New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Aleyna & Sebastian // The new dog
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 EmptySzer. 23 Aug. - 21:03


Aleyna && Sebastian

- Teljes munkaidőben szeretnél dolgozni, vagy csak részmunkaidőben? – hiába alig ismertem a fiút, attól még örültem annak, hogy itt szeretne dolgozni. Mostanában én is itt leszek még, aztán ha kezdődik a suli, akkor már kevesebbet, de addig is tudok segédkezni abban, hogy beilleszkedjen és az itteni dolgok menetét is meg tudom mutatni neki.
Szükséges kérdéseken kívül amúgy csendesen figyeltem azt, ahogyan a kutyával játszik és azt, hogy mennyire örül Cooper annak, hogy újra láthatja őket. Örömmel futott a labda után, majd hozta vissza. Hol Sebet, hol a kutyát és hol Rickyt fürkésztem mosollyal az arcomon. Jó volt látni azt, hogy a két férfi tényleg szerette volna a kutyát és biztos voltam abban is, hogy jó helyre fog kerülni. Szeretni és vigyázni fognak rá.
- Ez szuper, mert sokan azt hiszik, hogy ők csak állatok, de valójában családtagok, legalábbis mi szeretnénk azt, ha így lenne az örökbefogadó családoknál. – hangom barátságosan csendült, mert ez volt az igazság. Sokan butának, ostobának, haszontalannak hiszik őket, vagy éppen rossznak, pedig egyik se igaz. Ha rosszak, az részben a gazdiknak is köszönhető, mert azt hiszik a kutyák mindent maguktól tanulnak meg, pedig nem. Foglalkozni kell velük is és tanítani őket.
- Rendben, majd úgyis kiderül, hogy mennyire vágyik magányra, vagy éppen inkább állandóan a közeletekben szeretne lenni. – van olyan kutya, ami imád a családtagok közelében lenni és van olyan is, aki szeret elvonulni, szereti a magányt és azt, ha néha kicsit egyedül lehet.
Elmosolyodtam Seb reakcióján, majd elindultam hátra felé a birtokon, hogy azért még hallótávolságon belül maradjak és ne kelljen kiabálnia Sebnek se, de azért meglegyen a kellő távolság.
- Cooper! – mondtam ki a kutya nevét, mire ő felém kapta a fejét, visszanézett Sebre, majd egyszerűen otthagyta őt, hogy hozzám fusson. Megsimogattam a fejét és megdicsértem, bár kétségem se volt afelől, hogy rám hallgatni fog, hiszen nálam dekkolt egy időben, így mi már megszoktuk egymást. Következő pillanatban mutattam és mondtam neki, hogy ül, mire habozás nélkül meg is tette, majd Sebre pillantottam, hogy akkor hívja nyugodtan a kutyát. Ha ezzel sikerrel járunk, akkor majd azért megpróbálok még kicsit távolabb kerülni tőle, hogy már kiáltania kelljen, mert erdőben vagy ki tudja hol, ha elengedik, akkor távolabb is szaladhat.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
115
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 EmptyCsüt. 24 Aug. - 20:13

Aleyna & Sebastian

- Szerintem elsőnek részmunkaidőben és ha beválik, akkor teljes munkaidőben. Én nekem legalábbis ez az elgondolásom. Aztán meglátjuk mit szól hozzá a főnökség. Még nem csináltam hasonlót, szóval módszeresen, apránként akarom megismerni.
Továbbiakban a kutyára koncentráltunk, hiszen ő volt a történetünk főszereplője. Miatta jöttem ide, nameg persze részben Aleyna miatt is, bár ő csak mellékes szépsége volt mindennek.
Meglátásaira bólintottam és igazat adtam neki. A kutya valóban családtag volt, nem csak dísz, kellék.
Figyeltem, amint hallótávon belül eltávolodik a lány és magához hívja a kutyát. Csípőre tett, durcás arccal figyeltem, amint ilyen könnyen faképnél hagy. Na szép.
- Még ilyet. Ilyen simán lelépett hozzád - nevettem, majd nevét mondva visszahívtam magamhoz, aztán adtam neki jutalom falatot dicséretek közepette.
Mikor még távolabb kerültek, akkor már kiáltottam a nevét és vártam, hogy jöjjön. Ha jött, ismét kapott dicséretet és jutalom falatott, majd "ügyes vagy", "okos, jó kutya" szavak közepette megsimogattam, megdörzsölgettem.
- Hány kutyát és gazdát hoztál már össze? Szoktad számolni? - kérdeztem érdeklődő pillantással. Komolyan érdekelt, ahogy az is, vajon vezeti-e magának a sikereket. Biztos fel szokta magának jegyezni az érdemeket, olyasvalakinek látom, aki szereti megjegyezni magának a sikereket, a szép pillanatokat. Aztán lehet tévedek.
- Érdekes, hogy ahhoz képest, hogy idősebb kutya, mennyire játékos. Azt hittem ezt kiveszik belőlük egy idő után. Lehet tévhitekben éltem, hogy csak a fiatal kutyák játékosak? - merengett hangosan Ricky.

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 EmptySzomb. 26 Aug. - 8:05


Aleyna && Sebastian

- Rendben, ha gondolod, akkor szerintem ma is meg tudod velük beszélni a dolgokat. Egyébként is találkozni fogtok Cooper miatt. – barátságosan és bátorítóan mosolyodtam el. Biztosan lenne nekik is kérdésük hozzá. Csak azért mert én ajánlottam valakit, nem fogják felvenni az illetőt, amit teljesen meg is értek. Reméltem, hogy minden jól fog alakulni minden téren.
Seb reakcióján jóízűen nevettem, de nem azért, mert kinevettem, hanem mert aranyos volt a reakciója.
- Ez az előnye, ha kedvelnek, akkor hallgatnak rád. – persze csak ugrattam, sokat számított az is, hogy határozott légy, egyértelmű legyen, hogy utasítod őt, ahogyan az is, hogy sokat foglalkoztam velük. Ahogy az embereknél, úgy az állatoknál is igaz, hogy idő és bizalom kell.
Figyeltem, hogy Cooper egy pillanatra rám néz, de nem szólaltam meg, nem is mozdultam meg. Sőt, még egy lépést hátráltam is, mielőtt Seb megszólalt volna, hogy én kikerüljek a képből és csak ráfigyeljen. Elmosolyodtam, amikor a kutya odaszaladt hozzá. Messzebbről viszont először tényleg habozott, ami annyira nem tetszett, így még párszor megismételtettem, de azoknál már egyáltalán nem volt gond.
Végül én is közelebb sétáltam hozzájuk, hogy ne kiabálva kelljen beszélgetnünk. A kérdésére csak megrántottam a vállaimat.
- Fogalmam sincs, nem igazán számolom. Sokat, de mivel kutyákat is sétáltatok, így elég sok állattal kerültem már kapcsolatban. – tényleg fogalmam sem volt. Számomra ez nem trófea volt megmenteni és gondozni egy kutyát, hanem egyszerűen csak jött, ezért se számoltam.
Mosolyogva pillantottam Rickyre.
- Ez ugyanolyan, mint az embereknél, vannak akik elfelejtenek játszani és élvezni az életet, vagy éppen sokkal higgadtabbá és felelősségteljesebbé válnak, míg vannak olyanok, akikben marad egy kis játékosság, bolondság. – ahogy az emberek, úgy a kutyák se voltak egyformák. Persze itt is voltak lustábbak, voltak játékosabbak és volt olyan, aki a kettő között volt. De ez szerintem pont azért is jó, mert így még inkább meg tudja találni a legjobban hozzápasszoló kutyát. Aki nem szeret annyira csavarogni, azoknak ott vannak a lustább, nyugisabb kutyák, akik pedig szeretnek pörögne, azoknak ott vannak a kalandvágyó és kíváncsi kutyák.
- Ha gondoljátok, akkor bemehetünk az épületbe és tudtok beszélni a vezetőséggel is, ők hagyják jóvá az örökbefogadást, én előkészítettem mindent, de pár dolgot még biztosan fognak kérdezni tőletek. – valószínűleg lesz új és olyan kérdés is, amit én már megkérdeztem, de nekik is fel kell mérniük a terepet, ezzel is kizárva azt, hogy még kisebb legyen a hibázási lehetőség.




There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
115
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 EmptySzomb. 26 Aug. - 10:16

Aleyna & Sebastian

- Akkor, ha oda kerül a sor beszélek róla velük - bólintottam, majd aztán jöhetett a gyakorlatozás, mint az engedelmesség és kis játékok, mikor pedig ezeken túlestünk, akkor a kutyák természetéről esett szó. Játékosság, kalandvágyás, lustaság és az emberi természetről, hogy nem állunk olyan távol a kutyáktól. Ebben volt igazság.
Az emberi természet bizony legalább olyan érdekes, mint a kutyáké. Érdekes belegondolni, hogy minden ember mennyire másként fejlődik, változik az évek során. Kiből milyen ember lesz.
Ricky felé pillantottam, hogy vajon ő milyen lehetett az én koromban és most milyen. Azt hiszem ő megállt valahol félúton és kicsit kilengett oldalra is, de így kedveltem.
Bólintottam az ajánlatára, miszerint megérett a helyzet arra, hogy bemenjünk a vezetőséghez. Követtem őt és megvártam, hogy elsőnek ő beszéljen az ügyünkről, mi csak azután mentünk be, hogy ő már beharangozott minket.
Fel voltam készülve a legkülönfélébb kérdésekre, amik esetleg szóba kerülhetnek.

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 EmptyPént. 15 Szept. - 14:54


Aleyna && Sebastian

Épületbe lépve váltottam pár szót Evelynnel, majd pedig hátra pillantottam a két férfira, mire ő is követte a pillantásomat. Olyan hangerővel beszéltem, hogy csak ő hallhatta amit mondok. Kérdezett pár dolgot és olykor bólintott arra, amit mondtam, majd pedig ellépve mellettem tett pár lépést irányukba.
- Jó napot kívánok, Evelyn O’hara vagyok. Részben én vezetem a helyet és rajtam múlik az, hogy meg kapják a végső igent az örökbe fogadásra. – hangja komolyan csendült. Ő soha nem szerette a mellébeszélést és olykor talán kicsit ridegnek tűnhetett, pedig nem volt az. Egyszerűen csak igyekezett mindig lényegre törően viselkedni és nem hagyta azt se, hogy az érzései befolyásolják döntéseiben. Kíváncsian fürkésztem őket, miközben Lucy lassan odasomfordált mellém és kíváncsian fürkészte ő is őket. Természetesen őt inkább Sebastian érdekelte, hiszen meséltem róla, meg arról is, hogy felhoztam neki azt, hogy akár dolgozhatna itt is, ha már hamarosan én kevesebbet fogok itt lenni.
Bemutatkozást követően megköszörülte a torkát, majd az irodája felé terelte őket, hogy beszéljenek. Én egy bátorító mosolyt villantottam Seb felé, hogy minden rendben lesz.
- Foglaljanak helyet. – közben pedig becsukta magam mögött az ajtót. Kicsit idegesen dőltem neki a pultnak, de bíztam abban, hogy minden rendben fog menni és nem lesz baj.
- Miért szeretnének kutyát? Miért pont egy idősebbet? Illetve melyikük vállalja a felelősséget utána, ha bármi történik? A tájékoztatót elolvasták, hogy vannak kötelezettségeik és kötelesek bizonyos időközönként a kutyáról hírt adniuk? Ezt tudják vállalni? Volt már korábban háziállatuk? – a kérdések szép sorjában hangoztak el, egyik a másik után, miután választ kapott és helyet foglalt ő is az asztal mögött. Miközben hallgatta a választ pötyögött a gépén. Nem hadarta el a kérdéseket, de az érezhető volt, hogy nem szeretne perceket várni arra, hogy választ kapjon egy-egy kérdésére. Nem azért, mert sietne, hanem sokkal inkább hitt abban, hogy az emberek többsége az igazat mondja, ha nem hagynak nekik mesék költésére időt. Neki pedig az igazságra volt szüksége, nem pedig mellébeszélésre.
- Továbbá úgy hallottam, hogy szeretne itt dolgozni. Miért pont itt? – kíváncsian fürkészte Seb arcát, olykor pedig az idősebb férfiét is.





There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.

Sometimes your heart needs more time to accept something that your mind already knows.

Sebastian Nolan ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Aleyna Poyraz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Befd1e9366062d7881a5adb11753aefb8f98966b
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
family above all
★ családi állapot ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Db9f1b9211d333ef865889287dfc91a187e39f7a
Love is when he gives you a piece of your soul, that you never knew was missing.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 2f01f4d796b23320fea9ecce7de8801e13acf32a
★ foglalkozás ★ :
kutyasétáltató & egyetemi hallgató & menhelyen besegít
★ play by ★ :
Aslıhan Malbora
★ hozzászólások száma ★ :
115
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 6d76b9db1018c70bf0db07097e7917f9c91f2497
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 EmptyPént. 15 Szept. - 19:29

Aleyna & Sebastian

A határozott, kemény nő keltett némi riadalmat bennem, de nem volt komoly félelem, inkább csak meglepettség és kis ijedtség párosa. Sosem volt még dolgom ennyire komoly nővel, főleg, hogy rajta múlt a kutyával való közös jövőm. Ez kicsit ijesztő volt, láthatóan összébb is húztam magam és félszegen nyújtottam kezet.
- Sebastian Nolan. Ő pedig itt a társam, Ricky Holtz... -intettem a férfi felé. Tán furcsán hatott ez a bemutatás: Társam. Mondhattam volna, hogy főbérlő, de nem lett volna teljes igazság, hiszen annál több volt köztünk. Tényleg társak voltunk jóban-rosszban. Nem csak lakást adott nekem, de szinte új életet is. Ő az életem egy nagyon fontos része volt és nem volt szívem lealacsonyítani.
- Ricky Holtz, örvendek - nyújtott kezet magabiztos mosollyal. Ő nem idegeskedett, nem riadt meg. Csak én voltam kis üregi nyúl. A férfi megveregette a vállam, mely nála egy kimondatlan "minden rendben lesz" jelentéssel bírt. Úgy éreztem híhetek neki, de ettől még voltak aggodalmaim.

Leültünk, majd szép sorjában meg is kaptuk a kérdéseket. Pontosan tudtam rá a válaszokat, amiket adnom kellett és őszinte is voltam, mégis attól tartottam mi lesz, ha ennek a kemény, szigorú nőnek nem tudok majd vele megfelelni és kidob engem. Eszembe jutott a férfi vállveregetése és ismét adott némi erőt, hogy ne fussak el, ne hátráljak meg.
- Mert magányos vagyok - feleltem őszintén. - Mármint... tudom, itt van nekem Rick, de... ő nem tud mindig ott lenni nekem és szeretnék egy másik társat is, aki ott van velem, amikor senki más. Én... azt gondolom egy idősebb kutya sokkal hálásabb, mint egy fiatal kutya, de lehetnek épp olyan játékosak és édesek. Csak már korosak. A legtöbb idős kutya a menhelyen marad, míg a fiatalokat elkapkodják, mert kicsik és aranyosak, a gyerekek imádják őket, a szülők pedig felelőtlenek. Sok fiatalnak csak addig érdekesek, amíg nem nőnek meg.
Egy idős kutyának is jár az esély, nekik is kell egy szerető gazdi, nem élhetnek életük végéig menhelyen és úgy érzem én egy idős kutyával sokkal nagyobb összhangban is tudnék élni. És a tapasztalatok azt mutatják jól meg is értjük egymást.
A felelősséget persze én vállalom, az én kutyám lesz, ideje nagy részét velem fogja tölteni. A feltételeket pedig ismerem már, alapos tájékoztatásban részesültünk, igen.
Természetesen tudom, illetve tudjuk vállalni.
Tartósan még nem volt álatom, de sok olyan helyen voltam, ahol volt állat és ott jól megtaláltam a közös hangot velük. Kutya, macska, hörcsög. Háziállatok. De nem volt saját állatom. De Ricknek volt.

- Igen, nekem volt. Régebben, még bőven fiatalabb voltam, de volt kutyám.

A kérdésekre adtam a válaszokat, ám aztán jött egy váratlan kérdés, amire fel sem tudtam volna készülni. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar szóba fog kerülni a munkalehetőség, de nem bántam. Ezek szerint az előző kérdések válaszaival meg volt elégedve? Ezt még nem tudtam meg, de esélyes volt.
- Nos, a jelenlegi állásommal nem vagyok megelégedve és úgy érzem sehol nem találom meg a hangsúlyt az emberekkel és nem tudok beilleszkedni. Sok helyen dolgoztam már, de vagy nem bírtam fizikailag, vagy kiutáltak, vagy én nem tudtam megmaradni.
Aleyna ajánlotta nekem fel, hogy dolgozhatnék itt, vele pedig nagyon jól megértem magam és azt mondta segítene nekem beilleszkedni, beszokni, betanulni. Úgy hiszem élnem kell ezzel a lehetőséggel, mert még sehol nem kaptam olyan ajánlatot önként valakitől, hogy segítene nekem. Mégis csak sokat számít, ha valaki fogja az ember kezét a kezdetekben és nem érzi magát elesettnek, akivel senki nem akar foglalkozn
i - feleltem kérdésére őszintén, bár ki tudja ő ebből mit szűr le. Lehet ő sem fog felvenni, mondván, hogy ide sem hiányzik valaki, akivel csak nyűgjük lesz, mert képtelen megmaradni, vagy elkönyveli, hogy úgyis összeférhetetlen leszek, akkor meg minek? Csak plusz papírmunka.

Aleyna Poyraz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ szükségem van rád ★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 8fac583853c26562647ebeb25e48731284b7728b
So that I can heal you
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Tumblr_pxp9rdggWa1y1ym4ao1_400
First I must destroy you
★ hozzászólások száma ★ :
113
★ :
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 A0945f562e706d39d62dcefb67f6f23402828361
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Aleyna & Sebastian // The new dog
Aleyna & Sebastian // The new dog - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aleyna & Sebastian // The new dog
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna ■■ Kendra - nice to meet ya
» Maxwell & Aleyna
» Aleyna & Maxwell
» Aleyna naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: