New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 1 rejtett és 63 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:36-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:11-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kian & Rora | practice makes perfect
TémanyitásKian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptySzomb. Szept. 28 2019, 00:25
Kian & Rora
Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time
Tisztán emlékszem rá, hogy gyerekként még egészen más miatt szerettem a színpadon állni, mint most, huszonkét éves fejjel. Akkor még izgatottsággal töltött el, hogy a szüleim ott vannak valahol a nézőtéren és engem figyelnek, sőt egyenesen büszkék lehetnek rám. Apám talán kevésbé, őt mindig is nehezemre esett - és jobb híján egészen a mai napig is nehezen sikerül - lenyűgözni. Mindig izgultam, sőt néha már-már egyenesen rettegtem a fellépések előtt, mert attól tartottam, hogy talán elfelejtem a szöveget és beégek milliónyi ismerős ember előtt, akiknek a gyerekei később mind kigúnyolhatnak miatta az iskola folyosóján.
Ma már sokkal inkább élvezem a felkészülést, ami megelőz egy-egy előadás sorozatot. Az énem tökéletességre törekvő része persze rettentő elégedett, amikor napról napra újabb, hibátlan előadást tudhatok a hátam mögött. A próbák azonban valahogy mindig rejtenek magukban valami mást, valami napról napra változót és szórakoztatót, ami nem csak hogy a csapat összekovácsolásában segít, de olyan emlékeket termel, amelyekre hatvan éves koromban is szívesen gondolok majd vissza.
Az egész élményt teljesen új megvilágításba helyezi azonban az a mondhatni innovatív megoldás, ami mellett Kian és én döntöttünk, miután felajánlottam. Mégpedig hogy néhány estét nálunk tölt, amíg megbarátkozunk az új darabunkkal és segítünk egymásnak felfedezni a karaktereinket. Nem mondhatom, hogy mindenféle hátsószándék nélkül vázoltam fel neki az ötletet, hiszen hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem akarom őt lenyűgözni. Ugyanakkor meg az is igaz, hogy már körülbelül nyolc éves korom óta berögzült nálam, hogy igyekezzek lenyűgözni mindenkit magam körül. Kian valahogy mégis más. Nem pusztán azért, mert kollégák vagyunk, és színészként csodálom a tehetségét, ami a színházi világban kevésbé jártasak számára is már első alkalommal nyilvánvaló lehet. De az a helyzet, hogy ha már nagyon őszinte akarok lenni, úgy érzem annak, hogy az elmúlt ki tudja hány alkalommal együtt kaptuk meg a színház aktuálisan terítéken lévő darabjainak a főszerepét, kell, hogy jelentsen valamit. Mármint... Csak úgy értem, hogy ha nem lenne közöttünk valamiféle kémia, akkor sokkal nehezebben menne akármelyik szerep egymás mellett, igaz?
- Egyébként ha esetleg éhes lennél, rendelhetünk is majd. - Szólalok meg, amikor Kian visszatér a helyiségbe. Én is, és gyakorlatilag a családom összes többi tagja is biztosította már őt a megérkezése óta afelől, hogy nyugodtan érezze otthon magát nálunk. Olyannyira, hogy Philip még be is ugrott, csak hogy megbizonyosodjon róla, hogy a volt szobája vendégfogadásra alkalmas állapotban van. Habár sokszor képtelen vagyok eldönteni, hogy harminckét éves fejjel Ő éppen mikor lakik itthon és mikor rendelkezik saját lakcímmel. Mindenesetre végül a szüleinkkel együtt Ő is úgy döntött, hogy a nap további részében mondhatni nyom nélkül felszívódik - habár a szüleim azzal köszöntek el tőlünk, hogy a ma randinapot tartanak és majd valamikor érkeznek.
- Tudod, egy ideje gondolkozom már a szerepemen... - Felhúzom az egyik lábamat a fotelre, amiben eddig is üldögéltem, így szinte félig törökülésbe helyezkedve, ölemben a színdarab, papírra vetve és lefűzve, az aktuális oldalon tele a kézírásommal. - És fogalmam sincs hogyan vihetnék bele valami újat. Mert oké, női főszerep, tudjuk. De úgy érzem ennek ellenére is... Szóval nincs benne kihívás...? - Igyekeznem kell, hogy sikerüljön megtalálnom a megfelelő szavakat, amelyek leírják mindazt, ami a fejemben kavarog. Azonban ez nehezebb feladatnak tűnik, mint gondoltam volna, és a bizonytalanság nyomán még a nevetés is előtör belőlem.
- Bár gondolom Te még nem éreztél hasonlót. Mióta ismerlek, konkrétan csak tartalmas szerepeket kapsz. - Amik tele vannak kihívással. Mint ez a néhány nap is számomra, hogy ne áruljam el magamat lépten-nyomon. Mert hiába szeretnék rákérdezni, hogy vajon Kian is érzékeli-e a közöttünk feszülő dolgot, úgy érzem, ha nem jó az időzítés, akkor születésétől kezdve halott ötlet lenne az egész.

que pretendes | remélem tetszik szívecske |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyCsüt. Okt. 24 2019, 13:46

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

- Bocsi, mindjárt jövök – szakítottam félbe a próbát, majd rögtön elindultam kifelé, hogy megtámadhassam a mosdót. Lényegében már vagy húsz perce szorongattam a golyóimat a kezeimmel, de szegény lány annyira meg akarta beszélni a dolgainkat, hogy egyszerűen csak nem volt szívem otthagyni a rögtönzött kis próbánkat. Kellett egy kis idő, amíg lényegében realizáltam, hogy ettől függetlenül képtelen voltam felfogni a kérdéseit... Viszont csak nem hagyhattam ott a dolgot öt perccel az érkezésem után.
Én magam megértettem, hogy miért tart a szereptől, hiszen valamennyire osztottam a nézeteit. Attól függetlenül, hogy már volt közöm a Dzsungel Könyvéhez gyerekkoromban, én magam nem éreztem jelenleg jónak a kondiciómat egyetlen zenés darabhoz sem. Bár táncolok valamennyit – általában egy két számot vállalok csak, mert az lényegében elég pénzt hoz az úgy nekem – de egyáltalán nem voltam mostanában túl aktív. Elhagytam az edzéseimet, mert azok a darabok, amiket most vittem inkább beszélgetősek voltak, meg alapvetően nem kívántak olyan erőnlétet, amit egy táncosabb darab. Szóval jelenleg hiába fut három előadásom is, pont nem egy Hosszú út az éjszakában féle darab fog rendben tartani fizikailag.
Még csak a héten kezdtük el a Dzsungel könyvés próbákat, és egyelőre nem is merntek feltétlenül jól se nekem, se Rorának. Pont ezért is döntöttünk úgy, hogy talán otthon is kéne foglalkozni a dologgal egy kicsit. Alapvetően nem vagyok olyan szinten maximalista, mint ő – szerintem nincs még egy ember, aki az ő ambícióival bírna – és nem is szeretek a próbáimon kívül is a darabokkal foglalkozni, de ez most nagyobb falatnak bizonyult, mint amire számítottunk.
Miután végre sikerült összekapnom magam, valamivel magabiztosabban lépdeltem vissza a szobába, hogy újra a teljes figyelmemmel fordulhassak a lány felé.
- Volt valami olyan kérdésed, amire esetleg nem válaszoltam? – mosolyogtam rá szerényen, miközben a kezembe vettem a saját szövegkönyvemet, amivel nagyon foglalkozni még nem volt időm, de hála az égnek van még időm memorizálni a részeimet. Nagyjából a feléig jutottam el, és húztam alá pirossal a saját szövegrészleteimet. Lényegében egész eddig a dalokra próbáltam koncentrálni, improvizálni még mindig tudok, ha valamit elrontok. Sokkal inkább koncentrálok a próbák elején a dalokra és a táncra, szöveget magolni otthon is tudok.
- Amíg nem te főzöl, számomra okés a rendelés – pimaszkodtam vele egy kicsikét – Viszont majd mindenképp lépjük meg a dolgot, mert neked sem ártana felszedned valamennyit. Túl energikus a darab, nehéz másfél hónap elé nézünk majd, amikor már színpadon is produkálni kell, és a próbák sem lesznek túl egyszerűek.
Nem mintha eddig kimaradtak volna bármelyikünk számára a zenész darabok, de ez egy kicsit más. Alapvetően nem túl egyszerűek a táncok, dinamikusak a dalok, meg az egész cselekmény csak pereg, nem túl lassú lefolyású a sztori, ezért is aggódom mind a kettőnk erőnléte miatt... Ha pedig Rora megint ráveszi magát arra, hogy főzzön vagy süssön valamit, akkor valószínűleg két hét múlva anorexiássá fogok avanzsálódni... Emlékszem az első alkalomra, amikor igyekezett elém pakolni valami ehetőt, én pedig csak mosolyogtam rá, és próbáltam meggyőzni arról, hogy csak fáradt vagyok és ezért vágok ennyire fancsali pofát miközben eszek... Szerintem nem hitte el.
- Van benne kihívás, csak nem látod meg – csóváltam meg a fejem, majd felkeltem a saját helyemről és odasétáltam a fotelhez – Gondolj csak arra, hogy egyáltalán mit kell nekünk előadni. A mesét valószínűleg mindenki látta, aki a teremben lesz... Ráadásul készült Disney mese is a sztoriból.
Tény és való, hogy én a mai napig az Oroszlánkirályért meg az Aladdinért rajongok a legjobban – az előbbin máig tudok sírni, de ez titok – de ettől függetlenül számomra is sokat jelent az a történet, amit igyekszünk előadni.
- Legalábbis szerintem ez már elég kihívás lesz... Tudod, közkedvelt sztori, amit az emberek nyilván kritikusabb szemekkel fognak nézni. Viszont... A te szereped a sztori szempontjából elég fontos, ami már önmagában tesz valamennyi nyomást az emberre.
Letagadhatatlan tény volt, hogy a fotelban ülő lány volt a társulat egyik legtehetségesebb női színésze. Pont ezért nem értettem, hogy hol nem látja a szerepben a kihívást. Le is ereszkedtem a karfára, majd hozzá egy kicsit közelebb hajolva kezdtem el lapozgatni lassan a darabot, az ő megjelenéséig a darabban.
- Ez a rész megvan? – mutattam rá a sorokra – Amikor Maugli elhagyja a Dzsungelt, és a faluba megy... Túna az, aki mellé áll, és segíti őt... Aki megtanítja emberként élni.
A tekintetemet lassan a lány arcára is vezettem, mert elég kíváncsi voltam arra, hogy mit fogok látni rajta. Reméltem, hogy azért valamennyit sikerült segítenem neki, viszont a saját gondolataimat nem akartam a szájába rágni. Igazából neki kell eldöntenie azt, hogy hogyan szeretné megformálni a szereplőt. Ügyes lány ő, meg tudja oldani ezt az egészet.
- Amúgy nem hiszem el, hogy már átnézted az egészet – pörgettem végig a könyvét, amiben minden oldalon megvillant a kis pinkszínű szövegkiemelős sorok – Mikor csináltad mindezt? Alszol te egyáltalán? Elég furán néz ki az arcod...
Csak ugratni akartam ezzel, el is vigyorodtam, ahogyan az aurájába hajolva, játékosan próbáltam szemügyre venni az amúgy gyönyörű vonásait. Tény, hogy fáradtnak tűnt, de ettől függetlenül még mindig csinosnak tűnt.


804 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyKedd Nov. 05 2019, 21:31
Kian & Rora
Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time
Egészen biztos vagyok benne, hogy a színészet világában mindenkinek megvannak a saját rituáléi egy-egy fellépés, vagy egy adott szerepre, filmszerepre való felkészülés kapcsán. De ha már itt tartunk, valószínűleg az előadóművészet akármilyen formájáról legyen is szó, mindenkinek megvannak a maga szokásai. A zenészek jellemzően isznak előtte, különösen akik könnyűzenével foglalkoznak, de olyanról is hallottam már, aki meditálni szokott. Sőt, egyszer valakiről azt hallottam, hogy fellépés előtt huszonnégy órát teljesen egyedül szeret eltölteni, hogy lélekben is felkészüljön. Én magam nem mondanám, hogy ennyire szélsőséges módszerekkel élek, mert jellemzően nincs olyan konkrét dolog, amit minden szereplés előtt megejtenék. Kivéve ha az számít, hogy a fellépések előtt már nem vagyok hajlandó átolvasni a szöveget. Hiszen annak egyébként sem lenne már semmi haszna, csak összekuszálná a gondolataimat.
Ellenben a szerepekre való felkészülésben eddig mindig segített, ha még a próbák előtt összeültünk a szereplőkkel, akár mindenkivel közösen, akár csak egy-egy emberrel, amikor akadt szabadidőnk, vagy egy kávé fölött és kicsit beszélgettünk arról, hogy milyennek látják a saját karakterüket. Mindig egyszerűbb úgy belebújni valaki bőrébe egy szereplőn keresztül, ha tudom, hogy milyen a környezete. És mivel az időutazást még nem oldották meg, vagy csak nem osztotta még meg senki a tervet a plénummal, maradnak a színésztársaim. Akik bár mindig nagyon különböző hajlandóságot mutatnak azt illetően, hogy kaphatók-e a velem való társalgásra a kötelezőn kívül, vagy sem. Ellenben kifejezett örömmel töltött el, amikor épp Kian egyezett bele a közös próbába - habár van egy sejtésem azt illetően, hogy a szörnyű próbáknak köszönhető ez. Azt pedig már csak remélni tudom, hogy nála valamelyest nyom a latba szerény személyem is.
- Hm? - pillantok fel hirtelen a szövegkönyvől, amikor a srác visszaér a helyiségbe. Néha esküszöm imádnám, ha képes lennék a gondolatokban olvasni. Habár jelenleg önmagában már annak is örülnék, ha tudnám, hogy Kiannek vajon hasonló gondolatok járnak-e a fejében, mint nekem, vagy egyedül vagyok-e képtelen száz százalékosan odafigyelni - vagy pusztán megjegyezni -, hogy öt perccel ezelőtt miről beszélgettünk és mire voltam kíváncsi.
- Héé.. Tudom, hogy nem vagyok egy mesterszakács... - forgatom a szemeim, mintha csak rosszul esne a megjegyzés. Azonban eléggé tisztában vagyok a képességeimmel, meg azzal, hogy a főzés nem sorolandó közéjük. És bár változatos módon, de ezt már a környezetem is sikeresen megtapasztalta. - Pont azért kérdeztem, hogy akarsz-e rendelni - nevetem el magam halkan, majd megrázom a fejemet, mert valószínűleg tényleg mindketten sokkal jobban járunk, ha én most nem gyújtom fel a nagy igyekezetben a konyhát és égetem magunk körül porrá a házat.
- Á, szóval.. Az én házamban vagyunk, és előbb provokálsz a nem létező főzőtudásom miatt, aztán még azzal is megvádolsz, hogy nem vagyok elég jó kondiban? - Vigyorogva vonom fel a szemöldökeim, a szemeim pedig csillognak a rögtönzött szurkálódástól, amit nem sok emberrel tehetek meg, mert mások talán túl nyersnek találnák a stílusomat. Ellenben Kian úgy tűnik a közös szereposztásokban előadott darabok alatt már megszokta eléggé ahhoz, hogy most nyugodtan ülhessünk a házunk nappalijában és egrecírozzuk egymást, mint a gyerekek. - Mindenesetre majd beszélek az edzőmmel. Nem lesz gond - teszem hozzá mosolyogva. Olykor már-már egészen az az érzés kerít a hatalmába, hogy gyakorlatilag olyanok vagyunk, mint a sportolók, akiknek van egy bizonyos ideje, úgy nevezett holtidény, amikor fel kell készülniük a szezonra, amikor is legalább százhúsz százalékot kell nyújtani. Nekünk színészeknek pedig minden alkalommal, amikor új szerepet kapunk, fel kell mérnünk, hogy mi mindent kell megtennünk még a holtidényben, hogy jól tudjunk teljesíteni később, már a próbákon és később a színpadon is.
- Igen, de... - halkan sóhajtok, a szövegkönyvemre pislogok pár másodpercig, próbálva összeszedni a gondolataim. - Az a bajom az egésszel, hogy pont a mese és a Disney film miatt mindenki úgy tekint a karakteremre, mint egy lényegtelen mellékszereplőre. Akire oda sem kell figyelni. - Nem teszem hozzá, de személy szerint jól megráznám az összes nézőt, csak hogy nyissák fel a szemüket és ébredjenek rá, hogy sokkal több van ebben a darabban, mint a jól ismert Disney mesében, amit már mindenki un. - Ezért érzem úgy, hogy nincs benne kihívás, mert tudom, hogy sokan nem fogják úgy szemlélni a karaktert, ahogyan kellene. - A véleményem nem fals önbizalomhiányból származik, hiszen nem az első főszerepem, de még csak nem is az eddigi próbák nehézségei bizonytalanítanak el.
- Igen, persze... - A szemeim egy pillanatig a szövegkönyvre fókuszálnak, hogy könnyebben el tudjam magam helyezni a darabban és hogy pontosan melyik részre is utal Kian. Azonban amikor újra felpillantok rá, ahogyan a karfán ül, rettentő közel hozzám, hirtelen úgy érzem, hogy minden professzionalizmus fokról fokra hagyja el a testem, kezdve az agyammal, amivel egyre nehezebben koncentrálok a szavaira, csak a szája mozgását látom. Maugli, a dzsungel, Túna, meg az emberként kezelés is csak lassan jut el az agyamig, és valószínűleg teljesen idiótának tűnhetek, ahogyan szó nélkül őt figyelem. Meg kell, hogy erőltessem magam, csak hogy a pillantásom ne Kian arcán nyugodjon, hanem valahol mögötte a falon, vagy a függönyökön. - Tegyük fel, hogy a nézők többsége úgy áll majd a darabhoz, ahogyan mi is. Túna legalább olyan fontos, mint Balú, vagy Bagira, mert legalább annyit tanít Mauglinak. De nem fogják-e úgy érezni, hogy túlerőltetem a szerepem? - Szemöldökeim a homlokom közepére szaladnak, kérdőn csillogó szemeim visszatérnek Kian tekintetéhez.
- Pedig... - A beszívott levegő megakad bennem, amikor a fiú olyan közel hajol hozzám, hogy már-már elvörösödöm miatta. Átfut a fejemen, hogy ha még legalább öt másodpercig az aurámba hajol és látom a szemeiben a játékos csillogást, én nem bírom tovább és megcsókolom. Mégis van bennem annyi lelkierő, hogy a torkomban dobogó szívem ellenére lehunyjam a szemem, talán a kelleténél kicsit hosszabb ideig is, hogy azt még pislogásnak lehessen nevezni, és megköszörülve a torkom, mocorgok kicsit a fotelben. - Szerintem csak szimplán gyorsan olvasok. - Adom meg a választ  a kérdésére elcsukló hangon. Mit művel velem ez az ember? - Furán? Mit értesz az alatt, hogy furán? - Fél kezemmel megtapogatom az arccsontomat, mintha ezáltal képes lennék megállapítani, hogy pontosan mire is gondolt. - Egyébként meg tök rég megkaptuk már a könyvet, egyszerűen csak volt kedvem átnézni is... - Egy éjszaka alatt? Talán. Kell ezt tudnia? Nem, semmi esetre sem.

que pretendes | remélem tetszik szívecske |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptySzer. Dec. 11 2019, 02:58

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

Elég jó alkatú srác vagyok, de ettől függetlenül én is éreztem azt, hogy a mostani alkalommal sikerült egy kicsit többet leadnom a súlyomból, mint amennyit szerettem volna. Ennek lényegében az volt az oka, hogy felszedtem egy „barátnőt”, akivel pont a múlt héten sikerült „szakítanom”, a revüt jobban be kellett izzítanom, és mellette képtelen voltam arra, hogy leadjam az előadásaim... Mert azzal az emberek számára sikerülne bebizonyítanom azt, hogy valami nagyon nincs rendben velem, az én fogam pedig nem kifejezetten fűlött ahhoz jelenleg, hogy a pátyolgatásukat és a sajnálatukat képes legyek lenyelni. Ez számomra egy olyan dolog volt, amitől világ életemben felfordult a gyomrom... Szerettem empatikus lenni másokkal, de a saját magam felé mutatottból sosem kértem.
Mindezzel persze csak azért volt probléma, mert épphogy sikerül befejeznem egyet az előadásaim közül, máris kénytelen voltam elkezdeni készülni arra a szerepre, ami annak idején számomra az egész színházdolgot beindította... És pont a fizikai adottságaim nem voltak tökéletesek ahhoz, hogy újra Maugli bőrébe bújhassak. Mindez frusztrált, mert szerettem volna tökéletesen csinálni, de azért elég nehéz úgy újat – vagy lényegében bármi elfogadhatót – a nap alatt alkotni, hogy nem terhelhető a testem.
Persze azért nem rendbehozhatatlan a helyzet... Lényegében a megszokott nyolcvan kilómnál csak egy ötössel vagyok kevesebb, de ez épp elég számomra ahhoz, hogy stresszt érezzek, és gondolatban nekiálljak hisztizni a dolog miatt akkor is, ha az egész mondhatni teljesen alaptalan.
- Ezek szerint semmi fontos – bólintottam egyet, hogy nyugtázhassam a helyzetet – Ha az volt, menet közben gondolom úgyis eszedbe jut... Ha esetleg mindez nem történik meg, akkor így jártál. Lehetséges, hogy életed válaszáról maradsz majd le.
Csak ugrattam és húztam az agyát, mert eléggé bírtam, amikor átment agresszívbe. Ilyenkor leginkább egy vörös fejű, pattogó, törpenövésű pocokra hasonlított. Persze ezt sosem kötöttem az orrára, mert még szerettem volna élni egy keveset, de ettől függetlenül vicces volt, ha idegeskedett... Főleg ha nem rajtam csattant. Mondjuk sokakkal ellentétben elég jól tudtam kezelni Aurorát, aminek hát... Fogalmam sincs mi lehet az oka. Talán az, hogy nekem sincsen túl sok barátom annak ellenére sem, hogy elég sokan kedvelnek. Plusz én talán türelmesebb lehettem hozzá... Mondjuk alkalmat sem tudok konkrétan felidézni, amikor nem volt kedves velem, de ez már egy másik kérdés. Biztos a karizmán múlott a dolog.
- Hm... – csücsörítettem egy kicsit, miközben azt imitáltam, hogy elgondolkozom – Szóval ez elsősorban szerintem még mindig apukád háza, bár rohadtul cuki, ahogyan menőzni próbálsz amúgy... Viszont arról elfeledkezel, hogy a családod által az egyik legszívesebben látott vendég vagyok itt. És nem, amúgy jelenleg jobb kondiban vagy nálam, ami annyit eredményez, hogy én magam változtam pudinggá... A többi csak jótanács volt. Ha meg akarod tartani a kondidat, akkor edzeni fogsz. Megtaláltam az előző években rögzítette előadásokat és hát finoman szólva, belenyúltunk a jóba.
Ezzel azt akartam mondani, hogy iszonyat sokat fogunk táncolni, énekelni és ugrálni, ami miatt nem ártana még a jó erőnlétet is megtartani... Mert ha főműsoridőre tűzik a Dzsungel könyvét akkor kvázi beköltözhetünk a színházba, és heti hétszer, naponta pedig minimum kétszer léphetünk fel a darabbal, három teljes héten keresztül. Hogy mindenkinek legyen esélye megtekinteni a legendás történetet, mi pedig a végén annyira hányni fogunk a sztoritól, hogy minimum két évig mindenki kihagyja magát a projektből.
- Pont ez benne a kihívás – eresztettem meg egy halvány mosolyt – Meg kell változatnod a nézők gondolatait arról, hogy Túna milyen megítélést kap. Lehet, hogy elsőre jelentéktelennek tűnik, de ha beszippantja őket a történet, akkor rá fognak jönni arra, hogy nem az. Lényegében neki köszönhetően tanul meg Maugli igazán élni.
Ahogy az arcát szemléltem, egyszerűen képtelen voltam felfogni az aggodalmát. Elvitt már rengeteg nagyon nehéz szerepet, és az egész társulatból ő volt az, aki a legfényesebb karriert futhatta volna be mindannyiunk közül. Pont ezért sem értettem azt a pillantást, ahogyan bámult rám. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy mi az istentől lett ennyire dekoncentrált, amikor ő akart minden áron a próbákon kívül is megejteni egy próbát. Nekiállhattam volna azzal cukkolni, hogy nem is olyan magabiztos, mint ahogyan azt mutatni szokta a világ felé, de nem leszek akkora farok, hogy oda támadjak neki, ahol a legjobban fájhat.
- Most töröld ki az egész katyvaszt az agyadból, amit oda alkottál – csóváltam meg a fejem végül, miután meghallgattam, majd kivettem a kezei közül a szövegkönyvet és a földre dobtam – Dalokat nem tudunk gyakorolni a jubileum miatt, szóval azt majd egy másik alkalomra fogjuk hagyni... Teljesen felesleges lenne elkezdeni a dolgot mert simán lehet, hogy alapjaiban lesz megváltoztatva a dolog így... Kezdjük úgy dolgot, mintha ez lenne az első próbánk.
Magam sem tudtam, hogy pontosan mi az, ami jelenleg ennyire zavarja. Talán túlságosan belemerülhetett a szövegkönyv tanulmányozására, ezért képtelen volt észrevenni azokat a dolgokat, amiket ha alapjaiban belevisz a játékába, akkor nem kell majd azon gondolkoznia, hogy mitől lesz túl sok, vagy éppen kevés a játéka.
- Szimplán csak fáradtnak tűnsz – vontam össze a szemöldököm, miután közelebbről is szemügyre vettem az arcát – Túlgondolod a dolgokat. Hozzá ne nyúlj a szövegkönyhöz, mert eltépem ha megteszed... Máshogy fogjuk csinálni, mert szerintem túl hamar nézted át, és összezavart az egész.
Persze simán lehet, hogy tévedek a dologgal kapcsolatban, de egyelőre így láttam a helyzetet. Én a magam részéről mindig a magolást igyekeztem mindig csak a próbák előtt megejteni addig meg inkább azon gondolkoztam, hogy a sztorinak melyik részét és a karakterem melyik jellemvonását kell megragadnom ahhoz, hogy mindenki számára hitelesen tudjam előadni a dolgaimat.
- Igazából a nagybetűs nőt kell megtestesítened. Túna, mint karakter nincs túlságosan kidolgozva a nyilvánvalókon, amiket mi is tudunk. Neki köszönhetően tanul meg Maugli emberi normák szerint élni, azaz lényegében ezzel ugyanazt teszi, mint Balú, vagy Bagira, akik Mauglit a dzsungel törvényei szerint nevelték, hogy túlélhessen. Viszont ugyanakkor Túna nő is... Aki végül Maugli gyerekét meg fogja szülni. Ez az a plusz, amit szerintem bele kell tenned. El kell hinniük a nézőknek, hogy te leszel az egyetlen és tökéletes választás  a számomra, viszont mivel ez kettőnkön áll vagy bukik... Rá kell gyúrnunk a kémiára. Ha az működik, akkor már jóval könnyebb dolgunk lesz, szóval elsőkörben. Próbálj meg elcsábítani.
Időközben távolabb húzódtam tőle, ahogyan beszéltem. Ezt a részét a dolognak komolyan gondoltam, mert bár csókjelenetünk a darabban nem lesz – legalábbis eddig nagyon úgy néz ki – pont ez nehezíti majd meg talán még inkább a dolgot.


1 009 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyKedd Dec. 31 2019, 00:30
Kian & Rora
Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time
Minden színházművészetben jártas kolléga egészen más szisztémával dolgozik. Vannak olyanok, akik csak kifejezett műfajokban érzik otthon magukat, sokan nem szeretik mondjuk a musicaleket - nézők között is ismerek ilyeneket - és olyanokat is akadnak, akik már megtehetik, hogy tulajdonképpen válogatnak a nekik felajánlott szerepek között. Mire annyi idős leszek, mint ezek a kollégák, szeretnék majd én is elérni arra a szintre, hogy elkülöníthessek az asztalomon egy olyan sarkot, ahová azokat a szövegkönyveket rakom, amelyeket tényleg szeretnék elvállalni, és lehessen egy olyan kupacom is, ahová azokat a szerepeket gyűjtöm, amiket látni sem akarok. Persze idővel változni fog, hogy hány évesen milyen szerepeket is akarok magamnak begyűjteni, illetve hogy egy-egy konkrét darabon belül melyik szerepet is vállalhatom el. Negyven évesen ne akarjak majd Júlia lenni.
Egyelőre a legizgalmasabb projekteket mindig azok a darabok jelentik, amikben még soha nem játszottam. Csak mert újra meg újra az újdonság varázsával élem meg a felkészülés, szöveg és koreográfia tanulás idejét, az előadások előtt. Sokkal izgalmasabbnak bizonyult például megkapni a Dzsungel könyve szövegét, mint ha újra elő kellett volna vennünk a Rómeó és Júliát, amit nem csak hogy mindenki kívülről fúj - ami ugyan megkönnyíti a szövegtanulást -, de nem jelentene kihívást.
Akadt azonban egy elég nagy probléma, gyakorlatilag épp az új és izgalmas szereppel kapcsolatban. Maga az előadás ugyan nem a klasszikus történetet fogja bemutatni, nem untatunk senkit a Disneynek hála már ismert mesével. De mivel fejben még továbbra is a meséből indulok ki, nehezen áll össze a fejemben Túna karaktere. De az is lehet, hogy Kian jelenlétének hála egyszerűen csak képtelen vagyok koncentrálni. Ki ne akarná, hogy egy olyan férfi segítsen neki a szerep megértésében, mint amilyen az én helyes kollégám?
- Ne aggódj, ha tényleg olyan fontos volt, akkor úgyis eszembe fog jutni. Előbb, vagy utóbb - jegyzem meg nevetve. - Óó, persze, életem válasza. - Vigyorogva rázom meg a fejem, csak mert néha az agyamra tud menni vele, ahogyan cukkolni tud. Persze az is igaz, hogy nekem sokszor sok minden az agyamra tud ám menni. Kian pedig valójában sokkal inkább csinálja szórakozásból, mint hogy tényleg komolyan el akarjam törni néha az orrát a viselkedése miatt. Ő egyáltalán nem olyan. Ez a srác nagyon is türelmes, egyszerűen jó érzés körülötte lenni, mert megnyugtató a jelenléte. És tessék, megint inkább rajta jár az eszem, ahelyett, hogy odakoncentrálnék a feladatra, amit kitűztünk magunknak.
- Héhé! A végén meg sem etetlek, ha ilyeneket mondasz nekem - mondom vigyorogva, remélve, hogy nem veszi sértésnek a dolgot, habár tény, hogy ő kezdte az egészet. Akkor pedig viselje a következményeket. - Nyilván, hogy szeretnek téged, amennyit itt vagy, nem is lenne más lehetőségük. - Kicsi hiányzik, hogy még a nyelvem is rányújtsam, de épp elégnek érzem jelenleg a kötekedő megjegyzést, amivel az övére felelek. Habár igaza van. A családom tényleg nagyon kedveli őt, valószínűleg mindazokért a jó tulajdonságaiért, amelyekkel én is tisztában vagyok. Talán túlságosan is. - Csak nem azt mondod, hogy ez a darab olyan megterhelő lesz, hogy a következő szerepednek már egy fáról álmodozol? - Játékosan teszem fel a kérdést, még a szemöldökeimet is megemelgetem, a válaszát várva. Ettől függetlenül persze abszolút elfogadom, amit mond és nincs kétségem afelől, hogy több szempontból lesz számunkra megterhelő ez az egész, mint hogy milyen hosszú szövegeket kell megtanulnunk. De sejthettük előre, hogy mire vállalkozunk és épp ez a szép az egészben. Hogy megkaptuk a szerepeket, ráadásul újra együtt.
Mély levegőt veszek, s jó pár másodpercig csak töprengek a szavain. Nem mondom, hogy nem értem meg, amit mond és még csak azt sem mondanám, hogy ne értenék vele egyet. Tulajdonképpen csak nagyon az elején vagyunk még ennek az egésznek, illetve lehet, hogy sokat fog segíteni az, ha már nem csak az egyszerű, csupasz szöveg van előttem, hanem jártam legalább egy ruhapróbán és elkezdtük a táncpróbákat is. Akkor lélekben is sokkal inkább a szerepben lennék és nem Kian körül forognának a gondolataim. - Tudom, igazad is van. Egyszerűen csak azt hiszem nekem sokkal egyszerűbb lesz megérteni a lányt, ha már megvan hozzá a környezete. Maugli klasszikus figura, őt mindenki ismeri. Túna viszont ebből a szempontból felfedezetlen. Őt az emberi világ formálta és nevelte fel, de milyenek ezek az emberek körülötte? - A helyzet az, hogy a szövegkönyv átolvasása mellett már a Kipling könyv is a kezembe akadt, habár nem mondhatom, hogy már a végére is értem. Azért annyi időm még nekem sincsen. De legalább próbálok forrást gyűjteni.
- Könnyű azt mondani... - jegyzem meg félvállról, majd meglepett, furcsa kis hangot hallatok, amikor eltűnik a kezemből a szövegkönyv és a földön landol. - Kár. Mert én tényleg azt hiszem, hogy a tánccal és dalokkal együtt jobban fog majd feküdni a dolog - mondom határozottan, csak mert tényleg így gondolom. Kiannel ellentétben én valahogy mindig az az ember voltam, aki szereti kézben tartani a dolgokat, előre tervezni és tudni, hogy mi következik. Ő viszont ösztönből dolgozik, pusztán a tehetségére hagyatkozik és mondhatni hagyja magát sodródni a megérzéseivel.
- Na de a szöveg nélkül... - Belekezdek ugyan a tiltakozásba, mégsem nyúlok a szövegkönyv után. Olyan szépen kidekoráltam már a saját szövegkiemelőmmel, hogy vétek lenne hagyni Kiannek, aki hirtelen átvette a főnök szerepét, hogy valóban széttépje, mert őszintén szólva kinézem belőle. - Mire szükség lesz rá, kipihenem majd magam. - Bólintok egyet, hogy megerősítsem a vállalást. Ez persze nem jelent száz százalékos biztosítékot, de legalább az akarat megvan bennem, hogy teljesítsem a dolgot. A jövőben, tehát az elkövetkezendő néhány hétben úgyis szükség lesz rá.
- Mi? Mármint, hogy most azonnal? - Végighallgattam az érvelését, sőt még azt is megengedtem magamnak, hogy azoknál a részeknél, amelyekkel kifejezetten egyet értettem, bólogassak is mellé, de hogy az süljön ki a végére, amit tényleg kimondott... Nos, túlzás lenne azt állítani, hogy számítottam rá. - Nyilván nagy mértékben hozzájárul az egészhez az, hogy Túna Maugli gyerekét fogja várni, de alapvetően arra épül a kapcsolatuk, hogy megvan közöttük a vonzalom? Nem sokkal inkább csak azzal a bizalommal kezdődik, ami mindkettőjükben kialakul, főleg amikor Maugli számára nyilvánvalóvá válik, hogy a lány tényleg segíteni akarja? - Bevallom nem fogom fel teljesen, hogy mit magyarázok neki össze-vissza, csak mert annyira hirtelen jött az ötlet, hogy próbáljam meg elcsábítani, hogy azt sem tudnám jelenleg megmondani, hogy merre van észak. Nyilván én lennék a világ legboldogabb lánya, ha ez az elcsábítós dolog egyébként működne közöttünk, de maga a tevékenység kötelezővé tétele mintha minden létező tudást, ismeretet, szót és betűt kitörölt volna a fejemből...

que pretendes | remélem tetszik szívecske |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyPént. Jan. 03 2020, 08:54

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

Néha egyszerűen képtelen voltam arra, hogy eldöntsem: Rora lényegében túlságosan tisztában van a tehetségével, vagy pedig alábecsüli magát. Akik nem ismerték őt, mindenképpen egy törtető, nagyképű kis pukkancsnak látták volna, viszont én valamilyen szinten más voltam jelenleg... Mert volt szerencsém meglátni azt az oldalát is, amit nagyon keveseknek mutatott. Hogy miben lennék más a többieknél? Lényegében erre a kérdésre nem tudnék választ adni... Pusztán a lány beengedett a saját kis világába, ami által megismerhettem azt, hogy milyen.
Ennek hála voltam tisztában azzal is, hogy bár erősnek mutatja magát, azért neki is vannak érzései, gátlásai és határai. Sokan elfelejtik azt, hogy a színészek nem szimplán eljátszanak karaktereket, hanem jellemeket formálnak meg ugyanúgy, ami által lényegében érzéseket jelenítenek meg. Tehát aki nem tudja könnyen megélni az érzéseit, szerintem nem is feltétlenül lehet jó színész. Innentől kezdve pedig az emberek nagyrészének az elmélete meg is dőlt Rorával kapcsolatban.
Ami a gátlásait illeti... Néha – akárcsak most – képtelen arra, hogy meglásson dolgokat, ezen behergeli magát, és végül csak azt hozza ki a helyzetből, hogy nem elég jó egy-egy szerephez, vagy valamit rosszul csinál, pedig csak hajlamos rossz oldalról megközelíteni pár dolgot. Néha nem veszi észre a kihívást egy-egy szerepben, de idővel meg fogja tanulni azt, hogy ezt az egészet hogyan kezelje... Ahogyan majd veszíteni is megtanul, gondolom én. Az emberek formálódnak, így valószínűleg ő is változhat ilyen téren.
- Remélem is – húztam vigyorra végül az ajkaimat a bizonyos elfelejtett kérdés megvitatása miatt – Mert lehet, hogy te miattad én pedig életem kérdéséről fogok lemaradni.
Nem sok ember volt az életében, akinek hagyta, hogy így beszéljen vele, szóval egyszerűen csak ki akartam használni az alkalmat. Ha már volt olyan szerencsém, hogy felettébb kiváltságos helyzetbe kerültem nála, akkor mégis miért kéne bizonyos kereteken belül maradnom. Szerintem titokban élvezi ahogyan cukkolom.
- Ez esetben majd megyek vinnyogni anyukádnak, aki fel fog háborodni azon, hogy nem vagy hajlandó enni adni nekem – fontam össze a karjaimat a mellkasom előtt, és kissé önelégült pillantással néztem rá – Mert ugyebár a nagy embereknek enni kell... Mindig ezt mondja, nekem meg általában jobb étvágyam van, mint az egész családodnak együttvéve.
Legalábbis a jobb napjaimon. A mostani időszak az életemben túl sűrű és stresszes ahhoz, hogy komolyan figyelni tudjak a testi egészségemre, emiatt pedig ledobtam pár kilót... Abban pedig csak reménykedni tudok, hogy mindez senkinek sem tűnt fel, mert egyáltalán nem akartam magyarázkodni nekik. Lényegében utáltam hazudozni és bevetni a színészi vénámat olyan emberekkel szemben, akik közel állnak hozzám, de a büszkeségem miatt nagyon más választásom nem maradna.
- Hát, ha nem is fáról – csücsörítettem egy kicsit, ahogy elgondolkoztam azon, amit mondott – Ha leesek róla most Maugliként akkor valószínűleg más választásom nem nagyon marad... Egyszerűen csak fának kell lennem, mert úgy fog alakulni.
Ez az a pont, amikor már én is beoltom saját magam. Mert ha örökösen csak a kolléganőm vérét szívnám, akkor – bármennyire is ártatlanul teszem ezt – lényegében csak egy hülye paraszt lennék, én pedig nem akarok ilyenné válni a szemében. Tisztában vagyok azzal, hogy alapvetően érzékeny – még ha nem is mutatja ezt – ezért a bizonyos határait csak egy picikét szeretem átlépni. Amennyire a pimaszkodás még vonzónak számít.
- Egy kicsit próbáld a másik oldalról felépíteni a szereped – fogtam rá az egyik térdemre, ahogy a fotel karfáján ülve felhúztam a lábamat – Mivel még a táncosokra a csoportra és senkire sem tudsz támaszkodni, lényegében csak én vagyok neked. Tehát először talán arra kellene rájönnöd, hogy a mi kapcsolatunk hogyan alakuljon. Mert Túna választhatna a falujából is egy férjet magának, de mégsem teszi. Van valami Maugliban ami számára többet jelent az esetleges férj jelölteknél, és ezt a dolgot kéne meglátnod neked is bennem.
Én a magam részéről egyáltalán nem tudtam elképzelni azt, hogy mennyire lehetek jelenleg nagy segítség számára, de amikor a saját szerepeimre készültem fel, mindig először az emocionális dolgokra kezdtem el figyelni, aztán támaszkodtam csak a szövegre, esetlegesen az énekre és a táncra. Sokkal jobb is voltam éppen ezért prózában, ami valamennyire megintcsak aggasztani kezdett, de mivel még zeneszerzőnk sincs, lényegében korai a dolgok énekes részén izgulni.
- Szerintem soha nem próbáltunk még az én módszerem alapján – sóhajtottam fel halkan, majd egy halvány mosolyt megeresztve folytattam – Adsz neki egy esélyt, vagy felejtsük el az egészet?
Mert nyilvánvalóan teljesen szubjektív, hogy ki miként tanul könnyebben... Így lényegében lehet, hogy neki az enyém csak felesleges macera lenne, de egy próbát megérne szerintem. Az utóbbi időben elég külön utakon jártunk, ami a szerepeket illeti, így nem ártana egy kicsit egymásra hangolódnunk és újra összeszokni... Legalábbis én így éreztem.
- Ha ennek nem látom a jelét, egyszerűen fogom magam és ideköltözök – jelentettem ki egy kicsit flegmán, de aztán végül csak elmosolyogtam magam – Anyudék úgyis állandóan ezzel rágják a fülemet, amiért aggódnak értem.
Mint ahogy a környezetemben nagyon sokan. Aiden napi rendszerességgel kérdezi tőlem, hogy jól vagyok-e, Tae Oh bár nem cseszeget, ettől függetlenül is már kaptam megjegyzést arra, hogy nyugodtan maradhatok nála több ideig... Rora szülei is felajánlották, hogy némi lakáskassza keretein belül Phil régi szobáját birtokba vehetem. Én pedig mindegyikért hálás köszönetet nyilvánítottam, majd utasítottam el azzal az indokkal, hogy van hol laknom és boldogulok egyedül. Pedig a hét minden napját máshol töltöttem lényegében, mert még mindig képtelen voltam visszamenni a nevemre írtatott házba, ahol régen laktam anyával.
- Ellenben az elején nem értették egymást, mert Maugli nem beszélte Túna nyelvét – jelentettem ki határozottan azt, aminek a darabban elvileg történnie kell majd – Viszont a nézőknek valamiféle kémiát érzékelnie kéne, nem? Ami csak úgy lehetséges, ha el tudod érni, hogy belédessek, akár egyetlen pillanatra is. Csináltál már ilyet, szóval nem kell zavarban lenned.
Mert én a magam részéről érzékeltem ezt, és ugyanakkor nem is értettem. Színészek vagyunk, ez a dolgunk, nekem pedig úgy volt a legkönnyebb egy bizonyos érzelmet átadni a nézőknek, ha valahol mélyen én magam is éreztem azt, vagy legalábbis hasonlót. Ha kivált belőlem valamit a partnerem, akkor könnyedén együtt tudtam vele dolgozni. Ha ez nem történt meg, akkor már nagyobb odafigyelésre volt szükségem, és jobban össze kellett szednem magam... Hogy legalább én ne legyek rossz. Roránál ez az esehetősgé sosem állt fenn.
- Vegyünk alapul valamennyit a sztorinkból – nyújtottam ki az egyik lábamat, amivel lényegében teljesen akaratomon kívül zártam el Rora elől a menekülési lehetőséget – Itt vagyok, és nem értem azt amit mondasz, de te valamit nagyon közölni akarsz velem... Ezért megtanítasz a saját nyelvedre, közben pedig belém szeretsz. Szóval innentől kezdve rajtad áll... Bármilyen eszközzel megpróbálhatod elérni azt, hogy ezt viszonozzam. Az egyetlen tiltólistás tárgy jelenleg a szövegkönyv. Ha nem tudsz felengedni, akkor pedig lenyúljuk a családod alkoholkészletét és megpróbáljuk úgy is.
Igyekeztem megkeresni a lány tekintetét. Nem igazán tudtam, hogy mivel kéne megkönnyítenem a dolgát tekintve, hogy soha nem került szóba az példának okáért, hogy milyen pasikat kedvelne. Így egyelőre azon túl, hogy önmagamat adva ültem a kanapén kvázi az ölébe pakolt lábaimmal, és néztem őt... Többet nem tudtam tenni.


1 126 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyHétf. Feb. 24 2020, 21:41
Kian & Rora
Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time
Néha én magam is elgondolkozom azon, hogy pontosan miért is vagyunk Kiannel ilyen jó kapcsolatban. Talán nevezhetném ezt barátságnak is. Szeretném azt mondani, hogy így van és barátok vagyunk, ugyanakkor meg feleslegesnek érzem, hogy olyan elvárásokat támasszak másokkal szemben, amelyek csak csalódást okoznak, ha kiderül, hogy valójában nem úgy van, ahogyan én azt elgondoltam. Például hiába állítanám, hogy Kian és én barátok vagyunk, amikor részemről szívesen tulajdonítanék nagyobb jelentőséget is ennek a kapcsolatnak. Nem csupán kollégák vagyunk, ez elég nyilvánvaló. Hiszen nem minden színésztársamat hívom át magunkhoz, nem csak szimpla gyakorlás okán, hanem úgy egyáltalán. Tulajdonképpen nem is feltétlenül értem, hogy a szüleim miért nem szálltak még rám, vagy éppenséggel évekkel ezelőtt, amiért nem sűrűn beszélek a barátaimról, vagy hívok át magunkhoz bárkit, akiről azt állíthatnám, hogy jóban vagyunk, sőt kifejezetten barátok vagyunk. Nyilván az egyetem alatt nem maradtak el a társaságban töltött esték és azt sem mondhatom, hogy a klasszikus 'amerikai egyetemista' tapasztalatokból ne jutott volna ki számomra is jó pár. Mégsem az a hagyományos értelemben vett, orrba-szájba bulizós fajta voltam, aki a szülei által finanszírozott tanéveket azzal tölti, hogy egyik kapcsolatát cseréli a másikra néhány hét leforgása alatt és mit sem tanul abból, amit a neves professzorok és tanárok igyekeznek közvetíteni az előadások és gyakorlatok alkalmával. Valószínűleg jó párszor megkaphattam a stréber címkét, de ha érdekelne a kortársaim véleménye, akkor nem lennék ma színésznő.
Szóval tény, hogy nincs sok barátom, akik úgy igazán ismernének, de aztán meg ott van Kian, aki meg annak ellenére, hogy tudja mennyire harapós tudok lenni, mégis teszteli olykor a türelmemet és olyan viselkedést is megenged magának, amiért más esetben már régen robbannék. Miért akarnék barátokat, ha csak azt kapnám töményebb mennyiségben, amit a sráctól is?
- Nyilvánvalóan. Egyáltalán mi lenne életed kérdése? Mivel kapcsolatos? -  teszem fel nevetve a saját kérdésemet, mert annyira nem tudom elképzelni mégis hogyan lehetne egy kérdés, vagy válasz valaki számára egy egész életet megváltoztató dolog.
Eszemben sincs húzni az időt, ha már munka miatt jöttünk össze, de mivel nem hivatalos kereteken belül folyik a próba, mindketten számíthattunk arra, hogy nem minden perc a szövegkönyv tanulmányozásával fog telni. Talán csak azért vagyok ennyire ráfeszülve az egészre, mert még nem érzem magaménak a szerepet és nem tudtam eléggé azonosulni a saját szerepemmel, amit pedig már több oldalról is próbálok felfedezni. Kezdve a szövegkönyvtől, az eredeti művön át… Lassan már csak a mesét kell megnéznem legalább nyolcszor.
- Na szép vagy, ennyi idősen még az én anyámnak vinnyognál, amikor tök jogosan nem adnék enni… - összeszűkített szemekkel nézek rá, az a jellegzetes ’csúnyán’ nézés ez, amit más a testvérére, háziállatára, vagy gyerekére vetne, ha az valami rosszaságot csinált. Nekem meg egy túl nagyra nőtt óvodás jutott, aki túlságosan magával ragadó, hogy komolyan haragudni tudjak rá. - Pont ezért imádja, amikor nálunk eszel, mert már csak az hiányzik, hogy éppen tisztára is nyald a tányért, akármit főz. Bezzeg Phil meg én csak válogatni tudunk. -  Anyám hangleejtését próbálom utánozni, közben még a kezeimet is a csípőmre csúsztatom, hogy valamivel reprezentálhassam anyám jellegzetes kiállását, amikor ilyesmiket vág a fejemhez – mivel ugye a nagyobbik gyereke már a családi fészken kívül élvezi az életet.
- Nem gondolom, hogy ez a szerep akár csak egy kicsit is gondot okozna neked. Mint ahogyan korábban sem akármelyik másik, amelyikben láttalak. - A korábbi komolytalankodáshoz mérten, most egészen őszintén, mindenféle vicc nélkül szól a Kiannek szánt dicséretem. - Fának is jó lennél. - Teszem hozzá egy vigyorral az arcomon, kicsit még kihasználva a helyzetet, hogy immár nem az én szivatásom megy, hanem fordult a kocka és a srác került a célpontba. A különbség talán csak az, hogy bizonyos okból kifolyólag úgy érzem nem tudnám már úgy köszörülni rajta az éles nyelvemet – persze csak viccből -, mint bárki máson tenném, akit kicsit is kedvelek.
- Jó... - Amíg arról magyaráz nekem, hogy pontosan mit is kellene másképp látnom a szereppel kapcsolatban, ami jelenleg nincs meg, a pillantását keresem és az arcát figyelem, a szavaira koncentrálok, de ahogyan fel is fogom őket, a pillantásom átvándorol a szoba berendezésére. Nehéz úgy megpróbálnom megfejteni egy szerepet, hogy Kian a magánszférámban terpeszkedik. - Végül is ez nem olyan nehéz. Túna egész életében a faluban élt, ahol a környezete arra tanította, hogy félnie kell mindattól, ami a falaikon túl van. Maugli pedig onnan érkezik, érdekes és teljesen másképp látja a világot. Ez az újdonság nem rossz alapja a lány felé tanúsított figyelmének. Nem? - Azért egy ráerősítésért rá pillantok, kérdő pillantásomat az arcára szegezem.
- Van más választásom? - Elnevetem magam, mert erre a kérdésre mind a ketten nagyon jól tudjuk a választ. Különösen azután, hogy épp az előbb nyavalyogtam neki arról egy sort, hogy úgy érzem nem sikerült még megfognom Túna lényegét. Ezen a ponton már bármit kipróbálnék, csak ne érezzem olyan idegennek magamtól azt, amit hűen kell próbálnom visszaadni.
- Hú, igenis főnök! Ha külön stresszelsz miatta, nem fog ám menni - jegyzem meg játékosan, mintha valaha is jellemző lett volna rám, hogy különösebben idegeskedjek bármin. Mármint nyíltan. Legbelül persze nekem is megvannak a saját félelmeim, de jó ideje már sikeresen elnyomom őket annyira, hogy ne egy bizonytalan kiscsibe habitusával bírjak az életben. -  Hiányzik nekik egy fiú a házból, na meg Te sokkal illedelmesebb vagy a sajátjuknál. - Vigyorogva jelentem ki a bátyámmal kapcsolatos kritikát, s tulajdonképpen nem is hazudok túl nagyot.
- Nyilván nem hiányozhat a kémia sem, de nem ez az első alkalom, hogy együtt játszunk főszerepet… - Próbálom még menteni a menthetőt, hátha végül mégsem kell ténylegesen megpróbálkoznom Kian módszerével, ami elég drasztikusnak tűnik, miután ki is jelenti, hogy mit vár jelenleg tőlem. A menekülés viszont nem csak fizikailag válik lehetetlenné számomra, hanem azután, hogy beleegyeztem az ő módszerébe, tulajdonképpen már nem opció.
- Jó. -  Nagyot sóhajtok, s közben pár pillanatra lehunyom a szemeimet, megpróbálva kizárni mindent, amit jelenleg érzek, mint például Kian közelsége, az illata és a hangjának kellemes tónusa. Arról meg már nem is akarok beszélni, hogy milyen látvány fogad, amikor kinyitom a szemeimet.
- Remélem tudod, hogy jelenleg úgy érzem, hogy ezzel nem igazán könnyíted meg a helyzetem. - Alig fejezem be a mondatot, beharapom az alsó ajkam, s a szempilláim alól pislogok fel a srácra, sokkal inkább már a próbálkozás részeként, mint valódi, rám jellemző reakcióként. Miért nem mondtam inkább, hogy előbb igyunk? Mielőtt – szintén rám nem jellemző módon – megadnám magam a túl nehéz feladatnak, lassan a menekülési utat előlem elzáró lábára simítom az egyik kezem, valahol a térde környékén a combján, s finoman oldalra billentem a fejem, aminek köszönhetően a hajam hátra csúszik, szabadon hagyva a nyakamat. - Azt mondtad éhes vagy. Mit szeretnél enni, honnan rendeljünk?

1078 | que pretendes | remélem tetszik szívecske |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 17:47

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

Nem sok kapcsolatom volt az eddigi életemben, ahogyan azt sem igazán tudtam számlálni, hogy mely emberekre számíthatok úgy igazán. Lényegében senkihez sem mertem tartozni abban a helyzetben, amibe kevertem magam, mert egyszerűen ez csak... Ijesztő volt, és elképzelni sem tudtam, hogy pontosan mi lenne velem, ha valakire támaszkodnom kéne.
Sokan azt mondták, hogy ki kéne semmiznem az apámat, hiszen mégiscsak a fia vagyok. Én ezt a véleményt azért sem osztottam, mert határozottan utáltam ennek a dolognak a gondolatát. Büszke vagyok. Talán túlságosan is, emiatt pedig képtelen lettem volna arra, hogy komolyabban belegondoljak a dologba. És itt nem arról van szó, hogy éppenséggel a másik fia taszított volna, holott ez is határozottan benne volt a pakliban. Sokkal inkább szólt ez arról, hogy nekem nem volt szükségem egy olyan ember szánalompénzére, amit csak azért vágna hozzám, mert felsőbb hatalmak azt mondták neki. Inkább eltűntem és talán titkon vártam is azt, hogy nekem is bajom essen egy kicsikét. Mert akkor az ő lelkén száradhat a dolog.
Hogy mindez hogyan kötődhet Aurorához? Nos, ez lényegében egyszerű volt. Nem kifejezetten kedvelte az embereket, engem viszont valamiért mégis. És bár sokan nem tudták ezt róla, de elég jó barát volt ő, ha komolyabban belegondolok. Sosem mondott nekem olyat, amit az én helyzetemben ő sem szívesen hallott volna. Nem vágytam masszív sajnálatra. Arra vágytam, hogy elfeledtessék velem, hogy mindenki nyakán lényegében csak még egy teher vagyok. És neki ez sikerült, ezért is mertem boldogan csipkelődni vele, a rögtönzött házipróbánk alkalmával.
- Életem kérdése... – csücsörítettem egy kicsit, miközben a plafont bámulva elgondolkoztam, majd egy kifejezetten pimasz vigyort villantottam felé és volt képem kimondani a következőt – Ez lett életem kérdése. Hogy megtaláljam életem kérdését.
Annyiszor hangzott el a bizonyos szókapcsolat, hogy már engem is határozottan idegesített, de pont ez volt benne a jó. Mert akkor ő valósággal fel fog robbanni tőle, én pedig imádtam nézni, ahogyan egyszerűen csak kiég a nő. Talán udvariasabban kéne bánnom vele a korára való tekintettel, de azt hiszem, hogy akkor képes lenne esetlegesen megütni is. Ezt pedig mindenképpen el akartam kerülni.
- Ki másnak tudnék vinnyogni ebben a házban? – vontam meg a vállam, miközben egy kényelmes terpeszben helyezkedtem el, kissé lecsúszva a kanapén. A könyökömet megtámasztottam a combomon, a kézfejem az állam alatt volt. Így pillantottam fe rá a szempilláim mögül. Volt már rá példa hogy Rora szintén aprócska édesanyját használtam élő pajzsnak, amikor a lánya ki akart nyírni. Nem mondom, hogy kifejezetten hatásos volt, de jobb nem akadt akkor a házban... Mivel Phil minden bizonnyal az én oldalamra állt volna.
- Anyukátok tökéletes szakács - jegyeztem meg a fejemet csóválva. A tekintetem természetesen vidáman csillogott még most is – Nem értem miért válogattok. Biztos vagyok benne, hogy nem voltál hajlandó megenni kiskorodban a spenótot. Bezzeg én megettem.
Nem kellett kimondanom, hogy a közöttünk levő, nyilvánvaló magasságkülönbségre gondolok. Elég feltűnő volt az anélkül is, hogy még jobban kérkedtem volna a dologgal. Vicces, mert sokan állítják, hogy az ázsiaiak bizony alacsonyak és vékonyak... Alapvetően én egyik sem vagyok, szóval eléggé meg szoktak lepődni az emberek, amikor meglátnak. Az meg már részletkérdés, hogy más sztereotípiákra is határozottan rácáfolok.
- Lefogytam és megöregedtem – sóhajtottam fel halkan, miközben még lejjebb csúsztam az ülőalkalmatosságon. Lényegében már a seggem is majdnem a földön volt, én pedig kis híján feküdtem – Nem vagyok jó kondiban, Rora. El kéne járnom a terembe, hogy bírjam majd szusszal a próbákat. Meg nem ártana azért hát... Jól is kinézni. De köszönöm a bizalmat, a következő alkalommal biztosan faként fogok próbálkozni.
A kisebb hisztirohamomat már egy jóval derűsebb mondat követte, egy csibészes kis vigyorral kísérve. Nem mintha hatásosan lefogytam volna az izmaimat, de azért valamennyi még elfért volna rajtam. Bár sokat szokott segíteni néhány rögtönzött gyakorlat a jeleneteim előtt... Persze ha van rá idő.
- Nem lesz ezzel gondod – mosolyodtam el végül, most komolyan – Lehet, hogy egyszerűen csak túl jó vagy már, és képtelen vagy kihívást találni valamiben. Ha szeretnéd, adok még egy löketet neked.
Általában határozottan szoktam segíteni a színpadon a társaimat. Mivel nagyon jó vagyok a rögtönzésben, könnyen bevonom akár a közönséget is a sztoriba, és ha esetlegesen bakiesélyt látok, vagy nem érzem a kémiát, felveszem ugyanazt a maszkot, amit a revüzéshez használok. Általában könnyen elcsábítom vele a nőket, és ez a segítségükre van. Az már más kérdés, hogy akadtak olyan partnereim, akik határozottan félreértették a dolgot... Na mindegy.
- Csak azért, mert nem vagyok a fiúk – eresztettem meg felé egy mosolyt. Nem igazán kellett magyaráznom azt, hogy a saját anyámmal kapcsolatban határozottan nem voltam udvarias, mert tudta. Mindig neki panaszkodtam arról, ha valami éppen nem úgy ment az életemben – anyám miatt természetesen... vagyis leginkább csak rá fogtam – ahogyan azt szerettem volna. Holott az a szerencsétlen nő mindent megtett értem annak ellenére, hogy egy fikarcnyi jóságot sem tudtam mutatni felé... Aztán pedig egyszerűen csak meghalt, én pedig itt maradtam az ellenérzéseimmel, és máig úgy gondolom, hogy az egész az én hibám volt.
- Mégis idegesnek tűnsz – jegyeztem meg, enyhén összevont szemöldökkel – Tehát nem fog ártani a gyakorlás azt hiszem. Régen játszhattunk már főszerepet, ezért pedig kicsit kieshettünk mind a ketten.
Legalábbis én úgy éreztem, hogy ez lehet a dolog hátterében. Elég régóta ismerjük már egymást, nem kellett volna tabunak lennie a témának. És bár mindig tartottunk privát próbákat is – amiken mondjuk hasonlót sosem kértem tőle, és nagyon a csókjeleneteket sem itt gyakoroltuk – de én az egészet nem éreztem másnak a többitől. Ugyanaz, csak most a nappalijukban csináljuk
- Na. Ne légy ilyen - szóltam hozzá most már lágyabb hangon – Csak én vagyok az, nem valami alfahím. Amúgy egészen működik a dolog.
Határozottan nem akartam hátrébb húzódni, inkább még egy kicsit elmosolyodtam, aztán pedig automatikusan kicsit nagyobb terpeszre váltottam, amitől a keze a belső combomra csúszott. Ezzel mondjuk pont a saját kapum ellen játszottam tekintve, hogy jóideje már nem voltam úgy nővel, de ha ez neki a felszabadulásról szól, akkor nálam az önuralom növelésén lesz a hangsúly.
Ettől függetlenül figyeltem, ahogyan a nyakának csinos vonala lassan a szemem elé kerül és csak utána néztem vissza a lány arcára aki túlságosan is közel volt. Nem akartam megjegyezni, hogy mennyire hangzik perverzül a dolog, amit mondott, inkább beszálltam a játékba, és finoman a másik oldalon is a füle mögé tűrtem a haját.
- Azt hiszem annyira még nem vagyok éhes – jegyeztem meg, miközben óvatosan végigsimítottam az arcán. Akartam neki némi segítséget nyújtani a dologban, mert alapvetően kíváncsi voltam arra, hogy meddig hajlandó elmenni. Egyre inkább szükségesebbnek éreztem a radikális módszeremet, mert úgy tűnt, hogy ideges a társaságomban, ami nem volt kifejezetten jellemző rá – Válassz te. Én bármit megeszek.



1 071 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyHétf. Ápr. 27 2020, 17:46
Kian & Rora
Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time
- Kian, én esküszöm... - Szándékosan nem fejezem be a mondatot, de csak azért is meglengetem felé a mutatóujjamat, hogy érezze a fenyegetést - és ne csak a hangomban. Nem gondolom, hogy különösebb fenyegetésnek tekintene engem a magasságomnak és súlyomnak köszönhetően, ugyanakkor tudja, hogyan lehet felhúzni engem. És valamilyen furcsa, ismeretlen oknál fogva épp olyan könnyedén és nem törődöm módon meg is teszi, mint ahogyan a bátyám szokta. A különbség csak az, hogy Lipet gondolkodás nélkül, valamint többnyire könyörület nélkül hajlandó vagyok elverni érte - már ha az, ha megcsapkodom, számíthat egyáltalán megverésnek egy akkora állatnál, mint a bátyám. Ezzel szemben Kiant nem bántanám. A szóban való fenyegetését viszont nagyon más kategóriába sorolom. Utóbbit egyébként is gyakran megérdemli. - Kinyírlak! - Fejezem be végül a mondatot ellenvetést nem tűrve, s olyan arckifejezéssel, ami illik a fenyegetés mellé. - És eláslak a hátsókertbe. Szóval ne táncolj az idegeimen légy szíves. - Lehet, hogy a szavaim először keményen csattannak, de a mondandóm végére nem bírom megállni, hogy ne ránduljon mosolyra a szám.
Lehet, hogy a srác olyannyira ki tud készíteni, amennyire csak egy ember képes - és engedi meg magának - ebben a városban, ráadásul ő is azért, mert az édes testvérem, de valahol mélyen pontosan tudom, hogy miért hagyom ezt neki és miért nem dobtam ki a formás hátsóját már az első alkalommal a házunkból, amikor megengedte velem ezt a stílust. Igenis tetszik benne, hogy annak ellenére, hogy tudja milyen vagyok, veszi a bátorságot és úgy viselkedik velem, mintha valóban barátok lennénk. Ami azt hiszem egy ponton ténylegesen igaznak kellett, hogy bizonyuljon, mert ellenkező esetben nem lennénk most itt. A probléma talán ott kezdődik, hogy én úgy érzem képes lennék sokkal többet is érezni iránta puszta barátságnál. Épp abból az okból kifolyólag, hogy nem csupán kollégák vagyunk, hanem többek annál. Mert nem minden színésztársunk ül össze rögtönzött házi próbákra, hogy úgy rázódjon bele egy adott szerepbe.
- Nem tudom... Ki másnak szeretnél vinnyogni ebben a házban? - Összeszűkített szemekkel vetek rá egy gyanakvó pillantást, próbálva nem kifejezetten tudomást venni... Róla. Mert a cikázó gondolataim, amelyek azt hiszem teljesen jogosan, de Kian körül forognak csak feleslegesen elragadhatnak. Még annál is inkább, mint ahogyan eddig sikerült. Akkor pedig semmire nem jutnánk a betervezett próbával kapcsolatban, ami már így sem alakul menetrend szerint. Én pedig csak bosszantanám magamat azzal, ha nem végeznénk el azt, amit habár nem is kötelességből, de beterveztünk.
- Igen, abban egyetértünk, hogy anyu nagyon jól főz - felelem neki bólogatva. Csak tudnám, hogy az a nagyszerű főzőtudás miért nem tudott öröklődni és anyámmal ellentétben én miért vagyok olyan a konyhában, mintha elefántot küldtek volna a porcelánboltba. - Hát valószínűleg azért, mert megtehettük. Attól a brokkolit ugyanúgy meg kellett ennünk nekünk is. De a spenóttól a mai napig hányni tudnék. Te meg azért vagy ilyen égimeszelő, mert azt is megetted, fogadunk? - Szemeimet forgatva teszem fel a kérdést, mert az idegeimen való táncolás második szakasza simán mindig az, hogy a magasságommal viccelődünk. Engem nem zavar, Kiant meg valószínűleg nagyon is szórakoztatja, hogy a konyhaszerkény felső polcát sem érem el. - Ó, és el ne kezdd nekem, hogy neked odafent jobb a levegő! Annak is van előnye, ha valaki alacsony, oké? - Mondjuk gyerekkoromban ha a vidámparkban kérdeznek erről, akkor határozottan nem ezen a véleményen lettem volna, de se gyerek nem vagyok már és a nappalink nem emlékeztet a vidámparkra.
Fújó-nevető hang bukik ki belőlem, amikor elkezdi nekem előadni a hisztijét. Néha a férfiak igenis rosszabbak nálunk nőknél. Ráadásul nekünk havi egyszer még kifejezett okunk is van rá. - Kian, ha te öreg vagy, akkor én mi vagyok? - teszem fel a kérdést jókedvűen, miközben kihívó pillantást vetek rá, csak mert nagyon ajánlom neki, hogy ne most kezdjen el öregasszonyozni a pár évnyi korkülönbség miatt. - Mindenkivel előfordul, hogy nincs formában. A fogyást könnyedén vissza is fordíthatod, az edzés meg nem csak a szereppel fog segíteni és azzal, hogy húsz éves vén csont létedre is bírd szusszal, de az egészségednek is jót fog tenni. - Még ha a konditeremben való izzadás nem is egy élvezetes tevékenység számára, attól még tudom, hogy van igazság a szavaimra. Tekintsen rá úgy, mint egy befektetésre, ami a jövőben meg fog térülni, amikor annak hála él pár évvel tovább, mint amerikai társai, akik nem mondhatják el magukról, hogy olyan kivételes génekkel rendelkeznek, mint ő. Ezt pedig nem csak a szépségére értem.
- Nem vagyok ideges - vágom rá rögtön, talán kicsikét túl gyorsan is. A pillantásom az arcára vándorol és csak remélem, hogy nem tulajdonít különösebb jelentőséget a szavaimnak vagy a heves reakciónak. Eszemben sincs leleplezni az érzéseimet, amíg... Nem is tudom, amíg nem kapok konkrét utalást arra, hogy akár csak kicsit is hasonlóképpen érez. Lehet, hogy ott vannak bennem azok a gyengéd érzelmek Kian iránt, de rögvest pofára esni magam sem szeretnék előtte. - Szerintem is csak az lehet a probléma, hogy régen játszottunk együtt. Szóval ne stresszelj feleslegesen és csináljunk végre valamit, mert az elmélkedés nem fog sokat segíteni. - Utóbbit már mosollyal az arcomon mondom neki, csak hogy érezze, hogy nem tartottam teljesen feleslegesnek az eddig közösen eltöltött időt.
Parancsra viszont mindig sokkal nehezebben mennek a dolgok. Olyan ez, mint amikor arra kérnek, hogy meséljünk magunkról és nem készültünk fel eléggé a kérdésre. Lehet, hogy tudnánk mesélni pár dolgot, de akkor hirtelen csak butaságok jönnek ki a szánkon. Én pedig úgy érzem butaság ez az egész, amikor a mozdulatának hála az ujjaim feljebb csúsznak a combján. Visszafogom magam, hogy a bensőmben érzett remegés ne jusson el a kezemig, ne lehessen rajtam észrevenni azt a gyengeséget, amit Kian okoz. - Pedig... - rövid szünetet tartok, míg a nyelvemmel finoman megnedvesítem az ajkam. - Most nagyon olyannak tűnsz, mint egy területét elfoglalni készülő oroszlán. Vagy szívesebben lennél farkas? Ha már a szerepről van szó. - Huncut pillantásommal az övé keresem, s közben egészen finoman feljebb csúsztatom a kezem a combján. A hangom a korábbihoz képest kifejezetten lágy, s az ajkaimon játszó szánt szándékkal odakényszerített mosoly is csak az egész helyzet játékosságát hivatott szolgálni.
Nem kell tükörbe néznem ahhoz, hogy tudjam, totál elvörösödtem, az arcom az érintése nyomán lassan lángba is borulhatna, olyan forróság önti el. Ötletem sincs javít-e valamit az alakításunkon ez az egész kis gyakorlat, abban viszont biztos vagyok, hogy az én Kian iránt táplált érzéseim csak még inkább összekuszálódnak. - Bármit? - Pajkos mosollyal az arcomon pillantok újra az arcára. Halk sóhajt préselek ki magamból, majd finoman elcsücsörítem a számat, míg gondolkodást mímelek. - Legyen valami olasz. Van a közelben egy étterem, ahol a szakács kifejezetten szenvedélyes.

1076 | que pretendes | remélem tetszik szívecske |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyPént. Jún. 05 2020, 09:22

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

Talán pofátlanság volt a részemről kihasználni azt, hogy engem Rora jobban kedvel a legtöbb embernél, mégis mindig megtettem. Mások nem igazán tudtak volna vele hasonlóképpen beszélni, ez a tény mellett nem igazán lehet elmenni. Engem pedig valahogy mindig mosolyra késztetett, ahogyan kiosztja az embereket. Azért persze én is ismerek bizonyos határokat és azt hiszem sosem merném neki elmondani az elméletem arról, hogy egy alacsonyabb ember miféle kisebbségi komplexusokkal küzd. Azt pedig már teljességgel bunkóságnak találtam volna, hogy példának okáért csak úgy megemlítsem neki, hogy van egyfajta elmélet az alacsony emberek okosságával kapcsolatban is. Ezt vele kapcsolatban amúgy sem gondoltam igaznak.
- Ez esetben megkapod magad mellé Codyt Mauglinak – vontam meg a vállam, mintha tényleg semmiség lenne az egész – Hallottam róla, hogy a múltkor is mennyire jól ment a közös munka.
Sosem kedvelték egymást. Még ha ez nem is jött át a darabokból, nyílt titok volt a dolog. Sokaknak nehéz Rorával együtt dogozni a maximalizmusa miatt, de szerintem csak meg kell tanulni kezelni az egészet. Mindenesetre nekem ilyen problémám sosem volt. Valamiért velem mindig másképp bánt, mint a többiekkel... Bár az is tény, hogy nem szokásom okot adni arra, hogy utáljanak.
- Apukádat nem merném bosszantani – jegyeztem meg, miután kissé elgondollkoztam – Lehet, hogy nagyobb termetű vagyok nála, de egy ideje hozzászoktam ahhoz, hogy ti inkább mentálisan szerettek támadni. Véletlenül se akarom, hogy találjon valami kis szálkát bennem és azt kezdje el ecsetelni a következő kritikájában. Lippel azt hiszem jól kijövünk, anyukád meg cuki, szóval csak te maradtál nekem.
Szomorkás mosollyal vontam meg a vállam, mintha tényleg ennyit számítana az egész szekálósdi nekem Mertem remélni, hogy tisztában van ennek a valódi okával és azzal, hogy sokkal inkább csinálom szeretetből. Lényegében ő volt az, akit a legrégebb óta mondhattam a barátaim közé, aki igyekezett annak ellenére mellettem lenni és megvédeni, hogy nem igazán engedtem ezt a környezetemnek. Főleg nem anya halála után. Örültem neki, hogy sokakkal ellentétben ő nem a hogylétem felől faggatózott és erőszakoskodott, hanem egyszerűen csak elhitte azt amit mondtam neki. Tiszteletben tartotta a büszkeségem, mindenki mással ellentétben, és teszi ezt a mai napig. Nem rángat magukhoz, csak elhiszi, hogy van hol aludnom... Ha nincsen, akkor úgyis megoldom, mint mindig. Bízik bennem és a képességeimben, nem akar túlságosan gondoskodni rólam. Talán realizálta, hogy jelenleg számomra valakihez mélyen kötődni inkább ijesztő, mint felemelő, ezért nem is igazán vannak mély beszélgetéseink. Csak igyekszünk jól érezni magunkat.
- Én mindent megettem amikor kicsi voltam – vontam meg a vállam, aztán kicsit megrándult az arcom, amikor folytattam.... De tényleg csak egyetlen századmásodpercnyi fájdalom volt látható rajta, miközben a következőt mondtam – Anyáék mindig meggrillezték nekem őket, hogy kicsit édesebbek legyenek a zöldségek, így mindent megettem. Lényegében megszerettették velem a zöldségeket, aztán egyszerűen csak megettem a spenótot a későbbiekben.
Illetve mivel elég édesszájú vagyok, mindig kaptam valami cukorkát az étkezések után – kivéve este ugye – tehát volt motiváció. Lényegében így éltem le az életemet, amiért talán még apámnak is hálás voltam annak ellenére is, hogy magama hagyott. Korán meg lettem tanítva arra, hogy semmit se kapok meg csak úgy és megtanultam eredményesen élni.
- Egyet mondj kérlek! – vigyorodtam el, egészen belesüppedve a fotelba – És nem mondhatsz semmi olyat ami nem családbarát, oké? Még a végén meghallják a szüleid és ki kell nyitunk az ajtót.
Gondolok itt arra, hogy amikor kamaszodni kezdtünk és Rora végül a mi társulatunkhoz jött hát... Nem igazán bíztak meg bennem. Lényegében tizenhét éves koromig nyitott ajtóval kellett léteznünk, mert egészen addig azt hitték, hogy meg akarom rontani a lányukat. Magam sem voltam biztos, hogy egyáltalán képes lennék a dologra, de arra tippeltem, hogy már nincsen mit elvenni tőle, mivel szép lány, meg amúgyis volt már valami csávója ha jól emlékszem.
- Te is öreg vagy, állítottam én az ellenkezőjét? – vontam fel a szemöldököm – majd elvigyorodtam – Holnaptól nyanyának vagy asszonynak foglak hívni. Választhatsz.
- Az utóbbi időben viseltesnek érzem magam – sóhajtottam fel halkan – A múlt héten megtámadott egy macska. Ha megmutatnám a testem, minden bizonnyal elszörnyednél tőlem. Levert vagyok, amiért elhagytam az edzéseket, szóval rángatnod kell majd magaddal. Mostanában semmihez sincs kedvem.
Amióta komolyabban beindult az egész revüs karrierem, még inkább kellemetlenül érintenek bizonyos dolgok. Lényegében ténylegesen egy vénember energiáival bírok, amitől teljesen kikészülök. Legszívesebben ki sem másznék az ágyból, csak fetrengenék egész nap, de minderre lehetőségem nincs. Egy színész életében is van olyan hogy kifogy és alapvetően nincs kedve megformálni egy karaktert, de nálam ez is úgy működik, hogy elég kibírnom az első tíz percet, amíg nekiállok a dolgaimnak, aztán egyszerűen csak király lesz minden a végére. Még elégedett is vagyok ilyenkor, amiért sikerül  bevégeznem a feladataimat.
- Akkor nem vagy az – vontam meg a vállam, miközben igazat adtam neki. Én a magam részéről annak láttam, de lényegében ki vagyok én, hogy felülírjam azt, amit nekem mond? Simán lehet, hogy az indoka valid azzal kapcsolatban, hogy csak régen játszottunk együtt, mert ez is tény. Lényegében amíg én a Hosszú út az éjszakábant vittem, teljesen elszoktam a szerelmi szálaktól, így nekem is szükségem volt arra, hogy felélesszem az érzékenyebb vagy mondhatni romantikusabb oldalamat. Talán hülyeségnek tűnik, de ez könnyebben megy, ha valaki párkapcsolatban van. Tehát az én kezem jelenleg kétszeresen is meg van kötve.
- Nem tudom, szerinted melyik illik hozzám jobban? – lassan húztam mosolyra az ajkaim, miközben elkaptam a tekintetét. A hangom talán még engem is túlságosan egy doromboló macskáéra emlékeztetett, de ez részletkérdés volt. Egyelőre azt akartam elérni, hogy ellazuljon a szituációban, tehát muszáj volt flörtölnöm vele... a munkatársammal – Szerintem nem vagyok túl macskás típus. Vagy szeretnéd, hogy a lábadhoz dörgölőzzek?
Elég furán venné ki magát az egész jelenet, de ettől függetlenül most is kifejezetten vidáman forgattam ki a szavait. Ne legyen már annyira egyszerű dolga. Mivel én teremtettem a helyzetet, én voltam az ura is annak... Egyelőre meg akartam fejteni, hogy miért van ennyire ki és miért nem képes bízni magában egy kicsit.
A tekintetem akaratlanul is az ajkaira futott, és ha másra éppen nem is, arra határozottan emlékeztetett, hogy túl régen volt már barátnőm. Sajnos nem igazán tartozom azok a srácok közé, akik ész nélkül szexelnek bárkivel, így lényegében nem sokat segített rajtam az, hogy Rorát határozottan szépnek találtam. Viszont igyekeztem ebben a pillanatban én magam is lehetőség szerint kismacskákra és nagymamákra gondolni, mert valahogy nem érzem helyesnek, hogy a gyerekkori barátomat döntsem hanyadt a nappalijuk közepén. Főleg nem úgy, hogy a szülei kint tevékenykednek a konyhában. Azért azt mindennek ellenére el kellett ismernem, hogy számomra is vonzó nő, még ha nem is akarok tőle barátságnál többet. Szép, okos, céltudatos... Egy pillanatig arra a nőre emlékeztetett ténylegesen aki az első szerelmem volt.
- Mi? – egészen vékony hangon kérdeztem vissza neki, aztán erőnek erejével toltam el magam tőle és ütöttem saját magam arcon – Szép munka volt. Azt hiszem ez most túl jól működött.
Éreztem ahogyan lassan vörös foltok jelennek meg a nyakamon, de igyekeztem az egészről lehetőség szerint nem tudomást venni. Valószínűleg pillanatokon belül ki fog cikizni emiatt, tehát nem volt más választásom, csak várni kezdtem arra, hogy a fejem kevésbé égjen és elkezdtem magamban tíztől visszafelé számolni, miközben folyamatosan más téma után kutakodtam.
- Talán mégis jobb ötlet szövegkönyvezni. Azt hiszem hangulatban leszünk ahhoz, hogy újra elő tudjuk venni – ahogy fekaptam a lapokat, rögtön át is kezdtem nézni a sorokat – Hát ez fantasztikus. Ezzel a résszel még csak nem is találkoztam korábban! Azt hiszem bajban leszek az első próbáig.




1 207 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyPént. Jún. 12 2020, 20:54
Kian & Rora
Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time
- Ti férfiak olyan képmutatóak tudtok lenni - szögezem le gondolkodás nélkül, miközben finoman megrázom a fejemet. - Minket vádoltok azzal, hogy milyen pletykásak vagyunk, valójában meg sokkal több mindent tudsz, mint amit én. - Persze ennek lehet valamennyi köze ahhoz a tényhez is, hogy én nem vagyok kifejezetten az a barátkozós típus. - És! Fogadok élvezed... - Összeszűkített szemekkel, a mutatóujjamat "fenyegetően" felé emelve nézek rá. Felháborítónak tartom, hogy a huszonegyedik században még el kell viselnünk, hogy olyasmivel vagyunk mi nők meggyanúsítva, amit a férfiak sokkal profibb módon űznek - történetesen a pletykálás nemes tudománya. Ha meg épp el akar valamit hallgatni az ember, akkor megsértődnek, mert nem osztom meg. Ki érti ezt?
Feltett szándékom nem válaszolni azzal kapcsolatban, hogy pontosan milyen is volt a közös munka Codyval, mert egyfelől érzem magamat annyira profinak, hogy ne kelljen magyarázkodnom, másfelől pedig ha most megmondom az igazat - ami az, hogy tényleg nem jöttünk ki túl jól -, akkor csak felszállok a pletyka hullámra és felesleges kavarodást okozok a társulatban, aminek semmi értelme. Lehet, hogy határozott véleménnyel vagyok másokról és alapvetően nem igazán van kedvem jópofizni másokkal, vagy úgy csinálni, mintha pusztán csak azért, mert kollégák vagyunk egy ideje, már jóban is lennénk, még nem jelenti azt, hogy a negatív hozzáállásommal zavart kell okoznom a megszokott dinamikában. Ha szükség van rá, bárki mellett ugyanúgy el kell viselnem a munkát, a színpadon Kiant és Cody-t is egyenlőként kell kezelnem, nem mondhatom azt, hogy csak egyikükkel vagy másikukkal vagyok hajlandó dolgozni. Különben, a filmiparban is rengeteg olyan esetről hallani, hogy a színfalak mögött ki nem állhatta egymást két színész, a forgatások alatt, a szerepükben mégis jól alakítottak. Olyan ember akarok lenni, aki ezt meg tudja tenni és nem okoz felesleges felfordulást ennek kapcsán. Akkor ki akarna velem dolgozni?
- Tudod, a Cabot család tagjai az alacsony termetüket az éles nyelvükkel kompenzálják. - Felnevetek, mert én vagyok rá a két lábon járó élő példa. Meg persze apa is, aki ha bizonyos esetekben nem is tesz erről tanúbizonyságot, de a kritikáiban nem kíméli a másik felet, ha arról van szó, hogy tényleg nem tud értékelni valamit. Igazán kellemetlen, hogy úgy érzem, valamilyen szinten engem sem képes értékelni színésznőként. De persze nem ő az egyetlen forrása a felém intézett kritikáknak, ezért el kell fogadnom, hogy építő jelleggel teszi a megjegyzéseit. - Ezt úgy mondod, mintha valami szörnyűség lenne, tudod ki akar így barátkozni veled tovább. - A szavaimmal ellentétben az arckifejezésem most egészen megváltozik, igazi, kedves mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy Kianre tekintek. Tudja jól, hogy bár nem mondom ki, de attól még igenis fontos nekem, mert fura mód csak vele tudok viszonylag jól kijönni egész hosszú ideje - történetesen a középsuli óta. Ezt pedig sosem dobnám el magamtól, csak mert a kora ellenére van bátorsága olyan megjegyzéseket tenni, amitől felforr az agyvizem.
- Az legalább egy jó taktika. Mert tényleg a végén megszeretted... Nálunk az volt, hogy megesszük, vagy nem kapunk helyette mást. De a spenótot akkor sem fogom soha megkedvelni. - Ez pedig határozott tény. Olyan rég volt utoljára, hogy ténylegesen megkóstoltam, hogy már az ízére sem emlékszem, de semmi kedvem felidézni azt.
- Én például tuti nem verem be a fejem, mert sosem lesz nálam alacsonyabb egy ajtó. - Vágom rá vigyorogva, közben pedig felvonom az egyik szemöldököm, hogy a tekintetem még inkább kihívónak tűnjön. Mert igenis tudnék olyat említeni, ami nem a szüleim fülének illő téma. - De például használhatom Lip pólóit akár ruhának is és vásárolhatok a gyerekosztályról, ami olcsóbb. Veled ellentétben ráadásul nem lesz bűntudatom sehol, hogy nem látnak, akik mögöttem vannak. Ennyi elég lesz? - teszem fel a kérdést, miközben továbbra is képtelen vagyok letörölni az arcomról a vigyort. Nem is tudom miért hitte azt, hogy ebben ő győzhet.
- Istenem... Megverlek, ha tényleg annak hívsz! - Szemforgatva dőlök hátra. - Történt esetleg valamit? - Teszem fel a kérdést kíváncsian. Nyilván ha nem akar róla beszélni azt is elfogadom, egyszerűen csak szeretném tudni, ha valami olyasmi van, amin esetleg tudok segíteni. Lehet, hogy már az is elég, ha csak meghallgatom, de akkor már legalább segíthettem. - Rám számíthatsz, ha kell egy diktátor, aki elintézi, hogy csináld a dolgod. Gondolom nem akarod, hogy egy Dzsungel könyve miatt kapj lehúzó kritikát... - Finoman félrebillentem a fejem, legalább annyira, hogy a feltámasztott kezembe tudjam billenteni, az államat a tenyerembe helyezve, ezzel akaratlanul is közelebb kerülve az egyébként is veszélyesen közel terpeszkedő sráchoz.
Nem feltétlenül az a része ejt zavarba ennek az egész helyzetnek, hogy egy férfi mellett kell lennem, hiszen voltam én már kettesben férfival, még ha nem is feltétlenül úgy, mint ahogyan azt mások számára be akarom adni. A színpadon könnyű ezeket az érzéseket beleönteni egy karakterbe és a megfelelő partnerrel működik ez az előadás közben is. Kian közelsége viszont nem egy színpadi próba érzését váltja ki belőlem, az illata pedig, amely egyre bódítóbban hat rám, csak még kevésbé segíti a helyzetemet, mert nem az jár a fejemben, hogy mennyire hitetem el a közönséggel, amit el kell, hanem hogy történetesen mennyire vágyom rá, hogy megcsókoljon. Ez pedig jelen helyzetben még frusztrál is, mert legszívesebben úgy érzem én magam is tenni akarnék érte, hogy megtörténjen... Mégsem teszek.
Valahol mélyen tudom, hogy csak azért harapom be finoman az alsó ajkam, mert teljesen megbabonáz, hogy Kian pillantásában merülök el, de még akad bennem annyi józanság, hogy felfogjam a szavait, s miután nagyot nyelek, igyekezzem is válaszolni. - Szó sincs róla. - Hangom kifejezetten halk és határozottan érzelmes. - Inkább a levadászós részére gondoltam. - Valamilyen szinten úgy érzem menekülnék, mert ez az egész nem történhet meg így, a nappalink közepén, utasításra. Másrészt meg rettenetesen szeretném és talán kicsit el is hiszem, hogy ez az érzés igaz lehet és nem csak bennem, hanem Kianben is.
Ezért is esik rosszul, amikor hirtelen kiesik a szerepből és elhúzódik. A kemény pillantásomat és megfeszülő állkapcsomat azzal próbálom leplezni, hogy a most már ölembe visszaejtett kezeimet tanulmányozom kicsit, miközben minden gyengéd érzelmet igyekszem száműzni magamból. - Talán inkább neked kellene még gyakorolnod. - Felemelem a fejem, az ajkaim pedig igyekszem minél gunyorosabb mosolyba erőltetni, amiből a végén csak egy félmosoly marad, valószínűleg sokkal inkább szájhúzásnak tűnve, mint bármi másnak.
- Ha úgy gondolod, kaphatsz a szövegkiemelőimből. Nem akarom hallani, hogy segíthettem volna többet is, szóval... - Mélyet sóhajtok. Szeretnék egy alkalmat, amikor nem kell annak a fagyos és csípős nyelvű nőnek tűnnöm, aki mindig vagyok, de egyszerűen nem érzem úgy, hogy lenne bárki, aki mellett kényelmesen elengedhetem magam és esetleg megélhetem egy eddig ismeretlen oldalamat is. Eddig azt hittem Kian lehet ez az ember, de már magam sem vagyok benne biztos, hogy mi a színészkedés és mi az igazi ebben az egészben. Túlságosan összekuszálta a gondolataim az előbbi mutatványunk. - De talán több értelme lesz, ha előbb eszünk valamit. Éhgyomorral nem ugyanolyan a munka.

1117 | que pretendes | remélem tetszik szívecske |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyCsüt. Aug. 13 2020, 02:50

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

- Soha életemben nem állítottam azt, hogy ne lennék pletykás – úgy emeltem fel a kezeimet, mintha legalábbis olyan dologgal gyanúsított volna, amit szégyen beismerni – Ez az átka annak, ha valaki extrovertált.
Én a magam részéről mondjuk nem szimplán magamra aggattam ezt a jelzőt. Veszélyesen szociális típus vagyok, azaz egyszerűen elvárom azoknak az embereknek a figyelmét, akiket szeretek. Lényegében elég rendesen meg tud viselni, ha valaki figyelmen kívül hagy. Lehet, hogy ez nárcisztikussá tesz, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy olyat tettem az illetővel, ami miatt haragszik rám... Csak nem bűn az, hogy valaki mindig minden körülmények között jóban akar lenni másokkal.
- Én amúgy is csak hallottam dolgokat innen-onnan. Olyanokat is amikről nem is tudhatnék – és már nyilvánvalóan túl sokat mondtam. Ha innentől kezdve Rora megkérdezi tőlem, hogy mégis miről van szó, én nemes egyszerűséggel elmondom neki... Mert hát ilyen vagyok. Szeretek másokkal beszélgetni és vannak az életemben fontos emberek ,akikkel megosztom a részleteket. Még akkor is, hza ezek nem éppen rá tartoznak. Arról pedig már nem tehetek, hogy lényegében csak olyan dolgokról tudok másokkal beszélgetni, amikről nem feltétlenül kellene. Gondolok itt mondjuk arra, hogy Garyvel jó viszonyt ápolok, ami miatt előbb tudom, hogy milyen darabokra lehet jelentkezni. Olyasmibe már nem akartam belegondolni, hogy előnyben indulnék nála legyen szó bármiről is. Amióta anya meghalt, odafigyel rám... Ez pedig néha zavaró tudott lenni, éppen ezért is volt szükségem arra, hogy eltűnhessek. Nem akartam, hogy kivételezzenek velem és sajnáljanak amiért elárvultam.
- Lip nem alacsony, ellenben igen tudja, hogy mikor kell valakinek beszólni – tettem egyből megjegyzést a bátyjára – Főleg akkor, ha rólad van szó. Vagy a magasságodról. Akkor őt elcseréltétek és ezért haragszik rád?
Könnyed volt ugyan a hangom, de ettől függetlenül is veszélyes vizekre eveztünk. Nem szerettem árvaságról és hasonlókról beszélgetni az emberekkel, illetve ha hasonló szóba került is viccet csináltam belőle. Végülis ez a hivatásom, miért ne játszhatnám el az embereknek azt, hogy már jól vagyok? Más kérdés, hogy ilyenkor elég mélyre tudok kerülni, ha egyedül maradok, azonban csak úgy tudom elhitetni másokkal, hogy nincs semmi baj, ha időről időre beiktatok a repertoárba egy kis öniróniát. Tényleg nincs szükségem arra, amit annak idején tapasztaltam meg. Szeretem a figyelmet... De az túl sok volt nekem. Így időről időre hazudnom kell a környezetemnek, hogy a saját sötét gondolataimtól megkíméljem őket. A jelenlegi helyzetem több, mint kilátástalan.l
- Jaj úgy sem bírod sokáig nélkülem – ahogy előredőltem, finoman belecsíptem a lány arcába a mosolyom pedig csak szélesebb lett – Amióta megláttál csak imádsz engem. Főleg, mert mindig eszedbe jut az a fénykép, amelyiken letörött az egyik fogam. Tudom, hogy folyamatosan elképzelsz úgy.
Akkoriban készült a legikonikusabb gyerekkori képem is, ami nagy kedvence volt azoknak, akik láttak felnőni a társulatban. Sokan voltunk a jelenlegi felnőtt színészek közül, akik nagyon korán kezdték az ipart, viszont ennek ellenére is volt nem egy nézeteltérés közöttünk. Régen barátok voltunk, most pedig hiába vagyunk munkatársak, hajlamosak vagyunk hajba kapni a szerepek miatt. Ha valaki túl sok főszerepet visz el, az a kapcsolatok rovására mehet... Ilyen volt az én vagy Rora esete is. Illetve minket általában nem robbantanak szét, a mostani nagyon egyedi eset volt. Tehát ha az egyikünk főszerepet visz, akkor a másik is.
- Ezért vagy ilyen picike – az arckifejezésem nagyon pimasz volt, miközben megsimogattam – vagyis inkább összeborzoltam – a lány tincseit, miközben gátlástalanul terpeszkedtem a nappalijukban. Túlságosan is normálisnak és hétköznapinak tűnt ez a szituáció, mivel már a gimibe is rendszeresen együtt töltöttük az időt. Ennek hála én pedig könnyedén megfeledkeztem a pillanatnyi rossz hangulatomról... Lényegében még a vihar előtt megjött a személyes napsugaram és elűzte a felhőket. Sosem mondanám ki neki, de valójában jelenleg talán ő az, aki a legfontosabb szerepet tölti be az életemben... Csak mert pontosan tudom, hogy Tae Oh-n már nem tudok segíteni többet és lassan el kell engednem őt.
- Kicsit úgy érzem, hogy kiégtem – vontam meg a vállam, de aztán gondosan megválogattam a szavaimat. Nem igazán beszéltem erről még senkinek – Ha azt hinnéd, hogy anya halálával bármi lezárult, akkor tévedsz. Újraindult a családi drámám, ráadásul a srác állapota is rosszabb lett, akivel együtt lakom. És a másodállásom is eléggé hát... Leterhel, tehát nem érzem túl jól magam a bőrömben, de lelkes vagyok a darab miatt és fejlődni akarok. Közben majd minden szépen elrendeződik.
A mondatom végén ismét csak elmosolyodtam. Valamilyen szinten jól esett erről beszélni, még ha ködösen is tettem meg a dolgot. Ugyanakkor viszont nem bíztam abban, hogy hirtelen rózsaszín vattacukorrá változik az életem és egyetlen varázsütésre helyrejön minden, ami éppenséggel szétbaszódni látszik. A féltestvérem megjelenése minden volt, csak éppenséggel a kedvemre való nem. Az említett lakótársam valószínűleg a hónap végét nem fogja megélni, a munkám pedig... Nos tekintve, hogy 36 órákat ébren töltök az utóbbi időszakban csak azért, hogy pénzt kereshessek a testemmel hát nem igazán segített az önbecsülésemen. Pár kilót leadtam pedig figyelnem kell a testemre és a régi fizikai állapotomnak is a múlté már. Még így is valamennyi volt rajtam az izommenyiségből, de bőven kevésnek ítéltem meg azt. Egy olyan szerephez, mint a Dzsungel Könyve határozottan kevés, meg a random orrvérzésem sem jelent sok jó dolgot.
- Nem lehetek rossz benne és nem a kritika miatt – halk sóhaj következtében túrtam a hajamba, aztán egészen fáradt volt a pillantásom, ahogy a lányra néztem – Én voltam tizenöt évvel ezelőtt a pici Maugli és ezt mindenki tudja. Ezzel van bepromózva az egész előadás, hogy lényegében a címszereplő felnőtt. Mr. Oh gyerek verziója voltam és most az ő kisfia fogja az enyémet játszani... Nem ronthatom el, mert minimum körül fognak metélni érte, nekem pedig nem lesz más választásom, mint egyetérteni azzal, aki le akarja nyisszantani a legdrágább kincsemet.
Akaratlanul is az említett tesztrészre csúszott a kezem, de egy pillanattal később el is vettem onnan, mert egyrészt tényleg nem számíthattam arra, hogy mikor nyitnak be a Cabot szülők, másrészt azért mindennek van határa és egyszerűen nem pöcsörészhetem magam Rora szeme láttára. A jó viszonyunk miatt néha hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy ő is lányból van és kihozza belőlem azt a gusztustalan pasi énemet, amit nagyon nem szerettem. Pontosan tudom, hogy szokásom egy bagzó kandúr módjára viselkedni néha, de ezt igyekszem elnyomni... Tehát ha egy ilyen állatnak vannak gondolatai, akkor határozottan tudom, hogy mi jár a fejében.
Főleg abban a pillanatban tudtam átérezni nagyon, amikor egy általam javasolt módszer végül rám ütött vissza. Tipikusan az a fajta srác voltam, aki szeretett a lányok fejében járni, viszont hagytam, hogy ők szedjenek fel engem. Ezzel megmaradtam úriembernek és nem vetettem be teljesen a testi adottságaimat, meg az egyéb tudásomat annak érdekében, hogy megkapjak valakit. Viszont mivel régóta nem volt még egy légyottom se, nemhogy barátnőm, határozottan én jöttem jobban zavarba az egésztől... Ez egy idősebb nőnél amúgysem úgy működik, mert nem feltétlenül bírok én a nagyobb tapasztalattal.
- Persze, mert zavarba hoztál – már-már vádló volt a hangom miközben elkezdtem piszkálgatni az elvörösödő füleimet. Elég sokat próbáltunk az utóbbi alkalmakkor, nem egyszer végződött a dolog csókokkal vagy hasonlóval, de ez más volt. Őszintébbnek tűnt, ettől pedig kirázott a hideg... Mert mi csak barátok vagyunk és nem élhetek vissza azzal, amit a szemében láttam. Ami amúgy sem volt valóságos.
- Van kéked? – hiába rendelkezik a koreai génjeimért felelős, egyébként csodás kultúra elég magasztos jelzőnek, ami a rózsaszín színt illeti... Egyszerűen csak jobban szerettem a kéket.
- Talán igazad van – határozottan bólintottam arra amit mondott, de az agyam lényegében még mindig a munkán járt – Folytatjuk kaja után. Szerintem valahogy úgy eddig kellene eljutnunk.
Ahogy megemelkedte a helyemről, közelebb is csúsztam hozzá. Annyiral hogy a háta ezáltal majdnem a mellkasomhoz simult a karom pedig finoman az övéhez ért, ahogy végigcsúsztattam az ujjamat egészen a csókig jelzett részig. Jobb túlesni a zavarba ejtő részeken hamarabb, ugyanakkor szükséges az ő jóváhagyása is rá, így oldalra fordítottam az arcomat, hogy ránézhessek.



1 276 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptySzomb. Szept. 05 2020, 12:29

Kian&&Rora
"Sometimes having a crush on someone is the best and the worst feeling ever at the same time."
Szemforgatva sóhajtok egyet, s közben igyekszem nem túlságosan felháborodni az olyasfajta pofátlanságon, amit Kiantől ugyan már megszokhattam, de sosem leszek hajlandó figyelmen kívül hagyni. Valószínűleg keresnem kellene valamilyen sportot, amivel folyamatosan levezethetem a felesleges frusztrációmat, ami valljuk be elég gyakran felgyülemlik bennem és rendszeresen azon élem ki, hogy Kian fülét rágom azzal kapcsolatban, hogy van-e hol laknia... Ötletem sincs mennyire van már elege belőlem, de mivel állandóan visszajár - és nem hiszem, hogy pusztán anyukám főztje miatt, ha már a sajátomért nem teheti -, azzal nyugtázom a kapcsolatunkat, hogy ha idegesíti is a pattogásom, de elfogadja. Mint ahogyan én is kénytelen vagyok elfogadni, hogy a folyamatos unszolásom ellenére sosem tapasztaltam még, hogy hallgatni is rám. Szóval teljesen feleslegesen tépem a számat, ami megint egy újabb körét tudná beindítani annak, hogy pontosan miért is legyek feszült... Ördögi kör.
- Leszokhatnál róla - nevetek fel, majd rögtön meg is rázom a fejemet, aminek köszönhetően a hajam néhány tincse csiklandozni kezdi az államat. Odanyúlok, hogy az egyik oldalon a fülem mögé tűrjem a tincseket. - A végén még olyan dolgokat is kikotyogsz majd, amit nem feltétlenül kellene mindenkinek hallania... Csak azért mert valami szaftos pletykát tudsz, még nem kell terjeszteni is- - Habár nyilván ez egyrészt nem olyan egyszerű, másrészt az emberek igenis pletykálnak és ha nem az egyik információt adják tovább, akkor kitalálnak egy másikat, amin lehet rugózni.
- Miért, milyen dolgokat hallottál? - teszem fel a kérdést inkább kíváncsian, mintsem bármilyen más érzelemtől vezérelve.
- Igen, de szerintem őt örökbe fogadták. Jól néz ki, magas és a pofája is nagy - vigyorogva fejezem be a testvérem jellemzését, csak mert tudom, hogy ha hallaná, akkor nem köszönné meg nekem. De legalább vagyunk olyan jó kapcsolatban, hogy ennek ellenére is legalább annyira szeressük egymást. - Ha mi nem kötekednénk egymással, akkor nem lenne meg az az egyensúly a családunkban, ami remekké teszi a Cabot családot, szóval ez pusztán csak szükséges rossz. - Halvány mosollyal az arcomon magyarázok. Nyilvánvalóan szeretem a családomat, de nem különösebben szoktam mások orra alá dörgölni, hogy a meglévő súrlódásokon kívül, ami minden más családban is megvan, mi tulajdonképpen egészen normálisra sikeredtünk. A szüleim azt hiszem még így több, mint húsz év házasság után is szeretik egymást, az meg hogy ki mit vár el a másiktól, nos... Azzal idővel meg lehet barátkozni.
Létezik azonban olyasfajta szeretet is, amit nem a családunk vagy a testvérünk, a barátaink iránt érzünk, hanem sokkal mélyebben gyökeredzik és kínzóbb is tud lenni, amikor nem lehet maradéktalanul átadni. Ez a helyzet a részemről Kiannel, akinek bármilyen konkrétabb jel tudatában képes lennék megadni mindent, amit szimpla barátként nem lehet.
- Erre inkább nem is mondok semmit. - Eltolom az arcomtól a kezét, nehogy a végén, ha a külső jelekből nem is, de az arcom forróságából - amit hirtelen olyan intenzíven érzek, mintha beültem volna egy kitörésben lévő vulkán közepébe - megérezze, hogy zavarban vagyok a közelsége miatt. - Fiatalon aranyosabb voltál - jegyzem piszkálódva. Felnőttként meg pofátlanul jóképűvé vált, de ezt nyilvánvalóan nem szükséges Kian orrára kötnöm, mert így is tisztában van vele.
- Légy szíves ne kezelj gyerekként, idősebb vagyok nálad! - A kérésem már-már minimálisan hisztérikusba csap át, de a korábbi arccsipkedés után már tényleg kezdem nyolc évesnek érezni, akit a nagyszülei piszkálnak, mert milyen cuki meg kicsi... Nincs erre szükségem, mert nem kifejezetten a cuki imidzsemet igyekszem fényezni. Ha pedig még Kian is úgy kezel, mint egy törpét, akkor hogyan fognak mások?
- Tudod, ha azon kívül, hogy meg akarod osztani valakivel, másban is segíthetek.. - nagyot sóhajtok, ahelyett, hogy rá néznék, pár pillanatig az ölemben fekvő kezeimet bámulom. Nehéz úgy egyensúlyozni a szakadék fölött, hogy tisztában vagyok vele; Kian nem szereti, ha mások segíteni akarnak neki, vagy éppenséggel sajnálják. Utóbbiról jelen esetben szó sem volt, pusztán csak aggódni kezdtem érte. - Mi van a családoddal? Nem akarsz esetleg velük beszélni? - Nem veszem le róla a fürkésző pillantásomat, ha nem is mondja el mi a helyzet a családjával, de legalább valami jelet igyekszem keresni rajta, hogy igenis kicsit erőltetni kelljen csak és elmondja. - Tudom, hogy ez nem megy csak úgy, de ott kellene hagynod a másodállásod. Ha magánórákat adnál, azzal talán még jobban is keresnél. - Kérdőn pillantok rá, tudom, hogy nem én leszek az, aki meggyőzi, de azért a remény még megvan bennem, hogy látja az értelmet a szavaimban és legalább meggondolja.
- Az egy dolog, hogy azzal van reklámozva, hogy te már felnőttél, de gondolj bele, akik akkor voltak a közönség, mostanra már öregek és szenilisek, csak arra emlékeznek, hogy milyen aranyos voltál. - Magyarázatom határozott, az egy dolog, hogy én a saját apám miatt mennyire érzem frusztrálva magam, amikor kritikát olvasok, de Kian pont a korábbi Dzsungel Könyvével szerzett tapasztalatával kellene az legyen, aki nyugodt az előadással kapcsolatban. - Különbség van a gyerek és felnőtt Maugli között, neked megvannak az alapok a korábbi szereplésed miatt, így olyan alapod van építkezni a mostani szereppel, mint ami senki másnak. Valószínűleg épp ezért leszel jó. - Illetve valószínűleg azért is, mert Kian kisujjába is több tehetség szorult, mint néhány újonnan próbálkozó színészébe.
- Az előbb még te pöttömöztél engem.. Mindenkinek el fogom pletykálni, hogy zavarba hoztalak és azt mondom majd, hogy azért volt, mert megfélemlítettelek. - Vigyorogva támasztom az államat a kezembe, miközben a szemeimet egy pillanatra a plafonra emelem, amíg felvázolom előtte is a roppant gonosz tervemet. De ha már ő a nagy pletykás, akkor most induljon róla is egy. Így a többiek is megnyugodhatnak, mert beszélhetnek Kianről a háta mögött, ugyanakkor nem azt kezdik találgatni, hogy mi a helyzet a magánéletével.
- Van, majd felszaladok érte kicsit később. Pasztell vagy normál kéket szeretnél? - Talán mániákusnak nézne, aki bekukkantana az íróasztalom fiókjába, ahol lényegében minden létező színben megtalálható szövegkiemelőt felhalmoztam, de tény, hogy egyike vagyok azoknak, akik a színekhez érzéseket is társítanak, ráadásul a több színnel egyszerűbb megjegyeznem a szövegeimet is.
- Mindig igazam van! - Jelentem ki jókedvűen, minden idegszálammal és porcikámmal azon igyekezve, hogy ne reagáljak még a jelenleginél is hevesebben a közelségére, amikor felém fordítja a fejét azonban nem sikerül tovább türtőztetnem magamat. A pillantásommal nagyon erősen fókuszálok a szövegkönyv azon részére, amire mutat, de amint megérzem a lélegzetének finom mozgását az arcom mellett, egyszerűen odafordulok hozzá, hogy szemtől szemben legyünk. Alig pár másodpercet hezitálok csak, a jobb kezemet előbb az állára, majd az arcára csúsztatom és odahajolok, az ajkaimat az övének préselem és finoman megcsókolom. Ezer meg egy érzés robban bennem és irtózatosan szeretném, ha ezúttal úgy reagálna, ahogyan fejben már ezerszer elképzeltem, ahelyett, ahogyan a színpadon kénytelenek vagyunk pusztán csak eladni egy érzést... De épp eléggé sikerül józannak maradnom ahhoz, hogy megmentsem magamat az esetleges pofára eséstől - ha ez a csók nem elég nyilvánvaló számára, akkor lassan a homlokomra kell írnom, hogy mit érzek -, és elhúzódjak. - Ezzel azt hiszem meg is vagyunk... - szavaim halkan törnek elő belőlem, pillantásom előbb a szájára siklik, majd inkább elfordítom a fejemet, vissza a szövegkönyv irányába, amit most határozottan a kezembe kaptam és ledobtam a kávézóasztalra. - Menjünk enni! - Apró kezeimmel igyekeztem őt arrébb tolni, miközben a pillantásomat nem voltam hajlandó ráemelni. Még a végén teljesen elárultam volna magam.
1173 || remélem tetszik szívecske || ••


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxLwe2
Kian & Rora | practice makes perfect V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect V5Kks9
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect EmptyVas. Dec. 06 2020, 17:48

Rora & Kian
A te szerelmed nem teremtheti meg bennem a boldogságot. Ha bennem nincs meg a boldogság csírája, hanem csak egy korhadó fadarab, azt te hiába öntözöd, hiába gondozod.

A magam részéről határozottan nem tudtam néha kezelni azt, hogy milyen lelkesedéssel mesélek másoknak... Sok esetben másokról. Ez nálam egyáltalán nem rosszindulaton alapuló dolog, szimplán csak annyiról van szó, hogy érdeklődöm az emberek iránt. Ha valakiről problémát hallok persze azért azt nem adom tovább, igyekszem csak olyan ártatlan dolgokról mesélni másoknak, amikkel nem árthatok. Nyilvánvalóan előfordult már ennek az ellenkezője, de a környezetem már megtanulta kezelni azt, hogy határozottan sokat szövegelek. Éppen ezért sok esetben nem bizalmatlanságból, szimplán csak a spoilerezési vágyaim miatt egyes témákról rólam csak nem beszélnek. Én ezt elfogadtam, mert sokszor képtelen vagyok a számra ülni.
- Az esetek nagy részében neked adom tovább először a dolgokat – jegyeztem meg a lányt vizslatva – Tehát neked is szereped lehet a pletykákban. Utána szoktam csak másokhoz menni, de bizonyos esetekben nem is feltétlenül érintettek.

- Pár dolgot az újonnan induló darabokról – vontam meg a vállam – Gary nem akar minket szerepeltetni a Dzsungel könyve miatt. Ettől függetlenül indulhatunk értük, de nagyot kell villantanunk. Ő maga mondta nekem és kitért pár címre is, de mélyebben nem ment bele... Így is piásan mondta el.
Azért az egyértelmű volt, hogy józanul nem biztos, hogy bízna rám infókat. De mivel elég jó viszonyt ápolok a férfival, ezért össze szoktunk járni a színházon kívül is. Egészen összetartó az egyesületünk, ami miatt nem csak velem csinál ilyeneket. Így biztos vagyok benne, hogy Rora is tudhat egyes dolgokról, amikről én nem.
- Szóval úgy gondolod, hogy te nem nézel ki jól? – a szemöldököm majdnem a hajtövemig szaladt, amikor feltettem a kérdést. Határozottan nem értettem, hogy most magát akarja fikázni, vagy Lipet emelné piedesztálra. Az utóbbi ebben a családban pedig egyszerűen elképzelhetetlen a gyerekek között, szóval lényegében ezt a lehetőséget már el is engedtem. Ami a többit illette... Arról addig nem beszélek, amíg egyenes választ nem kapok.
- Egyébként, ha látnád a féltestvérem – egészen megválogattam a szavaimat, mert a dolgok ezen részéről sem feltétlenül beszélek sokat – Meglepődnél szerintem. Egyáltalán nem hasonlítunk egymásra, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ugyanaz az ember az apánk. Szóval lehet, hogy még az őskorban volt magas felmenőtök, és Lip örökölte a géneket.
Egyáltalán nem akartam én bántani a Cabot család felmenőit, mert a végén még a nyakamba kapok egy rakás kísértetet, akik életem végéig kínozni fognak. Viszont ugyanakkor lehetetlenség lett volna letörölni azt a vigyort, ami kiült az arcomra, miközben Rorát és a reakcióját figyeltem. Általában szerettem az utolsó pillanatig húzni az agyát, aztán bocsánatot kérni tőle és megölelgetni egy kicsit. Ilyenkor mindig elhallgat.
- És ezt az elvet viszed majd tovább akkor is, amikor már saját családot alapítasz? – egészen hangosan nevettem fel az érvelésén. Sokakkal ellentétben én nagyon kedveltem Rora habitusát és tudtam élvezni, ha éppenséggel konfliktusba keveredett valakivel – Neked mondott már anyukád olyat, hogy kétszer annyira rossz gyereket kíván a saját családodba, mint amilyen te voltál? Mert ha ez a dolog bejön, akkor mindenképpen jó lenne látni a mini Aurorát, aki jól kioszt téged az egyensúly kedvéért.
Határozottan szórakoztatónak tartottam a kapcsolatát Lippel, viszont a korábbi évek alatt már megtanultam pár dolgot. Ilyen a most kényszeresen rám törő késztetés arra, hogy összeborzoljam a haját. Pontosan tudom, hogy az a pici kéz milyen erősen tudná letörni az enyémet, szóval inkább azzal foglalatoskodtam, hogy még jobban szélesítsem a terpeszt, amiben ültem, és lejjebb csússzak a fotelban.
- Úgy beszélsz, mintha most hatvan éves lennék – igyekeztem nem túl átható pillantással vizsgálni a vonásait. Azért én magam is ismerem a határaimat, legalábbis azt határozottan tudtam, hogy Rorán használni olyan dolgokat, amit más nőkkel teszek, nagyon nagy pofátlanság lenne. Mert ő egy jó barátom.
- Értettem, asszonyom! – mind a két kezemet feltartva igyekeztem bűnbánó fejet vágni a továbbiakhoz – Befejeztem. Csak tudhatnád, hogy én elfogadlak aranyos kis növésű személyként.
Viszont még mielőtt bármit léphetett volna, egyszerűen felemeltem a kezeimet, hogy tudjak védekezni. Pontosan sejtettem, hogy fogok még kapni a továbbiak miatt, hiszen degradálónak tűnt amit mondtam. Ugyanakkor annyi mögöttes tartalma volt, hogy én tényleg képes vagyok Rorát teljes mértékben elfogadni.
Az viszont már sokkal inkább más kérdés volt, hogy a családom ügyét minként kezelem. Igazából elég makacs vagyok kicsi koromtól kezdve, ami az élet sok területén előre vitt, viszont azt is be kellett látnom, hogy voltak helyzetek, ahol határozottan visszahúzott a makacsságom. Ilyen volt mondjuk elég határozottan hát... Lényegében az, ami a családommal történt. Képtelen voltam feldolgozni a veszteséget, de nem is nagyon segítek magamon.
- Én sem tudom, hogy mit kellene tennem – egy egészen halk sóhaj szakadt ki a torkomon, aztán megráztam a fejem – Nem tudom pontosan mi van velük, de a bátyám egy ideje keres. Ugyanakkor én nekem erre már nem igazán van szükségem. Tudod, hogy sosem vártam tőlük azt, hogy tegyenek értem bármit is.
Mondjuk őt se avattam be túlzottan a dolgok menetébe, mert voltak a történetemnek annyira nyakatekert pontjai, amikről egyszerűen jobb ha csak nem tud. Már arról sincs nagyon fogalmam, hogy a sérülésemet miként magyarázhattam ki neki, bár abban sem vagyok biztos, hogy hitt nekem. Rora esetében szimplán csak annyit tudok elképzelni, hogy beletörődött és nem faggatott tovább. Ettől függetlenül néha előkerültek ezek a témák, de soha nem erőltette rám a véleményét, vagy az akaratát, nagyon sok emberrel ellentétben.
- Nincs nagy gond a másodállásommal – vontam meg a vállam – Majd ha leérettségizem elgondolkozom a tanításon is, de addig kötve hiszem, hogy bárkinek hitelesen adhatnék át tudást. Nekem is bőven van még mit tanulnom.
Tény és való, hogy ettől eltekintve például nagyon jól tudnék felkészíteni srácokat és lányokat arra, hogy javítsanak példának okáért az énektudásukon, meg hasonlók, viszont vannak nálam jobbak is. Még a mentorkodásra sem éreztem elég affinitást, ami miatt nem jelenthettem ki a magabiztosságomat sem határozottan. De hát azt hiszem ez egy ilyen kör. Azt pedig nem mondtam el Rorának sosem, hogy egy szerencsésebb estén elég jól kerestem, viszont ugyanakkor, ha éppen senkinél sem lakok, akkor a pénz el tud menni a hotelekre és a kajára... Mert főzni ugyanannyira tudhatok, mint a mamám. Semennyire.
- Köszi, hogy ennyire bízol bennem – mosolyodtam el végül, és mégis vettem bátorságot ahhoz, hogy megsimogassam a lány tincseit – Nem biztos, hogy mindenki szenilis volt amúgy, lehet lesznek akik emlékeznek rám majd. Ha csak egy-két ember is... Nem akarom, hogy bárki csalódottan távozzon. Se új, se régi tagja a közönségnek, szóval ettől még nagy a nyomás rajtam.
Mivel a színház eléggé szeretne újításokat véghez vinni, határozottan el is hasalhat az egész dolog. Valahogy sokszor történnek katasztrófák, ha a fiatal közönségre hajtanak egy-egy szórakoztatóipari cikk esetén... Remélem, hogy ez a Dzsungel Könyve előadás viszont a portfóliónkban inkább büszkeségként lesz jelen és nem kell majd kínosan éreznünk magunkat emiatt később.
- És szerinted ezen bárki meglepődne? – elnevettem magam, miközben csillogó szemekkel néztem a lányra. Határozottan mentek olyan pletykák rólunk, hogy vagy több van közöttünk munkakapcsolatnál és barátságnál, vagy én vagyok túl kedves, ami miatt Rora hajlandó megtűrni maga mellett... A harmadik teória az én terrorban tartásomról szólt, na meg arról, hogy papucs vagyok. Soha nem beszéltünk a nő pasiügyeiről, de ettől függetlenül számomra nonszensz lett volna az, hogy jól érezze magát egy olyan kapcsolatban, ahol mindig neki van igaza és a másik fél lesi a kívánságait. Túlságosan nagyra értékeli azt ehhez, hogy ha valakinek vannak saját gondolatai.
- Teljesen mindegy – még a vállamat is megrántottam ahhoz, hogy ennek a jelentőségét prezentáljam neki. Számomra annyi a fontos, hogy azonnal átlássam a szövegeimet, a kék szín árnyalata már hidegen hagy. Nem is feltétlenül értettem, hogy miért kérdezett rá erre.
- Azért ne bízd el magad – finoman mosolyodtam el, a közelségétől most viszont egyáltalán nem jöttem zavarba. Nyilvánvalóan ezen a ponton már végre sikerült felvennem a szakmaiság fonalát. A korábbiak során sokkal inkább a barátságos beszélgetésünk miatt jelentett problémát az egész helyet.
Mondjuk így sem voltam arra felkészülve, hogy az a bizonyos csók be is fog következni. Az egész túl gyorsan történt ahhoz, hogy reagálni is tudjak rá, és csak pislogtam a lányra, aki nyilvánvalóan úgy gondolta, hogy mi ezzel végeztünk is. A helyzet hirtelen abszurdnak tűnt, holott nem ez volt az első alkalom, hogy hasonlót csináltunk, mégis talán kettőnk közül ő volt az, aki végül zavartabban reagált.
- Ha már ennyire belemelegedtél – finoman fogtam rá a kezére, amivel megpróbált eltolni magától – Nem kellene rendesen csinálni a dolgot?
Először néztem rá azzal a bizonyos átható pillantásommal most, mert a fejemben átkapcsolt valami. Pontosan tudtam, hogy a kémia akkor tud működni közöttünk, ha azt megteremtjük, ehhez pedig nekem is le kell tennem valamit az asztalra. Így még mielőtt megszökhetett volna előlem, kihasználtam az erőfölényem és közelebb húztam magamhoz, de aztán inkább úgy döntöttem, hogy óvatosan a falhoz nyomom a testét és úgy csókolom meg. Egyáltalán nem voltam erőszakos, de ennek ellenére is határozottan választottam szét az ajkait és hezitálás nélkül toltam át a nyelvemet az ő szájába. Az egyik kezemmel igyekeztem megtámasztani a tarkóját, az ujjaimat finoman a tincsei közé fúrva, a másikkal a derekát öleltem át. Végig határozottan csókoltam, néha a fogammal finoman belekapva az alsó ajkába, olykor kifejezetten arra törekedve, hogy a csók lassú és szenvedélyes legyen, vagy éppenséggel gyors és követelőző. Viszont én a magam részéről nem vágytam arra, hogy mondjuk Cabot apuka nyissa ránk az ajtót, szóval igyekeztem még épp időben elszakadni a lánytól.
- Most már mehetünk – egészen közel volt az arcom az övéhez, tehát éppen elég volt suttognom ahhoz, hogy hallja a hangomat. Ha már csináljuk, akkor rendesen ugorjunk bele... Viszont ugyanakkor furcsán néznének ránk, ha megpillantanák Rora összeturkált tincseit, tehát nagy műgonddal éppen azon voltam, hogy a helyére igazítsak párat belőlük, aztán egyszerűen elindultam kifelé a szobából.



1 559 || remélem nem lett túl szörnyű  Kian & Rora | practice makes perfect 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect QQXcriu
Kian & Rora | practice makes perfect IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Kian & Rora | practice makes perfect IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Kian & Rora | practice makes perfect S3tYa3a
TémanyitásRe: Kian & Rora | practice makes perfect
Kian & Rora | practice makes perfect Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kian & Rora | practice makes perfect
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kian & Rora | need a little Christmas
» Adeline & Holden | study & practice
» Kai & Rora | chapter one
» chapter two | Rora & Kai
» chaos makes the muse - Kira & Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: