, megpróbálkoznék vele, de szerintem még alszok rá egyet és lehet megejtem Rickynek is. Nem szeretek hirtelen dönteni, bármennyire is hangozzon jól egy lehetőség.
És mit tanulsz az egyetemen? Valami állatokkal kapcsolatos szak?
- tippeltem egyet, persze fogalmam sem volt. Sok mindent kinéztem belőle, nagyon intelligensnek tűnik.
Cooper felé fordultam, aki a póráz túlsó végén volt.
- Nem tudom mennyi időnk van, de innen nincs messze Ricky újságosa. Ha gondolod meglátogathatjuk őt. Persze csak ha belefér az időnkbe. Nem tudom mennyire érünk rá.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 19 Aug. 2023 - 14:27


Aleyna && Sebastian

- Szeretném azt gondolni, hogy igazad van és nagyon reménykedem ebben, de aztán újra és újra emlékeztet arra a világ, hogy az emberi kegyetlenségnek soha nem lesz vége és senki se tud gátat szabni neki. – nem akartam lelombozni őt, de annyi szörnyűséget hallani, ott a háború is. Egyszerűen nehezen tudtam volna elhinni, hogy egyszer vége lesz az állatok kínzásának, hiszen az emberek egymást is bántják, akkor miért pont őket ne bántanák? Nem pártolom a kegyetlenséget, de azért néha szívem szerint néha azt kívánom, hogy az elkövetőknek ugyanazt kellene átélniük, mint a szerencsétlen állatoknak. Akkor lehet változna kicsit a világ, de az is lehet, hogy nem, mert csak még több kegyetlenség lenne ezáltal a világban.
- Mit tanulnál? Nyugodtan szólj ám, ha túlzottan tolakodó vagyok, vagy nem akarsz valamire felelni. Nem akarom, hogy kényelmetlen legyen. – kérdést követően kicsit hadarva tettem hozzá a többi dolgot. Tényleg nem szerettem volna túlzottan vájkálni az életében és fogalmam sem volt arról, hogy mennyire szívesen beszél magáról, az életéről. – Csak nyugodtan, van időd még eldönteni. Ha esetleg nem vagyok bent és úgy döntesz, hogy igen, akkor nyugodtan hivatkozz rám, hogy én mondtam neked. – a többiek is segítőkészek lesznek, de legalább tudni fogják, hogy miként is tud a dologról. Természetesen érezhető volt a hanglejtésemből, hogy nem akarok semmit se erőltetni, ez csak egy felvetés volt a részemről és nem több.
- Óvónő szeretnék lenni. – sokan azt hiszik, hogy amiért ennyire imádom az állatokat, vagy, mert itt dolgozom, ezért ilyen területen tanulok, de nem. Imádom a gyerekeket és velük szeretnék foglalkozni, ha végre egyszer sikerül befejeznem az egyetemet és nem szól közbe megint az élet, mint legutóbb tette. – Remélhetőleg ez lesz az utolsó évem és utána sajnos még kevesebbet fogok tudni jönni, de a világért se hagynám magam mögött a menhelyet. Sok mindent köszönhetek ennek a helynek.
- Rendben, akkor menjünk arra. Ráérek, nem sietek vissza abba a zűrzavarba. – lehet ez rosszul hangzott, de ez volt az igazság. Örültem annak, ha az állatok gazdára lelnek, de azt is tudtam, hogy mostanra káosz van és túlzottan sok ember érkezhetett még. – Esetleg szeretnéd te sétáltatni? – ha belement, akkor átadtam neki a pórázt és adtam néhány jó tanácsot is, hogy mire figyeljen, meg melyik oldalán sétáljon a kutya.
- Ha gondolod, akkor utána elmehetünk a parkba is, hoztam labdát. Akár játszhatsz is vele, hogy kicsit jobban megismerkedjetek és van jutalomfalat is neki. – reménykedtem abban, hogy jó vége lesz ennek az örökbefogadásnak. Úgy éreztem, hogy talán a lehető legjobb kutyát választotta maga mellé. Kutya szimatolt, lassan sétált, néha pedig megállt és hátra pillantott a fiúra.







There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzomb. 19 Aug. 2023 - 17:32

Aleyna & Sebastian

Látod? Én megmondtam. Ő is velem ért egyet! Lásd be barátom, a világ kegyetlen és ezzel együtt kell tudni élni! Vesztettél, jó fiú! - nevetett fel a hang a fejemben.
- NEM! - mondtam mély határozottsággal. Ezt Michaelnek szántam, de ugyanakkor Aleyna szavaira is jó válasz volt. Mélyeket lélegeztem és úgy fordultam a lány felé. Próbáltam összeszedni magam, eléggé megviselt a gondolat, hogy a világ mennyire szörnyű és a szörnyűségek egyik forrása pont bennem él és egyre pofátlanabb.
- Én... hiszek a jóban. És szeretném, ha te is hinnél benne... A hit sokat számít. A hit mindennek az alapja.
He he he. Higgy benne, hogy eltűnök. De nem fog sikerülni. Mélységesen kevés a hit! Sosem szabadulsz tőlem és a gonosztól sem. Benned is ott él a gonosz. Michaelnek hívják. Törődj bele!
Mindig el fogsz bukni!

Idegesen túrtam a hajamba és simítottam tarkómra.
- Itt álljunk meg kicsit. Veszek egy kis vizet, megszomjaztam - mondtam bementem a kisboltba. Vettem két szénsavmentes vizet. Egyet magamnak, egyet neki és meg is ittam egy részét a sajátomnak.
Aggódtam, nehogy csúnya véget érjen a nap, de erős volt a hitem és igyekeztem megtartani az irányítást. Nem engedhettem Michael kísértésének és próbálkozásainak, erősnek kellett lennem, uralkodnom kellett az irányítás felett. Most enyém a kormány és nem engedek!
- Műszaki szakiskolát végeztem. Műszerészeti szakon végeztem, a Los Angeles Középiskolában. A tolakodás miatt pedig ne izgulj. Szólni fogok, de nem zavar. Kérdezz nyugodtan, csak így tudjuk megismerni egymást. Ha csak csendben sétálnánk egymás mellett, nem lenne semmi értelme.
Ha kényelmetlen lesz, majd mondom
- engedtem felé egy biztató mosolyt, hogy ne idegeskedjen emiatt.
Bólintottam neki, de csak akkor fogok odamenni, ha ő is ott lesz. Már ha belemegyek az állásba.
- Oh, az óvónő egy nagyon szép szakma. És illik is hozzád. Nagyon... gondoskodónak tűnsz. Neked való - biccentettem apró mosollyal. - Jól járnak majd veled a gyerekek.

Az azért meglepett, hogy mit mondott. Nem akar vissza menni a káoszba. Persze megértettem őt, csak valahogy nem vártam volna tőle ezt a mondatot. Nem vettem rá követ érte. Én is hasonlóan gondolkodnék, ez én fogam sem füllött volna hozzá.
Átvettem Tőle a pórázt és elindultunk Ricky üzlete felé.
Láthatóan, hallhatóan Aleyna sok mindenre fel volt készülve. Tetszett ez a fajta hozzáállás. Hogy minden lehetőségre fel volt szerelkezve.
- Ejha, te aztán nem vagy semmi - nevettem visszafogottan. - Rendben. Szívesen. Benne vagyok.
Cooper visszanézett rám, én pedig egy szolid mosollyal kacsintottam neki.
- Ügyesen, okosan.
Néhány utca megtétele után már látható is volt az újságos üzletéhez, ahol a világ összes újságját, magazinját be lehetett szerezni, de még nasit is. Jó, kis túlzás, de jó eséllyel ha valaki keres egy újságot, Rickynél megtalálja.
Már messziről kiszúrt minket és kedves mosollyal intett. Oda mentünk.
- Szervusz Seb! Ki ez a kislány? Csak nem felszedtél valakit és nem is tudok róla?!
Védekezően magam elé emeltem kezeim, bár gondoltam, hogy csak viccelődik.
- Ugyan, dehogy!
Ő jót nevetett.
- A menhelyes lány?
- Igen. Ő pedig itt Cooper - néztem le a kutyára.
Ő is így tett, felmérte az ebet.
- Szép, jó választás.
- Elsőre kiszúrtam. Sejtettem, hogy ő lesz a legjobb választás. - mondtam némi büszkeséggel.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 18:02


Aleyna && Sebastian

Kicsit összerezdültem, mert nem számítottam ennyire heves reakcióra tőle mindarra, amit mondtam. Újra elkezdtem őt fürkészni, mert nem gondoltam volna azt, hogy ennyire rosszat mondtam volna, de szerencsére úgy tűnt, hogy nem bántottam meg és nem tűnt idegesnek se. Ez pedig segített abban, hogy én is megnyugodjak.
- Hiszek benne, de az se jó, ha teljesen elfeledkezünk a világról és nem látjuk azt, hogy milyen is. Sokszor tényleg kegyetlen és szörnyű, de ugyanakkor megannyi szép dolog is történik, még ha arról valahogy kevesebbet is beszélnek az emberek. – én ebben hittem. Sötétség nélkül nincs fény és amíg legalább egy ember hisz a jóban, addig mindig is létezni fog. A jóság teljesen soha nem fog eltűnni, én inkább csak arra gondoltam, hogy mennyire szomorú az, hogy mostanában inkább a szörnyűséges dolgok kerülnek előtérbe.
Aggódva fürkésztem őt, majd a szavaira csak bólintottam. Lehet inkább be kellene fognom és nem tovább boncolgatni ezt a témát. Nem akartam semmi rosszat se mondani. Türelmesen megvártam őt, majd elvettem tőle a vizet.
- Köszönöm, ez igazán kedves tőled. – barátságos mosollyal néztem rá, majd elraktam az innivalót, mert még nem voltam szomjas. – Sajnálom a korábbit, nem akartalak megbántani, se felhúzni. Nyugodtan máskor állíts le, ha olyan témáról beszélek, ami zavar. - nem fogok ezen megsértődni, nem vagyunk egyformák és ennek köszönhetően lehet ennyire különleges a világ. Nem baj az, ha nem ugyanúgy reagálunk dolgokra, de tény, hogy nem akartam felzaklatni őt.
- Most ilyen területen dolgozol, vagy annyira nem vonz a dolog és csak kézenfekvő volt, hogy ezt végezd el? – van amikor a család dönti el mit tanuljunk, van amikor nincs ötletünk, ezért elkezdünk valamit és esetleg közben rájövünk arra, hogy nem is vonz annyira minket, de azért befejezzük a tanulmányokat.
- Köszönöm, reménykedem abban, hogy tényleg jó lesz. Azért néha kicsit félek, de régóta tudom, hogy az szeretnék lenni. – családom is támogatott ebben, soha nem éreztették velem azt, hogy inkább mást kellene tanulnom. Szerencsés vagyok ilyen téren.


Kíváncsian fürkésztem a környéket, amerre mondta hogy menjünk. Közben pedig jó tanácsokkal is ellátom, hogy nyugodtan mondja a kutyának azt, hogy állj mielőtt át kell kelni az úttesten és hasonlók.
- Régóta ismeritek egymást? – úgy rémlik, hogy azt mondta mennyi ideje élnek együtt, csak azt, hogy számára ez a férfi olyan, mint egy apa. Kíváncsi lettem az illetőre, amikor megérkeztünk, akkor pár lépéssel arrébb álltam meg, mert nem akartam tolakodó se lenni. Hagyni akartam azt, hogy beszéljenek egymással, majd végül én is közelebb léptem.
- Jó napot kívánok, Aleyna Poyraz vagyok. A menhelyen dolgozom és örülök a találkozásnak. – kedvesen és barátságosan mutatkoztam be, ha kezet is fogott velem, akkor elfogadtam és mosolyogva figyeltem a párost.
- Tényleg úgy tűnik, hogy jó társak lesznek. Eddig egészen jó az összhang közöttük. A parkba terveztünk menni, hogy kicsit jobban megismerjék egymást. – avattam be a férfit a dologba, de gondolom ő nem fog tudni csatlakozni hozzánk, mert dolgoznia kell. Hátha kedvet kap és kicsit el tud szabadulni, akkor később nem kell bejönnie a menhelyre.
- Ezek szerint, akkor nem zavarná Önt se a kutya? – óvatosan tettem fel a kérdést, mert tudom mit mondott Sebastian, de azért rá kellett kérdeznem. Hallanom kellett tőle is a választ.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 18:48

Aleyna & Sebastian

Teljesen igaza volt, az ő álláspontja is érthető volt, de nekem elemi volt, hogy higgyek benne. Hogy higgyek a jóban. Talán azért, mert abban hittem, hogy az segít majd egyszer kiölni magamból Michaelt.
Vettem magunknak vizet, odaadtam, közben a lány bocsánatkérő szavait hallgattam. Egyből védekezően emeltem fel kezeim és vállaira fogtam.
- Nem, dehogy! Nem erről van szó. Szívesen beszélek én bármiről, erről nem te tehetsz. Csak érzékeny vagyok kicsit az ilyesmire, de ez nem azt jelenti, hogy nem beszélhetünk róla.
Nem akartalak megijeszteni. Csak... szeretek hinni a mesékben...
- mondtam kissé elpirulva, zavartan mosolyogva.
Sajnos az a baj, hogy ez tényleg csak mese. Egy mesében hiszek, ami sosem valósulhat meg. Tudtam jól, de a hitem erős volt.
Finoman megsimogattam a vállát, majd elemeltem a kezeim.
- Ez ne riasszon el. Nem okoztál gondot, teljesedj ki nyugodtan. Én is próbálkozom. Szóval ne sajnáld.
Tovább sétáltunk az üzlet felé.
- Nem, még keresem a helyem a világban. Kipróbálok minden területet, amit lehet és ahová felvesznek. Keresem az igazit, remélem meg is találom. Lehet pont a menhelyen fogom megtalálni - engedtem meg egy kedves mosolyt. - De tudatosan ezt tanultam, ez érdekelt. Akkor érdekelt. Most is érdekel, de már nem hoz annyira lázba, mint akkor, amikor volt a fellángolásom. Érdekel, szeretem, de nem tudnám elképzelni benne az életem.

Miközben az újságüzlet felé ballagtunk, volt alkalmunk szemügyre venni a környéket is és kaptam némi rutin oktatást is kutyakezelésből. Értékes tanácsok voltak, megfogadtam őket.
A környék főleg üzletekből és panelépületekből állt. Se nem szép, se nem csúf környék nem volt. Átlagos, közönséges.
- Állj, ácsi - kértem a kutyát a gyalogátkelőhelynél, majd Aleyna felé fordultam. - Három-négy éve biztosan ismerem.
A lámpa zöldre váltott, mi pedig óvatosan, de a lehető legrövidebb idő alatt át is keltünk.
Megérkeztünk, majd a rövid szóváltás után kezet fogott a lánnyal és bemutatkozott. Kellemes, mély hangja volt.
- Ricky vagyok. Örvendek.
Hol a kutyusra nézett, hol ránk. Barátságos szemei voltak, semmi lázadás nem volt tekintetében.
- Ennek örülök. Remélem minden rendben fog menni és továbbra is fenn áll majd ez az összhang és az örökbefogadás is sikerülni fog. Rád fér már, hogy valami jó is érjen.
Ez a mondata egyszerre volt kellemetlen és szívmelengető. Nem tudtam pontosan miképp is reagálhatnám le. Nem is tettem.
- Ugyan, dehogy! Sőt! Örülnék, ha összejönne, szegény fiúnak járna már ennyi boldogság. Sok csalódás érte, én lennék a legboldogabb, ha legalább a kutya sikerülne.
Elvörösödtem és lesütöttem szemeim. Kicsit kínos volt ezt a lány előtt, amit mondott, főleg mert sok igazság volt benne.
Sejtettem, hogy Aleyna örülne neki, ha ő is velünk tudna jönni, de Rick nem kapcsolt, így finoman rákérdeztem.
- Esetleg... nincs kedved velünk jönni? Tudod, hogy ismerkedj a kutyával.
Egy pár pillanatig gondolkodott, majd bólintott.
- De, szívesen. Csak bezárok akkor.
Így is tett. Pár perc alatt sikerült is, nem akart minket váratni, így iparkodott. Nem akarta lopni Aleyna idejét, hisz neki ez munkaidő volt.
Kaptam tőle egy kedves kis hátsimogatást, majd egy puszit a fejem búbjára és indulhattunk is tovább.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 19:43


Aleyna && Sebastian

Meglepett, amikor vállaimra fogott, máskor lehet elhúztam volna, mert nem szerettem, ha idegenek érnem hozzám, de nem akartam megbántani és gondoltam biztosan csak barátilag fogta meg a vállaimat. Talán ezzel is csak megnyugtatni akart.
- Rendben, és nem ijesztettél meg, vagyis egy kicsit igen, mert hirtelen annyira hevesen reagáltál, de nincs gond. – barátságos mosollyal pillantottam rá. Szavaira bólintottam és a mosolyom még szélesebb lett. – Szerintem ezzel nincs gond, addig jó amíg az ember tud hinni a mesékben. – mesékben is van gonoszság, de ott mindig a jó győz. Ez pedig sokszor erőt adhat ahhoz az embereknek, hogy elhiggyék egyszer a valóságban is így lesz. – Van kedvenc meséd? – lehet fura kérdés volt, de ezek után a kíváncsiság fúrta az oldalamat, hogy vajon szokott-e nézni. Én még mindig nézek meséket, néha nagyon jól ki tudnak kapcsolni, vagy a gyerekkoromat idézik fel. Sokan nem értik felnőtt fejjel miként lehetséges ez, de szerintem nincs ezzel gond. Tényleg, vajon Maxwell szereti a meséket, vagy furán fog rám nézni, amiért én még mindig szeretem őket? Majd legközelebb kiderítem, amikor találkozom vele. Pár napja nem láttuk egymást és hiányzott, de most nem akartam elveszni ezekben a gondolatokban.
Az újabb megnyilvánulására csak bólintottam és legbelül hálás voltam azért, hogy elvette a kezét, de ebből semmit se mutattam ki. Persze, barátok között nem ritka dolog, de őt talán ha fél órája ismerem.
- Munkában vagy lelkitársra gondolsz? – lehet pontosan amiatt nem kellett volna rákérdeznem, hogy alig ismerjük egymást, de megint hamarabb járt a szám, mintsem végiggondoltam volna a kérdésemet. – Csak azért kérdem, mert mind a kettőre van esély. Főleg, ha Lucy belendül… - elnevettem magam és közben reménykedtem abban, hogy nem ijesztettem el. Ha majd megismeri a nagyszájú, vidám és mindig pörgő lányt, akkor valószínűleg így fogja gondolni ő is. Imád kerítőt játszani, elég csak arra gondolnom, hogy akkor is mit művelt, amikor Maxwell engem keresett és utána együtt mentünk vissza. Azok a célzások. Az emléknek köszönhetően megrázom kicsit a fejemet. -  És azon nem gondolkodtál, hogy újra visszaülj az iskolapadba? Megannyi lehetőség áll az ember előtt és holtáig mindig tanulhat valami újat. – lehet még én is vissza fogok ülni, mert az is jó, ha az ember több lábon tud állni és van még olyan szak, ami lehet vonz kicsit. Még magam sem tudom pontosan, mert most egyelőre a célomat szeretném elérni, aztán jöhet a következő lépcső.



Csendesen hallgattam a válaszát, amiből kiderült, hogy annyira régóta még nem ismerik egymást, de örültem annak, hogy neki is van olyan személy az életében, akire számíthat. Én nem is tudom, hogy mit csinálnék a családom nélkül, vagy a testvéreim nélkül. Ők az én védőhálóm.
Miután túl voltunk a bemutatkozáson kíváncsian vettem szemügyre a helyet és figyeltem az újságokat is, hogy mi kapható itt. Majd lehet még beugrom ide, nincs messze a menhelytől. Ricky szavaira elmosolyodtam és próbáltam az utolsó mondatát figyelmen kívül hagyni, mert biztos voltam abban, hogy Seb nem annyira örül neki, vagyis én a helyében biztosan zavarba jönnék, ha valaki ilyet mondana velem kapcsolatban egy idegennek.
- Egyelőre nem látom akadályát. Lehet elegendő lesz csak egyszer eljönni még ezen kívül és akkor utána már haza is viheti, ha aláírja a papírokat és mi is mindent rendben találunk. Egyébként javasoltam neki, hogy akár dolgozhatna is ott. – Csacsogtam és csacsogtam, közben pedig abban reménykedtem, hogy nem hoztam kényelmetlen helyzetbe én is, mert elárultam a munkalehetőséget az apukájának. Nem akartam csapdába csalni, egyszerűen csak barátságos voltam és nem gondoltam arra, hogy lehet nem akarja megosztani vele. Bocsit elsuttogtam Sebnek, amiért elszóltam magam, majd újra a helyet és a környéket fürkésztem.
Az újabb megjegyzésnek köszönhetően persze, hogy érdekelt mire gondolhat Ricky, de nem kérdeztem rá, nem akartam bunkó lenni és egyébként is miért pont az én orromra kötné? Meg ott visszhangzott a fejemben a testvérem szavai is, hogy nem menthetek meg mindenkit és nem segíthetek mindenkinek. Nem vehetem a vállamra mások terhét is. Teljesen igaza volt a nővéremnek, de attól még szerettem segíteni az embereknek.
Ricky tette megmosolyogtatott és tényleg úgy festettek, mint egy család. Őszintén szólva meg se mondtam volna, hogy nem az igazi apja sétál mellette. Lehet nem annyira hasonlítottak egymásra, de attól még a viselkedésük olyan volt, mintha a fiú mindig is mellette nőt volna fel.
- Ahol laknak, annak a közelében van füves terület, park? – fogalmam sem volt, hogy erre felé laknak, vagy csak erre dolgozik a férfi. – Egyébként a kutya eléggé barátságos más kutyákkal, így ebből nem lehet baj, de azért jobb óvatosnak lenni és mindig figyelni. – barátságosan csendült a hangom és próbáltam beszélgetést kezdeményezni, de reménykedtem abban, hogy a két férfi közül valamelyik kicsit beszédesebb lesz.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 20:13

Aleyna & Sebastian

Kedvenc mese. Ezen a kérdésen kicsit felnevettem.
- Hát, ha tévés mesére gondolsz, akkor a Tapsi Hapsit és a Kengyelfutó gyalogkakukkot mondanám. De ha mesekönyv, akkor Oscar Wilde - A boldog herceg kötete, vagy Andersen meséi. Te nézel mesét? Ha igen, neked van kedvenced?
Szóba került az iskola és a munka is. Talán kicsit félre értett engem, mert elég furcsa kérdést tett fel nekem.
- Munka. Munkára gondolok, persze - bólintottam. - Ki az a Lucy? Olyan, mint te? Mármint beosztás szempontjából.
Ittam egy korty vizet, közben figyeltem a következő kérdést.
- Nem. Nem gondoltam rá. Nem szeretném. Beérem azzal, amit tudok.
Több szempontból sem szerettem volna. Pénzem sem lett volna rá, de nem ez volt a fő ok, mert ha nagyon igyekeztem volna, össze tudtam volna szedni apránként a tandíjat, de Michael miatt jobban aggódtam. Amilyenek az emberek, főleg az iskolákban, egyetemeken, szerintem biztos a rendőrség jönne értem.

- Oh, nahát! Munka? Hát ez jól hangzik. Úgyse találta még meg a magához illőt és biztosan jól fog esni neki, ha olyan helyre kerül, ahol lesz segítsége. Betanulni és beilleszkedni. Gondolom ön majd segít majd neki, ha már így felajánlotta.
Én csak fejem rázva jeleztem neki, hogy nincs semmi baj. Úgyis elmondtam volna én is.
A jó öreg Rickynek sikerült kicsit zavarba hozni, hogy Aleyna előtt babusgatott meg, de nem haragudtam rá. Voltak már cikibb élményeim is.
- Persze, a közelben lakunk. Van itt park is és tudtommal valahol van erre egy kis erdős terület is.
Ha jobban belegondoltam, ha Aleynáékhoz mennék dolgozni, akkor még közel is lenne a munkahelyem. Ez egy jó pont a menhely mellett.
- Ez érthető. Lehet Cooper békés, barátságos, de sose lehet tudni, hogy más kutyák mennyire azok. Lehet a másik kutya megtámadja, pedig Cooper csak barátkozni akart - állapította meg Ricky.
- Lehet most hülyeséget kérdezek, de a kutyák nem érzik meg a veszélyt? Mármint... hogy az illető kutya veszélyes lehet rájuk nézve. Erre nem tudnak ráérezni? Azt hallottam a kutyák megérzik a veszélyt.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 20:48


Aleyna && Sebastian

- Szeretem a klasszikus meséket, gyerekként az Aladdin volt az egyik kedvencem, mert Jázmin hercegnőnek lehetett tigrise. Nagyon irigyeltem érte. – mosollyal az arcomon és kicsit nevetve meséltem el. Addig nyaggattam a szüleimet, mígnem végül vettek nekem legalább egy plüss tigrist. – Andersen meséi nagyon jók, a másikat viszont nem ismerem, de legközelebb majd utána nézek a könyvtárban vagy a könyvesboltban. – mindig is szerettem olvasni és szeretek új történeteket megismerni. Így legalább kicsit célirányosan megyek az adott helyre, hogy ezt a könyvet biztosan megszeretném nézni. – Hmm, az egyik kedvencem Katherine Applegate: Kívánságfa könyve, az unokatestvéreim is szerették, amikor elolvastam nekik. – nem felkapott író és talán nem is annyira mese, de szerintem igazán csodálatos történet és elgondolkodtató is.
- Nem, ő cserfes és mindig túlzottan pörög. Imádja húzni az emberek agyát és kombinálni is. – jóízűen elnevettem magam, mert nem igazán hasonlítottunk egymásra, még is az egyik legjobb barátom volt. – Ő régebb óta dolgozik ott és beosztása olyan, mint nekem, de inkább mondanám főnökömnek. Mindennek ellenére is nagyon tyúkanyó tud lenni. – pedig csak pár évvel volt öregebb nálam. Szerintem jól ki fognak jönni, és lehet Sebnek is segít majd abban, hogy kicsit bátrabb legyen.
Szavaira bólintottam és nem erőltettem tovább a dolgot. Nem tartozott rám, hogy miért gondolja így, vagy mi tartja vissza attól, hogy esetleg megtalálja az egyetemi szakok között azt, amit igazán szeret.


- Részben én segítenék, de főként a többiek. Hamarosan kezdődik az egyetem, így én nem tudok majd annyit ott lenni, részben ezért is van szükség új munkatársra. Meg sajnos gyakran megesik, hogy több kutya kerül be hozzánk, mint amennyit befogadnak, így bőven akad munka. – kicsit szomorúan csendült a hangom, mert tényleg sokkal jobb lenne, ha fordított lenne a helyzet. Mármint ha alig lenne kutya a menhelyeken, mert befogadnák őket az emberek.
- Az jó, főleg, ha szeretnek kirándulni. Cooper biztosan vevő lenne rá. – lehet idősebb kutya volt, de az elmúlt hónapok alatt már annyit tudtam róla, hogy szeret csavarogni, új helyeket felfedezni.
- Igen, illetve ott vannak a felelőtlen gazdik is, akik imádják póráz nélkül sétáltatni a kutyájukat, de ha szólnak nekik, akkor azok nem is hallgatnak rájuk, vagyis a behívás egyáltalán nem működik. – kicsit megrántom a vállaimat, ezért fontos az, hogy a kutyákat is tanítsák és képezzék. Általában nem csak a kutya tehet arról, ha baj történik, hanem sokszor a gazdi. Mi tartozunk felelősséggel a kutyánkért és nem fordítva.
Kíváncsian hallgattam Seb szavait, majd először csak bólintottam arra, amit mondott.
- Ez így igaz, viszont azt is számításba kell venni, hogy a kutyák nagyon védelmezők, így akár saját magukat is veszélybe sodornák azért, hogy megvédjék azt, aki fontos számukra. – néha pont ebből lesz a baj, ugyanakkor néha pont ez a szerencséje az embereknek is, hogy a négylábú megvédi a gyerekeket, vagy éppen minket felnőtteket.
- Van kedvetek játszani vele? – felváltva néztem rájuk, majd elővettem a labdát, amikor elértünk egy kicsit üresebb területhez a parkban. Végül levettem a pórázt a kutyáról és megsimogattam a fejét. – Beszélj nyugodtan hozzá, mindent értenek, amit mondunk. – sokan azt hiszik, hogy az állatok buták és nem értenek semmit se, ennél nagyobbat nem is tévedhetnének az emberek.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 21:33

Aleyna & Sebastian

Kicsit nevettem, de nem rosszidulatból. Örültem a társaságának, rég nem éreztem már magam ilyen jókedvűnek valakinek a társaságában.
- A tigris nagyon menő, igen, de én inkább a djinnt és a három kívánságot irigyeltem volna.
Te kis hamis, csak nem az lett volna az egyik kívánságod, hogy megszabadulj tőlem? Ennél többet vártam tőled.
Az említett könnyvel most én jártam úgy, mint ő a Boldog Herceggel.
- Sajnos azt a könyvet nem ismerem, de majd utána nézek. Biztos jó kis olvasmány lehet.
Próbáltam elképzelni az elmondottak alapján ezt a Lucy nevű nőt. Borzalmas egy nő lehetett, ugyanakkor elég jószívű is. Mint egy gyümölcs, ami elsőre savanyú, de később édesre vált az íze.
Pont így éreztem Michael iránt is. Egyszerre volt édes és keserű a jelenléte. Megvolt a jó oldala, de legalább annyi rossz is volt mellé. Köszönhettem is neki és fájdalmat is okozott már nekem.
Zsebre dugtam kezeim, majd mélyet sóhajtottam, majd kifújtam a levegőt, mintha ezzel el tudtam volna engedni a gondjaim, aggodalmaim. Részben sikerült is.
- Szívesen megismerkednék majd vele. Érdekes lánynak tűnik.

Értőn hallgattuk Aleyna magyarázatait, majd bólintottunk. Értettük őt. Azért szomorú volt belegondolni, hogy milyen sorsra jut némelyik kutya. Eléggé megvisel, amikor ilyeneket hallok.
- Szeretek kirándulni. A természetbe is és van, hogy csak járni a várost, nem otthon lenni. Félre ne érts, szeretem az otthont, de jól esik néha kimozdulni.
Érdekes volt hallgatni a lány okosságait. Sok olyan információt tudtam meg már most, amit azelőtt nem tudtam.
Látod? Én is olyan vagyok, mint az a korcs ott a póráz tulsó végén, mégsem értékelsz annyira, mint őt. Én is védelmezlek téged! Vagy tán nem így gondolod? Mindig ott vagyok neked, ha bajban vagy! Ott vagyok veled mindig és közbe is lépek, ha kell a saját épségem árán is!
Az persze lényegtelen részlet volt, hogy az ő teste az én testem is. Ugye? A bolond.
Nem válaszoltam neki, ellenben a halántékomat kezdtem masszírozni. Fájt. Éreztem, hogy nem vagyok túl jól, de még nem voltam annyira rosszul, hogy azt mondjam vége a napnak. Még vissza lehetett fordítani, csak a kellő impulzusok kellenek, amik meg is lesznek, hiszen jól telik a nap. Még tudom tartani magam.
Igyekeztem leplezni a vonásaimon, de Ricky így is kiszúrta, hogy valami nem stimmel, ám nem szólt semmit. Bízott a belátásaimban.
Kis mosollyal az arcomon bólintottam.
- Igen, van - mondtam és elvettem a labdát, majd mikor a póráz lekerült leguggoltam a kutyához, megsimogattam a fejét, a hátát, majd felmutattam a labdát.
- Látod ezt? - nyújtottam felé, hogy szimatolja meg és nyugodtan a kezeimet is.
Vigyázva, hogy ne dobjam túl távolra, eldobtam.
- Hozd nekem vissza. Ide a kezembe. - emeltem elé a markom.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyHétf. 21 Aug. 2023 - 20:30


Aleyna && Sebastian

- Sokan ezt mondják. Mit kívántál volna? – természetesen egyértek vele, hiszen én is szívesen kívánnék hármat, de már egy kívánságnak is örülnék, ha az teljesülhetne. Sokan mondják, hogy szeretnének kívánni, de ha valaki rákérdez, akkor nem tudnak mit mondani vagy csak elhülyülik a dolgokat.
- Ha esetleg elolvasnád, és még látjuk egymást, akkor majd mindenképpen meséld el, hogy mi a véleményed. – azzal sincs gond, ha neki nem tetszik. Nem vagyunk egyformák, én se szeretek mindent, amit a barátaim igen, vagy a testvéreim is. De pont ezért is szeretek olvasni, mert mindig érdekes hallani a másikat, hogy miért szerette vagy éppen nem szerette az adott könyvet.
Szavaira csak mosollyal az arcomon és egy bólintással feleltem. Az nem kifejezés, hogy mennyire érdekes egyéniség tud lenni Lucy és mennyire képes olykor az ember agyára menni, de nélküle meg eléggé üres lenne az életem. Sokat köszönhetek neki, mellettem állt akkor is, amikor senki más.


- Ez szuper, talán ezentúl lesz társad is. – természetesen Cooperre céloztam. Ő szeretett sétálni és volt, hogy magammal vittem egy kirándulásra is, amikor ideglenes befogadója voltam, mielőtt a menhelyre került volna. Néha befogadtam egy-egy állatot, amíg tartott a gyógyulása, vagy azért, hogy megszokja az új helyzetet.
Figyeltem Sebastian reakcióját, de nem is sejtettem, hogy miről lehet szó. Azt hittem, hogy esetleg csak fáradt vagy frontérzékeny és azt érzi, mert netalán változik az időjárás. Ilyen téren szerencsés voltam, ritkán fájt a fejem, de tudom mennyire pokoli tud lenni azok számára az élet, akik nem ilyen szerencsések.
- Kérsz még inni? – felé nyújtottam a bontatlan palackot. Azt hallottam sokat kell inni, ha fáj a fejünk. Csak segíteni akartam, de nem is gondoltam, hogy netalán teljesen másról van szó.
Átadtam a labdát és kíváncsian fürkésztem őket, hogy vajon a kutya hallgat-e rá. Nem tartottam, mert tudtam jól, ha én hívom, akkor biztosan vissza fog térni hozzánk, de azért most egy-két lépést hátráltam, hogy kikerüljek a képből és ki alakulhasson közöttük a kötödés.
Figyeltem, ahogy labdáznak, majd pár perccel később odaléptem a fiú mellé és félé nyújtottam egy jutalomfalatot.
- Ha gondolod, akkor ezt nyugodtan ad neki oda, amiért hallgat rá és szót fogad. – örültem annak, hogy Cooper nem volt makacs teremtés, mint némelyik kutya. Vannak olyanok, akikkel kicsit nehezebben megy az ismerkedés is, vagy szemtelenebb fajta, de ő barátságos és szófokadónak bizonyult.
Ricky felé fordultam mosollyal az arcomon.
- Azt hiszem lassan majd lehet készíteni az újabb lakónak a helyet, egyelőre nem látom akadályát annak, hogy befogadjátok, de persze még lesz pár dolog, amit meg kell beszélni és még egy látogatást minimum meg kell ejteni. Látnunk kell, hogy akkor is ennyire nagy az összhang közöttük vagy nem. – természetesen Seb is hallhatta amit mondok, de nem akartam megzavarni őket az ismerkedésben és a játékban, ezért is inkább a másik férfinak mondtam ezt.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyHétf. 21 Aug. 2023 - 21:56

Aleyna & Sebastian

Hogy mit kívántam volna? Az igazat nem mondhatom meg neki. Azon túl meg szerintem nem tudtam volna mit kívánni. Vannak dolgok, amikre még egy djinnek sincs ráhatása, amire meg van, az nem lett volna igazságos. Azok nem az én érdemeim lettek volna.
- Szerintem én nem kívántam volna. Akkor nem lett volna értékes, hiszen nem én dolgoztam volna meg érte, nem én tettem volna érte, csak az ölembe hullott volna. Jobb érzés tenni érte, akkor jobban örül az ember és tudja, hogy az ő érdeme.
Amit meg kérhettem volna, azt úgyse tudta volna teljesíteni. Akkora ereje nincs a djinnek sem, hogy megváltoztassa a világot. Az emberek érzéseire, a békére-háborúra, a jóra és a rosszra neki sincs ráhatása.

A könyv értékelésre bólintottam.
- Rendben. Te is tégy így a Boldog herceggel.

Nemsokkal később már hármasban, Cooperrel együtt négyesben játszottunk a parkban. Úgy tűnt hamarosan tényleg ő lesz a társam, akivel majd játszhatok és közösen sétálhatok. Ez a gondolat még a gonosz Michaelt is ki tudta űzni a gondolataimból és már nem is törődtem azzal, hogy nemrég még nekem dumált.
- Nem, köszi. Van még nekem is - mondtam és elővéve a palackot ittam belőle.
Labdajátékot játszottunk, majd a lánytól kapott jutalomfalatokat kiosztottam neki, amikor kiérdemelte. Kipróbáltam vele az engedelmesség játékot is. Ül, fekszik, pacsi, bukfenc és ha sikerült neki, akkor kapott jutalom falatot, de ha nem, akkor sem szidtam meg.
Végül labda keresőt játszottunk és volt, hogy ki kellett találnia melyik kezemben van a jutifalat.
Elégedetten hallgattam, amint Aleyna Rickynek azt mondja mindent rendben talál és hamarosan enyém lehet Cooper. Ennek az újságos férfi is eléggé örült.
Boldogság járt át, Ricky pedig annak örült igazán, hogy engem boldognak lát.

***

Néhány nap múlva Rickyvel az oldalamon újra ellátogattam a menhelyre, de most már nem üres kézzel, hanem vittem magammal Oscard Wilde - A Boldog Herceg és más mesék c. könyvét. Ajándéknak szántam Aleynának. Ennyi idő alatt csak nem szerezte még be. Ha még is, az sem baj. A szándék a fontos. De amilyen elfoglalt lánynak ismertem meg, lehet ezalatt a pár nap alatt nem rohant a könyvesboltba megvenni.
Azért illendően becsomagoltam kiskutyás ajándékcsomagolásba, majd mikor sikerült megtalálnom őt a menhely falai között, akkor át is nyújtottam neki.
- Szia! Jöttünk a második körös ismerkedésre. Ezt pedig neked hoztam - nyújtottam át neki kedves mosollyal a becsomagolt könyvet.
- Én is eljöttem. Szia. Azt hiszem azt mondtad jó lesz, ha velem is ismerkedik még egy kicsit. - intett felé Ricky barátságos mosollyal.
- Én is így emlékszem. De ha nem is, akkor is jó ha itt vagy. Szeretjük a társaságod! - veregettem meg a karját mosolyogva.

Aleyna & Sebastian // The new dog 23231410







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyKedd 22 Aug. 2023 - 17:48


Aleyna && Sebastian

Örültem annak, hogy pár nappal korábban úgy tűnt Cooper végre otthonra lelhet. Szimpatikus volt Sebastian és az „apukája” is, mármint Ricky. Mind a kedven barátságosak voltak és úgy tűnt a parkban nagy az összhang a fiú és a kutya között is. Mindig öröm az, ha egy kutya otthonra lelhet, ha pedig egy idősebb, akkor még inkább. Egyelőre eléggé úgy tűnt, hogy az eb is úgy gondolja jó helyen lesz, mert barátságos volt, nem pedig távolságtartó. Úgy tartják az állatok jó emberismerők és én hittem ebben.  
Sietve pillantottam a telefonomra, hogy vajon jött-e üzenetem, de semmi nem várt. Ami egyszerre volt jó hír és nem is. Valakitől örültem volna, ha kapok üzenetet, viszont annak kifejezetten örültem, hogy Seb nem írt, mert ez azt jelentette, hogy el fognak jönni a mai találkozóra. Sajnos, volt már ahhoz szerencsém, hogy az első találkozás rendben ment, aztán eltűntek az emberek, nem jelentkeztek többet. Igen, akadt olyan is, aki még nem is írt semmit se, hogy mégse jönnek. Reméltem, hogy most nem ez lesz. Igyekeztem inkább a teendőkre koncentrálni, majd pedig elhoztam a kennelből a kutyát pár perccel az időpont előtt. Megsimogattam és elmondtam neki, hogy hamarosan újra találkozhat velük, és ha minden rendben megy, illetve Lucy is úgy gondolja, akkor lehet ma már az új otthonában fogja tölteni a nap hátra lévő részét.
- Szia! Örülök, hogy eljöttetek. – meglepetten pislogtam párat, amikor felém nyújtott az ajándékot. – Köszönöm, de igazán nem kellett volna, vagy ezzel akarsz megvesztegetni? – természetesen csak ugrattam őt, majd átnyújtottam neki a pórázt és óvatosan kibontottam a csomagot. Amikor megláttam, hogy a korábban említett könyv van benne, akkor még szélesebb lett a mosolyom és barátilag megöleltem őt, ha engedte.
- Nagyon szépen köszönöm, de igazán nem kellett volna. – meghatott a gesztus, de tényleg nem lett volna szükséges. Idővel majd csak beszereztem volna.
- Örülök, hogy eljöttél. Minél előbb megszokja mind a kettőtök jelenlétét, annál jobb. És legalább kiderülhet az is, hogy közületek kit tekint majd falkavezérnek. – mert nem mindegy, hogy kire hallgat jobban. Drukkoltam, hogy Seb legyen az, de ezt a kutya választja. Persze a másikra is hallgat, de nem mindig…
- Mivel még nincs annyira meleg, így gondoltam elmehetünk a telek hátsó része felé, vagy a parkban, aztán pedig majd beszélne veletek Lucy is. – egy-két dolgot meg kell kérdeznünk. Attól függően, hogy mit mondtak abba az irányba indultam el.
- És már beszereztetek neki fekvőhelyet, tálakat? Készültök az érkezésére? – érthető okokból máris elkezdtem faggatni őket, mert ez is hozzátartozik a dologhoz. Meg ott van az is, hogy van már saját pórázuk, vagy még nincs?




There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptyKedd 22 Aug. 2023 - 19:08

Aleyna & Sebastian

- Áh, emlékszel mit mondtam neked tegnap! Nem vesztegetek meg senkit, ez csak egy kedves gesztus egy leendő kollegina felé - mosolyogtam, szemeimmel követtem, amint kibontja, hogy mi az.
A pórázzal a kezemben vártam a hatást, majd viszonoztam a baráti ölelést. Jól esett, hogy sikerült örömet szerezni neki és ezek szerint voltam olyan jó ember ismerő, hogy tényleg nem tudta még beszerezni.
- Hát szép lenne, ha felültetne! - nevettem, majd a kutya felé fordultam és jeleztem neki, hogy én vagyok a góré, én vagyok a legjobb spanja, szóval tessék engedelmeskedni.
Kimentünk hát a hátsó telekhez, közben szóba kerültek az előkészületek.
- Össze van készítve. Voltunk egy üzletben, mindent, ami kell összeszedtünk, de még nem hoztuk el, csak összekészítették nekünk. Csak ki kell fizetni és elhozni. Ha megtörtén az örökbefogadás, akkor el is fogjuk hozni, de nem akartunk feleslegesen vásárolni, mert ha valami miatt mégse sikerülne az örökbefogadás, akkor vihetjük vissza, vagy adhatjuk el. - összegezte Ricky. - Persze nem mintha nem hinnénk abban, hogy sikerül, egyszerűen csak elővigyázatos az ember. Sose tudni mi jön közbe.
- Egyre kíváncsibb vagyok erre a Lucyra - merengtem el. - Persze, mint leendő kolleginára - tettem hozzá azért, hogy senki ne értse félre.
Cooper felé fordultam. Saját labdánk azért már volt, így azt magammal hoztam és eldobtam neki, hogy hozza vissza. Itt belterületen bátrabb voltam, jobban mertem dobni, játszani, tudtam, hogy nem lehet belőle semmi probléma. Se autósok, se kerékpárosok, se vadidegenek, akik veszélyt jelenthetnének. Nem kellett aggodalmaskodni.
- De már tudjuk hol lesz a házban a törzshelye. Van egy használaton kívüli fél szoba, ott majd berendezkedünk neki. Legalább nem lesz kihasználatlan. Úgyse tervezünk senkit beköltöztetni a közel-távoli jövőben.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 23 Aug. 2023 - 17:18


Aleyna && Sebastian

Szavaira még szélesebb lett a mosolyom, majd kicsit meglepetten pislogtam párat a mondandója végén. – Ezek szerint itt fogsz dolgozni? – legutóbb amikor találkoztunk, akkor még azt mondta, hogy át fogja gondolni. Persze nem csak rajtam múlik a dolog, mert én nem tartozom a vezetők közé, de biztosan örömmel fogadják a fiút. Végül sietve bontottam ki az ajándékot, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy mit is kaptam tőle. Könyvet meglátva ismételten elmosolyodtam, erre szokták mondani, hogy fülig ért a szám. Sose értettem az olyanokat, akik nem szeretnek ajándékot kapni, én szerettem. Főleg ha az illető eltalálta azt, amit szeretek. Ölelésből kibújva belelapoztam a könyvbe, majd magamhoz öleltem.
- Gyors lerakom, aztán jövök. Nem akarom, hogy baja legyen. – tényleg érdekelt a könyv, és így legalább nem kell megvennem vagy elmenni a könyvtárba és versenyt futni érte, ha esetleg felkapott könyv. Ezt az egy dolgot nem szerettem a könyvtárakban, hogy mázlidnak kellett lenni, hogy nehogy mások kivegyék előled a vágyott könyvet, mert nem mindig lehetett félrerakatni se.
Végül pedig a telek hátsó részébe mentünk, amit meg tudtam érteni. Gondolom még azért kicsit bizonytalanok voltak, de ez teljesen normális. Egy kutya érkezése is sok mindent képes felborítani, ahogyan egy gyermek érkezése is, csak másképpen.
Kíváncsian hallgattam az idősebb férfi szavait és olykor bólintottam is, mert érthető. Megvenni a dolgokat nem olcsó mulatság és manapság ritka az olyan ember, aki megengedheti a felesleges kiadásokat.
- Ez teljesen érthető, mindenképpen időben szólni fogunk, hogy vihetitek majd a kutyust. Ha most minden rendben megy, akkor szerintem holnap már veletek mehet haza, de ez persze nem csak rajtam múlik. – a kutya felé pillantottam, majd a fülem mögé tűrtem a hajamat. – Meg persze azért a vezetőségnek is rá kell bólintania, de szerintem nem lesz akadálya. – ők még azért fel fognak tenni pár kérdést, meg a chipet is majd át kell íratni, amit itt teszünk meg, mert nem szeretnénk abba a hibába esni, hogy a kedves gazdik elfelejtik. Annak a költségét majd állniuk kell, de ezt majd úgyis elmondják nekik, meg majd kapnak tájékoztatót is, amit alá kell írniuk.
Szavaira elmosolyodtam, főleg amikor pontosított.
- Ez szuper, viszont nem kizárt, hogy ő inkább úgy fogja gondolni, hogy az ágyad mellett akar pihenni vagy máshol a szobában. Ez gondot jelentene, vagy nem? – tudom, hogy nem mindenki engedi fel kanapéra a kutyát, vagy az ágyba. Maxwell pontosan ezek közé az emberek közé tartozik, én habozás nélkül felengedtem a kutyákat is már az ágyamba, ha nem voltak koszosak.
- Ha gondolod, akkor majd később gyakorolhatjuk azt is, hogy mennyire hallgat rád. Én elviszem messzebbre, neked meg hívnod kell őt. – ez nagyon fontos volt, mert látnunk kell azt, hogy hallgatni fog rá a kutya, vagy nem. Ha nem, akkor abból még nagy problémák lehetnek, és akkor lehet nem mehet annyira hamar haza velük. Mindenképpen engedelmeskednie kell részünkre és ő már nem kölyök, így nem biztos, hogy hamar tanul meg új dolgokat.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog EmptySzer. 23 Aug. 2023 - 18:48

Aleyna & Sebastian

- Szerintem nincs akadálya, hogy itt dolgozzak. Mármint részemről nincs, a főnökeiteken múlik. Ha nekik jó, nekem jó.
Szemeimmel követtem, amint kibontja az ajándékot, ahogy ő örült, úgy örültem én is, hogy örömet tudtam neki szerezni. Ölelkeztünk, ő pedig elment, hogy az ajándékot biztos helyre tegye. Jól tette.
Hamarosan már a hátsó udvarban játszottam a kutyával, miközben arról beszélgettünk, hogy áll a kutyartatási kellékek beszerzése és hol, mint fog lakni a kutyus. Arra is számoltam, hogy bizony költséges lesz, de megszereztem az induló tőkét. Dolgoztam rendesen, tettem félre pénzt, amit a kutyára szántam és arra, amivel a kutya jár. Fel voltam készülve, hogy zsebbe kell nyúlni. Jó tulajdonságom volt, hogy mindig elő tudtam teremteni a pénzt arra, amire kellett.
- Nem, dehogy jelent gondot - mondtam, hiszen ez volt az igazság. Sőt, szerintem Ricknek sem. Nem az a fajta fickó volt, aki túl sokat kényeskedett volna. Nem szeretnék csúnyán fogalmazni, mert hazugság lett volna, ha azt mondom Ricky igénytelen, mert azért az nem teljesen igaz, de volt már rá példa, hogy elég rossz körülmények között volt és nem zavarta. Ha rossz passzában volt, akkor bizony nem sok dolog érdekelte. De egyébként sem volt kényeskedő. Nem játszotta az úri, finnyás pasast.
- Csak azért terveztem azt a szobát berendezni neki, hogy mégis csak legyen egy kis birodalom, ami az övé az ő cuccaival, de nem fogjuk akadályozni benne, hogy kedvére birtokba vegye a lakást és a dolgokat.
Megsimogattam a kutyát, megvakargattam füle tövét, hátát.
- Rendben, gyakorolhatjuk. De ugye te hallgatni fogsz rám, Cooper? Ne kelljen csalódnom, elvégre én leszek az új gazdid - vigyorogtam a kutyusra.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Aleyna & Sebastian // The new dog Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aleyna & Sebastian // The new dog
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna Poyraz
» Maxwell & Aleyna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: