New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

that, that I like that ~ Joan & Layla
TémanyitásRe: that, that I like that ~ Joan & Layla
that, that I like that ~ Joan & Layla EmptyVas. Ápr. 02 2023, 13:16

Layla & Joan
Vannak olyanok, akik egyáltalán nem hisznek abban, hogy a barátainkkal érdemes üzleti lehetőségekbe közösen belevágni, mert ha problémák adódnak, azok bizony csúnyán hatással lehetnek ezekre a kapcsolatokra. Aki pedig igazán értékeli a barátait, valószínűleg nem akarja feláldozni őket a megszerzett profit érdekében. Én meg épp azt gondolom, hogy ha valakivel van egy közös víziónk, akkor butaság lenne nem megvalósítani azt, ha mindketten vevők vagyunk rá, nem mellesleg pedig készen a feladatra. Layla és én valószínűleg jobban szeretjük a kávézónkat, mint a leglojálisabb törzsvendégeink, és ez pontosan így van rendben. Ha egy helybe sok energia és szeretet van fektetve, azt a látogatói is észreveszik és értékelik. Persze nem mindenki, de a nagy többség azért mégis, amitől nekünk, mint tulajdonosoknak csak még inkább kedvünk lesz új ötleteket és kis akciókat megvalósítani. Az egész folyamat újra-generálja magát, és ettől működik az egész hosszú távon is. Nem lehet azt állítani, hogy csak azért mert mi lelkesek vagyunk és az elmúlt időszakban népszerűnek számítottunk a környékünkön, hogy most már örökké stabil lábakon fogunk állni és nem jönnek majd olyan nehézségek, amelyek talán nem csak az üzleti lehetőségeinket, hanem a Laylával való barátságunkat is megtépázzák kicsit, de én tartom magunkat elég felnőttnek ahhoz, hogy meg tudjuk majd beszélni mindezeket.
Szerintem abban a helyzetben, amiben mi is vagyunk, lehetetlen azt mondani, hogy száz százalékig el tudjuk különíteni a munkát és a barátságunkat, amikor egy szó sem esik beszállítókról, eseményekről és a következő kiemelt művészről, akinek az alkotásait bemutatjuk a cuphouse-ban. De mivel korábban kezdtünk el együtt járni bulikba, mint hogy a kávézónk ötlete egyáltalán megfogalmazódott volna bennünk, volt egyfajta rituálénk, amit időről időre követtünk és ami után mindig kifejezetten másnaposan tértünk be a munkahelyünk ajtaján.
A mai nap kivételes módon nem az előző esti ivászat miatt ültem fájó fejjel az irodában. Inkább a szokásos, havi rendszerességgel előforduló napomat éltem, amikor úgy tűnt, mint irodai feladat egyszerre szakad a nyakunkba, csak mert muszáj vagyunk felkészülni a következő hónapra. Mindezen nem segített az sem, hogy közben édesanyámmal kellett videóhívás közben kiválasztanom, hogy melyik ruháját vegye fel az esti házassági évfordulós vacsorájukra apával.
- Anya, bármiben jó leszel. - Sóhajtva támasztottam meg az államat az asztalomon, miközben próbáltam figyelmen kívül hagyni a papírkupacot, amivel valójában foglalkoznom kellett volna.
- Majd megtudod, ha lesz valakid, akinek sok év után is tetszeni szeretnél!
Nevetnem kellett a szavai hallatán, és kivételesen nem azért, mert engem próbált volna rábeszélni arra, hogy végre saját családot akarjak alapítani, hanem mert aranyosnak tartottam az izgatottságát, amit ennyi év után is képes volt érezni, amiért apával randijuk lesz. Egy évfordulós vacsorát vehetünk randinak, igaz?
- Az az olívazöld ruha nagyon jól állt neked. Legyen az. - Ezt pedig nem csak azért mondtam, hogy végre válasszon valamit. Ráadásul további legalább tíz percbe telt, mire el tudtam tőle köszönni és ő is eléggé megnyugodott.
A családom és a kávézó kis csapata voltak azok, akik az életem jelenlegi pontján teljessé tették a mindennapjaimat, ezért is fogadtam széles mosollyal az irodába belépő nőt.
- Szia, te szépséges akrobata. - Olyan mosoly ült ki az arcomra, amitől valószínűleg úgy nézhettem ki, mint egy igazi róka a mesékből, amelyik rosszaságon töri a fejét. De a barátnőim következő szavaiból egyértelműen kiderült, hogy az ő fejében is azok a történések jártak, amelyek miatt én piszkálódni szerettem volna vele. Nem mindennapos, hogy Layla bárki miatt is zavarba essen, az ilyen ritka eseteket pedig történetesen piros betűs ünnepnapokként kellett volna jegyeznünk a naptárban.
- Szeretem Syaorant, amiért igazi férfiként imád pletykálkodni - jelentettem ki vigyorogva. Nem volt mit tagadni azon, hogy a kisfarkastól tudtam mindent, ami tegnap a kávézóban történt - különös részletezettséggel kitérve a Layla bokasérülését okozó esetre. - Téged is hajlandó vagyok meghallgatni, de csak ha nem felejted ki, ahogyan megfogdostad a pasi mellkasát, rögtön azelőtt, hogy úgy elpirultál, mint egy gimnazista kislány. - Lehet, hogy az öcsém nem teljesen így fogalmazott, de az én fejemben már így formálódott meg a Soren által felvázolt kép. Abba jellemzően inkább csak nem gondoltam bele, hogy ha Laylát képes nekem így kibeszélni, vajon rólam hogyan nyilatkozhat mások előtt és mi az, amit nem mond el nekem. Csak idő előtt elkezdenék őszülni miatta.
- Át kell még néznem a jövő havi beosztást, amit már elkezdtem korábban. És ki kellene választanunk a témát a következő művészünkkel együtt. Megvannak a neveik és a képek, ami alapján elindulhatunk. - Sokszor gondoltam azt, hogy ezt a viszonylag nehéz feladatot meg lehetne oldani a kávézó vendégeivel is, mondjuk valamilyen szavazásos alapon, de nem bízhattunk mindig mindent másokra. A szavazásos móka bevált évente kétszer, a többi hónapban mi voltunk a sorosak Laylával a kiválasztásban.
- Ja, és emlékszel rá, hogy a szirupos beszállítónk volt itt nemrég? Azt mondja abba fogja hagyni az üzletet, mert gyerekük lesz és a nagyszülők az ország másik felében élnek. Ők meg gondolkodnak a költözésben. - Sóhajtva dőltem hátra. Nem csak arról van szó, hogy nehéz megfelelő és elég különleges beszállítókat találni, hanem hogy még nehezebb elengedni valakit, akivel jó kapcsolatunk van és már bevált. - Mondtam neki, hogy bármikor vigyázok a babájukra, ha maradnak. De kértem tőle kontaktokat is. - Ami talán már ott várakozott az email fiókomban, egyszerűen csak nem jutottam még addig, hogy komolyabban utána nézzek a dolognak. Még szerencse, hogy ketten vagyunk, Layla pedig nem tehet mást, most nekem kell segítenie. - Hogy van a bokád?

 867 ruha jöhet a pletyka, nőszemély that, that I like that ~ Joan & Layla 793122874 kredit
mind álarcot viselünk
Joan Liu
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla A5651c5911194548005c11bcdb18308dd8c8af7f
that, that I like that ~ Joan & Layla 60977528114f0542aa7aad23d65e9c1c5935c759
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I'm so stubborn, I know
Ask my mother, she knows 'Cause you can love me or hate me Nothing's gonna change me
★ lakhely ★ :
Brooklyn Heights
★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla 28f8a9c2712a3de821e0aa5ea75ca2fdb473bc01
★ foglalkozás ★ :
kávézó résztulajdonos ∸ cuphouse
★ play by ★ :
Ni Ni
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla 771986bd3bb18f51fad89cee5ae5c248bd127760

The sun has set and the room is dark My heart is cold and our conversation is hot, but why
If it doesn't make it better babe
Témanyitásthat, that I like that ~ Joan & Layla
that, that I like that ~ Joan & Layla EmptyCsüt. Jan. 12 2023, 12:19

Joan & Layla
Irodai kényszermunkára ítéltek… Vagy gyakorlatilag ítéltem saját magam, miután úgy alakultak a dolgok tegnap, ahogy. Nem akartam Joannak elmondani azt, hogy az öccse mennyire pofátlanul viselkedett velem, ugyanis volt képe arcon nevetni, aztán meg úgy mosolyogni rám, mintha ő lenne a világ legszebb, legédesebb gyereke. Mondjuk nem tudtam nem egyetérteni a családjával, amiért így gondoltak a legkisebb gyerekükre, de összességében Soren már túl nagy volt, emiatt értett olyan dolgokat, mint ami tegnap azzal a férfivel történt.
Nem voltam egy olyan nő, aki könnyen kapható lett volna, emiatt nehezen vertem ki a fejemből őt. Semmi különös nem történt közöttünk, főleg, ha arra gondolok, hogy miként utasítottam el egy másik férfit, aki megpróbálta elkérni a telefonszámomat. Nem hittem abban, hogy létezik első látásra szerelem, és most sem gondolom, hogy hasonló történt volna velem, de ennek ellenére úgy éreztem, hogy hálával tartozom neki. Szerettem volna őt újra látni és legalább megköszönni, hogy neki hála nem törtem össze magam még jobban. Amikor reggel megpillantottam a bedagadt bokám, amit nagy fájdalmak során tudtam beletuszkolni a magassarkúba, elgondolkoztam azon, hogy mennyivel könnyebb életem lenne, ha nem csak egyetlen elnyűtt edzőcipőt tartanék itthon, amit be szoktam fogni a hétvégi vásárlásokhoz is. Egy pillanatra vágyakozva néztem az említett lábbeli irányába, de aztán egy halk sóhaj kíséretében inkább a barackos árnyalatú rúzsomat vettem a kezembe és megrendeztem az enyhén hullámos tincseimet.
- Majd este jövök – úgy borzoltam össze Luna tincseit, mintha legalábbis nem munkába készülne ő maga is. Valószínűleg a gyerekek idővel úgyis megteszik majd ugyanezt, este pedig pont úgy néz majd ki, mint akit valahonnan szalajtottak. Maga a tény, hogy mind a ketten azzal küzdöttünk, hogy talán soha az életben nem lehet családunk, egyszerre volt szomorú, ugyanakkor amikor megláttam, hogy mit tudnak művelni a nővéremmel az ovisok, akkor hirtelen már annyira nem is érzem a vágyat arra, hogy gyerekeket szüljek. Gyerekek ezek egyáltalán? Sokkal inkább hívnám őket mondjuk ördögfiókáknak. Összességében inkább az zavart, hogy az embernek szüksége van egy társra, mivel az ember úgy van programozva, hogy ne egyedül élje le az életét. Mi Lunával pedig lehetünk bármennyire szép nők, ha képtelenek vagyunk arra, hogy gyerekeink legyenek. Emiatt igyekeztem kiverni a fejemből annak a férfinek a szép szemeit és azt, ahogyan az ujjai a bőrömbe fúródtak és megvédett attól, hogy rosszabb dolog történjen nálam a bedagadt bokámnál.
Vezetni csak mezítláb voltam képes, de amúgy sem szerettem mindezt magassarkúban csinálni, emiatt mondhatom azt, hogy hozzá voltam szokva ahhoz, hogy így csinálom. Más kérdés volt az, hogy az irodáig se tudtam könnyen elmászni és most a drágáinkat nem is üdvözöltem még egyelőre, mivel minden bizonnyal szomorúak lettek volna attól, hogy nem fogok tudni nekik segíteni. Helyette inkább a fagyasztóba vettem az irányt és kivettem belőle egy doboz jégkrémet, azzal sétáltam be az irodába.
- Szia – egy apró puszit nyomtam Joan arcára, majd elfoglaltam magam a saját székemben. Ha ketten voltunk itt bent, akkor a hely kicsit mindig szűkös volt, de ez nem zavart. Főleg nem abban, hogy a lábamat végül az asztalra tegyem és rányomjam a jégkrémet.
- Gondolom az öcséd elmesélte mi történt tegnap. Érdekel az én verzióm is? – ismerve azt a hóhányót, szinte biztos voltam benne, hogy szórakoztatóbb volt az ő előadása, de valószínűleg az én fülem hallatára másképp mesélte volna el a történetet. Ezzel alapjáraton nincs is semmi baj amúgy, én is másképp beszélgetek Lunával, ha valaki más is hallhatja rajtunk kívül.
- Segítek a benti feladatokban. Hogy állunk velük? – ez a ponton a falra pillantottam, ahova mosható filccel szoktuk mindezt felírni. Mivel jó ideje nem voltam már bent a forgalmunk miatt, úgy éreztem, hogy jobb, ha Joan avat be engem. Alapvetően is az én képesítésem inkább előre szólt, de ez nem jelentette azt, hogy ne lennénk képesek egymás munkáját kiegészíteni. Muszáj volt, és szerettünk segíteni a másiknak és alapvetően az embereknek is, akikkel együtt dolgoztunk.

629 szó - mivan virágszál  that, that I like that ~ Joan & Layla 1404455205  - öltözék - tiffany hwang - i just wanna dance - L.


When I think of you, I'm feelin' faded
Why am I alone like this every night, just like a half-crazy kid, when the moon rises, I'm faded, because of you, I'm out of my mind, hurry, it's time to call my girls, I'll get you, w here are you? On my way, I have no intention of hating you, you know

Joan Liu imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Layla-Viola Park
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla BKPHyfC
that, that I like that ~ Joan & Layla OAuxKYR
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I feel like I will miss those foolish
Days, which made me work harder, the days when I was young and cheerful, and the heart that was pumping so fast after dancing hard, I feel like the sky is beautiful nowadays
★ családi állapot ★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla TiI4nOu
I knew I'd curse you for the longest time
Chasin' shadows in the grocery line, I knew you'd miss me once the thrill expired, and you'd be standin' in my front porch light, and I knew you'd come back to me
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla S3SVsRU
★ foglalkozás ★ :
kávézó társtulajdonos - cuphouse
★ play by ★ :
Lim Ji-yeon
★ szükségem van rád ★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla BD52yeV
You’re the flower of the high mountain
That’s why I don’t suit you, I think, but I don’t want to let go, even in a foamy dream, until I met you, I gave up and just closed my eyes, attracted to someone, for the first time, I wanted it, I wish happiness with you
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
that, that I like that ~ Joan & Layla BOTLmMR
 
that, that I like that ~ Joan & Layla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ]
» First step - [Layla & Nathaniel]
» 「 lonely stars 」Layla&&Tay
» Joan Liu
» Joan Liu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: