New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Marco Furey
TémanyitásMarco Furey
Marco Furey EmptyVas. Jún. 11 2017, 13:28

Marco Furey

A történelem egy csokor hazugság,
amiben többen megegyeztek.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Marco Norbert Furey
Becenevek: Marc, Furry
Születési hely, idő: Huntington, New York, Egyesült Államok, 1980. május 8.
Kor: 37
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: elvált
Csoport: bűnüldözés
Munkabeosztás: dandártábornok
Munkahely: Amerikai Egyesült Államok Légiereje
Hobbi: triatlon
„Okos, tisztelettudó fiú, akinek nem a vagyon az elsődleges célja, hanem hogy boldog lehessen. Nem halmozza az élvezeteket, de szereti kényeztetni magát. Ez nem hinném, hogy baj. Megérdemli a jutalmat. Keményen dolgozik, és szívét-lelkét érezni a kezei közül kikerülő munkákból. Büszke vagyok, hogy ő lehet a fiam.”
Marco Furey Sr.

„Fogalmam sincs milyen. Általában merev volt, és nem igazán láttam, hogy ki is ő valójában. Ami azt illeti, nekem teljesen mindegy volt, hogy egy perverz állat, vagy egy szende fiúcska. Az ágyban jó volt, és csak ez érdekelt. Azok az izmok, a feneke és a… Na, ezt inkább nem folytatom. Tökéletes a teste, legyen elég ennyi!”
Amanda Banks

„Huszonkét éve ismerem a tökfejt. Minden szeretetemmel azt kell mondjam, hogy hülye. Vagy hát.. Az is tud lenni. Egyébként mindig féltett, óvott a tavaszi szellőtől is. Ez egy idő után elég idegesítő tud lenni, de ha azt nézzük, vele mindent meg tudok beszélni, még úgy is, hogy a bátyám. Afféle legjobb barátnő szerepet tölt be az életemben, és emiatt igazán hálás vagyok. (Plusz elviseli a romantikus szarságaimat…)”
Dorcas Furey


A fenségestől a nevetségesig csak egy lépés van.

- Itt írják alá. - a válóügyvéd feleségem elé tolja a lapot, aki kezébe vesz egy tollat, és remegő kézzel közelít a kijelölt rész felé. Szemeiben apró könnycseppek jelennek meg, mert még mindig szeret. Tudom, hogy szeret, én mégsem bírom tovább mellette. Számtalanszor megbeszéltük már a dolgot, és megegyeztünk abban, hogy nem szakítunk meg minden kapcsolatot. Egyikünknek sem tenne jót egy éles váltás. Ez a válás is elég nehéz folyamat volt.
Bátorítóan rámosolygok az egykoron még szeretett nőre, ő pedig aláírja a lapot, amit tovább is tol nekem könnyeivel küszködve. Szintén aláírom, ahol kell, és az ügyvédnek nyújtom a dokumentumot. Ezennel hivatalos, hogy elváltunk...
- Örömmel tudatom önökkel, hogy mától nem élnek házastársi kapcsolatban. Viszontlátásra! - azzal már tessékel is ki minket az irodából. látszik, hogy semmi szüksége az érzelmes elváláshoz, valamint biztosan olyan soook dolga van, hogy ránk már nincs több ideje. Persze, nyilván...
Nem bírom kiverni a fejemből azt az éjszakát. Igaz, hogy kellőképpen részeg voltam, mégis azokat az arcvonásokat, a puha bőrt és illatos hajzuhatagot képtelen vagyok kiverni a fejemből. Semmit sem tudok a nőről, mégis, mintha a sors akarta volna a találkozást, és követelné a folytatást. De nem tudom hol lakik, mi a foglalkozása. Semmit! Hogy fogom így megtalálni?
Észre sem veszem, hogy Sharon hozzám beszél, csak akkor, mikor hozzáér a karomhoz. - Jól vagy? - összerezzenek. Tudom, hogy álmodozás közben idióta fejeket tudok vágni, ezért általában erre figyelek, most mégis elragadtak az emlékképek.
- Persze. - bólintok, és könnyes arcát látva megölelem. - Minden rendben lesz. Így volt a legjobb. - érzem, hogy körém fonja karjait. Nem haragszok emiatt. Neki sokkal nehezebb, mint nekem.
- Nehéz elhinni - igen, ezzel én is tisztában vagyok, de biztos talál majd valakit, aki megérdemli, hogy hozzámenjen feleségül. Én nem érdemlem meg. Nekünk nincs közös jövőnk együtt, hisz csak az érzelmeivel játszottam, még ha nem is szándékosan tettem ezt.
- Mennem kell. - szemébe nézek, és megvárom, míg bólint, és elenged. Muszáj visszamennem dolgozni. Ezt a kis időt is nehéz volt kiharcolni. Azzal már ott sem vagyok.
Az épület előtt egy éjfekete autó parkol, benne egy sofőr ül, és békésen olvassa az újságot. Végül is, ráért.. Eddig, most azonban minél hamarabb el kell vinnie a munkába. Egy percig sem késlekedhetek.
- A támaszpontra, sürgősen! - adom ki a parancsot, és a sofőr egyből lecsapja az újságot az anyósülésre. Tudja, hogy nem jó dolog felidegesítenie. Régóta ismer, és igazából jóban is vagyunk, de nem szokta megkockáztatni, hogy kihúzza a gyufát.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco Furey
Marco Furey EmptyHétf. Jún. 26 2017, 14:20

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Marco Smile
Tudom, hogy a keresetted nagyon várt már téged, hisz rágta a fülemet, hogy fogadjalak el már végre, hát itt is vagyok. Marco Furey 4146035580 Tetszett a jellemed leírása, hogy mások által mutatta be nekünk. Sokan használják ezt a módszert és szerintem ez az egyik legjobban alkalmazható, hisz mindenki másmilyennek lát minket, senki sem csak fekete vagy fehér. Elég rendes és kedves alaknak látszol, meg hát nem utolsó sorban jóképű is vagy, nem mondanám, hogy a legjobb pasi, de elég jó. Wink
Egy válás sosem könnyű, életünk egyik nagy fejezetének a lezárása, egy mérföldkő. Örülök, hogy ti ilyen békésen tudtatok elválni, mert lássuk be a válások nagy része ordibálással, fenyegetőzésekkel és minden ilyen teli. De te szerencsés vagy. Azonban ott van az a lány, gondolom köze lehet a váláshoz, de ez már nem az én dolgom, meg hát ítélkezni sem szabad mások felett. Rolling Eyes
Na de nem is tartalak fel tovább, menj csak foglalózni és játszani, valaki már nagyon vár téged! Wink Üdv köztünk. Marco Furey 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Furey 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Marco Furey Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Marco Furey Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Marco Furey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marco Furey
» Marco Right
» Marco Järvelä
» Marco&Rosemarie
» I need you right now - Marco & Dawn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: