New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

an ex, a maybe, an eternal question
Témanyitásan ex, a maybe, an eternal question
an ex, a maybe, an eternal question EmptyHétf. Júl. 31 2023, 12:39
Pietra_______

Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Katerina Berezhna
Születési hely
-
Kor
24-28
Lakhely
-
Szexuális beállítottság
-
Családi állapot
-
Csoport
-
Történetünk
Te vagy az ex, aki miatt az életem egészen jó irányt vett. 4 évvel ezelőtt ért véget a kapcsolatunk, már az eljegyzési gyűrű is az ujjadon volt, de te egy ferde estén félrekacsingattál. Hogy fájt e a férfiúi önbecsülésemnek? Eléggé. Nem volt egyszerű túllépnem rajtad, az egész mi dolgon, mert azt hiszem szerettelek, sőt biztosan így volt, mert egy egész életet képzeltem el vele, igaz még elég fiatal voltam, de mindig is céltudatos ember voltam, így veled is biztos tervem voltak, biztos voltam abban, hogy a feleségemnek akarlak. Akkor még ismertem azt, hogy bizalom, hogy szerelem, de valahogy keresztbevágtál bennem valamit, ami így utólag nézve jót tett nekem, de még mennyire. Miattad felmondtam, hogy új életet kezdjek és a semmiből építettem várat , ami ma milliókat hoz nekem. Azt hiszem sok hálával tartozom neked ezért.
Egy nemrég tartott szülinapi bulin, azonban újra találkozunk valahogy, a részletek homályosak, mert nagyon sokat ittam. Reggel megláttalak a konyhámban az én pólómban, és elküldtelek, mert úgy érzem komolyan nincsen szükségem arra, amit már egyszer átéltem melletted. Mégis ott voltál valamiért, ismét beengedtelek az ágyamba, 4 év csend után, megtörte azt és megint zajt hoztál az eddig nyugodt életembe. Mi lesz ebből, nem akarok családot, nem akarok feleséget, nekem az az élet kell, amit utánad éltem és élek most is.

// Damien egy jövőbeli terhesség egyik “alapanyaga” lesz majd, a kapcsolatuk a leendő anyával még bizonytalan, mert hozza majd a játék menete, viszont örülnék, ha a volt menyasszony is felbukkana, hogy  egy kicsit megcsavarja az életét. Már teljesen szingli életet akart élni, szerinte örökre, de vajon vissza csábítja az ex, vagy az újdonsült lány lesz majd a jövője, netán egyik sem és marad, aki eddig volt egy exxel és egy gyerekkel “gazdagodva”. Nincs megkötés a jövővel kapcsolatban, nem feltétlen kell szerelmi szálnak lenni, talán egy kis visszkacsingatásról lehetne szó, és talán ennyi is van ebben a kapcsolatban, belekerül egy szerelmi háromszögbe? Minden lehetséges, csak tőlünk függ, hogy alakítjuk. Wink
Az előtörim elolvasása ajánlott, mert pont a buli utáni mozzanat van benne leírva Damien szemszögéből. A lányt ott Jess-nek hívtam, de most mást adtam meg, de teljesen opcionális a név, ezek csak ötletek. A PB szintén, csak kiindulás, tárgyalóképes vagyok, mindent meghallgatok és agyalhatunk együtt is ezekterén ha segítség kell.
Ha megtetszik a kari írj PM-ben és megbeszélünk mindent Very Happy //

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: an ex, a maybe, an eternal question
an ex, a maybe, an eternal question EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 15:20
Sajnos felszabadult a kari az első játék előtt, így keresném őt továbbra is nagyon Damien életébe an ex, a maybe, an eternal question 1471401822


an ex, a maybe, an eternal question Fb832e9ee9c86573bf0793084cd3731c
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
an ex, a maybe, an eternal question
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» "My eternal flame"
» Eternal Fire °° Red & Erik
» Eternal Snow - Dee & Angelo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: