New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Jen & Toni - What a difference a day makes
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyHétf. 25 Szept. - 11:35


Antonia & Jennifer

Whatever happened, I'm glad you're safe.
Heves, mindentudó bólintás érkezik tőlem válaszként. Az elmúlt időszak igazán csak geológiai léptékkel mérhető nyomás alá helyezte a szívem, aminek nem elég, hogy féken kellett tartania a meghibbant, kényszeres, időnként mentális-váraink stabilitását megedző gyilkosok hadát, de a szokásos teendők mellett még egy súlyos titkot, kibogozhatatlan érzést is a vállán cipelt. Illetve, időnként úgy tűnt, minden egyes nappal közelebb sodródom egy pazar, látványos  idegösszeomláshoz. És ezeken a napokon - főleg ezeken a napokon - szerettem volna ismét az istállóban tölteni a napnyugtákat. Kellemesebb, kényelmesebb, és igen, könnyebb is lett volna.
Lágy nevetést hallatok, szinte csilingel. A vállam nem rázkódik mellé, tehát igazán csak finom kuncogás. Nehezemre esik elképzelni, hogyan fogom felszabadítani az irányításom  alá rendezett izomcsoportokat, hogy elfogadható hullámzással, vagy egyéb - a trendeknek megfelelő - mozdulatokba bűvöljem végtagjaimat. Az otthon falain belül természetesen nem foglalkoztat, hogy a pók sarokban mennyire tartja károsnak aprócska idegsejtjei számára, de idegen, esetleg tömegek előtt szeretnék figyelni rá. Akkor is, ha senki más nem foglalkozik velem, s csak a saját magam nyugalmát zavarom meg ennek a kikapcsolódásnak a túlgondolásával.
- Bocsánat, ha nyersen fogalmaztam...  - szabadkozom, mert eszem ágában sem volt sértegetni, vagy rossz színben feltűntetni a hobbiját. Valószínűleg az, ahogy én viseltetek a nagy, négylábúak iránt, sokak szerint nem egészséges. És persze, egy-egy tajtékzó, háborgó hátast magam mellé fogadni épp olyan őrültnek hangzik, mint efféle extrém sportba belevágni.
- Értelek! - széles mosollyal konstatálom. - Nekem van egy pár akcióban szerzett hegem, szerintem ebből indultam ki. - homlokomhoz érintem mutató- és középsőujjam begyét, épp csak egy tompa lökés erejére, mintha láthatatlan gombot kapcsolgatnék, emlékeztetve magam rá, nem szükséges azonnal a hivatásom veszélyeire asszociálnom minden alkalommal, engedd el. Lágyulnak vonásaim, szinte bocsánatkérővé változva.
Valós, bár keserédes örömmel hallgattam meg az édesanyja és az ő köteléküknek leírását. Észre sem véve a finom mozdulatot, hogy ölembe ejtett kezem milyen művészi precizitással simít végig közben hasfalam vonalán... Emiatt is aggódhatott bíbor ketyegőm az utóbbi időben. Még egy tétel a listáján. Tudatosan elengedtem már mindezt, mégis időnként azt érzem, hiányolom. Keményen megacélozom magam, a nehézségeknek a szemébe meredve felvetem a fejem végül. Rásegít Nikki érkezése.
A délutáni nem tervezett zaklatottságot a szokásos esti szorongásomra cserélve próbálom meg összeszedni minden létező - kissé talán széthullott - darabkámat, közben lelkesen mantrázva, hogy a legrosszabb esetben Sam még tárcsázható és a személyével még éjszaka is felragyoghat a nap... Így, véve pár igen csak mélyre szívott levegőt rendezem magam a fürdőszobában, hiszen kell pár perc az indulásunk előtt.
Kényelembe helyezkedek hátul Antonia mellett. A lelkemre kötöttem, hogy ha valami megismételhetetlen csoda folytán úgy döntök, leengedek egy estére, akkor azt civilben teszem, s nem szeretném, hogy az odacsomózott ígéretem marcangoljon addig, amíg 'bulizunk'. Persze, ez nem gátol meg, hogy a jelvényem legalább magammal vigyem. Sosem lehet tudni - alapon.
- Valamiért nem félek tőle, hogy efféle közeledés áldozatává válnék...  - kipillantok az ablak felé, majd újra vissza rá. - De téged féltelek. - somolyogva grimaszolok rá, pár milliméternyi távolságra felhúzva orromat. - Rendben, tehát a kódunk az, hogy be fogjuk a fülünket! - nevetek rá, mert elég röhejesen fest a fejemben lefestett képe ennek a jelbeszédnek, de legyen.
- Azt egy pillanatra sem mondtam, hogy nem ihatunk alkoholt, csak hogy értsük egymást. Éppen csak túlzásba nem szeretnék esni. Régen ittam már, ezért a mértékekkel bajban vagyok. - kuncogok feleszkábálva magam mellé, az egyik bárszékre. - Miért ilyen rohadt magasak ezek?  - prüszkölöm, ahogy végül sikerül felküzdenem magam, előre billenek magam is kicsit. - Valamit, amitől feloldódik a szorongásom. - a lehető leghalkabban súgom az oldalamon lévő nőnek, s miközben így teszek a pult legtávolabbi pontján feltűnik egy - jóvágású - férfi, aki megfigyelő képességeim alapján, le sem veszi Antoniaról a tekintetét. Első - lopott, sietős - ránézésre nem tűnik részegnek, sem pedig különösen jókedvűnek, inkább megfigyelő típus. Talán társkereső? Délután? Feltételezem - miért is ne állítanék fel hamis konklúziót rögtön, hogy valaki a belső körbe piszkál pusztán a jelenlétével? Ezt sürgősen abba kell hagynom.
- Gyakran jársz ide? - előre fordítom a pillantásom, igyekszem lefojtani a nevetésem. Nem tudom, hogy a mellettem lévő érzékeli-e a neki szánt figyelmet, de én mindenesetre jól szórakozom. Előre döntöm gerincem vonalát, megfigyelem a helyet.

Antonia, my sweet darlin'


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 JaFVftH Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyCsüt. 28 Szept. - 11:53

jen & antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Bocsánatkérésére rövid fejràzással reagálok. - Nem voltál az! - megerősítőleg el is mosolyodok, hogy éreztessem vele én nem vettem a szavait rossz néven. - Így elmagyarázva könnyen az jöhet le, hogy ez valami pankráció csak éppen kerekeken gurulva. - a korábban megjelent mosoly most szélesebb ívet ölt a gondolatra. Bármennyire is izgat annak néha annak a lehetősége, hogy fellökjek valakit aki az idegeimre megy, még itt se feltétlenül tehetem meg anélkül, hogy ne kapnék ki érte. Attól még nyugodtabban jövök ki onnan, mint ahogyan korábban bementem.
- Te még nem játszottad ki a 'megmutassam a harci sérüléseimet?' kártyát? - érdeklődök szórakozottan. A rejtélyesen szerzett kék-zöld foltjaimmal biztos én lennék a legvagányabb csaj a környéken.  
Bármennyire is esik jól kikapcsolni, attól még nehezen veszem rá magamat, hogy egyedül kimozduljak bármerre is. Most viszont, hogy Jen személyében partnerre akadtam már ez is kevésbé tűnik nehéz mutatványnak.  
Még indulás előtt Nikki lelkére kötöttem, hogy felhív bármi közbejön - úgysem fog -, így a taxiban ülve már inkább az úticélunkra koncentrálok semmint a kislány körüli dolgokra. Talán emiatt is érzem annak szükségét, hogy felhívjam Jen figyelmét a lehetséges 'veszélyekre.  
- Engem? Miért? - bökök mutatóujjammal magamra, mintha ne lennék tisztában saját magam fogalmával. - Hajlamos vagyok még azokat is elüldözni akik felkeltették a figyelmemet, szóval nem tartok én annyira tőlük. - laza vállvonás követi szavaimat. - Megpörgetem egyszer-kétszer a táskám pántját aztán oda csapok ahova kell. - bájos a vigyor ami az arcomra költözik emiatt. Felkészült tudok én lenni, ha akarok!
- Miért ne? Amiről nem tudsz.. - nem fejezem be a mondatot, mert mindketten tudjuk a folytatást. De határozottan nem maradnánk elvegyülve, ha így fogadnánk a mellénk érkező egyedeket. Ettől még engem is szórakoztat a gondolat.  
- Azt én nem tudom, de kis széket is adhattak volna hozzá. - mérgelődök, de azért csak feltornászom magamat a helyemre. Így viszont úgy érzem magamat, mint akit a pultra ültettek fel a szülei.  
- Na, akkor ez egy vak vezet világtalant eset lesz, mert én sem vagyok túl alkoholos. - osztom meg vele, aztán egyből elmerengek. - Értelmes volt ez így? Alkoholos? - ízlelgetem ezt a szót, majd végül legyintek egyet. Feladtam, hogy megértsem magamat, de remélem Jen tudja mire gondoltam ezzel kapcsolatban.  
- Mhm..mit szólnál valamilyen koktélhoz? - kérdezek vissza. Gyorsan változott a véleményem a kóláról. A koktél meg amúgy se árt meg annyira, de arra jó, hogy egy kis időre kizárjam a kéretlen közönséget. Mielőtt folytatnám még a kérdésére is választ adok, mert szorosan kapcsolódik a koktélra megfogalmazott gondolataimhoz.  
- Párszor. Amikor az időm engedi vagy Nikki pizsipartit tart éppen valahol, akkor eljövök. Aztán megkérem a pultost, hogy ő készítsen el valamilyen koktélt, így most is ezt fogjuk tenni. Rábízzuk a döntést. - ajánlom fel, majd Jen felé fordulok. - Jó a csaj. Valahogy mindig eltalálja az ízlésemet. - magyarázom tovább, és ha a pultos hölgy hozzánk is elér, akkor le is adom neki a rendelésünket. Természetesen ha Jen mást kér akkor azt is. Ezt követően a mellettem ülőre koncentrálok, aki időnként a pult másik felére tekintget, így én is vetek arra egy lopott pillantást.
- Kiszúrtad őt? - érdeklődök elmosolyodva, államat megtámasztva. - Adok neki öt percet mielőtt idejön. Addig várom a tippeket kisasszony! - úgy helyezkedek a széken, hogy ne is essek le és mint valami vetélkedő műsorban, a kezemmel ritmusosan és rövid ideig megpaskolom a pultot. - Mit várhatunk az úriembertől? Kreatív lesz vagy marad a kényelmes határon belül? - teszem fel további kérdéseimet némi sejtelmes hangszínnel. - Profiloznotok is kell a munkában vagy az már egészen más terület? - térek el egy pillanatra a témától, de közben mindezt úgy teszem, hogy annak csak Jen legyen fültanúja. Mert ha igen, akkor ez már egy újabb szintre emeli azt amire most készülünk és még jobban tetszik. Habár megtagadhat a választól, ha úgy érzi erről már nem beszélhet. Nem akarok olyanba belemászni amibe nem szabadna. - Mindig is bírtam az ilyet, de 16 évad Gyilkos elmék csak arra volt jó nekem, hogy nem megyek ki este a sötétben és ötvenszer ellenőrizem az ajtó zárját. Majd még egyszer visszalépek, mert nem bízom a saját agyamba sem. - elvigyorodok ezen. Sokan megjegyeznek dolgokat a sorozatokból, de én nem vagy csak nagyon minimálisat. Nem tudom, talán az agyam bizonyos percekben újrafrissíti magát és törli a felesleges információkat.  
Mivel háttal ülök a pasasnak így nem figyelhetem őt meg jobban, de valahogy nem is érdekel most a kinézete. Jobban érdekel a kis játékunk Jennel.  
- Azért jelezz ha készüljek a fülemet befogni. - célzok itt korábbi beszélgetésünkre.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptySzomb. 30 Szept. - 14:15


Antonia & Jennifer & Shawn

Whatever happened, I'm glad you're safe.
Őszintén sajnálkozó arccal fürkészem övét. Lágy, ám néma nevetéssel csóválom meg a fejem. - Azzal sem lenne baj, én lövöldözni járok hobbiból. Is. - éppen emiatt nem lett volna szabad olyan nyersen fogalmaznom. Feszültséglevezetés. Talán ki kellene próbálnom, bár én és a kéz-láb koordinációm nincs olyan szinten, hogy ne törném össze magam már az első adandó alkalommal. Ráadásul alacsonynak számítok és még izomtömegek sem borítanak be, hogy legalább... Nem mintha Antonia különbözne tőlem anatómiailag.
- Eggh. - kellemetlenkedve felhúzom az orromat.  - Szerintem nem túl szép, vagy hogy is fejezzem ki magam? Nem igazán esztétikus látvány az, ahogy... Hát, nos. Lehet, hogy el kéne takartatnom tetkókkal. Gondolkodom rajta! - kijelentem határozottan. Nem, nem hiszem, hogy lenne merszem tű alá feküdni csak emiatt. De teljes egészében nem zárkózom el tőle. Sikerült olyan helyeken is sérülést elszenvedni, ami - valóban - csúfan forrt össze.
Csendes mosolygással hallgatom, ahogy értetlenül áll a lehetősége előtt, hogy felszedjék ma este. Fiatal, csinos és okos lány. Önbizalomhiány? - Hm, lehetne, hogy ezt írásba add? - nevetek trillázva az elképzelésen, milyen bájos amazon lenne, ha a táskája pántját használná ostorként.  - Sam kollégám, ha meg akarja szerezni az elejtett pillanatképet, azt szokta mondogatni, hogy "Fogd meg a söröm." Ez most egy ilyen? Mert nagyon szeretném élőben látni a koreográfiáját. - kuncogok, vállam finoman rázkódik közben. Antonia mellett felszabadultan, valós boldogságot érzek. Sam is képes megnevettetni, pont úgy, ahogyan ez a lány mellettem. Talán több időt kellene a társaságukban töltenem. Igen, belátom. Eszembe is jut, hogy előbbinek dobjak egy üzenetet, végül nem teszem. Külön élvezettel fogom az orra alá dörgölni, hogy "buliztam" nélküle.
Bár nem annak szánja, mélyen érint a megkezdett szlogen. A boldog tudatlanság fogalma már mindig a megromlott házasságom felett lebegő keresztem marad. Igen, amiről nem tudtam, nem fájt. Sőt boldogságot okozott. - Legyen. - vállat rántok. Mit számít már bármi ezen a ponton? Ez a fajta szórakozás egyébként is távol áll tőlem, de ha már nyakig belecsöppentem, legalább csináljam rendesen, ugye?
Lefojtok egy gyomorból induló kacagást. Nem a hozzánk hasonló alacsony hölgyeknek eszkábálták össze ezeket a székeket. - Kérjek sámlit, vagy tartsak bakot? - orrom felhúzva, finom oldalsimítással bököm meg könyökömmel övét, piszkálódom. Semmi okom rá, semmi belsőmotiváció, egyszerűen csak tudom, hogy nem fogja magára venni, érti, hogy görbetükör ez.
- Alkoholos... - ízlelgetem a szó milyenségét, a hatását rám, majd megrázom a fejem. - Számít? - legyintek a pult fölött, mielőtt rátámaszkodnék két alkarommal. Ennek köszönhetően előre billen teljes törzsem.
- Rendben, legyen koktél. - ártatlanul fürkészem közben a kínálatot, de bármivel kínálna, igent mondanék. Épp a tudás, a tapasztalat hiánya miatt. Töretlen figyelemmel hallgatom, ő milyen véleménnyel van a helyről. Biztató, hogy többször járt már itt, valamint az sem egy utolsó szempont, hogy megbízik a pult mögött álló hölgyben. Oda köszönök én is egy határozatlan "Szia."-t, miközben tekintetem többször összetalálkozik egy fiatal férfiéval, aki le sem veszi a szemét a mellettem lévő nőről.
Meglepett, megjátszott elégedettséggel fordulok társaságom felé. Tehát neki is feltűnt a 'Tarzan frizurás' srác. - Igen, olyan erősen szuggerál, hogy talán csak akkor nem szúrnám ki, ha márványból lennék. - de mivel élő, érző lény vagyok, érzékelem tekintetét magunkon. - Ó én nem értek a viselkedéselemzéshez, ha erre akarsz kilyukadni. - védekezően feltartom két tenyerem, valahová vele szemben, magam elé. - De megtippelem, hogy egy érző szívű srác, aki legalább egy, vagy két éjszakára vad szerelmet kínál... Valamiért többet nem látok rajta. - vállat vonok. Előítélet, szakmai ártalom, így tovább vonul a sor a listán, ami miatt nem gondolnám, hogy a nagy betűs férfit ebben a szent pillanatban fogja megtalálni. Tévedni emberi dolog. Villog az éjjeliszekrényem fiókjában az ott heverő gyűrűm. - Nem akarlak elkeseríteni, de ha valaki az életedre akar törni, bemászik az ajtó alatt is. - mikor érzékelem, hogy ez durván rémisztőnek hangzik, megköszörülöm a torkomat. - Ezer örömmel tanítok pár önvédelmi fogást, ha szeretnéd. Azzal többre mész. - kiszélesedik mosolyom, ha tekintetünk találkozik. Az a baj a sorozatokkal, hogy elérhetetlen mércét állítanak fel velünk, halandókkal szemben. Kifejezetten rühellem a krimit nézni. Érdekes.
A férfi ebben a pillanatban markolja meg vastagfalú poharát, hogy azt végig csúsztatva a pult mentén felénk induljon. Ő a mellettem ülő másik oldaláról érkezik. - Kezdheted. - éppen ekkor adja ki nekünk a lány a koktélokat, emiatt én azzal kezdek el foglalkozni. Somolyogva köröznek ujjaim az üveg peremén. Mindentudó mosollyal bökök érkező társaságunk irányába.
Hölgyeim. könyököl fel közvetlen mellette. Csatlakozhatok? kissé be van rekedve. Félszemmel fürkészem, milyen odaadó pillantással néz bennünket, leginkább Antoniat kutatják szemei. Csendben figyelem a helyzet komikumát. Ehm, rossz híreket kaptam, jól jönne a társaság. vállat ránt, közben a pult mögött álló felé is int, újabb kört kér magának. De értek a nemből. védekezőn feltartja jobbját felénk, én szemem sarkából kérdőn Antonia reakcióját, próbálom megérteni, s ha kell, én elküldöm a nevünkben. Nem tűnik józannak, kifejezetten illuminált állapotban lehet. De veszélyesnek sem titulálnám első körben. De, mint mondottam, tévedni emberi dolog...

Antonia, my sweet darlin'


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 JaFVftH Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyKedd 3 Okt. - 16:28

jen & shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Hiszem azt, hogy meg kell találnunk azt az elfoglaltságot az életünkben, amihez menekülhetünk, ha körülöttünk összegyűlik minden. Amíg Jennek a lövés az egyik ilyen, addig nekem az, ha körbe-körbe korcsolyázhatok és ott törhetem össze magamat ahol éppen jól esik- vagy jól esek. Nem szándékosan ugyan, de a legtöbb esetben ez sajnos elkerülhetetlen. Ettől még szerintem mindketten élvezzük azt az érzést ahogyan az elménk felszabadul a feszültség ötven árnyalatának köde alól. Vagyis én mindenképp.
- Most miért? Egészen egyedi lenne! Életem színfoltjai.. - kezemmel úgy suhintok el előttünk mintha egy láthatatlan feliratot próbálnék felvázolni előtte, hogy ő maga is elképzelje mennyi potenciál lakozik is ebben. Nekem is van tetoválásom, csak éppen sosem fedi le az aktuális sérüléseimet.
Együttműködően bólogatok kérdésére, de én magam is szórakozottan állok a lehetséges jelenethez.  
- Lehet ilyen. Csak bökj rá majd valakire aztán tartok egy bemutatót a táskás harcművészetből. - ajánlom fel jókedvűen. - Ezek után gyorsabban repülnénk onnan, mint amennyi időbe telt, hogy odaérjünk. De tudod ahhoz, hogy egy vállalkozás elinduljon merni kell kockáztatni. Nem mintha értenék ehhez csak úgy hírlik. - vonogatom meg vállaimat. Ha nem valaki ártalmatlanítására, de azokhoz az edzésekhez jól jöhet még amikhez karkörzés szükségeltetik.
Szórakozva a helyzeten mozdulok egy kényelmes pozícióba az immáron megmászott székemen nehogy a végén a földön kössek ki róla, majd csak ezután válaszolok Jennek.
- A sámli segíthet, mert elképzelve a másik felajánlásodat tényleg a pult másik oldalán kötnék ki. Úgy tűnik vagy így, vagy úgy de végül csak oda jutok. - nevetgélek a gondolat miatt, de vad képzeleteimnek már jele sincs amikor leadom a rendeléseinket. Egy kisebb csoport verekedik be az ajtón, majd egyből a pult felé veszik az irányt és egymást túllicitálva kérnek alkoholt. Aztán az egyik fennhangon meséli a tegnap zajló italos estéjét és azon hüledezik, hogy a felére sem emlékszik. Rá kell jönnöm, hogy nagyon kizökkentem már ebből és valahol nem is vágyom vissza. Elvesztettem a számolást ma mennyi kávé van bennem az éjszakai műszakom után, de mostanra átestem azon a ponton ahol inkább szórakozott vagyok az álmos helyett. Pedig nem ártana pár órára kidőlni, mert akkor a holnapi kirándulós nap a lányokkal egy gyötrelem lesz, engem meg hazafelé kiraknak valahol az út szélén. Előny a javamra, hogy csak én tudok hármunk közül vezetni, szóval ők se mehetnének sehova.
Azt hiszem még így kimondatlanul is tisztában vagyunk mindketten azzal, hogy hamarosan társaságunk akad, de azért úgy döntök előtte nem ártana egyeztetnünk sztorijainkat.
- Igen, a viselkedéselemzésre gondoltam. - bólintok, de aztán a pasast jellemző körülírása nevetésre késztet. - Ez egészen kampányszöveg szagú lett. - szórakozok tovább. - Egy vagy két éjszakás vad szerelmet akkor éreztem utoljára amikor volt otthon cseresznye ízű jégkrém vajkaramella darabokkal, ami csak az enyém.. - elrévedően sóhajtok egyet a kellemes emlék miatt. Nem szokásunk a keretünkbe alig beleférő ínyencségeket venni, de Stacey meg Nikki éppen hazalátogattak Miamiba, nekem meg összejött a hoteles meló, így itt volt az ideje osztani-szorozni az anyagiakat illetően. Boldog pillanatok voltak azok - csak én, a jégkrémem meg Matt Murdock, akitől egy képernyő meg egy egészen más idősík választott csak el.  
- Hát ez igazán megnyugtató statisztika. Hazamegyek az lesz az első dolgom, hogy pánikszobát csinálok a szekrényem mögött. - biggyesztem le ajkamat a fejemben kavargó tervekben elveszve. - De a te ötleted hasznosabb és kivitelezhetőbb. - mosolyodok el végül, azonban kettőnk egységét a harmadik idegen szakítja meg. Felpillantok a férfi arcára, aztán vissza Jenre, de úgy tűnik a döntés rajtam áll.
- Elférsz még itt te is, szóval helyezd magad kényelembe. - kínálom őt a közelünkbe lévő üres székkel. Nem zavar a társaság ameddig megmaradunk az emberi szinten, mert különben én sem maradok sokáig finom és nőies. Indoklása miatt lebiggyesztem ajkaimat és beleiszok a koktélomba. - Beszéljünk róla vagy inkább hanyagoljuk a témát eset? - kérdezek vissza. Kinek mi segít a rosszkedvre. Én személy szerint nem szeretek az érzéseimről beszélgetni, aztán megesik, hogy a megfelelő ember mellett be nem áll a szám. - Vagy kapsz egyet a kimondhatatlan nevű koktélok közül. Tudniillik az összes problémád elillan miközben próbálsz rájönni mi a francot kevertek ebbe bele. Előre szólok: esélyed sincs. - az utolsó szavaimat már csak úgy adom tudtára, ha a pultosunk nincs a közelben. Nem mintha megharagudna érte, sőt amikor olyan kedvében van, akkor belemegy a tippelgetős játékba, hisz a legtöbbször úgyis ő nyer. Valljuk be, hatalmas előnnyel indul, de azoknak már úgyis mindegy ez az információ akik előtte legurítottak párat az erősebb italokból.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyHétf. 9 Okt. - 17:05


Antonia & Jennifer & Shawn

Whatever happened, I'm glad you're safe.
Hangosan felnevetek, olyan hangosan, hogy végül a tenyeremet kell a szám elé húznom, hogy tompítsam az illetlen hangokat. Mintha volna bárki, akit zavarhat, vagy aki hallhatja a zenétől, hogy egy nő jól érzi magát. Ennek ellenére halkítom. Bevallom őszintén szórakoztat, hogy Antonia mindenféleképpen a pult mögött találhatja magát. Válaszra azonban már nem futja tőlem, helyezkedem. Az én figyelmem követi a mellettem lévőét, magam is a társaságra koncentrálok, de nem fordítom feléjük sem a törzsem, sem a fejem, fülelek. Számomra sokkal érdekesebbnek bizonyul a férfi a pult másik végében. Nem igazán a jelenléte, inkább a kisugárzása, illetve az, ahogyan fürkész bennünket, inkább Antoniát. Nem egyértelmű valódi-e magányos, bánatos aurája.
- Szerintem azt egy külön faj csinálja. - felhúzom az orrom, grimaszolok. - Mindentudó ufók. - és nem azért mondom, mert már perzsel odabentről az alkohol, vagy mert a férjem az (volt?). Egyszerűen ez a fajta tudás számomra abszolút idegen. Nekem minden fekete, vagy fehér. - Ó, én nem akarok kampányolni mellette. - előre fordítom a fejem, sietősen megrázva azt nemleges irányba. Sosem bocsátanám meg magamnak, ha olyan kapcsolatra buzdítanám a nőt, - akivel éppen csak elkezdtünk ismerkedni, barátkozni,- ami árthat neki. Észre sem veszem, hogy elidőzik tekintetem egy a terem hátsó végében ülő férfin. Hasonló árnyalatú és rendezetlen fürtökkel megáldott férfit már nagyon régen nem láttam - és igen, a szívem kihagy egy ütemet, mikor érzékelem milyen hatással van rám az ismerős idegen. A háttámla és a társaság, a rossz fényviszonyok miatt nem tudom megítélni, hogy délibáb-e. Ingerel, hogy hiába beszélgetünk, a tekintetem újra és újra visszakalauzol a tarkójához.
- Tapasztalatból beszélek, de egyáltalán nem örömmel. - felsóhajtok, mielőtt előre borulva a pultra támaszkodnék. - Van egy-két alapfogás, aminek tudatában már nem vagy olyan könnyen támadható. Manapság ez a leghasznosabb képességeink egyike. - vállat ejtek, további intelmeimre nincs idő, érkezik a társaságunk.Kedveskedő mosollyal köszöntöm, de a beszélgetésből kiszakít az öblös nevetés felénk visszhangzó masszája. Elkószál figyelmem, talán ennek köszönhetően lehet, hogy elveszítem a fonalat, nem reagálok csak féljelenlétemmel. A férfi kedves mosollyal fogadja el a felkínált helyet, felkönyököl a pultra és úgy néz vissza ránk. Érdekes, hogy vázát nem csavarja, nem tekeri kifelé, hogy jelezze szándékát, tehát vagy mesterien ért a nőkhöz és későbbre tartogatja valódi szándékát, vagy valóban ártatlanul közeledik, barátkozna, ha úgy tetszik.
Nagyszerű. elbagatellizálja. Legalábbis nekem úgy tűnik az abszolút másik oldalról. Téves következtetést persze vonhatok le, hiszen az én zöldem már ismét felfedező járatra indul és azt a bizonyos fürtöst figyeli. Legyen inkább is, ne kíméljetek hölgyek. Az öcsém halálát próbálom elfogadni, így jó pár hónap után... mintha mágnes volna szavaiban, úgy vonzza magára nem csak a tekintetem, de minden további figyelmem.  Balesete volt. Sosem voltunk igazán jó testvérek, de hát ez... markáns tenyerével végig szánt fejbőrén, a barna tincsek engedelmesen omladoznak szanaszét ujjai útjából. Szemöldökeim vonala szomorúan húz össze, húgom jut eszembe és a pánik, a félelem, ami időnként kéretlenül elhatalmasodik fölöttem.
- Őszintén sajnálom, részvétem. - most először fordítja felém igazán az arcát, összetalálkozik tekintetünk. Bólint, elfogad, poharát emeli. Csendes gesztus, ha Antoniaval összefutna pillantásom csak sajnálatom fejezném ki a fiatal férfi irányába.
És a hölgyek? Remélem nem ide jártok pasit fogni. villant egy keserédes félmosolyt és az az érzésem támad, hogy szimpatizálok vele. Megcsóválom a fejem, de ismét átengedem a szót a mellettem ülőnek és én, a magam részéről belekortyolva a koktélba, már ismét arra a férfira koncentrálok a sarokban. Sietősen el kell kapnom a tekintetem, mikor a fantomférj társaságának feltűnik a bámészkodásom. És a további jelek szerint nem csak nekik.
Ha tetszik valamelyik, leszólítom. hirtelen fordítom vissza a fejem, kissé elkerekedett szemekkel. A férfi nevetni kezd, majd közli, csak viccelt. Shawn. nyújtja előbb Antonia felé a kezét, majd felém. Bemutatkozunk.
Ekkor megfordul a férfi és természetesen nem az, akinek gondoltam. Ki kell mosolyognom saját naivitásomat és egy kissé hálásnak is érzem magam miatta. - Azt hittem, hogy ismerem... - a tekintetemből a mellettem ülőnek valószínűleg nem lesz nehéz kitalálnia, hogy kinek hittem. Tovább persze nem érdemli ki a figyelmemet, ellenben feltölt kellő melankóliával. Shawn is megkapja az italt, bele is kortyol, azonban az arcára kiülő grimasz láttán nevethetnékem támad.
És ez jó? fintorog, a pultos felé int a vállán pihenő ruhával, de valamiét még odaszól. Ez szörnyű. nevetve nézelődik, így teszek én is. Ebből még három és utána táncolunk. Simán ki-bepörgetlek kettőtöket, simán. Táncoltok? mintha csak utólag kezdené érdekelni, hogy mi milyen hozzáállással érkeztünk.  Remélem, hogy igen. Elég bénán néznék ki ott magamban... És ezt nem hagyhatjátok. válla fölött hátra leskelődik a lehetőségeinkre. Belekuncogok a poharamba, bódítóan hat. Félig lehunyom  szemeimet, alig észrevehetően ringatózom a zenére, tetszik.  Ő táncolni fog. fogvillantós vigyorát félszemmel még elcsípem, különösebb reakcióval nem illetem, csak egy mindentudó mosollyal. Ha vezetni fog, ezer örömmel. Főleg, ha Antonia is segítségemre lesz, legyen.  Baby... énekelni kezd, mire magasra szökő szemöldököm alul kuncogva bököm oldalba a mellettem ülőt.
- Még lecsaphatod, hm? - suttogom nevetve, hogy csak ő hallja.

Antonia, my sweet darlin'


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 JaFVftH Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptySzer. 11 Okt. - 22:44

jen & shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Jól érzem magamat most Jennel és igazából azt sem bánnám, ha csak itt ülnénk a koktéljaink felett és elszórakoznánk a teóriákon amik éppen az eszünkbe jutnak. Hiányoztak a Staceyvel töltött ilyen programok és hálásabb nem is lehetnék azért, hogy most Jenniferrel így megvagyunk az első találkozásunk körülményei után. Nem vagyok olyan aki folyamatosan a társaságra vágyik és arra, hogy soha ne legyen otthon, de vannak napok amikor pont az ilyen helyzeteket preferálom. Egy nem túl zsúfolt helyet ahol szól a zene és kicsit elengedhetem magamat. Mert nem panaszkodom az életem miatt, hisz lehetne rosszabb is, de nincs így. Jól megvagyunk Nikkivel és ha Stace felébred, akkor teljes lesz az összkép. Addig is felszínen tartjuk a másikat és ott vagyunk egymásnak. Kell ennél több? De a két munka sokszor kimerítő és az otthonlét sem érződik pihentetőnek, így kell egy pár óra amit táncolással vagy szimplán idegenek között töltök, akiket talán azonos cél vezérelt ide, mint engem.  
Jókat derülök Jennifer felvetésén. Lehet azok, mert az ő észjárásuk még rajtunk is jócskán kifog. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne az életem, ha megtanulnám a profilozás fortélyait. Az étkezdében történő beszélgetéseim úgy 95%-a kevésbé tartalmazna kínos elemeket. De hát én az átlagot erősítem, átlag felfogással, így maradnak nekem ezek a felemelő társalgások melyek után szívem szerint a pultot fejelném. Remélhetőleg a felénk közeledő férfi nem lesz a statisztika része.  
- Azt hiszem szavadon foglak. - teljes odafigyeléssel hallgatom a tanácsait az önvédelemmel kapcsolatban. Vannak esetek amikor a táskám pántja már pont, hogy nem elég.  
A koktélomba kóstolás után kínálom szabad hellyel, ami mindkét oldalról bőven körülvesz minket. Akik jelen vannak azok a parketten tömörülnek vagy a biliárdasztalnál verik el kevés bevételüket és a korábbi csapat is már az éppen szóló dalra nyomul. Egyszer végighallgattam amúgy egy biliárdos fogadást. Szerintem egy éppen megtörténő katasztrófa nem annyira egyértelmű tragédia, mint amit ott azok művelnek, csak hát külső szemlélőként jobban észrevehető az ilyen. Attól meg mentsen meg a józan eszem, hogy közbe avatkozzak! Még a végén én lennék a hibás.  
Gondolatban megrázom magamat, hogy visszatérjek a jelenbe, mely magával hozza az együttérzést is ami az idegen irányába szól. Egy őszinte sajnálom bukik ki belőlem, de már viszi is tovább a témát. Én egyből és tiltakozóan a fejemet rázom erre. Pasit fogni? Ugyan! Azt se tudom hogyan kell manapság megszólítani őket. Szerintem Nikkinek előbb lesz valakije, mint nekem - természetesen csak ha én rábólintottam. Meg majd ha betölti a huszonegyet. Addig meg akaratlanul is példát mutatok neki a szingli státuszt illetően.  
- Gondoltuk meglepjük magunkat egy csajos délutánnal. - válaszolok, aztán pedig Jenre téved a tekintetem aki mintha kiszúrt volna valakit a jelenlevők között. Én is abba az irányba fókuszálok, de számomra nem ismerős ott senki, azonban nem én vagyok az aki hangot is ad a bennem megfogalmazódott gondolatoknak. Mert Shawn - mint ahogyan az nem sokra rá ki is derül - bátrabban hozza fel ezt a témát.
- Antonia. - mutatkozok be én is, de aztán újra Jent figyelem. Sok alkohol nincsen bennem, hogy ne vegyem észre az arckifejezését uraló változásokat vagy azt ahogyan a szavait kiejti. Tudom kire gondol, hisz nem is olyan rég jártuk körbe ezt a témát.  
Shawn úgy tűnik kedvre talált jelenlegi helyzetünkbe és táncra is invitál minket, én viszont nem tudok nem a mellettem ülőre összpontosítani.  
- Menj csak előre, aztán csatlakozunk majd mi is. - biztatom a férfit, hisz nem vagyok én olyan gonosz, hogy a kedvét vegyem ha már végre mosolyt tudott varázsolni az arcára. Natalia csak a fogadott testvérem, de nem viselném jól, ha bármi baja esne, ezért Shawn számára is kijár egy kis szórakozás.
Mihelyst ketten maradunk én Jennifer felé fordulok a székemen és a mutatvány közbe a pult szélébe is megkapaszkodom nehogy padló ölelés legyen a vége.  
- Mázlista, mert talán van esélye megmenekülni. - pillantok a táncoló alak felé, aztán vissza Jenre. - De most nem ő a fontos itt, hanem te. Jól vagy? - kérdezek rá aggodalommal a hangomban, mert az előbbi félreértés mintha nyomot hagyott volna rajta. - Mert ha nem, akkor kapom is a cuccomat és már lépünk is, aztán elpusztítjuk otthon a maradék tortát vagy amit szeretnél. - ajánlom fel, de komolyan is gondolom. Vele jöttem és nekem számít, hogy jól is érezze magát. - Nekem mindegy, hogy táncolunk Johnny Castlevel vagy sétálunk egyet a városban. Már az eddig megélt környezetváltozás is hasznosnak bizonyult, szóval ha most lefújjuk a dolgot, akkor se leszek csalódott. - teszem még hozzá, de most el is mosolyodok mellé. Nem ér annyit ez a hely, hogy ebbe ne egy csapatként működjünk.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyVas. 15 Okt. - 11:04


Antonia & Jennifer & Shawn

Whatever happened, I'm glad you're safe.
Bosszantó és fárasztó feladat megküzdeni a szívemből kiinduló ösztönös reakciókkal. Nyugtalanít, elbizonytalanít szerettem délibábja az elhatározásomban: ma este jól érzem magam. Mintha a fantom emlékeztetne rá, nincs rá semmi esélyem, hogy elrugaszkodjak a józanság talajától, nem jár a kikapcsolódás. A szívem hevesebb dübörgéséből máris tudom, kristálytiszta következtetés: nem a gyűlölet az elsődleges érzelem, ami felvillan bensőmben. Röhejes, tudom. Talán csak a lázgőzös italozás miatt, bár sejteném. Bármi is az oka, hogy látom őt, meg kell birkózzak vele. Rengeteg kilométer választja el tőlem, mantráznom kell, mégis egy részem, talán egy egészen apró részem őt akarná itt tudni. Szeretnék belebújni a sziluettjébe, egészen apróra kucorodva, elmondani, hogy mi történt Ameliaval, kérni, hogy karoljon át, hogy nézzük a város fényeit, vagy csak mesélje el, milyen napja volt, mintha mi sem történt volna. Biztosan a gyöngéd, folyékony érzelemmoderátor teszi ezt velem, de az egyetlen dolog, ami eszembe jut, hogy belefészkeljem saját körvonalam övébe. Nem zavarna, ha úgy tennénk most, mintha minden rendben lenne... Félmosolyra húzódik ajkaim vonala, szerencsére a társaságom emlékeztet rá, hogy a jelenben vagyok.
Rendben! hogy Antonia miért küldi előre, még csak nem is sejtem. Kérdőn figyelem, talán valamiféle női megérzése támad Shawn viselkedésével, megjelenésével kapcsolatosan? Bátorító mosolyt küldök a férfi felé, aki előbb barátnőm felé grimaszol, majd rám bök ujjával. De aztán utánam jönni! motyogja leöblítve trillázó nevetését a koktéllal, s már fel is pattan, hogy a táncosok közé vesse magát. Egészen olyan érzésem támad mellettük, mintha ezer éves barátságunk élné mindennapos, hetes pillanatait. Shawn, a támogató, örök laza, Antnonia a mosolyunk legfőbb forrása és talán a megmondó szerep is az övé, és valahol ott vagyok én is, aki igyekszik mindig optimista, odafigyelő lenni. Vállam felett Shawn után nézek, érezve némi sajnálatot iránta, hogy egyedül bóklászik fel az őrült hullámzók közé. Ez a bocsánatkérő pillantás hamar kacagová válik, ahogy célzottan felénk mutogatva kezdi el átéléssel kimutatni, milyen érzelmeket csikar ki belőle a zene ritmusa.
Lassan, lustán fordítom tekintetem a közben felém forduló Antoniara. Szemöldökeim enyhén megemelkednek, az utolsó kortyokat iszom. - Szimpatikus. - vállat rántok. Nem abban a tipikus női-férfi ebből még lehetne valami értelemben, inkább mint egy ember a másiknak. Nemtől függetlenül. A poharam feneke koccan a pult peremén, mikor rám terelődik a szó. Szemem sarkából a sokat nézegetett férfi felé lesek, a baráti köre bizonyára már figyelmeztette miattam. - Jól vagyok. - kihúzom magam, még egy mosolyt is sikerül kierőszakolnom magamból. Nem akarom elrontani az esténket és tényleg szeretném jól is érezni magamat velük. Hálás vagyok érte, hogy észrevette, változott bennem, rajtam valami. Hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt megmozdult a szenzor benne irántam. Hallgatom, amit mond és tudom, hogy jót akar nekem, nekünk. De azt hiszem ő és a drága Johnny megérdemlik, hogy megpróbáljak az a nő lenni, akivel jól érzik magukat, nem pedig az, aki miatt aggódniuk kell. Aki elrontja azt, amiért ide jöttünk. - Először is ebből kérek még egyet! - somolyogva bökök állammal az üres poharam felé, majd nevetve előhúzom a telefonomat. - És szeretnék egy képet is Samnek küldeni. A kollégám, akiről meséltem. Sosem hinné el, hogy... - tenyeremmel körbe intek. Ha megkapom az engedélyét, közelebb mozdulok hozzá, úgy készítek képet. Észre sem veszem, hogy a sarokba Antonia feje fölé még Shawn halovány alakja is betáncol. Nevetgélve küldöm el aztán, éppen csak a címet meghagyva a férfinak, ki tudja, ráér-e. Biztosan tetszene neki a hely és a társaság is... Közben ujjaim elkalandoznak a nevek között, hiszen az S után már nincs olyan messze W. Végül a helyére teszem a készüléket, zsebre.
- Köszönöm, hogy ennyire kedves vagy. Komolyan. Régóta nem volt velem szemben senki ennyire figyelmes... Sokat jelent, tényleg. - megérintem a felkarját, valahol egészen a vállán. - De a szívem szakad meg érte. - orromat felhúzva biccentek fejemmel Shawn magányosan ringó alakja felé. - Szóval? - a kezem Antonia felé tartom, felkérem. Bízom benne, hogy elfogadja és együtt csatlakozhatunk a táncos lábú harmadikhoz.
Hálásan köszönöm, hogy nem hagytatok beégni!  pár perccel később már a férfi mellett mozgok és bár egyáltalán nem érzem magam komfortosan, Shawn a tőle telhető legprofibb helyzetekbe, pozíciókba pörget bennünket. Lazán hölgyek, csak lazán! elnevetem magam, amikor felélénkül arcjátéka és nem csak nevetésekkel, de mindenféle gesztikulációval és színes skálán mozgó mimikával is bűvöl bennünket. Antonia, Shawn, a zene és a tömeg, a fények meg persze a bennem gőzölgő alkohol közös munkája, hogy valóban sikerül kikapcsolódnom, őszintén jól érzem magam.
- Én nem tudok táncolni... - nevetem el magamat, amikor sor kerül rá, hogy külön entitásokként is bizonyítsuk mire vagyunk képesek.
Ki igen? vállat ránt, legyint felém, majd úgy köröz körülöttünk, mint egy keselyű, mindenféle nevetséges helyzeteket teremtve. Hol hátát érinti valamelyikünkéhez, hol közénk fészkeli magát, játékosan kifigurázva a hölgyek mozgását. Megnevettetnek.

Antonia, my sweet darlin'


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 JaFVftH Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyHétf. 23 Okt. - 19:59

jen & shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Könnyen lehet, hogy az állandó túlgondolásom eredménye, de a legtöbb esetben kiszúrom hogyha valaki hangulatában változás állt be és most Jen esetében is ugyanezt érzem. A tekintete meg-meg állapodik egy tőlünk távolabbi társaságon és a későbbi válaszában benne van az, hogy egészen másra számított. Nem könnyű az ő helyzete, habár sosem voltam házas, de azt megértem milyen kötődni valakihez aki aztán egyik napról a másikra már nem lesz többé az életünk része. Amikor Cole elutazott nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna az akkor meghozott döntésemre. Nem voltunk együtt, de lehettünk volna. Minden esélyünk ott volt egy lapra feltéve a közös életünkhöz amiből én aztán nem kértem. Nem haraggal váltunk el, de a távozása betöltetlen hiányként élt tovább bennem. Többé már nem volt ugyanolyan a kapcsolatunk, mert a közénk ékelődött szakadék hosszabbra nyúlt, mint a fizikai távolság. Jenniferhez hasonlóan én sem egyszer hittem idegenekre, hogy Cole az. Nem egyszer vert hevesebben a szívem és töltött el a remény amiatt, hogy mégis valamilyen oknál fogva maradt még ha bizonyítékok szolgáltak az ellenkezőjére. Tudom milyen tehetetlenül sóvárogni olyan életért ami már nincs többé. Épp ezért sem vagyok hajlandó ilyen állapotban Jent a táncparkettre húzni vagy olyan helyzetbe kényszeríteni amit nem őszintén akar. Én ötletem volt, hogy eljöjjünk ide, de ez nem azt jelenti, hogy most már itt is kell örökre ragadnunk. Ha nem érzi jól magát az emlékei miatt vagy túl soknak találja a környezetünket akkor már itt sem vagyunk. Ezt viszont nem dönthetem el helyette így miután felteszem a kérdéseimet egyből el is hallgatok a válaszok érdekében. Mosoly suhan át arcomon az italt illetően és fel is  hívom pultosunk figyelmét újabb két ital érdekében. Ezután viszont teljes egészében Jenniferé vagyok.  
- Jófejnek tűnik, való igaz. Egyelőre nem hiszem, hogy bűnügyi statisztika válhatna belőlünk. – pillantok én is Shawn felé aki úgy tűnik kezdi meglelni a helyét a táncolók között. Kell is neki a kikapcsolódás meg ami eltereli a figyelmét a veszteségéről.
Gyanakvóan méregetem Jent és az ajkaimat elhagyó ühüm szavacskát is ugyanez a hangulat öleli körbe. Hinni akarok neki, de egyelőre nem tudom magamban lebirkózni az ellentétes érzéseket, viszont megpróbálom.  
- Még szép, hogy küldj neki! – ez a kérés nem tűr elutasítást és mikor előkerül a telefon egyből elviselhető pózba teszem magamat, hogy a legjobb oldalamat mutassam első közös képünkön. – Nehogy még a végén azt gondolja, hogy kitaláltad az egészet. Ha kell még egy táblát is tartok a nevével. – fűzöm hozzá jókedvűen, aztán elé tolom az újabb italát.  
- Ez remek..örülök, ha tényleg jól vagy. De azért rajtad tartom a szememet kisasszony! – mutatom neki két ujjammal miközben lemászok a székről és bevárom őt, közben pedig tekintetem Shawnra terelődik. – Gyerünk, pörgessük meg jól azt a parkett ördögöt!  

~

Jó pár végigtáncolt zenével és plusz egy-két koktéllal később pihenünk csak meg a biliárdasztal környékén. A telefonomra nézek rá hátha Nikki üzent valamit, de nem kaptam tőle semmit, így a készüléket vissza is csúsztatom a táskámba. Két nekünk idegen pasas még próbálja eldönteni melyikük nyeri a játékot én meg a darts tábla felé araszolok mielőtt olyat mondanék nekik amitől nagy bajba lennénk.
- Valaki beszáll? – a két cinkosom felé sandítok, aztán az egyik nyilat veszem el, majd hunyorítva mérem fel a falra rögzített táblát és dobok egyet. A nyíl hegye alig fúródik bele a táblába, az ajkaim pedig lekonyulnak erre.
- Ó, hát ez siralmas! Eddig valamiért az volt a meggyőződésem, hogy profi vagyok benne. – égnek emelem a tekintetemet, de nem adom fel ennyire könnyen. Kellően kifáradtam ahhoz, hogy most újra táncolni akarjak.
- Megmutassam hogy kell? – szól közbe oldalról az egyik biliárdos pasas, de az arckifejezéséből ítélve nem éppen a jószívűség vezérli.  
- Boldogulok. De ha annyira akarsz segíteni, akkor beállhatsz a darts tábla elé. Hátha ügyesebben megy majd a célzás. – mosolygok rá, de ez már annyira nem jön be neki. A haverja az aki meglöki a vállát és figyelmezteti, hogy inkább a játékra koncentráljon, mert sosem fognak végezni, így szerencsére nem leszek többé már érdekes.  
- Kár. Pedig úgy felkészültem. – lépek közelebb oda ahol Jen és Shawn vannak, majd kinyújtom a tenyeremet amibe a nyilak pihennek.
- Nos? – barna íriszeim egyszer egyik majd másik felé vándorolnak. – De megvárhatjuk a két banditát is, ha a biliárd jobban tetszik. Nekem kell most egy kis fellélegzés mielőtt visszamennék oda. – a férjemmel a táncolók felé biccentek. Már többen vannak mint amikor megérkeztünk, de most nem zavarnak. A pultnál lévő helyünk épp ezért már nincsen meg, de eléggé fel vagyok pörögve ahhoz, hogy ne tudjak most nyugton ülni.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyCsüt. 26 Okt. - 16:13


Antonia & Jennifer & Shawn

Whatever happened, I'm glad you're safe.
A dal utolsó taktusaira homályos tekintettel a pult irányába kezdek el dőlöngélni. Antonia aggodalmas, talán gondterhelt arckifejezéséből egyértelmű volt, hogy nem igazán érti a mögöttes szándékom, miért akarok maradni, de annyiban hagyjuk. Erőlködnöm sem kell, hogy megértessem vele, maradni szeretnék velük, itt. A szőke - jobb fényviszonyokban valószínűleg barna - hajú férfi, - aki némi rengést okozott belső vázamban -, mintha megérezné miféle kártevő ártatlan jelenlétével, mert bár a viháncoló banda hevesen gesztikulál, ő csak zavart mosollyal méreget bennünket. Többet nem nézek rá. Elhatározom, hogy csak és kizárólag Antonia és a hozzánk csapódott srác, Shawn társaságára fókuszálok. Az alkohol, ami lassan hatni kezd, mintha gombnyomás szerűen működne is bennem, határozottan mosolyoghatnékom van. Még Samnek is sikerül képet készítenünk, mi több, el is küldöm.
- Az sem lepne meg, ha rakétával a hátán robbanna be. - kuncogok. Sikerül elszakítanom tekintetem a névjegyzékről és a mellettem ülő finom fenyegetésére koncentrálnom. Somolyogva bólogatok, meggyőző éllel beszél hangjában. (Meg a hirtelen, egy húzóra legurított whisky is, amit nem tudom melyik percben kértem ki.)
- Értettem, főnökasszony. - ha már asszonyozunk. Nevetve, válasz nélkül fejezem be interakciónkat, hogy felzárkózzunk a magányosan előre küldött, táncos harmadikhoz. Belecsörtetve a tömegbe, kígyózó út vezet Shawnhoz, de amint elérjük ő helyet csinál, kényelmes teret biztosít hármunknak.

Jóval később kezdem már megbánni, hogy elhamarkodottan felajánlom a támogatásomat egy kis férfias búfelejtésben, mert nem tudom pontosan hányadik rövidet zárjuk Shawnnal, s hányszor meséli el ugyanazt a csalódást. Az összetört szívfájdalmát boncolgatjuk alaposan, mélyre ásva. Prue... A terem forog körülöttünk, amikor Antonia hívna játszani, csak legyintgetek. A férfi velünk meg csak vigyorog rá, mint aki a kérdést sem érti.
Még mindig nem értem, hogy jön ide a férjed... leolvad képemről a mosoly, ahogy lapos pillantásaim alul felnézek rá.
- Mi vagy te, valami béna médium? - felhorkantok, mire ő is nevetni kezd. Antoniahoz éppen ekkor beszél valami idegen fickó. Shawn úgy lódul meg mellőlem, mintha a lendület eléggé közel vihetné hozzá, hogy leverje mindkét fickót egy ütéssel.
Vagy oda is rángathatlak, faszfej. biztosan komoly helyzet áll fenn, mert látom, hogy milyen rémítő oldalbordát alkot Antonia mellé. Én mégsem tudok a komor harmadik lenni, elnevetem magam Shawn rugózásán. Aki viszont valószínűleg tényleg itt és most bizonyítaná, hogy nem viccel. Mégis kérdő ábrázata felém hamar megváltozik, gyomorból nevet. Nem érti min mulatok ennyire, de társul felém mutogatva Antonia mellől.
Mit nevet? vigyorogva néz Antoniara, majd együtt közelednek ismét hozzám. Amúgy meg nem vagyok médium, vagy mi a szar, te mondtad, hogy fel kéne hívni. tárja szét a karját, mintha ezzel a gesztussal emlékeztethetne rá. Lefojtok egy újabb nevetést, vicces, amikor értetlen és türelmetlen is.
- Szerintem jobb lesz, ha én nem dobálok semmit. - felteszem védekezően a kezeimet, bocsánatkérőn nézve hölgypartneremre. Úgy volt, mindig úgy van, hogy nem iszunk sokat...
Lemaradtam. értetlenül les Antoniara. Talán nem kellett volna minden felkínált italt meginnunk, Antonia tűnik a legjózanabbnak hármunk közül. Amennyit hömpölygő sziluettjéből láthatok, mert a kedélyállapot köszöni szépen, remekül homályosít.
- Adler? - olyan hirtelen fordulok a vállamhoz érő tenyér felé, hogy ha nem kap alám, valószínűleg el is borulok.
- Sam! - nevetek rá. Shawn egyik lábáról a másikra helyezi a súlyt, felveszik a szemkontaktust. - Sam, ők a barátaim, Antonia és Shawn. - amint sikerül féloldalt belekapaszkodni, integetek közöttük a levegőben, hogy megismerjék egymást.
- Örülök! Jó a buli. - jelenti ki, ha már kezeltek Shawn és ő, de valamiért már most az az érzésem támad, hogy holnap nem csak a másnaposság, de Sam gúnyos megjegyzései miatt is ki fogok menekülni az általunk ismert dimenzióból.
Határozottan. néz körbe, intőn oda bökve állával a biliárdos pasasnak, aki menten elkapja a fejét.
- Lehet, hogy egy kicsit többet ittam, mint... - suttogom, bár a zene mellett kiabálásnak tűnhet. Én sem tudom eldönteni, hogy Antonia, vagy inkább Sam felé értem a szavakat, s pontosan mit is várok tőlük.
- Ez történik, ha Adler felügyelet nélkül marad. - oldalba bököm, tudom, sejtem legalábbis, hogy ezért máskor mérges lennék, de most csak jól esik a törődése. - Hazaviszem a kisasszonyt, holnap korán kezdünk. - húzza oldalra a száját, látom a fintorát.
Ő a férj? búgja oda Shawn Antonia fülébe a kérdését. Miért, mik vagytok? kérdezi. Miközben a két férfi egymással beszélget, lehetőségem nyílik - bár nem túl stabil lábakon - Antoniát félrehúzni egy-két lépésnyire.
- Sam jól mondja, haza kéne menni, holnap reggel vár a munka... - nézek rá sajnálkozón, végig húzva tenyerem karján, hogy megfogjam a kezét. A közvetlenségem a vénáimban száguldozó forróságból ered. - Nagyon jól éreztem magam, tényleg! A vacsora veled, meg az italok is, a tánc... Nagyon jól esett. - motyogom nevetve, a kelleténél több "h"-val és "nagyon"- szóismétléssel.
- Elvigyünk? Vagy maradsz még Tarzannal? - ajánlom fel, kíváncsian fürkészve a tekintetét, őt, közben szüntelenül mosolyogva rá. Shawn bizonyára meghallja, mert középső ujja felém villan. - Jól vagy? Nem bánod, ha bontom a kört? - kérdezem kíváncsian, megszorítom finoman a kezét, mielőtt elereszteném.

Antonia, my sweet darlin'


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 JaFVftH Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyHétf. 30 Okt. - 22:01

jen & shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Szórakoztatónak találom ezt a váratlanul összeverődött kis hármas csapatot amivé összeàlltunk az itt tartózkodásunk során. Én már annak is örültem, hogy egy kicsit otthon hagyhatom minden aggasztó gondolataimat és kimozdulhatok egy másik felnőttel egy-két ital erejéig. Arról meg talán a pillanat hangulata tehet, hogy időközben elfelejtettünk számolni. Talán magunk miatt, talán azért, hogy támogatásunkat fejezzük ki Shawn irányába, akit a legpocsékabb körülmények sodortak ide. Ha Stacere gondolok nekem is kedvem lenne a pult mögé innom magamat vagy csak annyira zsibbadttá ahol nem érzem ezt a reménytelen sajgást a mellkasom környékén. Mert a gondolat nem enged, hogy megeshet nem ébred fel többé, én meg bele sem akarok gondolni egy pillanatra sem milyen lenne az életem nélküle. Gimi óta a legjobb barátnőm. Ismerjük egymás minden nyomorult vagy örömteli eseményét, mint egy nyitott könyvet amelynek fejezeteit már évek óta együtt írjuk, Nikki pedig itt-ott hagyja a kéznyomát a magunk mögött hagyott lapokon. Erre viszont nem gondolhatok, mert akkor ki se akarnék kelni az ágyból. Nikkinek viszont szüksége van rám, jobban mint valaha. Nem lehetek önző, még ha tudom mennyire is jól esne sokszor őszintén megélni mindent. Így Shawn indoka támogatásért kiált, mi pedig hol egy közös koccintással vagy tánccal adjuk ezt meg neki. Úgy tűnik minden végére ért zene után a figyelme a jelenre fókuszál a valóság alkotta futóhomok helyett amelyben minél többet mocorog az ember, annál mélyebbre süllyed benne. De nem ő az egyetlen aki vonzza a figyelmemet. Korábban Jen sem volt jobban, még ha nem is élt az ajánlatommal. Azonban a kifulladásig tartó figyelemelterelés az ő hasznára is válik, így én is elengedhetem a folyamatosan aggodalmaskodó tyúkanyó szerepet, hogy a ritmus olyan helyre vigyen, ahonnan sokszor nem is kívánnék visszatalálni.  
Miután félrevonulunk a parkettről én már nem vállalok be még egy italt. Valahogy haza is kellene találni, de még egyelőre a hangulatomat tekerte fel néhány fokozattal és nem vágta tönkre a tájékozódási képességeimet. Az első kettő után be nem áll a szám, a harmadik és a negyedik után jó kedvem van. Öt felett már a fába is belekötök, de azt a szintet csak Stacey meg Cole látta. Én azt mondom jobb is, ha ez ilyen szűk körben marad, mert a végén még magunkra uszítok valakit.  
A darts táblával szenvedek, mert azért az a dobás a játéktól jócskán távol áll. Jen és Shawn most kihagyják ezt a páratlan élményt, előbbit pedig még egy férfi is megközelíti. Már azon vagyok éppen, hogy a táskámba kapaszkodva behajtsam a korábban Jennifernek részletezett ígéretet, de még szerencsére előtte kiderül, hogy ő lenne az a bizonyos Sam akiről nem egyszer hallottam már. Bájosan integetek felé üdvözlésképp és egyensúlyomat egyik lábamról a másikra helyezem.  
- Szóval te vagy az. – mosolygok. – Már éppen be akartalak mutatni a táskámnak azzal a szöveggel, hogy hozzá.. – mutatok itt Jenre. -.. csak a testemen keresztül érhetsz el. – érzem mintha még lenne itt egy plusz szó vagy más megfogalmazás. – Nem úgy persze, nem ajánlottam fel magamat mielőtt félreértenéd. Olyan harcias stílusban. – magyarázok és tekintetem a pult és a kijárat között cikázik. Menni vagy maradni? Aztán dilemmámból Jen rángat ki, én pedig követem őt bármerre is haladjunk. Úgy tűnik számára itt ért véget a mai program, az én ajkam pedig sajnálatomat kifejezve először lekonyul.  
- Megértem, persze..és hé, én is nagyon jól éreztem magamat! – váltok gyorsan mosolygósabb verziómmá, mielőtt egy ölelésbe vonhatnám újdonsült barátnőmet, finoman megszorongatva őt közben. – Elkérhetem a telefonodat? Beírom a számomat..vagy megadtam volna már? Nem rémlik, de ha igen, akkor kétszer olyan biztos, hogy ott lesz. – nem csinálok ebből nagy ügyet, csak megvárom a kezembe adott készüléket – persze ha szeretné odaadni – aztán beírom a számomat a nevemet is odabiggyesztve mellé. – Bármire szükséged van, hívj fel nyugodtan vagy írj, amelyik kényelmesebb. Eljöhetünk megint táncolni vagy kitalálhatunk bármilyen más programot. A lényeg, hogy ne vessz el, oké? – adom neki vissza a telefonját, aztán a kérdésére a harmadik muskétás felé pillantok, majd intek neki. – Hé Shawny, tudsz biliárdozni? Az a kettő ott szánalmas és szerezhetnénk egy kis plusz pénzt magunknak. – ajánlom fel neki, de ha nem megy bele, akkor majd egyedül próbálkozom.  
- Maradok még egy kicsit, aztán én is szerintem hazaesek. Holnap kirándulunk a lányokkal és nem jól járok, ha nem hozom a maximumot. – fintorgok erre. – Pihend ki magad, drága és írj mikor hazaérsz! Te meg vigyázz rá! – figyelmeztetően bökök Sam felé és a legbájosabb mosolyomat villantom rá. Ó, szerintem mindannyian tudjuk, hogy én a légynek se tudnék ártani..





Jennifer Adler and Shawn Hawthorn imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyVas. 5 Nov. - 12:52




Antonia&Shawn with Jen
Words have power. Use them wisely.
Fogalmam sincs, hogy miért ragadok éppen mellettük, kivételesen nem célom egyiküket sem az ágyamba csalogatni. Bár olyan lennék, mint az öcsém volt: pimasz és gátlástalan, egy önző, szeszélyes bolond, akit csak a saját elégedettsége töltött el és fel. Örömmel élvezte, ha nőket alázhat és használhat a maga gyönyöre eléréséhez, nem törődve azzal, hogy milyen durva a lábnyom, amit rajtuk hagyni fog. Nem mintha nekem ne lett volna példa hasonló mentalitású viselkedésre, időnként kívánom is, hogy legyek ettől erősebb, töltsem fel az üres szobát a mellettem lévő nőkhöz hasonló, magányos szeretőkkel. Biztosan tudnék örömet okozni nekik, ahogy ők is nekem... De meddig? Meglehet, hogy elterveztem mindent, el is játszottam a gondolattal, hogy egyiket, vagy a másikat az este végén magammal viszem... De aztán a csilingelő nevetésük, ahogy pörgettem őket a táncparketten, vagy Antonia amazon természete, Jennifer kitartó törődése irántam illuminált állapotában, mert másról sem pofázok, csak Prueról, végül arra ösztönöz, hogy bármi áron: védeni őket, mástól, mindenkitől és saját magamtól is. Ez ki is rajzolódik, amikor pár faszfej Antoniaval kötekedik...
Jennifer illegő-billegő, ringatózó alakján nevethetnékem támad. A frissen megalakult csapathoz csapódó Sam figyelmét lefoglalja Antonia. Flörtölnek!? Antonia? Mi a - ? Szemem sarkából figyelem csak az arcát, közben én sem tudom miért, keresztül nyúlok a párhuzamosan zajló beszélgetésükön és az alkoholgőzben fürdőző, mosolygós nő kezéért nyúlok. Úgy tűnik nincs ellenére, lehet, hogy bárkinek a kézfogását elfogadná? Fogalmam sincs, mégis, ahogy megszorítja az ujjaim, széles mosollyal figyelek rá és elhiszem, hogy ez egyfajta néma válasz a részéről: nem, akárkiét nem.
- Mi? - szalad ki a faszi száján, mintha kissé értetlenül is pislogna hol Antoniara, hol rám. Jenniferről tudomást sem vesz, valószínűleg ő is látja, hogy nincs a józanság tetőfokán, hogy ebben a kérdésben kisegítse. - Ez az én szerencsém. Pedig reménykedtem benne... - a nevetése az, ami végül elválaszt Jentől, meg persze az is, hogy ő úgy dönt, Antoniaval folytatná a beszélgetést. Nem eltitkolt tervem volt felidegesíteni a férjet, már ha ő az?! Erre választ nem kapok.
A hölgy koszorú félre vonul, nekem pedig lehetőségem van alaposabban szemügyre venni Samet. Úgy tűnik, nincs ínyére a gyanakvó pillantásom. Karjaim mellkasom előtt össze is fonódnak. Bízom abban, hogy tényleg jól fog bánni a nővel, nem pedig valami rejtett pszichopata. Közöljem, hogy számos módon képes vagyok megkínozni, ha így tesz? Erősen gondolkodom rajta, nyelvem hegyére téved néhány igazán mocskos kifejezés...
- Az FBI. - vállat ránt és elkapja rólam a tekintetét. Mekkora szerencse, hogy képes vagyok megfékezni a nyelvemet. Néma nevetés tör ki belőlem, ahogy kékem megállapodik Jenniferen. Minden erőmmel igyekszem nem megadni magam a kísértésnek, hogy marasztaljam, közelebb édesgessem - szétsugárzik az egész testemben. Kiváló lehetőség lenne, apám, de még az öcsém is élt volna vele, végül csak mosolyogva bólintok. Nem tudom, hogy a gyengeségem miatt, vagy mert azt érzem, nem akarom őket bántani, végül önmegtartóztatásra kényszerítem magam.
Az kemény. egyértelműen nem csak a hivatásukra utalok, hanem arra is, hogy így összesodort bennünket a kibaszott karma. Vajon akkor is táncolt volna velem, ha tudja mi vagyok? Mire készülök? Hogy miért halt meg az öcsém? Megdörzsölöm a tarkómat, közben hallom, ahogy a hölgyek számot cserélnek, és hogy a rendezetlen külcsín miatt Tarzanként utal rám az ügynöknő. Kiszélesedik a mosolyom, megpihen rajtuk tekintetem.
Vigyázz magadra, Jane! középsőujjam felvillan felé, majd ha kinevette magát, tekintetem ismét Samén. Meg te is rá. talán nem elég fenyegető a stílusom, - jelen esetben nem bánom - mert csak nevetve indul érte, hogy aztán induljanak. Antonia kérdésére megingatom a fejem. Lehet, hogy nem én vagyok a biliárd-bajnok, de lopni kiválóan tudok... Az is egyfajta pénzszerzés, nem?
A háttérben lógva figyelem, hogyan búcsúzkodnak egymástól. Hazakísérem! kiáltok Jen után, mutatóujjammal a törpelányra bökve mellettem, mielőtt még azért aggódna, hogy magára hagyom. Eszembe sem jutott. Te is? ujjaimból fegyvert formálok, hogy nonverbálisan tegyem hozzá a kérdés további részét. Vajon ő is zsaru? Lehet, hogy nem ártana legközelebb azzal az egyébként nem mellékes információval kezdenem az ismerkedéseim, hogy éppen kihez van szerencsém... Tanulópénz.
Ő volt a férje? ha már eddig nem, most szeretnék válaszokat kapni. Bár visszagondolva csak nem flörtöltek volna egymással... Vagy? Szóval kihívjuk a faszfejeket? kérdezem mellé mozdulva. Félmosollyal figyelem, közben persze azon is gondolkodom, vajon van-e értelme annak, amit csinálok? Nevetséges, de jól esik Antonia mellett maradni...





I had a dream about you
Even when i know its just a dream, I try to live it as long as possible because its the only place where I find you telling me you love me...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Shawn Hawthorn
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 4a21e2c10c096467ed5e12ecfced5e713cae1bc6
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 211387a72bcbe3ac71ab3d3ddedaf6465860d027
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 Tumblr_inline_ptidy6tbmx1wobdgo_1280
"It is the things we love most that destroy us."
★ idézet ★ :
You can never plan the future by the past.
★ foglalkozás ★ :
[error]
★ play by ★ :
Aaron Taylor-Johnson
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 36d9c3de73f7397b8c918c9648ceb7320fee67c1
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptySzomb. 11 Nov. - 0:42

jen & shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Csak kapkodom a fejemet a környezetemben zajló beszèdfoszlányok között, hogy logikai értelmet nyerjek belőlük, de egyelőre még várat magára a felzárkózás. Ahhoz túl szórakozott vagyok most, de ettől eltekintve még felfogom, hogy Jennifernek Sam megérkezésével véget is ért a program. Szerettem volna hogyha marad még egy keveset, de megértem miért nem tett így. Gondolom a korábbi kis félreértés az ismeretlen pasival felkavarta annyira, hogy ne tudjon annak érzésétől olyan könnyen megszabadulni. Sajnos ilyen dolgok nem működnek csettintésre, pedig sok esetben én örülnék ennek a legjobban. Ha valami nem tetszik csak jelzek két ujjam találkozásával és bamm, már meg is szűnt a probléma vagy az érzés kavalkád melyet az követ.  
Jen távozásának pillanata jobb esetben nekem is visszavonulót jelentene, mégis az elvártak ellen döntök és maradok még egy kicsit, hogy a harmadik fél idegein táncoljak. Vagy azokén akik korábban oly annyira segíteni akartak nekem. Minek az nekem? Nagy lány vagyok én, megoldom, aztán ha mégsem akkor sem őket fogom megkérni rá. Legalább öt másik itt tartózkodó emberre tudnék rábökni akiket segítségül hívnék ilyen esetben és ők ketten nincsenek közöttük. Nagy meglepettségemre nem értetlenkedik egyik sem, így ha ezek után még bénázok is egy-két kört a darts táblánál akkor az csak legyen az én gondom. Majd egyszer valaki normálisan megtanítja. Addig viszont van más terep is ahol ki lehet velük szúrni és amelynek ötletét azonnal fel is ajánlom Shawnnak. Nem hiszem, hogy a táncot most erőltetnem kellene és a pultnál sem szeretnék ücsörögni. Nem tudnék csak egy helyben malmozni, mert úgy érzem mocorognom kell valamerre vagy csinálnom valamit. Egészen valószínűnek tartom azt is, hogy mihelyst elkényelmesednék már rögtön az alkohol kifejtené jótékony hatását és gondolataimba veszve nyöszörögnék meg nem történt múltamért. Akkor innen aztán kis kanállal se kaparna fel senki sem.  
Integetek még a két távozónak majd lassan és gyanakvóan Shawn felé fordulok amikor kijelenti, hogy hazakísér.
- Te tudod hol lakom? – hangom tiszta megjátszott pánik és gyanakvás keveréke, karjaim magam előtt fűződnek össze és úgy nézem őt. Aztán lassú vigyor váltja fel eme kettőst. – Csak ugratlak. – lököm meg finoman vállát aztán a félbehagyott kérdést meg a mellé csatolt Activityt próbálom értelmezni. Aztán leesik.  
- Oh..Ó. – először csak tagadólag és gyorsan megcsóválom fejemet. – Én nem. Nincs az a hülye aki nekem fegyvert adna a kezembe. – kuncogok röviden. Nem tudnám azt csinálni, mint Jen ahogyan azt neki is több ízben és korábban kifejeztem. Ahhoz túl nyuszi vagyok meg sokszor egy érzelmi roncs is. Valószínű nem tudnék jó döntéseket hozni hogyha a pillanat azt kívánná. – Bármi is hangzik el itt engem köt a.. – elgondolkozok. - .. az új ismeretségre vonatkozó titoktartás. – bököm ki végül amikor megfogalmaztam mit akarok. Persze ha kiderülne, hogy egy sorozatgyilkos akkor nem biztos az, hogy ennyire nyugodtan vagy diszkréten kezelném a dolgot. Nagyon remélem, hogy ez nincs így, mert annyi dolgom lenne még. Ott van Nikki sulis projektje, a kirándulás, a munkák. Nem érek rá még meghalni sem.
Shawn kérdésére csak megrázom a fejemet.  
- Gyorsan összeadtad őket, de nem. – válaszolok, de ennél több információval nem látom el. Ez olyan amit Jen bizalmasan osztott meg velem, én pedig nem fogom mindenkinek átadni. – Mehetünk! De remélem tudsz gyorsan futni, mert lehet ez lesz annak a vége. – grimaszolok egyet, de azért ennél határozottabban indulok meg az említett irányba. Nem mutatunk félelmet, sem más érzelmet. Azért most hálát adok a józan eszemnek, hogy nem valami magas sarkú mellett döntöttem.
- Hé, elférne egy játék erejéig még két plusz ember? – érdeklődöm mire mindketten felénk fordulnak. Egyik aki korábban is megszólított most ugyanúgy átveszi a szószóló szerepét a társa helyett.
- Ha már ilyen szépen kéred.. – vigyorog, én pedig sóhajtok egyet erre. Helyben vagyunk.  
- Fogadnál is? – ekkor már a másik felé fordul aki csak vállat von, majd kihúzza magát. Úgy tűnik meg is van ki az erő meg ki az ész a csapatban.  
- A korábbi dartsos mutatványod után simán. – találja meg ő is a hangját. – Mellékesen megjegyezve ő Louis, én meg Victor. – mutatkozik be.  
- Bernadette és Orlando. – találok ki valamit gyorsan, az utolsó név említése közben pedig Shawn felé tekintek. Elsőre a Rodrigo ugrott be, de az azért mégsem passzolna hozzá annyira. Az igazi nevünket meg csak nem àrulom el.  
- És mit nyerek ezzel Bernadette? – vigyorog Louis. Egy időpontot a fogorvosnál, ha tovább célozgat.  
- A puszta jelenlétemet. Előbb annyira jöttél volna segíteni. A mi nyereményünk részleteit meg majd Orlando megosztja veletek. – bököm oldalba a mellettem állót, hogy segítsen ki közreműködésével.  






Shawn Hawthorn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyKedd 21 Nov. - 17:43




Antonia&Shawn
Words have power. Use them wisely.
Nem bánom, hogy magunk maradunk, helyette valamiféle örömfélét érzek, hogy egyáltalán valahogy még maradunk. A forró pára lecsapódik koponyám falaira, de még a köd alól is érzékelem, milyen hatással van rám a társaság: határozottan jóleső. Elfeledteti velem, miért bóklászok a környéken, mint egy cél- és végnélküli lény. Megtaláltam a Stellát. Innentől már könnyű lesz teljesíteni apám kérését: megölni az öcsém gyilkosát. Olyan világi dolgokkal nem szokás errefelé foglalkozni, hogy megérdemelte-e, mert a vér az kötelez... És egyébként is, elrontaná a napját, ha ez a történet lezáratlan maradna. A Hawthorn birodalom fejének már pedig nincsenek döglött aktái. Az sem lepne meg, ha valami ocsmány örökkévalót készítene a holttestéből, csakhogy megmaradjon az emléke: az emlékeztető...
Én pedig ahelyett, hogy előre vinném az ügyünket, idegen hölgyekkel táncolok, felszedem őket és megpróbálok udvariasan birtoklóvá lenni, elijeszteni mindenkit, aki szemet és, vagy kezet vetne rájuk. Mert egy önző fasz vagyok, akinek szüksége van valamire, ami az övék. És ameddig csak lehet, magamhoz láncolom kettejüket. Később persze a helyzet fokozódik, amikor kiderül, hogy a léleksimogató, korán okán bölcs és szívfájdalmakkal maga is elcsúfított Jennifer hová tartozik, és gyűlölöm a gondolatát, hogy megfordul a fejemben, miféle javakat szipolyozhatnék ki belőle...
Megfékezem a vénáimból irányító nedűt, megálljt parancsolok és elengedem. Nem azért, mert gyáva vagyok. Öltem már hivatali személyt, bár az FBI macerás. Nem tudom eldönteni, mi szegi lelkesedésem és hátráltat a csilingelő hangú törpillához, de mellette maradok. Antonia alakját figyelem, milyen bátran a közelembe mozdul. Felbátorít és pörget, hogy az lehetek itt, aki egy másik életben lehettem volna...
Mi? összehúznak arcizmaim. Segít a gondolataim biztonságos mederbe terelni, hogy kérdez, beszél hozzám. Jelenbe kerülök és ettől minden más a háttérben ragad. Lenézek rá, igazán alacsony hozzám képest. Azt jól is teszed. fogvillantós mosollyal nézek utána.
A következő szavai megnyugtatnak, tudálékos és mindentudó somolygással nézek rá. Valóban, helyes énkritikája van. Nem volna szerencsés nézni, hogyan hadonászik egy automata gépfegyverrel a kezében. Oldalra húzom a szám, bólogatok, mintha tőlem is távol állna az a világ... Bár így lenne... És lám az ember értelme fejlődött, s az első találmánya a fegyver vala... grimaszolva rázom meg a fejem, nemleges irányba. Aztán persze sikerül olyasmit mondania, amivel megrengeti biztos álcám. A pillanat töredéke alatt villannak fel képek arról, hogyan is mondjam el, valójában mi vagyok, ki vagyok, miből élek... Vajon akkor is kedvére lenne a társaságom? Ahg, ne bízz meg az idegenekben Piros. ő is pórul járt a farkassal. Azt a mesét mindenki ismeri, vagy csak nekünk volt kötelező darab? Bennem pedig pláne nem bízhat... Ez az első lecke, amit meg kell tanulnunk. Ezek szerint neki is. Elfordítom a tekintetem róla, valahová Jenék után nézek.
Antonia válaszát hallva grimaszba torzul a képem. Nem volt szimpi a csávó. morgok magamban. Ezt nagyban befolyásolja az is, hogy a hozzá hasonló, önjelölt, két lábon járó célpontokkal nem vagyok kibékülve. Pedig te bejöttél neki. ezt már csak úgy mellékesen vetem oda. Követem őt, s bár szorosan hozzátapadok, tekintetem a két pasason legeltetem. Futni? Miért kéne elfutnunk? értetlenül lesek rá, súgva a kérdésem a közelségre való tekintettel. Tökéletesen tudok csendesen kommunikálni, ez is egy a csodálatos képességeim közül...
Karjaim összefésülöm mellkasom előtt, valahol a májam tájékán. Rosszallóan fürkészem a csávókat, egyáltalán nem szimpatikus arcok. De minden rosszban van azért valami jó, ha rosszul sikerül az este, tudom, hogy hol találok élő, feszültséglevezetésre alkalmas célszemélyeket. Helyeslőn bólogatok, épp csak a szemem sarkába lesem Antonia után, mikor Orlandoként mutat be. Vajon ez az álnév valamilyen romantikus pornóregényből jött?
Ha mi nyerünk, vesztek egyet abból... mutatok át a tömeg fölött, a pult felső polcán több oldalról megvilágított italról. Fogalmam sincs mi az, de értékesnek tűnik... Azonnal észrevettem, amikor beléptem ide. Valószínűleg egy vendég ajándékozhatta a kócerájnak.
Hölgyeké az elsőbbség, ugyebár. hátra húzom vállaim, hogy ettől szélesebbnek tűnjön a mellkasom. Ellentmondást nem tűrően szerzem meg a kellékeket, hogy egy kacsintás kíséretében gyönyörű csatlósom megkezdhesse a játszmát...





I had a dream about you
Even when i know its just a dream, I try to live it as long as possible because its the only place where I find you telling me you love me...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Shawn Hawthorn
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 4a21e2c10c096467ed5e12ecfced5e713cae1bc6
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 211387a72bcbe3ac71ab3d3ddedaf6465860d027
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 Tumblr_inline_ptidy6tbmx1wobdgo_1280
"It is the things we love most that destroy us."
★ idézet ★ :
You can never plan the future by the past.
★ foglalkozás ★ :
[error]
★ play by ★ :
Aaron Taylor-Johnson
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 36d9c3de73f7397b8c918c9648ceb7320fee67c1
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyKedd 28 Nov. - 18:48

shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Eleget ittam ma már ahhoz, hogy a hangulatom kicsit oldottabb legyen, de ahhoz még keveset ami meggondolatlan hatással lenne a tudatomra. Nem is akarom ezt a szintet elérni, mert azt a másnapom bánná és Nikki nem kezelné jól az egészet. Talán még ki is szúrna velem, hogy ha már a következményekkel kell élnem, akkor azt maximálisan éljem meg. Nem hibáztatnám, mert meg is érdemelném. Elég felnőtt vagyok már ahhoz, hogy ne engedjem el annyira magamat amik a kötelességeim rovására menjenek. Így Jennifer távozása után megígérem magamnak, hogy ennyi volt és a felesleges energiáimat inkább a biliárdba vezetem. Tudatában akarok lenni a tetteimnek már csak a többi játékos miatt is és Shawnt sem ismerem annyira, ami miatt hirtelenjében az életemet bíznám rá. Jó arc ez tény és eddig inkább volt velünk, mint ellenünk, de az alap gyanakvásom belül nagyon erős érvekkel vitázik velem, nekem pedig nincs más lehetőségem, mint hallgatni rá. Ma nincs kedvem ahhoz, hogy tragikus hír legyek a késő esti híradóba.
A számat most előszeretettel jártatom, de az még nem biztos, hogy bármi értelmes is kiszökik onnan a külvilág felé. Bár fejben annak tűnik, de Shawn visszakérdezése megingatja ennek valószínűségét. Most nem tudom eldönteni, hogy én vagyok ennyire totálkáros vagy ő sincs már a helyzet magaslatán, mert a tekintetéből leszűrve úgy jön le mintha éppen egy más gondolatsíkon kalandozna. Magamban azért diszkréten kiegyezek az 50-50% eséllyel és így már kevésbé siralmas a dolog.  
Az leesik, hogy felfedezte Jennifer mi is valójában, de a rám utaló feltételezését nevetségesnek érzem. Mégis miből gondolhatta? Amúgy ha nem éppen a fegyverrel buknék el, akkor a magasság teszten, mint amikor a vidámparkokba felmérik, hogy eléggé nagyra nőttél-e már a hullámvasúthoz. Létezik egyáltalán ilyen az ügynököknél? Fogalmam sincsen, de mivel nem készülök annak így ez nem is akkora lényeg.  
- Dehogy bízok! – húzom ki magamat büszkén mintha ez akkora emberi eredmény lenne. – Amíg az ellenkezője be nem bizonyosodott, addig tuti nem. Sokszor még utána sem, de az már egyéni defekt. – vonom meg vállamat és nem megyek bele jobban ebbe a témába.  
Magasba szökik szemöldököm az ügynököt illető véleményeit illetően.
- Miért? – kérdezek vissza egyből. – Mondott valamit? – kíváncsiskodok tovább, mert észrevettem, hogy volt egy kis közös pillanatuk a távollétünkben. – Én annyit nem beszéltem vele, hogy véleményezni tudjam. Vagy viszonozni az érzéseit, ha ezt már így megállapítottad.. – furán is nézek rá emiatt. – Te ilyen jó emberismerő vagy? – kérdezek rá mellékesen. Valami hasonlót korábban Jennifernek is feltettem és magam sem tudom miért érdekel ez ma ennyire. – Mert akkor te leszel ma a titkos fegyverem. – teszem össze gyorsan a képet mielőtt visszakanyarodnék az előbbi témához. – Nekem a pasas semleges volt. Nem jutott eszembe a szó. – hümmögök egyet, ha már így elhatároztam magamat emellett. Ahhoz jobban fel kellett volna őt mérnem vagy két szónál többet váltani vele. És amúgy sem azzal a céllal jöttünk ma ide, hogy valakit haza is vigyek. Eleget bonyolítom én magamtól az életemet, nem kell hozzá még egy utas.
Feldob most annak a ténye, hogy a két unszimpatikus alak beleegyezik egy közös játékba. Bár a kinézetük vagy a viselkedésük most a legkevesebb, mert engem jobban foglalkoztat a biliárdozás, ők meg úgy tűnik már egy jó ideje csak állnak itt, mintha érzelmileg kötődnének az asztalhoz. Fel is vezetem nekik a dolgot miután abbahagytuk ezt a béna ismerkedési dolgot és még át is adom a terepet Shawnak..vagyis Orlandonak, hogy kiválassza mivel akarja majd lenyúlni a két jómadarat. Az én tekintetem is a pult feletti rész irányába villan és legszívesebben elkuncognám magamat erre, mert tuti nem olcsó ott egyik ital sem. Ó, most emelkedtek csak igazán komolyra a tétek, mert annak kiérdemléséhez nagyon jónak kell lennünk. Utoljára azt se tudom mikor játszottam már, de azt tudom, hogy Staceyvel voltam és egészen belejöttünk a végére. Már csak ki kell csomagolnom azokat az emlékekkel teli poros dobozokat és kicsit jobb esélyekkel indulunk.
A kezdés most engem illet amit a másik három részéről érkező várakozás követ. Bevallom kissé zavar ez a túlzott figyelem, de lerázom magamról, hogy a koncentrációm ne kalandozzon el és arra figyeljek, hogy legalább egy előnyt szerezzek magunknak. Elhelyezkedem és a fehér golyót meglökve össze is jön, de a folytatásban már nem leszek ennyire szerencsés, így az ellenfeleink következnek. Kialakítunk egy rendszert, hogy mindig amikor valamelyikünk elhibázza akkor a társa folytatja.  
A golyók fogyatkozásával úgy tűnik az előny a mi oldalunkon áll és emiatt Louis húzza is rendesen a száját, én viszont egészen jól szórakozok ezen. Victor közben rendelt mindannyiunknak egy sört, de az enyém bontatlanul áll és át is passzolom a morcosnak.
- Hátha egy kis életkedved lesz tőle. – nem érkezik szellemes megszólalás Louis részéről csak elkapja az üveget helyette, én pedig Shawnra nézek, mert most éppen ő következik.
- Meglesz az Orlando. – biztatom őt, de ha nem is nyernénk akkor sem érdekel, hisz nem ígértünk semmit nekik cserébe. Azért az az ital tuti jól jönne most a társaságomnak.






Shawn Hawthorn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyHétf. 18 Dec. - 22:42




Antonia&Shawn
Words have power. Use them wisely.
Jól teszed. Szeretnék élharcosa lenni annak, miért is, végül elvetem az ötletet. Egy hétköznapi, átlagos srácnak mégis milyen aggályai lennének?! Bizalom... kölcsönös megállapodás, ahol mindkét fél felelősséget vállal szavaiért és tetteiért, ezt mondták. Mégis, mintha az én világomban nem lenne olyan ember, akit felelősségre vonna bárki, akivel találkozna az a bizonyos következmény, a karma és cimborái. A részegen kacagó arcok között megfontolom, hogy megsúgom, miért fontos ez nekem ennyire... Talán lehet barátságot építeni olyan emberrel is, aki a múltban megkérdőjelezhető, de a jelenben - legalább egy szintig - elfogadható. És talán éppen Antonia lehet az, aki elfogadna. Aztán mégis terelek, mert tudva azt, hogy barátságának másik fele hivatásos személy, akivel valószínűleg mindig komolyabb, erősebb kötelékük lesz - és nem fogja visszatartani semmi attól, hogy elmondja, ki is volt az a Shawn... csalódottá tesz, hogy ezúttal sem érzem magam az első opciónak, mint választási lehetőség. Nem mintha kellene, de valljuk be, egy szobában kezelni egy ügynöknőt egy maffia taggal, nevetséges ötletnek is...
Egy megcsalós sztori az alapja? kérdem, pofátlanul fittyet hányva rá, hogy mennyire érezte lezártnak ő a témát, mikor defektnek nevezte. Idegenek vagyunk egymás számára, néha pedig adhat biztonságérzetet, hogy olyan dolgokról is cseverésszünk, amit olyasvalakivel, akinek a véleménye, ítélkezése ténylegesen számít, nem tehetnénk meg... Számomra a szabadságot jelenti, hogy nincs közös múltunk.
A zsaruvér. vállat rántok, ahogy tenné bárki más is a helyemben. A következtetéseiről nem akarok tudni. Sam egyetlen hibáját az jelentette, hogy ügynök, de ez Jenniferről is elmondható. Részemről pedig - azt hiszem érthető okokból - jobb, távol tartanom magamat tőlük. A furcsálló tekintetét kinevetve rázom meg a fejem, amitől a leengedett, enyhén kócos hajam körbe lengi a fejem... Láttam, hogy nézett. vállat rántok. Nem kell elhinnie nekem, hogy értek hozzá, mert nem igénylem a hitelességet. Elég, hogy tudom. Titkos fegyver? Pasit fogjak neked, vagy mi? szinte érzem a fejem fölött vibráló kérdőjelek tömkelegét. Azt szokás mondani manapság, hogy ne válogassunk, vagy nem? fülsüketítő, mennyire tökéletes hanghordozással vagyok képes lemásolni apám kiejtését is. Az öcsém halála óta nem akar kerítőt játszani, melyről egyébként sem akarok hallani. Előbb költözöm a bolygó másik oldalára, mintsem engedjem beleszólni ilyen intim ügyeimbe... Nem érdekel a felhozatal, sem a báj, vagy a belbecs - amiről olyan előszeretettel képes beszélni - egy olyan sötét világban, amit mi élünk. Nincs helye nőnek, vagy szerelemnek mellettem, de még érdekről sem akarok hallani. Elutasítom. Elég kemény lecke árán értettem meg azt, mit jelent valakit igazán a bizalmadba fogadni, és ha Prue nem lett volna elég, itt van Stella. Az öcsém akármekkora seggfej is volt, ennyi komoly biznisz után méltatlan a nő általi halála... Kapott volna inkább egy golyót a fejébe, még az is elfogadhatóbb lenne. Én a magam részéről maradok inkább a kényelmes légyott-okban. A zavartalan szex és élvhajhászat tökéletesen kielégíti a biológiai szükségleteket, kémiaiakra nincs szükségem... Volt szerencsém hozzá, azóta sincs rá gyógymód.
A játék közben elhangzanak tréfásnak vélt fenyegetőzések, unszolás és drukkolás. Részemről persze nem mind ártalmatlan.., de ezt sem a hölgynek oldalamon, sem a két bájgúnárnak nem árulom el. A sörrel valamennyire lekenyereznek, nehezményezem az ötletet, hogy később rajtuk gyakoroljak önuralmat, meg aztán dolgom is akad, amikor éppen tőlem várnak el teljesítményt. Nem hibáznak a kezeim, arra képtelenek... Lebukni nem szeretnék, egy hiba belefér alapon rontok. Minden körben próbálom az abszolút véletlen szerencsést alakítani.  
Kezdem sajnálni Önöket, uraim. az utolsó találatot mellé ütöm. Victor izgatott, Louis már kevésbé. Nekem pedig ki kell húznom magam, ahogy átadom a helyemet. Antonia mögé húzok és nevetve feddem meg. Most komolyan, honnan jött ez a hülye név? szembe fordulok vele, derekammal az mellettünk lévő elválasztónak támaszkodom. Onnan nézek a nőre. Rokon? Szomszéd? Egy soha be nem teljesült szerelem? iszom le a sörömet, miközben hallgatom. Victor ismét  elrontja - egészen korán, ezért Bernadette következik.
Utolsó kör, jól sejtem? kérdezem leengedve a sört magam mellett. Louis dühödt tekintetéből semmi más nem jut eszembe, csak hogy kedvét lelné, ha a fejemen összetörhetné a sörös üveget - de kár lenne a nedűért, igaz? Veszíteni tudni kell... nézek lesajnálón rájuk. Egyébként mi lett volna a jutalmatok? érdeklődöm, talán el is vonhatom a figyelmet Antoniaról. Biztosan könnyebbséget jelent, ha nem liheg három férfi a nyakába, miközben koncentrálna... Csakhogy Louis szavai nem éppenséggel úriemberhez még egy ilyen bűzös, legalja mocsarában sem elfogadott - főleg, ha olyan nőről beszél, aki velem van. A jutalom tárgyává avanzsálja a mellettem lévő nőt és egyáltalán nem rest megsúgni, milyen módon...
Mit mondtál? eltűnik kezemből a sörös üveg is, de egyelőre nem mozdulok.





I had a dream about you
Even when i know its just a dream, I try to live it as long as possible because its the only place where I find you telling me you love me...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Shawn Hawthorn
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 4a21e2c10c096467ed5e12ecfced5e713cae1bc6
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 211387a72bcbe3ac71ab3d3ddedaf6465860d027
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 Tumblr_inline_ptidy6tbmx1wobdgo_1280
"It is the things we love most that destroy us."
★ idézet ★ :
You can never plan the future by the past.
★ foglalkozás ★ :
[error]
★ play by ★ :
Aaron Taylor-Johnson
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 36d9c3de73f7397b8c918c9648ceb7320fee67c1
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptySzer. 3 Jan. - 19:12

shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Bólintással válaszolok Shawn kérdésére amikor a megcsalás felől érdeklődik, de ennél több szót vagy percet nem kívánok pazarolni az ilyen erkölcsű emberekre, akik ily módon táncolnak ki egy kapcsolatból. Manapság viszont úgy tűnik túlságosan is elrugaszkodott elvárás az, hogy valaki normális legyen. És bár örülök amiért ezt követően elterelődik a téma, mégis túl hevesre sikeredik a fejcsóválás a részemről amikor újra a pasik kerülnek előtérbe.
- Dehogy is! – jelentem ki gyorsan. – Viszont néhány alakkal szemben nem árt majd az ilyen képesség. – ugyan ennek lényegét csak akkor érti meg igazán, ha megismerjük a kiszemelt játékpartnereinket.
- Te csak tartsd be nyugodtan ezt a bölcs mondást, én köszönöm szépen, de maradok továbbra is a válogatós énem. – mosolyodok el ezen. – Nincs nekem arra elég kapacitásom, hogy bárkivel összejöjjek csak azért, hogy elmondhassam nem halok meg egyedül. – vallom meg ezt a nyílt titkot Shawnnak. Inkább leszek egymagam, mint valakivel úgy, hogy ne unatkozzak.  
Nem nagyon vallanám magamat lázadó típusnak, bár szívem szerint gondolkozás nélkül orrba vernék bárkit aki naivnak nevez, de ez inkább az alap természetemből fakad, mint a világ iránti tiltakozásom miatt. Nem tudom miért, de ez a jellemző az idegeimre megy és egyből arra késztet, hogy ne legyek már annyira kedves. Abból a tinédzserekre jellemző időszakból amikor is legnagyobb szórakozásom a felém szegezett kérések elutasítása reményeim szerint meg már rég kinőttem, de ettől még nem vetem meg a szórakozás bármilyen formáját amelynek okán egy kis időre elengedhetem magamat. És bár Jenniferrel érkeztem ide, mégis most Shawn társaságában igyekszünk biliárd tudásunkat megcsillogtatni a két mamlasszal szemben. Már korábban sem voltak szimpatikusak és meg kell valljam ez a közelükben eltöltött idő alatt sem változott. Bár az egyik sokkal rosszabb és a megjegyzései sem segítenek rajta, még ha ő valami felszedési stratégiának is szánja őket. Semmi izgató nincs abban, ha valaki ennyire nyíltan kifejezi mit tudna veled csinálni. Most emiatt mit vár? Ugorjak ki a bőrömből amiért legalább eljutott az állati ösztönök szintjéig vagy tapsoljam meg őt? Hisz az ilyen kijelentéseken kívül ezidáig egy értelmes mondat sem hangzott el tőlük. Bármi is a terve, csak még jobban lehangol mintsem felkelti az érdeklődésemet. Ettől még a játék szórakoztató, főleg ha a versenyszellem eluralkodik rajtam és motivál, hogy mi nyerjünk. Megmondani nem tudnám mikor játszottam utoljára, de ahogyan a játék halad úgy mintha kezdenék én is belerázódni ebbe – a másik kettő legnagyobb bánatára. Szerintem Patty kitér a hitéből, ha elmondom neki, hogy kimozdultam egy nővel és három férfivel zártam az estét. Persze azért kiegészítem majd részletekkel, mert nem áll szándékomban kedves szomszédomat az őrületbe kergetni. Annyi mindent köszönhetek neki, hogy meg sem érdemlem őt. Ő persze mindig azt mondja, hogy neki ez nem teher és nagyon kedvel minket, de sokszor mégis úgy érzem túlzásokba esünk olykor mennyire szükségünk van rá. Ezek után miért is hálálnám meg őt egy ilyen kijelentéssel? Legfőképp azután, hogy nem egyszer osztotta meg velem mennyire örülne neki, ha valami rendes férfi mellett kötnék ki, akivel végül majd családot alapíthatok. Ilyenkor mindig csak elmosolyodok, mert mi mást mondhatnék? Azt nem venné be, hogy az én társam eltévedt vagy hogy azért nem talál rám a lelki társam, mert a saját lelkemet rég eladtam Moralesnek. Ebben a témában Patty egyáltalán nem ismer viccet. És ha most végignézek a jelenlegi társaságomon akkor azt kell mondjam, egyikre se adná az áldását. Bár Shawn tűnik innen a legnormálisabbnak, de ettől még körüllengi őt valami sunyi aura mely arra figyelmeztet, hogy azt se higgyem el amit kérdez. Nem is kell, hisz a mi történetünk csak pár óráig és csakis ezen falak közé szól.  
A játék egészen szorosan alakul és egy pillanatra felmerül bennem, hogy kiszökök amíg nem figyelnek. De aztán az a fene nagy büszkeségem úgyis visszalökdösne az épületbe és addig ott is tartana, amíg méltó ellenfél módján nem vállalom az ötletem következményeit. A vereséget is el kell viselni, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem ebben a helyzetben. Itt csakis egy végkifejlet lehet és vagy Shawn vagy én, de megszerezzük magunknak.  
A kérdése nem lep meg, sőt szinte már számítottam rá. Mégis most a feltételezései halk nevetésre késztetnek.  
- Egyik sem. Tegnap Karib-tenger kalózai ment a tv-be. – vallom be egy nagy mosollyal az arcomon. Persze ha így sem érti szívesen elmagyarázom neki, de talán csak nem kell. És amúgy is el kell ezt a magyarázatot tolnunk, mert az utolsó kör következik, vele együtt pedig én. Összeszedem magamat és ki is zárom a körülöttem lévő mocorgást, beszélgetést vagy bármi egyéb zavaró tényezőt. Veszek egy mélyebb levegőt és miután felmértem az esélyeimet nem is húzom tovább az időt, mellyel egy újabb pontot zsebelek be magunknak, ezzel pedig a nyertes címet is.
- Ez az! – tartanám fel két kezemet Shawn felé egy csapj bele odabökésével, de ez elmarad, mert valami feszültséget érzékelek a levegőbe. Louis arcán bárgyú vigyor, Victor csak puffog magában valamit, Shawn viszont egyáltalán nem boldog.
- Jöttök nekünk a nyereményünkkel. – egyszer az egyik pasas majd a másik felé nézek, aztán Shawn közelébe araszolok.
- Mit művelt megint? – érdeklődöm, mert úgy érzem kimaradtam valamiből.  
- Csak elmondtam ki lett volna a nyereményünk. – a fejével felém bök. – De ha már így alakult akár osztozh.. – nincs ideje befejezni, mert felkapom Shawn még megmaradt sörét és azzal a lendülettel Louis képébe öntöm, az üveget azonban nem teszem le.  
- Te kis.. – morogja, miközben kikerülöm őket. Ezután Shawn felé fordulok.
- Én léptem. Jössz? – kérdezek rá, majd már szedem is elő a telefonomat, hogy minél előbb taxit hívjak magamnak. Louis még morog valamit, amitől szorosabban markolok rá a kezemben maradt üvegre.
- Ha követni mersz a fejeden töröm szét. Még hogy osztozkodni..! – Victor sétál most a haverja felé és valamit a pultosról beszél és távolabb húzza tőlünk, én meg megindulok a kijárat irányába. Egy percig sincs kedvem tovább itt maradni.  






Shawn Hawthorn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyKedd 16 Jan. - 23:17




Antonia&Shawn
Words have power. Use them wisely. +16
Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy tudni akarom, mire célozgat a mellettem lelkesedő nőszemély. A rövid ismeretségünk elég alapot biztosított számomra, hogy megismerjem mennyire szenvedélyes, heves jellem. Bár egyáltalán nem ezt terveztem... Az egész világot megszűntetem magunk körül és leredukálom a feladatkörömet arra, hogy hazajuttassam épségbe - miután kiszórakozta magát. Ha az alkohol gőze nem is nyomja el teljesen mindazt, ami vagyok, de legalább segít úgy tenni, mintha nem én lennék... Nevetve csóválom meg a fejem, megadón emelve fel mindkét karom. Számíthat rám, jelzem nonverbálisan kommunikálva felé. A következő kijelentésébe egy kissé meghajlik alattam a biztos talaj. Nincs időm jobban átgondolni, tudom, hogy Prue illatát érzem, de hiába kapom irányába fejem, sehol... Beleszédülök, olyan gyorsan forgatom a fejem.
Azt hiszem, hogy nem értünk egyet... a kékem örvénylik a tömegben, az ismerős vonások után kutatva, pedig tudom, rég semmi esély rá, hogy újra lássam. Inkább leszek bárkivel, mint ne legyek senkivel megállapodnak szemeim rajta. Lehetséges, hogy én gondolom rosszul, vagy éppenséggel egyikünknek sincs igaza. Meglehet, hogy nem is kell, hogy legyen... Tudom, hogy a szívem helyén kísértő szellemmel nem tudok boldogulni egyedül, kell az elterelés, a felejtésre csábító érintés és a boldogságot idéző hallucináció. Megtörténhet, hogy valaki erősebb érzéseket generál majd a mellkasomban? Vagy ennyi próbatétel után már fel kéne adnom? Az a nagy kár, az elkeserítő ebben az ocsmány dologban, hogy olyan nővel - még - nem találkoztam, aki képes lett volna kiüldözni őt a fejemből. És amíg ez nem történik meg, addig marad ez a szerencsétlen állapot...
Később azon kapom magam, hogy meglehetősen jól sikerül megfeledkezni a bánatomról. Antonia szenvedélye, ahogy a nyereményünkért küzd, bennem is felkorbácsolja a lelkesedést. Minden tőlem telhetőt megteszek, bár megnehezíti a dolgomat, hogy ez a két pöcs minden homorító mozdulata közben a szeme sarkából vizslatja, mintha élve fel akarnák falni. Megsemmisül a jókedvem és csak az horgonyozza le a józanságom, hogy ne lőjem szét a fejüket itt és most mindenki szeme láttára, hogy sikerül a bájos Bernadettenek elvonni a figyelmemet a hirtelen dühömről...
Akkor te miért nem lettél Elisabeth? Vagy lehettem volna Jack! féloldalas mosollyal búgom utána, mert máris tovább lendül, hogy az utolsó kört letudja. Még a rajtam felejtett nevetés utórengéseit érzem a vállaimban, amikor a két seggfej újabb, undorító tekintetén kapom rajta őket. Elgondolkodom azon, hogyan oldhatnám meg azt, hogy a mellettem buzgón, bájosan játszó nő ne sérüljön meg, amikor agyon ütöm ezt a két faszfejet...
Mintha olvasna a gondolataimban, pár pillanattal később a közelemben van. Egymáson morzsolgatom az ajkaimat, nem tudom, hogyan mondjam el neki azt, amit hallottam... Még a felém készült pacsiról is lemaradok, olyan hévvel koncentrálok a sarkaim lehorgonyzására. Kartávolságon kívül vannak, de a körülöttünk lévő üvegek bármelyikét feléjük hajíthatnám... Tudom, hová kell szúrnom, hogy létfontosságú szerveket érjek, erre felkészítettek. Amire nem készültem fel az, ha a nő az oldalamon nem a hátam mögé bújik, hanem elém rongyol. Az italát Louis képébe önti, amitől gyomorból előcsal belőlem egy nevetést. Éles, igazi kurjantás követi. Elégedetten figyelem, bár az, ahogy az üveget szorongatja magamhoz térit. Pótcselekvés, kapaszkodó? Bármit is jelent, fél törzsemmel elé húzódok.
Máris! felelem Antonianak, de nem mozdulok utána. Egyrészt, mert a patkányok tartoznak neki, másrészről igazán viszket mindkét öklöm. És tesz egy szívességet a bunkó, újra pofázni kezd, hogy elégedett, de sötét mosolyt villantva felé léphessek. Hiába Victor igyekvése, ez a meccs már előre le lett írva.
Várj meg kinn! bízom abban, hogy elég indulattal és ellentmondás nem tűrő hangszínnel mordulok a lányra ahhoz, hogy azt tegye, amit kérek tőle. A következő percben ugyanis Louis ökle már a hasamban matat... Nincs időm Antoniat terelgetni. Érzem az ütés erejét, de közel sem annyira, mint amit elvárt volna tőle... Az oldalamra köpöm a nevét. Hogy én mennyire örülök ennek jelentem ki, de a zenétől lehet nem is hallja. Nem is kell neki. Pár perc múlva egymásba gabalyodva fekszenek. Louis tárcájából elveszek mindent, amit ott találok, hogy az elnyert italunkkal keressem meg Antoniat...


A hideg az arcomba csap, de mégis kellemesebb, mint a benti forróság. A zene elhalkult és nyilvánvalóan a biztonságiakkal is meg kellett beszélni a történteket, ennek ellenére, vagy éppen emiatt én (amatőr) akadály nélkül távozhattam. Odakinn futólépésben üldözöm Antoniat a vélt irányba... Bárhol találok rá, az első, hogy a szemeim végig futnak rajta.
Nem sérültél meg? az elsődleges. A káoszban nem láttam, merre, hogyan jutott ki. Ha a két seggfejnek volt még haverja... Sosem bocsátanám meg magamnak, ha nem vettem volna észre, hogy baja esett. Tessék nyújtom át az italt, amivel lógtak neki. Önként és dalolva vette meg a barom, hogy kifejezze, mennyire sajnálja, amiket mondott azt persze inkább nem teszem hozzá, hogy tényleg, kibaszottul sajnálni fogja, hogy éppen ezt a lányt választotta zaklatása tárgyává. Holnap, amikor a belső vérzései miatt mozogni sem fog tudni... Az ott a tiéd? bökök állammal a tőlünk nem messze lelassító autóra. Remélem nem okoz számára kellemetlenséget, ha vele tartok. Eltökélt szándékomban áll így tenni. Nyomós érvelésre lesz szüksége hozzá, hogy lebeszéljen... És megjegyzem, akkor is követném. Árnyékként mögötte maradok, amíg be nem zárja maga mögött az ajtót.





I had a dream about you
Even when i know its just a dream, I try to live it as long as possible because its the only place where I find you telling me you love me...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Shawn Hawthorn
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 4a21e2c10c096467ed5e12ecfced5e713cae1bc6
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 211387a72bcbe3ac71ab3d3ddedaf6465860d027
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 Tumblr_inline_ptidy6tbmx1wobdgo_1280
"It is the things we love most that destroy us."
★ idézet ★ :
You can never plan the future by the past.
★ foglalkozás ★ :
[error]
★ play by ★ :
Aaron Taylor-Johnson
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 36d9c3de73f7397b8c918c9648ceb7320fee67c1
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptyKedd 30 Jan. - 11:15

shawn& antonia
'Every girl needs a good friend
...and a glass of wine
Nem különösen jeleskedem az ilyen játékokba, de olykor megkísértem a szerencsémet. Ez is egy ilyen alkalomnak ígérkezik amire Shawnnal és a két ismeretlennel együtt készülünk. A hangulatom már rég nem azon a ponton túl van ami megakadályozhatná, hogy ne ugorjak fejest egy ilyen kihívásba, ami nem kicsit pörgeti fel az agyamat. Nem vagyok adrenalinfüggő, sem olyan aki minden sarkon a veszélyt keresné csakhogy elkerülje az unalom, de olykor jól esik nem az elvártak szerint cselekedni. Mint például kibújni a felelősség alól vagy tenni valami hülyeséget, amiért okolhatom magamat, ha éppen egy értelmesebb szakaszomba vagyok. Legtöbbször úgyis ezt az énemet részesítem előnybe, aki összeszedett és helyén van az esze, ha az élet akadályokat gördít elé. Ettől még nem válik ennek fenntartása kevésbé nehezebbé vagy fárasztóbbá. Az ilyen pillanatok vagy amikor éppen úgy hozza, hogy táncolni tudok kicsit visszaadnak valami pluszt, amit sokszor úgy érzem kezdek elveszíteni magamból. Anya szerint addig nincs baj amíg tudjuk kik vagyunk, a mit akarunk része meg amúgy is képlékeny. Én sokáig tudtam mit akarok, de nélküle sok minden után az életembe egy hatalmas kérdőjel került. Mostanság ez inkább fordítva van.  
Nem tudhatom biztosra a nyerésünket, de azért a remény ott él bennem emiatt. Meg se kérdeztem a két tuskót mit akarnak majd cserébe, mert egy részem nem lát más lehetőséget, mint győztesként kijönni ebből a helyzetből. Persze, ha ez nem jön be, akkor még mindig felvehetjük a nyúlcipőt, hogy elkerüljük a ránk eső részt. Hisz ezt az ajánlatot már az elején is közöltem vele, mint esélyes végkifejletet.  
Valamiben egyetértünk Shawnnal, valamiben nem, de ez nem mutatkozik meg a játék közben amivel mondhatni jól haladunk. Ő másképp vélekedik a párkapcsolat témát illetően, de nem egy tapasztalataink vannak, így ez nem is okoz meglepetést. Ha ő így érzi rendjén, nem az én tisztem kioktatni őt erről és nem is akarom. Ettől még nem zárom ki, hogy okozhatnak számomra meglepetést, de nem is ez tölti ki minden gondolatomat.  
A név elmagyarázása után egyszerűen vonok csak vállat a visszakérdezésére, azonban egy halvány mosoly csak kirajzolódik arcomra.  
- Ugyan! Még a végén összeteszik és rájönnek, hogy kamuzunk. – alig feltűnően biccentek az ellenfeleink irányába, a hangomból is visszavéve. Megtanultam már, hogy sose szabad lebecsülni senkit sem és ez talán rájuk is igaz.  
A vége felé már elég szoros lesz az állás és egy pillanatra el is bizonytalanodom. Talán most kellene időt kérni és tisztázni a nyeremények részleteit, hisz innen még visszatáncolhatunk. Lehetne döntetlen és mindenki megy a maga útján. Azonban egy részem csak nem engedi, hogy ilyen könnyedén feladjam és Shawnnal sikerül végül bezsebelnünk azt a győzelmet. Ezután viszont olyan gyorsan válik feszültebbé a hangulat, ami korábban még nem volt ennyire sűrű és szinte késsel vágható. Hirtelen nem is értem mi történik amíg magam meg nem bizonyosodok a pasas nem igazán titkolt szándékairól. A felháborodottság kevés lenne jelzőként arra amit magamban érzek amikor meglendítem felé az üveg tartalmát és mielőtt bármit is reagálhatna már meg is lódulok kifelé egy kezemben az üveggel, a másikkal meg a telefont tartva a fülemhez. A kezem enyhén remeg amikor bontom a hívást miközben kilépek a friss levegőre melyet egészen eddig észre sem vettem. A szívverésem ütemét a fülemben hallom vissza, de az üveget még mindig úgy szorítom, hogy az ujjaim enyhén elfehérednek. Nem vagyok meglepődve az elhangzott szavaktól, ettől függetlenül még nem fogom tűrni, hogy így kezeljenek. A kint töltött percekben többször is az ajtó felé nézek vagy éppen a közeledő kocsikat, hátha meglátom a számomra ismerőset, de egyelőre még nem mozdulok a helyiség elől.
Nem sokkal később nyílik az épület ajtaja, én pedig már emelném feljebb az üveget, de Shawnt meglátva a kezem visszahanyatlik eredeti pozíciójába, a kérdésére pedig nemleges válaszomat kifejezve megrázom a fejemet.
- Nem. Jól vagyok. – szavakban is megerősítem ezt. – Te? – kérdezek vissza egyből miközben a felém nyújtott italra fókuszálok amit Shawn szavainak ellenére biztosan nem boldogan fizettek ki.  
- Gondolom. – jegyzem meg, aztán visszatolom felé. – Legyen a tiéd. Még dolgoznod kell a hihető sztorin. – mellékesen és némi szórakozottsággal figyelmeztetem őt, de egyből visszahúzom magamhoz a kezemet, majd közben egyik lábamról a másikra helyezem az egyensúlyomat. Felkavartak a bent történtek és most csak arra vágyom, hogy otthon legyek a lakásomban Nikkivel.  
Shawn szavaira én is autó felé fordulok és lassan bólintok egyet. A taxi felirat ugyan hiányzik róla, de bárhol felismerném Luna kocsiját.  
- Felhívtam a munkatársam..barátnőmet. – félig neki, félig magam elé mondom ezeket a szavakat amíg elénk nem húzódik a kocsi, Luna pedig egyből nyitja is ki az anyósülés felén lévő ajtót.
- Neked miért van a kezedben sörös üveg? – ez az első kérdése hozzám, majd int egyet köszönésképp Shawn felé. – Tudod mit? Majd elmondod. Beszállás mindkettőtöknek és induljunk. Téged hova vihetlek? – teszi fel a kérdést Shawnnak, én pedig beülök előre és egy pillanatra nyugodtabban fújom ki a levegőt amikor becsukom magam mögött az ajtót.  
- Lunette vagyok, de szerintem lejön miért probléma ez, szóval csak Luna. – nyújtja hátra a kezét bemutatkozóan mielőtt elindulhatnánk. A szemeimet behunyva húzódok lejjebb az ülésemen és kizárok minden kellemetlen gondolatot.





Shawn Hawthorn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 092de00665878a8c97fed1ef7fc69828039bba96
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 69313a889a6f7f7ae78807f9f4c4b0ba706c6607
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 61156db3e56016c67862aa9f67ab43c22e472d04
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 EmptySzer. 14 Feb. - 10:36




Antonia&Shawn
Words have power. Use them wisely. +16
Női nevek telítik el a koponyámat... Prue, Stella, Jennifer és végül Antonia. Utóbbi iránt hirtelen feléledő ösztöneimre hallgatok, mintha lenne értelme. Apám valószínűleg fegyvert fogna a halántékomhoz, amiért nem ejtem rabul a lányt. Könnyedén a vállamra dobhatnám, senki nem venné észre, ha... Szikrák pattognak az idegvégződéseimen. Tele van az éjjel sötét ígéretekkel és veszélyes kezdetekkel... Különös fintora van a sorsnak, hogy pont rám szórja a hős megmentő szerepét, miközben pont olyan vadász vagyok, mint a hátra hagyott két barom. Csak más. Körültekintőbb. Fegyelmezettebb, minden, amit már kölyökként a részemmé építettek... Egy szörnyeteg. Hozzám képest - talán Antonia nem is sejti -, amatőrök. Biztosra veszem, hogy az álcám olyan jól sikerült, hogy a félelem meg sem közelítette az oldalamon... Undorodom magamtól és attól is, amire a hozzám hasonló férgek képesek. Én is egy voltam közülük... Ismerem a módszereiket.
Spontán érzések emésztenek, amikor látom, ahogy ott ácsorog magányosan... Kibaszott könnyű volt megkedvelni őket - talán csak mert erre volt szükségem, talán nincs is rá magyarázat. A rengeteg szörnyűség alatt én is ember vagyok, vagy valami ahhoz hasonló tákolmány. Betudom ennek a védelmezési szándékot, ami forr a bőröm alatt. Minden lépéssel egyre közelebb kerülök hozzá, aggodalmasan mérem végig, bántotta e valaki. Ha igen, akkor azt hiszem, hogy még lesz egy kis dolgom, mielőtt folytatom Stella terrorizálását.
A hirtelen felém lendített üveg után nézek, ami még a tenyerében van. Nem hiányzik, hogy véletlenül megvágja magát, mást, bárkit. Egyébként sincs szüksége már rá - itt vagyok, semmi baja nem eshet, de hagyom, szorongassa, ha szükséges.
Kutya bajom előveszem legkedvesebb, féloldalas mosolyomat. Nem úgy tűnik, hogy most kicsattanó örömmel fogadná a társaságomat, ezért nincs ínyemre, hogy humorizáljak. Jól tudom, hogy a két faszfej milyen helyzetbe kényszerítette volna később, ha egyedül van, vagy ha az az ostoba ötletük támad, hogy követni akarják. A létezésem minden morzsája kétségbeesetten vibrál, rezeg a belső vázam, ha tudná... Dühtől izzó szemekkel nézek vissza a hátam mögötti épületre, majd onnan vissza a nőre előttem.
Számít? kérdezem meghökkenést játszva. Lepillantok az italra, amit nem fogad el. Szeretném megmondani, hogy több tucat, ennél nívósabb ital vár még rám... Helyette csendes bólintás után vissza veszem, mintha beletörődnék a dologba. Szó sincs erről, becsempészem a táskájába, vagy az ablaka alá. Mindegy, de nem marad végérvényesen nálam.
A közeledő autóra siklik érdeklődő pillantásom, majd vissza rá. Okos lány. Velem sem marad tovább kettesben, megértem, bölcs döntés. Apró bólintás tőlem, közelebb megyek a járműhöz, követem őt.
Biccentek a barátja felé, majd becsukom az ajtót Antonia után. Én nem mondanék semmit, mert fogalmam sincs, mennyit akar megosztani vele, bárkivel arról, ami történt. Antoniaval ellentétben nem szállok be, csak az ablakra bökök, engedje le. Arra támaszkodva, benyújtom a nőnek a megnyert italt.
Köszönetképpen hajolok be annyira, hogy az italt Luna kezébe adhassam, majd visszahátrálok. Ebből a szögből ő már nem, csak Antonia láthatja az arcomat. Barátságos mosollyal nézek rá. Én maradok, csak őt vidd haza Luna... enyhén görbítem gerincem, belássak rá , Shawn vagyok fogvillantós vigyorgás, még intek is mellé. Hálás vagyok, hogy érte jött és elviszi. Biztonságban lesz.
Tudom, hogy rosszul sikerült a vége, de azért örülök, hogy megismertelek távolabbi tenyeremet az autó tetejére teszem, azon támaszkodva nézem őt, még egyetlen perc erejére Komolyan lágyulnak vonásaim, ahogy hátrébb lépek az autótól. Figyelem, megjegyzem az arcát, hátha leszek még olyan szerencsés, hogy újra összefussunk. Antonia mellett az az érzése támad az embernek, hogy legyőzhetetlen és boldog... Nekem legalábbis az utóbbi órák azt jelentették, többet nevettem, mint az elmúlt években bármikor...
Vigyázz rá! mutatóujjamat felfelé tartom az ég felé. Ha a búcsúzás megtörténik, még a járdán ragadok. Utánuk nézek, megpróbálom felidézni, mi történt, hogy történt és, hogy most hogyan tovább... Mielőtt vissza mennék a lakásomra, még van egy kis dolgom. Felhajtom a fejemre a kapucnimat és elindulok...





I had a dream about you
Even when i know its just a dream, I try to live it as long as possible because its the only place where I find you telling me you love me...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Shawn Hawthorn
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 4a21e2c10c096467ed5e12ecfced5e713cae1bc6
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 211387a72bcbe3ac71ab3d3ddedaf6465860d027
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 Tumblr_inline_ptidy6tbmx1wobdgo_1280
"It is the things we love most that destroy us."
★ idézet ★ :
You can never plan the future by the past.
★ foglalkozás ★ :
[error]
★ play by ★ :
Aaron Taylor-Johnson
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 36d9c3de73f7397b8c918c9648ceb7320fee67c1
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Jen & Toni - What a difference a day makes
Jen & Toni - What a difference a day makes - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jen & Toni - What a difference a day makes
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
» dakota & toni
» When karma makes you swim | Mathias & Abby
» chaos makes the muse - Kira & Marco
» Kian & Rora | practice makes perfect

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: