New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sebastian Nolan
tollából
Ma 22:44-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:17-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 22:12-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 21:51-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 21:12-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 21:08-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:10-kor
Heather Burton
tollából
Ma 19:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Joan Liu
TémanyitásJoan Liu
Joan Liu EmptyPént. Szept. 04 2020, 13:43
Joan kínainév Liu

Play by:
Kim Go Eun
Születési hely:
Peking, Kína / egyéb kínai terület
Kor:
27-28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
tudtommal heter - lepj meg
Családi állapot:
azt hiszem nincs senkid - ezt állítottad a legutóbb
Csoport:
diákot és törvényszegőt leszámítva bármi belefér
Történetünk:

Kínában nem szerencsés egy gyereknél többet szülni a túlnépesedés miatt. Mindenféle családi kedvezményt megvonnak a második poronty érkezésekor, mivel éppen elég nehéz egy kisembernek is megadni azt, ami járna neki... Gondolok itt a csoportfoglalkozásokra, a sportra, rajz szakkörre, nem árt azért az sem, ha a poronty játszik valamilyen hangszeren, ha fiatalon elkezd nyelvet tanulni... Ennek ellenére te magányos voltál és kistesót akartál. Folyamatosan ezzel nyúztad anyáékat, hogy aztán a kilencedik életéved tájékán megérkezhessek. Kishúgot kaptál. Lett egy kisöcséd.
Ennek ellenére büszke voltál rám. Az állandóan dolgozó szüleink miatt szoros kapcsolat alakult ki közted és köztem, hiszen kénytelenek voltak veled otthonhagyni. Hiába nézett ránk a nagyi, te tizenegy éves korodban már tudtál főzni ránk, olvastál nekem meséket, leckeírás helyett a velem való játék foglalt le, illetve folyamatosan fényképeket csináltál rólam... Azt hiszem néha áthívtad a barátnőidet is.
Egy idő után már állandó programnak számított otthon, hogy feltöltöztettek engem és fényképeket készítetek rólam. Lényegében a te munkádnak hála fedeztek fel 11 éves koromban és miattad csöppentem bele a modellszakmába... Ami végül a te veszted lett.
Persze amint kamaszodni kezdtél már cikinek számított az öcséddel való játék, így én is sokkal inkább a saját baráti körömet kezdtem el alakítani, sokan fociztam az osztálytársaimmal. Megviselt amikor Amerikába költöztünk, ugyanakkor izgalommal töltött el ez mind a kettőnket.

Hogy most hányadán állunk? Én veled ellentétben nem kamaszodni kezdtem, hanem megvilágosodni. Azaz jelenleg teljességgel a család idegeire megyek, hiszen jelenleg én vagyok az, aki titkolózik - nem mintha vérremenően rossz dolgokat tennék - és nem meséli el nektek a kalandjait. Gondolok itt mondjuk arra, hogy éppen hány lánnyal aludtam együtt - a felvilágosításom óta nem volt ez téma, mert az mindenkinek nagyon kínos volt - vagy, hogy éppenséggel mit keverek az italomba, amikor másnap haldokolva ennyit mondok nektek a bulik után: csak kóláztam.
Szigorú vagy, akárcsak anya. Nem igazán tűröd az italozást, a nőzést, mert tisztességes barátnőt szeretnél mellettem látni. Nem szereted, ha elmegyek itthonról. Szeretnéd, hogy jó fiú legyek, de én ennek nem vagyok a híre. Utálod a barátaim, gyűlölöd, hogy már jóval magasabb vagyok nálad, ezért nincs tekintélyed felettem. Nem szereted a csúfondáros mosolyt az arcomon. Mindig fel akarsz pofozni, ha egy csinos lányt látok az utcán és végigjáratom a tekintetem rajta. Szégyentelennek és pofátlannak tartasz. Folyamatosan szemtelenkedek, viccelődök rajtatok és szembemegyek a felállított szabályaitokkal úgy, hogy ti azt észre sem veszitek... Csak szentségeltek anyával együtt és ezt hajtogatjátok mindig: ez a fiú miért nem lehet olyan, mint Hendery?

Mindennek ellenére imádtok. Szépnek hívtok, úgy néztek rám, mintha már csak a létezésemmel jobbá tenném a napjaitokat. Nem ismernétek be, de büszkék vagytok rám. Anya sírt, amikor felvettek az egyetemre, te pedig kihangsúlyoztad nekem, hogy ez még nem nagy dolog, majd a diplomám napján gratulálsz nekem.

Bármi is történik az életben... Én is nagyon szeretlek téged. Sosem kötném az orrodra ezt, de te vagy az egyik legnagyobb támpont. Azért szekállak, mert vicces vagy vörös fejjel. Azért kövérezlek le, hogy ne bízd el magad. Azért nevezlek csúnyának, hogy egyetlen férfi se lopjon el tőlem. Mert te az én nővérem vagy.

// Ha bármi megtetszett a hirdetésből, kérlek jelezd nekem és pm-ben tudunk egyeztetni. Joan Liu 2624752903 A pb változtatható, azért választottam a képen szereplő hölgyet, mert nagyon hasonlít Ju Yeonra, de el tudnám képzelni másik variációként még Shin Min Ah-t, Park So Damot is.   Ha őket sem találod szimpatikusnak, akkor szívesen megvitatom veled azt, hogy kit szeretnél, biztosan meg tudunk majd egyezni. Joan Liu 1471401822 A karaktert rajtam kívül kifejezetten senki nem várja, ugyanakkor jó plotlehetőségek vannak Hendery-vel, vagy Isabellel, gondoskodni fogunk arról, hogy ne maradj játék nélkül. Joan Liu 2624752903


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia
mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joan Liu DN0H2hR
Joan Liu UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
Joan Liu SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Joan Liu FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
Joan Liu B3XjKce
 
Joan Liu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joan Liu
» quite like you; Tylar & Joan
» that, that I like that ~ Joan & Layla
» joan richardson
» we're already ~ Joan & Jiang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: