New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

barnett; harlow
Témanyitásbarnett; harlow
barnett; harlow EmptyVas. Május 31 2020, 18:18
Harlow Barnett

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Harlow Vincent Barnett
Becenevek:
simán Harlow (Harli, Low)
Születési hely, idő:
2000.05.27. - NY
Kor:
20
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
pánszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
munkások
Egyetem:
élet-iskolája
Munkabeosztás:
eladó, raktáros, polcfeltöltő
Munkahely:
Target
Hobbi:
minden, amit legális körülmények között az ember nem szerezhet be
Play by:
Dominic Harrison

Jellem
Sosem voltam jó abban, hogy a kötelezően elvárt dolgokat megfelelően teljesítsem, mert valahogy belső kényszert éreztem a tiltakozásra. Ezért is esik olyan nagyon nehezemre megírni a jellememet és halogattam az utolsó utáni percig, viszont szeretnék most már színezett egyedként fellépni az oldalra így túl kell esnem rajta.
Mint amikor az ember sokáig fájlalja a fogát és megvárja azt a percet mikor már nem tud létezni, mikor már mindene fáj és a feje kétszeresére dagadt, hogy elmenjen a fogorvoshoz. Én tipikusan ez a személy vagyok, aki megvárja a probléma, gond kialakulását és nem hajlandó a megelőzésért tenni egy lépést sem. Sosem érdekeltek ezek a dolgok és az egyik legnagyobb hajtóerőm az, hogy ha valami egy másodpercre sem kelti fel a figyelmemet vagy az érdeklődésemet akkor nem is foglalkozok vele.
Néhányan azt mondják érdektelen vagyok, nem figyelek oda arra, hogy mi folyik a környezetemben és önző módon csak a saját világommal vagyok hajlandó foglalkozni, ami igaz is és egy másodpercre sem fogom tagadni a dolgot, de úgy érzem vagyok már akkora felnőtt, hogy eldöntsem nekem mi a jó. Szeretem magam meghozni a döntéseimet az másik kérdés, hogy a közeli barátaim véleményét állandóan kikérem és mérlegelem a helyzetet mielőtt döntenék fontos kérdésekben de ki kell emelnem azt, hogy alapjáraton nem szeretek gondolkodni.
Az a fajta srác vagyok, aki megjelenik az ilyen nagyon béna filmekben és eljátssza a nagyon laza, majd szét esek, semmi nem érdekel fiú szerepét, akinek valami tragikus drámája van a családjával és emiatt úgy érzi jogában van dühösnek lennie a világra és tenni mindenkire; én is így érzem, nem akarok semmivel sem foglalkozni, ami gondot okozhatna a bódult lelkivilágomnak. Az más kérdés, hogy néha elkalandozok és álmodozni kezdek egy jobb jövőről, de alapjáraton tökéletesen megfelel a jelenlegi életem.
Laza vagyok, vannak barátaim akikkel jól érzem magam és munkahelyem aminek segítségével tudom a káros szenvedélyeimet szponzorálni, miközben akcióban is van részem meg eladhatom, hogy mennyire meg nem értett vagyok. Emellett el kell mondanom, hogy a kedvenc színem a sárga és a rózsaszín, szeretem, ha egy lány bevállalós és egyáltalán nem hiszek a nemekre kiosztott szerepekben. Ananász a kedvenc ételem míg a go to italom az vodka bomba egyetlen olívával benne.

És, hogy stílusosan fejezzem be:

"Nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba" - mondta Hérakleitosz. Mivel a folyó összetétele egyik pillanatról a másikra változik, a folyó mindig más. A világegyetemben minden állandó mozgásban van. Minden változik, semmi sem állandó. Ha egy pillanat elmúlt, nem hozhatod vissza. Minden döntést meghoztál már, amit meghozhattál. De én szeretnék újra ugyanabba a folyóba lépni. Szeretném visszahozni az időt, visszafordítani a döntésemet, és újra megtalálni az elveszett másodperceket.



Múlt

Szülinapjaim evolúciója az évek alatt
írta: Harlow Barnett

2000
Előző évezred fogantatásúként csöppentem bele az életnek nevezett dologba, nem kértem, hogy megszülessek vagy, hogy létrehozzanak, de megtörtént és elkezdtem szebbé tenni ezt a Földnek nevezett hatalmas nyalókát.
2001
Egy éves lettem és milyen kurva jó, hogy mindkét tenyeremet belenyomhatom a csokitortámba miközben a körülöttem lévő felnőttek idiótán gügyögnek, meg képet csinálnak és valami Britney számot nyomatnak a háttérben. Én meg műsort csinálok az I’m a slave 4 u zenére, tapickolok a csokiban és még magamra is kenem, anyám meg olyan borzasztóan sír, hogy mindjárt őt is összepiszkolom.
2002
Ma már nincs akkora buli, mint egy évvel ezelőtt. Helyette van mindenféle finomság, gumicukor meg odaégetett pattogatott kukorica meg hangos veszekedés a Britney számok helyett, amit baromira élvezek. Nézhetem a tévét, amiben színes embergolyók táncolnak és van egy napocska kisbaba fejjel.
2003
A szomszéd kisfiú anyukája adott az almás pitéjéből és megengedte, hogy náluk nézzem a kedvenc műsoromat, míg anyáék egymás torkának esve zengik tele az egész házat. Nem baj, hogy nincs idén sem buli, mert nem is szeretnék, nincsenek is barátaim, akiket szívesen meghívnék, meg amúgy is. A szülinapi zsúrok annyira 90-es évek.
2004
Most sírok, mert nem hívhattam el a rózsaszín masnis lányt a születésnapi bulimra az óvodából, mert megint nem tartunk nekem születésnapot, nincs finom csokitorta meg rengeteg kisautó és szeretlek szó, ahogyan senki nem örül, ha barna kézzel érek az arcomhoz. Nem készülnek fényképek és anya sem sír a büszkeségtől, hogy mekkora vagyok. Nincs itt semmi.
2005
5 éves nagyfiú vagyok már és nekem nem kell segítség, megtudom magamnak mikrózni a lisztes tojásos pacsmagot, amit összekevertem csokitorta gyanánt. Már majdnem el is érem a tűzhely feletti mikrót, csak fel kell állnom egy székre majd át az egyik fiókra, hogy a pulton egyensúlyozva betegyem a büdös keveréket és megsüssem. Majdnem felgyújtom a konyhát, de csak mutogatnak egymásra anyámék, hogy ez a te kibaszott hibád, miért nem sütsz a gyereknek tortát?
2006
Már iskolába járok. és az iskolában az a szokás, hogy a szülinapokon bevisznek valami édességet és a többiek eléneklik a Boldog szülinapot dalt és mindenki nagyon-nagyon cukorka, én meg majd tapsikolhatok. De ma nem megyünk iskolába, ma anya a sürgősségire visz magával, mert apát összeverték és ki tudja, hogy megéli-e a következő kocsmanyitást. Nincs szülinap, nincs éneklés és csoki sincs, de találtam egy mazsolát a földön.
2007
Más is született az én szülinapomon és neki van bulija, ugráló várral meg bohóccal, akinek tetszik a szempilla spirálja, mert szép hosszú lesz tőle a pillája és kevésbé néz ki borzalmasan. Fagyi gépet is kapott meg jönnek veszélyes állatok, amiket meg lehet fogni és jé, egy IGAZI ROLLERT kapott ajándékba. De fura, hogy van ilyen.
2008
Ne merészelj elmenni Moira, nem hagyhatsz itt ezzel a bömbölő masinával! Mihez kezdjek vele? Semmire sem használható, nem tudja megcsinálni a vacsorámat és az iskolában is csak gond van vele. Akkor bazdmeg vidd el magaddal, nekem ne hagyd itt. Ugyanúgy a te kibaszott gyereked is, az isten szerelmére! Az anyja vagy, hallod? Kitoltad a méhedből…
2009
Megint mindenki itt van, a nagymama és nagyapa is, meg az a nagyon fura unokatestvér, akinek ki van lyukasztva a füle és fekete cuccokban jár. És most kaptam csokitortát, meg új könyveket meg valami focilabdát, amire azt mondják, hogy megtanítanak dekázni. Bármit is jelentsen. Meg anya is itt van meg apa is, és úton van a húgom is, akit már most annyira nagyon szeretek. Említettem, hogy van csokitorta?
2010
Idén nincs semmi, megint nem kapok semmit, sőt még nekem kell adnom a pénzből, amit a szociális ösztöndíjban megkapok, mert apám nem hajlandó elmenni dolgozni. Kiveszek a fagyasztóból egy fagyott gofrit és beleszúrom a gyertyámat. Boldog szülinapot saját magamnak.
2011
A piros nadrágos fiú emlékezett a szülinapomra és hozott egy pulcsit, Star Warsos karakterek vannak rajta én meg annyira nagyon örültem neki, hogy bepisiltem az osztály előtt. Ezután kinevettek és a fiú soha többé nem mert odajönni hozzám, mert nem akarta, hogy rajta is nevessenek.
2012
Én ezt nem bírom tovább Daniel. Mindent megpróbáltunk, nekem ez így nem fog menni. Te nem akarsz változni és nem teszed le a piás üveget, én meg nem fogok kettőnkért dolgozni. Nincs értelme tovább húzni azt, ami nem működik. Megpróbáltuk, többször is, beletört a bicskánk most pedig… Kicsim? Ne sírj, kérlek, anyu csak elmegy tejért a tortádhoz. Oké? Mindjárt visszajövök és játszunk jó sokat, meg elmegyünk és megvesszük azt az új játékot. Mit is mondtál, hogy hívják? Play station?
2013
Nem hozott tejet, nem mentünk el az elektronikai üzletbe megvenni a legújabb játékkonzolt, ahogyan Ő maga sem tért vissza soha többé. Daniel meg bekerült a kis spiráljába, én meg nem is lehetnék boldogabb, hogy rázárva a saját hányásában fekvő apámra a kulcsot leléphetek a barátaimmal.
2014
Maeve a kezembe nyomott egy doboz cigarettát a szokásos kis helyünkön mire Colson előhúzott egy három darabos gyújtó készletet, hogy mi bizony most kifogjuk próbálni a nikotin szálat, ha esik ha fúj, ha görög kislányok esnek az égből.
2015
Idén nem csak a cigi szívását emeljük magasabb szintekre, hanem az alkoholt is behozzuk a buliba, mert miért ne? Ha már Daniel a kocsmát támassza a csokitortám megsütése helyett, Moira meg ki tudja merre van és iszogatja a koktéljait milfként, akkor legalább én érezzem jól magam. Basszák meg magukat.
2016
Lily is csatlakozik a szülinapunk megünnepléséhez, segít behúzni a rekesz sört, amit egy hajléktalannal vetettünk miközben óbégatva elénekli a Boldog szülinapot dalt, nekem meg összeszorul a szívem, amiért évek óta először hallom felcsendülni. Még egy könnycseppet is elmorzsolnék de túl laza vagyok, szét kell esnem, mint a rosszul összeszerelt Ikeás bútornak.
2017
A cigi+sör szülinapi kombináció mellé megérkezett egy újabb résztvevő, előszeretettel vonjuk be a privát kis bulinkba a zöldek zöldjét, a füvek között is a legnemesebbet. Segít ellazulni meg megtanulni repülni és máris nem érzem szarul magam azért, mert megszülettem.
2018
Csak a szokásos, még mindig nincs csokitortám, meg ajándékot sem kapok már de olyanokkal töltöm el a szülinapomat, akiket kedvelek és a családomnak nevezhetek. Maeve, Colson és Lily, egytől-egyig mosolyogva ülnek az összelopkodott bútorokon és mérhetetlen boldogság járja át a szívemet. Ezt nem mondom el nekik.
2019.
A Target minden dolgozóját megajándékozzák születésnapja alkalmából, ez alól én sem vagyok kivétel és kapok tortát. Citromosat, de habos és finom meg torta, a tortát pedig szeretem meg a hozzá járó vaskos borítékot is a plusz szabadnappal. Már rohanok is, zsebemben egy nagyobb adag fű pihen, készen arra, hogy elszívjuk édes négyesben.
2020.
Az édes négyes édes ötössé avanzsált idén, a dolgok továbbra is változatlanok az életem terén de már nem idegeskedem rajta. Nem érdekel, hogy felköszöntenek-e vagy kapok tortát, mert elhatároztam hogy mindennapomat úgy fogom eltölteni, mintha születésnapom lenne. Átbulizzuk ezt az éjszakát is, nem bánunk meg semmit és csak habzsoljuk az életet.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: barnett; harlow
barnett; harlow EmptySzomb. Jún. 06 2020, 19:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Harlow!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy gyerekkor egyik legfontosabb hozzávalóját a szülők törődése jelenti. Ők azok, akik megteremtik a gyermekük biztonságát, akik nevelnek és akik olyan életet biztosítanak neked, melyben nem eshet bántódásod a gyerekekkel állandóan megeső apró baleseteken kívül. Érdekes és egyben szomorú volt végigkövetni a szülinapjaid váltakozását ahogyan teltek az évek. Azt, hogy még ami kezdetben tökéletesen alakult, az az évek múlásával többnyire kényszerszerű lett vagy elhanyagolható. Gyerekként az ilyet képtelenség akkor és ott feldolgozni, csak az a kellemetlen hiányérzet marad hátra, hogy egy újabb évet kell eltöltened azzal, hogy már semmi sem lesz ugyanolyan. Aztán ahogyan lassan képes vagy felmérni a környezetedet, vele együtt pedig a feléd irányuló tetteket arra is rájössz, mennyire elfuserált is ez az egész valójában. Ebből levonva úgy érzem az általad említett önzőséged egy olyan tulajdonság, amivel igyekszel magadat megvédeni. És személy szerint, inkább nevezném ezt szükséges tulajdonságnak, mintsem valami olyannak, ami rossz lenne. Kevés olyan elviselhetetlen dolog van, mint amikor egy idő után az ember ráeszmél arra, hogy leginkább csak saját magára számíthat az életben, mindenki más csak átmeneti és bizonytalan. Mindezek ellenére valahol jó, hogy egy második családra leltél a barátaid által, akiknek a közelében jól érzed magadat és akik mellett azt tapasztalhatod, hogy végre valahova tartozol. Még akkor is, ha ehhez pluszban érkezett az életedbe pár rossz szokás is. Talán egy nap ezek is elhanyagolhatóvá válnak majd számodra és találsz olyat az életedben, aminek segítségével több pozitív dolog költözik majd a hétköznapjaidba, mint amiben eddig volt részed. Megérdemled, hogy a sok rossz után cserébe valami jót is kapj a jövődtől. Kíváncsian várom a folytatást!
Mellesleg, tetszett, ahogyan megoldottad a múltad felosztását, igazán ötletesnek találtam. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
barnett; harlow A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
barnett; harlow D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
barnett; harlow 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
barnett; harlow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alyson Harlow
» Avery Harlow
» Caesar Harlow
» youth is wasted on the young | | harlow x sage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: