New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marco Right
TémanyitásMarco Right
Marco Right EmptyHétf. Jan. 30 2023, 23:46
Marco Right
"With great power comes great responsibility"

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Marco Right
Becenév
Marc
Születési hely
New York
Születési idõ
1996.08.08.
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Nem végzett egyetemet, de középiskolában dráma tagozatra járt
Foglalkozás
Filmszínész
Munkahely
The Walt Disney Company
Hobbi
színjátszás, utazás, testedzés

Csoportom:
Média, mûvészet és sport

Jellem


Mindig vidám: Igyekszem mindig a dolgok pozitív oldalát nézni és sokat nevetni. Sokan gyerekesnek tartanak, ami lehet igaz is, hiszen szeretek komolytalan lenni és hülyeségeket csinálni. Bármiban benne vagyok csak legyen vicces. Bízom benne, hogy ez a gyermeki boldogság és vidámság sosem múlik el.

Asztalterítő: Megvan az a nagyon színes, virágos asztalterítő, amit a nagymamák használnak, hátha finomabb lesz azon a húsleves? Magamat is egy ilyen színes egyéniségnek tartom. Nagyon sok dolog érdekel és szívem szerint mindent kipróbálnék, de az időm nem engedi. Egy biztos, velem nem fogsz unatkozni.
Imádok az asztalterítő mellett ülve beszélgetni és meghallgatni mások problémáit. Na jó...nem csak ott szeretek beszélgetni, hanem mindenhol.

Reszkessetek betörők: Sokszor érzem magam Kevinnek. A családom sokat segített, de úgy érzem, hogy már egyedül vagyok. Sok barátom van és tényleg vannak közeliek, akiknek bármit elmondhatok, de este az üres lakásomba térek vissza, ahol nem vár senki, csak a magány. Ha valaki egyszer végre betör hozzám, akkor eskü nem fogom bántani, csak marasztalni.

Cica: Kutyás vagyok, de ez nem számít. Lehetsz kutyás, macskás, halas vagy bármi, én biztosan kedves leszek veled. Nyitott vagyok mindenkire. Nem ítélkezem és mindenkit elfogadok úgy ahogy van.

Olaszosan gigolosan járom a világom: Imádom járni a világot, új kultúrákat és embereket megismerni. A dal folytatása érdekesebb lehet, hiszen én sem találom a páromat, mint eme mű szerzője, bár én az életem párjára gondolok. 26 évesen még nem tudok egy normális kapcsolatot felmutatni. Nem azt mondom, hogy nem volt még közöm nőhöz, de ideje lenne megtalálni azt, akivel együtt járhatom a világot és családot alapíthatok.




Avataron:
Tom Holland

Múlt

Marco Right 2560px-New_York_Daily_News.svg

Bizonyára a mai interjúalanyomat nem kell senkinek sem bemutatnom. New York legifjabb szuperhőse (természetesen csak a filmekben), Marco Right! Köszönöm, hogy elfogadtad a meghívásom az interjúra. Idén lesz tíz éve, hogy feltűntél egy mozifilmben, ennek alkalmából gondoltam, hogy beszélgethetnénk.

Én köszönöm a meghívást! Tudod, hogy neked sose mondanék nemet.
Nagyon durva, hogy már eltelt tíz év. Olyan mintha tegnap lett volna, hogy besétáltam arra a castingra. A hosszú idő ellenére még mindig annak a lelkes, motivált és gyermeteg srácnak gondolom magam, aki kergeti az álmait.




Azért ennyi idő alatt rengeteg minden történt, de ne szaladjunk ennyire előre. Mesélj egy kicsit a gyerekkorodról. Nagyon keveset hallani a családodról.


Pedig soha nem titkoltam, hogy honnan származom, sőt büszke vagyok a családomra. Édesanyám háztartásbeli, édesapám pedig olimpiai bajnok tornász volt, de már csak edzőként tevékenykedik. Nagy család vagyunk, hiszen van 3 testvérem, akik közül én vagyok a legidősebb. Teljesen átlagos családnak mondanám a miénket. A szüleim igyekeztek mindent megadni a gyerekeiknek.


Hogyan jött a színészet? Miért nem inkább apukád hivatását követted?


Apa azt szerette volna, ha én is tornász leszek és általános- illetve középiskolás koromban jártam szertornára, de végül édesanyám akarata győzött. Ő színésznő szeretett volna lenni, de sajnos neki nem jött össze, ezért rajtam keresztül szerette volna megvalósítani önmagát. Tudomm, hogy sokan ezt önző dolognak tartják, de engem is érdekelt a színjátszás és nem lennék ma itt, ha nem írat be az iskolai dráma szakkörbe akkor. Apámnak is hálás vagyok, hiszen a tornász múltamnak köszönhetően állhattam be én is a szuperhősök közé a filmvásznon, ami által megismert a világ.


Szerintem minden gyerek álma, hogy a Disney-nél dolgozzon, de te hogyan kerültél ehhez a stúdióhoz?


Eleinte csak iskolai darabokban játszottam, aztán egy iskolák közötti versenyen különdíjat nyertem és egy társulat megkeresett. Nagyon szerettem a színházat és maradtam volna annál, ha nem kóstolok bele a filmek világába. Egy előadás után bejött hozzám az öltözőbe egy rendező és felajánlott egy filmszerepet. Kíváncsi voltam, hogy milyen lehet egy filmben szerepelni, ezért rögtön belementem. A film premierje után soha többet nem játszottam színházi darabban. Egy darabig kis stúdiók filmjeiben játszottam, de egy nap jött egy hívás a Disney-től. Valaki beajánlott engem egy szerepre. Máig nem tudom, hogy ki volt az, de nagyon hálás vagyok neki. Elmentem a castingra, ahol rengeteg neves színész ellen versenyeztem a szerepért. Tudtam, hogy olyat kell mutatnom, amitől leesik az álluk. El kellett játszanom egy jelenetet amit megfűszereztem pár tornász mozdulattal, amin mindenki meglepődött. Ha nincs ez a múltam, akkor most nem játszhatnám a világ egyik legkedveltebb szuperhősét. Azóta más szerepeket is kaptam, de máig ezzel a szerepemmel azonosítanak, amit nem bánok, viszont idővel szeretnék más nyomot hagyni az emberekben.


Minek köszönhető az, hogy ilyen rövid időn belül ekkora népszerűségre tettél szert?


Az szerepem biztosan közre játszik, hiszen egy nagyon szerethető karktert alakítok és szerintem a valóságban sem áll tőlem messze. Szerintem az is sokat számít, hogy aktív vagyok a közösségi médiában. Igyekszem tartani a kapcsolatot a követőimmel és folyamatosan életjelet adok magamról. Szeretik követni az emberek az életem.  


Biztosan sok női rajongód van. Kiadó még a szíved vagy mi a helyzet a szerelmi életeddel?


Rátapintottál az egyik legérzékenyebb pontra. Valahogy eddig teljesen elkerült a szerelem. Nagyon nehezen ismerkedem ilyen téren. Nincsen szerencsém a lányokkal. Rengeteget utazok a forgatások miatt és túl sok időt töltök a követőimmel való kapcsolattartásra, így nincs időm szorosabb kapcsolatot kialakítani valakivel.


Érdekes... Pár napja jelentek meg képek, amin állítólag te szerepelsz egy ismert énekesnővel, eléggé félreérthető helyzetben.


Én nem tudok ezekről képekről, de ha lesz egy komoly kapcsolatom, akkor mindenképpen szólok neked.




livin' in new york

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Right Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marco Right Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Marco Right 5uCk
TémanyitásRe: Marco Right
Marco Right EmptyKedd Jan. 31 2023, 20:16
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Marco!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon tetszett az előtörténeted ötletessége. A jellemzésben egy színes abroszhoz hasonlítani magad az valami zseniális ötlet. Engem teljesen levettél a lábamról ezzel a jellemzéssel. Very Happy
Az interjú, mint az előtörténet lényegi része nagyon ötletes és igazán jól meg lehet ismerni általa ezt a színészcsemetét. Nem könnyű a színművészet sem színpadon sem pedig a filmvásznon, nem csak móka és kacagás illetve csillogás kíséri végig a színészek útját. Azt hiszem, hogy ahhoz, hogy ebben a szakmában igazán sikeres legyen bárki, szükség van kellő kitartásra és szerénységre, ami benned megvan. Nagyon ritka, hogy a hirtelen jött hírnévvel és sikerrel megmaradni ennyire őszintének, kedvesnek és emberinek. Kívánom, hogy a siker mellett a várva várt szerelem is megtaláljon. Marco Right 4146035580
Nem is szaporítom tovább a szót, foglalózz és vesd bele magad a játékba.
Színt és rangot admintól kapsz majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Right 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Marco Right 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Marco Right 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Marco Right 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Marco Right
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I need you right now - Marco & Dawn
» here for you - Dawn & Marco
» it's always been you - Fiabola & Marco
» Marco Piromalli
» Marco Furey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: