New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 14:26


Cale & Shane


Mereven, komoly tekintettel néztem fel rá, mely feleselésére csak gyilkosabbá vált.
-Egy percig sem vagyok féltékeny, nem gondolom, hogy dugni mész, de válaszokat várok. Nem tetszik nekem az, ahogy beszélsz erről a két hétről.-Feleltem, majd mikor még mindig nem ad választ, csak visszakérdezősködik ismét csak mérges pillantást vetettem rá.
-Igen, számolj be.-Erősítettem meg gondolataiban.-De, komolyan gondoltam. Szóval csacsogd el szépen nekem, miről is fog szólni ez a két hét, vagy viseld a következményeit!-Szólítottam fel és a kard felé intettem szemeimmel.-Nem a fél napos beszélgetésekről és nem is az ágyakról van szó, de nem fogom csak úgy benyelni, hogy két héten át egy telefont sem eresztesz meg.
Végig hallgattam mondókáját, majd kishíján pofán is vágtam, de nem tettem meg, mert adtam neki még esélyt.
-Hallod te egyáltalán magadat? Azt állítod, hogy sokkal fontosabb neked, hogy munka után bealudj, minthogy felhívj engem?! Ne szórakozz már, ekkora tahó nem lehetsz! Két hétig csak "dolgozol", lazsálsz és alszol majd, utána meg visszajössz, mintha mi sem történt volna és elvárod, hogy azonnal le is feküdjek veled? Te magadnál vagy? És még az én vicceim rosszak! Nem, nem vagyunk rendben!-Sipákoltam vele, mintha egy haragos feleség lennék. Talán csak akkor enyhültem meg kicsit, amikor már kezdett észhez térni, hogy nem éppen normális, ahogy beszél. Már annyit észre vett magán, hogy evésnél illene felhívnia.
Mikor felállt és a fürdést pezzegette én is felkeltem, majd adtam neki egy pofont.
-Te egy világméretű tahó vagy!-Morogtam.-Te most is csak kefélni jöttél! Érdekellek én egyáltalán, vagy csak a numera kell? Tudod mit? Ha nem hívsz fel engem minden nap legalább 1x egy pár percre, akkor úgy kerülj utána újra a szemeim elé, hogy levágom a fejed és kiteszem dísznek az étkezőasztalra! Még az üzletembereknek is van annyi idejük, hogy az üzleti út alatt felhívják néha a párjukat, neked ne lenne pont? Ne akarj már etetni a hülyeségeiddel! Lehet őrült vagyok, de nem hülye!

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 14:54
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Bevallom a teljesen érthető kételkedései mellett is furcsa volt, hogy ilyen módon számonkér. Vagy hogy egyáltalán. Azt gondoltam félvállról veszi, vállat von és minden okés. Sőt még örül is neki, hogy figyelmeztettem, hogy nem haragból nem fogom majd keresni a következő két hétben. Meglepett a felháborodása, és mivel nem erre számítottam - nagyon nem - hirtelen nem is tudtam miként reagálhatnék rá. Legalább is elfogadható válasszal és reakcióval. Még meg is fenyegetett, ami alapból nem okozna meglepetést, ám a mögötte álló indokkal már annál inkább. Nem tudom pontosan mi volt az, amivel így kihoztam a sodrából, de ha lendülő kezét nem is állítja meg, akkor sem védtem volna ki. Legfőképpen a megrökönyödésem miatt, hogy egyáltalán így reagál, noha én mindvégig próbáltam viccelődve és lazán megbeszélni a helyzetet. Mikor kifakadt, jobbnak láttam, ha nem bonyolódom bele a vitába, így inkább lemásztam róla, és jobb híján a zuhanyzásra próbáltam terelni a témát. Nos... nulla eséllyel. Nem számítottam tőle a pofonra, legalább is nem most és így. De miután kiosztotta, elkaptam csuklóját és az arcomon hagytam, miközben elkomolyodva a szemeibe néztem.
- Én nem az egyik rabszolga bérgyilkosod vagyok, akivel így beszélhetsz. Ezt jól jegyezd meg. Nem azért jöttem ide, hogy megdugjalak, és még csak nem is kötelesség tudatból. Azért jöttem ide, mert hiányoztál és mert még mindig szeretlek. Lehet, hogy tahó vagyok, de végtére is egy hónap után én jöttem ide, nem fordítva. - tisztáztam egy s mást, majd szabad kezemmel elkaptam nyakát, és közelebb húztam arcomhoz, de rá nem szorítottam. - Imádom a tested, a hátsóddal együtt, minden egyes alkalommal, de ha csak a dugás hajtana, találnék rá más jelentkezőt is. Szóval ne fenyegess, mert a végén te leszel az, aki megjárod... - nyomtam egy futó puszit ajkaira, mert bár ilyenkor mindig élet és halál küzdelmet vívunk, most kifejezetten élvezem, hogy harcoskodik. Elengedem nyakát, - és karját is - ha sikerült puszit adnom neki, ha nem.
- Egy hónapig kibírtad nélkülem. Nehogy már az a két hét olyan vészes legyen. Ha lesz időm s energiám felhívlak. Ha nem... akkor majd legközelebb... Mond, hogy oké, és lépjünk tovább. - néztem rá, ha csak idő közben a vita nem kanyarodott el esetleg valami verekedés vagy pofozkodás felé. - Gyerünk, Braxie... ne duzzogj már... Még is minek hívogassalak, ha most itt az alkalom, hogy együtt tölthessük a napunk és te csak vitázol velem...? Na, gyere... - tártam szét karjaim egy ölelésre.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 PXz6QDz Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 79pRgNo Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 16:15


Cale & Shane


-Pf.... nincs szükségem bérgyilkosokra, bárkit kinyírok magam is. Én szoktam mások bérgyilkosa lenni.-Javítottam ki, hogy helyes legyen a kép. Igaz, valóban volt már, hogy bérgyilkosra szorultam, de az puszta szükséghelyzet volt és nagyon ritka, szeretek mindent magam intézni, az a biztos.
-Hogy oda ne rohanjak, milyen kényeske vagy...-Morogtam kis mosollyal.-Én nem fenyegetlek, csak jó tanácsokkal látlak el.-Mosolyogtam rá bűbájosan.
Nem ellenkeztem a puszinak, viszonoztam is azt és megsimogattam az arcát, majd elvettem onnan kezem, ha engedte.
-Tudod nem azért akarom, hogy felhívj, mert nem bírnám ki nélküled. Inkább csak azért, hogy megbizonyosodjak róla, hogy minden oké és igazat mondasz-e. Tudod, ha valaki azt mondja, hogy nem ő ette meg az utolsó süteményt, mielőtt még kinyitnám a hűtőt, akkor tudom, hogy ő ette meg és be is fog bizonyosodni. Az emberek nem szokták csak úgy előre figyelmeztetni a másikat, csak ha tudják, hogy nyomós okuk van rá, mert vaj van a fülük mögött. Te pedig már így is épp elég titkot rejtegetsz és épp elég gyanúsan viselkedsz, amióta újra találkoztunk abban a bárban, mikor a Hollow fiút akartam elcsípni és gyanús emberek vesznek körbe lépten nyomon. Alig van már nyoma benned annak az embernek, akit annak idején megismertem, bár tény, hogy előnyödre változtál meg, sokkal macsóbb lettél. De nem bízok benned teljesen és újra és újra okot adsz rá, hogy ne adjak teljes hitet neked. Mert tudom, hogy sok mindent rejtegetsz előlem és rengeteget titkolódzol, hazudsz. És minden újabb titkolódzással csak a gyanúm növeled. Ne tereld a szót és ne adj okot rá, hogy kételkedjek. Ha nincs mit titkolnod, akkor felhívsz minden nap és nem tereled most sem a szót. Ha nem hívsz és csak terelsz, akkor még jobban rád fogok tapadni, sőt, utánad küldöm az embereimet és nem fogod tudni mikor melyik honnan figyel. Lehet egy panel ablakából, lehet az egyik buszsofőr az, aki épp kávé szünetet tart, vagy egy utcaseprő, egy ügyvéd a parkolóból. Ne akard, hogy idáig fajuljon. Ha nem akarsz ártani magadnak és a kapcsolatunknak, akkor beadod a derekad, ha nem, akkor éjjel nappal szemmel tartalak, még a WC-n sem lesz nyugtod. És ha kiderül, hogy hazudsz, nem lesz olyan erő, ami megmenthetne a karmaim közül. Annyi pénzem és emberem van, hogy még a Tibeti hegyek barlangjaiból is előrángatlak. Mert nem tűröm, hogy az orromnál fogva vezessenek, titokzatoskodjanak előttem és kamuzzanak. Ha egy 16 órázó apa, aki éjjel nappal dolgozik tud szakítani egy órát a gyerekeire, te is tudsz napi 5-10 percet áldozni rám. Ne akard nekem játszani az eszed, tudod, hogy nem tudsz megvezetni. Már lassan két éve ismerlek, nem tudsz átverni.-Feleltem véresen komolyan, ha pedig ezek után is még meg akar ölelni, megengedtem neki.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 17:07
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Javításán szemeim forgatom, bár ettől függetlenül is erősen megkérdőjelezhető kijelentése. Ha így is van, akkor a hajós út óta eléggé kiment a gyakorlatból. Szerencsénkre a vita nem torkollott vérengzésbe, sőt még a puszit is viszonozta, amitől egyből megenyhültem felé, bár ő volt az idegesebb. De azért féltő mondatán el kellett nevetnem magam.
- Kettőnk közül melyikünkre is lőttek rá? Aki engem néha napján meg is akar ölni, az csak te lehetsz... De aranyos, hogy így aggódsz a dugó partneredért. - vigyorodom el, tréfálkozva a végén, mert nyilván többek vagyunk egymásnak, csak most megengedem magamnak, hogy kicsit ezen lovagoljak, ha már így zokon vette az előbb.
- Félre ne érts, de ha az a süti a hasamban landolt, én nem úgy közlöm veled a tény, hogy nem én ettem meg, csupán felvilágosítalak róla, hogy az a süti már nincs a helyén, mielőtt még percekig tárogatnád a hűtő ajtaját. - javítottam ki okfejtésén, ami amúgy teljesen korrekt volt, mert bizony ez a helyzet. Nekem viszont muszáj az ellenkezőjét állítanom a béke kedvéért. Magabiztosságom, mosolyommal együtt csak akkor halványul egy leheletnyit, mikor közli velem, hogy feltűnt neki, hogy megváltoztam, pontosan onnantól, mióta összefutottunk. Ez bizony baj. Nekem biztosan. Nem tudhatom biztosan mennyi időt töltöttünk előtte együtt, de vagy ennyire pocsék színész vagyok, vagy ő lát élesebben az őrültségétől, mert eddig ő az első, akinek ez szemet szúrt. Nem venném komolyan, ha nem hibázott volna az időpontra. De arra azért elmosolyodtam, mikor kijelentette, hogy "macsóbbnak" talál. Ez aranyos.
- Jól van, igazad van. - emelem fel megadóan kezeim, mintha beadnám derekam, de hát nyilván nem tehetem, csak nem akarom, hogy emiatt nehezteljen rám, vagy még ennyi bizalmat se adjon számomra. Bár szerintem így sem bízik bennem, egy szemernyit sem. De nem haragszom, sőt megértem. Én sem tenném, mert amiket felhozott, azok mind igazak. Titkolózom és hülyébbnél hülyébb magyarázatokkal állok elő, azon túl, hogy életmódot változtattam, olyan irányba, amit eddig elleneztem elvileg. De a gondolat, hogy még házhoz is jön a vacsora, egyszerre könnyítené meg és válna bonyolultabbá a küldetés. Nem aggódnék, ha csak egy embernek, a főnökömnek kéne megfelelnem, de, ha lépten nyomon elkezdem leölni azokat, akik a nyomomban vannak, nos, azt lesz csak igazán nehéz kimagyaráznom Cale-nek.
- Jó, jóóó... nyertél... Bár jobban esett volna, ha az elején azt mondod inkább, hogy igen is szenvedtél volna nélkülem, és nem bírnád ki azt a két hetet, de végülis így is meggyőztél, te sátánfajzat. - tártam szét karjaim elmosolyodva. Ha nem jött, én léptem oda és átöleltem vállai felett, miközben egy puszit is nyomta buksijára.
- Azért majd lehet egyszer próbára teszlek... - jegyzem meg halkan, vicceskedve, a megvezetését illetően. - Sokáig azt sem gondoltam volna, hogy az ellenséges orvos páciens kapcsolatunkon túl bármi más is kialakulhat köztünk. Most pedig már az nehezemre esik, ha el kell engednem téged. - pusziltam meg újra kobakját, majd a füléhez hajoltam és elvigyorodva suttogtam bele. - Arról nem is beszélve, hogy a nagy ugrabugrában és pofozkodásban éppen most koszoltad össze a szőnyeged. - duruzsoltam fülébe, arra a nem kevés kis adag ajándékomra értve, ami benne volt, mikor még vízszintben feküdtünk, de amikor felkelt szép lassan az is távozásra kényszerült belőle. Elengedtem, de csak addig, amíg lábai alá nem nyúltam, és karjaimba nem vettem.
- Egyet se félj, hercegem, majd én megfürdetlek. - mosolyogtam rá, és közelebb hajoltam ajkaihoz egy csókért, amit ebben az esetben csak akkor tudtam megkaparintani, ha ő is közelebb hajolt. Aztán óvatosan kilépve az előszobába, hogy még véletlen se üssem meg az ajtófélfába, elindultunk a fürdő felé. - Még nem is fürödtünk együtt... - jegyzem meg érdekességként úton a fürdő szoba felé. - Pedig az tök romantikus...

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 PXz6QDz Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 79pRgNo Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 17:46


Cale & Shane


-Addig örülj, amíg "aggódom" érted és nem én leszek a hóhérod.-Jegyeztem meg, bár nem tudom miből szűrte le, hogy aggódom miatta. Nem mondtam ilyet, nem aggódtam érte. Nem volt miért.
-Ugyanazt jelenti.-Legyintettem morcosan, mikor kijavította a sütis hasonlatomat.-A lényegen nem változtat.
Még egy ideig mérges feleségként szobroztam ott, de kezdtem megenyhülni, mikor beadta derekát. Belátta, hogy kénytelen úgy ugrálni, ahogy én fütyülök és őszintén reméltem, nem csak rám hagyja. Tisztában lehet, vagy lehetne a saját helyzetével. Csak nem csinál hülyeséget. Mindkettőnk érdeke.
Engedtem neki és megöleltem.
-A lényegen nem változtat. Akkor várni fogom a telefonjaidat.-Mosolyogtam és csókot is adtam neki. Örültem neki, hogy nem kell órákat eltöltenem a győzködésével. Fejlődő képes.
-Próbálkozni lehet, de Mr. Braxtont nem lehet csak úgy palira venni.-Mondtam öntelten, ám megjegyzésére odapillantottam és elvörösödtem. Rettenetesen cikinek éreztem, kínos volt a helyzet és láthatóan szórakoztatta. Mintha magam alá csináltam volna és fel sem tűnt. Adtam neki egy enyhe pofont.-Perverz!
Rövid úton karjaiban kötöttem ki, mint valami mesében a hercegnők. Ezen elmosolyodtam és átkaroltam nyakát. Herceg? Na végre kezd normálisan gondolkodni. Ez már tetszik. Viszonoztam a csókot.
Elmerengtem egy percre azon, amit mondott. Igen. Valóban. Még nem fürödtünk együtt egyszer sem.
-Akkor ideje pótolni a hiányosságokat. Legalább kiélvezhetem én is az elkényeztetett feleségek dolgát.-Vigyorogtam és lassan el is értük a fürdőt, mely tematikájában, kisugárzásában hasonlított a többi helységhez. Sőt, a csap úgy nézett ki, mintha egy nyílt törésből kiálló csont lenne és úgy volt kialakítva, hogy vörös színű víz folyjon belőle, mintha vér folyna a csontról. A csap maga úgy nyílt, hogy egy rugalmas oldalú, sebszerű nyílásba kellett benyúlni, mintha egy ember sebébe nyúlnánk be és ott kellett benn elfordítani a hideg, vagy épp a meleg vizet, hogy aztán a kiálló csontból víz folyjon.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 19:03
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Ugyan már, nem volna hozzá merszed, hiszen akkor kit lovagolnál meg? Az egyik rabszolgád? Az volna ám csak igazán morbid... - fojtok el egy mosolyt. - Unatkoznál nélkülem. Ahogy én sem volnék boldog nélküled... Millió csokitorta sem érne fel azzal az öröm mámorral, amit én okozok neked az előjáték alatt... - állítom magabiztosan.
- Jól van, jól van... ne stresszelj már rajta ennyit... Lazíts... - ölelgettem, mert most úgy is fontosabb volt a jelen, mint a jövő. Az sem biztos, hogy utána találkozunk. Lehet valami balul sül el és meghalunk, vagy azonnal tovább kell mennünk. Kár volna most még ezen aggódni, mikor jelenleg úgy is együtt vagyunk. Mindenesetre magamban jót mosolyogtam, kijelentésén, noha valahol erőteljes keserűséget éreztem, hiszen lényegében most is ez a helyzet áll fent. Nem annak adom ki magam, aki vagyok, és most már szinte minden második mondatommal hazudnom kell neki. Már a bárban palira vettem, noha ettől függetlenül tényleg szeretem. Szívás lesz a pillanat, mikor kiderül az igazság. Mert előbb vagy utóbb, valamilyen úton-módon ki fog derülni.
Nem tudtam nem elnevetni magam, mikor megláttam elvörösödő arcát, amikor pedig megkaptam azt a kis suhintást még hangosabban tört fel belőlem a nevetés.
- Most miért engem hibáztatsz? - nevettem. - Oké, hogy tőlem származik, de te nem bírtál a hátsódon maradni... - kacagtam tovább, még a könnyem is kicsordult. Jöttem volna a sajtkukac poénnal, meg társaival, de lehet még nagyobb pofont kaptam volna. Imádom zavarba hozni, de feldühíteni már nem. Szóval gondoltam mentem a menthetőt, és őt, így felkaptam.
- Ettől már elkényeztetve érzed magad? Hm... lehet legközelebb nyakörv helyett gyűrűt hozok majd, hogy érezd, mennyire el van kényeztetve a herceg...hercegnőm... - jegyeztem meg elvigyorodva, majd egy cuppanós homlok puszi után, beléptem a fürdőbe, aminek belseje némi kérdést hagy maga után, de most nincs kedvem feszegetni az ízlésének tikkjeit.
- Ez undi... Ejj, Braxie. Csalódtam benned. - tettem le a földre őt szám húzva. - Egy szívecske alakú hatalmas kádra számítottam, masszázs fúvókákkal, rózsaszirmokkal. Így nem fogunk túl gyakran együtt fürdeni. - forgattam szemeim, miközben vagy ő vagy én beállítottam a vizet. - Remélem ez nem színezi meg a bőrt, mert akkor büntiből legközelebb nem csak két, három ujjam dugom fel a hátsódba, hogy emlékeztesselek rá, hogy ez nem oké. - intettem felé ujjammal.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 PXz6QDz Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 79pRgNo Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 20:51


Cale & Shane


Heh. Minden a szexről szól. Tipikus férfi hozzáállás, pedig Shanetől azért többet vártam volna. Végül csak vállat vontam. Lehet csak én nem tudom annyira értékelni a szex jelentőségét, csak éppen akkor, amikor megtörténik köztem és közte. Bár tény, hogy hiányozna.
Tetszett a kényelem. Hogy a karjaiban vitt, még a sétára sem volt gondom, bár az ékszer lehetősége elgondolkodtatott. Végtére is tudtam volna értékelni, ha valami hozzám illő gyűrűt, vagy karkötőt hoz.
Láttam, hogy a fürdő kicsit lelombozza, de végülis szavakban is kifejezte. Hát ez van. Nem tudok mindenben a kedvére tenni. Az elképzelései viszont megnevettetek. Miket nem gondol rólam? Az nem az én világom.
-Miért, mi a gondod ezzel?-Kérdeztem körbe nézve erre-arra a fürdőben, majd megeresztettem a vizet. Nekem teljesen normális volt minden.-Ugyan már. He megszínezne, akkor már rég vörös bőrű lennék, mint valami Marvel figura.
Beültem a kádba. Legalább kényelmes volt és még három embernek lenne benne elég hely.
-Neked sok minden nem oké, de ne izgulj, nem csak te vagy köztünk kényes és háklis.-Nevettem és az arcába löttyintettem egy adag vörös vizet. Szagtalan volt és nem irritálta a bőrt. Mintha vérrel kevert vízben fürdenék, fürdenénk.
Elvigyorodtam és mikor végre beült mellém odamásztam és nyakánál átkarolva megcsókoltam.
-Képzeld azt, hogy rózsák színezték meg a vizet.-Kuncogtam.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyVas. Ápr. 30 2023, 22:07
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Mire a fürdőbe értünk, mintha mi sem történt volna, és ez így volt jó. Bár maga a fürdő helyiség azért ledöbbentett kicsit. Pedig mi másra is számítottam, nem de?
- Minden. - dőltem a falnak, és karba tett kezekkel figyeltem, ahogy megnyitja a csapot és előkészíti a fürdővizet. Jó, nem feltétlenül magát a procedúrát néztem, mint inkább, őt hátulról. Ciccentettem is egyet elmosolyodva, majd fejem megrázva beharaptam alsó ajkam. Arra viszont ösztönösen rezzentem össze, mikor lefröcskölt a színezet vízzel. Kezemmel töröltem egyet arcomon, de nem morgolódtam miatta. Ilyesmiért biztos nem.
- Nem csodálom, hogy nem fogadsz vendégeket. Ők is biztos megjegyeznék neked ezeket a... szépség hibákat... - motyogtam, s minek után beszállt, én is ellöktem magam a faltól és bemásztam mellé. Mikor átkarolta nyakam, én a derekát öleltem körbe, hogy még véletlen se tudjon elúszni előlem, úgy viszonoztam a csókot.
- A rózsa max rózsaszínre festi, nem vörösre... - csóváltam fejem mosolyogva, és követeltem még egy csókot tőle.
- De legalább jó meleg... - tettem hozzá mosolyogva, és amennyire tudtam a kád végett, az ölembe ültettem, kezeimet pedig lejjebb toltam  fenekéhez és úgy húztam közelebb. Amikor pedig már teljesen hozzám simult, a hátánál karoltam át.
- Sejtetted, hogy felfoglak keresni? - kérdeztem egy kis szünet után szemeit figyelve, mert ilyen közelségből nem volt nehéz fürkészni. - Vagy hogy hiányozni fogsz?
Őszintén bármi is volt a válasza, én nem. Első első pár napban is irtó mérges voltam rá, noha lelkem mélyén hiányzott, mert még ha egészségtelen egy kapcsolat is ez, kapcsolat, és oka volt annak, hogy kialakult, illetve, hogy még tart, úgy is, hogy sokszor egymás torkának esünk, fenyegetjük egymást, ráadásul egyikünk sem bízik meg a másikban. Ha csak vonzódnék hozzá, vagy tényleg a hátsója miatt akarnék vele lenni, letudnék róla mondani, hiszen tengernyi szép és dugni való férfi és nő van még a világban. De ő más a számomra. Mindig is más volt és más is lesz. Abban sem vagyok biztos, hogy nem e vállalnám e be érte a halált. Hogyha egy nap lebukok,  miközben lemészárolom az összes emberét, ő pedig letépi a maszkom és meglát, nem e fogadnám el, hogy lelőjjön. Amit nyilván megtenne abban a pillanatban. Függetlenül attól, hogy szarul esik neki. Eléggé meg fog tudni utálni, hogy megtegye. Én pedig azt gondolom, nem fogom megállítani. Mert inkább vele, mint nélküle. Bár őt jobban óvom a cyber terroristáktól, mint fordítva. Egyszer talán még meg is érti, sőt, ha leszámolunk a korruptsággal, még talán örülni is fog neki.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 PXz6QDz Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 79pRgNo Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyHétf. Május 01 2023, 15:26


Cale & Shane


-Hm. Nem egy ízlésünk.-Rántottam vállat.-Az enyém sokkal kifinomultabb.-Bókoltam magamnak.-Ezek a szépséghibák csak egyesek szemében hibák. Szerintem kifejezetten kellemes dizájn ez egy fürdőszobának és kellően egyedi is. Nem sűrűn látsz még egy ilyet. De nem félek a vendégek kritikájától.
Csókolództunk egyet, majd kiköveteltem még egyet.
-Na és a vörös rózsa? Heh?-Vigyorogtam.
A kényelmesen tágas kádban mind a ketten jól elfértünk. Nem volt gondunk a hellyel. Ölébe ülve, teljesen hozzá simulva csókoltam meg.
-Hmmm... nem igazán. Én azt hittem mindennek vége köztünk.-Jegyeztem meg őszintén. Nem láttam értelmét tündérmeséket kertelni köré.-De azt tudtam, hogy hiányozni fogunk egymásnak, de nem hittem benne, hogy keresni fogsz.
Igaz, azt sem hittem volna, hogy én keresném. Végtére nem is kerestem, ő keresett engem meg. Én elhatároztam, hogy tartani fogom a távolságot és túllépek rajta, de ő máshogy döntött és nem is bántam meg, hogy beadtam neki a derekam. Vállait simogattam, csókot adtam ajkaira és kezeim oldalára vezettem, ahol megcirógattam.
-Lehet örök pár vagyunk?-Kérdeztem szórakozottan.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyHétf. Május 01 2023, 16:10
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Nem bizony, és ez eddig sem volt kérdés. - bólintok váll rántására, megerősítésképp. Szerintem ilyen ízlése senki másnak nincs. - Kifinomultabb? - mosolyodom el. - Én erre egészen más kifejezést használnék. A morbid pedig sosem volt a kifinomult szinonimája, édesem. - magyaráztam, miközben hátulról figyeltem. Miután viszont végre bekerültem a kellemesen meleg, színezett vízbe, már a legkevésbé sem érdekelt a fürdő kinézete, pláne, hogy egyből ölemben tudhattam és különben is lefoglalt ajkainak csókolgatása.
- Szerintem az sem festené vörösre. Halvány pirosra talán... - beszéltem ajkainak, amire aztán megint nyomtam egy csókot. Igaz, sokáig így sem vitatkoztunk a víz színén, felesleges is lett volna, bár nekem ez akkor is túlzás. Kíváncsi voltam viszont arra, hogy számított e rám, hogy agyalt e rajta, hogy ő tegye meg e az első lépéseket. Nem mondom, hogy nem lepett meg válasza és egy cseppnyit nem esett rosszul, hogy inkább ő is kínlódott volna, mint, hogy tegyen egy próbát, de elfogadom. Nem vagyunk egyformák és jobb híján az lett volna a normális, ha mindkettőnk tovább lép. Legalább is úgy tesz és fő a maga levében.
Halkan doromboltam bele a csókba, ahogy ujjai a bőröm érték, de nem voltam rest viszonozni.
- Lehet. Eléggé elbaszottak, de lehet így kell lennie... - húztam félmosolyra ajkaim, miközben kicsit azért bevizeztem hátát, mert a végén még úgy hűl ki a víz, hogy csak ázunk benne. Bár engem az sem zavarna. Egyik kezemmel végig tartottam derekánál, másikkal viszont vizesen hajába túrtam, amibe aztán belemarkolva közelebb vontam és újra megcsókoltam, ezúttal valamivel szenvedélyesebben, hosszabban. Egy idő után a nyelvemmel is átfurakodtam, miközben eleresztettem haját és kezem visszasiklott a másik mellé, amikkel lejjebb csúszva a fenekébe markoltam. Nem azt mondom, hogy nem bírnám ki dugás nélkül, de szeretem birtokolni minden kis porcikáját.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 PXz6QDz Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 79pRgNo Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 EmptyHétf. Május 01 2023, 19:41


Cale & Shane


-Nem is kell szinonimának lennie. A morbid is lehet kifinomult.-Vontam meg a vállaim.
Végre egymás karjaiban voltunk, csókolództunk, de ő még mindig fenn volt akadva a rózsákon és a színezési hatásokon. Egyszerűen elengedtem, úgysem tudnám meggyőzni.
Aztán jött a kellemetlen igazság, de elengedtem. Ő is, bár láttam, rosszul esett neki, de nekem is nagyon sok minden rosszul esett az elmúlt időszakban. Most akkor kvittek vagyunk. Igen. Elismerem, azért tehettem volna próbálkozásokat, de tett is érte, hogy ne tegyek. Hiányzott, igen, de megpróbáltam túlesni rajta. De örültem neki, hogy megtette ő ezt a lépést és most újra egymásé lehettünk.
-Jaj, ne legyen már ilyen negatív kép a fejedben. Nem vagyunk mi elbaszottak, csak nem vagyunk hétköznapiak.-Mosolyogtam.
Mikor fenekemre markolt, vigyorogva tettem ujjaim ajkaira.
-Na, ne csináld már bébi. Most mentél el.-Vigyorogtam pimaszul.-Előbb fürödjünk le. Még el kell mennem a fodrászhoz is. Utána menjünk el vacsorázni, és majd utána este még kapsz tőlem egy menetet.-Mosolyogtam, elvettem ujjam és megcsókoltam.-Be akarom festetni a hajam és már jól esne valami finom éttermi kaja is. A vendégem vagy rá.-Kacsintottam.-Utána pedig másra is.-Csókoltam meg újra.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
» Walking in the past || Cale & Shane
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
» Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
» Modellrablás Manhattanből // Anne & Cale X Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: