New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

~ Édes Átok
TémanyitásRe: ~ Édes Átok
~ Édes Átok EmptyVas. Júl. 09 2023, 15:54
Kedves(?) Sógor
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Simon Baker
Születési hely
Alkotóra bízva
Kor
Alkotóra bízva
Lakhely
Alkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas még
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Azt ahogyan irántad érzek, csak egy igazán bölcs ember szavai tudják összefoglalni:

~ Édes Átok Image

Elraboltad a nővérem és egyben legkedvesebb barátnőm szívét, aztán nem becsülted meg eléggé. Pedig nem megmondtam Neked azon a szép napon, az esküvőtök előtti próbavacsorán? Nem kérek mást, csak hogy érdemeld meg őt.
Utálom, hogy annak ellenére ami történt, Te mégis mosolyt csalsz az arcomra a hülye, humorosnak szánt megjegyzéseiddel, amikor összefutunk egy kávézóban. Azt is utálom, hogy akármilyen nagy is New York - vagy ha már itt tartunk az ország -, Te mégis itt kötöttél ki. Mi hajtott, amikor megkaptad a feladatot, hogy figyeld meg Jen-t és mi hajt most, évekkel később, amikor képtelen vagy elengedni őt?
Az én szememben attól még áruló vagy és ha Jen az én tanácsomat kérné, biztosan a válásotok mellett kardoskodnék. De valahol mélyen mégis tisztában vagyok vele, hogy úgy egészíted ki a számomra legfontosabb embert, ahogyan én soha nem tudnám megtenni. Ti voltatok a nyerő páros, az ideális duó, a dream team. Ha nyomozásról, fegyverekről, megoldatlan rejtélyekről van szó, azt gondolom nincs párod - pontosabban csak egy van, akinek megrendült benned a bizalma. Általa pedig az enyém is. Intelligencia ide vagy oda, bennetek férfiakban végső soron mégsem lehet megbízni. Egyetértesz, ugye?
Nem azt kérem, hogy az én bármilyen kívánságomat teljesítsd, ha újra a nővérem életének része akarsz lenni - és ő is arra vágyik. Valójában csak ismételni tudom magamat, remélhetőleg ezúttal meg is fogadod a tanácsomat, még ha olyan embertől is jön, akit nem tudsz teljesen komolyan venni: Mutasd meg, hogy megérdemled őt.


// Nos, remélem sikerült az úriember egy újabb oldalát megismertetnem Veled, kedves érdeklődő. Amelia és az ő kapcsolatát leginkább a Tom és Jerry analógiájaként tudnám összefoglalni. Egyértelműen nem egy csapatban játszanak, mióta Jen elhagyta őt, de korábban is biztosan volt közöttük amolyan igazi sógor-sógornő közötti mókás csipkelődés, mert valljuk be Amelián elég jól lehet szórakozni, ha valaki felpaprikázza. Ettől függetlenül a nővére a mindene, ha ő boldog, Amelia is boldog - de ugyanez igaz a fordítottjára is.
Egy újbóli találkozást én leginkább úgy képzelek el, hogy Amelia akármennyire is utálni akarja az úriembert, teljes mértékben képtelen rá, mert szemtanúja volt a jó éveknek is.
Fent említettem, hogy Jennek azt a tanácsot adnám, hogy tartson ki a válás mellett, s hogy Neked mit ajánlanék? Nos...(~ Édes Átok 38843181):

~ Édes Átok 9416c141ca073e734fa9b26453a2f1ea71e2e2a6

livin' in new york



I may be an angel in disguise
Mild and meek like the girl next door Don't you realise It's lonely to be free But I'm not a man's toy, I'll never be I'm Carrie not-the-kind-of-girl-you'd-marry That's me There's a special love Like an eagle flying with a dove I'll find it in the end If I keep on searchin', but until then...

Calvin T. Whitlock, Jennifer Adler and Dr. Anthony Crine imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Amelia Adler
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
~ Édes Átok Db2405cc1bb105fb27c4c5fc88f2951b26d0770b
~ Édes Átok Aded144631ec766a284976dd171ee7ba71cc3680
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I have a dream, a song to sing
To help me cope with anything If you see the wonder of a fairy tale You can take the future even if you fail
★ családi állapot ★ :
Killing me softly with his song
I heard he had a style And so I came to see him And there he was, this young boy, stranger to my eyes
★ lakhely ★ :
Coney Island - Brooklyn
★ :
~ Édes Átok Tumblr_ogyjh6VB0o1qankmno1_250
★ idézet ★ :
“I can't talk to you when you're like this."
"Happy? Excited? Hopeful?"
"Delusional.”
★ foglalkozás ★ :
olvasószerkesztő, kiadói munkatárs
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ szükségem van rád ★ :
~ Édes Átok Tumblr_inline_mxvv9rvou61rll3ru
Back off! I have a sister and I'm not afraid to use her.
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
~ Édes Átok 6f9437d803be61301b2d36ca46661e17507e3764
TémanyitásRe: ~ Édes Átok
~ Édes Átok EmptySzomb. Május 20 2023, 20:01
Ó! Bolond ember
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Simon Baker
Születési hely
Alkotóra bízva
Kor
Alkotóra bízva
Lakhely
Alkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas még
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Elhelyezkedik a tágas kanapé közepén, összehúzódva. Siet. Nincs szüksége kényelemre. És rám se. Nincs. Keserű ízt érzek a számba ennek a gondolatnak a jelentésére. Az ujjaim ritmikusan szenvednek egymás alatt, miközben elhelyezkedem vele szemben. Hátra eresztem tartásom, érezze, hogy minden időm az övé. Minden percem birtokolja. És nem sietek. Én nem. És talán jobb volna, ha ő sem tenné.
Két éve van a praxisomban Mr. Férj. Két évvel ezelőtt súlyos kórképet kaptam az állapotáról, melyről a kedves feleségének halovány fogalma sincsen. A trauma, mely akkor érte őt, - mikor elveszítette a nejét -, bizonyára tartós károkat okoztak odabenn. Nem volt elég a kétségbeesés, a megszállottság és a tombolás, az önbántalmazás... Egy szeretett ember elvesztése bizony nem csak felforgatja, de tönkre is teszi az embert, ha érzései valódiak voltak. Úgy tűnt, véget ért az élet, mert a hölgy nyomtalanul lelépett és magát nem tájékoztatták semmiről.  A hozzáférése persze meg volt az aktákhoz, no hát úgy sejtem, hogy így került maga is New Yorkba, hozzám. Éppen ide, hozzám.
A teljesség nyugalmával kijelenthetem, hogy ritkán volt alkalmam efféle eseteket vizsgálni és az Önét kifejezettem élvezem. Nem csak a papírra volt szüksége, hogy visszaállhasson szeretett hivatásába, de valóban kellett egy társ, aki átsegíti ezen. Nos, én volnék az, aki átsegítette Önt. Nem egy, de több alkalommal tényleg úgy gondoltam, hogy nem tudok kellő támaszt nyújtani magának és azt az űrt pótolni, amit a házassága romba dőlése jelentette Önnek, de itt vagyunk. És én még most is maga mellett vagyok.

- No, tehát adott egy elég elcseszett vitán alapuló "elhagyás/válás/szenvedés" és ezt még megdobjuk egy elmebajjal is, lélekgyógyászattal. A hölgy érzéketlen távozása okozta, hogy mi ketten egymásra találtunk. Szeretném azt gondolni, hogy mára teljesen rendbe jött, letudta győzni a traumáit, de attól félek, hogy ez nem igaz. Cáfoljon rám, kérem!
A kedves feleségének semmi sejtelme sincs arról, hogy mi történik a háttérben Önnel, én pedig nem is avatkoznék ebbe bele, míg nem lesz rám újabb szükség, de boldogan vezényelek párterápiát, ha szükség lenne rá...
A karakter így tehát nehezült pár fokkal, és csak olyan kezébe illene, aki tud bánni ezzel a fajta mélységgel. A férfival nagyon szeretném kijátszani a múltban történteket, kezdve a találkozásról, a tiltakozásról, önmarcangolásról, a veszélyes, krízis helyzetekről, ahol is szüksége volt rá, hogy valaki megfogja a kezét és az életben tartsa. És persze, hogy vissza segíthesse a munkába, ahol erőn felül, kiválóan teljesít.
A többit a megalkotóra bíznám magam is. Nem vagyok túlságosan gyors, (ritkán előfordul, de nem akarok ígéretet tenni) ám a minőségre oda szoktam figyelni. Ha van kedved hozzá, gyere, már két stabil plot vár rád!

+ Ó, és egyébként bónusz, hogy sógor szálra jelentkezem, ugyanis a kedves feleség (minő véletlenek vannak! ) húga az, akiért a Doktor úr epekedik. Bízzunk benne, hogy a nővérének a fegyvere ott csücsül továbbra is, ahol eddig volt...  ~ Édes Átok 38843181

livin' in new york

Calvin T. Whitlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
~ Édes Átok IQaQ5hr
~ Édes Átok Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
~ Édes Átok 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
~ Édes Átok 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
Témanyitás~ Édes Átok
~ Édes Átok EmptyPént. Márc. 10 2023, 20:37
Édes Átok
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Simon Baker
Születési hely
Alkotóra bízva
Kor
Alkotóra bízva
Lakhely
Alkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas még
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Amíg a halál el nem választ...
Két éve nem láttuk egymást, s most sem azért sodort össze bennünket a sors keze, mert úgy kívántuk volna. Az ujjainkon - időnként láthatatlan, hisz én veled ellentétben nem hordom - gyűrűink összekötnek minket, de már nincs közünk egymáshoz. Legalábbis én megtettem azért mindent, hogy ez így is maradjon. Elvakított a harag, amit akkor este éreztem, mikor megtudtam, hogy minek köszönhettem a jelenléted az életemben. Az ügynökség engem vádolt azzal, hogy beépített kém vagyok egy sorozatgyilkos révén, majd téged kért fel rá, hogy kémkedj utánam. Bajtársak, partnerek lettünk, igazi krimi-zsenikké avanzsálódtunk egymás oldalán. Kevés ügy csúszott ki a kezünk közül. Nem tudom, hogyan történt, de öt év után összemelegedtünk. Egy évig titkoltuk a kapcsolatunkat, majd igent mondtam neked. Makulátlan, tiszta, édes szerelem volt. Olyan, amilyenről csak álmodhat az ember... A mi hivatásunk miatt kifejezetten nehéz, ritka békében élni, ám nekünk sikerült. Az otthonunk a legszebb menedék volt. Melletted minden nehéz nap könnyűnek tűnt. De, miután lezáródott az ügy (amely során végső soron a közelembe építettek) megtudtam az igazságot. És elhagytalak. Akkor láttuk egymást utoljára. Válni is készültem, de nem egyeztél bele. És most? Most ismét mellém rendelnek a fejeseink. Két év után... Mégis milyen kimenetelre számíthatunk?

//: Szervusz Kedves Érdeklődő! Szeretném leszögezni, hogy nem egy rózsaszínfelhős - vattacukros románcra invitálom a lehetséges partnerem. Helyette inkább dráma dráma hátán, megfűszerezve egy tucat akcióval, humorral, mert abból sosem elég. Szeretem kijátszani az ilyen lehetőségeket. Két FBI ügynök, közös múlttal, felpaprikázott hangulatban, miközben kimondatlan dolgokat rejtegetnek, (vagy se) egymás előtt és éppen megmentik a világot, no és persze egymást? Nem szeretném megszabni, hogy mi történt a férfival abban a két évben, de mivel nem váltak el egymástól (még) nem bánnám, ha maradnának erős érzelmeik egymás iránt. A nő még mindig fülig szerelmes, de ezt sosem vallaná be. Legalábbis egyelőre nem. (Magának sem!)
Ha a játéktéren végül úgy döntünk, hogy nem sikerül kibékíteni ezt a két lélekvihar táplálta megvadult szépséget, hát legyen. Később egymásra találhatnak... Mindenesetre nagyon várom a partnert/férjet! A szőke fürtös nem cseretárgya, az ő bárgyú mosolyával képzelem ezt a kiváló ügynököt, ezért nem alkuképes a pb. Minden más módosítható. Az előtörténetemben találsz még hozzá puskát. Kérem szépen, hogy csak olyan jelentkezzen a karakterre, aki bírja a lassan felépülő plottokat és nem fog eltűnni sem. Nem én vagyok a leggyorsabb játékos, de nem tűnök el szó nélkül, és imádom az akciódús játékokat. Ha esetleg felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek írj üzenetet, hogy megbeszélhessük a továbbiakat. Nagyon, csendes türelemmel várlak!


livin' in new york



always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Calvin T. Whitlock and Dr. Anthony Crine imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
~ Édes Átok F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
~ Édes Átok F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
~ Édes Átok 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
~ Édes Átok JaFVftH ~ Édes Átok HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
~ Édes Átok 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
TémanyitásRe: ~ Édes Átok
~ Édes Átok Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
~ Édes Átok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» édes többes
» Édes otthon
» Fable & Alex - Édes éjszaka
» Otthon, édes otthon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: