New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 20:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

édes többes
TémanyitásRe: édes többes
édes többes EmptyPént. 10 Ápr. - 22:03
Cece - regisztrált

Play by:
a képen Bishop Briggs, de alkudhatunk Rolling Eyes
Születési hely:
?
Kor:
22-25
Lakhely:
ki tudja?
Szexuális beállítottság:
biszex
Családi állapot:
kétszeresen kapcsolatban
Csoport:
munkások (kézápoló & műkörömépítő)
Történetünk:

Egészen addig nem tudtad eldönteni, mit akarsz tőlem, míg össze nem gabalyodtam valaki mással a szemeid láttára. Szerencsére sosem okoz számodra problémát, hogy elvedd, ami az elképzeléseid szerint neked jár - még ha ez azt is jelenti, hogy az utolsó utáni pillanatban kell cselekedned -, nekem pedig nem tartozik az erősségeim közé, hogy ellenálljak az akaratodnak. Így kezdődik minden kiegyensúlyozott párkapcsolat, nem?
Négy hónapja még azzal ráztam le a kollégáinkat, hogy nem vagy a zsánerem, és ha lehet hinni a munkahelyi pletykáknak, én sem a tiéd. Maradjunk annyiban, mindketten elmondhatjuk, hogy "más vagy, mint a korábbi barátnőim".
Például sosem volt még olyan barátnőm, aki három hónapnál tovább bírta volna, hogy ne mutasson be a szüleinek, és ugyanennyi idő alatt egyszer sem hívott még át magához. Olyan lelkesen töltöd nálunk az éjszakákat, hogy kezdem azt hinni, egyébként a híd alatt laksz, de ne aggódj: kétlem, hogy létezik olyan piszok, amit egy közös, forró habfürdővel ne orvosolhatnánk.

***
További infókért görgess lejjebb, vagy dobj egy pm-et valamelyikünknek.
Nagyon várunk! édes többes 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitásédes többes
édes többes EmptyPént. 10 Ápr. - 21:20
Cece ______

Play by:
Bishop Biggs, alkudható
Születési hely:
?
Kor:
22-25
Lakhely:
?
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
több kapcsolatban?!
Csoport:
Munkások (kézápoló & műkörömépítő)
Történetünk:

Nem akarok hazudni, nem nehéz elérni, hogy érdeklődjek valaki iránt, Te viszont az első pillanatban megragadtad a figyelmemet. Vicces, hiszen egy komoly dolog miatt, egymástól függetlenül vonultunk az utcára áprilisban, ahol végül egymás mellett kötöttünk ki. A betonon fetrengve tüntetve az ölembe hajtottad a fejed, és bár tudtam, hogy egy klímasztrájkon csakis jófej emberekkel találkozhatok, felforgattad a napom... és egy kicsit az életemet is.
Nem lett volna szabad ennyire levenned a lábamról, de megkapó vagy, tipikusan a figyelem középpontjában állsz, bármerre is sodorjon a szél. Amikor pedig beszélgetni is kezdtünk, megnevettettél, megnevettettelek, azonnal megvolt közöttünk az összhang. Túloznék, ha azt állítanám, soha nem éreztem hasonlót sem, de mindenképpen különlegesnek tartom a kapcsolatunkat.
Mindazonáltal vannak furcsa dolgok... Hónapok óta ismerjük egymást, mégis rengeteg kérdés van, amire még nem kaptam választ, részletek, amiket magammal kapcsolatban már régen megosztottam, te viszont hallgatsz. Nem vagyok egy gyanakvó típus, de mióta sorozatosan húzod ki magad a szüleimmel való találkozás alól, kezdek attól tartani, hogy valami súlyos dolgot titkolsz előlem.

***

A találkozás részleteihez ajánlom ezt a cikket, hogy meglegyen a hangulat. Very Happy Szerintem nagyon izgi lenne ezt is kijátszani édes többes 4146035580
Az mindenképpen megbeszélés kérdése, hogy a pillanatnyi párkapcsolat kettejük között mennyire komoly, én mindenesetre könnyednek képzelem, kevés elvárással.
Ez a kevés elvárás vezet a fordulathoz: Cece több vasat is tart a tűzben. A plot részleteiről érdeklődni nálam vagy Cole-nál lehet. édes többes 4146035580 Váruunk! édes többes 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
édes többes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ Édes Átok
» Édes otthon
» Fable & Alex - Édes éjszaka
» Otthon, édes otthon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: