New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
TémanyitásShane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 18:49


Cale & Shane


Valami nagyon félre siklott, csak azt nem tudtam volna megmondani, hogy mi. Valami pillanatok alatt megromlott, de nem éreztem azt, hogy egyedül én lennék a hibás. Nem. Ezt közösen rontottuk el. Bármennyire is szeretnénk egymást hibáztatni; vagy hibáztatnánk magunkat, ezt közösen csesztük el és közösen kell helyre hozni.
A hajó, viszont minden tiltakozásom ellenére partra került, nekem pedig időközben sikerült megszabadulnom a bilincstől, úgy, hogy minden ujjam a helyén is maradt. A rendőrségi hajó emberei partra vitték a hajót, a parton pedig a rendőrség várt, hogy elvigyék a lövöldözőt és engem is letartóztassanak. Bár a hajó legénysége nem hívott rám rendőrt, idő közben valaki a vendégek közül még is csak jelezte feléjük, bizony van egy gyilkos a hajón, én, és több áldozat is. Én persze addigra már nem voltam a hajón, hanem bevettem magam a tengerbe egy vízre néző ablakon át és egy biztonságos szegleten partra úsztam, mikor még a hajó csak közelített. Akkor még nem tudtam pontosan hol kötött ki a hajó, de hamar megsejtettem, amint megláttam a Mexikói embereket. Nem tudtam konkrétan melyik városban voltunk, de az biztos, hogy Mexikó. Hermosilloban voltunk, Sonora államban.
Shane... már csak vele van dolgom. Igyekeztem a helyszínelőktől nem túl távol kerülni, hogy szemmel tudjam követni az eseményeket, de nem is olyan közel lenni, hogy kiszúrjanak és elkapjanak. Olyan távolságban voltam, hogy ha esetleg neki állnának átkutatni a környéket hamar el is tudjak tűnni.
Mikor láttam, hogy távoznak az emberek néhány rendőrségi szó után én is a tettek mezejére léptem. Követtem Shanet a távolból, meg kellett tudnom, hol fog éjszakázni. Még nem pályáztam rá. Majd, ha teljesen besötétedik, ha eljön az éj. Addig elő kell készülnöm.
Mikor aztán eljött az éj, csak meg kellett várnom, hogy egyedül legyen és lehetőleg aludjon. Türelmesen kivártam azt az időt, hogy a legsebezhetőbb legyen, akkor pedig szellem módjára odaosontam hozzá és belé toltam egy adag nyugtatót, amitől ha éppen nem aludt lehetőleg pillanatok múlva be is ájul. Akkor aztán részt vehette a játékom.

Egy üres, félig-meddig elhagyatott, befejezetlen építkezésen voltunk, egy-egy hosszú pallón állva. Mondjuk Shane ült, hiszen mikor elrendeztem őt egy lelkes hajléktalan segítségével, aki a szolgálataiért cserébe pénzt kapott volna, ám cserébe csak elvágtam a torkát. Magasan voltunk, kb. húsz méterrel a föld felett egy T-gerendán. A palló két T-gerendát kötött össze, melyekből később egy két lakást elválasztó plafon/padló lett volna, ha pénz is lett volna a tovább építésre.
Az én nyakamon is és az ő nyakán is volt egy-egy fém nyakörv, mely le volt lakatolva. A nyakörvre egy lánc is volt rögzítve, szintén lakattal. A lánc elég erős volt, hogy elbírjon akár kétszáz kilót is, ahogy a nyakörv és a lakatok is. A lánc egy jó masszív fém gerendához volt rögzítve, mely a fejünk felett helyezkedett el.
A két lánc egyforma hosszú volt és úgy volt fennt rögzítve egy gerendára, hogy ha mi egyszerre elkezdünk mozogni, biztonságosan tudjuk majd a fejünk felett húzni és nem billen ki a tökéletes egyensúlyból. Ellenben, ha ő mondjuk elkezd előre sietni, míg én le vagyok maradva, a láncunkat tartó gerenda kibillen a fejünk feletti jól rögzített gerendán és elránt minket a lánccal, ami a nyakörvünket is tartja és ami az életünkbe kerül majd. Csak akkor élhetjük túl, ha se ő, se én nem vagánykodunk és higgadtan, nyugodtan tudunk összedolgozni.
A palló, amin álltunk három méter hosszú volt és kellően keskeny. Kényelmesen lehetett rajta sétálni, de nem volt éppen tágas. Köztem és Shane között épp annyi távolság volt, hogy elérjük egymás kinyújtott kezét, de ha netán át akarna lépni az én pallómra, akkor a gerenda kimozdul és a halálba ránt minket a súlya, hiszen legalább ötven kiló volt az a gerenda, ami az életünket tartotta.
Sőt, ha én esetleg úgy döntenék, hogy leugrom a pallóról az én súlyom könnyen lerántaná az ingatag egyensúlyú gerendát és magammal rántanám Shanet is a halálba. Ugyanez fordítva is igaz volt.
Ahhoz, hogy a nyakörvet nyakunkon rögzítő lakatot ki tudjuk nyitni el kellett érnünk a palló túlsó végére, ám ott hiába lógott két kulcs, csak az egyik volt igazi. Két teljesen egyforma kulcs és őszinte leszek én sem tudom melyik kulcs melyikünk oldalán volt. Lehet Shane pallója végén volt az igazi lakat kulcs és csak akkor tudom kinyitni a saját nyakörvem, ha ő odaadja nekem a kulcsot a végén. De ez fordítva is igaz. Igaz, volt nálam egy valódi kulcs, amivel rögzítettem a lakatokat a játékhoz, de azt ledobtam, hogy ne legyen nálam, elvégre nem akartam csalni.
Most már csak várnom kellett, hogy Shane felébredjen és felálljon, hogy játszhassunk.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 19:40
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Kicsivel előbb partot értünk, mint, ahogy a program szólt volna, de azt hiszem Cale-en és az amatőr bérgyilkoson kívül senki sem bánta ezt. A partoknál még kaptam némi váll veregetést, elismerést, amiért "hősiesen" helyt álltam, pláne orvosként, de nem tartottak rám több igényt. Cale-nek pedig nyoma veszett. Nem tudom, hogy ezen most meglepődjek vagy sem. El tudom képzelni, hogy valahogy haza cipeltette a seggét és most odahaza duzzog a történtek miatt. Úgy voltam benne, forrjon csak a saját levébe még. Épp eleget mondott ahhoz, hogy egy időre most ne keressem a társaságát. Hiába ő kért bocsánatot, ha után ő is küldött el. Ez nem olyan dolog, ami felett szemet tudok hunyni. Mert ez nem egy videóra vett félreérthető szituáció, ezt a szemembe mondta. Bár az események szó szerint tragédiába torkolltak, azért akadt benne némi vigasz is. A pánikot kihasználva, Lila közelebb került a célponthoz, hogy olyan jól összemelegedtek, hogy szinte önszántából árulta el az információkat, amikre szükségünk van. Kitty-nek is megköszöntem a segítségét és persze, hogy ilyen diszkréten kezelte a dolgokat. Miután a rendőrség a parton intett, hogy elmehetünk, együtt foglaltunk le szállást Lila-val. Bár én örömmel vágódtam ágyba este, őt hajtotta a vére, és lévén, hogy így van két szabad napunk, ki is használja ezt, és még kora este lelépett bulizni. Óvva intettem, hogy azért legyen résen, de le se tojta. Én viszont egy forró zuhanyt követően egyből ledőltem aludni. Persze volt min agyalnom,
és tisztáznom magamban a mai történéseket, de elég hamar elnyomott az álom. Franc se gondolta volna, hogy egészen másként alakulnak a dolgok, mint, ahogy lennie kellett volna.
Az első, ami ébredésnél feltűnt, hogy szédültem és szomjas voltam. Aztán szép lassan rádöbbentem, hogy ülő helyzetben vagyok és lehettem is jó ideje, mert fájt a hátam, és a karom. Még mindig éreztem a tű nyomát. Valaki... elkábított? Dereng valami, de sötét is volt, aludtam is... Ahogy lassan a fájó fejemhez nyúltam, akkor csörrent meg a lánc.
- Mi a fasz...? - morogtam halkan, és persze nem kicsit meglepődve, ahogy nyitogatni kezdtem szemeim, és rá ébredtem, hogy nem a hotel szobában vagyok. Eleinte minden kicsit homályos volt, de ahogy kitisztult a látásom, rá kellett jöjjek, hogy valami rohadtul nem okés. Kellett némi idő, míg a körülményeket látva elkezdtem sejteni, kinek az ötlete lehetett ez. Akkor tűnt fel, hogy ő is itt van. Egy hangyányit elbizonytalanította a terv kieszelője, de mikor kezdett bennem összeállni a kép, ahogy minden mozdulatnál mozogtak a gerendák, a láncok, kezdtem rájönni, hogy valóban elment az esze. Nem voltam benne biztos, hogy egy magam, pláne ilyen állapotban képes volnék megoldani a helyzetet, de féltem, hogy ha valami csoda folytán Lila ránk is bukkanna, akkor sem biztos, hogy életben maradunk. Nos, talán nem okozok meglepetést, ha azt mondom, ide egy doboz cigi is kevés lett volna, szóval, amint elég erőt éreztem magamban, rámordultam.
- Neked teljesen elment az eszed?! - kértem számon, és nem, ez nem költői. Voltak öngyilkos gondolatait, de egy dolog, mikor csak képzeletben játszik el vele, és más, mikor másokat is belerángat. - Egy normális ember megoldja ezt egy pisztollyal! Ha ennyire szar az életed, miért nem maradsz tőlem távol? Te...ostoba! - morogtam, érthető okokból még mindig idegesen. Még a gerendákból is kettőt láttam a nyugtató miatt, ami a vérnyomásomon nem segített, ellenben eléggé megszédített. Felkelni egyenlőre meg sem próbáltam, mert még ha korlát is volna, sem biztos, hogy nem zúgnék le. Jobb híján keresni kezdtem a zsebemben a telefont, hogy, némi segítséget kérjek, mert lehet így is mindketten meghalunk, de előtte még megfojtom ezt a sorscsapást.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 20:16


Cale & Shane


Mikor felébredt mosolyogva integettem neki.
-Szia, jó reggelt.
Meg sem lepett, máris szitkozódással indította a perceket.
-Igen, de már vagy harminc éve.-Nevettem el magam tökéletesen jókedvűen, bájosan vigyorogva, mosolyogva.-O! Nem, nem, nem! Ez nem öngyilkossági és nem is gyilkossági kísérlet. Fogd fel úgy, mint egy csapatépítő programot. Vedd úgy, hogy most egy párterápián vagyunk és egy önfegyelmező tréningen is egyben. Próbálj csak megy rám támadni, vagy megrángatni. Persze csak ha szeretnél közös halált halni.-Vigyorogtam.-Nem drágám, itt most nyugodtnak kell lenned és kimértnek. És hidd el, mire elérünk a pallók végére, ismét boldog pár leszünk.-Vigyorogtam csípőre tett kezekkel.-Vagy halottak, még nem tudom. Kétesélyes a dolog. És mivel nem két perc alatt osonunk át a végére, még szépen el is tudunk beszélgetni. Mit vacsoráztál?
Láttam, hogy telefonját keresi, de én gyorsabb voltam nála. Előre gondolkodtam.
-Ooo nem bébi, most nem rontja el senki az esténket.-Vettem elő mobilját saját zsebemből. Nem volt kikapcsolva, de lenémítottam.-Ne izgulj, nem néztem bele. Tűrtőztettem magam és a kíváncsiságom. Pedig megtettem volna...-Feleltem teljesen őszintén.-Vissza fogod kapni, ha végeztünk. Márpedig ha akarod, ha nem, el kell sétálnunk valahogy a végére, mert ott van a kulcs a lakathoz, anélkül pedig egyikünk sem megy innen sehová.-Mosolyogtam elbűvölően.
-Nos, mondom a játékszabályokat. Itt a start vonal, ahol vagyunk. A pallók végén van a kulcs, emlékeim szerint három és fél méterre innen. Egyszerre kell mozognunk, nyugodtan, mert ha kileng a gerenda az egyensúlyból és leesik... nos az az ötven kilós fém egyikünket lerántja a pallóról, másikunkat pedig felrántja a pallóról és meghalunk. És nem túl kellemes halált halunk akkor. Most rákérdezhetnél, hogy miért kell ez a hűhó és miért nem ülök le veled simán beszélgetni. Nos...-A mobilját visszacsúsztattam zsebembe.-Az egyik ok, hogy így nem tudsz nekem rontani és meggyepálni, hanem nyugodtan kell viselned minden viszontagságát a történteknek. Kettő. Kénytelen vagy higgadt maradni és meghallgatni, nem tudsz lelépni se és tenni ellenem semmit. Három, sokkal izgalmasabb, hiszen itt nem csak a kapcsolatunk, hanem az életünk is a tét. Tulajdonképpen össze kell dolgozunk, ha élni akarunk, itt most nem csak az egyikünkön múlik a sorsunk, hanem másikunkon is. Az én életem a te kezedben, a te életed az én kezemben. Itt egy húron kell pendülni, mert ha csak kicsit is kileng a gerenda, neked is véged, szóval tartsd a tempóm. Itt nyugodtan, ráérősen lehet beszélgetni, friss levegőn vagyunk, cigizhetsz kedvedre. A végén pedig lesz egy kis meglepetés. Tudod... csak egy kulcs van és nem tudom melyik lehet az. Az egyik kulcs nem fordul el a lakatban, a másik igen. Nos... ha az én oldalamon van a lakat kulcs, ami kioldja a nyakörvet, akkor te csak akkor szabadulsz, ha én odaadom neked. És fordítva. A két kulcs teljesen ugyanúgy néz ki, én pedig összekevertem őket a markomban mielőtt kiraktam egyet-egyet. Lehet a te pallód végén van, lehet az én pallóm végén van. Ha nálam van, dönthetek úgy is a végén, hogy itt hagylak meghalni és nem adom oda a kulcsot, majd elmegyek innen, de te is dönthetsz ugyanígy. Csak rajtunk áll, hogy döntünk a végén a másikat illetően. Remélem, mire a pallókon végig érünk, megoldódnak a gondjaink.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 22:18
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Még is milyen csapat építő az, ahol bárki meghalhat?! - ordítottam rá. - Egyébként is milyen csapatról beszélsz? Elküldtél! Lemondtál a lehetőségekről! Most meg ilyen helyzetbe kényszerítesz?! Szerinted mit fogsz vele elérni?! Mi lesz majd a vége??? Te komolyan azt hiszed, hogy ilyen alattomos dolgokkal éred majd el ennek az ellenkezőjét? - folytattam tovább az üvöltözést vele, bár ez a legkevésbé sem segített azon, hogy helyre álljon a forgó gyomrom, és a szédülés. Mintha szándékosan táplálta volna a haragom, lelki szemeim előtt már le is löktem volna, mindenféle átgondolás nélkül. Hiába nyúltam a telefonért, hogy segítséget hívjunk, hátha még menthető, ami... nála volt. Annak láttán egy újabb idegszálam pattanhatott el.
- Ó, te idióta!! - kiáltottam, és csak a rosszullétnek és az ingatag gerendáknak köszönheti, hogy nem keltem fel megfojtani. - Ha túl is éljük, odalent agyonverlek!
Nem tudtam teljesen lehiggadni, de erőt vettem magamon, hogy legalább a hangerőmből visszavegyek... egy kis időre legalább. Mikor a halállal "fenyegetőzött", laposakat pislogtam rá, de már nyugodtabban szólaltam meg.
- Ebben tévedsz. Csak az fog szenvedni, aki fel kerül. A másik a zuhanás következtében azonnal eltöri a nyakát. És mivel én vagyok a nehezebb... - minden bizonnyal ő húzná tovább, de a legkevésbé sem a kellemesebb részét. Nem kerülte el figyelmem a telefonom a zsebében. Ha kellő közelségbe kerülnék hozzá, talán még meg is tudnám szerezni, a lényeg, hogy észrevétlen maradjon, mert kinézem belőle, hogy kinyírja magát és engem is, noha ahhoz gyáva volt, hogy csak szimplán lelőjjön. Mikor pedig sorolja a röhejesebbnél röhejesebb indokokat, egyszerre nevetnék fel és tépném le azt az idióta fejét.
- Azt vágod, hogy amíg te szarba se vettél engem és a kérésemet, én téged próbáltalak megmenteni...?!?! - kezdtem megint ordítozni, mert egyáltalán nem tartottam fairnek, ráadásul mellett sem a hidegvéremről vagyok híres. Lehet anno így volt, de most már kurvára nem.
- Te meg mi a szarról beszélsz?! Az előbb azt mondtad, hogy ez nem gyilkossági kísérlet! Még is mennyivel lett volna bonyolultabb egy golyó a fejembe, te ostoba?! - üvöltöttem vele, és legszívesebben toporzékoltam is volna, aztán kicsit megint vissza vettem, és nagy lassan felálltam a gerendán. - De igazából kurvára mindegy. Mert ha ki is szabadulnál, előbb löklek le, mint hogy bármit is tegyél. Még a kóbor kutyák is hálásabbak lesznek nálad, akik majd örömmel nyalnak fel téged a földről! - mutattam lefelé idegesen. - Kurvára megoldódnak, mert kurvára kicsinállak! Na eredj már! - morogtam bosszúsan mozgásra késztetve, miközben jómagam próbáltam túllendülni a beinjekciózott anyag mellékhatásain, ami bevallom pokoli nehéz volt.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 22:44


Cale & Shane


-Jól van na, kicsit extrém, de ezt teszi izgalmassá.-Feleltem olyan hétköznapi hangon, mint, aki egyáltalán nincs tisztában azzal, hogy valóban életekről beszélünk, köztük a sajátomról. Végtére is, én izgalmasnak találtam és ez számított.
Közben persze hallgattam Shane hisztirohamját. Persze-persze, már megszoktam, én vagyok a hibás.
-Te kényszerítetted ki, hogy elküldjelek. Akkor miért is én vagyok a hibás?-Kérdeztem szemöldököm felvonva.-Végtére is te játszottál rá, most pedig rám akarod kenni. Te nem merted kimondani!
Félre billentettem fejem és mosolyogtam.
-Mi az, hogy "ha túléljük"? Ennyi magabiztosságod van csak? Túléljük. Megcsináljuk. Ügyes srácok vagyunk mi. De akkor meg nézd a jó oldalát. Te halsz meg gyorsabban. Legalább a gondolat vidítson fel, hogy én szenvedek egy sort, mire meghalok. Ez csak boldoggá tesz, nem? Majd levideózzuk és mikor Luciferrel teáztok visszanézhetitek, hogy kellemes élményben legyen részetek! Téged már úgyis csak a kínhalálom tenne boldoggá!
Már megint az ordítozás. Azt hiszi nem hallok?
-Figyu már kedvesem, itt vagyok tőled majdnem egy karnyújtásnyira, hallok én halkabb szavakból is.-Cukkoltam vigyorogva.-Máskor ne akarj túl sok korlátot elém állítani és akkor nem lesznek gondjaink. Ha hagytad volna, hogy veled menjek és nem küldesz szobafogságra, lehet most nem lenne négy halott, hanem csak max kettő. Ennek te vagy az oka! Az őr vére a te kezedhez is tapad, te küldted a halál karjaiba, amikor az ajtóm elé állítottad, én csak a végrehajtó voltam!
És nem elég a kiabálás, még hülyeségeket is beszél. Hát ez kész.
-Még mindig azt vallom, hogy nem gyilkossági kísérlet! Nem akarlak lelőni, nem akarlak megölni. Szivi. Nem érted? Vissza akarlak kapni, mert még ha te már nem is szeretsz engem, én még szeretlek téged.-Feleltem, de az ezt követő sértegetésének hatására morcos arcot vágtam.
-Mit tettem, hogy ennyire meggyűlöltél engem? Miért érzed azt, hogy nem vagyok hálás?-Kérdeztem kiskutya szemekkel pillantva rá. Nem indultam még el, hiába kérte. Kénytelen lesz türelmes maradni és várni, amíg választ nem kapok és, amíg kicsit jobban ki nem tisztul az injekció miatt.




Cale Braxton

Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 23:54
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Izgalmassá?! Ha agyonverlek odalent, az is épp elég izgalmas lesz! - ordítottam továbbra is mérhetetlenül idegesen, amiért ő ennyire félvállról veszi ezeket az öngyilkos játékait. Pedig megszokhattam volna már, de egésze más, ha miatta más akar kinyírni, és az is, ha tényleg ő akar kinyírni, csak elég burkoltan teszi. Amikor meg még engem kezd el hibáztatni, csak úgy fő a fejem.
- Mi az, hogy én kényszerítettelek?! Elláttam a kurva sebed, megvédtelek a tömegtől, akik legszívesebben ott helyben darabokra téptek volna! Erre közölted velem, hogy nem kérsz belőlem! Segítettem, mind a kétszer, te pedig hátat fordítottál nekem!! - üvöltöttem, mert egyszerűen nem éreztem igazságosnak, amit mond. - Ott hagytalak! Végleg! Erre most itt állunk a te hülyeséged miatt! - mutogattam le a gerendára jelentőség teljesen.
- Ó, nem. Te biztos nem. Mert, ha leérünk, én akkor is kinyírlak. Puszta kézzel! - kiabáltam rá bökve. - Hát ez kész... - fogtam a fejem és elpillantottam, mikor ezzel a hülye videózós álombéli dologról zagyvált. - Lila-nak igaza volt, függetlenül attól, hogy nem csaltál meg. Ott kellett volna hagynom téged, törölve még az emlékedet is. - morogtam halkan, leginkább magamnak, valami elfuserált megnyugtatásképp, ami be is vált volna, ha... nem itt lennénk most.
- Eddig se hallottad! Bármire kértelek, mindig az ellenkezőjét csináltad, mindig!! - fújtattam idegesen. - Nem! Te mocsadék, ezt nem kened rám! Megkérdeztelek! Ki kértem a kurva véleményed!! Te legyintettél! Lehet, hogy akkor sem engedtelek volna el, de veled maradtam volna! De te mondtad, hogy MENJEK! - üvöltöttem tovább, és már rohadtul viszketett a tenyerem, hogy telibe szarjam, hogy meghalunk, és elkapjam a nyakát, hogy szétroppantsam, mielőtt bármi is történhetne. Direkt húzza az idegeim, tudom. - Amíg vigyáztam a seggedre, engem is megölhettél volna, mint a biztonsági őrt! - mordultam rá, mert lényegében ugyanazt tettük az őrrel, csak a kapcsolatunk volt más a sérülttel. Az más tészta, hogy én biztos nem hagytam volna annyiban.
- Az előbb mondtad, hogy kinyírnál, ha úgy tartja kedved! Ne beszélj már faszságokat! Legalább lásd be, hogy ki akarsz nyírni, csak fosol megtenni szemtől szembe, pisztollyal! - válaszoltam még mindig zabosan, de azért az egy csöppet meglepett, mikor közölte velem, hogy milyen indokból is csinálta ezt az egészet. Édes istenem... bele sem merek gondolni, mit kaptam volna tőle az első évfordulónkra. A kétes érzéseim miatt inkább nem is válaszolok, csak végig dörgölöm arcom két kezemmel. Mikor kérdőre vont leeresztettem kezeim és némileg hitetlenkedve néztem rá. Egy pillanatig sem akartam jelét adni, hogy szégyellem magam, attól függetlenül is, hogy tudom, hogy egy hálátlan kis majom, aki halom számra öli az ártatlanokat, pedig tudja, hogy ezzel nekem fájdalmat okoz, még is megteszi, de ettől függetlenül... nem örülök, hogy boldogtalan, és hogy ennyire elveszett. Mert mi más volna, ha ennyire kapaszkodik valakibe, aki állítása szerint még csak nem is szereti...? Ez még a társfüggésen is túl tesz. Gyűlölöm, mikor így néz rám. Így duzzogásba kezdtem, mint sem, hogy ránézzek és válaszoljak. Miközben magamban továbbra is dúl-fúltam, csípőre tett kezekkel bámultam hol le, hol oldalra, csak rá nem. Még mindig meg voltam sértődve, de már kezdtem megnyugodni, és ahogy a légzésem is helyreállt, a szervezetem is könnyebben tette túl magát a mellékhatásokon. Nem néztem rá, mert a végén még megsajnálom, és holnap megint itt kötünk ki. Próbálok tiszta fejjel gondolkodni, ami piszok nehéz.
- Haladjunk már. - morogtam még mindig ingerülten, de már bőven vissza véve a hangerőből, miközben lefelé néztem. Nagyon nem volt tetszetős opció, de úgy éreztem az egyetlen megoldás, ha vele játszom, úgy, ahogy ő akarja, és eljátszom, hogy megbocsájtok neki, és esetleg még meg is ígérem, hogy vele maradok. Így is két esélyes a dolog, de talán előbb hajlik rá, hogy csináljunk is valamit.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyPént. Ápr. 21 2023, 14:26


Cale & Shane


-Mire eljutnál oda, hogy meg akarj verni máshogy fogod gondolni.-Mosolyogtam rá.
Üvöltözése bár eljutott hozzám, nem értettem vele egyet, így csak ciccegtem és ujjam lengettem neki.
-Á-á... Azért küldtelek el, mert a számba adtad a szavakat. Te akartál engem lepattintani, csak úgy beszéltél és cselekedtél, hogy nekem kelljen kimondani. Nem tűnt fel, hogy megaláztál, lehordtál mindennek és megbántottál, ahogy beszéltél, ráadásul még tusolni se hagytál? Elzavartalak, mert már nem bírtam elviselni azt a sok szart, amit rám zúdítottál. Vagy ezt is képtelen voltál észre venni?-Billentettem oldalra fejem.
Lenéztem, amerre mutogatott, majd vissza rá.
-Mi az? Nem vagy te tériszonyos, ne izgulj. Nem lesz itt semmi gond. Túlleszel rajta egy kacsintás alatt.
Figyelmesen hallgattam érveit.
-Persze, hogy azt mondtam, "menj". Ha a nyakamon lógtál volna esélyem sem lett volna akciózni, vagy megölni bárkit is. Nem vagyok én hülye. Le kellett téged ráznom, különben olyan lettem volna, mint egy kutya, akin póráz és szájkosár van. Még a csillagokat is lehazudtam volna, hogy szabadon cselekedhessek saját belátásaim szerint.-Ismertem be neki, hogy a szemébe hazudtam és szándékosan küldtem el.-Igen, megölhettelek volna, de miért tettem volna? Nem vagy te az ellenségem, nem ölök barátokat, főleg nem a pasim.
Félre billentett fejjel néztem rá és megcsóváltam fejem.
-Nem cica, félre értettél. MegölHETNÉLEK! Feltételes módban. De ez nem azt jelenti, hogy meg AKARLAK ölni. NEM akarlak, de TEHETNÉM.-Emeltem ki neki a lényeget.-Most figyelsz is rám, vagy csak itt állsz testben és fújod a baromságaid? Erőltesd már meg az agyad, orvos vagy, elvileg intelligens alak.-Mutattam rá két kezemmel is, majd mogorván karba tettem őket.
Mosolyogva szemléltem duzzogó arcát.
-Miattad vagyunk itt drágaszágom.-Utánoztam Gollamot.-Ha nem reagáltad volna túl a tetteim és nem beszéltél volna velem úgy, mint egy eldobható tamponnal, most nem itt lennénk. Ezt magadnak kerested. Legközelebb viselkedsz és megválogatod a szavaidat, mert már ismered ezt az oldalamat is. Tudom, a békülős szex szebb és izgatóbb, de odáig úgyse jutottunk volna el, ha nem cselekszem. Előbb újra meg kell békülnünk. Na, akkor menjünk.
A startvonalhoz álltunk és igyekezve egyszerre húzni a gerendát elindultunk.
-Én megbocsátó ember vagyok.-Mondtam, noha életem eddigi fejezeteit tekintve ez nem volt teljesen helytálló.-Hát te?




Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyPént. Ápr. 21 2023, 19:47
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Igazad lehet, addigra ölési célzattal esek majd neked. - morogtam halkan, még mindig igyekezvén lenyugtatni magam. Ha nem lennék benyugtatózva, szerintem már rég hullák lennénk neki köszönhetően.
- Másodszorra talán kissé túl reagáltam. Ja, nem. Embereket öltél, miközben én a segged próbáltam
védeni. De speciel én az első pillanatra értettem, mikor a rád vadászó után kellett mennem, nehogy véletlenül kinyírjon téged, míg te sérülten ugrabugrálsz a hajón. Megkérdeztelek. Higgadt voltam a körülményekhez képest. Megbocsájtottam, hogy eltitkoltad előlem a barátnőd, és egy pillanatra... egy kurva pillanatra bizalmat szavaztam neked. És te? Elszabadultál!
- mordultam rá, de már nem ordítva, csak hangosabban.
- És most?! - kiáltottam rá kicsivel hangosabban, minek után úgy éreztem megint mindennek az ellenkezőjéről beszél. - Sikerült "lepattintanod"! Végleg! Leszálltam rólad, hagytam, hogy csinálj, amit akarsz, csak tőlem és a barátaimtól távol! Erre ide hozol?! Még is mi bajod van neked?! Döntsd már el mit akarsz! Ne kertelj, ne találj ki köré kurva játékokat, hogy csak meghal egyikünk, hanem mond ki!
Idegesen pillantottam el, próbáltam akképp türtőztetni magam, hogy egyszerűen nem reagáltam megjegyzéseire, válaszaira. Próbáltam meg sem hallani. Se cigi, se pia, se 5 perc, nyugodt néma csend. Nehéz, de talán menni fog. Szemeim forgattam kérdésére, miközben ügyeltem rá, hogy nem csak, hogy ne legyek túl lassú vagy gyors, de lehetőleg ne lépjek félre. Mert még most is zúgott a fejem, és a magasság, vagy éppen a mélység alattunk sem könnyített a hányingeremen. Nem vagyok fóbiás, de kissé szar dolog erre kelni, pláne benyugtatózva.
- A nagy büdös szart vagy megbocsájtó. - morogtam halkan, talán éppen annyira, hogy ő sem hallhatta. - Én sem vagyok az. Egy ponton túl senki sem az. - tettem hozzá, miközben óvatosan megint elsandítottam a telefon felé, ami a zsebében pihent. Ha beállt egy pár perces csend, nem zavartam meg, de ha megint feszegette a határaim, tereltem a témát.
- Miért törted össze a tükröt a hajón? - kérdeztem még idegesen, de már inkább a gerendára koncentrálva. Nem nézném ki belőle, hogy öngyilkos akart volna lenni, ám most a körülményeket látva bizony-bizony elbizonytalanított.
- Tovább léphettél volna... Kereshettél volna helyettem valaki mást. Akár a partra szállás után is. Miért nem tetted? Biztos akad, aki pont olyan hibbant, mint te, és nem érdekli a pénzed. Ráadásul még csak nem is orvos, így hallgatnod sem kell. Még talán bűntársad is lenne. Velem ellentétben. - sétáltam a pallón, de egy pillanatig sem néztem rá.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyPént. Ápr. 21 2023, 20:20


Cale & Shane


A tükröt érintő kérdésre egy ideig nem válaszoltam, vártam, kérdezzen mást is.
-Bármennyire is nehéz elhinned, azért nem léptem tovább, mert minden szar ellenére még mindig téged szeretlek. Tudom, hogy sok a balhé köztünk, tudom, hogy nehéz engem elviselni, eltűrni a szemétségeim. Mert egy szemét, kétszínű mocsok vagyok. Igen. Elismerem. Azt is elismerem, hogy visszaélek a bizalmaddal. Igen. Mindent elismerek, de attól még téged szeretlek. Azt is elismerem, nem érdekel a lelki békéd, ha életek kioltásáról van szó és nem érdekel, ha mérges vagy, vagy vagy megversz engem. Téged szeretlek, ezzel együtt. Nem is az fájt, hogy megvertél, kikötöztél, vagy bármi. Az fájt, hogy azt hitted nem szeretlek és azt hitted azért teszem, amit teszek, hogy megutálj és elhagyj engem. Nem. Köze sincs hozzá. Azért teszem, amit teszek, mert egy gátlástalan szörnyeteg vagyok. Én képes vagyok szemet hunyni sok minden felett, te miért nem? Csak néha csukd be a szemed és nevess egyet, ahogy én is teszem. De te mindent a lelkedre veszel! És tudod mit? Egy hónap múlva lehet újra visszaélnék a bizalmaddal, újra megölnék embereket és jót röhögnék! Te megvernék, legyakorolnád rajtam a haragod! Hajrá! Én nem fogok érte megharagudni, attól még én szeretni foglak minden erőszakosságod ellenére is. Hát te?
Mostanra már vettem annyi erőt magamon, hogy meséljek neki a tükörről.
-Megláttam benne a régi magamat. És csúful a szemembe nevetett! Leoltott és követelőzött! Láttam magamat, a tengeri kígyót. Hajókat zúzott össze a hullámokkal és pikkelyes testével roncsokat aprított! Felém tátotta fogait! Meg voltam illetődve.... de haragudtam magamra is és a régi Cale Braxtonra is. Nem akartam újra látni.... Túl kellett volna lépnem rajtad, de nekem nem megy úgy, mint a Brit barmoknak. És nem is akarok tovább lépni, hiába mondta nekem a magáét a régi önmagam is. Bármennyire is mérgező a kapcsolatunk, nekem hiányozna. Lehet sokat fogunk még szenvedni, veszekedni, dulakodni, de én vállalom a rizikót. Sőt. Ha kell én magam adom a kezedbe a kést, amit belém döfsz, de ha utána azt mondod, hogy megbocsátasz és folytassuk, akkor bevállalom. Egyel, kettővel több seb már nem oszt-nem szoroz, ha cserébe helyre áll a kapcsolatunk.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyPént. Ápr. 21 2023, 21:07
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
A szerelem nem olyan dolog, amit ki lehet valakiből kényszeríteni. Sőt pont a kényszer az, ami még csírájában kiírtja ezt az érzést. Cale társfüggő. Ezt már az első alkalommal tudtam, mikor a pub-ban találkoztunk. Ám akkor még nem volt nyilvánvaló, hogy vonzódni is képes emberekhez, lévén, hogy eddig - ha hihetünk neki - minden hozzá közelebb állót megölt, mielőtt igazán viszont szerethette volna őket. Társakból már nem sok van neki, és azokat sem hívnám bizalmasnak, hiszen, ha igaz, amit állít, a pénz az összetartó erő, esetleg, hogy ne ölje meg őket. Bár erre alapozni sem volna túl észszerű az ő esetében. Zombie állítása szerint eleinte kifejezetten ellenségnek tekintet, akiben jó lehetőséget látott. Úgy vélte a vonzalom ugyan meg volt benne - míg bennem inkább az iránta és gyógyítása iránt érzett elkötelezettség -, de talán az akkori személyiségem nem hagyta kibontakozni. Nem tudom, talán jobb is volt úgy, mert ami most van elég.. szeszélyessé tette nem csak a kapcsolatunk, de az életem is. A kettős élet is igen nehéz, komoly lelki teher még annak is, aki úgy tesz, mintha üres lenne már. De ez a hármas élet, pláne egy olyan alapos csapattal a hátam mögött, akik mindenféle probléma nélkül lenyomozhatnának már kész öngyilkosság. Minden percben, mikor vele töltöm az időt, az életünkkel játszom. Ha ezt nézem, ez a néhány méternyi kis palló semmiség ahhoz képest. A különbség teszi ezt a két dolgot teljesen ellentétessé. Az én esetemben ugyanis nem én állítottam fel a csapdát, csupán próbálok egyensúlyozni a kötélen, hogy ne vétsek hibát, és mindenhol teljesíthessek, amellett, hogy kicsit megpróbálok saját életet is élni. Ő viszont inkább nyakörvet tesz rám, és öngyilkos kalandparkokat állít, aminél sokkal nagyobb az esélye annak, hogy meghalunk. Most sem tartom kizártnak, hogyha túl is éljük, odalent az utána követő néhány percben nem lőnek agyon.
- Ez nem szerelem, Cale. Te függő vagy. És birtokló. Önző módon ragaszkodsz dolgokhoz, noha az rád is épp olyan kártékony. Úgy beszélsz, mintha a drogod lennék, amiről tudod, hogy nem tesz jót, de tojsz rá. Ráadásul azzal is tisztában vagy, hogy amit teszel azzal nekem is ártasz, mégsem érdekel. Ha szeretnél, érdekelne. Nem egy oldalon állunk, sosem fogunk. Már csak emiatt is képtelenségeket képzelsz... egy hónap múlva... ugyan kérlek. - csóváltam fejem nem csupán kételkedve jövőbelátó szavaiban, de erőteljesen elutasítva azt. Egy rizikósabb nap után vagy én teszek dühömben olyasmit, amit megbánnék, vagy ő, ahogy Lila első találkozásánál is tette volna. Kár a gőzért, simán megölt volna. Láttam a szemeiben.
- Hát persze... Remek példája ez is, mennyire nem haragszol azért, mert kicsit megráztalak... - forgatom szemeim újfent, mert ha nem volna benne harag, bosszú vagy gyűlölet irántam, akár egy kicsi is, fejébe sem vette volna, hogy ártani próbáljon nekem. De most még a halálunk is megkockáztatja. - Én csak megkötöztelek és kiabáltam veled haragból, te pedig éppen most próbálsz kinyírni. Haragtartóbb vagy, mint én... - jegyeztem meg, abban a pillanatban pedig majdnem félre is léptem a pallón, ahogy beütött még a nyugtató mellékhatása egy kicsit. Nem sokon múlt, hogy ne kezdjek el hadonászni, ami bizonyosan még úgy is kimozdított volna az egyensúlyomból és akkor bizony pápá. - Kibaszott... - morogtam halkan, ismét csak az ő fejét átkozva, mert kár is szépíteni, ha meghalok, az kurvára az ő sara lesz.
- Őrült vagy, de nincsenek tévképzeteid, Cale. Te sosem voltál... fasz tudja miket mondtál az előbb... Ha pedig a másik éned lett volna, akkor most egy ember vére se tapadt volna a kezedhez, mióta új képet kaptál. De nem így van. Semmit sem változtál, csak beengedtél a kibaszott cirkuszodba, mint egyetlen nézőt, noha én nem kértem a jegyet. - magyaráztam, igyekezvén a legorvosibb énem elővenni amit, most így hirtelen tudtam.
- És ha nem? - kérdem. - Mi van, ha a hasba döfésed után sem bocsájtok meg? Lelövetsz?
Bevallom még mindig fura volt hallani valakitől, hogy ennyire ragaszkodik hozzám. Persze elég őrültség is, és rám nézve sem túl... jótékony, mert nem szeretnék minden nap ilyenekre kelni, de még mindig teljesen idegen a dolog. Mindeközben hamar megtettük azt a pár métert, lévén, hogy a táv még a lassúságunk ellenére is csak néhány lépés volt.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptyPént. Ápr. 21 2023, 22:10


Cale & Shane


Elgondolkodva néztem rá, ugyanakkor nem voltam hajlandó kommentálni a véleményt, amin azért sikerült elgondolkodnom. Függő? Nem szerelem? Érdekes elgondolások. Lehet van benne igazság? Nem egy oldalon álltunk, ez tény. Shane egy angyal volt, én pedig egy démon, de ezt eddig is tudtuk és senki nem állította azt, hogy megváltozott a másik. Én sosem mondtam magamra, hogy jobb ember lettem, ő sem, hogy rosszabb. Csak kicsit másabbak lettünk.
Meglátásain jót nevettem, tetszett az a hülye pofa, amit vágott és kiröhögtem, amikor félre lépett és majdnem lezuhant.
-Csak óvatosan Atlas, ennyire nem lehet nehéz az égbolt, amit a vállaidon cipelsz.-Kuncogtam.-Ugye tudod, hogy tizenöt méter magasan vagyunk. A helyedben nem akarnék leesni.-Vicceskedtem.
Semmit sem változtam? Nem. Ez így van.
-Ki mondta neked, hogy változtam? Shane, Shane, Shane. Én egy ugyanolyan gátlástalan gyilkos vagyok, mint eddig. Csak diszkrétebb lettem. Mondtam én neked, hogy jó ember lettem? Nem. Akkor meg? Úgy csinálsz, mintha világmegváltó felfedezést tettél volna, pedig csak tényeket állapítottál meg, amiket eddig is mind a ketten tudtunk. Ettől még nem lesz profi doki.
Viszont tény és való volt, nem tudtam mit teszek, ha nem bocsát meg. Nem tűnt úgy, hogy meg akarna bocsátani, sőt, egyre inkább azt vettem észre, hogy tényleg nem kér belőlem. Fura volt. Fura volt ezt hallani és furcsa érzéseim voltak, miközben hallgattam őt. Megmagyarázhatatlan érzések.
Elértünk a pallók végére, majd leakasztottam a kulcsot és belepróbáltam a lakatba. Sikeresen kattant is a zárt és leemeltem nyakamról a játékszert.
-Hoppá... ezek szerint ezt is megúszom, mint annyi minden mást is.-Markomba fogtam a kulcsot és elgondolkodva néztem át Shanere.-És most mi lesz? Tudod... kétes érzéseim vannak. Nem akarom, hogy itt hallj meg. Viszont azt sem fogom megengedni, hogy megölj engem, miután szabadulsz és nem is akarom meghallgatni a szent beszédet. Számtalan ragadozó bizonyította már be, hogy mennyire... csendesen meg tudnak hunyászkodni, hogy aztán utána lesből támadjanak. Lásd kivel van dolgod.-Átdobtam neki a telefonját.-De tudod mit? Még egy utolsó ajándékot itt hagyok neked. Én nem kellenek neked. Elfogadom. Megölhetnélek, de nem teszem. Már csak a jövőd miatt sem. Viszont... itt hagyok neked még egy verset ajándékba.
"Száraz ágrul messze száll el a madár,
Addig repül, míg ződ ágra nem tanál;
A kis madár elmaradt a párjátul,
Úgy maradunk mi el, rózsám, egymástul.
"
Ideje, hogy újjá szülessek. Vajon ezúttal mit kapok Káli anyától? Elvégzem helyetted a piszkos munkát, megkíméllek mindentől. Nem kell koptatnod a nyelved és megerőltetned sem kell magad.
Átdobtam neki a kulcsot, majd azzal a lendülettel hátra hanyatlottam csukott szemekkel. Lehet őrült voltam, lehet aljas, szemét, suicid, de ez sokkal rémísztőbb és fájdalmasabb neki, mint a halál. És ez jobban fáj neki, mint nekem. Hiszen képtelen segíteni rajtam, csak nézni tud. És a tehetetlenség egy ilyen helyzetben mindennél rosszabb érzés neki.
És, hogy mi lesz belőle? Mi fog velem történni? Az nem érdekelt, csak az, hogy ő ne érezhesse jól magát. Ne nyerjen, ne kerekedhessen felül rajtam, de életben is maradjon. Vagy lehet butaságot csináltam és most fogja csak igazán jól érezni magát? Nem tudom.
Nem is figyeltem mennyit zuhanok, csak mélyet sóhajtva, magamba mélyedve zuhantam egészen hat emeletet, amíg végül meg nem állított egy félig megépített terasz duplán deszkázott része. Viszont a halál nem jött...



Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 00:02
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Kretén... - morogtam halkan, mikor még jót is szórakozott azon, hogy majdnem lezúgtam. Még akkor is, ha őt is húztam volna magam után.
- Dehogy lettél diszkrétebb. Arányaiban is annyit öltél a hajón, mintha városban lettél volna. Azt is leszartad volna, ha egy rokonom lőtted volna le, csak mert így tartotta kedved. - válaszoltam neki, noha megígértem magamnak előtte, hogy nem teszem. Nem reagálok, reflektálok minden hülyeségére, mert van nagyobb bajom is, mint az őrültségeit hallgatni.
Szemeim forgatom, mikor végre a kulcshoz jutva ő le is veszi magáról. Nyújtom is a kezem felé, de tojik odaadni. Na akkor most ki is a gyilkos? Szemétláda.
- Előbb még kettesben velem akartad kibeleztetni magad. - morogtam és idő közben kezem is leengedtem, mert kezdtem azt érezni, hogy nem kapom meg a kulcsot. Nem érdekelte, hogy fájdalmat okozott mások megölésével, így feltételezem, ebben a pillanatban szavai ellenére sem okozna nekik különösebb gondot, ha ki kellene nyírnia, pláne, hogy érezhetően nem vált be a játéka, és nem borultunk egymás nyakába. Ugyanakkor a szövegelése érdekes fordulatot vett, amit még így is sikerült elcsípnem. Most... búcsúzkodik?
- És mégis hogy akarsz meglógni a haragom elől, hm? Le szökdécselsz innen, mint valami elcseszett akrobata? - néztem rá, de még időben kapcsoltam és nyúltam a telefon után, amin gyorsan írtam is Lila-nak és küldtem neki a telefonált által bemérhető címet is, hogy előbb ránk leljen, majd Cale-t hallgatva csúsztattam hátsó zsebembe a telefont, mert kezdtem tényleg úgy érezni, hogy ez sem lesz Happy End.
- Ezt gondolod rólam? Hogy egy ragadozó vagyok, aki ártani akart neked? - kérdeztem idegesen, mert úgy gondolom, azért az elején sokat bizonyítottam, hogy ennek ellenkezőjét gondolja. Mikor szavalni kezdett még mindig nem voltam benne biztos mit fog tenni, csak azt, hogy előtte akar majd lejutni. Gondoltam én arra is, hogy kinyírja magát, de mivel említette, hogy ügyes akrobata, amit ki is nézek testalkatából és őrültségéből, azt gondoltam, valahogy tényleg le ugrabugrál. Tévedtem. Elég nagyot.
Amit a képzések alatt megtanultam odafigyelni a másik testbeszédére, gyors helyzet felismerés, és még gyorsabb válasz reakció. Nem mondom, hogy erőm teljébe voltam, és azt sem, hogy a nyugtató teljesen kiürült volna a szervezetemből. Viszont az adrenalin, amit a zuhanása látványa okozott, elég volt, hogy még a hátra dőlése közben kikapcsoljam a nyakörvet. Nem nyúltam utána, mert már nem tudtam volna elkapni még a lábát sem, de ha elég ügyes vagyok és nem lépek, mellé, beelőzhetem a zuhanásban és esetleg elkaphatom valahol. ha mellé lépek, nem csak ő csapódik földbe, de én is. Ez viszont nem fordulhat elő. Nem vagyok egy komplett asszaszin, de a csapatban én voltam erre a technikára a legalkalmasabb. Amint megbillent súlyom alatt a palló, lecsúsztam róla, nagyjából két emeletet, ami még nem volt olyan sok, hogy ne tudjak megkapaszkodni az egyik kiálló gerendában, onnan pedig megállás nélkül, azzal a lendületemmel a lejjebb ugrottam, oda, ahol még a falba tudtam kapaszkodni. Megcsúszott az egyik lábam, ahogy kimozdult a tégla alatt, de nem ragadhattam le ennél, pláne, mert ha tovább időzöm, úgy is leesem, ezért is választottam ezt a technikát. Esés közben mindig kerestem kapaszkodott, egy kiálló szegélyt, téglát, gerendát, hogy tompítsak az esésen, de legyen olyan gyors, hogyha bármi esélyem is van, megmentsem az életét. Nyilván ez nem csak az én gyorsaságomon és elszántságomon múlt, mert ő velem ellentétben szabad esett. Magától a zuhanástól nem is sikerült megóvnom, ahogy attól sem, hogy ne vágódjon a deszkákra. Viszont nagy szerencsénkre - igen, én is hálát adtam az égnek - a sok esőzés miatt a deszkák fele olyan kemények sem voltak, és a befejezetlen teraszt még egy erősebb anyagú műanyag ponyvával is letakarták. Nem azt mondom, hogy nem zúgott volna át rajtuk, csak azt, hogy kevésbé ütötte meg magát a gerendákba, mintha a festéktől szilárdan esett volna rá. Ezeket is simán áttörte volna, de az utolsó pillanatban a tüdömet is kiköpve nyúltam ki kezemmel, és kaptam el a bokájánál fogva. A hátát így is beverte, de az alatta beszakadt deszkák után már nem zuhant. Súlya így is majdnem kitépte a karom a helyéről, és rántott magával, ha nem kapaszkodom másik kezemmel és lábaimmal nem kulcsolom magam utolsó pillanatban az egyik beton gerenda köré. Izomláz? Lesz bőven, a fejfájáson és a hányingeren túl, sőt örülhetek, hogy a karom nem ugrott ki a helyéről, de így minimum napokig érezni fogom a mutatvány negatívumát. Fogaim is összekellett szorítanom, miközben a szívem majd kiugrott a helyéről, és lb. olyan érzésem volt, mintha legalább a maratont futottam volna le. Kézzel.
- Ostoba vagy, ugye tudod...? - sziszegtem a fogaim közt, kifulladva, mert egyrészt kapkodtam volna a levegőt, másrészt viszont nem ment, mivel egyenlőre örültem, hogy az izmaim még egyáltalán tartani bírják. Ugyan sokat már nem esett volna, de fejre se akartam ejteni, így ha csak nem kezdett el kapálózni, - mert akkor ha akartam volna sem tudtam volna tartani, - szép lassan felhúztam bokájánál fogva. Igazából, most örül a leginkább, hogy nincs rajta felesleg, sőt... Tényleg egy rohadt mázlista... Én meg egy idióta, hogy egyáltalán aggódom érte, mikor ő nyilvánvalóan tojik rám. De milyen pásztorkutya az, amelyik hagyja, hogy egy báránynak is baja essen a nyájából, függetlenül attól, milyen színű. Bízva benne, hogy félúton ő is talál kapaszkodót és segít felhúzni, a már kiépített fapadlóra húztam, ahol én is voltam. Elengedtem a beton gerendát lábaimmal, és hátammal dőltem neki, miközben őt, ha csak nem küzdött ellenem eddig, magamhoz húztam, hogy a háta az én mellkasomnak dönthessem és átkarolhassam a hasánál mindkét kezemmel. A karom, amivel elkaptam még mindig sajgott és zsibbadt, de bíztam benne, hogy idővel majd jobb lesz.
- Őrült vagy... - szorítottam magamhoz morogva.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 13:54


Cale & Shane


Őszintén meglepett, amikor azt éreztem, hogy valami, vagy valaki elkapja a bokám. Mi a fene? Mi történik itt? A hátam bevágódott a deszkákba, amik eltörtek, én pedig nagyot nyikkantam. Eléggé fájt. Mi történt? Ki mentett meg és miért? Felpillantottam, de akkor még nem láttam tisztán, a hang viszont ismerős volt. Morgós medve...
Látszólag minden gond nélkül felhúzott engem a biztos helyre, miközben persze morgott egy sort, viszont nem tudtam elképzelni miért akarta megmenteni az életem. Habár... nyilvánvalóan a kötelesség tudat. Ha már így alakult kíváncsiságomnál fogva segítettem neki, hogy fel tudjon húzni magához. Vajon mire készül? Mi lesz most, hogy megmentette az életemet? Neeem. Nem ő fogja elvenni. Nem fog megölni. Azt sem nézem ki belőle, hogy ezek után meggyepáljon.
Sikerült felhúznia magához, de legnagyobb meglepetésemre csak szorosan megölelt. Felnyikkantam, hiszen több mindenem is fájt és a lőtt sebem is kellemetlenkedett a zuhanás és a becsapódás miatt. Fejemet vállára fektettem és lehunytam szemeim.
Fáradt voltam, hiszen nem is tudom mióta nem aludtam, talán egy, másfél napja. Csak most éreztem igazán karjaiban pihenve, hogy szükségem lenne egy kis sziesztára. Nem mondtam neki semmit, nem is kérdeztem, csak lehunyt szemekkel szuszogtam karjaiban. Vajon hová vezetett ez a kis kaland? Milyen irányt vesz ezek után az életünk? Vajon kell még ezek után egy kis higgadt/durva beszélgetés?



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 16:37
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Gyanúsan csendben volt, talán most végre magába is szállt és... áh nem, nem olyannak ismerem, mint, aki bármelyik pillanatban is képes volna mélyen magába nézni. Fáradt. Ezt pedig hallható szuszogása is bizonyítja, ahogy az is bebizonyosodik, hogy az ütéseken kívül talán nagyobb sérülést nem szenvedett, mert magánál van és a segítségemmel képes visszamászni a deszkákra, tehát eltörni sem tört el semmilyen. Egyedül Lila-nal nem tudni ilyenkor, nem e lett belső vérzése, de már neki is van erre a kütyüje, ami helyette is jelzi nekünk, ha baj van. Haragszom rá, még mindig, és gőzöm sincs mit kéne kezdenem a helyzettel, mert ez az állapot így nem folytatható. Olyan mint egy bumeráng, ha megszabadulok tőle és lerázom, valahogy visszakerül hozzám. Ha nem, akkor idővel én fogok aggódni miatta és mások miatt is. Szóval egyenlőre nincs megoldásom, olyan nincs, ahol mindkettőnk nyugiban és szabadon élhet. Lehet hiba volt megmentenem. Talán már el is aludt, mire Lila ránk talált. Nekem sem kellett volna sok hozzá.
- Ó, basszus, ti meg mi a szart csináltok itt...? - kérdezte, de leplezetlen kárörömmel, mert nem csak jókedvű kíváncsiságból vigyorgott ránk. Látható nyomai voltak, hogy épp nem a nászutunkat élveztük.
- Erről nem beszélünk. - válaszoltam szám húzva. - Se most, se holnap, se máskor. - néztem a közeledő Lila-ra. Kedvem sem volt hozzá, meg értelmét sem láttam. Még Cale-el sem igazán tudnám ezt megbeszélni, szóval jobbára nem hagyva feledésbe merülni, de mélyen el kell temetnem magamban. Nem a legjobb megoldás, de jelenleg az egyetlen. Lila bólint, és bízom benne, hogy ez így is marad. Nem tudja a részleteket, és idővel talán hidegen is hagyja, mert tudom, hogy nem csípi Cale-t, és engem is csak bosszantani szeret.
- Alszik? - kérdi, mire én lenézem rá a vállamra. A szemei csukva, a szuszogása egyenletesnek tűnik. Ha tényleg alszik is, nincs szívem azzal próbára tenni, hogy a nyálas ujjam a fülébe dugom, bár annál hatásosabb módszer aligha létezik.
- Biztosan... - válaszolom neki, majd Lila segítségével lemásztunk a földre. Ott én karjaimba vettem ezt az öngyilkos hajlamú idiótát, és elindultunk vele az utcára.
- Borzasztó mire rá nem veszi az embert a szerelem... - jegyzete meg útközben Lila vigyorogva, de már inkább csak a szokatlanul szokott körülmények miatt. Gyakorlatilag a bevetéseink nagy részében is így végződik a nap. Koszosan, fáradtan és sokszor lesérülve indulunk haza, miközben a nap is éppen csak kel fel. Ezalatt olyan hétköznapi témákat boncolgatunk, ami miatt a fáradt elménk sem kell túlzottan megerőltetni. - Örülök, hogy nekem nincs senkim. Borzasztó lehet állandóan alkalmazkodni, és a fájdalmak ellenére, amiket okoz, szeretni is. Bonyolultabb, mint egy milliárdos biztonsági rendszerének teljes kiiktatása. - teszi hozzá, miközben kiérünk a járdákra, és mivel nekem tele a kezem, ő fog taxit.
- Azért ez nem teljesen így van. - szólalok meg, miközben lepillantok rá, hiszen jóval alacsonyabb nálam. Ő pedig kérdőn néz fel rám egy hümmögéssel. Talán a mai nap, vagy a sok halott tekintet, és Cale idióta ötlete, hogy kinyírja magát kicsit meglágyította a szívem a hibbantak irányába, akik az egész univerzumban nem találják helyüket, de nem akartam, hogy Lila azt higgye, csak azért, mert néha úgy kihúzza a gyufát, hogy agyonverném, ne kedvelném, vagy ne volna rá szükségünk.
- Még ha rád is elektromos nyakörvet kéne aggatni, azért jó, hogy vagy. Szükségünk is van rád és nem csak a munka miatt. Filmbe illően elbaszott egy család lettünk. Minden hibánkkal együtt. - pillantottam rá a feltételezhetően alvó Braxie-re. Láttam, hogy félig elfordítva fejét Lila is elmosolyodik, szóval jól esett neki, de inkább próbál úgy tenni, mintha fel sem venné.
Idővel aztán elcsíptünk egy taxit, aki látva, hogy turisták vagyunk nem kérdezősködött. Lila előre ült és figyelemelterelésképp szóval tartotta a fickót, míg én hátra ültem és továbbra is ölemben tartva ezt a bolondot, hol a felkelő napot figyeltem, ahogy narancs sugarai lassan mindent bevilágítanak, hol Cale-t, ahogy alszik. Mikor elértük a hotelt, gond nélkül bementünk vele, mert ilyenkor még a portás sem nagyon figyel, és a biztonságiak is kómásan csoszognak a folyosókon. Szóval a szobába érve ledöntöttem az ágyra.
- Ázott kutya szaga van. - jegyezte meg a lány egy fintort követően, miközben felnézett rám. Ha most figyelmen kívül hagyjuk ezt, de ágyba dugom és a sérüléseit sem látom el, lehet később ezekből több hátrányunk származna. Neki biztosan. Viszont egy magam nem érzek annyit energiát most én sem, hogy megfürdessem. Még ha Zombie volna itt, kevésbé volna kellemetlenebb a dolog, és tuti, hogy Cale egy szemernyi hálát sem fog ezek után sem érezni Lila felé, de jobb ötletem most nincs.
- Mintha említetted volna, hogy valamikor beépített gondozót játszottál valahol... - pillantottam rá, mire ő, ahogy leesett neki elkerekedett szemekkel, és kicsit sem túl örömtelien nézett vissza Braxie-re. - Tartozol nekem. Megmentettelek tőle, emlékszel? És még jó párszor előtte. - teszem hozzá, mielőtt egyből rávágná, hogy nem.
Nem volt hát kérdés, hogy szakszerű segítséget nyújt, még ha nem is kompletten a zuhany alá vittük Braxton-t, azért kellően megtisztítottuk, és a sérüléseit is elláttuk, bár nagy része csak véraláfutás, és ütés nyom, amiknek inkább idő, mint ellátás kell. Kapott a ruháimból egy rövid ujjút és egy melegítő nadrágot is.
- Tudod már mit kezdesz vele? - kérdezte a végén, miközben én az ágy egyik oldalára húztam Cale-t és betakartam, noha végtére is jó idő volt már.
- Nagyjából... Szigorítok és kicsit változtatok a póráza tartásán. Ha pedig nem működne, nos... szólok a Gazdámnak... - sóhajtottam, mert az igen csak keserves és mindent kizáró lehetőség volna. Az utolsó. Aztán elköszöntünk egymástól és Lila kerített egy saját szobát, így, hogy kiszorult mellőlem. Én pedig hulla fáradtan bújtam be Cale mellé az ágyba, természetesen nem utcai ruhába, hanem boxerben, hogy végre ki aludhassam magam. Nem hiszem, hogy felkelnék rá, ha ő is, de azért átkarolva hozzábújtam. Néhány perc múlva pedig már mélyen aludtam.
Van még úgy 2-3 napunk itt, hogy kicsit lazíthassunk és kicsit átnevelhessem, aztán vissza kell térnünk Brooklynba.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 17:27


Cale & Shane


Fogalmam sincs, hogy mikor ébredhettem fel, csak az tűnt fel, hogy Shane karjaiban alszom és fény szűrődik be az ablak rolói között. A ruha nem volt az enyém, ez egy termetesebb ember mérete lehetett, gondolom Shane ruhadarabjai. Kissé még nyűgös voltam, a tegnap este emlékei csak homályosan volt meg emlékeimben, de, ahogy kezdtem én is magamhoz tértem úgy lett néhány emlék egyre tisztább. Végtére is a lényeg megvolt, egészen odáig, hogy Shane megmentette az életemet, de, hogy mikor, miképp kerültem ide és miképp kaptam ellátást... azt nem tudtam.
Szemeimet végig futtattam a "párom" testén, melyet lehet takaró fedett, majd kikeltem az ágyból és keresztet vetettem. Nem, nem azért, mert meg akartam ölni, vagy azt hittem meg fog ölni, hanem mert rájöttem, hogy az öltönyeim a hajón maradtak. Már, ami maradt belőlük...
Lemondóan sóhajtottam. Jó párat vennem kell majd, talán beugrok majd itt egy-két mexikói ruhaüzletbe. Még úgy se volt benne részem. Csak ki ne találja, hogy nem megyünk utcára, nehogy felismerjen valaki és megöljön, vagy rendőröket hívjanak rám, mert ha ilyen baromságokat kezd majd szajkózni biztos, hogy kiontom az életét. Legmerészebb álmaiba se álmodjon róla, hogy itt fogok dekkolni a négy fal között.
Kimentem a konyhába és főztem kávét és töltöttem is magamnak egy csészével, miközben a ruhát maceráltam magamon, míg végül le nem vettem és inkább boxerben dekkoltam a konyhában. Nem elég, hogy "gagyi" melegítő volt, még túlméretes is volt, ami idegesített. Sosem értettem azokat, akik melegítőt hordtak, azokat pedig végképp nem, akik két számmal nagyobb ruhákat viseltek. Se nem lezser, se nem esztétikus, se nem kényelmes. Neeem. Muszáj lesz öltönyt szereznem, ingeket, ezt a vacakot pedig majd felveszem, ha utcára megyek.
A pultnak dőlve kortyolgattam a forró kávét, amíg a sensei fel nem ébredt és elő nem jött. Mosolyogva intettem neki.
-Ááá. Itt van Batman! Vagy Superman, Pokember, Neo, Stb. Még nem tudom minek nevezzelek, válassz te nicknamet.-Mosolyogtam.-Ne haragudj, hogy levettem a gúnyát, amit adtál, de valami elképesztően kényelmetlen és nagy. Vacak. Nem tudom, te hogy bírod magadon ezeket. Főztem kávét. Igyál, aztán egy kis reggel tisztálkodás után induljunk is. Vennem kell néhány öltönyt, mert ez az állapot tarthatatlan. A te öltönyeidet fel nem veszem. Úgy lógnának rajtam, mint a tíz éves kislányokon az apjuk nagykabátja.-Ittam is egy kényelmes kis kortyot a kávéból és jólesően sóhajtottam.
Ismételten végig mértem, de nem mondtam, vagy tettem semmit.
-Meg kell venni édességet is. Igen. Az is fontos. Jaj, majd elfelejtettem! Kösz, hogy életben tartottál. Csirió!-Emeltem fel kávéscsészém vigyorogva és lehúztam a maradékot.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 20:28
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Nem meglepő módon, mikor felébredtem már nem volt mellettem. Nem szívesen másztam volna ki a meleg ágyból, de mikor megnéztem a telefonomon mennyire az idő, tudtam, hogy nincs mese. Vissza is kell rázódnom, ráadásul az idióta helye is kihűlt, és jó lenne már végre megkötni. Szóval kikecmeregtem az ágyból, s miközben körkörös mozdulatokkal átmozgattam sajgó vállam, elmentem lezuhanyozni. Azon töprengtem milyen módszerekkel törjem meg kicsit, hogy szófogadóbbá váljon, és mi az, ami már azért túlzó volna. Nála ugyanis elég nehéz megtalálni a középutat. Zuhany után pedig felöltöztem. A konyhában már hallottam, ahogy tesz vesz, ami nem feltétlenül rossz, mert azt jelenti, hogy itt van. Mázli. Nem, nem neki. Mikor pedig a konyhába léptem, még meg sem szólalt már megfájdult tőle a fejem, pedig már a nyugtatót is kipihentem a tegnapi programmal együtt.
- Semmi baj, sőt... örülök neki... - sétáltam mellé és én is a pultnak támasztottam hátsóm, majd ránéztem. - ...mert így legalább nem lesz kávéfoltos. - tettem hozzá a végén s mielőtt még rákérdezhetett volna, elkaptam a tarkójánál fogva szembe lévő asztalhoz vágtam azzal a lendülettel. Éppen csak nem adta meg magát az asztal, de ő biztosan lefejelte, tettem róla. Áh, ez még nem a tegnap esti, még a hajós dolgon sem vagyunk túl. Aztán lassan karba tettem kezeim és onnan néztem rá, bár ő most háttal volt nekem.
- Nem megyünk vásárolni, ma még biztosan sem. És akkor sem öltönyöket. Nem bocsájtottam meg, mert okot sem adtál rá, hogy megtegyem. Nem vagyunk egy pár. - magyarázom, majd finoman el lököm magam a pulttól és közelebb megyek függetlenül attól, hogy ő megfordult e vagy sem, esetleg lecsúszott a földre.
- Ha rossz leszel, vagy kihúzod a gyufát megint, megbüntetlek. Ha jó leszel... nos... akkor nem kapsz büntetést. Ha valami nem tetszik, el lehet menni, de mire meggondolnád magam, mi már nem leszünk itt. - néztem rá és legyen éppen bárhol, ha alkalmam volt rá, hajába markoltam és közelebb húztam magam. - Érthető voltam?
Aztán elengedtem és ha csak nem akartam megtámadni, megfordultam és kerestem valami ehetőt a hűtőben, de végül jobbára egy tál olíva bogyóval kezdtem a napot. Majd később eszem valami értelmesebbet is.
- Szerzek majd neked valami fasza kis nyakörvet, ami minél távolabb leszel tőlem, annál nagyobb fájdalmat fog okozni. - dőltem vissza a pultnak, és úgy beszéltem, mintha nem épp az előbb kentem volna fel az asztalra. - Töröld le magad... - mutattam a konyha rongy felé. - Aztán megengedem, hogy megölelj. - kaptam be egy újabb bogyót, bár még az előzőt sem nyeltem le. - Vagy már nem is szeretsz?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.
mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 21:02


Cale & Shane


-Kávéfoltos?-Pislogtam fel rá értetlenül.-Mit érte...-Kérdeztem volna ám rövidesen megértettem mire gondolt. Nyekkenve érkeztem meg az asztalra, amiről rövidke sajgás után le is csúsztam. Sajgó kobakomra tettem a kezem, megfordultam és felpislogtam rá.-Mi...? Hogy lettt kettő belőled? Egy is sok néha...-Motyogtam és pislogtam párat.
-Nem?-Kérdeztem, bár inkább csak ismételtem őt. Még nem tértem teljesen magamhoz.-Öcsim, és még rám mondod, hogy haragtartó vagyok. Nem gondolod, hogy túlzás, amit művelsz?-Kérdeztem kezemmel Gesztikulálva mellé.
Feljajdultam, nyekkentem, mikor hajamba rántott. Kétes gondolatokkal a fejemben álltam pillantását, amíg el nem engedett.
Az oliva bogyók felé emeltem pillantásom.
-Fúj. Hogy tudod te azt megenni? Blah...-Morogtam sajgó testrészeim simogatva.
A ronggyal megtörölgettem magam, majd diplomatikusan felemeltem ujjam és úgy sétáltam mellé. Az ölelés persze elmaradt, inkább igyekeztem olyan üzletemberes képet festeni magamról.
-Tudod van egy jobb ötletem.-Kezdtem, bár sejtettem, hogy ismét csak a türelmével játszom. Tekintve, hogy a mostani kávém egy része a mellkasomon kötött ki, töltöttem egy új csészével, hacsak meg nem állított benne, noha a szövegelésem akkor sem fejeztem be. Ha engedett nekem kávét, akkor belekortyoltam.
-Jó angol módjára tovább lépsz végre a sérelmeiden és éled tovább az életedet.-Mondtam ellenséges hangon és felemeltem a mutatóujjam is, mint a szigorú szülők.-Az összes teaszopogató brit képes tovább lépni, csak te vagy ilyen... elfuserált lelkis majom.-Morogtam neki és meg sem próbáltam előszedni a kedvesebbik énem, aki elröhögcsél majd.-Miért jó ez neked? A sok stressz és a múlton való rágódás árt az egészségnek.-Vigyorogtam.-Úgyse leszek más ember. Tegyél rám belőle kettőt is, akkor sem fogok megtérni. Tudod mivel vehetsz rá engem, hogy a kedvedre tegyek?-Kérdeztem félre billentett fejjel.-Vegyél nekem egy oroszlánt. És ennyi. Egy oroszlán az ára, hogy a kedvedre tegyek. Egy darab állatok királya és cserébe hajlandó vagyok alább adni az igényeimből.-Feleltem neki kivételesen komolyan.-És minél több oroszlánt veszel, annál jobban fogok alkalmazkodni az igényeidhez. Ha hajlandó vagy üzletelni, akkor megbeszéljük hány oroszlánért cserébe mire vagyok hajlandó.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 21:39
Call me Crazy
Hermosillo, Sonora

A szerelmet nem lehet törvényekkel szabályozni
Őszintén szólva jól esett, hogy kapott egyet, de még korán sem eleget. Teljes lelki nyugalommal dőltem aztán a pultnak.
- Nem, nincs jobb ötleted. - ráztam meg a fejem, miközben elfogyott az olíva bogyó, amit aztán egy pohár vízzel öblítettem le. Közben hallgattam, de szemem se rándult. Egyszerűen nem vettem fel a dolgot úgy, mint tegnap.
- Már tegnap tovább léptem, csak te nem bírtad nélkülem, annak ellenére, hogy szakítottunk. - válaszoltam, miközben ellökve magam a pulttól aztán az asztalnál a széken foglaltam helyett és a rajta lévő még épségben maradt gyümölcstálból kezdtem el csipegetni a szőlőt, miközben figyeltem.
- Na ja... a végén még megőrülök tőle, igaz? - vonom fel kérdőn egyik szemöldököm, utalva egy s másra, miközben elroppantok fogaim közt egy szőlőszemet. Megvártam míg befejezi, sőt még utána is vártam egy kicsit, mintha fontolgatnám, aztán megszólaltam.
- Nem. - jelentettem ki. Megváltozott, csak épp nem a jó irányba. Talán a tegnapi esemény volt rá ilyen hatással. Talán gyerekes módon megpróbál úgy tenni, mintha volna itt szava. Letéptem még egy szemet a szőlőből, majd felkeltem az asztaltól és elindultam az ajtó felé.
- Egyébként meg... Tovább léptem tegnap, sőt megbocsájtottam a hibákat... amiket Lila követett el, szóval vele már szent a béke. - kaptam be a szőlő szemet az ajtóban, majd szép komótosan kisétáltam. Ha elmegy, nem fogom megállítani, engedelmeskedni pedig még annyira sem, ez kész röhej. De ha velem akar maradni, a rabszolgámmá teszem. Mindenki érdekében.
Lesétáltam a hotelszobából, le a földszintre és onnan hátra, ahol most a medence is üres volt, és a bár is. Legalább is a pultoson kívül senki más. Szépen lecsüccsentem, kértem ki italt, és rágyújtottam egy szál cigire. Lehunyt szemmel szívtam meg, és őszintén jobban is esett, mint gondoltam volna. Majd a medence felé fújtam ki a füstöt. Mivel még kora tavasz volt, a hotel szinte teljesen üres volt, turistaként is csak mi voltunk itt, pláne, mert ez volt a legközelebb és a legkevésbé szem előtt. Mikor megkaptam az italom, fogtam, és pohárral, meg a cigivel együtt leültem a medence közelében egy napozó ágyra. Így a pultos sem zavartam a cigivel, és árnyékban is voltam. Még reggel értesültem róla, hogy Lila-nak köszönhetően sikerült az infó megszerzése a célponttól, amit ma és holnap szépen fel is dolgoznak. Ez Lila-nak is jó, mert jó pontot szerzett nálam és a főnöknél is, aki alapból már jó ideje lemondott róla és kiakarta nyírni. De azért résen kellett lennünk. Cale ugyanis titoknak számít, amíg bármi közünk is van egymáshoz.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmG9UYM Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán LkC15oi Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 1wvUwqJ Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán I5G5mou Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
587
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 22:33


Cale & Shane


Ökölbe szorított kezekkel néztem a távozó doki után, aki egykoron még a párom volt és, akivel boldog kapcsolatot ápoltam. És most? Most hátat fordított nekem. De nem... O nem, ennek nincs még vége. Ez a meccs nincs lejátszva. Szakítottunk, tovább lépett? Igen? Akkor ezt neked!
A tűzhelyhez léptem és bekapcsoltam, majd a hálóba mentem és leszereltem a gázcsövet a fűtőtestről és megnyitottam a gázcsapot, majd a nappaliban is. Had terjedjen a konyháig szépen, komótosan, míg ő a dolgán van.
Tudtam, hogy gyors lesz a gáz, így sietnem kellett. Úgy, ahogy voltam magamhoz vettem a tegnapi ruháimat, amit levettek rólam és viharsebesen elhagytam a lakást, majd, hogy ne találkozzak vele a vészkijáraton át hagytam el az épületet. Egy utcai konténer mellett felöltöztem és a lehető leggyorsabban elhagytam a környéket, mielőtt még valami rosszul sülne el és megütném a bokámat. Fogtam is egy taxit, amivel a város másik végébe mentem. Vettem magamnak egy új öltönyt, szép bordót, és vettem egy cilindert is egy bűvész boltban, majd át is öltöztem egy váróterem mellékhelységében, majd egy újabb taxit fogva a legközelebbi reptérre kértem magam, ahol van gép New Yorkba. Sikerült az utolsók között jegyet vennem egy New York-i járatra, majd fel is ültem a gépre.
Nem úgy sült el semmi sem, ahogy eredetileg terveztem. Semmi sem jött össze, semmi sem sikerült és minden összeomlott, ami még az előtt szép volt, hogy felléptem volna a hajó fedélzetére. Úgy voltam vele, ha megérkezek New Yorkba mindent magam mögött hagyok, ami a hajón és Sonorában történt. Kénytelen leszek új életet kezdeni, egy Shane nélküli életet.
Olybá tűnt Gydának volt igaza vele kapcsolatban. De vajon mi vár rám ezek után? Az életem állandó változás. Tragédiák és Örömök furcsa váltakozása. Nagyon kevés stabilitás van az életemben és az is múlandó. Muszáj lesz valamit tennem, valami... valami változást eszközölni az életembe, ami javítana az életminőségemen.
Ha visszatértem New Yorkba muszáj leszek sok mindent átgondolni és átszervezni, változásokat eszközölni az életembe, szelektálni, újra tervezni ezt-azt, minden apró részletre kitérve. Mert nem jó, ahol most tartok. Sok benne a hiba. Azokat pedig nem tűrhetem.
Az első dolgom lesz Dr. Shane Websternek még az emlékét is kiölni az életemből.



Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán YC1mK3b
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Walking in the past || Cale & Shane
» Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
» Modellrablás Manhattanből // Anne & Cale X Shane
» Cale & Shane || The smell of the pages of a new book
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: