New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 7:59 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:26 am-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 7:00 am-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 11:17 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 10:09 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:47 pm-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 9:35 pm-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 8:48 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

"My eternal flame"
Témanyitás"My eternal flame"
"My eternal flame" EmptyKedd Aug. 02, 2022 7:50 pm
... Heats
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Ewan McGregor
Születési hely
Szabadon választható
Kor
47-50
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas
Csoport
Megbeszéljük
Történetünk
Huszonkét éve vagy a férjem. Az ezredforduló előtti évben találkoztunk, egy nyaraláson, ahol szerencsésen összekeverték a szobafoglalásokat, így aztán ketten kerültünk egy szobába. Annyit sikerült elérnünk, hogy legalább két ágyas szoba legyen.Így kezdődött, a többi már szinte történelem. Egy évvel később, 2000. augusztusában mondtam ki neked a boldogító igent, és azóta sem bántam meg soha egyetlen pillanatra sem, hogy melletted találtam meg a boldogságomat.Már nem voltunk kamaszok, mindketten stabilitásra, biztonságra és egy megbízható társra vágytunk. Te családra is. Nem hazudtam neked abban, hogy nem akarok gyereket, ám az okokat nem fedtem fel előtted, csak arra kértelek, hogy bízz bennem. Úgy érzem azonban, hogy tíz évvel később a házassági évfordulónk kissé kapatosabbra sikerült ünneplése közepette összetörtem a tőled kapott feltétlen bizalmat. Akkor vallottam be, hogy van egy lányom, akit egy napos korában örökbe adtam. Egyetlen szó nélkül összecsomagoltál, és két hétig nem is láttalak, a telefont sem vetted fel nekem. Azt hittem elveszítettelek. Végül hazajöttél, és szó nélkül átöleltél. Te voltál aki először szorgalmazta, hogy kutassam fel a lányomat, hozzam helyre, ha nem is teljesen, de amennyire erőmtől telik azt a sok éve elkövetett tragikus döntést.Tizenkét éve mindent megteszünk, hogy megtaláljuk Sunny-t de eddig úgy tűnt a sors nem túl kegyes hozzánk.Megvolt a minden szempontból kiegyensúlyozott életünk. Jó munka, szép és barátságos otthon, időnként nyaralások Haitin, vagy a saját kis nyaralónkba Long Beach-en.Minden lehetőséget megragadtunk és megragadunk a mai napig arra, hogy a házasságunk stabil és kikezdhetetlenül erős maradjon. De tudom, hogy igazán talán akkor lesz egész és akkor tudunk majd túllépni a múlt és az elhallgatott igazság árnyain, ha megtaláljuk a lányomat.És erre mostanság úgy tűnik reális esély van…egyetlen árnyéka lehet talán a dolognak, hogy minden bizonnyal a lányom szeretné majd tudni ki az apja. Én pedig tisztában vagyok vele, hogy ki ő, hogy mi történt vele, hogy hol él. Én tudom….te azonban még nem. Vajon ehhez is elég erős lesz a házasságunk. Én hiszem, hogy igen. És te vajon?(A keresztnév szabadon választható. Avatár egy ajánlat, de valami hasonló kaliberű férfiút képzelek el a férjem szerepére,szóval alkudozhatunk ha van jobb ajánlatod, és az életkori ajánlásba is belefér. Küldj üzenetet ha megérkeztél.)

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: "My eternal flame"
"My eternal flame" EmptyKedd Aug. 30, 2022 9:53 am
..... Heats
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Ewan McGregor
Születési hely
Szabadon választható
Kor
47-50
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Házas
Csoport
Megbeszéljük
Történetünk

Kedves Nagybácsim. Tudom, régóta nem jelentkeztem, de apámmal mindent megbeszéltek, még így 2000 km távolságra is egymástól. Megoldjátok, telefon, Email, Chat. Apával nagyon közeli a kapcsolatotok, imádjátok egymást. mintha ikrek lennétek vagy mifene. Mindenesetre nagyon szuper csapatot alkottok ti ketten állandóan.
10 évvel ezelőtt voltam nálatok utoljára, kiskoromban mindig nálatok nyaraltam 2-3 hetet minden iskolai szünetben. Főleg nyáron. Azok az idők elmúltak és hát megszűntek a látogatásaim száma. Sosem hívtalak fel benneteket, nem küldtem egy nyamvadt képet sem magamról... De tudtok mindent Yunával rólam, apa sok mindent elmesélt. Köztük azt is, hogy drogproblémáim vannak és ingadozó a hangulatom is.
Tudsz arról, hogy apa most kórházban van és azt is, hogy nem maradhatok egyedül, mert visszaeshetek. Édesanyámat már elveszítettem. Ráadásul a nevelőtisztem is elhalálozott. Így odaköltöztetsz magadhoz, hogy szem előtt legyek. New Yorkban is van tűzoltóság, biztos beilleszkedek majd. A kettőnk kapcsolata régebben nagyon nagy imádás volt oda vissza...most több probléma van velem... kibírjuk anélkül vajon, hogy egymás idegeire mennénk? Megbízol bennem? Kerítesz nekem új nevelőtisztet, aki heti egyszer rám néz és új terapeutát is választanod kell számomra.
Menni fog?  



(A keresztnév szabadon választható. Avatár egy ajánlat, de valami hasonló kaliberű férfiút képzelünk el a férj és nagybácsi szerepére, szóval alkudozhatunk, ha van jobb ajánlatod, és az életkori ajánlásba is belefér. Munkáját tekintve én Tűzoltónak tudnám elképzelni, egy csapatba Seth-el, hogy szem előtt legyen a kölyök....de ez csak egy ötlet. Megbeszélünk mindent. Küldj üzenetet ha megérkeztél. Yunával nagyon de nagyon várunk!!!)


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
"My eternal flame"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» an ex, a maybe, an eternal question
» Eternal Fire °° Red & Erik
» Eternal Snow - Dee & Angelo
» Great (wo)men are forged in fire. It is the privilege of lesser men to light the flame.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: