New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásCale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyPént. Ápr. 14 2023, 20:16


Cale & Shane


Nagyon rég óta szükségem volt már egy kis kikapcsolódásra, távol a várostól. És hová mehettem volna máshová, mint egykori otthonom helyére, a vízre? Még nagyon rég, mikor még a világ teljesen máshogy nézett ki. Még mielőtt Isten megteremtette volna az embert, hogy benépesítse a bolygót és a Föld felszínének a 85%-a egybefüggő víz volt, akkor én uralkodtam még a Földön. Hatalmas tengerisárkány-kígyó képében én voltam az úr, ám egy napon össze kellett csapnom Istennel és a vesztemet okozta.
Most... most árnyéka sem voltam annak, mely egykoron voltam. Testileg nem, fizikailag nem.
Érdekesnek találtam a tényt, hogy minden regenerációval egyre gyengébb lettem. A hatalmas Leviathán és az azt következő testek fokozatosan lettek egyre gyengébbek. Bizonyára isten furfangos játéka lehetett. Szórakozik velem, egyre jobban el akar taposni.
A hajó oldalának támaszkodtam, élveztem a kellemes tengeri szellőt, ahogy a hajamba kapott, ahogy haragtól forrósodni készülő arcomat hűtötte.
Lazán öltöztem, csak egy fehér nadrágot vettem fel, egy virág mintás fehér inget és egy laza sport cipőt. Nem vittem túlzásba, nem öltöztem ki. Elindultam, hogy körbe szemléljek. Már egy ideje kivonultunk a vízre, de időm nagy részét csak bámulással töltöttem. Ideje volt megnézni, mit rejt számomra a hajó. Kik utaztak rajta, milyen ellátást kapunk, stb.
Végtére is csak elszedtek érte egy vagyont, akkor már adják meg a módját.
A hajó kantinjába mentem, hogy valami kaját bedobjak. Végiglestem a választékon és meggyőződtem róla, hogy itt bizony vannak finom falatok. A tálcával a kezemben kerestem valami leülésre alkalmas helyet, amikor megpillantottam két ismerős arcot. A lehető legnagyobb nyugalommal ültem le hozzájuk, ahol éppen találtam egy szabad széket. Ha nem volt, odavittem egyet. Eszembe sem jutott, hogy elmenjek mellettük. Kicsit sem tetszett a látvány, de igyekeztem természetes módon viselkedni és nem mindenki szeme láttára kiontani a vérüket. Pedig az lett volna a legegyszerűbb megoldás. A vérnyomásom az egekben volt, de ez kívülről nem látszott meg rajtam.
-Nocsak-nocsak, az én drága Shane cimborám.-Veregettem vállon.-Ezer éve nem láttalak. De látom, vannak, akik nálam szerencsésebbek-Vigyorogtam.
Szemeimet a palacsintamániás lányra vetettem. Szélesen, igaz, hátborzongatóan mosolyogtam.
-Áááá.... Igen. Ahogy mondtam is! Milyen szerencsések egyes betegek. Még drága hajóutakra is magukkal viszik őt az orvosaik. Ez igen! Ilyen egy elkötelezett pszichológus!-Veregettem Shanet vállon és szimbolikusan gesztikuláltam mellé, hogy erősnek kell lenni.-Ugye? Boldognak érzed magad, nem?-Kérdeztem a lányt nagy, ábrándos tekinteteket vetve felé.-És szerencsésnek? Azért lássuk be, nem minden orvos ilyen kedves és nagylelkű. Vannak egész köcsögök is, bár... ki tudja? Lehet csak a pácienstől függ melyikkel hogy viselkedik egy adott orvos. Ki mit érdemel tőle.
Elgondolkodva egyenesedtem ki a székben.
-Mit is mondott J. H. von Borstel? "Az együtt érző ápolás és a jó kezelés elválaszthatatlanok egymástól".-Mondtam kedveskedő hangon.-Bár... nekem Nicolas Chamfort szavai jobban tetszettek. Tudjátok ő mit mondott?-Kérdeztem, de nem hagytam sok időt nekik gondolkodni. Úgyse ismerték. Hol Shanere, hol a lányra néztem.-"Az élet nevű betegség tüneteit az álom naponta enyhíti. De ez csak a tüneti kezelés. Az igazi orvosság a halál."-Nevettem el magam visszafogottan.-Lehet én hatékonyabb orvosod lennék, mint ez a... kókler..?-Pillantottam a lányról Shane felé.-Már ő sem a régi. Elavultak a módszerei.-Vissza pillantottam a nőre.-Tudod... "Vannak a léleknek olyan oldalai, amelyeket egészen meg kell bénítanunk, ha boldogan akarunk élni."-A poharamra pillantottam, amiben ott volt a magamhoz vett italom. Meg is ittam, de az ételemhez még nem nyúltam.
-Jobb ha felkészültök rá, hogy erről a hajóról egyikőtök sem száll le élve.-Jegyeztem meg nekik. Ételem hátrahagyva, nevetve álltam fel a székből.-Élvezzétek ki az utolsó együtt töltött időtöket, mert a halál elragad benneteket.-Igazgattam meg gallérom és nevetve léptem ki a kantin ajtaján.
És igen. Jobb, ha minden szavamat szentírásnak fogják venni, mert ezt egyikük sem fogja megúszni ép bőrrel.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyPént. Ápr. 14 2023, 22:06
Cale, Lila and Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Alapvetően sem találom egyszerűnek a feladataink, de hát nem is járőrök vagyunk egy csendes kis városban, így könnyebb feladatokra nem is számíthatunk. Viszont az már valamivel bonyolultabbá teheti, ha mindezt megzavarja egy személyes ügy. Talán egy héttel ezelőtt történt egy-két komolyabb dolog Cale is köztem, amit a magam részéről úgy könyveltem el, mint remek programot és egy gyümölcsöző kapcsolat kezdetét. Azt gondoltam ez kölcsönös, de tévedtem. Azt sosem vitattam, mióta kikerültem a kórházból, rangot és csapatot, na meg barátokat szereztem, hogy féltékeny típus vagyok. Talán korábban is az voltam, most viszont véka alá sem rejtem, ha valami nem tetszik. Nyilván a körülményekre való tekintettel nem mászom az engem idegesítő alakok arcába, de rosszul viselem, ha piszkálják azt, ami az enyém. Már pedig Lila, a mi feketebárányunk, még ha voltaképpen nagy szar keverő is, képekkel és egy elég rossz minőségű videóval is alá támasztotta megállapítását, miszerint Cale-nek barátnője van. Nem kéne, hogy meglepjen, mert sejtettem, hogy van valakije, hiszen volt, hogy olykor-olykor elszólta magát, és adottnak is láttam a házában járva, hogy megosztja azt mással. Bár ami igazán meglepett, hogy Braxie elfuserált ízlésével inkább egy nála is idősebb hölgyet tudtam elképzelni, hasonló zenei stílussal, mint az övé. Ehhez képest egy a nők között is szép, fiatal... sanszosan még csak éppen, hogy nővé érett leányzóval lopja napjait, ami alatt, ahogy anno nekem üzenetbe írta "konferenciája" lesz. Az máig rejtély, miért hazudik nekem ilyenkor, de attól még bántó, legfőképpen az, hogy az ablakon keresztüli megfigyelések alapján jó barátok voltak, igen, még egy puszit is láttam elcsattani. Lila abban a tudatban volt, hogy a napokban már szakítottunk, noha igazából ez azért elég vicces, mert tulajdonképpen sosem mondtuk ki hangosan, hogy hát... bármi ilyesmiről is szó lenne. Ha lenne is, akkor sem kell senkinek tudnia.
- Tetszik ez a hely! - fészkelődött helyén Lila, miközben lehuppantok egy asztalhoz enni, ahogy a kiszemeltek is  közelben, noha eddig alkalmunk még nem volt beszélgetnünk velük.
- Azért örülnék, ha a gondolataid nem csak a kaja és a tenger körül forogna, hanem a körül is, amiért itt vagyunk. - jegyeztem meg neki kissé morcosan, mint, aki ballábbal kelt volna fel. Elég sok minden miatt idegeskedhettem, és akkor még nem tudtam, hogy az a formás hátsójú isten csapása is a hajón van.
- Ne már, még mindig zabos vagy? Tedd már túl magad rajta... Itt vagyunk neked mi... Az egy hibbant. Még is ki tart annyi édességet a hűtőjében palacsinta helyett? - puffogott, miközben kettesével tömte magába a koktél paradicsomokat. - Várjál, most akkor egy pár vagyunk, vagy csak kollégák...? - kérdezgette, mintha nem két órával ezelőtt beszéltük volna át vagy századszorra. Ám még mielőtt idegesen válaszolhattam volna neki, egy tálca landolt mellettem az asztalunkra.
Mikor pedig felpillantottam a mellém ülőre, alig akartam hinni a szememnek, de inkább ideges fejet vágtam, semmint ijedten meglepődöttet. Ez most nem a valóság, ugye? Szívesen leütöttem volna a labdát, ha már így felhozta ki szerencsésebb, és még is kivel, de úgy tettem, mintha erről nem is tudnék. Legalább is... próbáltam belülről nem felrobbanni. Különös módon, csak én nem tudtam ezen az egészen vigyorogni, ellenben Lila mintha még élvezte is volna, hogy oda-vissza megy a szapulás, noha eleinte ő is csak kapott.
- Az nem kifejezés! Nálam, aligha van szerencsésebb. - bukott ki Lila-ból, bár egészen abszurdnak éreztem a beszélgetésük, ami elől szívesen ellógtam volna, pláne, hogy köztük ültem. - A terápiák alatt úgy, de úúgy összemelegedtünk a dokival, hogy már az eljegyzési partinkat tervezzük. Ugye eljössz...? - biccentette félre fejét mosolygósan a lány, noha, amit állított úgy volt kamu ahogy van, hiszen, elég volt egy pillantás a kezünkre, amin, maximum az ő kezein volt néhány gyűrű, de egyik sem jegy, és ami az összemelegedést illette, én már azon a ponton sikeresen félrenyeltem a pezsgőt. Mintha kánkánt táncoltak volna az idegeimen, ráadásul sztereóban lökték a hülyeségeiket. Ami pedig a legbosszantóbb volt, hogy miután Cale-től hazamentem másnap reggel, elmagyaráztam Lila-nak, hogy ne keresse és ne is bosszantsa Cale-t, mert egy utcán is képes volna robbantani, egy zárt helyen pedig minket is magával rántana. Akkor úgy tűnt felfogta. Tévedtem.
- Ahww, de cuki vagy. Bezzeg, amíg odahaza téged ápolt, nem volt probléma a módszereivel, igaz, te kis burzsuj. - emelte fel a székről néhány centire hátsóját Lila, hogy kicsit rátudjon támaszkodni az asztalra, ezáltal néhány centivel közelebb hajolhasson Braxton-hoz. Ha nem ismerném, azt hinném, hogy féltékeny. De ismerem, így tudom, hogy csak húzogatja a macska bajuszát. Én jobbára az orrnyergem masszíroztam, de már ment fel bennem a pumpa, hogy közéjük csapjak.
- Ha ennyire nem vágysz a mi társaságunkra, miért nincs veled az a szőke királylány? Maradtál volna vele sütikézni. - morogta oda pimaszul, de körülmények miatt halkan Lila Cale-nek, aminél már én is Braxton-ra néztem, mert látni akartam az arcát, hogy mit reagál rá, hogy letagadja e vagy elismeri, vagy zavarba jön vagy eljátssza, hogy nem is az volt... Lehet meg sem hallotta, mert úgy lépet ki körünkből, hogy még a kajáját is ott hagyta. Haragudtam rá, nagyon is, de tudtam, hogy jobb lesz távol tartani őket egymástól. Egyrészt. Másrészt pedig ügyelnem kell rá, hogy Cale ne okozzon problémát, azon túl pedig, hogy teljesítsük a feladatunk. Mikor kilépett az ajtón, idegesen, szinte füstölögve néztem Lila-ra, aki persze azzal mentegetőzött, hogy engem védett.
- Mi a picsáért kellett megszólalnod? Hányszor mondjam még el, hogy nézd már levegőnek! Az istenért kell háborút szítani. - morogtam halkan, s mivel dühöm el kellett fojtanom kis híján a poharat roppantottam össze a kezemben. Nem akartam Cale után menni, de tudtam, hogy már megint nekem kell elvinnem a balhét. Kurvára nem szeretek kuncsorogni, könyörögni, de ha most nem beszélek vele, akkor képes felrobbantani ezt a kurva hajót. Idegesen hagytam ott Lila-t, aki nyilván duzzogott egy darabon, aztán befalta a kajáját és kereste mások társaságát. Én pedig elkezdtem keresni Cale-t. Míg pedig kutattam utána, szépen feltérképeztem merre és hány biztonsági őr van a hajón. Szükség lehet még rá.
- Cale! - szóltam utána, mikor már csak néhány sietősebb lépés választott el tőle. A vállát el is kaptam és a falhoz nyomva néztem vele farkasszemet. Ám mielőtt még szóba elegyedhettünk volna, megjelent az egyik biztonsági, gondolom félreértette a dühös indulataim, mikor végig siettem a hajó szélén. De nem akartam bántani Braxton-t.
- Minden rendben, uraim? - kérdezte, amire én rosszul színlelve a higgadtságom bólintottam, majd ő Cale-re nézett a kérdés lévén, és lassan én is.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 09:35


Cale & Shane


Ooo, vagy úgy. Eljegyzés. Kicsit abszurdnak éreztem, de mielőtt megláttam őket itt együtt még azt is abszurdnak éreztem volna, hogy Shane eljön vele egy ilyen hajóútra. De az szemet szúrt, hogy eljegyzési gyűrű egyikük ujján sem volt. Lehet csak a véremet akarta szívni.
Arról pedig nem én tehettem, hogy Shane hűséget fogadott nekem és "ápolt" belátásai szerint. Ha pedig a pénzemre volt féltékeny, tegyen érte a kis liba is, hogy ott tartson anyagilag, ahol én. Én is megdolgoztam a pénzemért.
Az viszont megütött, hogy felhántorgatja Gydát, holott nem is volt köztünk semmi, csak felkaroltam egy elesett, macskákkal beszélgető látnyt és segítettem neki benne, hogy megöljön valakit. Az csak nem bűn? Hitetlenkedve néztem Lila felé. Hogy jut annyi hülyeség egy emberre, hogy azt képzelje, hogy egy nővel csalom Shanet? Ráadásul egy olyan valaki szájából, akivel pont engem csalnak! Rossz vicc!
Mielőtt még olyat tettem volna, amiért lehet az összes Securitys szinkronban rontana rám inkább gyorsan távoztam is köreikből.
Persze nem hittem benne, hogy ezzel vége. Én sem terveztem annyiba hagyni, de úgy tűnt Shane sem. Rövid úton ismét találkoztunk és már a falon is találtam magam. Álltam tekintetét, bár nem esett nehezemre. Általában is zavaros volt a tekintetem. Mintha az ifjabbik Barty Kuporral szemezne valaki.
-Ugyan. Semmiség, csak van egy kis magánéleti válságunk. Nem is érdemes foglalkoznia vele.-Mosolyogtam az őr felé és intettem neki, hogy ez elég intim, menjen a dolgára. Mikor ez meg is történt a doki felé fordultam és oldalra billentettem fejecskémet.
-Nocsak-nocsak, te minden betegeddel ilyen szépen összemelegszel? Meg kell valljam, csalódtam benned. Megint. Csalódást csalódásra halmozok tőled, pedig mindig jobbra számítok. Pedig azt hittem tanulékony vagy! Ráadásul ugyanabba a hibába, amibe a múltkor is beleestél! Akkor még sikerült előcsalogatnod a kedvesebbik énem, de most...-nevettem fel, pedig a tekintetem és hangom ennek ellenkezőjét sugallta. Haragot.-És ne gyere nekem azzal, hogy a beteged és csak segítesz rajta! Mégis miféle ápolás az, amihez egy ilyen hajóútra van szükség? Ha tengeri betegséget kezelsz nála, próbáld ki a vízbefojtást! Olcsóbb és gyorsabb!
Nem, barátom, itt már nincs bocsánat! De tudod mit? Jóvá teheted. Bizonyítsd be, hogy nem a párod. Bizonyítsd be, hogy nem játszol vele össze ellenem. Ez a hajó a mai napot is beleszámítva három nap múlva köt ki Sinaloa partján. Három napod van rá, hogy bebizonyítsd nekem mi az igazság, DE ösztönözni is foglak. Minden hatodik órában meg fogok ölni valakit ezen a hajón. Nem tudom még, hogy kit, de majd választok. Lehet egy szép szőke hölgyet, vagy egy fekete bőrű turistát, vagy egy vörös hajú férfit, egy tetkós tinit. Aki épp kedvemre való lesz. És csak két féle módon állíthatsz meg benne! Vagy elmondod az igazat, vagy megölsz engem. És ha a harmadik nap végére sem kapom meg az őszinteségedet, akkor téged és azt a buta libát is a többi halott után küldelek! Elegem van a hazudozásaidból, a színjátékaidból, a mesékből. Kíváncsi vagyok hány halottat bír el a lelkiismereted, mert azok az emberek miattad fognak fűbe harapni. Hidd el, az én lelkiismeretem még jót is fog mulatni.
-Nevettem és megpaskoltam mellkasát.-Igyekszek majd változatos lenni, hogy senki se unja el a hullákat. De tudod mi a bosszantó? Hogy miközben te csalsz engem, a nőd engem vádol. Igen, valóban volt velem egy szőkeség, de semmi sincs köztünk, csak adtam neki két gránátot, hogy megöljön vele valakit, meg elbeszélgettünk a mérgekről, nyugtatókról, cserébe ő sütizett velem egyet. Ennyi történt. Pont a megbeszélésről mentem a cukiba, amikor elcsíptem, hogy egy macskával beszélget. Hát szóba álltam vele. Ennyi. De az, amit te művelsz, az már tényleg vérforraló.
Vigyorogva megpaskoltam arcát és mintha csak zene csendült volna elkezdtem énekelni neki az Elisabeth egyik sokat mondó dalának sokat mondó versszakát.
"Csak dróton függő báb voltam
Ha füttyentettek, táncoltam
De többé nem leszek már bábu én!
Hogyha kell egy tánc
én mindig megmondom kivel
Tőlem függ most már a táncrend,
én választok már zenét
Hogyha kell egy tánc,
a ritmust én diktálom érzésem szerint
Szemedbe nézek
és én mondom meg, meddig még
"


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 15:47
Cale, Lila and Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Miután a biztonsági őr lelépett, ismételten csak neki szenteltem figyelemem. Legszívesebben megütöttem volna, de kezem mellkasáról így is lassan nyakáig kalandozott, noha csak ráfogtam, nem kezdtem el fojtogatni. Egyrészt feltudtam volna robbanni, amiért előszeretettel feszegeti a határaim, másrészt viszont azt hiszem pont ez váltja ki a vonzalmat is iránta. Mikor a csalódásokról fecsegett, kicsit elhúztam a faltól és mérgesen visszacsaptam neki. Nem úgy, hogy sérülést vagy nagy fájdalmat okozzak neki, de az általa barlangból előcsalogatott tigris dühét valamiként enyhítenem kell, mielőtt vérfürdőt rendezek.
- Te pofázol itt nekem a csalódásról?! - mordultam rá, persze jóval halkabban, mert már csak az hiányzik, hogy ránk találjanak. A jó doktor elviseli a kritikát és befogja, de amíg nem muszáj felvennem az álcát, addig nem is teszem. Most pedig nem is tudnám. Kicsit úgy éreztem magam, mint Batman és Joker abban a kihallgatóteremben, noha sosem voltam oda ezekért a tévképzetes filmekért.
- Lehet, hogy baráti meghívás volt, egy kis figyelem elterelés, ha már az, aki szerelmet vallott inkább máshol keresi a szórakozást. - nyilván hazudtam, de jobb kifogásnak tűnt, mint kiállni azért a bolondos elképzelésért, hogy hajókázni hozom a betegeim. Idegességemben megint neki csaptam torkánál fogva a falhoz. Legszívesebben fogtam volna és behajítottam volna a tengerbe a féltékenységemmel együtt. Amikor pedig még fenyegetni is próbált, megint összetalálkoztattam kétszer a fallal.
- Te rohadt kis szociopata! Ha itt bárkinek is baja esik, az csak is a te hibád lesz! A tiédből, aki még ahhoz is gyáva, hogy egyből annak ugorjon, akivel a baja van! - mordultam rá és kicsit jobban rászorítottam a nyakára. Csak a béna magyarázkodásánál engedtem el, hogy most én mulassak mentségén.
- Ó, hát mentem esedezni kezdek, őfelségének! Lila a barátom, nem a nőm! - még a gondolat is taszít, és a poén ebben, hogy még barátnak sem igazán tartom, mint kötelezően elviselt kollégát. Durva, hogy ehhez képest még is a hátrányomra kell hazudnom. - Ja, hogy az én jó édes anyumákat, hogy még te itt kedvességből, adakozol és sütizel valami vadidegen lánnyal, nekem tilos nőkkel érintkeznem? Így gondolod?! - csaptam a falba, és közelebb léptem hozzá annyira, hogy maximum csak oldalazva tudjon odébb állni. Impulzív személyiség vagyok, ha személyes ügyekről van szó, így most sem tudtam fékezni igazán indulataim. A hajába markoltam erőteljesen és közelebb húztam az arcomhoz.
- Tudod nem az fáj, hogy tinilányokat dugsz, esetleg még más férfiakkal is összejársz a "konferenciáidon", és nem is az, hogy most ilyen kamu dumával, mint a te nem létező jótékonykodásod, meg segítőkészséged, mégha az egy gyilkosságról is szól, össze vissza hadoválsz, hanem, hogy mindezt eltitkoltad. - ráztam meg kicsit a frizuráját fogva.
- Nem érdekel, ha másokkal is ki kezdesz, ha kíváncsiságból felpróbálsz néhány... új ruhát. De az enyém voltál, és jogomban állt volna tudni róla. Mert ha elárulod, hogy ki a lakótársad, szarok rá, hogy egy tizenéves fruska vagy egy öreg fasz, elfogadom, azt is, ha végig lovaglod a fél várost, mert tudom, hogy kicsapongó és kalandvágyó vagy. DE! Ha már el is titkolsz előlem egy ilyen viszonyt, annak súlyos következményei vannak. - engedtem végül el és elléptem tőle. - És én még azt hittem komolyan beszéltél az ölemben. - néztem rá már nyugodtabban, de még mindig mérgesen, mert úgy érzem ezzel megalázott. A dalolászása viszont megint kezdte felvinni a vérnyomásom, ezért ott is hagytam, mielőtt még elkezdeni agyonverni. Most biztos nem tudtam volna a munkánkra koncentrálni, de bíztam benne, hogy azért Lila teszi a dolgát. Majd később csatlakozom. Addig viszont elvonultam az egy személyes kabinomba, mert még csak az hiányzott volna, hogy egy ágyban aludjak ezzel a hibbant nővel. Eldőltem az ágyon és mélyet sóhajtva, mint egy érzelmektől zavart kis kölyök, tenyereim mögé rejtettem arcom. Miért mindig én húzom a rövidebbet? Gondoltam megvárom az estét, és akkor majd lenyugodva, átgondolva mindent, kilépek és folytatom a doki szerepet.
Mind e közben Lila állandóan kereste mások társaságát, és bár kértem, hogy két pohárnál többet ne igyon, azért azt jóval megszoroztam még.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 17:03


Cale & Shane


Nem, hogy kellemetlenül érintett volna, ahogy falnak csapott, még meg is nevettetett.
-Húha, Shane cimbora most mogorva.-Vigyorogtam.
A mentegetőzése csak még jobban szórakoztatott.
-Összebarátkoztál azzal a flúgos agyhalottal? Viccnek is rossz. Kérlek, még az is kellemesebb érzés, ha egy telefonfülkébe zárnak a Harlem Globetrotters összes tagjával. Pedig az is elég kellemetlen!
Ismét találkoztam a fallal, majd megfenyegettem...? Nem. Csak választás elé állítottam, de láthatóan ez sem tetszett neki. Semmit nem tud értékelni, emiatt is csak kétszer a falnak csapott. Egyre idegesebb lett, ám ennek ellenére én csak jót kacagtam.
-Húha, húha, Dr. Websy most nagyon mogorva. Doromboljak neked egy kicsit? Braxie Catsie majd jobb kedvre dorombol téged!
Éreztem, hogy szorulnak ujjai a torkomon, de nem zavart. Megmosolyogtatott.
-Te is épp olyan felelős leszel érte, mint én. Mert nem tettél ellene semmit.
Mikor viszont újra Lila került szóba, akkor elkaptam egy érdekes részletet.
-Múltkor még a beteged volt, most már a barátod? Nocsak, hogy változnak a titulusok. Szeretőként mikor mutatod be?-Kuncogtam.
Ismét a fal, de most már annyiban változott, hogy nyomban utána a képembe is mászott.
-Én nem mondtam, hogy tilos. Csak azt, hogy nem illendő félre dugni és hajó utakra menni egy olyan valakivel, aki betört a rabtáramba és elengedte a fogjomat, főleg, hogy közben velem reszelsz öcsikém. És nem illendő hazudni a kapcsolatotokról. Hol beteg, hol barát, hol páciens. Még mi jöhet? Lehet őrült vagyok, de nem hülye. És nem hagyom magamat sem megalázni, sem befolyásolni. Dokikám.
-Hinnye, te kis szadista.-Nyikkantam, mikor "megtépte" a hajam.
-Hirtelen jött, az utcán találkoztam vele. Tán fel kellett volna hívnom téged, hogy meghívhatom-e egy kis sütire? Ne légy már nevetséges. Utólag úgyis elmondtam volna, de nem találkoztunk. Amúgysem lakom együtt senkivel és nem lovagolom meg New Yorkot. Ha nem hiszed, szerelj fel hozzám kamerát minden sarokba és tarts szemmel. Esküszöm, te meghülyülsz a munkában.

Dühösen, ökölbe szorult kezekkel néztem utána. Legszívesebben hátba lőttem volna, de nem tehettem még meg. Mélységes harag és gyűlölet lett úrrá rajtam, mely életeket követelt. Ezért valakinek meg kell halnia, de Shane lesz az utolsó. Előbb meg kell kínoznom. Lelkileg, utána testileg. És ha majd az életéért könyörög, akkor kell meghalnia. Vagy megnyomorítva hagyom tovább élni?
-Így állunk... akkor Vesszen mindenki! Sikerült megtenned, amit csak kevesek mertek megtenni. Hogy is szól Jób könyve?

"Vesszen a nap, amikor világra jöttem, az éj, amelyen azt mondták: "Fiú fogantatott."
Igen, legyen az a nap sötétség! Az Isten odafenn ne törődjék vele, ne is ragyogjon fel annak a napnak a fénye!
Borítsa éjszaka és sűrű sötétség, nehezedjenek rá gomolygó fellegek, tartsa rettegésben nappali sötétség!
Sötétség nyelje el! Ne soroljátok az év többi napja közé, és ne számítsák be hónapok napjának!
Az az éjjel meg maradjon magtalan! Ne lásson soha hangos vigadozást!
Átkozzák el ezt az éjt a napok átkozói, akik a leviatánt ingerelni tudják!

Homály takarja el hajnalcsillagait, hasztalan várjon a világosságra! Ne láthassa meg, hogy a tavasz kinyitja szemét!
Mert nem zárta be előttem a méhnek ajtaját, és a kínt nem rejtette el szemem elől.
Hogy nem pusztultam el már az anyaméhben! Vagy miért nem haltam meg, mikor megszülettem?
Miért fogtak föl térdek? S miért voltak emlők, hogy szopjam őket?
Most csöndben feküdnék és nyugodhatnék, elaludtam volna és békességem volna.
A királyok és a föld nagyjai közelében, akik sírhelyet építenek maguknak.
Fejedelmek mellett, akiknek volt aranyuk, akik megtöltötték házukat ezüsttel.

Engedd szabadjára haragod árját, nézd meg, ami csak büszke és hajlítsd meg!
Alázd meg a gőgöst egy pillantásoddal, tipord el helyükön a gonosztevőket!
A föld alá rejtsd el együtt valamennyit, mélységes tömlöcben némítsd el arcukat!
Akkor aztán én is elismerlek, mert saját jobb karod vívta ki győzelmed.

Nézd, csalatkozol reménységedben, puszta tekintete legyőzi az embert.
Hogyha fölébresztik, dühroham fogja el. Ki volna képes ellenállni neki?
Ki maradt épségben, ha vele szembeszállt? A kerek ég alatt nincs egyetlen egy sem.
"

Miközben a Jób könyve idézetet mondtam, meg is akadt rajtam egy két ember szeme. Rájuk néztem, pillantásom hatására pedig el is iszkoltak.
-Akkor induljon a játék, Websy. Te akartad.
Órámra néztem. 13:30.
Este fél nyolcig van ideje, aztán letelik az első hat óra.
Én is visszavonultam a szobámba, de úgy tűnt Shane elzárkózott. Lassan viszont el kellett gondolkodnom kit öljek meg, így kiöltöztem elindultam a vendégek közé, hogy felmérjem az első áldozatom lehetséges alanyainak választékát.
Egy koktélt kortyolgatva szemléltem a hajón lévővendégeket.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 18:35
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Nagyjából 2 órát töltöttem bent a kabinban, mire eljutottam odáig, hogy sikerült lehiggadnom, és ismét alkalmazkodnom Dr. Shane Webster-hez. A tükör előtt még megigazítottam a külsöm, aztán kiléptem és egyenesen a nagy terem felé vettem az irányt, ahol még mindig lakomáztak, csevegtek, táncoltak és jól érezték magukat a vendégek. Ahol Lila már két másik idegen férfi társaságában ismerkedett a célponttal, az sem zavarva, hogy miközben a harmadiknak csapta a szelet, ott volt a másik kettő is. Tipikus pénzéhesek, akik már túl sokat ittak, hogy számolni tudjanak. Mindegy, csak estére jusson nekik a nők által nyújtotta szórakozásból. A többiek nem voltak ennyire szembetűnően jelen, de ha gond adódna a célponttal, akkor tudni fognak lépni. Az más kérdés, hogy őket nem avattam be Cale jelenlétébe, se abba, hogy mivel fenyegetőzött. És lám, az említett megszelídíthetetlen is a tömegben kóválygott. Remek. Az egyik pincér tálcájáról én is elvettem egy pohár pezsgőt, majd hol egyiken, hol másikon rajta tartva szemem, elindultam egy kevésbé emberekkel telibb irányba. Bele is botlottam egy hölgyeménybe, aki aztán úgy téve, mintha ténylegesen belebotlottam volna elém állt és szóval tartott. Nem is zavarta, hogy férje néhány méterrel odébb éppen... nos egy másik hölgyeménnyel cseveg. Mintha egy romantikus és kalandos hajótúrának induló, gunyoros féltékenységi és  megcsalás témájú partiba csöppentem volna. Csak annyi különbséggel, hogy úgy tűnt, itt senkit sem zavar, hogy a másik éppen egy teljesen idegennek csapja a szelet. Illedelmesen elnézést kértem és tovább is sétáltam, csupán egy kis időre szemelől tévesztve a két kevésbé jó madarat. Persze az este közeledtével mindenki kicsit izgatottabb volt, mert ugyan nem egy komoly alkalomra készültek a hajó vendégei, attól még kiöltöztek, mert a vacsora előtt és után is lassú számok mentek. Ugyan az este még odébb volt pár órával, már így 3-4 fele is egyre sűrűbben látogatták a táncparkettet. Lila egy pillanatig nem hagyta volna ki, hogy szórakozhasson, noha ő mindig is ilyen volt. Amint felcsendült egy lassú szám, elkapta a célpontunk, és mint valami kis kamasz a tánctérre vonszolta, hogy táncoljanak. Az idősebb férfi persze nem állt ellen abban
a tudatban, hogy este majd Lila sem fog ellen állni neki, ami tekintve a mai alkoholfogyasztását, biztos nem okoz majd problémát a leányzónak. Az én problémám is inkább Cale volt. Még mindig haragudtam rá, és egy szavát sem hittem. Lila állította, hogy számot is cseréltek, szóval... ezt nincs mivel kimagyarázni. De szemmel kellett tartanom. Nem azért, mert érdekel itt bármelyik pénzes zsák élete, hanem, mert dolgunk van, és nem szúrhatjuk el. Amint kiszúrtam, el is indultam felé, de úgy, hogy ő ha lehet ne szúrjon ki. Nem volt könnyű kerülni a keselyűket és a mindenkire rá reppenő pillangókat, akik úgy sóvárogtak a szórakoztatásukra, mint macska az egérre. Amint pedig mögé kerültem, kezem finoman a derekára simítottam, ezzel is át véve az irányítást. Már, ha ki nem lépett mellőlem. Fent kellett tartanunk a látszatott, de azért tudatni akartam vele, hogyha rosszban sántikál velem gyűlik meg a baja.
- Csak nem az újdonsült barátnőd keresed? Van egyáltalán 170 centi? Mert akkor ebben a tömegben biztosan nem találod meg... Vagy oh, várj, ha jól tudom, meg volt a telefonszám csere. Miért nem hívod fel? - beszélek hozzá, persze jobbára másfele nézelődve, bájosan mosolyogva mindenkire, de éreztetve vele, hogyha bántani mer valakit, akkor itt tőlem sem csak egy seggre csapást kap. Csipkelődni sem akartam már, de nem tehetek róla. Amint a közelébe értem, mintha mit sem ért volna az a néhány óra pihenő, legszívesebben a kurva koktéljába fojtottam volna.
- Remélem észhez tértél azóta. Ne kelljen a lábadnál fogva a vízbe hajítanom téged. - tettem még hozzá kicsivel később.
- Már bánom, hogy nem vettem rád nyakörvet, akkor legalább mindenki tisztában lett volna vele a kurva konferenciáidon, hogy van már gazdád...

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 19:41


Cale & Shane


Jelen szmokingomban és frizurámmal bizonyára elég vonzó úriember képét festhettem, mert több hölgy és még egy meleg férfi is felajánlottan nekem társaságát, de mindegyiket lekoppintottam. Jelenleg nem volt szükségem egyikük társaságára sem.
Elegánsan kortyoltam bele italomba, szemeimmel pedig a népséget fürkésztem. Kedvem lett volna mindegyiket megölni, egyesével, változatosan. Minden eszközt kipróbálni. Még sosem öltem úgy, hogy egy törött süteményes tányér eltörtem és elvágtam vele valaki nyaki ütőerét. Még sosem öltem úgy, hogy belefullasztottam valakit egy felszeleteletlen tortába. Belenyomni a fejét és nem engedni levegőhöz jutni, amíg meg nem fullad. Lehetséges ez egyáltalán? Ki kéne próbálni.
Szemeim lassan Websyre tévedtek és Lilára. A nő máris két-három pasira cuppant. Shane ezt miért hagyja? Ennyire elfuseráltak nem lehetnek. Vagy Shane lesz a negyedik férfi köztük? Még a gondolat is beteges. Jól bírhatja a nő, hogy ennyi pasit vesz maga köré egyszerre. A tengerekre! Ez tűrhetetlen! Pedig ki sem néztem volna belőlük!
-Ne aggódjatok, ahogy Isten lesújtott rám kardjával, én is lesújtok rátok!-Motyogtam magamnak mérgesen. Aztán lehet én tévedek? De akkor is. Miért hozta ide Shane? Kije lehet neki, ha nem a nője? Ha rokona lenne, azt már elmondta volna nekem és meg is értettem volna. De még csak nem is hasonlítottak.
Ismerős érintést véltem felfedezni derekamon. Websy cimbora, mégis mit művelsz? Nem tértem ki keze alúl, hagytam, had élje ki magát. Kortyoltam közben és letettem az üres poharat.
-Nem a barátnőm, csak egy macskákkal beszélgető flúgos. Csak segítettem neki és megetettem. Ennyi. Ezt csak ti fújjátok fel. Igen, megvan a telefonszáma. Miért, nem lehetnek barátaim, akik tudják a telefonszámom? Neked is vannak barátaid és tudod a számukat, nem? Vagy férfiként nem lehetnek női barátaim?
Szórakoztatott, amiket mondott. Amit tett. Ezek szerint nem tud szabadulni sem tőlem, sem a gondolattól, hogy valakinek is baja essen.
-A vízbe? Életem, én egész előző életemet a vízben éltem le. Most is imádom a vizet. Szívesen elúszkálok benne, profi úszó vagyok. És te? Milyen a kapcsolatod a vízzel? Lehet te voltál Behemót és már előző életünkben is ismertük egymást. Te uraltad a szárazföldet, én pedig a vizeket. Az ősi iratok úgy írnak rólunk, hogy egy pár voltunk, más iratok szerint ellenségek voltunk és élet-halál harcot kellett vívnunk.-Vigyorogtam és csettintettem nyelvemmel.-Szerinted mi az igazság? Te mit gondolsz, mit érzel? Most is meg tudnál ölni engem, miért nem teszed meg? Mi tart vissza? Nagyobb vagy, erősebb, itt vagyok a karjaid között. Csak pár gyors mozdulat lenne, nem? Vagy menjünk ki innen, szégyellős vagy?-Vigyorogtam.-Ugyan. Nem kell lámpalázasnak lenned, a gyilkosság csak egy döntés. Mintha rá akarnál gyújtani egy cigire. Tényleg, leszoktál végre róla?-Nevettem fel.
A nyakörv témára csak elvigyorodtam.
-És mennyivel szexibb lennék, nem?-Hátammal igyekeztem a doki testének simulni.-El tudnál játszani a gondolattal, hogy pórázt is teszel rám, én pedig négykézláb sétálok veled, a lábaid mellett alszom, dorombolok, miközben te a fotelban pihensz? Mennyire romantikus, nem?-Nevettem fel a gondolaton.
-Én eszemnél vagyok. Na gyere. Igyunk egy kávét, együnk egy sütit. Ne hogy azt hidd a végén, te nem érsz nekem annyit, hogy leüljek veled nassolni.-Elhúzódtam tőle, majd megfogtam kezét és egy édességes asztal felé közelítettem.-Gyere már, ne kelljen már megszakadnom, hogy odavonszoljalak. Még a végén sikítanom kell, hogy az őrök segítsenek odavinni.-Nevettem el magam és húztam, amennyire csak tudtam.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 20:19
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Bevallom, a dühöm ellenére, és hogy a legközelebbi jeges vödörbe fojtsam, jó érzés volt megint a közelébe lenni, becserkészni és mielőbb magaménak tudni őt. A kettős érzések sem változtattak azon, hogy szerettem a közelében lenni. Illetve egyszerre szerettem és utáltam is a közelében lenni. Ilyen, ha az embert palira veszik, és nem ő dönt úgy, hogy önszántából hagyja ott a másikat.
- Ó, persze... Ha nem ismernélek, ha nem tudnám hogy vélekedsz az emberekről, még el is hinném.  De íígy... Még is mi támassza alá az igazad, s azt, hogy Lila tévedett. Neki felvételei vannak róla, ahogy jókedvűen elszórakoztok hosszú perceken keresztül. És neked...? - kérdeztem halkabban, annyira, hogyha lehet csak ő hallja, a közelünkben más ne.
- Azért vicces, hogy ezt hozod fel ellenem. Mikor legutóbb Lila zaklatott a rohadt palacsintája miatt, te voltál ideges, amiért nem mutattam meg a telefonom. Tudom, hogy hazudsz. Tudom, hogy nem a kalandvágy vagy a farkad vezérelt, hanem, hogy bosszút állj. - hajoltam közelebb füleihez, suttogva a szavakat, mert még ha nem is példátlan az esetünk, akkor sincs senkinek semmi köze hozzá.
- Az lehet, hogy előző életedben jó kapcsolatot ápoltál a vízzel, de most már nem az előző életedben vagy, te kis kettyós. És ha én lenyomlak a víz alá, csak akkor veszel levegőt, ha összetéve a kezeid, könyörögsz érte. Talán... Ne beszélj szamárságokat, nekünk mindig élet-halál harcot kell vívunk, amiért nem bírsz elmaradni a seggeden. - markoltam kicsit oldalára, de azért félszemmel figyeltem Lila-ékra is.
- Csak jól nevelt. De az sem sokáig. Mert, ha kihúzód a gyufát a következő csikket a te hátsódon fogom eloltani. Legalább, aki hozzád akar érni, tudni fogja, hogy már valaki betört. - nyaltam meg alsó ajkam, felhozva a múlthéten történteket. Akkor bezzeg szófogadóbb volt.
- Azt biztos. - karoltam át jobban, immáron hasáig ölelve fél kézzel, hogy hozzám simult, állam pedig a vállára hajtottam. - Legalább mindig tudnám hol vagy, és mit csinálsz. Ha pedig rossz lennél, vagy csak túl messzire kóvályognál, csak megrántanám a pórázt és vissza húználak. - mosolyodtam el én is szélesen, mert őszintén nem bánnám a dolgot. Aki meg megpróbálná elcsábítani, annak jófejségből először csak a kezét törném el és dugnám a seggébe. Nem hiszem, hogy bármelyikünk is bocsánatot kért volna a másiktól, most még is mintha fegyverszünetet tartanánk. Némi csalódottsággal húzom el állam, ahogy érzem, hogy megmoccan, és kérése közben elsandítok Lilá-ék felé. Szinte biztos vagyok benne, hogyha Cale után megyek, ezek ott hárman, négyen felszívódnak és tudja fenne mi fog akkor történni. Lila okos lány a maga módján, de a faszikák is bekészültek bizonyos szerekkel, hogy könnyedebb legyen a móka, az inkább káros a munkánkra, mint sem. Baszki... Cale-re pillantottam, de végül beadtam a derekam és mentem utána. A vicces ebben az volt, hogy a hallható poénkodása és az én morcos hozzáállásom egyre több tekintetet vonzott, azon túl, hogy mindketten jól néztünk ki. Így némi irigységet véltem felfedezni a körülöttünk lévő energiákban, mert jó pár hölgyeményt pattintottam le udvariasan, míg elértem Cale-hez, aki viszont láthatóan már most rabul ejtett, ha nem is a szó legszorosabb értelmében.
- Hm-hm, csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy a videón egy puszi is elcsattant... - lépkedtem utána, a sorok között követelve az "egyenrangúságot".

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 21:14


Cale & Shane


-Bármennyire is nehéz elhinned, még az én szememben sem egyforma minden ember. És bocs, de ő legalább támogatóan állt hozzá, hogy embereket öljek az Új Világ megalkotásának érdekében. Azért jól esik az embernek, ha valaki egyet ért vele ebben. Bár ezt te úgysem értheted meg. De ettől még nem lesz udvarlás belőle, meg megcsalás. Csak két barát együtt nassolt. Én aláírom, hogy van felvétel, nem is mondom, hogy ez nem igaz. Csak azt mondom, hogy nem megcsaltalak, csak jól éreztem magam vele, mint barát és barát. Ennyi. De ez nem udvarlás volt, nem szerelem, nem megcsalás. Csak egy kis kikapcsolódás.
Kedvem támadt volna a fejemet fogni, amikor hülyeséget hülyeségre hordott össze. Bosszú? Amiatt az eset miatt? Ez tényleg hülye...
-Nem, nem a bosszú vezérelt. De legközelebb minden apró részletről küldök neked messengeren valami információt és akkor nem leszel dinka. Fotó. Klikk. Éppen most ismertem meg valakit a 22. éa 31. utca sarkán. Fotó. Klikk. Meghívtam őt egy csokira, de csak barátok vagyunk. Fotó. Klikk. Most beszélgetünk a rotik evési szokásairól. Fotó. Klikk. Most megy éppen hazafelé. Nem volt köztünk semmi.-Viccelődtem, de kb. Szerintem ez nyugtatta volna meg. Flúgos ő is, de az én kis flúgosom.
Mikor derekamra markolt kicsit felkuncogtam.
-Hát egy harc lenne az életünk? De te is éppen annyira hibás vagy érte, mint én. De nem törtél még be. Lehet megrakhattál, de nem törtél be. A káoszt nem lehet birtokolni. A káosz nem betörhető, csak egy apró kis töredékét tudod uralni. Kevés vagy te ahhoz, hogy a markodban tudj tartani.-Vigyorogtam fel rá pimasz képpel.
A póráz kérdése ezek szerint Shane fantáziáját is megmozgatta. Ajkamba haraptam picit, mert enyhén izgatónak találtam a dolgot. Én is bolond voltam, hogy ilyesmin járt az eszem.
El akartam menni nassolni, Shane pedig lassan, de biztosan beadta a derekát és követett. Magaménak tudtam egy csésze kávét, közben néha a süteményekre pillantottam. Egyiket jobban kívántam, mint a másikat.
Csak azután feleltem neki, mikor végre mindent magam körül tudtam, amit szerettem volna, így a puszi kérdésére is csak két korty között reagáltam. Helyeslő arcot vágtam és biccentettem.
-Igen. Miért, te még nem kaptál soha puszit? Szegénykém. Majd ha lesz időm elhiszem és meg is sajnállak akkor. Majd akkor kezdj el morogni, ha csókolódzni, vagy szexelni látsz engem videókon. Akkor van baj. Egy pusziból még senki sem csinált ügyet. Tudod az a baj, hogy úgy ítélkezel, hogy nem ismered a tényeket.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 22:03
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Nem, azt én is tudom. Mert te még a saját embereid is lefejezteted, függetlenül attól, hogy ténylegesen kiérdemlik e. Szóval ő is kettyós... Te ezt nevezed barátságnak? Akkor a munkahelyem imádnád. Ott rengeteg sok barátod lenne. Esetleg protekcióval és egy kényszerzubbonnyal be is tudnálak vinni. De szigorúan csak is gumiszobában lehetnél. Szobatársat nem kapnál. És személyesen én ügyelném a kezeléseid, sőt... én adnám be neked az injekciókat... - húzom kaján vigyorra ajkaim.
- Jaa... kikapcsolódás... Én is csak meglátogattalak és kikapcsolódtunk, nem...? - vontam fel kérdőn egyik szemöldököm. Hát... most már legalább tudom mit érzett, mikor én Lila-ról beszéltem neki. Lehet valóban nincs semmi közte és a lány közt, de addig nem hiszem el, amíg nem látom a saját szememmel.
- Oké, csak két klikk között el ne felejtsd azt is lefotózni, mikor épp búcsúképp egymás szájában matattok. Ugye tudod, hogy ha én tömködlek is más, meg ha te egy kis csajt? Ha teherbe ejted, az mindkettőtök számára kellemetlen. Én pedig minimum fellógatlak az egyik lábadnál fogva... mondjuk egy hídon... a beton út fölé. - mondtam a végét szigorúan. Nincs baj azzal, ha kalandorkodik szex terén, és azzal sem feltétlenül, ha vágyik egy kölyökre, de arról nekem tudnom kell és kész.
Leültem vele, bár én éhes nem voltam, és túl sokat inni sem akartam. Viszont mivel jórészt csak alkoholos itókák voltak a közelben, és a pincérek tálcáján, így kénytelen voltam beérni egy pohár vörös borral.
- Borzasztó, milyen édesszájú vagy. Ha nem tudnám, hogy csak a képeddel foglalatoskodtak a doki, aggódnék, hogy esetleg valamilyen módon csak sikerült teherbe ejtenem téged... - vigyorodtam el, és le is húztam egy nagyobb kortyot.
- De én most akarom azt a puszit. - néztem felé hunyorogva, követelve azt, ami nekem jár, miközben bekaptam egy szem sós perecet. - Jaj nekem, akkor kérlek mesélj... Hány ilyen szerencsés barátod van, akivel ennyi mindent megosztasz, többek között az időd, a kedvességed, a tanácsaid...? - emeltem újfent a számhoz a boros poharat és megint meghúztam. Ilyenkor van az, hogy a beszélgetés közben már majd fel sem tűnik hányadik pohárral csúszik majd le. Csak másnap reggel, amikor majd szétrobban a fejem.
- Mond meg nekem őszintén, fogtok még ezzel az újdonsült barátoddal találkozni? - érdeklődtem, és már csak amiatt is furcsa volt, mert a barátok általában házhoz is jönnek, ő azonban inkább távol tartja otthonát még a futároktól is, legalább is a taxist legutóbb látni sem akarta. - És vigyázz, mert ha hazudni mersz, tudni fogom. - bökök felé, eztán ki is ürítve a poharat. - Én is menni akarok. - jelentem ki egx újabb perec után, ha netán azt mondaná, hogy lesz következő találkozó. - Te is megismerhetted az én... barátom, hát úgy fer, ha én is megismerem a tiéd. Kivéve persze, ha tudod, hogy kellemetlen volna a szituáció, és összezavarná fiatal ki fejecskéjét, hogy neked már van valakid... vagy volt.. értsd, ahogy akarod. - legyintek rá semmiségként. Még mindig hihetetlen, hogy barátnak hívom ezt a hárpiát, ráadásul, ahogy körbenézek, már nem is látom őket sehol. Kurva jó... Na mindegy. Visszanézek Cale-re. - Egyébként meg... miért iszol koktélra kávét? Feltételezem az sem volt alkoholmentes. Tudod, hogy tönkre vágja a szíved, ha össze vissza iszol ilyeneket? - kezdek bele egy teljesen ettől független témába, mikor nagy sokára feltűnik, hogy kávézik.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 22:33


Cale & Shane


-Ááá. Igen. Én vagyok a gonosz Lajos Király, aki mindenkit lefejeztet, aki nem szimpi neki, ugye? "Üssétek le a fejét!". -Vigyorogtam, bár önsajnálata és pimaszkodása kezdett kissé terhessé válni.
-Ugyan. Badarság.-Feleltem kb. Willy Wonka stílusában.-Azért az az alkalom sokkal többet jelentett nekem, mint sima kikapcsolódás. Nem áll jól neked ez a fajta mártír szerep.
Ismét csak jött a badarságaival.
-Az istenit már, nem matatok a szájában és nem dugom meg. Ennyire nehéz felfogni, hogy nem érdekel az a nő úgy mint nő? Fogadj fel mellém egy testőrt, ha ennyire hitetlen vagy.-Feleltem neki hisztis módon. Minden áron össze akar engem boronálni azzal a nővel. Lila teljesen meghülyítette.
Végre sikerült kávéhoz és süteményhez jutnom, amiből már választottam is. Már épp kezdtem jól érezni magam, miközben faltam, amikor megtette a megjegyzést. A falat félre ment, amikor a terhességemmel jött.
-Te nem vagy normális.-Feleltem két köhögés között.-Mikre nem gondolsz? Annyira elborult még én sem vagyok. És biztos nem lesz kicsi Shane sem. Ne is gondolj ilyen badarságokra.
Szemeim a borra tévedtek, majd arra, amit evett. Lehangoló látvány volt a sós perec, de hát ő már csak ilyen. Nem tudja mi a jó. Figyeltem kérdéseit, kéréseit. Annyira nem ért váratlanul, nem igen lepett meg.
Azt hiszi hazudni fogok? Mégis mi okom lenne rá? Teljesen őszintén feleltem neki.
-Eddig csak egy volt rajtad kívül, de most már van kettő. Igen, elvileg a hétvégén találkozunk még. Gyere nyugodtan, bár nem kedveli az orvosokat. Meséltem már neki rólad, ezt onnan tudom. Ha jól vettem ki a szavaiból, akkor megerőszakolta egy dilidokija.-Vontam vállat, hiszen nem különösebben érdekeltek Gyda bajai. Ez az ő tragédiája, nem az enyém.
Persze igyekeztem jól érteni szavait. Tehát, ha nemet mondtam volna, akkor elhagy, ha igent, akkor egy pár maradunk? Vicces alak, de ezt most beszívtam, mert bátran elviszem magammal és bemutatom a lánynak.
-Sőt. Előtted hívom fel és beszélem meg vele a találkozót, hogy nyugodt légy.
Lapos tekintettel néztem rá, miközben az éppen kortyolt kávémra tesz megjegyzést. Esküszöm, néha rosszabb, mint egy feleség, rosszabb, mint egy anya és még egy kistestvért is felül múl.
-Mi vagy te, az anyám?-Pislogtam rá értetlenkedve.-Egyébként nem izgat. Szeretem. Amit pedig szeretek, azt fogyasztom. Ha emiatt lesz infarktusom, akkor így jártam, nem vonom meg magamtól emiatt semmit. Amúgyis jobb hely lenne a világ, ha mihamarabb meghalnék, nem?-Billentettem oldalra a fejem kérdő pillantást vetve felé. Elnevettem magam.-Ha már meg kell halni, halljak meg attól, ami boldoggá tesz.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 23:24
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Sértő megjegyzésén szemeim forgatom csupán. Ez nem mártírkodás. De ha elverem, mert félre dugott, abból sem az jön majd le, hogy ő az áldozat. A sokadik piszkálódásomra viszont meglepetten hallom hisztis reakcióját. Ha viszonya lenne, azt még mindig hidegvérrel kezelné, és simán válaszolna minden kérdésemre. Lehet tényleg vaklárma volt, és kicsit... egy nagyon kicsit túl reagáltam.
Nem a félrenyelésén, hanem inkább a megjegyzésemből fakadó megrökönyödésén mosolyodom el. Őszintén, én bármit kinézek belőle.
- Hát ami az elborultságod illeti... - forgatom meg színpadiasan szemeim, sokatmondó mosollyal arcomon. Az előbb még pórázról meg nyakörvekről beszéltünk, szóval... ki tudja még hová lyukadunk ki. - Pedig akkor legalább lenne, aki távol tartaná tőled az illetékteleneket, míg én távol vagyok. - vonok vállat, bár ezzel nem rábeszélni szándékozom. Még csak egy kölyök hiányozna a nyakamba.
Nem mondom, hogy nem vág mellkason, mikor igenleges választ kapok tőle az új találkozóra, de mivel egyből belemegy, hogy én is ott legyek, kevésbé érzem gyanúsnak.
- Hát biztos meg volt az oka. - értek ezalatt a megerőszakolós dologra, bár az, hogy tartózkodik a dokiktól jelentheti azt is, hogy egy szabadon járkáló ön- és közveszélyes alkat, akinek ketrecben a helye. Mint Cale-nek. Cale-ből pedig egy is elég. Braxie említette is, hogy gyilkos tanácsokkal látta el. Fasza. Szinte biztos, hogy egy nap vele is szembe kerülök majd, anélkül, hogy Braxton keze benne volna. Mármint az ügyben, nem a lányban.
- Helyes. - fogom szaván, mikor arról beszél, hogy előttem pontosít majd, aztán tovább lépve rátérek a rossz szokásaira. Egy ezeréves pszichológiai kutatás szerint azok esznek sok édességet, akik boldogtalanok, mivel, hogy a cukorban és édes dolgokban általában endorfin van, ami előidézi az örömöt. Az feltűnt, hogy mikor meglátogattam is édességet evett, szóval lehet, már előttem is ilyen volt, nem pedig én idéztem elő.
- Nem. - vágom rá egyből a választ. Mert nem volna jobb, ha elpatkolna. A világ szar, de vannak, akik egyesek számára képesek jobbá tenni. Ezt persze nem kötöm az orrára. Most nem, mert a végén még úgy jönne ki, mintha én kérnék bocsánatot. Közben meg az is idegesített, hogy Lila-ék is eltűntek és elvileg nekem dolgoznom kéne. De nem tudok ketté szakadni sem, és Cale-t sem hagynám itt. Nem csak azért, mert képes volna öldöklésbe kezdeni, hanem, mert szeretem a hülye társaságát, még akkor is, ha csak itt szürcsölészik és nyammog előttem. Bár azt jóval kellemesebb volt nézni, ahogy kifulladva, vörös fejjel feküdt alattam, mint, aki a maraton lefutása után vágódott volna el az ágyon. Hogy én se csak üljek ott, rágyújtottam egy cigire, és bíztam benne, hogy nem fognak belém kötni miattam, majd kicsit helyezkedtem a székben és Braxie-re néztem.
- Hiányoztam? - kérdeztem tőle egy kis csend után. Kíváncsi voltam rá, hogy ki tudom e még hozni belőle a négy fal közt is zavarba hozható tini fiút, akit minden szerelemmel kapcsolatos témával el lehet pirítani. Na és persze a válasza is érdekelt.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 13:05


Cale & Shane


-Ennyi erővel egy erényövet is szerelhetnél rám.-Jegyeztem meg neki, bár egy percig sem gondoltam azt, hogy idáig kéne fajulnia a helyzetnek. Valószínűleg akkor lőném át a koponyáját, ha megpróbálna rám szerelni valami ilyesfajta kacatot.
Úgy tűnt végre túljutunk Gydán és talán leszáll róla. Ennél talán már tényleg nem tudnám jobban a szájába rágni és bizonygatni neki, hogy nincs köztünk semmi, csak ismeretség, laza baráti viszony. Baráti? Talán az se. Inkább csak a mestere voltam, egy tanár, aki jó tanácsokkal látta el és majd egyeztetünk mire jutott. Ezt csak ők fújták fel.
Ellenben én még mindig nem kaptam választ arra, hogy ki is valójában Lila és milyen a valódi kapcsolata Shannel. Azok alapján, amiket itt láttam már nem hittem azt, hogy dugópajtik, de akkor is zavart a tudat, hogy talán ő engedte ki a Hollow fiút a pincéből és az, hogy kifogást kifogásra halmozott. Még mindig csak annyit tudok róla, amennyit összehebegett nekem.
Felpillantottam rá, amikor nemleges választ kaptam. Tudtam, hogy érez irántam, de azt gondoltam ő is úgy vélekedik majd, hogy a világ jobb és biztonságosabb hely lenne, ha nem lennék. De ő ennek ellenkezőjét állítja, ami azt is jelenthetné, hogy szerinte rendjén van az, ahogy viselkedek a világban. Ez a gondolat mosolyt csalt az arcomra. Akkor minden bizonnyal mégsem olyan jó ember, mint hittem, mint mutatja, hiszen úgy ítéli meg, rendjén van, ha egy őrült gyilkos garázdálkodik a világban.
Vagy... talán azt gondolja megéri az emberek halálát, ha cserébe ott vagyok neki? Akkor viszont nem csak, hogy önző, még gátlástalan is. Egyre jobban tetszik, már-már el tudnék olvadni. Vigyorgok, mint a vadalma, igaz, ő nem tudhatja, hogy min, maximum sejtheti.
De ez is azt bizonyítja, hogy hatalmam van felette. És hogy a világban sokkal nagyobb helyem, szerepem van, mint neki. Sikerült magam alá rendelnem, sikerült elérnem, hogy fontosabb legyek neki, mint az emberéletek. Még ha ezt nem is mondja ki szavakkal, még ha igyekszik is azt mutatni, hogy az ellenkezőjét érzi, hogy kiállna mások életéért. Hogy megbüntet, ha megölök valakit. De mégis engem választott és választana most is, ha megölnék valakit.
A jó elesett, a bűn pedig győzedelmeskedett. Bűn? Talán. Én nem mondanám magam bűnözőnek, de hivatalosan az emberi törvények annak tartanak, ez pedig Hiba.
De vajon Shane mennyire lenne képes ezt a gyakorlatban is elfogadni? Ha elkezdeném itt ölni az embereket, mennyire lenne képes kiállni mellettem és a kapcsolatunkért? Képes lenne szőnyeg alá seperni és engem választani, eltűrni, hogy emberek halnak meg körülötte én miattam? Igaz, eddig is haltak meg, míg nem volt mellettem. Sejti, sőt biztos tudja is, hogy én öltem meg őket, mégis elnézi és vidáman jár hozzám, a szerelméhez. Elnézi az őrültségeim, noha azért megdorgál. De az is más, és az is más, hogy ha itt történik, ahol ő is jelen van és senkinek lehetősége sincs elhagyni a hajót. Hacsak nem mentő csónakkal, mentő mellényekkel.
-Hiába csak egy hét volt, hiányoztál.-Mosolyogtam rá, de ferde szemmel nézve a cigarettára. Leszokhatna már róla.-Az a fránya cigi. Adjak más szívni valót?-Viccelődtem széles vigyorral.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 17:17
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Azt azért nem. De egy elektromos nyakörv még jól is állna neked. Még a rossz társaságról is leszoktatna. - húzom fél mosolyra ajkaim, ahogy magam előtt látom milyen jól is állna neki az a hasznos kis nyakba való. A csúnya gondolatokra is megrázná, és egész nap égnek állnak a haja, mire leszokna róla. Egy alapos átnevelés nem ártana neki.
Nem állítanám, hogy teljesen képes vagyok szemet hunyni az elmondottak felett, de ő is állított valamit, amit így vagy úgy, de kiderítek és bizonyosságot szerzek róla. Ha pedig mind erre még egy általuk leszervezett találkozáskor is kerül sor, nos tökéletesebb és könnyebb dolgom nem is lehetne. Éppen ezért szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog összejönni. Valaki vagy valami miatt. Mert akkor túl egyszerű volna minden. Talán mert már én sem faggattam a kislányról, ő sem tette Lila-ról. Jobb is, mert úgy is mindig valami új mesét találnék ki. Az igazság bonyolult és valamilyen szinten még csak nem is releváns, hogy tudja. Senki sem sodornék veszélybe vele, ha nem muszáj.
Örültem válaszának, bár most kételkedem őszinteségében. Mindenesetre nem akadtam fent rajta, szinte reakció nélkül hagyva hallgattam tovább.
- Szívok éppen eleget. Még miattad is. Ne sajnáld ezt a kicsit a cigitől. - mosolyodom el, miközben egyik kezemben a szálat fogva, borral töltöm poharam, és meg is húzom. Az feltűnt, hogy a csend szünetünkben ő is valami szórakoztatóra gondolhatott, míg én jobbára csak élveztem a pillanat nyugalmát, de nem kérdeztem rá. Igazából beszéd nélkül is el lettem volna így, de vagy a szóba hozása végett, vagy mert a pincérek szemfülesebbek, mint gondoltam, de végül az egyik diszkréten - a körülményekhez képest diszkréten - odajött szólni, hogy biztonsági okokból a hajón csak kint lehet dohányozni. Én viszont már félig elszívtam, szóval nem nagyon érte meg volna kiballagni vele. Gondoltam elhúzom addig a beszélgetést a pincérrel, míg el nem szívom, de kitartó volt, és mivel feltűnt, hogy a környéken lévő pincéreknek és biztonságiaknak is kezdtem szemet szúrni, végül elnyomtam az egyik vizes pohárban. Megköszönte és odébb állt. Nem kéne magunkra vonni a figyelmet, pláne, hogy a jó doktort kell játszanom, de nehéz mindenről lemondani, pláne, ha fél méterrel odébb ott ül az, aki mindezt kihozza belőle. Elhúztam szám, de láttam, hogy szép lassan minden minket figyelő pillantás elterelődik másfelé. Jó. Lila viszont még mindig sehol. A táncolók felé néztem, majd kisvártatva Cale-re.
- Táncolunk? - kérdeztem tőle, miután lassúzásba kezdtek a táncparketten. - Tudsz egyáltalán...? - húzódik pimasz mosoly arcomra. Mondjuk meglepő módon, annak ellenére is, hogy a világ szinte megállás nélkül a képünkbe ordítja az elfogadást, egy olyan meleg párt sem látok a parketten, akik felvállalva kapcsolatuk táncolnának egymással. Pedig felszálláskor is nyilvánvaló volt, hogy akadnak itt szép számmal, bi- és homoszexuálisok.
- Persze, ha nem akarsz... - tártam szét kezem, ha esetleg vonakodott az ötlettől, amit nem tudom kinéznék e belőle vagy sem. Nem egy szégyenlős típus, de, ha intimebb dolgokról van szó, kevésbé bevállalós. - Kereshetek mást is...
Mindegy volt, csak keljünk fel, mert így, hogy még nyugodtan dohányozni sem hagyják az embert, egyből kedvét szegik. Igaz, nem én szórtam el erre a belépőre ennyi pénzt, de ha már ki lett fizetve, legalább a cigit ne sajnálják tőlem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 18:41


Cale & Shane


Azt színleltem, hogy leesik az állam válaszára.
-Oh... hát ennyire önzőnek tartasz, hogy még a cigitől is irigyellek?-Vigyorogtam és félre billentettem a fejem.-Ennyire féltékeny azért nem vagyok.-Nevettem el magam.
Jót mosolyogtam rajta, hogy a pincér helyre tette. Nagyon helyes, ne füstöljön a környezetemben, ha nem muszáj. Se másokéban. Csúnya szokás és felesleges pénzkidobás. Nem gondolkodott még rajta, hogy a cigi pénzt költhetné sütire és turmixra? A pazarló. Inkább költse rám, ha már Lilára is áldoz.
Tánccal kapcsolatos kérdésére meglepetten pillantottam fel. Nem, nem tudtam táncolni és ezt el is kellett neki ismernem, hiszen úgyis kiderült volna, nem tarthattam titokban.
-Nem. Sosem táncoltam. Legalábbis normálisan nem. Csak haláltáncokat.-Jegyeztem meg diszkréten. Ez azt jelentette, hogy gunyorosan megriszáltam magam egy-egy hullának, áldozatomnak és tovább álltam.
-De... ha nem szégyellsz majd engem, akkor nem lesz ellenemre. Csak vezess te.-Felemelkedtem és az asztalra támaszkodva hozzá hajoltam és megcsókoltam. Talán ezért nem szúrt szemet, ami rám várt az egyik ablakban.-Ez már hiányzott.-Mosolyogtam és felálltam.
Abban a percben, hogy felemelkedtem a székről a folyosóra tekintő kör alakú, jelenleg nyitva lévő ablakból rám lőttek. A lövész minden bizonnyal bátor lehetett, hiszen akár egy másik vendéget is eltalálhatott volna. De pontosan célzott. Mihez képest.
Én magam nem láttam a támadót és szerintem mások is csak rövid időre láthatták a fekete baseball sapkát, old school napszemüveget viselő fiatal férfit, akin fekete zakó volt és orvosi maszk, mert a lövés után a lehető leghamarabb lelépett a pisztollyal a kezében és pillanatok műve alatt el is tűnt a kirohanó két biztonságis szeme elől.
A lövés szerencsémre csak a vállamat táját érte, ezek szerint nem lőtt olyan pontosan. A golyó becsapódása után hátrahőköltem és a székemet letarolva borultam el. Már ekkor hallottam a vendégek sikolyát, melyek a zenével keveredtek. Zene füleimnek. Sikolyok. Csak tudnám ki akart agyonlőni!
Tenyerem a sebre szorítottam, mely valahol a bordáim felett volt. Így jobban belegondolva, ha kicsit lejjebb lő, lehet sokszorta rosszabbul, vagyis menthetetlenül járok. Éles hangon felnevettem és a hátamra fordultam.
-Ó, hogy rohadnál meg... Ez az egyik kedvenc zakóm.
Éreztem a rám terelődő szemeket, majd meg is jelentek a segítségemre siető emberek.
Ha most a régi testemben lennék, nem tudtak volna csak úgy meglőni. Lepattant volna a golyó a pikkelyeimről.
Szemeimmel Shanet kerestem.
-Ezért valakinek lakolnia kell...-Mondtam, miközben felültem, bár több pontom is fájt, ahogy a szék miatt alaposan megütöttem magam.
Fél füllel hallottam, amint az egyik őr jelenti az esetet a hajóorvosnak és a party őrségnek is telefonált valaki. Ó nem! Azt már nem. Én fogom elkapni a támadómat, nem más! Ez a hajó nem fog addig partra szállni, amíg én élek! Vajon melyik rosszakaróm tehette a millió közül?
-Látod, mindig van valaki, aki szerint szebb lenne nélkülem a világ!-Nevettem, pedig valójában azért fájt a lőtt seb. De nem akartam érezni, igyekeztem nem tudomást venni róla.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 19:57
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Pedig bizony, kinézem belőled. - biccentettem félre fejem egy apró bólintásként, mosolyogva. Tudja fene, hogy Braxton-nál hol a határ. Én legalább elismerem, hogy olykor apróságokon is képes vagyok fenn akadni, de ő? Néha mintha mérlegelni sem tudná mi súlyosabb vagy sem. A pincér megjelenése azonban könnyen kizökkentett a lelkinyugalmamból, pláne, hogy az éppen elszívott füstölgő, xanaxomról is lekellett mondanom. De ha meg látok egy szivarozó, dagadt fószert valamerre, a pincér fejével fogom kiverni a szivart és a fogait is a szájából. Szóval csak most teszek úgy, mint egy udvarias doki. Az égő cigi vége pedig egy halk pisszenéssel meg is adja magát a pohár alján lévő víznek. Mással kellett elütnöm az időnk, és a nyughatatlan lelkem, értsen ez alatt bárki bármit. Ennek fejében sajátos módon felkértem táncolni Cale-t, noha nem voltam biztos benne, hogy ő is ismeri a lépéseket. Ezt pedig hamar alá is támasztotta. Valahogy még is meglepett, mert kinéztem volna belőle, hogy a leggagyibb lépéseket azért ő is ismeri. Se baj, majd megtanítom neki. Mikor felemelkedett a székből, azt hittem most rögtön indulunk, így én is megmozdultam, de akkor láttam, hogy kezeivel támaszkodva hajol felém, semmint, hogy kilépjen az asztal mögül. Akkor már sejtettem mit akar, így én is felemeltem hátsóm és egyik kezem hajába simítva, majd hátul tarkójánál megállva, hajoltam én is ajkaihoz a csók viszonzásának erejéig. Hát csak megkaptam a én is a puszit.
- Kaphatnál többet is, ha jól viselkednél... - tettem hozzá finoman vállat vonva, kimászva a szék és asztal közül, majd mellé lépve, hogy elinduljunk a táncolok közé. Legalábbis ez volt tervben, míg el nem dörrent egy lövés. Álmomban sem gondoltam, hogy Cale lesz a célpont, mint sem inkább a mi célpontunk vagy valamelyikünk, bár elvileg senki nem tudhat rólunk semmit. Előbb a lövés irányába néztem, de a lövöldöző arcát már nem sikerült elcsípnem, aztán megkerülve az asztal Braxton-hoz léptem.
- Hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen...? - morogtam halkan, persze a sérülése miatt idegesen. A golyó átment rajta, és úgy tűnik nem érte súlyosan, bár ettől még a vérzést el kell látni. Azzal egyenlőre nem tudtam foglalkozni ki volt, és hogy honnan ismerhette meg Cale-t, már ha nem keverte össze valaki mással. De mielőtt neki láthattam volna a körülményekhez képest szakszerű ellátásnak, megjelentek a hajó dokik, akik odébb tessékeltek, én pedig engedelmesen, bár kissé morcosan odébb álltam.
- Te ostoba, mindenkinek vannak rossza akarói, bár az vitán felül, hogy neked még annál is több, de most inkább fogd be, és próbálj meg nem elvérezni. - húztam a szám, és bár senki nem kérdezte, én azért velük mentem.  Cale biztonsága érdekében, és mert orvosok ide vagy oda, ha sokat bénáznak zokszó nélkül lépek közbe. Jelenleg nem vagyunk ugyanis kórház közelbe, így elég egy kis hiba, hogy Braxie kipurcanjon. Útfélen a gyengélkedő felé, írtam Lila-nak, és óvatosságra intettem. Mielőtt félreállíthattak volna az ajtóban, azt mondtam a volt páciensem, és hogy az orvosa voltam, így beengedtek. Azt senki nem kérdezte milyen orvos voltam, de a magam részéről nem is hazudtam.
- Még a végén te leszel az egyedüli, aki alulról szagolja majd... nos a mi esetünkben a hajót... - tettem hozzá, miközben az orvosok igyekezték ellátna. Amíg pedig a sérülését intézték, én kicsit távolabbról figyeltem. - Nem is sejted ki lehetett az...? Nem volt ismerős rajta semmi? - kérdeztem, mert jó volna valamiből kiindulni. Nem sokkal ezután rontott be Lila is, akit szintén megállítottak, de intettem, hogy ő is a volt betegem és különben is velem jött, szóval beengedték.
- Még keresik az illetőt. - szuszogta, mint, aki idáig rohant volna, bár azt a néhány métert is magassarkúban tette meg futva, szóval el is hiszem. - Hú, de szarul festesz... - kuncogta el magát, és bemutatott Cale-nek azzal a kezével, amit anno ő lőt meg. Még mindig látszódott a már gyógyuló félben lévő golyó ütötte seb.
- Ugye milyen szar, ha lelőnek...? - vonta fel egyik szemöldökét félre biccentett fejjel.
- Elég! - intettem csendre őket, majd újfent Cale-re néztem. - Mikor felszálltál senki sem volt neked ismerős vagy gyanús?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 20:41


Cale & Shane


Tény és való, ironikus halál lenne, ha egy gyilkos ölne meg egy másik gyilkost, de nem akartam erre esélyt adni. Szerettem volna még élni egy pár évet, ha már egy jó pár nagyszabású tervem volt hátra.
-Sajnos be vagyok táblázva jó pár évre előre. Nincs időm a Kaszással tárgyalni a maradásomról.-Vigyorogtam, viszont meg kellett erőltetnem az agyamat, valamit ki kellett csikarnom magamból. Sajnos nem láttam a tettest, mert Shannel voltam elfoglalva, így azon kezdtem gondolkodni, hogy vajon kit láthattam a hajón korábban, aki akkor nem szúrt szemet, de ismerhettem. Tény és való, sok ellenségem volt a világon, de vajon hányan ismerhették az új arcomat és azt, aki mögötte van? Nagyon kevesen.
Az érkező Lilára néztem, aki kifulladva máris helyzetjelentést tett. Ezek szerint a partiőrség már itt van a hajón és kezdik a nyomozást? Ez nem volt jó hír, mert ezzel csökkentik az esélyt arra, hogy én találjam meg, ráadásul a legrosszabb esetben partra vezetik a hajót és akkor esélyem sem lesz elkapni és megtorolni a tettét.
Abban reménykedtem más sem tud semmi hasznosat hozzá fűzni az esethez és én jövök rá előbb ki a gyilkos.
-Köszönöm.-Feleltem vigyorogva Lila felé, mikor az "megdicsért".-Sajnos nem foglalkoztam nagyon azzal, hogy kik vannak a hajón.-Feleltem az igazságnak megfelelően, hiszen csak akkor kezdtem komolyabban megfigyelni az itteni embereket, amikor áldozatra lestem, de azt is felfüggesztettem, amikor Shane közbe lépett. Ironikus. Embert akartam ölni, erre valaki engem akart megölni. Mekkora pech, hogy nem sikerült. Kilenc életem volt, hanem több.
-Tudod nem igazán szoktam csak úgy foglalkozni azokkal, akik körbe vesznek engem. Ők sem igazán foglalkoznak velem. De majd körbe járjuk a hajót és alaposan megnézek mindenkit, hátha felismerek valakit a múltamból, akinek oka lehetett erre. Végtére is széles a paletta.
Ekkor közbe szólt egy orvos is.
-Bocsásson meg, Mr. Jackson, de ki ön, hogy ennyi ellensége van?-Kérdezte értetlenül.-Nem az én dolgom, csak... érdekel.-Mondta kissé szégyelősen.
-Oh, semmi baj. Kérdezzen csak. Magánnyomozó voltam valamikor. Onnan van ennyi ellenségem. Tudja, hogy van ez...
-Áh, persze. Igen.-Bólintott.-Így már érthető.
Lila felé néztem és pislantottam, hogy ha lehet ne szólja el magát. Csak játssza a szerepet. Nem őrültem volna, ha minden orvost meg kéne ölnöm, aki körülöttem van, bár igaz, hogy nem néztem volna ki a lányból, hogy csak úgy itt Shane előtt és előttem csak úgy leköpné, hogy ámokfutó veszedelmes gyilkos vagyok.
Mikor az orvosok befejezték az ellátásom megköszöntem, és ha esetleg fizetnem kellett érte, akkor fizettem is. Nem tudtam, hogy ilyen esetekben hogy működnek a dolgok.
Ép kezemmel intettem nekik, hogy induljunk átfésülni a hajót.
Már az orvosoktól eltávolodva szólaltam csak meg.
-Megkeresem és addig fogom ütni a sétapálcámmal, amíg bele nem döglik.-Morogtam visszafogott hangon.-Senki sem támadhatja meg büntetlenül Cale Braxton!


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 21:24
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Csak szemeim forgattam arra, amit Cale mondott, és Lila megjegyzéseire. Mint két hülye gyerek, komolyan mondom. Csendre intettem kezdődő hisztijüket, bár Braxton így sem szolgált túl sok hasznos információval. Tulajdonképpen semmivel.
- Nem. - jelentettem ki Cale elképzelésére, miközben felé mutattam. - Te itt maradsz pihenni, majd őrzik a kabint, mi meg majd körbenézünk. Örülj neki, hogy csak egy lyukat kaptál. Mehetett volna félre is az a golyó, és akkor már nem volna min röhögnöd. - morogtam, majd amíg a doki lefoglalta Cale-t, én Lila-ra néztem. - Értesítsd Kitty-t a helyzetről és mond meg neki, hogy böngéssze át a kamerákat, az összeset. De egyenlőre csak őt avasd be. Aztán menj és kutasd át a hajót, mindenhol, de kezd a jobb oldalán, én majd megyek a bal oldalon. - parancsoltam rá, s úgy tűnt figyel, mert elkomolyodott, bár tekintete néha elkalandozott Braxie felé, akinek aztán bólintott is egy némát, bár nem azért, hogy ne folyjon a vér, ha nem, hogy el ne rontsa az izgalmat, amit ez a krimibe illő helyzet hozott. Aztán sietve le is lépett. Én a dokikra néztem, majd az ágyról felkelő idiótára. Komolyan szerzek neki egy elektromos nyakörvet, az majd visszatartja az ugrabugrától. Természetesen az ellátást a hajós cég állja, ennyi pénzért minimum. Az esetleges halálesetekért azonban nyilván nem vállalnak felelősséget, ezért nekem kellett tennem ellene. Amint elértük az egyik üresnek vélt, nyitott kabint, elkaptam hátulról a zakóját és belöktem, én pedig utána léptem.
- Elment a józan eszed? Le vagy sérülve, vér vesztettél és jelenleg is rád vadásznak. Konkrétan sült galamb leszel tálcán, ha így folytatod. - húztam be magam után a kabin ajtaját. - Ne kelljen egy szekrénybe zárnom téged. Higgadj le, ülj a seggeden. Ide állítok néhány biztonsági őrt, és majd én elkapom azt az idiótát. - böktem az ágy felé, de a szekrénnyel sem vicceltem. - Fegyvered sincs. Még is mi a bánatot gondolsz? Majd a lézer szemeiddel lelövöd? Szedd össze magad... - legyintettem felé, miközben Lila visszaírt, hogy egyenlőre nem találják. Az én pisztolyom viszont jelenleg a kabinomban van. Félnék itt hagyni Cale-t, mert van olyan őrült, hogy kisántikáljon, és elcseszve az ellátását, félhullán is a fickót keresse.
- Lehet, hogy a meglógó kölyök anya bérelt fel valakit, nem? Ő tudta hogy nézel ki. - ötleteltem vele, míg ki-ki lestem, hátha jön erre valami bizti őr, akire rábízhatom ezt az őrültet. Túl sok ember nem lehet, bár anélkül is akadhatnak, akik Liam-ként ismerik és már okozott nekik fejfájást.
- Lehet csak egy általad sosem látott bérgyilkos. Bár elég béna, ha ilyen, helyen lő rád, ráadásul egy pisztollyal. Nem egy átgondolt terv. Lehet nem is a megölésed volt a célja...

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyVas. Ápr. 16 2023, 22:46


Cale & Shane


Nem reagáltam neki semmit, amikor egyszerűen leintett és csak simán átvette a nyomozó vezető szerepet. Milyen hősies, pedig én is simán helyt tudnék állni. De hagytam, most még hadd élje ki magát, hadd játssza Sherlock Holmes szerepét Miss Lila Watsonnal az oldalán. Mit ne mondjak, szexi volt, ahogy előadta a nyomozó főnököt. Elég elegáns és sármos, határozott, még illett is rá a szerep.
Dr. Webster nyomozó. Igen.
Mikor végre szabadultam a dokiktól kezdtem is azon agyalni, hogyan kezdjek bele a nyomozásba, amikoris a góré elcsípett és máris szobafogságra ítélt.
-Hé na már mivan?-Kérdeztem meglepetten, de anélkül is elkezdte mondani. Természetesen fejmosás, mi más.-De elegáns, jó képű sültgalamb arany tálcán.-Mosolyogtam bájos módon felé fordulva.
Mikor az ágyra bökött keresztbe tett lábakkal leültem, ép kezemmel támaszkodva picit hátrább dőltem és figyelmesen hallgattam a szentbeszédet.
-Oh, sajnos nincsenek lézer szemeim, pedig milyen jó lenne. Hidd el nem költenék töltényre és pisztolyra.-Nevettem fel a gondolaton és finoman hajamba túrtam egy mosoly kíséretében.
A lehetőségen elgondolkodva méregettem mekkora esély lehet rá, hogy Mrs. Hollow keze legyen a dologban.
-Igen. A fiú tudta, hogy nézek ki és azt is hol lakom. De vajon mekkora esély van rá, hogy rájöttek volna, hogy itt vagyok... hogy itt leszek a hajón?
Miután kibeszélte magát leintettem.
-Ennek szerintem nincs olyan mértékben előzménye. Ez egy hirtelen jött ötlet volt annak a valakinek. Bárki is tette, itt határozta el magát rá és minél hamarabb túl akart esni rajta. Szerintem, de én nem értek a gyilkosokhoz.-Legyintettem mosolyogva, majd felálltam és hozzá léptem.
Egy ideje már nem voltunk kettesben és őszintén megvallva már baromira hiányzott ez a melák. Minden pimaszságával együtt. Kényelmesen a mellkasának dőltem, ráfektetve arcom és vállát simogattam ép kezemmel. A sérültet egyelőre nem nagyon akartam emelgetni így azzal csak megfogtam kezét és összekulcsoltam ujjaink.
Lehunytam szemeim és pár pillanatig csak élveztem a közelségét és magamba szívtam kellemes illatát.
-Hiányoztál... amikor nem voltál velem.-Sóhajtottam kellemetlenül, hiszen úgy éreztem mégis csak én sírom vissza magam a kegyeibe. Kicsit megalázónak éreztem.-Bocsánat, hogy... érted. Hogy csak úgy rád rontottam és ahogy beszéltem. És azt, hogy nem írtam meg neked a lányt. De téged szeretlek. Csak téged.-Mondtam tovább, de csak halkan, nem tudtam nem-e fülel valaki odakint.-Nem tudtam, hogy ez neked annyira rosszul fog esni, ha megtudod. Még sose volt senkim, te vagy nekem az első párom és nem tudtam, hogy ez ilyen kellemetlenül veszi ki magát. Pedig ha tudom... Ne haragudj... nem akarom, hogy rossz legyen a kapcsolatunk.-Kezemmel lesimítottam mellkasára a fejem mellé.-Én nekem csak te kellessz, nincs szükségem másra, főleg nem egy lányra. Ha téged elvesztelek... szerintem akkor biztos végképp elvesztem a maradék ép elmémet is.
Egy rövid időre elhúzódtam tőle.
-Nincs senkim, érted? Senkim! Totál egyedül vagyok ebben az átkozott életben!-Mondtam kissé hangosabban mint kéne, de azért nem ordítozva, közben ép kezemmel az éterbe suhintottam, mint egy elkeseredett, dühödt harcos.-Egyetlen egy barátom van, aki segített rajtam, amikor senki más nem volt mellettem, de ő vele sincs olyan viszonyom! Szerinted miért élek hót egyedül távol a várostól és titkolom el a házam létezését is? Mert lépten nyomon meg akarnak ölni! Senkiben nem bízhatok, bárki lehet az ellenségem! Egy olyan valakinek mint nekem?! Szerinted egyesek mennyit fizetnének a fejemért? Többet, mint a fél éves bruttó bevételed! Nem mehetek úgy be a városba, hogy nincs a zakóm alatt két pisztoly, két tőr az ingujjamban, mert mi van, ha valaki az életemre tör! Hogy védem meg magam, talán a bájos mosolyommal? Nevetséges! Nevetséges, mint az egész világ!-Nevettem is el magam, de inkább keserűen, mint vidáman.-Abban is kételkedem, hogy képes lennék bárkit is szeretni... azt sem tudom te hogy tudtad elérni nálam, hogy szeresselek.-Leroskadtam az ágy szélére és csak egy rövid pillanatra néztem fel rá elesett pillantással. Szeretem őt. Csak őt ebben az életben. Hogy érte el? Nem tudom, soha nem is fogom megtudni. De jó érzés szeretni őt és tudni, hogy ő ott van nekem, akire számíthatok és talán meg is ért engem. Ki más lenne ott nekem? Senki sem tud megérteni, talán csak ő. Bíztam benne, hogy így van.-Mindenki meghalt, aki az életben számított nekem kicsit is... és én öltem meg őket... én bolond őrült... nincs még az se, akihez szóljak... senki, aki kicsit is a támaszom lehetne. Csak Te és Celen, de... ő is biztos csak érdekből van az én oldalamon, a haszon miatt, amit egymásnak hajtunk, csak megtűr engem a társaságában. Tudom, hogy ő is őrültnek tart, mint mindenki más.-Harsány hangon felnevettem.-Talán az is vagyok. Talán az lett volna a legjobb, ha fejbe lő engem és véget vetett volna ennek az átkozott sínylődésnek.-Lehajtottam fejem és motyogva folytattam.-Ennek a... ennek a...-kerestem a szavakat.-Farkas-bárány életnek. Tudod az életben változnak ám a szerepek.-Néztem fel rá.-Ma még farkasok vagyunk és mi vadászunk a bárányokra, holnap viszont már mi lehetünk a bárányok és a farkasok közre fognak.-Mutattam rá fel.-Te sem tudhatod épp melyik szerep van kiosztva rád! Csak akkor tudod meg, amikor kritikus helyzet áll elő! Ölsz, vagy téged ölnek!
Felálltam és hozzá lépve amilyen erővel csak tudtam a falnak löktem ép kezemmel, ha kellett térdemmel is rásegítettem, de nem akartam bántani, még ha elsőre úgy is tűnhetett. Azon nyomban ajkaira tapasztam. Muszáj volt elterelnem a figyelmem a gondolatoktól, amik a fejemben keringtek, mérgezték az idegrendszerem, mert éreztem, hogy kezdek megbolondulni. Jobban, mint eddig.
Most csak Shanet akartam, a férfit, akit szerettem. Pótolni akartam a hiányát, ami eddig nyomasztott, vele akartam lenyugtatni tomboló lelkem és elmém.


Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 12:34
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Ugyan még elvileg haragban voltunk, a vonzalom attól még vonzalom, és az érzéseket sem lehet csak úgy odébb rúgni. Szóval nem szerettem volna, ha baja esik, már pedig fél karral, sebesülten, ingerülten, igen nagy rá az esély, hogy nem a szó legszorosabb értelmében, de kisétáljon egy kamion elég. Így is hibáztam, hogy nem védtem meg, mert könnyen tragédiába torkollhatott volna ez az egész. Érthető módon nem engedhettem ki a kabinból. Nekem viszont szükségem lett volna a pisztolyomra.
- Még a poénjaid is gyengék... - morgom szemeim forgatva, mert lássuk be, voltak ennél hatásosabb szerzeményei is. - ...ki tudja meddig húznád odakint. Én pedig nem tudlak védeni és cipelni is. - figyelmeztettem, mert ugyan jó kommandós volnék, egyszerre rá is vigyázni és vadászni is nem megy. Bár az enyhén szólva is meglepett milyen könnyen a seggére parancsoltam. Bár máskor is ilyen szófogadó volna, bár mindenki ilyen szófogadó volna.
- Talán kinyomozták... - vonok vállat, mert szerintem különösebb erőfeszítések sem kellene bizonyos emberek megtalálásához. A legtöbben már saját maguk készítik a célkeresztet a hátukra, mikor a közösségi hálókon szétkürtölik mit mikor és hol csinálnak. Leintett. Pedig erre is látok esélyt.
- Hirtelen jött ötlettől vezérelve senki nem esik olyan sorozat gyilkosnak, akit fel sem kéne, hogy ismerjenek. Bár azt én sem érte, hogyha ölési szándékai voltak, miért pisztollyal tette egy tömegben. Jó, hogy nem vízipisztolyt használt... - noha eszmecserénktől függetlenül, örülök, hogy Cale életben van, még ha most jó ideig pihentetnie is kell karját. Összevont szemöldökkel figyeltem ahogy felállt, jó magam pedig szépen visszacsuktam a kabinajtót, és útját álltam, hogy még véletlenül se próbáljon meglógni. Ha kell a hajánál fogva cibálom vissza. Amúgy is szeretem, ha durva lehetek vele... egy bizonyos mértékig, mert azért bántani sosem akarom.
Elmosolyodtam, de csak mikor már nem látta. Hiányzott már és bíztam benne, hogy idővel képesek leszünk békét kötni a magunk elfuserált módján. Mint úgy általában... eddig. Kezemmel összekulcsoltam vele ujjaim, másik szabaddal pedig a hátára simítottam, majd onnan fel a tarkójára és a haját birizgáltam, míg orrom tincsei közé fúrtam, hogy beleszippanthassak. Igazából már most hagytam eloszlatni kételyeim, és megbocsájtani neki és magamnak ezt a röhejes féltékenységi drámát, de mikor bocsánatot kért, na az lepett meg igazán. Főleg mert szinte biztos voltam benne, hogy én előbb adom be a derekam, bár eddig sem úgy viselkedtem, mintha bántani akarnám. Közbe akartam szólni, megnyugtatni, hogy még mindig imádom, de minél jobban elmerült a témában, annál inkább meglágyultam irányába. A párjának nevezett, ráadásul jelen időben szóval ez már hivatalosan is egy kapcsolat. Már nem tudtam leplezni mosolyom, mikor elhúzta arcát mellkasomról, de végig figyelmesen hallgattam. Tudom, hogy csúnya dolog, hogy már az elején le kellett volna intenem, hogy ne is folytassa, pontosan tudom mit érez és ez kölcsönös, meg ilyenek, de féltékeny természetemnek jól esett hallani, amiket mond. Az is, amilyen elesett olykor, noha tudja, hogy kell használni a géppuskát. Nem akartam néhány poénnal elrontani a beszédét, szóval hallgattam, mint a sír. Egyedül akkor hagyta el a szám egy halk áucs, mikor a falnál koppant egyet a fejem, de az sem fájt különösebben, inkább csak meglepett a merészsége. Még ez a röpke szó is talán csak félig hangzott el, mert azonnal betámadta ajkaim, amit én nem féltem viszonozni. Kezeimmel egyből átkaroltam derekát, hogy még véletlenül se tudjon tőlem eltávolodni. Végül én szakítottam meg a csókot rövid időre.
- Először is. Bármilyen őrülten hangzik, örülök, hogy féltékeny voltál vagy vagy Lila-ra és hogy ezt a szemembe mered mondani, mert ez azt jelenti, hogy fontos vagyok neked még úgy is, hogy azt hiszed, hogy te már nekem nem. Ha én nem volnék féltékeny, és akarnálak továbbra is magamnak, nem csaptam volna ekkora hepajt ebből az egészből. Amit bánok, hogy nem rögtön aznap mentem ki hozzád, hogy ott helyben lerendezzük. Lehet... hogy elcsattant volna egy-két pofont, és a hajó kabin helyett, egymást csapkodtuk volna a falhoz, de végül... a legeslegvégén, mikor már mindketten kifulladtunk a sok üvöltözésben, úgy is az ágyban végeztük volna. Ha hiszed, ha nem ott a maradék feszültséget is kitornáztam volna belőled. - öleltem szorosabban, még jobban ágyékomhoz préselve ágyékát.
- Másodszor. Mi az, hogy nem tudod, mi váltotta ki belőled az irántam érzett vonzalmam? Még szép, hogy a kockás hasamtól! - vigyorodtam el, és nagyon is akarva, mint sem akaratlan, rá markoltam egyik kezemmel a hátsójára.
- Harmadszor pedig. Én is őrültnek tartalak, sőt... még annál is őrültebbnek, DE! Nem tudom jártál e már állatkertben, de nem csak bárányok és farkasok léteznek. Ha pedig birkának érzed magad a nyájban, még ha feketének is, minden nyájat őriz egy valamire való pásztorkutya, aki akármilyen veszéllyel, de még a halállal is szembe száll, azért, hogy megvédje azokat a jószágokat, azzal a ki be baszott, őrült feketebáránnyal együtt. Szóval te csak ne hősködj itt, hanem maradj a bégetésnél és húzd meg magad a tömegben. Mert a kutya azt is megharapja, aki kiválik a csoportból. - néztem láthatóan még mindig nyugtalan tekintetébe, majd a válaszom után most én tapadtam ajkaira. Igazából túl sok nem is kell ilyenkor már, hogy elmémre szálljon a vörös köd, és úgy igazán neki essek. Még a vad játékba torkolt csók csata is elterelte figyelmem az eredeti tervről, hogy elkapjam a gyilkost, aztán rá szálljak a mi célpontunkra. De ahogy derekára simítottam két kezem és zakója alatt finoman cirógatva ingjén keresztül elindultam felfelé, akaratlan is kizökkentett a vér folt rajta, amitől még mindig nedves volt az inge. Elhúztam arcom, mert ez emlékeztetett rá, hogy amíg mi itt éppen elmerülnénk a béke szexbe, addig odakint az emberek tűvé teszik a gyilkosáért a hajót, aki amúgy bármikor ránk törhet.
- Nem könnyíted meg a dolgom, ugye tudod? - morgom ajkainak elégedetlenül. Tudom mit kéne tennem, csak rávennem nem tudom magam.
- El kell kapnom azt a szarházit, mielőtt megöl téged. Viszont téged jobban akarlak, mint őt. - vázoltam fel neki a problémás helyzetet, s talán most először kértem ki véleményét, hogy ő döntsön helyettem. - Mit akarsz, mit tegyek...?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 15:10


Cale & Shane


Morcos arcot vágtam, mikor lehúzta a poénjaim értékelését. Akkor is, amikor tudtomra adta, hogy nem hisz benne, hogy ilyen állapotban is teljesíteni tudnék. A kis naív, nem látott még engem rossz napokon.
Kinyomozni? Mégis milyen módon? Eszembe jutott, hogy a napokban Twitteren megosztottam több posztban is, hogy hajó útra megyek és mennyire jó lesz nekem itt, csak aztán Voltaire, azaz más néven Celen unszolására vissza szedtem, mert szerinte ez nem jó reklám nekem. Talán ezért is nem láthatta ezt Shane. Jobb is, biztos megkapnám a fejmosást és hogy nem vagyok normális. De vajon követ engem egyáltalán Twitteren? Facebookom nem volt, csak Messengerem, de a Twittert szoktam használni. Nem is tudom neki van-e.
-Mondjuk ez is igaz, főleg nekem. Ha meg akarnak halni, kérjenek meg szépen.-Vontam vállat mosolyogva.-Engem megtámadni kész öngyilkosság.-Vigyorogtam, mintha én lennék a legveszedelmesebb ember a földön. Az őserdők vérengző vad királya a városban.
Kényelmesen elpihengettem mellkasának dőlve, élvezve a kis kikapcsolódást, közben persze szinte doromboltam érintéseire, simításaira. Végre egy kis romantika. Nem is kellett sok, hogy miután kiöntöttem a lelkem egymásnak essünk. Csók csók hátán, érintés érintés után, összebújva.
Nemsokkal ezután jött Shane "őszinteségi rohama" is, vagy inkább helyesbítő beszéde? Nem tudtam minek nevezzem. Sok mindent megmagyarázott, de az csalt csak mosolyt arcomra, hogy a kockás hasára hivatkozott. Végtére is... az is elég vonzó az tény.
Ágyékának feszülve pillantottam szemeibe, miközben ő a fenekem markolászta. Nem is ő lenne...
Minden utalást értettem állatkerti metafórájában, de én nem éreztem magam báránynak. Én voltam a király az állatkertben, a veszedelmes szörny, aki az állatkert utolsó túlélője lesz majd. De ezt neki nem kellett tudnia.
Egyikünknek sem kellett sok, már-már ott tartottunk, hogy biztosan ágynak esünk, amikor is Shanet kizökkentette a vér. Igen, nem volt szép látvány a kedvenc szmokingom halála.
-Nem is azért vagyok neked, hogy könnyebb legyen, hanem, hogy újra és újra fejfájást okozzak.-Vigyorogtam arcára paskolva és felkuncogtam.-De ne izgulj, jó feleség vagyok és mindig kárpótollak majd.-Kuncogtam és hosszan megcsókoltam.
-Menj nyugodtan, nekünk még lesz időnk egymásra. Addig én megmosakszom, átöltözöm és sziesztázok kicsit a saját szobámban. Majd úgyis eljössz még hozzám.-Mosolyogtam és csókot nyomtam ajkaira és fogammal picit alsó ajkába harapva meghúztam azt.-Csak tankolj be nekem sütivel és kávéval.-Vigyorogtam a legbájosabb vigyorommal.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 17:15
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Igazat kell adjak Cale-nek. Míg együtt vagyunk, és már-már hármas életet kell éljek, mindenki elől titkolva a másikat, sosem lesz nyugtunk. Ő pedig előszeretettel tör borsot az orrom alá így vagy úgy.
- De most azért húzd meg magad. - pillantottam rá összevont szemöldökkel, szigorúan, mert kinézem belőle, hogyha lelépek keresni a fickót, ő is ki merészkedik, aztán vagy a gyilkosába fut bele, vagy velem találkozik egy saroknál, de őszintén akkor már sehogy sem járna jobban.
Mindenesetre jó hatással volt ránk ez a kis csevegés, amiben jó részt ő vett részt, de nem bánom, mert imádtam a vallomását, és a meglepetésként érő letámadását is. Szívesen eltöltöttem volna vele még néhány órát ebben a vadidegen kabinban is, hogy biztosítsuk egymást a másik szerelméről és hűségéről. El is töltöttem volna, ha nem épp őt keresné valami idióta, mert akkor ráhagynám a többiekre, oldják meg, mi meg addig félrehúzódunk. De így nem lehet. Majd utána, bepótoljuk. Viszonoztam csókját, bár nehézkes volt azok után, hogy tudtam itt kell hagynom kisidőre, vagy tudja fene mennyire.
- Tudtam én, hogy valamit nagyon elcsesztek azok az orvosok, ha már a feleségemnek tartod magad. - vigyorodtam el, persze viccelődve, és bízva benne, hogy tényleg csak a képéhez nyúltak, máshoz nem. Örültem, hogy helyettem is képes volt tisztábban gondolkodni most és engedélyt adott lelépni, bár attól még semmi biztosítékom nem lesz, hogy ő is meghúzza magát.
- Szeretlek. De ha megtudom, hogy kint kóvályogtál, nem lesz előjáték és sikosító sem. És hidd el nekem, jobban fog fájni, mint ez a kis karcolás. - biccentek fejemmel a válla felé, miután viszonoztam csókját, és már-már libabőrössé váltam, amiért itt húzogatja játékaival a tigris bajszát. Derekáról lassan ismét visszacsúsztak kezeim a hátsójára és még utoljára rámarkoltam, ahogy ő ajkamat harapta. - Komolyan... nem könnyíted meg a dolgom... - szólalok meg, s ha tudom még jobban magamhoz szorítom még egy utolsó, utolsó csókért.
Aztán elengedem és az ajtóhoz lépve újra kiszemlélek. A vendégek már biztosan mind a kabinokban, egyedül a biztonságiőröket látom föl alá mászkálni. Mintha a pánik is csillapodott volna, ami betudható annak, hogy már nincs tömeg, de attól még a hajón dolgozóknak nem kéne annyira lazán kezelniük a dolgokat. Leszólítok egy őrt, és szólok neki, hogy itt a lelőtt vendég, szóval azon túl, hogy a szobájába kíséri, vigyázzon rá.
- Majd viszek neked, ha még nem borítottak fel mindent. - néztem hátra Cale-re indulás előtt. Nem csodálkoznék, ha a helyszínről menekülés közben mindent felrúgtak volna az emberek.
- Ha nem lesz semmi, velem kell beérned... - kacsintottam rá elmosolyodva, majd ott is hagytam őket. Felhívtam Lila-t, hogy ő merre van és hogy talált e bármit is, közben pedig vissza lopakodtam a szobámba. Oda még simán be is jutottam. Levettem a zakóm, és bár szívem szerint át is öltöztem volna, azt gondolom, még ha gyilkos is a szándéka, elég amatőr, az amatőrt pedig félkézzel is megverem. Olyan sok mindenre amúgy sem készültem, így csak magamhoz vettem a pisztolyt és kimentem keresni az illetőt. Lila a túl oldalról tette ugyanezt, de kértem, hogy ha útjába esik, gyakran menjen el Cale kabinja előtt, hogy rendben van e. Úgy osztottam a parancsokat a biztonságiaknak, akikbe belefutottam, mintha minimum a hadseregnek dolgoznék, ami most jól is jön, viszont ha kiderülne, hogy csak egy szimpla elmeorvos vagyok, akkor már annyira nem. Braxie előtt nem is kockáztatnék, szóval örülök, hogy a seggén ül. Legalább is ebben bízok.
Úgy figyeltem minden kis neszre, mintha az életem múlna rajta, mert valahol, így is volt... Azt tervezem, hogy ha meg találom a gyilkost, először a szart is kiverem belőle, aztán ha találok valami nyugodt kis helyet, akkor hagyom, hogy Cale megölje, hogy könnyítsen a lelkén. Ha viszont nagyon belejövök, akkor nem ígérem, hogy élve eljut az én kis hibbant drágámhoz.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 17:57


Cale & Shane


Miután visszatértem a szobámba levettem a véres ruhám, megmosakodtam és felvettem egy tiszta öltönyt. Egy halvány lila, sőt, inkább pasztel lila öltönyt egy olyasféle nyakkendővel, amit mintha Jackson Pollcok Designolt volna. Persze csak a nadrágig öltöztem fel elsőnek, mert valahogy meg kellett szabadulnom az őrtől, aki rám vigyázott kinn az ajtó előtt.
Elővettem egy inzulinos fiolát, amiben valójában egy erős méreg volt, amit elítéltek kivégzéséhez is használtak, hogy megállítsák a büntetett szívét. Valamivel többet szívtam fel belőle, mint a kivégzéseknél szokás, hiszen nekem nem volt annyi időm, mint a hóhéroknak. Letettem és ráhúztam egy párnát, majd eltettem a neszeszeres táskát, amiben a szer volt. Elővettem egy tiszta fáslit és a bejárathoz mentem. Kinyitottam az ajtót és az őrre néztem. Felmutattam a fáslit.
-Bocsánat... tudna nekem segíteni? Át szeretném kötni a sebet és egyedül nem tudom.
-Persze.-Mondta készségesen.
Bekísértem és az ágyra ültem.
-Köszönöm. Nem akarnék emiatt most az orvosokhoz menni, ezt meg tudjuk mi is csinálni.
-Hát persze, ez semmiség.
Mikor a férfi a sebre szegezte a tekintetét, pontosabban a használt kötszerre a túloldalon lévő párna alól sebesen előszedtem a tűt és a mellkasába szúrtam, egyből be is nyomva neki a dózist, majd a földre löktem. Talán beteges mosollyal, de elégedetten szemléltem a férfi rövid vonaglását, rángatózását, amíg meg nem állt a szíve.
-Bocs cimbi... hidd el, nem személyes, de neked pusztulnod kellett, hogy kimehessek innen.-Nevettem fel és felszívtam még egy adag mérget, a holttestet pedig kidobtam a kabinom ablakán a vízbe. Reméltem, hogy senkinek nem szúr szemet, végtére is nem olyan magasságból dobtam ki, hogy akkorát csobbanjon és reméltem hamar el is süllyed. Bár akkor sem tudnák rám bizonyítani, hisz a hajó halad olyan sebességgel, hogy nem fogják tudni megállapítani melyik ablakból dobták ki. Vissza is zártam az ablakot, majd felvettem az inget, zakót és nyakkendőt is, magamhoz vettem a rugós késemet és mikor elkészültem az ajtóhoz mentem.
Óvatosan kilestem az ajtón és mikor nem láttam semmit útnak is indultam. Minden sarkon igyekeztem körbe nézni, nehogy Shane, vagy Lila belém botoljon. A kapitány fülkéje felé igyekeztem, úgy, hogy lehetőleg ne szúrjak szemet. Szerencsére elég kevesen voltak kinn, a többség igyekezte kiheverni az esetet. Beléptem a kapitányhoz és a nyakába vágtam a tűt, majd belőttem neki a dózisát.
-Szép álmokat kapitány. Oh, nem, nem, maradjon csak.-Segítettem neki állva maradni. Két-két ujjánál fogva vékony, test színű madzaggal hozzá kötöztem a kormányhoz, remélve, hogy nem túl látványos távolról, majd háta mögött kitámasztottam egy székkel. Kivettem a kulcsot a kabin ajtajából és kívülről rázártam az ajtót. A kulcsot bedobtam a tengerbe és mikor remélhetőleg senki sem látott elindultam vissza a kabinok felé. Csak nem tűnt fel nekik, hogy eltűntem, nem sok időre mentem el. Majd hazudok valamit. Csak a konyhába mentem.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 19:09
Cale & Shane
Boat trip

A szerelem a legönzőbb érzelem,
mely uralmát senkivel meg nem osztja.
Amíg én az amatőr bérgyilkosunkra vadásztam, Lila-val folyamatosan tartottuk a kapcsolatot fülesen keresztül. Lila pedig Kitty-vel tartotta a kapcsolatot, bár a fiúkat nem avatta be, ahogy kértem. Nem is nagyon tudnának mit kezdeni a helyzettel, már csak a küllemük miatt sem. Macska egér játéknak tűnt az egész, de hiába voltunk ketten, nem volt egyszerűbb. Jobbára a kabinok közelében voltam, egyszer kereszteztük csak egymás útját Lila-val az étkezőnél. Említette, hogy hallott valami csobbanást, és látott valakit elmerülni, de a gyilkos nem volt a közelben és nem tudta volna megmondani kit löktek a vízbe és honnan. Szuper, most már legalább tudjuk, hogy egy áldozat biztos van. Ennél óvatosabban viszont nem tudtunk volna mozogni. S ha a gyilkos keresgélése nem lett volna elég, egy kanyarnál Lila átkapcsolt Kitty-hez, hogy ő világosítson fel a vízbe dobott biztonságiőrről és a kapitányról. Gondolom félt, hogy neki nem fogom elhinni, bár ezt még Kitty-től is elég meglepő volt hallani, hogy... valahol sejthettem volna, hogy Cale nem bír majd el lenni a seggén. Lekértem Kitty-től annak az idióta koordinációit és utána eredtem, mielőtt feltételezem vissza akart volna osonni a helyére. Megmondtam, hogy nem fogok szemet hunyni a húzásai felett. Pedig elvileg békét kötöttünk már, szóval már csak emiatt is megérdemli a büntetést. Az utolsó kanyarnál sikerült nyakon csípnem, ahogy fordult be, éppen csak nem mentünk egymásnak.
- Megmondtam, hogy ne mászkálj el. - néztem rá mérgesen, de szinte egyből enyhültek is a vonásaim. - Minden rendben? - kérdeztem aggodalmas arccal, még véletlen sem rákérdezve, hogy merre hagyta az őrt. Fogja ő még bánni, hogy nem ült a seggén. Szabad kezemmel megsimogattam arcát.
- Ha kinyírtam az idiótát, már tényleg csak a tiéd a figyelmem, oké? Csak bírd ki még addig... Messzire nem mehetett... - mosolyodtam el, de csak egy pillanatra, mert után leolvadt a mosolyom. - Cale... ugye emlékszel még mit mondtam a pásztorkutyáról és az elkóborolt bárányról...? - kérdeztem felvont szemöldökkel, majd egy bólintást követően, a hajába markoltam és fejét úgy a kabin falához vágtam, hogy elveszítse az eszméletét.
- Csss... - csitítgattam, bár aligha adott volna ki hangot, és közben elkaptam, nehogy a földre zuhanjon. - Nincs semmi baj. - simogattam meg a buksiját, miközben tartottam annyira, hogy eltudjam vonszolni a legközelebbi kabinhoz, ami nyitva volt és lehetőleg üres is. Mikor beértünk, ledobtam az ágyra és megnéztem a zakója alatti kötést. Az rendben volt. Aztán a fejét, ahol hozzávágtam a kabinhoz. Ha meg is sérült, nem vérzett annyira, szóval azzal sem volt baj. Gyorsan a hasára fordítottam, majd a még konyháról szerzett gyors kötözővel jó szorosan hátra kötöztem több helyen is a kezeit, aztán a lábait is. Átnéztem találok e nála bármilyen fegyvert, vagy bármit, amivel megszökhetne, és azt el is koboztam. Még a kezeit és lábait is egybe kötöttem, hogy ne csak kihívás legyen kiszabadulni, de kényelmetlen is. Arról nem is beszélve, hogy idővel múlni fog a fájdalomcsillapító hatása, és ezt a hátra feszített vállában érezni is fogja. Ezúttal azonban még véletlenül sem szerettem volna, ha bárki is ügyel rá, Lila-ra pedig szükségem volt, így kerestem az ott lévő fiókban tiszta zoknit, illetve ragasztószalagot, és miután a szájába tömködtem, igyekezvén semmi perverzre gondolni, jó párszor átkötöttem a ragasztóval a fejét, hogy biztosan ne tudjon kiabálni.
- Nem mondhatod, hogy nem szóltam. És még távolról sem iszod a levét annak, amit majd azért kapsz, szóval pihenj csak, amíg lehet... - beszéltem hozzá halkan, bár fölöslegesen, mert szinte tuti, hogy még egy ideig aludni fog. Hogy még csak a fények se ingereljék, mint az állatokat, ezért a szemeire húztam egy alvómaszkot, aztán megpaskoltam hátsóját, és még mielőtt elhagytam volna a kabint, kértem Kitty-t, hogy figyelje, és ha bármi vagy bárki gyanúsat látna, szóljon. Aztán ismét becsatlakoztam a vadászatba. Idővel Lila elkezdett követni egy nem biztonsági egyenruhás fickót az emeleti részen, de még nem szólt kit követ és merre megy, így jobb híján a földszinten kommandóztam tovább. Nem mondom, hogy túl szakmabelien bántam el Cale-el, ha azt vesszük, hogy én egy szelíd, elmedoki vagyok, de a helyzet így kívánta meg. Néha újra és újra be kell törni, mielőtt elfelejtené, hogy van, aki ezúttal nyakon csípje.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmG9UYM Cale & Shane // Drama on the Gulf of California LkC15oi Cale & Shane // Drama on the Gulf of California MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 1wvUwqJ Cale & Shane // Drama on the Gulf of California I5G5mou Cale & Shane // Drama on the Gulf of California C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
577
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 21:14


Cale & Shane


Szinte mészszínűre elsápadtam, amikor Shane nyakon csípett. Basszus, pedig nem kellett volna már sok és ismét a helyemen lettem volna. Szerencsémre viszont elég békésnek tűnt, bár valahol sötét lelkem mélyén sejtettem, hogy csak egy álca.
-Mi? Izé... én csak elmentem az ebédlőbe sütit nézni.-Mentegetőztem.-Minden rendben. Tényleg.-bólintottam.
Már akkor tudtam, hogy valami gond van, hogy valami lesz itt, amikor felhozta a pásztor kutyát. Kezét emelte, én pedig hátrálni akartam és magyarázkodni, de már nem volt lehetőségem rá.
-Vá...-de már nem tudtam befejezni.
A fejem koccant, utána azon kezdtem gondolkodni, vajon miért látok csillagok helyett kis Webster fejeket a fejem felett körözni. Sokáig nem gondolkodhattam rajta, mert elnyomott az ájulás okozta álom.
Ha ébren lennék, talán megöltem volna menet közben, ám így tűrnöm kellett mindent, amit ájult állapotban velem tett. Oké, rászolgáltam, mert megvezettem és visszaéltem a bizalmával, de kicsit túlzásnak éreztem azt, amit velem tett. De legalább már tudtam, hogy szereti a BDSM-et. Egy újabb információ Dr. Websterről.

Mikor magamhoz tértem elsőre semmit nem éreztem és nem fogtam fel, ám rövidre rá már erősen képen vágott a felismerés, hogy mit művelt velem a "férjem". Ezt a perverz állatot! Oké Braxie, valamit ki kell találnod, mert ez így tarthatatlan és megalázó! Első dolgom volt megszabadulni a maszktól, amit simán le tudtam szedni, ahogy a fejem a párnára hajtottam és lefelé meghúztam azt. Oké, a maszk lejött és már láttam is. Most már csak az volt a dolgom, hogy kiszabaduljak. Nem a saját kabinomban voltam azt már észre is vettem, de valahogy ebből is ki kellett hoznom a maximumot.
Annyi biztos volt, esélytelen volt, hogy pusztán testi erőmmel kiszabaduljak és itt még az ujjleharapós trükk sem működik. Fasza! Hiába küzdöttem, semmi eredmény.
Viszont úgy tűnt szerencse isten az én oldalamon áll, mivel éppen ekkor lépett be a kabinba egy egymás száján csüngő páros, akik minden bizonnyal egy nyugodt kabint kerestek maguknak, hogy enyeleghessenek kicsit. Viszont ez itt nem fog összejönni.
Kishíján a szívroham jöhetett rájuk, úgy megdöbbentek, de szerencsére azonnal a segítségemre siettek.
-K-k-ki tette e-ezt magával?-Kérdezte makogva a nő, mikor már túl voltunk a gyorskötözők eltávolításán és már a számat is szabaddá tették.
-Huh... nem tudom, nem igazán emlékszem.-Tagadtam el, majd sóhajtottam és mély levegőket vettem.-Köszönöm... hálás vagyok.-Köszöntem meg.-Megyek... megkeresem az őröket.
-Rendben... magával mennyünk?
-Nem, köszönöm. Intézem.-Intettem és elmentem.
Forrott bennem a düh, így menten átsétáltam nem messze lévő saját kabinomba és előkotortam a pisztolyom. Igen? Így játszunk, doki? Rajtam ne múljon!
A pisztoly egy réz dobozkába volt zárva. Kivettem belőle és kimentem vele a fedélzetre. Ideje volt nagy felhajtást csinálni Cale módra! Az első embert, aki szembe jött velem fejbe lőttem. Ott mindenki előtt. Mint a régi szép időkben! Nosztalgikusan felnevettem.
-Helló emberek! Igen, nektek beszélek! Hello!-Intettem bájgúnár mosollyal.-Sajnálom, hogy ilyen drasztikus módon kellett felhívnom magamra a figyelmet, de kavics ment a cipőmbe!
Az orvos, aki a vállamat látta el döbbenten meredt rám egy pohár alkoholmentes koktéllal a kezében. Értetlenül nézett és bátortalanul megkérdezte.
-Mr. Jackson... mi ütött magába?
Lassan megcsóváltam a fejem.
-Jackson? Liam Jackson egy fikció. Az én nevem Braxton. Cale Braxton. És történtek olyan dolgok, amik nagyon zavarnak. Valaki le akart lőni és még a pasimmal is összevesztem. Ez a hajó, nem ér partot, amíg én élek és itt vagyok. Addig nem, amíg meg nem találom és meg nem ölöm azt, aki golyót eresztett belém! És, amíg nem rendezem a számlát a jövendőbelimmel...
Fegyverem előre tartva léptem oda egy nőhöz és magamhoz rántottam. Szorosan magamhoz öleltem és a fegyverem a fejéhez fogtam.
-Gyerünk! Bújj elő!-Kiáltottam.-Állj elém és lőjj le! Te is, te áruló! Most mutasd meg magad, állj velem szembe!-Kiáltottam újra.-Mindenki álljon velem szembe!-Félre löktem a nőt és beljebb mentem az emberek tömegébe. Most, hogy közeledett a késő délutáni táncok és koktélok ideje, máris többen voltak itt fenn. Ismét lelőttem valakit, most egy férfit, így a kezdeti pánik még erősebb lett.-Van még nálam töltény! Ha kell végiglövöldözöm az egész hajót! Azt hiszi bárki is, hogy érdekel?! Ezek csak emberek! Én viszont egy Legenda vagyok! Gyerünk! Ki állít meg?!
Volt azért egy bátor jelentkező, aki azt hitte meg tudja váltani a világot, de miután halántékon vágtam a fegyver markolatával átértékelte a helyzetét. Láttam egyeseken, hogy szívesen nekem rontottak volna, de féltek a pisztolygolyótól. Jogosan.
Jó érzés volt keresztül sétálni az emberek között. Látni, hogy félnek tőlem, pedig többen vannak és együtt legyűrhetnének, de nem mernek lépni. Féltek, hogy megölöm őket, nem mertek elfutni, mert féltek, hogy hátba lövöm őket, sem ellenkezni, nehogy azért kapjanak. Félve és idegesen álltak és arra vártak mit fogok mondani, mit teszek, mit kérek tőlük. Végtére is ez volt az alsóbb rendű emberek dolga. A közemberek dolga. Én pedig élveztem, hogy az én kezemben van a sorsuk.
Érdeklődő pillantást vetettem az emberekre.
-"Vajon tudja valaki, hová tűnik Isten szeretete,
Amikor a hullámok órákká változtatják a perceket?
"-Kérdeztem, amit egykoron Gordon Lightfoot is kérdezett. Választ vártam, de nem kaptam.-Ideje mindenkinek belátnia... Isten elhagyta az embereket. Magukat is.-Mutattam rájuk a pisztolyommal.-Isten senkit sem szeret a saját hívein kívül. Azokon kívül, akik a tenyeréből esznek és minden nap reggel, délben és este csak neki imádkoznak. Ha szeretné magukat, ha lenézne magukra, akkor nem lehetnék itt és nem lőhetnék le csak úgy akárkit!-Szögeztem le.-Maguk hisznek Istenben? És maguk?!-Léptem oda egy láthatóan házaspárhoz és a fegyveremmel leütöttem a férjet, majd a pisztoly csövét a nőre szegeztem, majd a kába férfira.-Mondjon valamit.-Mondtam a nőnek.-Milyen Isten az, aki hagyja, hogy ezt megtegyem? Ooo... semmilyen. Mert csesz rá, hogy mi történik itt! Ez a világ az enyém, szivi. Itt már én uralkodom! És valaki az én uralmam akarja megdönteni!
Körbenéztem az emberek között, majd vissza a nőre.
-Valaki le akart lőni. Valaki vadászik rám. Az én trónomra pályázik! "VALAKI" megkötözött és azt hiszi megúszhatja, hogy fölém rendeli magát!-Vigyorogtam. Ahogy az is vigyorgásra késztetett, ahogy a nő rettegve nézte, hogy mit szándékozok tenni a férjével. Már-már majdnem zokogni kezdett.
-Kérem, ne ölje meg...
A nőre néztem és elemeltem a férfiról a fegyvert.
-Hadd kérdezzem meg. Ön hajlandó lenne fejet hajtani előttem?
-Tessék?
-Jól értette. Legyen a követőm. A Hívem. Mint a papok Isten követői. Higyjen nekem, jobban járna. És... talán akkor élhetnek tovább boldogan. Élve leszállhatnak a hajóról. Csupán csak térdeljen le előttem és fogadjon örök hűséget!


Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California YC1mK3b
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Walking in the past || Cale & Shane
» Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
» Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
» Modellrablás Manhattanből // Anne & Cale X Shane
» Cale & Shane || The smell of the pages of a new book

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: