New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 122 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Alyson Harlow
TémanyitásAlyson Harlow
Alyson Harlow EmptyPént. Ápr. 17 2020, 22:48
Alyson Harlow

Karakter típusa:
saját (egy kis plusszal)
Teljes név:
Alyson Eva Harlow
Becenevek:
Aly
Születési hely, idő:
Washington D.C., 1985. november 14.
Kor:
34
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
George Washington University School of Media and Public Affairs - újságírás és kommunikáció (végzett: 2008)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
rádiós műsorvezető, társ-producer
Ha dolgozik//Munkahely:
WNYC
Hobbi:
edzés (önvédelmi és hajnali futás), krimi és thriller könyvek olvasása, bringázás
Play by:
Rachael Taylor

Jellem

Mit kell tudni róla?

- újságírást és kommunikációtudományt tanult, viszont a rádiózás érdekelte jobban
- az egyetemen a negyedik legjobb volt, de sosem érzett kényszert arra, hogy első legyen (anélkül is elérhet bárki bármit)
- egy beszélgetős, zenével tarkított esti műsort vezet, valamint producerként is részt vesz a rádióállomás mindennapjaiban
- szeret mindennek utánajárni, így az adás adott témáiból igyekszik minél többet megtudni, illetve a meghívott vendégek felé jól irányzott kérdésekkel felkészülni
- szereti a kényes témákat, valahogy nem fél kimondani azt, ami belül marja őt (pl. bűntényekről beszélni, mi az igazság, miért az áldozatot csesztetik a rendőrök)
- nagy rajongója a skandináv krimiknek, Jo Nesbø az egyik kedvenc írója
- igazi virággyilkos, szobanövényeket neki sose vegyél, még olyat sem, amit nem kell sokat locsolni


Milyen ő?

- önfejű; nehéz megállítani, ha eltervez valamit
- kedves, jólelkű, precíz - néha már nagyon is
- mindenről szívesen cseveg, érdeklődő és kíváncsi típus
- jó hallgatóság annak ellenére, hogy általában ő az, aki kérdez és beszél
- sokszor pimasz, huncut
- kiáll másokért, ha megérdemlik
- kissé temperamentumos, az agresszivitást és stresszt az önvédelmi órákon adja ki magából

Múlt

Hét éve annak, hogy a Nagy Almába költöztem, abban az időben anyám már hozzáment ahhoz a sznob üzletemberhez, akit felpofoztam volna rengetegszer. Nem vagyok ősrégi New York-i lakos, de az első naptól fogva imádom. Egy remek állást kaptam, mint rádiós műsorvezető, valamint az esti műsorsáv egyik producere is vagyok. Heti négy alkalommal. Többnyire délutántól dolgozom késő estig, néha hajnalig. Nem vagyok túlzottan karrierista, mert már egyre jobban szeretnék családot. Eddig sosem sikerült semmi jól, mindig volt valami hátulütője. Volt, hogy egy férfi, akivel hónapokig jártam, miközben felesége meg gyermeke volt valahol Kaliforniában, ő pedig munka miatt járt ide. Épp olyan volt, mint apám.
- Üzeneted érkezett, Aly. Biztosan az a jóképű macsó az, akivel legutóbb randiztál - bazsalyogva beszélt hozzám az egyik legjobb kollégám, akivel az első napomtól fogva együtt dolgozom. - Tényleg, mi nem tetszett benne? Vagy mi a kifogásod, miért nem randizol vele újra? - ült le az asztalra, miközben elém rakott valami újságot, hogy olvassak el benne valamit.
- Á, Mike, kezdem azt hinni, hogy valami párkapcsolati tanácsadó-coach vagy, vagy sikerült a tudtom nélkül elvégezned a pszichológia szakot? - nevettem fel, tereltem magamról és arról a férfiről a szót, akivel több alkalommal is találkoztam, de nem akartam elárulni. Ő sem ér rá csak úgy, bárhol-bármikor találkozni, sokat dolgozik, mert a rendőrségen dolgozik. - Hé, Mike, most kiugrom valami kaját venni. Kérsz valamit vagy... a feleséged megint teli töltött pár műanyag dobozt finomságokkal? - mosolyogva kérdeztem meg a kollégám, akit diétára ítélt az orvosa, a felesége meg őrülten nagy boldogsággal adagolja neki a salátákat meg ilyesmiket.
- Egy hamburgert megennék, jó csípőset. Hasábburgonyával. Vagy pizzát - nézett rám szomorúan, nagyon gyűlöli a diétát. - Ne vigyorogj már ilyen... boszorkányosan! - néha csempészek be neki is valamit, itt nincs senki, aki beárulhatná Renée-nek, aki olykor-olykor nagyon házsártos.
Tudom, hogy egy családban sokféle személyiség van. Nálunk sem volt könnyű a helyzet. Már jó ideje tudom, hogy van testvérem. Féltestvér, hiszen csak az édesapánk a közös. Nem tudom, mennyire lepett meg az, hogy apámnak volt szeretője anyám mellett. Vagy ez már akkor történt, mikor már szétköltöztek, valójában azelőtt sem volt sok köze hozzám annak az apának nevezett embernek. Néha egy-egy karácsonyt meg év egy részét velünk töltötte, munkájára hivatkozott mindig, ha nem volt velünk. Apa elárulta a nevét, de van egy ismerősöm, aki könnyen kiderít nekem bármit, bár nem szeretem sokszor kihasználni őt. Emmett Shawn McCoy. Itt él New Yorkban. Eddig egyáltalán nem érdekelt, nem akartam megismerni, nem tudnék a szemébe nézni könnyen. Többször is fel akartam hívni, nem tudtam rávenni magam.
- Az adásig bőven visszaérek, addig tartsd a frontot - szedtem össze magam, majd kiviharoztam.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alyson Harlow
Alyson Harlow EmptyVas. Ápr. 19 2020, 10:48
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Alyson!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Be kell valljam, én mindig kicsit érdekes foglalkozásnak tartottam a rádiós műsorvezetők munkáját. Na nem azért, mert valami baj lenne vele, pusztán csak mert szeretek emberekkel találkozni és szemtől szemben lenni másokkal. Egy mikrofonhoz beszélni az adás alatt és nem látni a közönséget a "másik végen" pedig kicsit talán ijesztő lenne számomra. Alyson Harlow 2624752903 Neked és a rádiós szakmában dolgozóknak azonban meg kell küzdenie azzal, hogy ha épp olyan műsor vezetése jut rájuk, szimplán csak telefonon kommunikáljanak az emberekkel, vagy adott esetben a műsorvezető társ legyen az egyetlen beszélgetőpartner. Azt hiszem ahhoz külön tehetség kell, hogy valaki így is tudja élvezni a munkáját. A történetedből pedig kiderült, hogy benned megvan a motiváció arra, hogy élvezetessé tedd. Sőt, a kellő elhivatottság még azelőtt megvolt benned, hogy New Yorkba kerültél volna. Alyson Harlow 3874598021
Teljesen igazat tudok adni azt illetően, hogy egy családban néha sokkal nagyon káosz uralkodik, mint azt első pillantásra meg lehetne állapítani. Lehet, hogy a kezdeti sokk miatt úgy érzed, hogy nem akarsz tudomást venni arról a bizonyos féltestvérről, de mintha ott motoszkálna benned az a bizonyos kisördög azt illetően, hogy ha már egy városban vagytok, talán fel kellene göngyölítened az ügyet és megismerni a részleteket. Alyson Harlow 2122324058 Hiszen a műsorod vendégeit és az egyéb ott tárgyalt témákat is gondos utánajárással kezeled, bele tudnál nyugodni, hogy épp a Te életedben maradnak elvarratlan szálak? Remélem a játéktéren minderre fény derül! Alyson Harlow 3719483937
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Alyson Harlow Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Alyson Harlow Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Alyson Harlow 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Alyson Harlow 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Alyson Harlow 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Alyson Harlow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avery Harlow
» barnett; harlow
» Caesar Harlow
» Alyson ______
» Alyson Davis-Ramirez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: