New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

「 lonely stars 」Layla&&Tay
Témanyitás「 lonely stars 」Layla&&Tay
「 lonely stars 」Layla&&Tay  EmptySzomb. Május 04 2024, 22:48

Layla & Taylor

Semmi fura nincs abban, ha az ember újra meg újra meglátogat egy bizonyos helyet. Abban végképp semmi fura nincsen, hogy azért jövök vissza egy kávézóba, mert itt mentettem meg egy gyönyörű nőt attól, hogy kitörje a bokáját, amit az öcsém is végig nézett az asztaltól, aminél rám várakozott. Abban pedig aztán végképp, de extrám semmi fura nincs, hogy Nong Sage azóta két naponta a lelkemre köti, hogy ha nem jövök vissza ide és kérem el kicsit sem stalker módon a nő telefonszámát, hogy elhívjam egy randira, akkor örökké egyedül maradok és hatalmasat fog bennem csalódni, amiért nem csinálok neki kis unokaöcsiket és unokahúgokat, hogy ne csak a gyermekkori fejlődés óráján kötelező gyakorlaton találkozzon ilyesmivel egy játékbabán keresztül.... Ahová egyébként nem is jár. Ismerem az órarendjét és tudom, hogy nem vette fel ezt a választható órát.
- Hogy álltok a jövő heti nyíl napokkal?
A kollégám felé pillantok, akivel rendszeresen együtt szoktunk hazafelé indulni és ha reggelente egyszerre kezdődnek az óráink, gyakran a metrón is összefutunk az egyetemre menet. Mondhatni jó barátság alakult ki közöttünk és gyakran beszélgetünk az órákon kívül, még ha nem is ő az egyetlen ember a tanári karban, akivel szívesen teszem ezt.
- Mi folytatjuk a tanmenet szerint. Egy három hét alatt feldolgozandó anyagot kezdtünk el, a csoportom tudja, hogy azt fogjuk folytatni a nyílt órán. - Megpróbálhattam volna felforgatni az egész órarendet és valami olyasmit kitalálni, amivel jobban bevonhatom azokat, akik az én órámon keresztül szeretnének bekukkantani az NYU-n uralkodó hangulatba, de nem akartam elvenni a lehetőséget azoktól, akik valójában fizetnek azokért az órákért, amiket együtt töltünk és tényleg fejlődni szeretnének. - Figyu, Rob... Ami azt illeti, én ma más irányba megyek. Hétfőn találkozunk, ha nem marad el az órád. - Azzal odaintegettem neki, mielőtt a metró lejárat felé indultam volna, ahol a nyílt napok helyett újra az öcsém életvezetési tanácsadást megszégyenítő kiselőadásaira terelődtek a gondolataim.
Korántsem akartam lekicsinyelni azokat a dolgokat, amiket mondott nekem, elvégre ha megvizsgálnánk kettőnk életét ott, ahol jelenleg állunk, valójában Sage rendelkezik barátnővel és én nem. A különbség talán csak a felfogásunkban van, mert a harmincadik X ide vagy oda, nem éreztem úgy, hogy bármiről is túlzottan le lennék maradva. Az, hogy valaki megtalálja azt az embert, akivel le szeretné élni az életét egy folyamat és nem érdemes túl sokat szorongani rajta, mert akkor csak elrontjuk a lehetőséget. Én inkább szerettem volna, ha nem kell túlgondolnom egy kapcsolatot, egyszerűen csak kialakul. Lehet, hogy túl idealista vagyok, de ha így is van, hát vállalom - és ha ma nem kapok mást, csak visszautasítást, akkor lehet, hogy Sagenek lesz igaza és egyedül halok meg. Vagy a Marcotól rám maradó szobanövényekkel. Nincs, aki ezt eldöntse.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem úgy léptem be a kávézóba, hogy a szememmel már egy konkrét embert keressek a pult mögött, a szám sarkában pedig akarva akaratlanul is megjelent egy félmosoly, amikor megpillantottam a sötét tincseket és azok tulajdonosát, aki ha lehet ma még csinosabb volt, mint legutóbb. A kezeimen szinte bizsergett a derekának emléke, aminél fogva sikerült elkapnom, de igyekeztem rendezni a vonásaimat és nem vallomást tenni készülő óvodásnak tűnni, ahogyan a pulthoz léptem, amikor az én sorom következett.
- Üdv! - A korábbi mosolyom ezúttal kiszélesedett, habár annyira nem vetekedett a kinti napsugarakkal, amelyek bearanyozták a kávézó vendégterét. - Layla, igaz? A neten találtam rá a nevére. Tudom, ez most így furán hangzik... - halk sóhaj bukott ki belőlem, amikor rájöttem, hogy most pont úgy hangozhatok, mint amikor túlságosan belelendülök valamelyik kedvenc íróm szerelmesleveleinek magyarázatába. - Én Taylor vagyok. Nemrég találkoztunk, nem tudom, hogy emlékszik-e... - Bele sem gondoltam mennyire ciki lenne, ha most egyszerűen közölné velem, hogy ő már teljesen megfeledkezett rólam. Ezért is igyekeztem megfosztani ettől a lehetőségtől és egy másikat ajánlani helyette: - Meghívhatom valamire? - A saját kávézójában? (A neten elolvastam róluk szinte mindent.) Zseniális ötlet, Nattawin Sichantha. - Nagyon kíváncsi vagyok néhány rendezvényre itt a kávézóban, és gondoltam, ha ráér... beszélgethetnénk. Erről. - Talán ha nem tudja előre, hogy szeretném elkérni a számát is, nem utasít vissza rögtön. Vagy épp megérdemlek egy beszélgetést, mielőtt kiderülne, hogy párja van, aki hamarosan betoppan ide és elrabolja előlem a lehetőségét is annak, hogy Sage vágyainak eleget tegyek. De kit akarok becsapni? A sajátjaimnak is.

694 szó öltözék hölgyem 「 lonely stars 」Layla&&Tay  2122324058  temp. - Moonshine S.
mind álarcot viselünk
Taylor N. Sichantha
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
「 lonely stars 」Layla&&Tay  7a55477d960d84edc140d362a7d2d5dcc8284c96
「 lonely stars 」Layla&&Tay  F45ad5c9b34ef3cdded798cec3ed4de409aefd5e
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
through the storm, I held my ground
So come and find me, I'll be right here
Just say the words, say "I'm on my way” Through all the pain, I won't let go Please hold me, hold me tight My broken thorns and all
★ családi állapot ★ :
「 lonely stars 」Layla&&Tay  9dce8ff874ecdc0b0f3813fa0c7f22bd88f2de23
your smile is fine art
You're the city, I'm the skyline
I'm the movie, you're the highlight Falling on a dark sky like twilight Look at you, look at you, you got the vibe I can feel it, it's a vibe
★ lakhely ★ :
Riverdale - Bronx
★ :
「 lonely stars 」Layla&&Tay  55640c722da890414d1a66493d632824c6efbc5e
★ idézet ★ :
sorry I'm late, I got caught up in the space-time continuum
★ foglalkozás ★ :
drámainstruktor - associate professor (NYU)
★ play by ★ :
Tawan Vihokratana
★ szükségem van rád ★ :
「 lonely stars 」Layla&&Tay  1df696c5b26c25604eba4f4f56cf1c25351f9ea9
Look at us, we've come so far. We go together no matter what happens.
- What are you? Five?
- Yeah, five heads taller than you.
- ...
- ...
- ...
- Please don't kill me.
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
「 lonely stars 」Layla&&Tay  6010ab8573e47d3bbf990ae46ed0737a215ece90
 
「 lonely stars 」Layla&&Tay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You're scared to be lonely, 'specially in the night [Carlos & Layla] - 2022. június
» You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ]
» that, that I like that ~ Joan & Layla
» Layla Park
» follow me home, to where the lonely ones roam - Fiorentina & Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: