New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marco Piromalli
TémanyitásMarco Piromalli
Marco Piromalli EmptyCsüt. Feb. 18 2021, 12:57
Marco Piromalli

Marco Piromalli Z5jen7u7e6tse2qy5wio
Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Marco Antonio Piromalli
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
New York, 1993.11.20
Kor:
27
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University, International Business Economics /már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Strip Club vezető (illetve ’Ndrangheta tag)
Ha dolgozik//Munkahely:
Stiletto Club
Hobbi:
Szórakozás, csajozás, különböző sportok űzése hobbi szinten
Play by:
Christopher Mason

Jellem
Az a tipusu srac, akire a baratai barmikor szamithatnak. Mondhatni ket arca van: ott van a kedves, rendes srac, ugyanakkor ott az agreszivabb, erzeketlenebb, a csalad altal elvart "szerep" is, ami idovel a reszeve valt. Neha elvezi a neki jutott sorsot, neha legszivesebben megszabadulna tole.
Szereti a nyuzsgest, ugyanakkor a maganyos perceket is tudja elvezni. Gyakran csajoznak, pialnak es neha elszivnak egy-egy spanglit a barataival, de a fuvezest nem viszi tulzasba. Eddig foleg alkalmi kapcsolatokban volt resze, nem ment bele komolyabb dologba, meg akkor sem, ha a szive azt sugta, fejest kene ugrania. Hogy miert? Valoszinuleg a no erdekeben.
Ha elege van a varosi nyuzsgesbol, szivesen tolti az idejet a termeszetben, tavol a varos zajatol. Nagy allatbarat, biztos benne, hogy egyszer majd beszerez egy ebet, de ezzel meg varnia kell.
Eleg maximalista, foleg ha munkarol van szo, bar ez nem is az a hely, ahol az ember megengedheti maganak azt a luxust, hogy hibazzon.

***

Egy kis plusz:

-Holgyem, jol van?
-I-igen, csak megbotlottam es most minden iratom szanaszet hever a foldon.
-Hadd segitsek.
-Erre igazan semmi szukseg, nem szeretnem, ha miattam faradna.
-Ugyan, ez szamomra nem faradtsag.
-Ez esetben nagyon koszonom, halas vagyok.
-O de illetlen vagyok. A nagy sietsegben el is felejtettem bemutatkozni. A nevem Jessica Parker.
-Marco... Engem hivjon csak Marconak.

***

-Holnap elmehetnenk moziba megnezni azt az uj Scorsese filmet. Tudom, hogy szereted.
-Inkabb menjunk at hozzad. Azt mondtad anyadek elutaztak.
-Igen, de neha programokat is szervezhetnenk.
-Ugy tunik elfelejtetted mit mondtam a kapcsolatunk elejen. Ez csak szex, edesem.
-De en azt hittem..
-Ne is folytasd, mert nem erdekel, mit hittel.

***

-He, faszkalap! Igaz, hogy apad valami maffia tag?
-Hogy tessek?
-Azt kerdeztem, i..
-Mar tudod a valaszt, "faszkalap".
-Az a szerencsed, hogy a feher ingem nem lett veres.

***

-Sose feledd, hogy ezt a szart csak aruljuk.
-Annyi van belole, mint a szemet. Miert nem eltel vele soha?
-Mert ez azoknak a hulyeknek valo, akikbol mi meggazdagszunk.
-Vesd az eszedbe: csak aruljuk, de nem fogyasztunk a minosegi anyagbol.

***

-Ez a tied, fiam.
-Mi szuksegem ra?
-Jo, ha van az embernel egy fegyver.
-Holnap elmegyunk a loterre, ugy intezd a programjaidat.

***

-Sziaa Marco.
-Hello Tiff.
-Par ora mulva kiviszem a rosszcsontot egy setara es mivel tudom mennyire oda-vissza vagytok egymasert, gondoltam megkerdezem, nem e csatlakoznal.
-Dehogynem, nagyon szivesen. Orulok, hogy felhivtal.

***

-Haver, nem viszed mostanaban tulzasba az edzest? Gaz van otthon?
-Tudod, hogy ezekrol nem beszelhetek.
-Lattalak tegnap este az egyik fickoval.
-Na es akkor?
-Csuromver volt a felsod.
-Igen.. Balhe volt az egyik barban, ahova leneztunk.
-Persze, en pedig elhiszem.

***

-Ocsem, miert nem jottel ossze azzal a csajjal? Hogy is hivjak?
-Audrey.
-Ja igen igen, o. Szoval?
-Nem is tudom, talan tul jo es artatlan egy magamfajtahoz.
-Eskuszom nem vagy normalis, ha kihagyod.

Múlt
Megboldogult nagyapam volt az, aki Calabriabol New Yorkba koltozott csaladjaval. Mar o is a ’Ndrangheta megbecsult tagja volt. Hogy miert dontott a koltozes mellett? Nos mivel ez nem az a csalad, ahol kerdesekkel bombazhatjuk egymast, igy a valaszt a sirba vitte (bar azert nem olyan nehez kitalalni). Ket dolog biztos: hogy mindez elore meg volt szervezve, es hogy nem menekult. Ha az utobbirol lett volna szo, biztosan megtalaljak, en pedig nem szulethettem volna meg. Szoktak mondani, hogy a hozzank hasonlo alakok nem surun elik meg a boldog oregkort. Ezzel mind tisztaban vagyunk. Igy volt ezzel Giuseppe is, igy apam eleg koran elvesztette a csalad fejet, es neki kellett atvenni a helyet. Egy percig sem banta - na nem azt a reszet, hogy apja tavozott az elok sorabol -, hanem hogy vegre igazan ervenyesulhet. Anyjat ha jol tudom ot evvel kesobb vesztette el.
Gyerekkent azt hittem, hogy egy atlagos csalad vagyunk, majd tizenevesen dobbentem ra, hogy ez nagyon nincs igy. Az iskolaban aki csak meghallotta a csaladnevemet, kerulni kezdett. Kiveve persze azokat, akik hozzam hasonloak voltak. Veluk jokat bandaztam. Na meg ott vannak a rossz fiukat kedvelo lanyok, akikkel szinten szivesen toltottem el a draga idom egy reszet.
Anyam tipikus maffia feleseg. Tisztaban van a szervezet szabalyaival, ahogyan en is. Tudja mikor kell hallgatni, elvonulni es szot fogadni. Mivel o is ebben nott fel, igy szamara ez mar-mar normalisnak mondhato. Mas, atlagos nok minden bizonnyal nem igy gondolnak, de ez minket egyaltalan nem erdekel.
Tudtam, hogy idovel majd nekem is ki kell vennem a reszem a munkabol, igaz, en nem csinalom olyan szivesen, mint az apam, de nincs valasztasom. Vagy ez, vagy a halal.
Miutan sikeresen lediplomaztam a Columbian, en vezethettem a Stilettot, ami egesz jol megy. Ezekben az idokben kezdtem jobban atlatni a rendszert. Peldaul, hogy miert van szuksegunk egy klubra, es igy tovabb.
Azota csak meg tobbet tanultam a ’Ndrangheta-rol, rengeteg eddig csak latasbol ismert, csaladi baratoknak hitt emberekkel ismerkedtem meg.
Arrol is tudomast szereztem, hogy apamnak nem egy ember vere tapad a kezehez, ahogy a minket korulvevo alakoknak sem. Hogy milyen tudni ezekrol a nem eppen hetkoznapi dolgokrol? Eloszor talan ijeszto, de idovel vegul megbekelsz vele. Legalabbis jobb, ha ezt teszed.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco Piromalli
Marco Piromalli EmptyPént. Feb. 19 2021, 23:03
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Marco!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem egy nyugalmas körülményekkel megáldott életbe születtél bele, hanem olyanba inkább, ami már a születésed után meghatározta az előre megírt sorsodat. Esélyed sem volt sose arra, hogy más lehetőségek után kutass vagy olyan életet élj, amit talán elképzelhettél, de valóra váltani már nem volt esélyed. Ez a világ nemcsak egy alapot adott neked milyenek kell mutatnod magad mások előtt, hanem az emberi kapcsolataidat is hasonlóképpen megsínylette.
Nehéz lehet úgy élni, hogy szinte alig van döntésed a saját életed felett, de az ember legtöbb esetben igyekszik ahhoz alkalmazkodni, amit kapott és te is idővel magadénak tudhattad a szerepedet. Mégis létezik benned valami kettősség, ami azt mutatja, hogy egy részed még mindig vágyik a normális élet felé, a másik azonban húzza le magával a még megmaradt reményeidet. Jó tulajdonság azonban, hogy próbálod nem hagyni azt, hogy teljesen elnyomják a körülmények azt, aki szeretnél lenni és talán ez az ami leginkább emberivé tesz a megélt nehézségek mellett. Kérdés, hogy vajon meddig is tartható fent számodra ez az állapot, amivel minden nap kimondatlanul is küzdesz. Érdekes események várhatnak még majd rád, ezért nem tartanálak fel ennél is tovább.Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Piromalli A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Marco Piromalli D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Marco Piromalli 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Marco Piromalli
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marco Right
» Marco Järvelä
» Marco&Rosemarie
» I need you right now - Marco & Dawn
» here for you - Dawn & Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: