New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dr. Valeria Callegari
TémanyitásDr. Valeria Callegari
Dr. Valeria Callegari EmptySzer. Ápr. 05, 2023 4:19 pm
Dr. Valeria Callegari
Komoly munka megérteni és felnevelni a bennünk lakozó, sérülékeny gyereket, de sosem késő boldog gyerekkort teremteni magunknak. Legalább utólag.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Valeria Callegari
Becenév
Val, Vali, Ria, Dr. Callegari
Születési hely
Róma, Olaszország
Születési idõ
1996. február 10.
Kor
27
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
School of Medicine - végzett
Foglalkozás
pszichológus
Munkahely
Mount Sinai Hospital
Hobbi
lovaglás, olvasás, jóga

Csoportom:
egészségügy

Jellem
Álmodozó. Soha nem volt nagyra vágyó, nem voltak olyan vágyai, amit nehéz lett volna teljesíteni. Egy dolgot akart: önmaga lenni. Az egész gyerekkora arról szólt, hogy a családjának megfeleljen, hogy véletlenül se legyen láb alatt, de viszont kéznél legyen, amikor szükség volt rá. Sosem tudott igazán kibontakozni, mindig megvárta, hogy megmondják, hogy mit kell tegyen. Talán ezért is döntött úgy, hogy ha egyszer felnő, akkor a saját útját fogja járni, és még a mai napig azon van, hogy elrejtőzzön a saját családja elől, akik azt akarják, hogy más legyen, mint amilyen valójában. Képtelen gonoszkodni, az erőszakot pedig teljesen megveti. A szíve legmélyén egy kisgyerek, aki még csak most próbálja felfedezni a világot és az élet szépségeit.
Karrierista: ha a munkájáról van szó, akkor ott mindig maximálisan akar teljesíteni. Hiszen gyerekkora óta ez volt a vágya. Segíteni az olyan magányos és elkeseredett embereken, amilyen Ő maga is. Hisz abban, hogy minden emberben ott lapul a jóság, mert annyi rosszat látott már az eddigi élete során, hogy nem akarja elhinni, hogy az emberiség ennyire romlott lenne.
Magányos: nehezen bízik meg az emberekben, talán épp azért, mert még nem igazán találkozott olyan emberrel, akinek az érzései őszinték lennének. Talán az anyja volt az egyedüli, aki igazán szerette, olyannak amilyen, de mivel Ő is engedte, hogy az a mocskos világ be szippantsa, így néha még abban is kételkedik. Valamiért nem találja a helyét a világban. Sosem találta. Amíg Olaszországban élt, addig tudta, hogy sosem akar olyan lenni, mint a családja többi tagja, most viszont fogalma sincs, hogy milyennek kéne lennie. Minden erejével azon van, hogy a jóságot, ami e lelkében van ápolni tudja. De valahogy mindig könnyebben ment más emberek lelkét vigasztalni, mint a sajátját.
Félelmei: retteg a vértől és az erőszakos emberektől. A haláltól. Attól, hogy mindig magányos marad. De leginkább attól fél, hogy vissza kell térnie Olaszországba, és olyan dolgokra akarják rá venni, amikre Ő képtelen lenne. Szándékosan sosem tudna ártani senkinek, a kezét pedig semmiért nem mocskolná be.
Titkok: nehezen tud az emberek szemébe nézve hazudni, ezért is igyekszik mindig őszintének lenni, de vannak pillanatok amikor a helyzet megköveteli, hogy valami mást mondjon, mint ami a valóság. Titkot tartani viszont annál is inkább tud, nem csak a sajátjait, de másét is megőrzi, nem csak az orvosi titoktartás miatt, hanem amúgy is. Nem szeret beszélni a magánéletéről. Ha gyereket lát szinte mindig elérzékenyül, leginkább azért, mert a sajátját sosem szülte meg, pedig mindennél jobban vágyik egyre.

Avataron:
Sasha Luss

Múlt
Egy héttel korában:
- Anya, kérlek találj ki valamit. Nem akarok vissza menni Olaszországba. - a hangomból hallatszik az elkeseredettség, miközben reménykedek abban, hogy sikerül majd meggyőznöm Őt arról, hogy beszéljen az apámmal. Túl sokat mondjuk nem hiszem, hogy érne a szava a családfővel szemben, de talán megpróbálja legalább. Nem akarom az új életemet felborítani a régiért cserébe. Amit utáltam. Az egész gyerekkoromat magam mögött akartam hagyni akkor, amikor Amerikába jöttem, és bár tisztában voltam azzal, hogy a családom nem enged olyan könnyen szabadon szállni, főleg nem életem végéig, de ennyi év után azért mégis reménykedtem az ellenkezőjében. Abban, hogy most már hagyni fogják, hogy kitörjek tőlük és folytathassam a szépen kialakított életemet, amiért nem keveset küzdöttem. Mostanra már New York lett az otthonom.
- Az apád ragaszkodik ahhoz, hogy vissza térj a családodhoz. Ne ellenkezz vele! - a hangja még a telefonon keresztül is olyan lágy, mint amilyennel gyerekkoromban annyit énekelt, amikor nagyon féltem. Mégis hallatszik belőle az a szigor, ami nem tűr ellentmondást. Tudom, hogy a lelke mélyén Ő is jobban szeretné, ha itt maradnék inkább, távol tőlük s mindattól a rossztól, amit nem akarom, hogy az életem részei legyenek. De nem tehet mást. Az Ő feladata elérni, hogy vissza térjek a  szülőföldemre. A normális emberek általában vágynak is a családjukra és szívesen mennek abba az otthonba, ahol felnőttek, de sajnos az a hely számomra sokkal inkább hasonlított egy pokolra, mint az otthonra. A normális emberek össze ülnek a családdal ebédelni, esténként talán társasjátékoznak, közösen énekelnek karácsonykor, amíg díszítik a fát és nem kényszerítenek bele senkit egy olyan életbe, amilyet nem akar élni. Ellentétben a mi nem normális életünkkel, ami arról szól, hogy minél erőszakosabbak legyünk másokkal, és minél több ártatlan embert verjünk el, ha úgy alakul adjuk el, mintha az emberek csak holmi tárgyak lennének. Mintha az én családomnak vagy bárki másnak is lenne joga ahhoz, hogy az emberi sorsok felett döntsük. Mégis milyen élet várna rám, ha vissza térnék az otthonnak nevezett pokolba?
- Sajnálom, anya. De nem megyek vissza! - zárom le a beszélgetést, majd nyomom ki a telefont, mielőtt megpróbálna győzködni bármiről is. Kétlem, hogy bármi olyat tudna felhozni, ami elegendő lenne ahhoz, hogy vissza térjek Olaszországba. Hozzuk.

Napjainkban:
Idegesen állítom meg az autómat a lakásomtól nem messze lévő parkolóban, majd nézek a telefonom kijelzőjére, ami hatodjára szólal meg egymás után. Ezúttal az apám próbál elérni, de én ügyet sem vetve rá, szállok ki a járműből, majd rakom a far zsebembe a telefont. Tudom, hogy miért hív, de nem érdekel. Egy héttel korábban már szóltam az anyámnak, hogy nem fogok haza térni. Mivel nagykorú vagyok már egy ideje, semmire sem tudnak kötelezni. Eszembe jutott már, hogy megváltoztassam a telefonszámomat is, de ismerem már az apámat annyira, hogy tudjam, ha el akar érni, akkor igenis el fog. Emiatt a napjaim elég feszültek voltak mostanában, próbáltam minél többet dolgozni, hogy elverjem magam egy kicsit, hogy ne gondolkozzak feleslegesen, de nem sikerült túl nagy sikerrel. Folyamatosan az jár a fejemben, hogy hogyan tudom megértetni a családom tagjaival, hogy nem akarok közéjük tartozni. Sóhajtva lépek be a lépcsőházba, amelyben lakok, arra várva, hogy vegyek egy jó meleg zuhanyt egy hosszú nap után. De amint a lépcsőhöz érek, megpillantok két férfit az ajtóm előtt. Háttal állnak, az ajtómon kopognak, de még így sem nehéz rájönnöm, hogy kik azok. Az apám emberei, akik minden bizonnyal értem jöttek. Egy pillanatig megállok, mintha földbe gyökerezett volna a lábam, aztán erőt véve magamon, fordulok sarkon, és futamodok meg, egészen vissza az autómig. Remegő kézzel próbálom be gyújtani a járművet, ami először nem akar elindulni, majd végül be adja a derekát és hangos csikorgással veszem ki a kanyart a többi autó közül, hogy mint akit üldöznek, aki veszélyben van minél hamarabb Angelohoz érjen. Az egyetlen rokonomhoz, aki talán segíteni tud, akit érdekel, hogy mit akarok, és aki talán mindenkinél jobban megért.

livin' in new york

Angelo D'Amore and Melita Kershaw imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Valeria Callegari
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Valeria Callegari 5768cf3e5d11b68896ef524833144cec_w200
Dr. Valeria Callegari 3065faabfb965c31e2ce3050d47fcce55deb93d0
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
All roads lead to Rome
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dr. Valeria Callegari 43f531824db73b5f46332942cf03c5fb203f271d
★ idézet ★ :
Fear is a malleable weapon.
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
Sasha Luss
★ szükségem van rád ★ :
Balthazar
Dr. Valeria Callegari 6504de1772b60d7b6ed96073f652eecc8b2ffae7
★ hozzászólások száma ★ :
64
★ :
Dr. Valeria Callegari 11350d28c15bbc5ecaf8fd0e7cba8556c6b39a25
TémanyitásRe: Dr. Valeria Callegari
Dr. Valeria Callegari EmptySzer. Ápr. 12, 2023 11:55 am
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Valeria!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is hadd jegyezzem meg, hogy mennyire szép és különleges arcot sikerült választanod a karakterednek, azt hiszem én még nem is találkoztam vele szerepjátékos körökben. Dr. Valeria Callegari 4146035580 Nagyon passzol a kedves arca Valeria kedves személyiségéhez Very Happy

Nem könnyű lerázni magunkról a szüleink által ránk aggatott béklyókat, nehéz megszabadulni attól a tehertől amit a családunktól kapunk. Ne hagyd, hogy befolyásolják az életed, ne engedd, hogy beleszóljanak az életedbe, hiszen ahogy te is említetted neked már New York az otthonod és ha elég kitartó vagy ezt előbb vagy utóbb ők is elfogadják majd.
A családunkat nem választhatjuk meg, abba egyszerűen csak beleszületünk, de felnőttként jogod van arram hogy eldöntsd kit akarsz az életed részének.
Nagyon tetszik a kettősség ami megjelenik a  személyiségedben, az örök álmodozó kislány és a nagyon karrierista, határozott nő, aki minden helyzetben pontosan tudja, hogy mit is szeretne elérni. Szerintem ez a kettősség ad igazi egyensúlyt az életednek, és azt hiszem, hogy erre szükséged is van, hogy kicsit elviselhetőbb legyen a teher amit apád tesz rád folyamatosan.
Kívánom, hogy legyen elég erőd és kitartásod ahhoz, hogy megértesd a makacs szüleiddel, neked már van otthonod, van életed, nem rendelkezhetnek feletted.
Színt és rangot admin fog adni, addig is foglalózz és vesd be magad a játéktéren Dr. Valeria Callegari 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Valeria Callegari imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Valeria Callegari 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Dr. Valeria Callegari 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dr. Valeria Callegari 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Dr. Valeria Callegari 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Dr. Valeria Callegari
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I want to help you - Jayda & Valeria
» Just trust me - Angelo & Valeria
» Wine-not! - Jayda & Valeria
» Standing in the Storm - Valeria & Angelo
» Don't wanna hear about it | Valeria&Remington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: