New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Caesar Harlow
TémanyitásCaesar Harlow
Caesar Harlow EmptyHétf. Jan. 23 2023, 09:20
Caesar Harlow
I will be unhappy if I know I have not accomplished something I should have done that was possible.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Caesar Harlow
Becenév
Caesar
Születési hely
Los Angeles.
Születési idõ
1999.03.22.
Kor
23
Lakhely
Manhattan.
Szexuális beállítottság
Hetero.
Családi állapot
Szingli.
Tanulmányok
Manhattan Institute of Management
Foglalkozás
Cégvezető, csapos, dj.. mikor épp mire van szükség.
Munkahely
The Emperor
Hobbi
Sportautók és világjárás.

Csoportom:
Üzlet.

Jellem

Amit a külvilágnak mutatok.
"Az a gazdag kis köcsög aranykanállal a seggében született."
Tehetek én róla, hogy milyen anyagi háttérrel rendelkezem a szüleimnek köszönhetően?
"Soha semmiért nem kellett megküzdenie."
Ezek szerint úgy tűnik, hogy még csak meg sem kell erőltetnem magamat, hogy sikeresen vezessem a klubbot, remekeljek az iskolában, sportoljak és megőrizzem az ép elmémet. Köszönöm. Ez igazából egy dícséret.
"21. szülinapjára egy rohadt szórakozóhelyet kapott az apjától.. elhiszitek ezt?"
Igen, hogy gyakoroljam az üzletvezetést, felelősséget tanuljak és megkeressem azt a pénzt, amit utána el is költök.
"Mindig az instán villog, hogy milyen luxus helyeken nyaral... vagy telel... "
Igazából.. nem muszáj követned.. se megnézned... se kedvelned..
"Mindenki véleményét leszarja."
Persze, hiszen annak ellenére, hogy én mindenkit egyformán kezelek a környezetemben mások szeretnek előítéletesek lenni velem szemben. Úgyhogy már egy jó ideje.. egyszerűen nem érdekel.

Amilyennek a barátaim látnak.
"Mindig ingyen iszunk az Emperorban."
Persze. A barátaimnak bármit.
"A szülinapomra elvitt Rómába, mert tudta, hogy az álmaim utazási célja."
Neked fontos volt.. én megtehettem. Így megtettük. A pizza rohadt jó volt.
"Igazi party állat."
Alkonyattól pirkadatig. Bármelyik nap. De nem iszok. Soha nem iszok.
"Úgy vezet, mintha legalább 9 élete lenne."
Lehet, hogy van is? Sose tudjuk meg, ha nem próbáljuk ki.. egyébként meg minek van gázpedál és lóerő egy autóban, ha nem használjuk?

Amilyennek magamat látom.
Sosem láttam magam kiemelkedőnek. Csak szeretném boldognak látni a hozzám közel állókat, mert engem ez tesz boldoggá. Én egy olyan életet próbálok kiépíteni magamnak, aminek a végén nem kell megbánnom semmit. Így minden lehetőséggel élek és mindenben a maximumra törekszem, még akkor is, ha ez sokszor ellenszenvet vált ki az emberekből. Egyetlen emberrel kell majd megbékélnem az élet végén... és az én magam vagyok.


Avataron:
Lando Norris.

Múlt
1999 márciusának 17. napján születtem meg Alessandro Harlow és Sophia Harlow (née. Smith) első és egyetlen gyermekeként. A családi legenda úgy tartja, hogy dédapám(apám ágán) emigrált Szicíliából egy banda háború után, amiből az ő apja vesztesen jött ki, de igen jelentős mennyiségű pénzzel érkezett a bőröndjében, amivel új életet tudott kezdeni az államokban. Los Angelesben telepedett le és egy amerikai nőt vett feleségül. Ők indították el a vállalkozást, ami azóta is öröklődik a családban. Egyetlen autószervízként indult a A Valentina's Garage, ami az ükanyám keresztnevét viselte.
Mire az édesapám megörökölte a céget már minden államban volt legalább 10 szervízünk, amiből a jövedelem egy részét édesapám egy gyárra fordította, ahol már alkatrész gyártással is elkezdtünk foglalkozni. New Yorkba költöztek, mert a környező államokban volt a legtöbb telephely, illetve a gyár New Jersey-ben épült meg.
A szüleim nem akartak nagy családot. Egyetlen örököst akartak, amibe az is nagy szerepet játszott, hogy édesanyám veszélyeztetett terhes volt. 2 vetélés után érkeztem meg én 9 hónapnyi imádkozás után teljesen egészségesen. Az első egy évben még a rokonok sem látogathattak meg minket. Édesanyám egyszerűen rettegett, hogy bármi bajom lesz, így a legtöbbször még ő sem volt hajlandó elhagyni a házat, mert félt, hogy valamilyen fertőzést hozhat haza és senki másra sem akarta rábízni a gyermekfelügyeletet. Végül terepiéra volt szüksége. Mire 2 éves lettem már a rokonok látogathattak. Mire 3 lettem már elkezdtünk kirándulni. 5 évesen már nem kapott szívrohamot, amikor a játszótéren megettem egy marék homokot.
Általános iskolába nem jártam. A magán taníttatás édesapám ötlete volt, mert nem bízott a rendszerben és a lehető legjobb alapokat akarta biztosítani a számomra. Nagy figyelmet fordítottak a nyelvtanulásra (németből alapfokú nyelvvizsgát tettem 10 évesen, 16 évesen megszereztem a középfokot is), fizikai ismeretekre és matematikára.
A középiskolához már én ragaszkodtam. Elit, külön iskolába akartak járatni, de hát megmondom őszintén már nem is emlékszem mivel sikerült meggyőznöm őket, hogy egy normál iskola is tökéletes. Talán azért, mert Manhattanban éltünk és ott igen nehéz lett volna panaszkodni az iskolák színvonalára.
A középiskolába végre kinyílt előttem a világ. Bekerültem a foci csapatba, atlétikai versenyekre jártam, anyám hallani se akart róla, de apámmal titokban cross motorozni is jártam, amit persze az első bordatörésig csinálhattam... azzal persze látványosan lebuktunk és mivel én kötésekkel feküdtem, így apám kapta meg a Sophia haraghurrikánt. Ezek után persze esélyem sem volt, hogy az autosport persze már szóba sem kerülhetett. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy másik életben remek autóversenyző lett volna belőlem.
A középiskolába egyszerre volt könnyű és nehéz a beilleszkedés. Az emberek kedveltek, de nehéz volt eldönteni, hogy ki az, aki érdekből van mellettem és ki az, akit valójában érdekel, hogy ki is vagyok valójában. A legtöbben megpróbáltak kihasználni, de egy idő után úgy döntöttem, hogy kár ezzel foglalkoznom. Idővel az ilyen emberek úgyis lekopnak. Kialakult azonban egy szűk kör, akikért hajlandó lettem volna tűzbe menni és ők is fedezték a hírnevemet, amikor valaki a hátam mögött akart rólam pofázni. Ők talán ezt jobban a szívükre vették, mint én.
Minden iskolai szünetben kiválaszthattam egy utazási célt, ahova elmehettem, hogy világot láthassak. 16 éves koromtól édesapám ragaszkodott hozzá, hogy ezekre a túrákra nélkülük menjek, hogy megtanuljak egyedül boldogulni olyan helyeken is, ahol az is benne volt  a pakliban, hogy még angolul sem beszéltek. Persze ezek mind szervezett utak voltak, szóval ne egy barangoló elveszett tinit képzeljetek el.
A középiskolát színjeles tanulóként végeztem és management irányba tovább tanultam, de kizárólag online formában. A szüleim ehhez nem is feltétlen ragaszkodtak volna, hiszen úgy voltak vele, hogy majd tőlük mindent meg fogok tanulni. Nem egyetemre mentem, hanem egy üzleti suli programjait jártam végig. Ebben volt egy 9 hónapos nemzetközi kereskedelmi képzés és egy 12 hónapos üzleti képzés. Eközben elvégeztem egy 12 hónapos autószerelő képzést is. Szeretném majd érteni is, hogy mi történik a Valentina's Garage-ban ha rám kerül a sor.
Amikor betöltöttem a 21-et a szüleimtől kaptam egy klubbot, amit teljesen magamra szabhattam. A The Emperor júniusi kezdéssel meg is nyitotta a kapuit és ugyan az első hónapban örültem, hogy nem voltunk veszteségesek azóta eléggé kinőtte magát. Jelenleg 3 külön tánctérrel üzemel, 5 leszerződtetett DJ-vel és 6 pultossal. A hétvégim nagyját szinte teljesen ott élem. Rengeteget utazok a családom magángépével. Minden évben elkísérem anyámat a párizsi divathétre. Egyszerűen a megszállotja és mivel apám nem ér rá ilyesmire, illetve hölgy nem utazhat egyedül, így én vagyok a rendszeres +1 fője.
Jó néhányszor meg is kaptam már, hogy ha lenne barátnőm, akkor őt sokkal szívesebben vinné magával amolyan 'csajos program' néven. Szóval hölgyek... a pozíció nyitott.

livin' in new york

Diane N. Miles and Luana Machado imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Caesar Harlow 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Caesar Harlow Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Caesar Harlow Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Caesar Harlow 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Caesar Harlow 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
413
★ :
Caesar Harlow B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Caesar Harlow
Caesar Harlow EmptyHétf. Jan. 23 2023, 19:39
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Caesar!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az emberek nagyon is hajlamosak arra, hogy a látszat alapján ítéljenek meg, és ez sokszorosan igaz akkor, ha van mit a tejbe aprítanod. Ez legtöbbször csak pusztán irigység semmi más. A családodat nem te választod meg, de ha élsz az általuk nyújtott lehetőségekkel még nem vagy elkényeztetett kölyök.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te a szüleid által nyújtott lehetőségeket tökéletesen kiakanázod, kihasználod a hátteret amit nyújtani tudnak. Keményen dolgozol azért, hogy megálld a helyed az üzlet világában. Fiatal korod ellenére is úgy állsz a munka mellé ahogyan azt kell, és ez mindenképp becsülendő.
Azt soha ne feledd, hogy amíg vannak irigyeid valamit nagyon jól csinálsz.  Caesar Harlow 4146035580
Színt és rangod admintól fogsz kapni, vesd bele magad a játékba.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Caesar Harlow 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Caesar Harlow 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Caesar Harlow 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Caesar Harlow 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Caesar Harlow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alyson Harlow
» Avery Harlow
» barnett; harlow
» youth is wasted on the young | | harlow x sage
» Caesar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: