New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzomb. Aug. 05 2023, 22:44


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Éppen elég ideig hazudtam már a fiamnak, hogy ideje legyen tiszta vizet önteni a pohárba. Nehéz szembesíteni az igazsággal, mert tudom, mekkora fájdalmat okozok, okozunk ezzel neki. És talán megnyugtatóbb lett volna az igazság egyes részleteit továbbra sem a felszínre hozni, de félő, ha azok utólag derülnének ki, az még nagyobb szakadékot verne közénk, és talán nem lenne lehetőség helyrehozni, ami már egyszer elromlott. Talán nem ezek a szavak, amikre vágyik, nem ebben reménykedik, de mégis az egyenes őszinteséget választom. Eszem ágában sem volt elárulni neki, ki az apja, ha nem történik meg a baleset. Mi értelme lett volna? Gabriel nem volt az életünk része, nem lett volna semmi, amit a fájdalmas igazságon kívül tudtam volna neki adni. Az apja még mindig nem lett volna képben. És igen, ezért nem akartam, hogy neki dolgozzon; rémisztő volt szimplán már csak a tudat is, hogy egyszer minden kiderülhet. Ha Gabriel nem kezd magánakcióba, ha nem megy a saját feje után - akármennyire is a jóindulat vezérelte -, akkor most nem lennénk itt. Akkor nem kéne végignéznem, ahogy a fiam nem csak lelkileg, de fizikailag is egyre távolabb kerül tőlem a történtek miatt. Csak jót akartam neki, szerettem volna megvédeni egy olyan igazságtól, ami mély sebet ejtett volna rajta régen, de pont azt értem el, amit el akartam kerülni. Mindig is meg voltam győződve róla, hogy a körülményeinket félretéve igenis jó anyja vagyok a fiamnak, hiszen mindig minden tőlem telhetőt megtettem, hogy a lehető legjobbat biztosítsam neki mindenből és megvédjem, amitől meg kell védeni. Egészen mostanáig.

Gabriel igazsága, a történet másik oldala adhat egy kerek egészet Eddie számára, bár attól tartok, hiába lát ezután tisztán, ez az érzésein nem fog változtatni. Ugyanúgy mérges, frusztrált, dühös és csalódott lesz, amire minden oka megvan, de anyaként nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy ezt minél előbb valahogy helyrehozzam. Szeretnék utána menni, átölelni, még ezerszer bocsánatot kérni tőle és megígérni, hogy ezek után már minden rendben lesz, mert már nem csak én, hanem az apja is mellette lesz, szeretné megismerni, támogatni, és a lehetőségekhez képest bepótolni az elmúlt tizenhét évet, de most még én is nehezen hinném ezt el. Egyszerűen nem látom, hogy minden rendben lesz. Nehezemre esik bármit is mondani, amivel talán nem rontok tovább a helyzeten. Attól tartok, Eddie belém vetett bizalma annyira megingott, hogy akármit mondanék, azt ellenem fordítaná. Hisz mégis mivel tudnék enyhíteni a helyzeten? Legfeljebb cukormázat tudnék húzni mindenre, ami az igazságon továbbra sem változtatna. Csöndben megtörlöm az arcom, és roppant hálás vagyok Gabrielnek, amiért kettőnk helyett is jelen van a beszélgetésben. Úgy érzem magam, mint aki teljesen megsemmisült, mintha átment volna rajtam egy úthenger. Egyetértően bólintok Gabriel szavaira, bár nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk. Én szeretném, ha Eddie nyitott lenne egy beszélgetésre, ami talán nem most fog megvalósulni, mert nem lenne meglepő, ha napokra bezárkózna a szobájába, és esetleg csak akkor jönne ki, ha hallaná, hogy én a fürdőszobában vagyok. Nem tudom, Gabriel mire gondol pontosan, az elmúlt bő két hét alatt már többször bebizonyosodott, hogy egészen más utakon járunk, másként gondolkodunk, sok mindent másként látunk, de most valahogy közös nevezőre kell jutnunk. Együtt kell ezt végigcsinálnunk most már, és innentől ez mindenre érvényes, ami Eddie-t érinti.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Eddie Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyHétf. Aug. 07 2023, 19:56
MY FOLKS AND ME
Vega olyan együttérzéssel, és kedvesen beszél hozzám, már sokadszor, sokféleképpen biztosít arról, hogy úgy lesz, ahogy én szeretném, hogy számíthatok rá, hogy itt van, és szeretnék ennek örülni... Annak hogy végre itt van, van egy apám, aki készen áll az apámnak lenni, de egyelőre csak a veszteséget érzem, annak a súlyát, amit eddig veszítettünk. Csak az a gondolat vibrál a fejemben, hogy ez eddig is így lehetett volna, az életem része lehetett volna, de nem így volt, mert ő nem akart gyereket, anyám meg hazudott. Ez annyira elcseszett. Legszívesebben a képébe ordítanám, hogy ha már tényleg minden úgy lehet, ahogy én szeretném, azt a tizenpár évet szeretném visszakapni, amit elvettek tőlem a döntéseikkel. Veszekedni akarok velük, tombolni, de nem tudok, mert Vega csak néz rám megértő, türelmes várakozással, anyám pedig...

Mintha megnémult volna. Alig mondott valamit egész idő alatt. A rövid, tényszerű válaszaival és a sajnálomjaival meg aligha lehet vitatkozni. Úgy néz ki, mint aki egyszerűen megtört, beleroppant volna ebbe a vallomásba, amiért egyszerre vagyok rá dühös, és mégis valamiképp fáj is miatta (miatta is) a szívem, és ez kurvára nem igazságos. Nem fair, hogy így érzek, hogy mindezek után még nekem kell aggódnom amiatt, hogy ő jól van-e. Annyira szeretném, ha mondana valamit, ha próbálkozna, próbálná megmagyarázni, valahogy jóvá tenni, csak hogy belé köthessek, és a fejére olvassak mindent, amit gondolok, amit érzek. Hogy kiadjam magamból, hogy kikiálthassak rájuk mindent, ami most belülről felemészt. De hogy tehetném meg, ha csak mered rám némán, megtörten? Eddig ő volt a legfontosabb személy az életemben, ő volt az, akire mindig számíthattam, aki gondoskodott rólam, meghallgatott, helyre tett, ha hülyeséget csináltam, és akire mindezért felnéztem, és imádtam. És persze még mindig szeretem, és nem akarom, hogy ilyen megtört legyen, de közben összetörtem én is, meg a róla alkotott képem is. Úgy érzem, nem az, akinek hittem. Valahogy semmi sem az.

Anyám arcát fürkészem néhány további pillanatig, meglehet, kicsit szuggerálni próbálom, hogy mondjon vagy tegyen már valamit. Valójában fogalmam sincs, mit is várok tőle. Talán egyszerűen tőle várom azokat a szavakat, amikkel Gabriel próbál nyugtatni, a jelenlétéről biztosítani. Hallani, hogy mindezek ellenére számíthatok rá, hogy jóvá fogja tenni. És mielőtt észbe kapnék, már nem látok a könnyeimtől. Aztán a kezeim ökölbe szorulnak. - Nem... Bocs, de nekem ez most nem megy! - fordítok nekik hátat, mielőtt teljesen összetörnék előttük, aztán elviharzom a szobámba, hangosan becsapva magam után az ajtót. Az első dolog, amit teszek, hogy berakom a füleseimet, aztán zenét indítok olyan hangerőn, hogy még véletlenül se halljam meg, ha megpróbálnának utánam jönni, vagy kopogtatni. Aztán, miután néhány üzenetet váltok Tommyval, elkezdek összeszedni pár szükségesebb dolgot, és beledobálom a hátizsákomba. Végül azzal a vállamon kirontok, egyenesen a fürdőbe, hogy ott is összegyűjtsem azt, ami fontos lehet.
no turning back
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Perla Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzomb. Aug. 12 2023, 21:55

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Az ő története nem csak annyi, hogy nem szeretett volna gyermeket, hiszen emögött olyan mély sebek, és gyermekkori traumák állnak, amikről felnőtt férfiként is néha nehezére esik őszintén beszélni. Eltörölni ezeket nem tudja, ahogy változtatni sem azon, milyen hatást gyakorolt az éppen csak felnőtt énjére, vagy hogyan határozza meg még mindig a hétköznapjait, közel a negyvenhez. De ez az ő keresztje, és nem akarja átadni a fiának sem most, sőt, meglehet, hogy máskor sem, mert nem tehet arról, honnan jött Gabriel, és milyen apával áldotta meg a sors mondjuk őt magát.
Annyit tehet, hogy megtöri a sort, és ő majd teljesen más lesz, mint a sajátja volt. Nem csak, mint apa, hanem mint ember is, és bár a szíve mélyén jól tudja, mekkora szakadék van közte, meg az örege között, a félelem, hogy bármiben egy kicsit is hasonlít majd rá, napi szinten emészti őt.
Ezért annyira őszinte már a legelején, függetlenül attól, hogy Gabriel alaptermészetéhez hozzátartozik ez, akkor is, ha legalább annyira jelen van, hogy mindenkinek megfeleljen, és állandóan. Szeretné a környezete, lehet a világ problémáit is néha csettintésre megoldani, és kifejezetten rosszul kezeli, ha ez nem sikerül.
Most ez másként csapódik le rajta, és hamar túllép a kesergés azon részén, ahol nem látja pozitívan a végkifejletet. Nem tudja megmondani, hogy miért, meglehet pont az őszinteség az oka, mert ha megoldódik a helyzet, már nincsenek titkok, nincsenek terhelő részletek, és mindenki úgy fogja elfogadni az új családi formát, hogy minden információ biztos birtokában lehet.
A fia könnyeit azonban nehéz látnia, és rögtön mondani is akarna valamit, de a torkára ég a szó, így mielőtt bármi jöhetne tőle érdemben, Eddie már elhagyja a helyiséget. Ő tökéletesen megérti, hogy távolságra van szüksége a fiuknak, ezt meg is akarja neki adni, arra mondjuk nem számít, hogy pakolni kezd, és ténylegesen menni akar, ezért Perla felé fordul, hogy megbizonyosodjon róla, hogy a körülményekhez képest jól van.
- Minden rendben? - Majdnem hozzáteszi, hogy minden rendben lesz, de még sem viszi rá a lélek, mert, mint édesanyja, el sem tudja képzelni, mennyire nehéz lehet ez most Perlának. Nem biztos benne, hogy időben tud válasz érkezni a másiktól, mert hallja Eddie-t kirontani a szobájából, és inkább teret ad a nőnek, hogy ha rá akar nézni a fiukra, akkor tegye meg, nem fogja visszatartani. Ő azonban most kicsit háttérbe húzódik, hiszen, ha veszekedés lesz a vége, ahhoz neki nincsen túl sok joga, ahogy megállítani sem Eddie-t, hiszen ő maga úgy menekült el otthonról, ahogy és amilyen gyorsan csak tudott.
Eddie nem tudja még, mennyire szerencsés, de Gabriel bízik benne, hogy idővel látni fogja azt, és minden megoldódik. Nem csettintésre, ahogy ő azt szeretné, de a helyzet majd tanítja mindhármójukat, és ennek a folyamatnak, legyen bármilyen fájdalmas, le kell játszódnia mindenkiben, ez alól nem lehet egyetlen kivétel sem.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera and Eddie Rivera imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzomb. Aug. 12 2023, 23:42


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Nehéz szavakkal leírni ezt a mostani helyzetet. Ha megpróbálnám, sem menne. Zsong a fejem az elhangzottaktól, sziklaként telepszik mindkét vállamra az igazság súlya, és azt érzem, Eddie pillanatról pillanatra távolabb sodródik tőlem, tőlünk. Ha nem lenne itt Gabriel, képtelen lennék erre a beszélgetésre. Még sosem volt ilyen lehangoló és nyomasztó ez a lakás, most valahogy mégis azt érzem, még a falak is rám mutogatnak és rajtam nevetnek. Tizenhét évig hazudtam a saját fiamnak, megérdemlem a következményeit. Ez így is van, viszont Eddie arca még a saját fájdalmamnál is mélyebb sebeket ejt bennem. Dühös, csalódott, amire minden oka megvan, de a tekintete ennél is többet árul el. Minden, amit eddig hitt, amit eddig gondolt az életünkről, a saját életéről, a kapcsolatunkról, rólam, az apjáról… egy pillanat alatt tört ketté ez a kép benne. És látom rajta, hogy magyarázatot vár tőlem, de egyszerűen nem tudok neki most többet adni. Tizenhét év kellett ahhoz, hogy Gabrielnek is bevalljam, és szembesítsem vele, mi zajlott le bennem akkoriban. Látom az érzelmeivel és a könnyeivel küszködni, aztán egyszerűen hátat fordít nekünk és elviharzik a szobájába. Ez az a pont, aminél már én sem tudom tovább tartani magam, de már nem is próbálkozom. Csukott szemmel hagyom a könnyeket az arcomat áztatni. Gabriel kérdésére nem válaszolok, csak a fejemet csóválom. Nincs minden rendben, már hogy lenne minden rendben? És még sokáig nem is lesz minden rendben. Egy csettintésre omlott össze minden körülöttem, és rengeteg idő lesz eltakarítani a romokat. Félig felé fordulok és a hozzá közelebb eső kezemmel nyúlok felé, mintha meg akarnék róla bizonyosodni, hogy ő még itt van, és nem hagyott itt, ahogy az előbb a fiunk tette. Mindent bizonytalannak érzek most, és szükségem van egyetlen biztos pontra. Szeretném, ha ez a pont Gabriel lehetne.

Eddie szobájának ajtaja nyílik, ez a hang pedig valahogy azonnal visszahozza az eddig teljesen elveszett lélekjelenlétemet. Hirtelen fordulok abba az irányba, ahol Eddie-t felbukkanni vélem, arcomat közben gyors mozdulatokkal törlöm meg, és amint meglátom őt, rajta a hátizsákját, és ahogy a fürdőszoba felé igyekszik, mint akinek időre kell mennie valahova és máris késésben van, azonnal kapcsolok, és pillanatok alatt hagyom magam mögött Gabrielt.

- Eddie - szólítom meg még menet közben, mielőtt a fürdőhöz érnék. Nagyon rossz érzés fog el, ahogy visszagondolok arra a táskára, ami a hátán lógott, és közelebb érve látom, hogy éppen a cuccait pakolja bele. - Mit csinálsz? Mégis minek…? Hova készülsz? - kérdezem szinte hadarva, egyértelműen félve a választól. Az arcomra kiülő pánikot akarva sem tudnám leplezni, annyira egyértelműen kiül minden vonásomra. - Ne csináld ezt, ennek semmi értelme. - Közelebb lépek hozzá, és hatalmas kényszert érzek, hogy egyszerűen kivegyek mindent a kezéből, de visszafogom magam, így inkább csak szavakkal próbálom győzködni. - Tudom, hogy ez nem egyszerű, de ez sem megoldás. - A hátizsákjára mutatok. Nem akarom, hogy egyszerűen hátat fordítson ennek a helyzetnek. Tisztában vagyok vele, hogy engem hibáztat és emiatt nincs jogom dühösnek lenni rá, mert már én is nem egyszer elismertem, hogy rosszul döntöttem. De ha most elmegy, nem tudom, miként találunk megoldást erre az egész káoszra. - Eddie, sajnálom… - A keze után nyúlok, és ha hagyja, akkor szembe fordítom magammal. - Csak adj rá lehetőséget, hogy helyrehozzam.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Eddie Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyVas. Aug. 13 2023, 20:06
MY FOLKS AND ME
Van egy apró részem, ami örülni akar az újdonságnak, a ténynek, hogy apám él, és hogy nem más, mint Gabriel Castro-Vega, aki régi példaképem az építész szakmában, és amióta megismertem, még inkább olyan akartam lenni, mint ő. De egy jóval nagyobb részem most csak arra képes, hogy dühös legyen, keserű, csalódott és becsapva érezze magát, mindkettejük által. És szükségem van időre, amíg úrrá tudok lenni ezen a részemen. Ismerem magamat, tudom, hogy ehhez nem lesz elég két óra a szobám magányában. Arra van szükségem, hogy kiszakadjak innen, és olyanokkal legyek, akiket nem egyszerűen csak el tudok viselni, de akikkel jól érezhetem magam, és képes lehetek lehiggadni. Ezért is írok Tommynak egy üzenetet szinte azonnal, ahogy elvonulok. Nem az az első gondolatom, hogy akkor most akár napokra is átcuccoljak hozzájuk, talán csak ma estére, de ha nem dobnak ki előbb, és Mrs. Kershaw nem bánja majd, lehet, hogy egy napnál tovább is kihasználnám a vendégszeretetüket.

Tehát amint a haveromtól zöld utat kapok, azonnal el is kezdek pakolászni. Pár holmit gyűrök csak bele a hátizsákomba, csupán a legszükségesebbek, és amint a szobámban végzek, indulok a fürdőbe is. Persze nem áll szándékomban szó nélkül elhúzni a csíkot, de azt azért talán reméltem, hogy anyám hagy nekem még egy kis teret, hogy nyugiban összeszedjem, ami kell. Ám amikor két pillanat alatt utolér, utánam lép a fürdőbe, majd maga felé fordít, és úgy áll meg előttem, mint aki képes lenne akár a saját testével is elzárni előttem a kivezető utat, megint kicsit dühös leszek.

- Mondd, anya, mégis mit akarsz helyrehozni?! Az elmúlt tizenhét évet? Kétlem, hogy lehetne. És bocs, de most nem tudok itt maradni veletek egy fedél alatt. Ez nekem most túúúl ssok – artikulálom erősebben az utóbbi szavakat, és mintha nehezebben venném közben a levegőt. Azt akarom, hogy ezt értse meg. Ő mindenkinél jobban ismer. Tudja, hogy vannak szituációk, amikor egyszerűen szükségem van térre és időre. Mindenkinél jobban kellene tudnia ezt. De jelenleg azzal is csak feszélyez, hogy beszorultam vele az apró fürdőnkbe, és ő még hozzám is ér. Elhúzom a kezemet. Nem bírom most elviselni az érintést. Nem csak az övét. Senkiét sem. Ki akarok menni innen. Kiszabadulni, elhúzni, amint lehet.

- Tommy már vár. Azt írta, küld nekem taxit – teszem hozzá, hátha nyugodtabban enged, ha tudja, hogy nem vaktában megyek neki a városnak ilyen lelkiállapotban. - Náluk maradok pár napot, már megbeszéltem vele – jelentem ki határozottan, csak hogy ne is hagyjak lehetőséget ellenkezésre.
no turning back
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Perla Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyKedd Aug. 15 2023, 18:54

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Pedig annyiszor átgondolta, és tudta nagyon jól, mi fog történni szinte minden résztvevővel a mai napon, valahogy mégis sokkal, de sokkal nehezebb ezt élesben végigcsinálni, mint valaha gondolta volna. A természete azt diktálta, hogy vegye kézbe a saját sorsát, menjen elébe, jöjjön akkor a szembesítés, és ha mindenki pozitívan szemléli a helyzetet, hamar helyrejön majd minden. Naivnak nem mondaná magát, de frissen bekerülve az édesapa szerepbe azért elmondható róla, rendesen fölé lőtt, amikor alá kellett volna.
Kiszakad belőle a levegő, amikor Perla némán sírni kezd, és éppen addig a pár pillanatig habozik egy ölelést illetően, amíg már a másik nyúl érte, ő pedig azonnal megfogja a kezét, hogy az ajkaihoz emelve adjon rá csókot. Közben azt mondja a bőrére, hogy itt van, és minden rendben lesz, nem azért, hogy esetleg mérgessé tegye ezzel a másikat, hiszen nem úgy áll a helyzet, hogy egykönnyen közelebb kerülnek a megoldáshoz. Viszont Gabriel nem lehet az, aki szintén a legrosszabbat látja, nem is tudná, és eltökélt szándéka még mindig az, hogy rendbe hozza mindenki számára azt, ami ma tönkremenni látszik.
Tudja, hogy néha le kell mindent rombolni ahhoz, hogy újjá lehessen építeni, hiszen egész életében ezt csinálta, ez a szenvedélye. Azt is tudja, hogy újjá építik majd ezt is, de ahhoz mindenkinek lesz majd egy kis távolságra szüksége, csak meglehet, mindenkinek kicsit máskor. Most a fiukon a sor, úgy néz ki, amikor halkan a másik után sétálva ő is látja a táskát, és bár a kicsit hangosabb szavak hallatán megszakad a szíve, megérti azt, amit a fiuk tőlük szeretne. Tudja, hogy Perla érdekében ezt most nem mondhatja ki, ezért simítani próbálja a helyzetet, de nem erőszakosan, az nem is ő lenne egyébként.
- Eddie, ha gondolod, én most elmegyek. Ha egyedül lennél, jöhet velem édesanyád is. De szerintem mindannyian nyugodtabbak lennénk, ha inkább itthon lennél. - Mondja ezt ő, aki kérdés-kérés-könyörgés nélkül, az éj leple alatt ment el otthonról, mert tudta jól, hogy legalább a négyből az egyik testvére a nyakába csüngött volna inkább, minthogy elengedje. Ez volt Valentina, aki akkoriban még csak tíz, talán tizenegy éves volt. Szóval megérti, mégis, ha a másik anyai szívére gondol, hiába barát Tommy, akit most Eddie említ, biztosan felemészti majd az aggodalom, amíg végül a fiuk haza nem jön. Ami, ha kisétált az ajtón, végül majd bármikor lehet, és erre ő a legjobb példa, szóval ez nem Eddie ellen, vagy Perla mellett szól, talán csak egy kompromisszum lehetősége, amire bőven szükségük lesz majd még a jövőben is, hogy megtalálják őket.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera and Eddie Rivera imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyKedd Aug. 15 2023, 23:12


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Eddig a pontig szentül hittem Gabriel szavaiban, és racionálisan végiggondolva én is úgy gondoltam, minden rendben lesz. Nem azonnal, nem perceken vagy órákon belül. Ennek le kell ülepednie, mindenkinek a saját tempójában fel kell dolgoznia, és együtt képesek leszünk a romokból várat építeni. Ha eljutunk idáig, ha túlleszünk a nehezén, akkor minden rendben lesz. Próbálom ezt mantrázni magamnak és elhinni, itt cseng a fülemben Gabriel megnyugtató, biztató hangja, de most távolinak és fakónak tűnik. Most nem látom, hogy minden rendben lesz, hogy idővel közösen fogunk építkezni ebből, bármi is legyen ez. Most csak azt látom, hogy Eddie a könnyeivel és a mérgével küzd, hogy hirtelen mindent megkérdőjelez, a csalódottság teljesen eluralkodik rajta, és nem tudja, kiben bízzon. Borzasztó így látni őt, a szívem szorul össze miatta.

Hagyom elvonulni a szobájába, mert tudom, hogy időre és térre van szüksége a hallottak után. Ha ő így jobban meg tudja emészteni az elmúlt perceket, akkor nem fogom visszarángatni ide közénk. Az ő korában néha nekem is csak arra volt szükségem, hogy egyedül lehessek, ne lihegjen a nyakamba senki, ne próbáljon senki rábeszélni semmire, hanem csak magamra akartam csukni a szobám ajtaját, kizárjak mindent, és csak a saját világomban létezzek. Hiába tudatosítom ezeket magamban, attól még nagyon nehéz átélnem, ami most történik. Hitetlenkedve pillantok Gabrielre. Talán ez az első pillanat, amikor nehezen hiszem el, hogy minden rendben lesz. Szeretném én is ezt hinni, de most nem megy. Még mielőtt viszont bármit reagálhatnék, Eddie viharzik ki a szobájából egyenesen a fürdő felé véve az irányt egy hátizsákkal a hátán. Mintha két kézzel ráznának vissza a valóságba, olyan gyorsan térek magamhoz, és a jövővel kapcsolatos félelmeimet félrerakva indulok meg utána. Nagyon rossz érzésem van azzal kapcsolatban, mire készül, a megérzéseim pedig ritkán csalnak. Bárcsak ne lenne igazam, bárcsak ne arra készülne, hogy egyszerűen elmegy itthonról, de minden jel erre utal. Ismét elönt a pánik, de ez most más; nem attól rettegek, mennyire lesz nehéz helyrehozni mindent, hanem attól, ha most elmegy, illetve hagyom elmenni, nem is lesz esélyem jóvátenni az elmúlt tizenhét évet. Én amennyire félek, ő annyira dühös. Nem csak fizikailag, hanem lelkileg is szeretném azt érezni, hogy nincs olyan távol tőlem, hogy még nem menthetetlen minden, talán ezért is nyúlok felé és próbálom közelebb húzni magamhoz, de ő ezt elutasítja. Ismerem, tudom jól, hogy mire lenne most szüksége, de képtelen vagyok ezt felfogni. Ha távolságra van szüksége tőlem, az szülőként a legnagyobb kudarc, amit elérhetek.

- Eddie… - kérlelem tovább, és az előbbiek ellenére ismét felé nyúlok. - Minden rendben lesz, csak maradj itt és beszéljük meg. - A hangom bizonytalanul cseng, remeg. Még én is megkérdőjelezem mindezt, de abban bízom, ha kimondom, akkor talán könnyebb lesz elhinni. Hát, egyelőre nem. Azzal vág igazán szíven, amikor közli, hogy Tommyéknál marad pár napig és ezt meg is beszélte vele. Bármi egyéb helyzetben nem lenne kifogásom ellene, mert a barátai közül - már amennyire ismerem őket - még őt mondanám a legnormálisabbnak, de most hallani sem akarok róla. Hirtelen kapom hátra a fejem, amikor Gabriel megjelenik mögöttünk.

- Nem - vágom rá szinte azonnal, a kelleténél egy kicsit hevesebben. Nem ellene irányult a kifakadásom, nem helyénvaló még vele is veszekednem, és ezt érzem is. - Nem - ismétlem ezúttal halkabban, némi nyugalmat magamra erőltetve, kicsit tompítva az előbbieket. - Eddie, kicsim, csak maradj itthon. Ha nem szeretnél most, akkor holnap is beszélhetünk róla, csak ne menj el.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Eddie Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzer. Aug. 23 2023, 20:50
MY FOLKS AND ME
- Ne! - tiltakozom, ahogy anyám másodszor is felém nyúlna, és közben automatikusan hátrálok tőle, kissé oldalazva, hisz már nem sok terem marad lassan a menekülésre ebben a nyamvadt, gyufásdoboz méretű fürdőben. Ha újra próbálkozna, konkrétan a falra kéne felkenődnöm. - Ezt te sem gondolod komolyan – nevetek fel röviden és keserűen a kétségbeesett szavaira. - Minden rendben lesz? Igazán? Mégis hogyan? Semmi sem lesz rendben. Semmi sincs rendben. - Az egész kicseszett életem nincs rendben. Azt hiszi majd szépen összeülünk a nappaliban, elcseverészünk, aztán minden olyan lesz, mint régen, vagy mi? Abszurd. - Csak engedj ki... - nézek rá komolyan, minden türelmemet és nyugalmamat összekapargatva ehhez. Ám közben van egy figyelmeztető villanás is a tekintetemben, amiből érezheti, hogy nagyon a határokat feszegeti nálam. Ismer, tudja, hogy azokat tényleg nem kéne átlépni.

A válla felett felém beszélve viszont már az apám is próbálna meggyőzni, hogy maradjak, a tőle eddig megszokott higgadt stílusban, és ahogy mindketten így próbálnak hatni rám, egyre inkább kezdem úgy látni őket, mintha valami sarokba szorított sebzett állathoz közelítenének, amihez fokozott óvatosság kell. Nem tudom, lehet tényleg ilyen vagyok, mert őszintén szólva kezdem elveszíteni a türelmemet, és kezd baromira elegem lenni. Belőlük, ebből a helyzetből, abból hogy itt akarnak tartani.

- Nem érdekel, hogy mész vagy maradsz. Tőlem akár ide is költözhetsz, de ÉN nem lennék nyugodt, ha itthon maradnék. ÉN nem akarok itt maradni! El akarok húzni innen, és a barátaimmal lenni. Ezt tényleg ilyen nehéz megérteni? - Kérdezem ezt már anyától. Nem mintha amúgy beleegyezett volna a Gabriel által felvázolt lehetőségbe, de a legkevésbé sem értem, mit van így ki attól, hogy le akarok lépni. Nem a világ végére indulok, közöltem azt is, hová mennék, mondtam, hogy a taxi is vár már. Nem vaktában, dühöngve indulok neki a városnak. Nem elég, ha tudja, hogy jó helyen leszek, amíg lehiggadok? Komolyan muszáj most még kötekednie is?
no turning back
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Perla Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzer. Aug. 23 2023, 21:27

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Az apja mellett megtanult minden érzést elrejteni, amit csak az örege ki tudott váltani belőle, és elmondható, hogy kellően provokálta a nap szinte minden percében, amíg még ő felelt érte, mert kiskorú volt. Gabriel ezt ugyanúgy rántotta magával a felnőttkorába, mint minden olyan reakciót, amit traumák váltottak ki belőle, ezért amikor Perla hirtelen rászól, attól nem rezzen egyetlen porcikája sem, legalábbis látszólag.
Belülről ezt úgy éli meg, mintha egy hatalmas falat húzott volna ide a másik, kettejük közé, ő pedig megfejelte volna tiszta erejéből, a fájdalmat mégsem a homlokán, meg az arcán érzi, hanem a tarkójánál összpontosul, és nem szól többet, mert elég egyértelmű számára, hogy a nő szerint csak rosszabbá teszi a helyzetet. Pedig csak szeretné, ha a fiának az anyja, és a közös gyermekük nem így válna el most egymástól, mert az, hogy Eddie menni fog perceken belül egyértelmű, csak az anyai szív nem akarja elengedni.
Megérti, de nem érzi, mert ő legszívesebben azt mondaná, menjen nyugodtan; nem ismeri még tetőtől-talpig a fiát, de hisz benne, hogy valóban csak egy kis távolságra van szüksége, néhány napra talán, és nem megy majd teljesen világgá attól, amit ma megtudott kettejüktől. Perla viszont úgy tűnik, bármit megtenne most, hogy Eddie itt maradjon, esetleg azért is, hogy beszéljenek még egy kicsit a dologról, de valakinek itt most vagy engednie kell, vagy bántódás lesz a vége.
Hallgat, egészen addig, amíg a fiuk már egészen erélyesen igyekszik közölni, hogy menni akar, és ez olyan szinten vágja még tarkón ott, ahová előbb a fájdalom összpontosult, mintha csak az apja tette volna, úgy, ahogyan régen. Tudja milyen érzés ez, menni akarni mindenáron, hiszen ha nem is ugyanígy, de ő is érezte. Az lenne a legokosabb, ha csendben maradna, ha engedné, hogy ők ketten, akik az egész életüket együtt élték le oldják ezt most meg, de nem tud, sőt, egy helyben állva sem képes most ezt végignézni.
Odalép Perlához, és a vállára teszi a kezét, miközben sóhajt, mert bár úgy tűnik mindjárt, hogy beleszól olyanba, amibe lehet nem kellene, mégis, ő csak segíteni akar.
- Bízz benne. Hagyd menni. - Súgja halkan, és nem tudja, mennyit hall belőle Eddie, vagy éppen mennyit nem, talán nem is lényeges. Egyikük sem fog megnyugodni addig, amíg nem gondolják át tiszta fejjel a helyzetet, Eddie pedig itt ezt nem fogja tudni megtenni. Nem akart választani, ő nem is érzi úgy, hogy választott volna, hiszen Gabriel a megoldást keresi, és ez egy olyan lépcsőfok, ami szerinte oda fog vezetni idővel. - Vissza fog jönni. - Ígéri meg szinte megint csak suttogva a másiknak, mert ha a fiuk nem jön magától, akkor megtesz majd mindent azért, hogy meggondolja magát, ebben egészen biztos a férfi.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera and Eddie Rivera imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 19:22


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Mintha gyomron vágnának, olyan érzés látni, ahogy Eddie ismét elhátrál tőlem. Mindent egy lapra tettem fel, amikor úgy döntöttem, egyedül csinálom végig ezt az egészet, és csak ketten leszünk egy család. Sosem volt ideális, sem tökéletes, sokszor még csak egyszerű sem volt, de mindig mindent érte tettem. És pont ezek vezettek el idáig, hogy most még csak a közelemben sem bír lenni. Csalódottan, elkeseredve csóválom a fejem, ahogy hajtja a magáért. Legbelül én is tudom, hogy igaza van. Semmi nincs rendben és jó sokáig még nem is lesz, de nem szeretném ezt sem elhinni, sem elfogadni. Van éppen elég nehézségünk a hétköznapokban, legalább ez, ami a négy fal között van itthon, ne essen szét. Félek, mert most először még csak elképzelésem sincs, mi várhat ránk az előttünk álló időszakban. Már látom a szemében, azt a vészjósló csillogást, ami semmire jóra nem enged következtetni. Nem szeretnék engedni neki, inkább minél előbb valami megoldást akarok találni erre a helyzetre, kétségbeesetten kapaszkodok az utolsó szalmaszálba is, amit mintha Gabriel közbeszólása szakítana ketté. Talán pont ezért, és azért is, mert attól tartok, a szavaival csak adja Eddie alá a lovat és tovább tüzeli, a kelleténél hevesebben förmedek rá Gabrielre, amit azonnal meg is bánok. Nem rajta kéne levezetnem a feszültséget, ráadásul az én kérésemre jött ma ide. Nem fair vele szemben ez a viselkedés, de már egyre kevésbé tudok racionálisan cselekedni és gondolkodni.

- Eddie… - suttogom halkan a nevét még egyszer, de közben már úgy érzem magam, mintha egy vesztes csata helyszínén lennék. Mintha minden szó felesleges lenne, csak az időt húznám vele, hogy minél később szembesüljek azzal, ami elkerülhetetlen. A kétségbeesés és a félelem egy pillanat töredéke alatt változik meg, és valami azonnal átkattan bennem, ahogy megérzem a vállamon Gabriel tenyerét. Minden izmom egyszerre feszül be, amire a szavai csak rátesznek egy lapáttal. Azonnal megint csak arra tudok gondolni, hogy ez is csak tovább bátorítja Eddie-t, ha meghallotta. Hogy ezzel is csak az én szerepem, mint ellenség lesz hangsúlyosabb. És ezzel Gabriel is azt sugallja, hogy Eddie mellett áll; nem általánosságban, mint egy támogató apa, hanem most, ebben a konkrét helyzetben, és ez felbosszant. Nem nézek rá, csak megtörlöm az arcom és arrébb állok, helyet hagyva ezzel Eddie-nek, hadd menjen, ha menni szeretne. Nincs semmi, amivel vissza tudnám tartani, amivel maradásra bírnám. Nem azért adok neki utat, mert Gabriel is erre biztat, hanem azért, mert nincs más választásom. Mozdulatlanul, Eddie hűlt helyét nézve, őt magam elé képzelve várom meg, amíg elmegy és becsukja maga mögött a bejárati ajtót. Bízom benne, hogy nem az, hogy csak én reagálom túl, de most annyira véglegesnek tűnik minden. Veszek egy mély levegőt, megtörlöm az arcom és Gabriel felé fordulok, a kezét pedig leveszem a vállamról.

- Ehhez nem volt jogod - szegezem neki vádlón a szavakat, közben egyenesen a szemeibe nézek. - Nem is ismered! - Csak az jár a fejemben, ha kiállt volna mellettem, nem pedig Eddie pártját fogja és nem mondja azokat, amiket, akkor talán most Eddie nem egy taxiban ülne. - Nem volt hozzá jogod! - Ismétlem, most már határozottan felemelve a hangomat. - Mégis mit gondoltál, Gabriel? - kérdezem széttárt karokkal. - Azért, mert te is el akartál menni tizennyolc évesen otthonról, azt hiszed, most a helyébe tudod képzelni magad? Ez egy kicsit más helyzet. Szükségem lett volna rád, de nem, neked egyből a jófej, megértő apát kell játszanod. - Csalódott vagyok, dühös, tehetetlen, és ez az egész bosszant és kezd az idegeimre menni. Első soron nem is Gabriel miatt érzek, így, de ő van itt, és az elmúlt hetek összegyűlt frusztrációját már nem tudom kordában tartani. Hátrálok egy lépést, még mielőtt viszont elfordulnék, visszalépek hozzá. - És rohadtul elegem van az ígéreteidből. Nem kérek belőlük többet. - Annyi meg annyi ígéretet tett, amióta ismét találkoztunk, hogy számon sem tudom tartani; tudom, hogy csak a jó szándék vezérli, de olyat inkább ne ígérjen, amire nincs ráhatása. Néhány lépés után ismét a nappaliban találom magam, igazából azt sem tudom, miért jöttem ide. Céltalannak érzem az ittlétem, ezért jobb ötlet híján az asztalon hagyott kávéscsészét felkapom, a konyhába sietek vele és kicsit sem finomkodva a mosogatóba hajítom. Megtámaszkodom a pult szélén és lehunyt szemekkel hajtom le a fejem, ami így a csöndben tűnik fel, mennyire lüktet. Egyik kezemmel masszírozni kezdem az orrnyergem, és mintha csak most csapna arcon a valóság, hirtelen másra sem tudok gondolni, csak arra, hogy Eddie nincs itt - és még ki tudja, meddig nem is lesz.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Gabriel Castro-Vega imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 20:48

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Ahhoz, hogy valamit újjá lehessen építeni, néha betonig kell lerombolni az egészet; mondta annak idején az egyik egyetemi professzora, aki egyébként nem nézett ki sokat az akkoriban még csak álmokkal rendelkező, fiatal fiúból, de Gabriel ezt a mondatát nagyon megjegyezte, mindegy, mennyire bízott benne vagy sem. Most éppen ez történt és lehet, emiatt nem fél annyira a következményektől, és a jövőtől, hiszen innen már mindenki és úgy épít majd, ahogyan szeretne.
Kiszakad belőle azonban egy sóhaj, ahogy látja a fiát, amint a táskával a vállán távozik a lakásból, mégis tudja, hogy vissza fog jönni, mert ha valamit látott a tekintetében, az Gabriel fiatalkori énjének hiánya. Eddie távolságot szeretne addig, amíg a feje kicsit kitisztul, nem pedig menekülni, és ez hatalmas különbség. Meglehet ezért merte azt kérni Perlától, hogy engedje és ne akarja az akarata ellenére marasztalni, hiszen attól jobb sajnos, ebben a pillanatban, biztosan nem lett volna.
Számít arra, hogy mikor zárul az ajtó, a másik felé fordulva rajta tölti majd ki a dühét, de arra nem igazán, ami elhangzik tőle. Általában remekül palástolja a gondolatait, az érzelmeit, és azt, amit az adott helyzet kivált belőle, most azonban döbbentem figyeli, ahogy egyik mondat elhagyja a másikat Perla ajkai közül, és arra gondol, hogy nem hisz a fülének.
Nem is szól először semmit, csak némileg megsemmisülve áll a fürdőszoba, meg a konyha közötti részen, ahol eddig is állt, és nézi a szemközti falat, amiben számára semmi ismerős nincsen. De itt van két személy, két lélek, akik majdnem tizennyolc éve osztoznak az életterükön, és nem tudja, mióta laknak itt, de ezt a pontot biztosan ismerik már, amivel Gabriel nem is tud mit kezdeni. Nem rázkódik össze, amikor a csésze a mosogatóban landol, csak arra gondol, hogy el kellene mennie, még az is lehet, hogy mindenféle szó nélkül, mert segíteni ő itt már nem tud.
Azt tudja, hogy meg fogja oldani a kialakult helyzetet, és utána mindent megtesz azért, hogy behozzon vakvágtában ennyi évet. De most már azt is tudja, hogy Perla nem hiszi egyetlen szavát sem.
A hajába túr, mert megindul az ajtó felé, de aztán megtorpan, és félreteszi mindazt a fájdalmat, amit a másik szavai okoztak neki, ahogy mindig teszi ezt mindenkivel. Gabriel, legyen bármilyen sikeresen, fűződjön a nevéhez megannyi épület, a magánélete így nézett ki mindig is; maga elé helyezte azokat, akiket szeretett és még mindig szeret, mert másképpen nem tud működni.
Tudja, hogy egyetlen érintését sem kívánja valószínűleg a másik, de azt is tudja, hogy valószínűleg a gondolatainak a felét az imént lejátszódottak, a szomorúsággal keveredett csalódottság, és a harag teszik ki. És ő szeretne segíteni abban, hogy Perla lássa, semmi sincsen veszve, ezért odasétál mellé, egyik kezével ő is a pultot támasztja, másikkal pedig a hátára simít.
- Hidd el nekem, hogy haza fog jönni hamarosan. Sokkal, de sokkal rosszabbra számítottam, és ahogy mondta, át akarja gondolni. De ehhez távolság kell. - Sejti, hogy ő ezt azért nem veszi most magára Eddie-től, mert most lett csak az életének egy nagyon bonyolult része, és, hogy az anyai szív, ahogy erre az érzésre mindig gondol ezt nagyon nehezen viseli.
- Tudjuk, hogy hova ment, azt is, hogy hogyan jut oda el, és nagyjából meddig maradna. - Igyekszik erősíteni tovább azt a tényt, miszerint ez nem a világ vége, hátha nem így válnak el még ők is egymástól a mai napon. Nem az ő malmukra hajtja a vizet, ami tegnap a telefonbeszélgetés során elhangzott - vagy inkább az a sok minden, amik elhangzottak -, szóval igyekszik háttérbe szorítani most mindent, hogy a jelen helyzetre tudjon koncentrálni.
- Menjek, vagy maradjak még? - Kérdezi halkan, mintha tartana a választól, mert nem szívesen hagyná ilyen állapotban magára Perlát, mégis úgy érzi, el fogja küldeni, mert ahogy fogalmazott, nem kér már az ígéreteiből. A szíve a gyomráig zuhan a gondolattól, hogy ne bízna már benne, meg a szavában, mikor mindig tartja magát ahhoz, amit ígér.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 22:17


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Eddie egyre távolodó léptei visszhangoznak a fejemben, és mindegyik lépése, amivel távolságot sző kettőnk közé, mert erre van szüksége, a nyikorgó ajtó nyílása, aztán az egyértelmű, összetéveszthetetlen csukódása a mai nap - és az eddigi tizenhét év - kudarcára emlékeztet. Nem kellettek hozzá napok, sem órák, annál jóval kevesebb is elég volt, hogy minden, az a kevés, amit idáig sikerült valahogy felépítenem, atomjaira hulljon. Még soha nem éreztem így magam. Annyi minden kavarog bennem és annyi mindenen jár egyszerre az agyam, hogy azt sem tudom pontosan, mit érzek. Mindent és a hatalmas ürességet, amit Eddie távozása okozott. Ha más állna most itt, akkor azon a másik személyen vezetnék le mindent. Nem jellemző rám, hogy látványosan hangot adnék a frusztrációmnak, szeretek inkább magamban lerendezni mindent, és kerülni a konfliktusokat, de most eljutottam arra a pontra, hogy nem tudom magamban tartani a gondolataimat és azt a keserű érzést, ami pillanatról pillanatra jobban mérgezi minden porcikámat. Nem is igazán gondolom végig, amiket hozzávágok, talán nem is gondolom komolyan, egyszerűen ki kell adnom magamból valahogy a feszültséget, ami szétfeszíti a mellkasom, mert már nem bírom tovább. Látom az arcán a döbbenetet, ami a korábbi higgadtságával teljesen szembe megy. Én magam is nehezen hiszem el, hogy pont ezeket a sértéseket vágom hozzá, hogy pont azokat az éveket emlegetem fel, amiktől a leginkább menekülni akart és akar. Nem tudhatom, csak sejthetem, milyen érzés lehet neki ezt végighallgatni, már amiatt, mert egy ideig végignéztem az otthoni küzdelmeit. De most ez valahogy nem fékezi a nyelvemet; fáj, amit érzek, és minden racionális gondolatot félretéve támadásba lendülök, hogy másnak is fájjon.

Szabadulni szeretnék erről a pici, fullasztó helyről, ezért elindulok a nappali felé, de az egész lakás olyan kicsi, hogy pár lépés és ott vagyok, Nem tudom, mihez kezdjek magammal, mit kéne csinálnom, mi lenne most a normális, vagy legalább elfogadott. Minden értelmetlennek tűnik. Az asztalon árválkodó csésze is, ami a mosogatóban landol végül. Értelmetlen a falon ketyegő óra, ami az Eddie nélkül töltött időre emlékeztet, a szobájának résnyire nyitott ajtaja, az előszobában hagyott tornacipője, a gáztűzhely, aminek fel van nyitva a teteje, pedig egyértelműen nem fogom ma használni. Tanácstalanul és tehetetlenül masszírozom az orrnyergem, de az egész fejemet uraló lüktető érzés nem hagy alább - még egy dolog, ami bosszant. A düh, a szomorúság, a csalódottság, ez a nyomorult egyveleg rázni kezdi a vállam, és hiába töröltem le mindent az arcomról az előbb, most ismételhetem meg. Nem lepődnék meg, ha Gabriel ezek után szó nélkül távozna. Fel sem róhatnám neki, sőt, igazából megérdemelném. Hülyén viselkedtem, ez a helyzet kihozta belőlem a lehető legrosszabbat, és ezt pont arra vetítettem ki, aki a legtöbbet próbál segíteni, amióta csak ismét találkoztunk. Távozás helyett viszont egyre közeledő lépteket hallok és megint magamon érzem az érintését. Nem érdemlem meg ezt a kedvességet tőle.

- Ennél rosszabbra? - kérdezem elcsukló hangon, fátyolos tekintetemmel az arcát fürkészve. - Ennél is rosszabbra? - Nehéz elképzelnem ennél sokkal rosszabb forgatókönyvet; a fiam, akiért mindent feláldoztam, utál és minél messzebb akar lenni tőlem. Az ő szemszögéből talán elsülhetett volna ez a beszélgetés rosszabbul, de az enyémből nem. Én nem tudom olyan pozitívan nézni az Eddie hollétét érintő kérdést, mint Gabriel. Nem nyugtat meg, hogy tudom, hol van, kivel van, hogy jut el oda. Nem itthon van. Nem mellettem van. Kisétált azon az ajtón, elment, és biztos vagyok benne, hogy napokig életjelet sem fog magáról adni. Azt hittem, ma már semmi sem érhet meglepetésként, de Gabriel kérdése egy pillanatra kizökkent abból a buborékból, amiben eddig léteztem. Menjen vagy maradjon? A könnyeimet letörlöm és egy darabig csak Gabriel arcát fürkészem. Nem tud nem eszembe jutni a tegnapi telefonhívás, a kimondott, illetve leginkább a kimondatlan szavak, a kérdéseim, amikre nem kaptam választ, viszont számára sok mindennek világosabbnak kell lennie a napnál. Görcsbe rándul a gyomrom ezektől a gondolatoktól. Az előbbiek után nincs merszem maradásra bírni; nem akarom, hogy úgy tűnjön, kihasználom.

- Menj nyugodtan, ha menni szeretnél. - A hangom most már sokkal nyugodtabb, már nyoma sincs benne annak a sok igazságtalan dühnek, amivel letámadtam. Azt viszont nem tudom pontosan, mi lenne most jobb; ha egyedül maradnék a gondolataimmal, vagy valaki éppenséggel elterelné azokat. Más helyzetben kapnék az alkalmon és szeretnék minél több időt vele eltölteni kettesben, de most túl sok tényező van ellenünk.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Gabriel Castro-Vega imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzomb. Aug. 26 2023, 21:18

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Annyi terhet szeretne most levenni a másik vállairól, amennyi csak fizikailag, vagy lelkileg lehetséges. Ehhez viszont félre kellett tennie minden sértettséget, amit nem is igazán úgy él meg; fájt, amit Perla mondott neki, nem is feltétlenül gondolja, hogy igaza lenne, vagy jogosan mondta volna, de nem sértett, mert ha egy valamiben igaza van a másiknak, az az, hogy nem volt hozzá joga egyáltalán, hogy rávezesse Eddie-t a távozásra. Hiába gondolja még mindig úgy, hogy így volt a legjobb a fiuknak, és ezzel érik majd el, hogy minél hamarabb rendeződjenek a viszonyok, nem volt itt tizenhét éven keresztül. Ha eltekint a miértektől, akkor valóban, Perlát kellett volna támogatnia, de nem volt rá képes, és igazából csak remélni tudja, hogy ezzel nem ássa majd el a saját kompetenciáját a jövőre nézve a másik előtt.
- Azt hittem, elkezd majd kiabálni. - Mondja csendesen, amikor már Perla felegyenesedik, és ő hozzáér az arcának egyik oldalához, hogy egy pillanatnyi hallgatás közben letörölje a maradék könnyeit. Nem szereti, ha a neki fontosak sírni kezdenek, nem azért, mert ne tudná a könnyeiket kezelni, hanem azért, mert ilyenkor azt érzi, nem vett még le eleget a vállukról, és az mindig egy kisebb személyes kudarc a férfi számára.
- Az ember mérgében sok mindent képes mondani. Haragszik, de ugyanúgy szeret téged, ahogyan eddig. Teljesen normális, hogy fel kell dolgoznia, meg át kell értékelnie egy csomó mindent. - Biztatja tovább a másikat, mielőtt feltenné a kérdést, hogy menjen, vagy maradjon, mert nem akar úgy jelen lenni, hogy azt a másik esetleg nem szeretné. Nem akarja egyetlen pillanatra sem magára hagyni, amíg ilyen állapotban van, de ha terhes a jelenléte, akkor semmit nem javít a hangulatán, sőt, rosszabbá tesz csak mindent, és ezt be tudja látni anélkül, hogy rosszul esne neki.
- Nem szeretnélek magadra hagyni. - Mondja még mindig csendesen, és elveszi a kezét a másik arcáról, nehogy tovább bonyolítson egy ettől független, másik szálat kettejük között, de ez nem látszik az arcán, a mozdulat egészen természetes a részéről. - De zavarni sem akarlak, úgyhogy ha szerinted jobb, ha megyek, akkor úgy lesz. - Nyilván ebben az esetben aggódhatna egész éjjel Eddie-ért, és Perláért is, de akkor sem fog kellemetlenkedni azért, hogy neki jobb legyen. Ő most úgy tekint magára, mint egy huszadrangú szereplőre, aki talán annyit tehet idővel, hogy mindenáron rendbe teszi a dolgokat, úgy, ahogy leginkább képes rá.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyVas. Aug. 27 2023, 11:14


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Az agyam folyamatosan kattog, de hiába próbálok a kérdésekre választ találni, semmire nem jutok. Ha kivételesen tudnék az eszemre hallgatni a szívem helyett, hátrálnék egy lépést és nem a mostani helyzet miatt aggódnék, hanem előre tekintenék. De ez nagyon nehéz és ez nem fog egyik pillanatról a másikra megtörténni. Én nem tudok ennyire nyugodt maradni, mint Gabriel. Sosem voltam ez a típus, és nem is leszek.

Más helyzetben mosolygásra késztetne, Gabriel mennyire másra számított, mint én. Nem hibáztathatom, amiért nem ismeri Eddie-t, hiszen tizenhét évig nem volt az életének a része. Hiába a fia, egyelőre szinte idegen számára. Nem tudja, milyen, ha dühös, ha boldog, ha valamit nagyon akar, nem tudja, milyen nehézségei vannak, mi mindennel küzd meg minden egyes nap. Idővel ezeket ő is meg fogja tapasztalni, ha Eddie úgy dönt, beengedi az apját az életébe.

- Bárcsak kiabált volna - suttogom most már sokkal csendesebben. Egy hosszú pillanatra lehunyom a szemeimet, amikor Gabriel tenyere az arcomra kúszik. Akaratlanul is bevillan a tegnapi beszélgetésünk. Még nem beszéltünk róla, de ha beszélnénk is róla, nem ez lenne a megfelelő pillanat. Az is lehet, egyszerűen csak a szőnyeg alá kéne söpörni és úgy tenni, mintha meg sem történt volna. Most Eddie-re kell koncentrálnunk, utána meg… Neki az esküvőjét kell szerveznie. Veszek egy mély levegőt és igyekszem rendezni a gondolataimat, de sokkal nehezebb, ha ilyen közel van. Egy részem azt szeretné, ha most elmenne, mert minél több időt tölt itt, annál rosszabb lesz végignézni, ahogy ő is kisétál az ajtón. Egy másik felem viszont egyelőre nem akarja elengedni, mert most mindennél jobban megrémiszt az egyedüllét gondolata. Eddig mindig tudtam, hogy Eddie haza fog jönni a mindenféle elfoglaltságai után. Ha vártam, ő jött. Most viszont nem fog jönni.

- Örülnék, ha maradnál még egy kicsit. - Ebben a hatalmas káoszban, ami körülvesz most minket, Gabriel az egyetlen jó. Az elmúlt pár hétben annyi rossz dolog történt; Eddie balesete, a műtét, a veszekedések, a Sierrával való beszélgetés… Úgyhogy, ha csak egy kicsit is, de önző mód szeretném azt az egy jó dolgot nem azonnal elengedni. - És igazad volt. Sok mindent mond az ember mérgében. - Sóhajtva ingatom a fejem, mert ép ésszel fel nem foghatom, hogy vághattam a fejéhez azt a sok dolgot. - Ne haragudj, nem tudom, mi ütött belém az előbb. Nem gondoltam komolyan, csak… Bepánikoltam, azt hiszem.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Gabriel Castro-Vega imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyVas. Aug. 27 2023, 19:58

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Pedig már volt nem egy gondolata arról, mennyire hasonlítanak habitusban a fiával, mégis valamiért arra számított, hogy a latinos vér előtör belőle, amikor megtudja, hogy egész életében hazudtak neki, és mindkét szülője a gyermeki döntéseik miatt kvázi cserbenhagyta őt. Gabriel is mára már egy viszonylag meglepően hidegvérű férfi lett, ami kezdetben talán egy álarc volt, de mára már az övé, mégis, még belőle is előtört az ifjonti énje egy pillanatra, amikor Perla elmondta neki az igazságot. Senkitől sem elvárható, hogy szépen és jól kezelje a helyzetüket, és eddig senkinek nem is sikerült. Mindenki, aki részese ennek a történetnek vétett már hibát, amióta napvilágot látott az igazság, és Gabriel szerint ez így normális. Egyikük sem tökéletes.
Csak bólint azonban arra, amit Eddie-ről mond a másik, és nem fűzi tovább a gondolataival a témát, hiszen nem változtat semmin; a fiuk nincsen itt, ez a másiknak fáj, úgyhogy azzal, ha tovább vesézi, senkinek sem segít, még magának sem. Ezért csak letörli a másik könnyeit, és a lényegre tér, hiszen már csak az ő jelenléte kérdéses ebben a lakásban, és amikor Perla azt mondja, szeretné, ha maradna, halványan elmosolyodik.
A mosolya némiképp halványul, amikor bocsánatot kérnek tőle, hiszen ő nem ezért fogalmazott úgy az előbb, ahogyan. Nem akarta Perlát rávezetni arra, hogy amit tett, az jó, vagy éppen rossz, mert Gabriel megérti őt, akkor is, ha még mindig érzi a bőrén, amit kiváltott belőle a szavaival. Leginkább talán az ígéreteiről tett megjegyzése az, amit most nehezen enged, hiszen tudja, hogy betartja majd azokat, és minden rendben lesz idővel, ahogyan azt is, hogy Perla nem gondolta komolyan, amit mondott. Ez még sem ennyire egyszerű most.
- Van kedved sétálni egyet? - Talán az lenne mindenkinek a legjobb, ha eltávolodnának a helyszíntől, ahol Eddie most nincs, és ahol elhangzottak azok a bizonyos szavak. Nem akarja figyelmen kívül hagyni, amit előbb a másik mondott, de nem is akar hazudni arról, hogy nem váltott ki a férfiből semmit. Az pedig, hogy az ő lelki világával foglalkozzanak most, egyáltalán nem lehetőség Gabriel számára, úgyhogy egy séta mindenkinek talán segítene abban, hogy a gondolataik kitisztuljanak a levegőn.
- Maradok is szívesen, de talán többet segít, ha nem itt nyaldossuk a sebeinket. - Mosolyodik el megint halványan, mert biztosítani akarja továbbra is a másikat arról, hogy itt van, és csak akkor megy innen, ha vele tart Perla is.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyVas. Aug. 27 2023, 23:10


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Sokkal jobb lett volna, ha Eddie kiabál, ajtót csapkod, a fejemhez vágja, ami csak az eszébe jut. Helyette az arca és a tekintete elmondott mindent. Még most is látom magam előtt a csalódottságot és a dühöt, ami lerítt róla. Annyira szabadulni akart innen, tőlem… Sokkal jobb lett volna, ha kiabál. Helyette megtettem én; gondolkodás nélkül csak mondtam, ami eszembe jutott, nem érdekelt, mennyire bánthatom meg vele Gabrielt. Most, jóval higgadtabban már, racionálisan végiggondolva, látom, mekkora hülyeséget csináltam, és pont az az embert rúgtam és pont ott, akit és ahol a legkevésbé kellett volna. Szörnyen érzem magam miatta. Nem tudom, mire számítok pontosan a bocsánatkérés utána, de az arcáról elhalványuló mosoly sokat mond, ahogy az is, hogy nem reagál, csak eltereli a témát. Ha valamiféle büntetésnek szánja, akkor tökéletesen működik. Amíg ezt nem beszéljük meg, nem hiszem, hogy fogok tudni mással foglalkozni - Eddie hiányát leszámítva. De Eddie most nincs itt, Gabriel pedig igen. Csöndben bólintok, mert tényleg jó ötletnek gondolom a sétát, bár elég nehéz elképzelni, ahogy Gabriel Bronx utcáit járja este. Régen hasonló környéken nőttünk fel, de azóta már nagyon sok idő eltelt, az ő élete pedig egy teljesen más világ már.

- Menjünk - erősítem meg szóban is. Leoltom a villanyokat, az előszobai fogasról leakasztok egy vékony kardigánt, és Gabrielt magam elé engedve bezárom a lakást. Jól esik kilépni onnan, ahol nemrég még Eddie-t próbáltam maradásra bírni. Egyelőre csak egy csúfos vereség helyszínére emlékeztet ez a lakás, másra nem igazán, és nem is fog, amíg Eddie haza nem jön. Az utcára érve határozottan jelzem, melyik irányba menjünk, de ezt a közvilágítás is alátámasztja; ahol gyér, arra a részre még ennyi év után sem vagyok hajlandó betenni a lábam sötétedés után. Errefelé maximum kölykök játszanak az utcán, szomszédok kiabálnak egymásnak az ablakból, vagy egy-egy lépcsőházban hallgatják hangosabban a zenét, de alapvetően biztonságos. A kardigánt a vállamra terítem, mert nincs kedvem cipelni.

- Figyelj… - sóhajtok egyet, és Gabrielt a karjánál visszahúzva fordítom magammal szembe. - Az előbb fönt… - Pontosan tudom, mit akarok mondani, de valahogy nehezebb szavakba önteni, mint arra számítottam. - Ismerlek annyira, hogy tudjam, ha nem reagálsz semmit, az a legrosszabb, mert akkor igazán rosszulesett, amit mondtak. - Mindemellett az arcára is egyértelműen kiült sok olyan dolog, amit máskor biztosan próbálna valahogy leplezni. - Nem akartalak megbántani, szándékosan sosem tennék olyat. - Azt látom rajta, hogy mindig más érdekeit helyezi előtérbe, és amit ő kap az “elfér” még. Nem szeretném, ha ez is elférne. Ha megbántottam, mondja meg és beszéljünk róla, és öntsünk tiszta vizet a pohárba. Nem szeretném, ha a jövőben a szőnyeg alá söpört dolgok előkúsznának valamilyen úton-módon. Lehet, hogy ez eddig, másokkal bejött, hogy olyan emberekkel vette magát körül, akik szíves örömest vették az áldozatot és nem érdekelte őket, hogy mi zajlik le benne. De pont nemrég belekezdtünk valamibe, amiben ketten kell részt vennünk, és részemről ebbe az is beletartozik, hogy őszintén beszélünk egymással.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Gabriel Castro-Vega imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyHétf. Aug. 28 2023, 20:29

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Gabriel sosem felejtette el, honnan jött, így az ötlet, hogy Bronx utcáin sétáljon a másikkal, semmilyen furcsaságot nem képez a bensőjében. Nem nézte meg a lakást sem jobban, nem tette szóvá a másik munkáját, mert mindez nem számít neki; egy ember értékét nem az alapján határozza meg, hogyan éli az életét, és néha neki is eszébe jut a gyerekkora, ahol az apja mellett a szegénység már nem volt tényező, vagy zavaró. Azért akart elsősorban kitörni a közegből, hogy vigye idővel magával a családját, hiszen ha az apjuk valamikor eltávozik majd, akkor az anyja, a négy húga, mindenki az ő felelőssége lesz. Ő akkor akarja majd megváltani a világukat, hiszen addig úgy sem engedik majd neki.
Bólint, és örül, amiért nem akar Perla zárt térben maradni, hiszen az a tegnapi telefonbeszélgetés részleteire is terelhetné a figyelmüket, amikor az egyetlen fontos aspektus most a fiuk kellene, hogy legyen. Biztos benne, hogy az is, de azt sem fogja tagadni, hogy küzdenek bizonyos értelemben egymással, amit, ha nem most, idővel le kell játszaniuk. Attól pedig tart, hogy az milyen eredménnyel zárul, hiszen általában törekszik a győzelemre, őt az villanyozza fel, ez esetben azonban nem tudja, mit nyerne, vagy veszítene pontosan.
Arra számít, hogy Eddie-ről beszélgetnek majd egy kicsit, vagy Perla körbemutatja a környéket a fiuk és az ő közös emlékeit felidézve - egyik sem tűnik egyébként túl reálisnak, mégis ezekben bízik -, de megállítja őt a másik, neki pedig ismét látni a tekintetén azt a bizonyos valamit, amit akkor, amikor a szavak elhagyták a másik ajkait.
Értékeli nagyon is, amiért Perla burkoltan bocsánatot kér, ő azonban csak elvonja a sötétbarna szemeit, és sóhajt egyet finoman.
- Csak szeretném tudni, hogy komolyan gondoltad-e. - Félig kérdés, félig kijelentés ez a részéről. Nem sértődött meg, inkább csak ledöbbent, azóta pedig nem tudja, hol van ebben a történetben a helye, és pontosan mi is lesz a szerepe, ha idővel megoldják a részleteket. Gabriel továbbra is maximálisan erre fog törekedni, de nem szeretné Perlát kerülgetni, mert nem bízik meg benne.
- Amit az ígéreteimről mondtál. - A többi sem esett jól neki, de azzal, hogy nem volt joga bizonyos dolgokhoz, egyet tud egyébként érteni. Ami megszúrta őt mellkastájékon az volt, hogy már nem kér az ő ígéreteiből a másik, holott ha valamit tudnia kell róla, az az, hogy betart mindent, amit mond. - Mindig melletted leszek, Perla. Ami történt ma Eddie-vel számomra ezt nem vonja kétségbe egyáltalán. Ezt gondoltam helyesnek hosszútávon. Sajnálom, ha fájdalmat okoztam vele. - Teszi hozzá ő is a saját részét, amivel tartozik Perlának, mindegy, ki volt, aki pánikhelyzetben meggondolatlan szavakat mondott. Tisztázzák le, milyen igazság van a szavak mögött, és ennek megfelelően fog viselkedni a jövőre nézve, hogy minél kevesebb legyen a surlódás.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyKedd Aug. 29 2023, 15:28


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Nem akarok most itt maradni, friss levegőre van szükségem, és arra, hogy egy kicsit mást lássak, mint ezt a konyhát, a nappalit, a fürdőt, vagy Eddie szobáját. Valahogy ki kell innen rángatnom magam, el kell szakítanom a gondolataimat az elmúlt percektől, ha ez lehetséges, de legalább meg kell próbálnom. Elég pokoli lesz az elkövetkező pár nap. Ha Gabriel elment volna, akkor valószínűleg a tűzlépcsőn kötök ki és a házak között sikátort, az utcán elhaladó embereket, a szomszéd épületben szép sorjában kialszó fényeket nézném. De egy séta kettesben talán jobbat fog tenni, mint a magány. Még akkor is, ha nemrég határozottan állítottam, hogy távolságra van szükségem Gabrieltől, és csak Eddie miatt kéne kommunikálnunk. A józan ész ma csak sokadlagos tényezőnek tűnik sok szempontból.

Az utcára érve egy viszonylag biztonságos irányt veszek, amerre úgy gondolom, nyugodtan fogunk tudni sétálni bármiféle kellemetlenség nélkül. Átfut az agyamon, hogy nem látom a közelben Gabriel autóját, de valószínűleg arrébb parkolt le, nehogy Eddie rögtön kiszúrja a feltűnő kocsit. A fiunkról kéne beszélgetnünk, a történtekről, esetleg valamiféle tervről a jövőre nézve, de egyelőre minden annyira képlékenynek tűnik, hogy felesleges tervezni. Felesleges a holnapról beszélni, vagy az azutánról, a következő lépésről, vagy a hogyan továbbról. Minden Eddie-n és az ő akaratán múlik, mert ha ő nem akarja, hogy legyen következő lépés, akkor nem lesz. Addig pedig felesleges magunkat bármiféle hiú ábrándba ringatni, mert ha mégsem úgy alakulnának a dolgok, ahogy szeretnénk, akkor csak magunk alatt vágjuk a fát a korai tervezgetéssel. Viszont amit nem tudok egyszerűen félretenni és majd egy következő alkalommal visszatérni rá, az a fent elejtett megjegyzéseim sorozata, amivel Gabrielt illettem. Nem akarom, hogy a jövőben még emiatt is feszültség legyen kettőnk között, vagy haragudjon rám, ezért szeretném tisztázni. Rosszul esik, hogy nem tud a szemembe nézni, de nem hibáztatom érte. Hátrálok egy lépést és lehajtom a fejem, mielőtt bármit is mondanék. Az elég bonyolult, kesze-kusza helyzetet sikerült még tovább bonyolítani. Nem elég Eddie, az ő kirohanása, nem volt elég az elmúlt majdnem két hét összességében, vagy a tegnapi telefonbeszélgetés és a jelenlegi ingoványos kapcsolatunk, amit megfelelően körül sem tudnék most írni, még ez is… Sóhajtok egyet és inagtni kezdem a fejem. Közelebb lépek Gabrielhez, az arcát kezdem fürkészni és finoman az álla alá nyúlva visszafordítom az arcát.

- Nem gondoltam komolyan. - Ezt viszont nagyon is, és ezt hallhatja a hangomban, láthatja az arcomon, de ha még így sem hiszi el, akkor ezerszer el fogom ismételni, ha ezt akarja. - Tudom, hogy betartod az ígéreteidet, és sajnálom, hogy megkérdőjeleztelek. - Mindig jellemző volt rá, ha megígér valamit, akkor állja a szavát. Ezt senki nem veheti el tőle, még én sem. Pláne nem egy kis pillanatnyi sértettség miatt. - Nem esett jól, hogy ilyen egyértelműen Eddie mellé álltál, de átléptem egy határt, amit nem lett volna szabad -  vallom be őszintén, ha már ennyire nyíltan beszélünk. - Nem szeretnék veled súrlódást és feszültséget. Elég volt az elmúlt két hét - sóhajtok fáradtan a fejemet csóválva. Belül viszont egy kis hang azt súgja, hogy akármennyire sincs kedvemre, úgyis akad még bőven, ami miatt fájhat majd a fejünk.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Gabriel Castro-Vega imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzer. Szept. 06 2023, 10:05

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Korábban úgy gondolta, hogy a megmászandó hegy, vagy megoldandó feladat végül is a fiuk megbékítése lesz, és talán semmi más. Azóta fel kellett párszor ébredjen, hiszen ott a menyasszonya, aki sem az újdonsült helyzettel nem képes azonosulni, sem a Perlához fűződő régi viszonyát nem tudja a helyén kezelni, és akkor itt van Perla maga is.. aki összezavarja, visszarántja a múltba, megkérdőjelezteti vele a jelenét, de leginkább a jövőjét, és meglehet ez a sok minden okozza inkább nála most, hogy nem néz a másik szemébe, mintsem az a néhány, fent elejtett megjegyzés.
Hiszen tudja jól a választ, nem is kellene rugóznia semmin; Perla nem úgy gondolta, ismeri már annyira, hogy ezzel tisztában legyen, neki pedig persze, egy lélegzetvételnyi időre rosszul esett, aztán igazából már akkor továbblépett rajta, amikor vigasztalni kezdte a másikat a konyhapultnak dőlve.
Eddig Gabriel úgy gondolta, nincsenek határai, amiket mások, vagy bizonyos helyzetek el tudnak érni, de lehet, valahol itt kell majd meghúznia, legalábbis önmagában biztosan. De a vonal nem másoknak szól majd, ahogy sosem, csak magának, hogy lássa, és igyekezzen talán úgy terelni a környezetét, hogy ne lépjék át olyan sokszor. Hogy, ez a jövőben kire nézve és mit jelent, fogalma sincsen, de itt állva most Perla előtt tudja, hogy nem marad semmi sem úgy, ahogy most ismeri. És ez nem feltétlenül Eddie miatt lesz.
- Én is átléptem egy határt. - Kezdi halkan, és ráemeli a tekintetét a másikra, mintha nem is Eddie-re gondolna először, hanem a vallomásszerű válaszaira tegnap a telefonban, hiszen éppen csak nem mondta ki azt, milyen érzést vált ki belőle a másik, és mekkora súlya lenne, ha szavakba merné önteni. De talán most ez itt a lényeg, hogy még nem meri, és fogalma sincsen, lesz-e valaha helye ezeknek a szavaknak az életükben.
Talán, ha Eddie már itthon lesz Perlával, elkezdhetnek gondolkodni rajta.
- Eddie-vel. - Teszi hozzá gyorsan, szinte kapkodva, mert akkora szünetet tartott a másik szemeit nézve, hogy szinte már kellemetlennek érzi a bőrén. - Nem kellett volna ennyire nyíltan az oldalára állnom veled szemben. A jövőben ügyesebben fogom csinálni. - És a mondat végén kifújja a levegőt magából, mintha megúszta volna ezzel a másik témát, közben pedig azt veszi észre, hogy mindketten a fiukra terelnek, amikor kettejükről lenne szó, ami pedig keserű szájízt hagy maga után a férfiben.
- Én hiszek benne, hogy minden rendben lesz. És hamarosan. - Mosolyodik el bizakodón, és megint a másik szemeit nézi, hiszen megerősíteni abban, amit gondol a másikat csak így tudja. - Csak bízz bennem, rendben? - Kéri meg Perlát, miközben egyik kezével megfogja a vállát, és finoman rászorít. Nem tehet róla, ő az a fajta ember, valószínűleg a vére miatt, aki képtelen csak szavak mentén lelkizni, ezért keresi a másikkal a kontaktust folyamatosan.. illetve ezért is.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptySzer. Szept. 06 2023, 17:05


Gabriel & Eddie & Perla

“Once again there you are; anxiousness, nervous heart. Butterflies fluttering can only mean one thing”


Nem gondoltam volna, hogy idáig jutunk; nem csak Eddie lelki világa kavarodott fel, de még egymással is békét kell kötnünk. Tudom, hogy olyan dolgokat mondtam, amikkel fájdalmat okoztam neki. Rosszul is érzem magam emiatt. Megkérdőjeleztem, amit nem lett volna jogom megkérdőjelezni, hiszen eddig minden ígéretét betartotta. Amikor elmondtam neki, hogy Eddie az ő fia, semmiféle elvárással nem voltam felé, és ezt neki is elmondtam. Elsétálhatott volna, élhette volna tovább az életét, ahogy korábban élte, nem lett volna szükséges belebonyolódnia az életünkbe, de ő nem fordított hátat, és azóta is csak segít, ad és ígér. És ha valamit megígér, akkor azt be is tartja, eddig legalábbis mindig tartotta a szavát. Annyi gubanc van most a fejemben, legalább ezt az egy szálat szeretném kibogozni, mert a többi közel sem tűnik ennyire egyszerűnek. Éreztem, hogy lesz közöttünk nézeteltérés, ha Eddie-ről lesz szó, de azt nem láttam előre, hogy már ennyire az elején belefutunk egy ilyenbe.

Továbbra is az arcát fürkészem, amikor beszélni kezd, és végre nem fordítja el a tekintetét. Egy pillanatra elveszek azokban a melegséget nyújtó barna szemekben, amik még ilyen időkben is képesek valamelyest megnyugtatni. A hosszúra nyúló csönd viszont pont elég ahhoz, hogy megint a szemeim előtt lebegjen a tegnapi beszélgetésünk, a kérdéseim és az elmaradt válaszok, amiket kétlem, hogy bármikor megkapnék. Egyetértően bólintok, mert tényleg úgy gondolom, hogy mindketten átléptünk egy határt a másikkal szemben. Neki is és nekem is meg kell tanulnunk egy csapatban játszani, együttműködni és ki kell találnunk, hogy legyünk együtt Eddie szülei, ha Eddie nem zárkózik el előle.

A bizakodó mosolya láttán egy pillanatra nekem is mosolyra húzódnak ajkaim, hiába nem látom ennyire optimistán a jövőt. Több bennem a kétség és a félelem, és valószínűleg ez így is marad. Ha ő is az elejétől kezdve Eddie mellett lett volna, valószínűleg másként élné meg. De most azt érzem, ha Eddie nem békél meg a helyzettel, kettőnk közül én veszíthetek többet; nekem csak Eddie van. Egy pillanatra lehajtom a fejem és bólintok. Idáig azt hajtogattam magamnak, távolságra van szükségünk egymástól és Eddie-re kell fókuszálnunk, most viszont eljutottam arra a pontra, hogy a szavakat kevésnek érzem. Közelebb lépek hozzá és átölelem - tegnapi beszélgetés ide vagy oda.

- Bízom benned. - Jobban, mint jelenleg bárki másban. Ez régen is hasonlóképp volt, amíg minden jól működött kettőnk között, és ebben a tekintetben most sem érzek változást. Ha valakiben száz százalékosan meg tudok bízni, az Gabriel. Szeretném ezt a pillanatot minél tovább húzni, a józan ész viszont mást mond. Lassan elhúzódom és hátrálok egy lépést. - Nem vagy éhes? Egy falatot sem bírtam enni egész nap. Van pár sarokra egy hely, ahova Eddie-vel régebben egész gyakran jártunk.




Seasons, they will change
LIFE WILL MAKE YOU GROW
DREAMS WILL MAKE YOU CRY

Gabriel Castro-Vega imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Faae395bd27a6fc1680204d9d68df159a251a63d
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 351716d256212fd090dacfc6698205800f7373c4
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
Some nights I think of you
Reliving the past, wishing it’d last,
wishing and dreaming
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 3bed19c95915637cfa3a830ac45a4fd94441e015
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Df3b7d0f7eede104301978e5450b58b1c8d80481
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 07 2023, 21:37

“We were just two lovers, Feet up on the dash, drivin' nowhere fast. Burnin' through the summer. Radio on blast, make the moment last. She got solar power, minutes feel like hours. She knew she was the baddest, can you even imagine Fallin' like I did?”

Gabriel egyébként nagyon jól tudja, mi lenne sok esetben a helyes döntés, és ezeknek az eseteknek a többségében ezt képes is kivitelezni. Most például valószínűleg az lenne a legegyszerűbb mindkettejük számára, ha tudnának legalább egy lépés távolságot tartani egymástól néhány órán keresztül, mert úgy könnyebb volna a saját dolgukat kívülről vizsgálni, vagy legalábbis tisztes távolságból, hiszen a részletek ezúttal nem közelségben rajzolódnának ki igazán. Úgy most nem látszódnak rendesen.
Meglehet csak a mai nap margójára ejti az összes józan eszét megint, lehet lassan csak be kellene látnia, hogy ilyen hatással van rá a másik, és viszonozza az ölelését, azért, mert vágyik rá. Gabriel nem szokott a vágyai rabjává válni, sőt, inkább racionálisan, két lábbal a földön járva vizsgálja az őt körülvevő világot, Perla viszont megborítja azt az általánost, amit ismer, és ahelyett, hogy ez ijesztő volna, könnyedén veszi az újat, ami vele jár, hiszen ez nem egészen az. Ez a legrégebbi, legismerősebb dolog az életében, csak nem volt benne biztos, hogy képes lenne-e emlékezni rá olyan élesen, mint szeretne. Hogyne lenne képes.
El akarná nyújtani ő is a pillanatot, mert ha háborog is lelke mélyen belül a helyzetük miatt - amit remekül palástol, ahogy általában mindent -, most megnyugszik annyira, amennyire szüksége van rá, és képes mosolyogva fogadni a másiktól a felkérést, mintha nem sietne haza egyáltalán. Előfordulhat, hogy ez lassan már így is van.
- Éhen halok. - Neveti el magát halkan, mert biztos evett valamit az irodában napközben, de már semmilyen emlékképe nincsen róla.
- Menjünk. - Bólint megerősítésként, és megvárja, amíg Perla megteszi az első lépést a megfelelő irányba, aztán az oldalán sétálva követi őt, elterelve kissé magukról a témát, és arra kérve a másikat, hogy meséljen neki arról, hogyan alakult ki a szokásuk Eddie-vel, mikor fedezték fel a helyet, és mit szoktak ott enni; és kérdezgeti őt egészen addig, amíg oda nem érnek ténylegesen is.
Perla & Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
no turning back - Perla, Eddie & Gabriel
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» an oops won't be enough - Eddie & Perla & Gabe
» maybe, maybe not - Perla & Gabriel
» Perla & Eddie :: it's not what it seems
» Gabriel & Perla • here's to new beginnings
» nothing good comes easy - Perla & Gabriel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: